Обговорення користувача:TheLotCarmen

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2

Гривня[ред. код]

Шановний TheLotCarmen! При редагуванні цієї статті я керувався тим, що кожний абзац має мати одну закінчену думку (як вчать у школі і вишах). Після мого редагування у першому абзаці якраз коротко і сформульовано визначення терміна. У другому абзаці йдеться вже зовсім про інше: про грошову реформу, позначення валюти і т. і. Та й, зрештою, і користувачам легше сприймати, коли є поділ на завершену думку. І навіть візуально дивиться значно краще.
А чим керувались ви, коли скасовували моє правильне редагування? Переконаний, і це підтверджують відомі філологи, що ви повинні повернути до мого редагування.--Влад Карпенко (обговорення) 10:12, 2 вересня 2017 (UTC)

Добрий день! З практики у вікіпедії не прийнято робити малі абзаци обсягом всього в одне речення. Теперішній абзац у 6 речень є оптимальнішим. --TheLotCarmen (обговорення) 08:20, 3 вересня 2017 (UTC)
Я ще раз наголошую, що абзац — це є окрема закінчена думка. І ніякими нормативними документами не записано якого він повинен бути обсягу. Тим більше у Вікіпедії! Ви ж самі прекрасно розумієте, що написали дурню: у класиків можна навести безліч прикладів абзаців з одного речення. А таке визначення як "оптимальніший", то хіба суто ваше — такого не існує. Визнайте свою помилку і скасуйте своє неправильне редагування.--Влад Карпенко (обговорення) 13:43, 3 вересня 2017 (UTC)

Член Лондонського Королівського Товариства[ред. код]

Вітаю! Член Лондонського Королівського Товариства - це не # ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Лондонське королівське товариство, а Fellow of the Royal Society - https://en.wikipedia.org/wiki/Fellow_of_the_Royal_Society --Andrei Kurbiko (обговорення) 14:59, 26 вересня 2017 (UTC)

В укрвікі ж немає окремої статті "Член Лондонського Королівського Товариства" тому я створив перенаправлення на статтю до якої воно відноситься. Якщо хочете, будь ласка, створіть окрему статтю! --TheLotCarmen (обговорення) 15:06, 26 вересня 2017 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Митна енциклопедія[ред. код]

@TheLotCarmen: Якщо ви втретє видалите посилання на Митну енциклопедію ( а це таки авторитетне джерело), я буду вважати це варварством, з усіма наслідками для вашої діяльності. Shynkar (обговорення) 08:26, 19 серпня 2018 (UTC)

Ви знову починаєте війну редагувань. В чому різниця між посиланням в статті Ісландська крона, яку Ви нарешті не видалили, і посиланнями на статті Чеська крона, Швейцарський франк, Угорський форинт і Єна, які Ви «відкотили» ?

Shynkar (обговорення) 09:26, 2 вересня 2018 (UTC)

@Shynkar:З усіх згаданих вами статей ви лише в «Чеська крона» додали нову інформацію з джерела, в усіх інших ви просто додали примітки на вже існуючий текст. Також прошу звернути увагу на правильне оформення приміток - посилання на них повинне відображатись в розділі "Примітки" а не "Посилання". Приклад оформлення приміток ви можете знайти на виправлених ваших редагуннях в тій же статті «Чеська крона».--TheLotCarmen (обговорення) 18:15, 7 вересня 2018 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:33, 7 січня 2019 (UTC)