Обговорення користувача:Swadim

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Swadim!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 05:33, 10 серпня 2017 (UTC)[відповісти]

Про піар на сторінці "Медична акустика"[ред. код]

Вітаю. Ніде в світі, окрім Росії, пан Слюсар не вважається носієм першоджерельного знання. Якщо це він був у СРСР на порозі третього тисячоліття, то на сьогодні це не є значимим, окрім москальської «науки», де "Росия — родина слонов". Ви своїми діями піарите цю людину, але Вікі не реклама. До речі, як відомо на сьогодні в технічних науках джерела 5-річної давнини вважаються застарілими. Наведіть значніші аргументи, що ці статті є унікальними, тоді й повертайте, або надайте нові, дійсно АД. Ви вже надали посилання на сторінку решіток, тому посилання на Слюсара є недоречним. --АВШ (обговорення) 21:32, 23 березня 2018 (UTC)[відповісти]

Доброго здоров'я! Посилання на статті кого б то не було - це не піар їхнього автора, не треба перегибати палку, а можливість читачам ознайомитися з першоджерелами. Зазначені статті, які Ви так наполегливо видаляєте, - це наукова класика, вони перші неагломовні і перші на теренах СРСР, в яких було описано технологію ЦАР для апаратів УЗД, за своїм зиістом абсолютно сучасні і не втратили своєї актуальності.

В статтях пояснено унікальні можливості технології, які ви не знайдите в жодному керівництві з експлуатації апаратів УЗД. На відміну від більшості наведених посилань зазначені статті знаходяться у вільному доступі. Пропоную й Вам з ними ознайомитися, щоб не виносити формальне судження, і вказати, конкретно які абзаци тексту, що пояснюють принцип роботи апарату УЗІ, є застарілими. Я не намагаюсь поправляти Вас як лікара, то чому ж Ви вважаєте для себе за можливе виносити остаточний вердикт у технічній сфері, в якій Ви не є фахівцем? Погодьтесь, це некоректно. На статті продовжують робити посилання в наукових виданнях, зокрема у 2016-2017 роках Google видає посилання на статтю Слюсар В.И. Ультразвуковая техника на пороге третьего тысячелетия.//Электроника: наука, технология, бизнес. – 1999. - № 5. – С. 50 - 53. - http://www.slyusar.kiev.ua/UZI_ENTB_05_99.pdf Пропоную лишити посилання на зазначені статті, оскільки на сторінці про цифрові антенні решітки ефекти динамічного фокусування та аподизації, інші особливості обробки УЗ-сигналів не описані. Не позбавляйте читачів Вікі можливості розширити свої знання та самим винести судження про актуальність посилань. Від цього нікому не буде гірше. Сподіваюсь на порозуміння. swadim.

 • Слід відповідати там, де до Вас звернулися. По-друге, в меню є пункт "Додати тему", от його і натискайте, тоді Ваше буде вставлятися у правильне місце, адже Ви вставили своє абсолютно не за ходом часових звертань на сторінці. Переніс Ваше зі своєї СО, не треба мені сторінку захаращувати.

Ви, випадково не є тим, кого так завзято просуваєте у Вікі? Згідно Вашого дописування зверху в світі нічого не знають про технологію ЦАР? Слюсар є унікальним в СРСР, але в інших країнах про нього нічого не знають? Може дасте якісь посилання на те. Бо Гугл видає все, а от є при цьому посилання в англомовних джерелах? У мене, як і у досвідченого користувача (@Brunei:) склалось чомусь враження про піарність Вашого додання... І підкреслюю, не давайте посилання на сайт цього автора — це є піарністю. У нього більше новітніх статей не було? Тільки 1999 рік? І нащо було вставляти Ваше джерело на сторінці Медична акустика, адже Ви навели там аж два посилання на сторінки про решітки. --АВШ (обговорення) 17:13, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]

 • Так, я Слюсар Вадим Іванович, доктор технічних наук з 2000 р., професор з 2005 р.,Заслужєений діяч науки і техніки України. Оце от є дійсно піар, але на відміну від Вас я не створюю у Вікіпедії окрему статтю про себе, хоча, як Ви розумієте, маю більше підстав. То хто з нас піариться? Якщо Вас цікавить рівень цитувань моїх публікацій, то подивіться у профілі https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=wSegaWsAAAAJ . Вашого, нажаль, не зміг знайти, щоб порівняти.
Шановний! Я про себе не створював ніякої сторінки, подивиться історію редагувань, і на якій підставі ви себе вважаєте вищим від мене або інших? У Вікі усі є рівними! Не порушуйте ВП:Е, ВП:НО і не нападайте на інших користувачів - на це немає жодних виправдань! І вам це не личить! І мірятися не будемо - як не вмієте шукати, то підскажу [1]. Може ще в Скопусі помірюємось [2]? І я свої оригінальні дослідження не просуваю у Вікі! Більше з вами розмовляти не буду, хамства не терплю, до вас я був толерантним. Прощавайте! --АВШ (обговорення) 18:58, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]
 • Вибачайте,якщо чимось образив. Тобто видаляти безпідставно мій текст - це Ви вважаєте толерантністю? А звинувачувати, не маючи фахової підготовки у технічній галузі, в застарілості публікації? Ваші тексти я не видаляв. До речі, мій профіль у Скопусі: [[3]]. Отже, Ваші наукові інтереси лежать поза межами антенної техніки та цифрової обробки сигналів. Саме в цьому я й хотів перевпенитися. То чи буде з Вашого боку доцільним й надалі виступати у ролі судді з питань, у яких Ви не маєте наукових публікацій? Думаю, що читачам Вікіпедії буде кориснішим, якби відповідні питання були викладені фахово. Судячи з Вашої відповіді, конкретних заперечень до змісту згаданих статей у Вас більше немає, і дискусія може бути завершена. Тому пропоную залишити моє посилання й розійтись працювати далі. У Вікіпедії ще дуже багато ненаписаних сторінок. Бажаю Вам успіхів і здоров'я.--Swadim (обговорення) 03:50, 25 березня 2018 (UTC)[відповісти]
Ви образили «якщо чимось» мене тим, що порушили ВП:Е і ВП:НО, де навіть сказано дослівно «Особистими образами вважаються: 4.«Негативні висловлення на адресу інших або випади з позицій переваги над іншим (наприклад, «Я доктор наук, а ти хто взагалі такий?»).». Де щось подібне у моїх словах??? А от у ваших... І вибачення не сприймаю, тому що ви чітко залишились на позиціях своєї "переваги", що видно з попередніх дописів. Для того, щоб розуміти, що стаття 1999 року у технічній галузі є застарілою, «не маючи фахової підготовки у технічній галузі», мабуть не треба багато знати. «Тобто видаляти безпідставно мій текст - це Ви вважаєте толерантністю?» А якщо хочете працювати правильно у Вікі, то почитайте спочатку її настанови, а вже тоді повчайте всіх, чим має займатися патрульний або інший користувач при виявленні проблем на сторінках! Не один же я цю проблему побачив. Цього разу точно прощавайте, співпрацювати з вами намірів не маю. --АВШ (обговорення) 13:28, 25 березня 2018 (UTC)[відповісти]

Ви щось поверхнево прочитали, мою попереню відповідь, я не казав, що "в світі нічого не знають про технологію ЦАР". Навіщо Ви пересмикуєте? Я казав, що зазначені статті були історично першими в СРСР, в яких було звернено увагу, що в УЗІ почала використовуватися технологія ЦАР.

Нових статей по ЦАР в УЗІ-діагностиці не публікував, оскільки змін в застосуванні цієї технології особливих за той час не відбулося. Я постійно це відстежую, і маю значний досвід розробки ЦАР в радіолокаціЇ та телекомунікаціях. Можете в цьому впевнитися, подивившись перелік публікацій на сайті www.slyusar.kiev.ua

Посилань на статті по ФАР і ЦАР з медичної діагностики недостатньо без наведення хоча б кількох джерел по суті, оскільки в тих ВІКІ-статтях описуються радіотехнічні системи, а не акустичні. Погодьтесь, адже це досить різні речі, й обробка сигналів здійснюється за іншими алгоритмами, які я планував описати у медичній акустиці. Без цього Ваша версія цієї ВІКІ-статті є надто поверхневою й орієнтована лише на далеких від техніки лікарів. Щодо реклами сайту. Я наводжу лише посилання на пдф-тексти статей, які читачі можуть прочитати, бо інакше їх ніде знайти у вільному доступі. Мій сайт не потребує реклами, він і так вже давно розкручений, ще з 2008 року. Я запрошую Вас до здорового глузду і компромісної позиції. Від цього українська Вікіпедія тільки виграє.--Swadim (обговорення) 18:13, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]


 • Щодо ролі антен у генерації ультразвуку, то вона може бути описана в статті про ЦАР, разом з джерелами. Поки там нічого подібного нема. Додавати пачку джерел одного-єдиного автора в сумнівних російських вісниках (а автор - дослідник з інституту МО - постійно друкується в російських мурзилках) на одну фразу «використовується техніка ... цифрових антенних решіток» мені здається невиправданим.--Brunei (обговорення) 17:42, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]
 • Там не пачка джерел, а було одне. Пропоную лишити якесь одне, наприклад, "Біомедицинська електроніка". В тому то і проблема, що це здається тільки Вам особисто. Давайте дамо вирішувати читачам Вікі і фахівцям у цій сфері. Якщо лишається посилання на джерело для ФАР, то аналогічно треба зробити це і для ЦАР. Доречі, абсолютно неважливо, де хто друкується, головне, щоб це було актуально і несло нові ідеї і знання. Науку в стойло ставити - це безглуздо, не намагайтесь цього робити.

Що стосується додавання акустики в ЦАР, то вважаю це недорченим. Антенна решітка - це, якщо строго казати, радіотехнічний термін. Акустика запозичила таке поняття, але акустики уникають вживати словосполучення "антенний елемент", вони використовують поняття "акустичний перетворювач". Відміною є і методи обробки сигналів (див. відповідь вище).--Swadim (обговорення) 18:25, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]

Пропоную оформити посилання без явного висвітлення назви сайту: ref name=slyusarUZI1>Слюсар В.И. Новое в ультразвуковой технике: от эхотомоскопов к ультразвуковой микроскопии. //Биомедицинская радиоэлектроника. - 1999, №. 8. - С. 49 - 53. [[4]]</ref>--Swadim (обговорення) 18:47, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]

Цифрова антенна решітка[ред. код]

Вітаю. Тут також виникає питання щодо статті Цифрова антенна решітка. Ви пишете, що це аналог англ. smart antenna, а така англійська стаття в нас пов'язана зі статею Адаптивна антенна решітка. Я так розумію, що це одне й теж. У Вікіпедії не може бути двох статей на одну тему, тому статті треба об'єднати. Залишитися має старіша стаття. Прошу Вас перенести текст зі статті ЦАР до ААР, а на місці ЦАР створити перенаправлення. Крім того прошу Ваші репліки на сторінках обговорення підписувати отак --~~~~ (це можна робити й кнопкою з олівцем у верхньому лівому кутку вікна редагування. Заздалегідь дякую.--Brunei (обговорення) 17:28, 24 березня 2018 (UTC)[відповісти]

Це зовсім різні поняття. В цифровій антенній решітці в кожному каналі міститься АЦП або ЦАП. В адаптивній антенній решітці використовують фазообертувачі. ЦАР може бути адаптивною, або неадаптивною. Це більш широке поняття. Давайте не будемо дивувати науковий світ. Батьківщиною ЦАР був Київ, це те, чим маємо пишатися, а не копіювати чуже.--~~~~

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)--Swadim (обговорення) 18:32, 1 листопада 2018 (UTC)[відповісти]

Дуже вдячний, приєднуюсь.--Swadim (обговорення) 18:32, 1 листопада 2018 (UTC)[відповісти]

Вікіпошта[ред. код]

Вітаю! Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, щоб ми могли надіслати інформацію щодо отримання сувенірів за участь у Вікімарафоні. Для цього перейдіть в Налаштування, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати Вам повідомлення. Дякую! --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:39, 20 лютого 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую! Виконав. --Swadim (обговорення) 08:11, 21 лютого 2019 (UTC)[відповісти]

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:41, 13 березня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую.--Swadim (обговорення) 13:11, 13 березня 2019 (UTC)[відповісти]

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 12:50, 13 березня 2019 (UTC).[відповісти]

Форму заповнив, дякую.--Swadim (обговорення) 13:12, 13 березня 2019 (UTC)[відповісти]

Конкурс «Європейська весна»[ред. код]

Доброго дня! Бачу, ви створили кілька статей на конкурс, вказавши, що вони стосуються Італії. На конкурс «Європейська весна» приймаються статті про країни Центральної та Східної Європи, а наскільки мені відомо, Італію до цього регіону не зараховують. На сторінці конкурсу ви можете переглянути список країн і спільнот, які точно беруть участь; наприклад, фокус цього тижня — Болгарія, Дон, Татарстан. --Ата (обг.) 07:36, 30 квітня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую, врахував, посилання видалив, хоча є різні тлумачення. Ту ж Грецію, яка фігурує у конкурсі, разом з Італією відносять до Південної Європи. ----Swadim (обговорення) 08:25, 30 квітня 2019 (UTC)[відповісти]

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Swadim. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Nickispeaki (обговорення) 13:09, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Доброго дня ще раз, пане Вадиме! Я помітив, що Ви стали регулярно дописувати до укр-вікі. Знання, я бачу, у Вас є - і знання української мови, і фахові, і з логікою все гаразд. :-) Тому я пропоную Вам подаватися на патрульного. Там нічого складного. АЛЕ, спочатку, будь ласка, прочитайте правила (тут, вгорі цієї сторінки, якщо ще не прочитали, то, будь ласка, зробіть це!) - причому і ті вгорі (спочатку) і ті, які стосуються патрульного. Там очевидні (ну, більшість) речі, але ж їх треба знати. Якщо виникнуть питання - пишіть мені на Сторінку Обговорення користувача. Або й тут! Але тоді треба мене пінганути (щоб не забув сюди глянути). Головне там, на поданні, - спокійно пояснювати свої дії (якщо будуть запитання) і конструктивно спокійно реагувати на зауваження (вони теж можуть бути, якщо є десь недоліки у статтях). І перед самою подачею гляньте, будь ласка, як інші подаються. Я зразу секрет Полішинеля відкрию - хто спокійно подається, спокійно все обговорює, виправляє, якщо треба, то майже автоматично стає патрульним. Інші колеги умудряються подаватися навіть не знаючи елементарних правил української мови. Тому, очікувано, мало хто з них стає патрульним (ну, є винятки - досвідчений вікіпедист із іншого розділу, який буде вносити технічні зміни, скажімо, цифри, для чого знати мову не треба, але плюс із того, що такі правки не будуть розпатрульовувати статті). Ок. Тексту багато, Вам треба дещо буде прочитати і повчитися. Але я таки сподіваюся на Вашу згоду і на те, що одним патрульним стане більше. :-) Тим більше, якщо цей патрульний ще й має значні фахові знання! :-) Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 13:19, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую за Вашу оцінку, згоден з пропозицією, підготуюся.--Swadim (обговорення) 14:03, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Вітаю, пане Вадиме! Дякую за Ваш якісний внесок до вікіпедії. Хочу звернути Вашу увагу на те, що статус патрульного не тільки зменшує необхідність перевіряти Ваші правки, оскільки вони будуть перевірені автоматично, але й дозволяє Вам патрулювати створені Вами ж статті. Оскільки, я певен, що Ви все одно продивляєтеся правки до них (ось приклад - ред.№ 26996927), то було б логічно їх відразу відпатрулювати. Якщо є питання, то з задоволенням відповім. З повагою, --Vlasenko D (обговорення) 08:31, 12 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую за роз'яснення Vlasenko D! Подам заявку на патрульного.--Swadim (обговорення) 09:49, 12 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Видно, поспішив я![ред. код]

Татранська Ломніца - перечитайте, будь ласка! Дооформіть, там навіть російська И є! ;-( І кілька помилок. Крім того- населення там 0? Теж підправте! Й по іншим статтям, за можливості, пройдіться! У Вас не так багато статей. --Nickispeaki (обговорення) 13:47, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую за підказку. Дійсно спішив і не вичитав як слід. Правки вніс, окрім населення, треба з'ясувати.--Swadim (обговорення) 14:01, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

СУпер! Навіть не чекав такої фантастично швидкої реакції! ;-0 Ок. Тим більше, що я дивлюся ще кілька статтей. Про боєприпаси - фантастика! Снаряд летить на 90км! Я про італійський Вулкан. :-) І помилок немає. :-) --Nickispeaki (обговорення) 14:12, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]
Ломніцу вже відпатрулював. Пройдіться, якщо Ваша ласка, по всім статтям - може ще десь щось треба підправити. --Nickispeaki (обговорення) 14:14, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Спайк.[ред. код]

Спайк (ПТРК) - раніше патрулював. --Nickispeaki (обговорення) 14:17, 3 червня 2019 (UTC)[відповісти]

Швейцарія[ред. код]

Бачу ви зосереджені на цій темі. Вона мені теж близька але є зауваження. Картки треба українські вставляти або просто шаблон НП, він сам підтягує всю належну інформацію з вікіданих. Також прошу не лишати російської тут ми УкрВікі, не забувайте про це. І якщо є ваша ласка, то можете постворювати статті про НП Швейцарії. Там дуже багато в червоному. Це можна пересвідчитись якщо оглянути категорії хокейних, футбольних клубів і відповідні категорії про хокеїстів та футболістів. Це найбільш розширенні теми з швейцарської частини УкрВікі. --Jphwra (обговорення) 17:59, 20 серпня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую, врахую. До речі була проблема з використанням простого шаблону НП для Івердон-ле-Бен. Зникав увесь текст при його виклику. Це якась вада шаблону. --Swadim (обговорення) 18:10, 20 серпня 2019 (UTC)[відповісти]
От якраз там я повністю змінив картку, помітили це? Якщо не виходить шаблоном, тоді краще застосувати україномовну картку. --Jphwra (обговорення) 19:50, 20 серпня 2019 (UTC)[відповісти]

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)[відповісти]

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)[відповісти]

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)[відповісти]

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.

Дякую! Заповнив форму--Swadim (обговорення) 20:44, 14 грудня 2019 (UTC)[відповісти]

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:55, 18 березня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую! --Swadim (обговорення) 12:20, 18 березня 2020 (UTC)
[відповісти]

Трамвай в Порту.jpg
За участь у тематичному тижні Португалії (23 березня — 12 квітня, 2020)
Swadim, дякую Вам за участь у Тижні Португалії!

Ми створили
42 статті ще до початку Тижня Португалії,
198 статей під час його проведення,
19 статей поліпшили.

Сподіваюсь, разом ми напишемо ще не одну значущу статтю.
Obrigado! Kedata kobita (обговорення) 19:30, 15 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую за можливість взяти участь.--Swadim (обговорення) 19:37, 15 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 08:45, 1 квітня 2020 (UTC) Згоден --Swadim (обговорення) 19:39, 15 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую!--Swadim (обговорення) 15:06, 8 квітня 2020 (UTC)[відповісти]

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)[відповісти]

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую!--Swadim (обговорення) 03:47, 18 червня 2020 (UTC)[відповісти]

Starlink[ред. код]

Вітаю! На жаль мені довелося скасувати Вашу правку, адже Ви чомусь прибрали посилання на серйозне англомовне джерело, замінивши його російським ресурсом. Це, звісно, не настанова, але моя порада: якщо можна обійтися без російського - робіть це, адже англо- і україномовних джерел на цю тему вдосталь! З повагою, Vita-minka (обговорення) 16:40, 16 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Вы же вставили ссылки некорректные. Английская - за 8 июля (уже устаревшая) и украинская без упоминаия о выводимых спутниках. Как-то некомпетентно и убого действуете. Вы меня разочаровали. Какая разница, на каком языке, главное - информация. Хоть на китайском. Не придумывайте правил, которых нет в Википедии, и не нарушайте их. --Swadim (обговорення) 19:02, 16 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Добрий день. Вибачте що втручаюсь у ваш діалог, але помітив що ви написали Какая разница та Не придумывайте правил, которых нет в Википедии. Ви помиляєтесь, правило є: ВП:УКР. --Salween (обговорення) 10:27, 18 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Добрий день, Salween! Дякую за роз'яснення. Але ж в ВП:УКР дослівно сказано: "Ця вимога, на жаль, не є абсолютною — через брак поважних українських джерел у багатьох галузях знань. Тому допускається використання іншомовних джерел". Якби Vita-minka замінила на адекватні джерела замість російського, я б нічого не сказав. А так, вийщло аби щось. Та і взагалі той розділ все рівно буде правитися після запуску Starlink, і всі попередні джерела будуть замінені на відповідні, що повідомлять про старт. Навіщо було піднімати таку хвилю? Занадто формально.--Swadim (обговорення) 11:09, 18 липня 2020 (UTC)[відповісти]

О, тут виявляється жвава дискусія, але чомусь пінг шановний автор сторінки, звертаючись до мене, не застосував! По-перше, обговорювана нами сторінка про Starlink, а те, що разом із ними запустять інші супутники - то другорядна інформація. Якщо це так для Вас важливо, то створіть про них окрему статтю. По-друге, у наведеному мною англомовному джерелі, поверх якого Ви наклали своє, ці додаткові супутники описувалися. По-третє, дата видання та інформативність російського та українського джерел майже однакова (окрім Ваших "улюблених" додаткових супутників, але про них я вже пояснила). По-четверте, Ви зсилаєтесь на "брак поважних українських джерел", але посилаєтесь не на якусь поважну російську енциклопедію чи складну технічну літературу, а на якийсь "бла-бла" інтернет ресурс. І останнє: я написала Вам повідомлення із поясненнями, бо поважаю постійних дописувачів Вікіпедії, а не тому, щоб "підійняти хвилю". І якщо Вам все одно "какая разница" на джерело якої країни посилатися, то зробіть мені приємність і за можливості не використовуйте російські)))--Vita-minka (обговорення) 14:28, 18 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Переклад статей та авторські права[ред. код]

Вітаю. Ви створили декілька статей на конкурс шляхом перекладу. На жаль, якщо ви не вказуєте джерело що ви перекладаєте статтю на СО сторінки або в історії редагувань сторінки, це вважається порушенням авторського права адже ліцензія CC BY-SA на якій розповсюджується все у Вікіпедії передбачає обов'язкове вказання автора — це BY частина ліцензії, "Зазначення Авторства". Статті на конкурс не можуть містити порушень правил Вікіпедії і будуть дискваліфіковані. Будь ласка, пройдіться по вашому внеску і поставте шаблон:перекладена стаття на СО статей, бо буде шкода їх дискваліфіковувати. Дякую. --Helixitta (t.) 19:33, 18 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую за підказку. Шаблони, де доцільно, додав. Подивіться будь ласка.--Swadim (обговорення) 08:01, 19 липня 2020 (UTC)[відповісти]

Starlink[ред. код]

Привіт, не зрозумів вашу останню правку. Супутники вже запущені. --Salween (обговорення) 08:46, 7 серпня 2020 (UTC)[відповісти]

Так. Я саме про це і виправив текст , адже було написано у майбутньому часі: "Всі сателіти матимуть відкидні щитки. Додатково запустять два малих космічних апарата дистанційного зондування Землі — Global-5 і 6 американської компанії".--Swadim (обговорення) 08:55, 7 серпня 2020 (UTC)[відповісти]

Я про дату. Було: Запущено (на 7 серпня 2020), стало чомусь: Запущено (на 13 червня 2020). Та кількість супутників. Було: 595 (37,6 %), стало чомусь: 538 (34 %). --Salween (обговорення) 09:02, 7 серпня 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую, вибачте, дійсно чомусь додатково пройшли виправлення, бачу ви вже вернули, я не встиг помітити.--Swadim (обговорення) 09:06, 7 серпня 2020 (UTC)[відповісти]

Відкидання GVSC[ред. код]

Доброго здоров'я, шановний пане Вадиме. Перепрошую, відкидання ред.№ 29581737 було випадковим: на сторінці списку спостереження після відпрацювання сценарію оновлення зсунувся вміст, і клац мишки влучив не в те місце. :( Але заодно й затвердив зміни, в результаті. :) З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 07:59, 19 вересня 2020 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)[відповісти]

Дякую за запрошення--Swadim (обговорення) 16:13, 19 листопада 2020 (UTC)[відповісти]

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:06, 18 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Права патрульного і відкочувача[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами Ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні правки. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені_сторінки та Спеціальна:Статистика_перевірок. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, Ви можете звернутись за допомогою на ВП:Кнайпа (патрулювання), або особисто до якогось досвідченого патрульного. Існує також сторінка запитів до патрульних, які Ви тепер можете виконувати. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 00:53, 28 грудня 2020 (UTC)[відповісти]

Сторінку Модель мобільності НАТО номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Модель мобільності НАТО, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kisnaak Обг.Внесок 19:47, 22 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Привіт! Дуже дякую, що долучилися до проекту із патрулювання та до Вікімарафону загалом. Але ідея проекту із патрулювання в тому, щоби перевіряти статті інших користувачів, не свої власні. При цьому, звісно, ваші власні статті будуть зараховані у загальний Вікімарафон. --Acedtalk 16:36, 1 лютого 2021 (UTC)[відповісти]

Зрозуміло, але я відпатрулював і одну не свою. Зафіксуйте будь ласка, що відпатрульовано сторінку симетрична гра. Swadim (обговорення) 16:58, 1 лютого 2021 (UTC)[відповісти]
Дякую; бачу, що це вже зафіксовано у списку. --Acedtalk 20:36, 1 лютого 2021 (UTC)[відповісти]

Результати Транспортного марафону[ред. код]

Transport Project Barnstar.png Транспортний марафон
Шановний Swadim,

Щиро дякую вам за ваш внесок у перший Транспортний марафон! Особливо вдячний за статті про автомобільні системи та техніку. Сподіваюся, що ви продовжите й далі працювати над транспортною тематикою й у наступному році також візьмете участь в конкурсі. На все добре!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:26, 19 лютого 2021 (UTC)[відповісти]

Дякую!--Swadim (обговорення) 04:45, 20 лютого 2021 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до WikiGap 2021[ред. код]

WikiGap-2021-main.png

Вітаю! Сьогодні розпочався WikiGap 2021 — онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 21 березня.

10 березня о 18:00 ми проведемо вебінар, приурочений до марафону (реєстрація).

За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної». Також за окремі призи можна поборотися у споріднених проєктах: міжнародному марафоні WikiGap Challenge (починається через кілька днів) або у WikiGap в українських вікіцитатах.

Долучайтеся!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у WikiGap 2020.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:26, 5 березня 2021 (UTC)[відповісти]

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
 • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
 • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
 • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
 • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)[відповісти]

Дякую за інформацію. --Swadim (обговорення) 19:34, 24 березня 2021 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до Європейської весни 2021[ред. код]

Ukr-cee-spring-2021-main.png

Вітаю! Вчора розпочався конкурс статей «Європейська весна» — щорічний проєкт, присвячений Центральній та Східній Європі, який проводить ГО «Вікімедіа Україна»; він є частиною міжнародного конкурсу CEE Spring. Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня. Запрошуємо вас долучатися!

Традиційно за активну участь у конкурсі можна виграти призи і сувеніри. Зокрема, цього року вперше введена окрема номінація, спрямована на визначення найкращих статей.

Додаткові призи можна виграти у категоріях «Чехія» та «Польща» завдяки підтримці партнерів — Чеського центру у Києві та Польського Інституту у Києві відповідно. Планується проведення вебінарів разом із партнерами, стежте за нашими новинами.

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у «Європейській весні» минулого року. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:04, 2 квітня 2021 (UTC)[відповісти]

Конкурс «Європейська весна» завершився: що далі[ред. код]

Привіт! Дякую, що долучилися до конкурсу «Європейська весна». За попередніми оцінками, маємо понад 1600 створених і поліпшених статей від 70+ учасників і учасниць. Станом на зараз це із великим відривом найбільше серед усіх мовних розділів, що беруть участь у міжнародному конкурсі )

Що далі
 • Основне — цього року організатори дають час до 31 травня на покращення статей, які ви започаткували протягом конкурсу. Тобто статті, створені у травні, подавати на конкурс уже не можна (хоча варто поставити конкурсний шаблон на статті, які ви започаткували у квітні, але забули чи не встигли подати на конкурс, якщо такі є) — але можна і варто поліпшувати уже створені статті. Статті оцінюватимуться станом на кінець травня, тому чим більше ви їх покращите протягом травня, тим вищими будуть ваші оцінки.
  • Організатори та журі спробують до середини травня проглянути внесок учасників та учасниць і надати пропозиції до покращення статей. Пріоритетними для цього будуть новачки конкурсу. Навіть якщо ми не зможемо надати зворотній відгук особисто вам, запрошуємо вас самостійно поліпшувати статті згідно з умовами конкурсу, загальними порадами до стилю статей та іншими правилами.
  • У червні почнеться безпосередньо оцінка статей членами журі. Після її завершення ми визначимо переможців та анонсуємо їх.
 • Якщо ви не претендуєте на перемогу в конкурсі, маєте великий досвід у Вікіпедії і хотіли б допомогти у покращенні якості статей та їхній оцінці, запрошуємо до 10 травня зголошуватися до журі.
 • Також можна і варто створювати статті про Україну іншими мовами. Стежте за нашими новинами (наприклад, сторінкою обговорення конкурсу чи Telegram-каналом «Вікімедіа Україна») — наступного тижня плануємо детальніший анонс щодо цього.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:43, 1 травня 2021 (UTC)[відповісти]

Геофізична/тектонічна зброя[ред. код]

Вітаю. Я випадково замінив статтю Геофізична зброя своїм перекладом, тепер хочу зрозуміти, як це сталось. Попередня версія статті помилково була пов'язана з елементом вікіданих "Тектонічна зброя" (а отже й із відповідною статтею в російській вікі), тому, на сторінці російської статті ru:Геофизическое оружие не було посилання на українську, і тому, напевно, засіб "Переклад вмісту" не дав мені сигналу, що стаття існує. Після опублікування статті я цей помилковий зв'язок виправив, але було пізно... Я не помітив, що замінив статтю, тому згоден на будь-які виправлення. :) --lxlalexlxl (обговорення) 08:38, 12 червня 2021 (UTC)[відповісти]

Дякую за коментар, тепер стало зрозуміло. Разом з тим, як кажуть, все що відбувається - те на краще. В даному випадку Ваш внесок дозволив мені дещо поліпшити якість статті. З повагою і найкращими побажаннями --Swadim (обговорення) 08:45, 12 червня 2021 (UTC)[відповісти]

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)![ред. код]

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravishankar Ayyakkannu-2.jpg Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
Ashwin Baindur - Wikipedia Academic Presentation - Bhaskaracharya Hall - Indian Institute of Technology - Kharagpur - West Midnapore 2015-01-24 4980.JPG AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adam Wight 2021.jpg Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Mstislavl Wikimedia Video.tiff Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Pascale Camus-Walter.jpg Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche WikiIndaba.jpg Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Lorenzo Losa-2012.JPG Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
Iván Martínez.jpg ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
Gerard Meijssen.jpg GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
RaaviMohanty.jpg Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
WMCON 2018 by dyolf77 DSC 8209.jpg Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
WMCON Berlin 2017 23.jpg Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vinicius Siqueira.jpg Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
WMCON18 By Dyolf77 DSC 8077.jpg Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosie Stephenson-Goodknight at WikiConference North America 2019.jpg Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan during MOC 2017 Edit a thon (cropped).jpg Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans 13.11.2019.png Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Atelier Wikidata 2.jpg Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)[відповісти]

Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону із покращення статей про видатних жінок[ред. код]

She Did Marathon in UkWiki Visual.jpg

Привіт! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2021 у Вікіпедії, який розпочався учора і триватиме до 24 листопада. Він присвячений розвитку якості українського розділу Вікіпедії шляхом поліпшення статей про видатних жінок.

В українській Вікіпедії понад 1,1 мільйона статей загалом і понад 37 тисяч статей про жінок — але багато з них потребують оновлення, покращення, вичитки та вдосконалення стилю. Над цим ми і працюватимемо у межах марафону.

Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї акції. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:24, 11 листопада 2021 (UTC)[відповісти]

Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge[ред. код]

Ukr-wikigap-results-2021-ig-01.png

Привіт!

Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.

Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.

Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua

Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)[відповісти]

Конкурс «Європейська весна» у 2022 році[ред. код]

CEE Spring 2022 Ukraine.png

Привіт! Ви брали участь у конкурсі статей «Європейська весна» у 2021 році — тож пишу, щоб розповісти вам про плани на конкурс цьогоріч.

На жаль, з огляду на російську агресію в Україні ми змушені відкласти конкурс в україномовній Вікіпедії. Сподіваємося, що зможемо провести альтернативу пізніше цього року або ж повноцінний конкурс у 2023 році.

Водночас, якщо ви вільно володієте іншими мовами країн Центрально-Східної Європи, ви можете долучатися до конкурсів інших країн — та писати про Україну. Зараз особливо важливо розповідати про Україну світові, якщо у вас є така можливість.

Також можна долучатися до окремого мініконкурсу «Жінки CEE», де статті можна писати будь-якою мовою, зокрема й українською. Міжнародний конкурс триває до 31 травня. Ви можете змагатися за призи локальних конкурсів, а також отримати сертифікат участі від «Вікімедіа Україна», якщо напишете хоча б одну статтю про Україну.

Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:29, 21 березня 2022 (UTC)[відповісти]