Обговорення користувача:Teodret

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архіви


Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:22, 7 березня 2016 (UTC)

Видалення латинських назв в картках[ред. код]

Вітаю. В чому полягає сенс видалення окремих латинських назв в картках рослин?, тим більше, що інші назви в класифікації залишаються. Наприклад, в Айлант найвищий було видалено (Eudicots). --Ветер (обговорення) 06:18, 6 червня 2016 (UTC)

читайте Вікіпедія:Завдання_для_роботів#Корекція таксокарток --«Teo» обг 06:22, 6 червня 2016 (UTC)
не підкажете, як прочитати ще ненаписану статтю «здр»? --Ветер (обговорення) 06:30, 6 червня 2016 (UTC)
Уже підправив посилання --«Teo» обг 06:33, 6 червня 2016 (UTC)
Там сказано, що треба ВИДАЛИТИ латинські назви? Де саме? --Ветер (обговорення) 06:43, 6 червня 2016 (UTC)
Шановний заспокойтесь, не варто писати капсом це все одно не допоможе. eudicots це англійська назва, задля уніфікації та спрощення шаблону таксобокс мене попросили прибрати зайве, читайте уважніше обговорення. --«Teo» обг 06:57, 6 червня 2016 (UTC)
@Ветер: де Ви бачите латину? Це англійські назви безрангових груп, у яких справжніх наукових назв взагалі нема, і їх видалено з моєї подачі як такі, що не мають жодного офіційного статусу і, відповідно, жодного значення. Те, що в багатьох статтях воно маскувалося під латину (чи їх автори і вважали їх латиною) — показник стану української Вікіпедії. Stas (обговорення) 09:58, 6 червня 2016 (UTC)
@Stas000D: поправте мене, якщо я помиляюся. Еудікоти є відповідником англійського Eudicots, яку використовують Angiosperm Phylogeny Group, що і запровадили цей термін без латинського відповідника. Очевидно тому цей англомовний термін широко використовують і в українськомовній науковій літетратурі (таких прикладів багато), не вбачаючи в цьому нічого поганого. То ж, як на мене, даремно Ви робите такі категоричні висновки. Можна сперечатися про рівень української Вікіпедії, але не Eudicots показник її невисокого рівня. Система подвійного запису (українська/латинська назва), аналог якої важко відшукати в іншомовних розділах, напевно, запроваджувалася через те, що українських відповідників для таксонів нижчих рангів порівняно мало, і наші редактори буває їх просто перекладають ураїнською на власний розсуд, створюючи плутанину, бо навіть українські і російські созвучні назви таксонів часто мають різні значення. Мабуть, найвідоміші: російська ru:чайка — це не наша чайка, а їхня ru:кульбаба — не наша кульбаба. З таксонами вищих рангів такої проблеми немає, тому, можливо, нам варто взагалі відмовитися від подвійного запису для таксономічних рангів від класу і вище. А може й не варто. --Олег (обговорення) 13:41, 6 червня 2016 (UTC)
Дякую за репліку, колего. Ймовірно, я висловився занадто різко. Так, eudicots — це лише англійська назва, вона не має жодних переваг перед українською. Ці назви в першоджерелах (APG I, APG II, APG III) навіть пишуть із малої літери (в APG IV — то з великої, то з малої); в купі інших робіт — теж із малої. Крім того, ці назви, наскільки я розумію, і не могли би отримати статус справжніх наукових: як слушно відзначає рувікі, латинською мовою воно б виглядало як Eudicotes. Щодо мого запиту до ботоводів — я тоді не звернув увагу, що в укрвікі ці псевдолатинські назви настільки поширені; якби помітив, не включив би це одразу до запиту. Тим не менш мені й досі видається доволі очевидним, що вони не потрібні — не тільки через відсутність офіційного статусу й нелатинську мову, але й, головне, через створення хибного враження про його наявність. У самих статтях еудікоти, айстериди тощо ці назви варто навести, але з маленької літери і з позначкою, що це англійська, а в інших статтях їм явно не місце. Щодо системи подвійного запису в картці — абсолютно нічого не маю проти. Якщо група справді має наукову назву, чому б її не навести. Колегу Teodret прошу до завершення обговорення призупинити бота. Stas (обговорення) 14:44, 6 червня 2016 (UTC)
@Stas000D: для бота там було мало редагуваннь всього 1100~. Всі вони були зроблені менш ніж за годину. --«Teo» обг 12:11, 7 червня 2016 (UTC)

Заслуженому роботехніку[ред. код]

RobotSterWP.svg Заслужений роботехнік
Відзнака «Зірка роботехніка» за те, що останнім часом самотужки забезпечуєте роботу дуже важливого розділу українського проекту. Дякую!
--Олег (обговорення) 06:46, 8 червня 2016 (UTC)
Файно дякую! Та я і не дуже напрягаюся. Коли є вільний час роблю все по мірі власних можливостей. --«Teo» обг 11:28, 8 червня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Teodret!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Національні природні парки України[ред. код]

Привіт, гляньте Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Позбавлення статусу. Ви за нього тоді голосували, тож хотілося б почути думку. Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:59, 12 березня 2017 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)