Обговорення користувача:Tigga

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Слава нації!

Сполучник "та" означає близьку спорідненість: "дід та баба", "Земля та Місяць" - але "кров і пісок", "Титанік: кров і сталь" і т.ін. Його не можна застосовувати замість "і", де це не несе смислового розрізнення. Я не збираюся нікому тицяти носом на те, що Ви і самі знаєте, - я сам дуже неуважний і роблю "ляпи" часто; просто українська і російська мова - найдалі за своєю спорідненістю із усіх слов'янських мов, не дивлячись на те, що московську книжну придумали професори Києво-Могилянської академії у 18 ст. Я просто за дерусифікацію (демістифікацію) україномовного простору. Можливо, Ви підтримаєте цю думку: де тільки можна - тихенько, без галасу, прибирати всі чужорідні нашарування із нашої культури: особливо ті, які прийшли до нас рішенням відомого партз'їзду у Харкові у 1937 році і спаскудили мову різними покручами. Із повагою, --Brandner (обговорення) 22:01, 29 жовтня 2012 (UTC)

Зміст

Зброя[ред. код]

Доброго дня Tigga чи можете ви як експерт у справі зброї, перевірити чи все правильно я написав, і перенести ці статті в основний простір? На даний момент я не можу це робити сам, бо є заблокованих в цьому плані:

Подивлюсь незабаром. --Tigga 04:55, 15 січня 2012 (UTC)

Я переніс статті до основного простору. Є деякі дрібні помилки - дещо виправлю, перевірте й ви також. --Tigga 09:43, 16 січня 2012 (UTC)
Дякую. А як у вас з армією в цілому?--Mishae 02:10, 20 січня 2012 (UTC)

Якщо ви з тим не зможете (хоча вони маленькі), є й про зброю:

Дивно що ви не реагуєте? Ну ладно, буду чекати.--Mishae 17:14, 21 січня 2012 (UTC)

Вибачаюсь. Планував перенести статті трохи раніше, та не мав часу. Щойно переніс всі.
До речі - статті про збройні сили майже не мають вмісту - вони від загрозою вилучення. Потрібно працвати над ними. Я навав стттю Планка Пікатінні, бо так передається «I» за правописом (Український Правопис § 90) --Tigga 03:27, 22 січня 2012 (UTC)
Дякую. Чи можете і цю заодно перевірити?

До речі, як у вас з музикою?--Mishae 16:21, 22 січня 2012 (UTC)

Я переніс статті та дещо виправив. Кілька разів переправляв «стовбур» на «ствол». Я бачу що шаблони поламані - необхідно виправити всі назви в щаблоні (в оригіналі name, у нас Name). Взагалі переклад неякісний - перевіряйте, буль ласка.
Щодо музики - можливо пан user:A1 вам допоможе - він є фахівцем у царині музики. --Tigga 12:08, 23 січня 2012 (UTC)
Дякую за перенаправлення моїх статей, і напрями в музиці. Ті статті які я залишив, я не зміг включити картинку, намагався. Чи можете ви допомогти мені з цим?--Mishae 01:22, 24 січня 2012 (UTC)
Будь ласка!
Я подивився на російській вікі - зображення не є вільними, та знаходяться у просторі ру-вікі. Єдине що можна зробити - це копіювати файли та завантажити їх до української вікі з тими же шаблонами ліцензій як в російській. До речі краше було б не видаляти, а перекреслити строчки. --Tigga 07:22, 24 січня 2012 (UTC)
Видаляти у вас теж заборонено? Я просто не бачу толку в перекреслення, очі мусолить.--Mishae 21:26, 24 січня 2012 (UTC)
Не заборонено, інколи буває потрібно повернутися до статей - зручніше коли вона ще є на сторінці. Все це не важливе ;) --Tigga 10:15, 25 січня 2012 (UTC)
Дякую. Просто мене в РуВікі за подібне заблокували. Але це скоріше за все було пов'язано з тим що я вирішив почистити свою сторінку обговорення. Занадто багато коментарів теж шкодить проекту, проте їм ці коментарі були чогось потрібні. В іншому, я нічого не порушив, вже добре. Саме цим мені ваш розділ і подобатися, більш зрозумілі правила. Однак, український я майже не знаю, але допомогти проекту дуже хочу. Так, навряд-чи я буду займатися оружеем. А в чому ви ще розбираєтеся, крім військової техніки? Якщо більше не чим, чи маю я право видалити всю нашу розмову, бо так зробив YKvach, і йому за це нічого не було?--Mishae 21:18, 25 січня 2012 (UTC)
Можу допомогти з статтями про військову історію, США, економіку (більше про фондовий ринок), Unix та мережі.
Нехай цій розділ залишається - він буде автоматично вилучений. --Tigga 05:47, 26 січня 2012 (UTC)
Як ви до статей про зброю кам'яного і середнього віку?--Mishae 15:38, 28 січня 2012 (UTC)
Ставлюсь нормально. Допомогу. --Tigga 05:44, 29 січня 2012 (UTC)
Буду дуже вам вдячний якщо ви мені допоможете з цією статтею:--Mishae 15:47, 29 січня 2012 (UTC)
Я дещо виправив у статті «Метальні машини», подивлюсь на «Ейнарм» пізніше. --Tigga 10:05, 31 січня 2012 (UTC)
І коли ви повернетеся до обіцяного? У мене ще стаття є для вас:--Mishae (обговорення) 03:54, 9 березня 2012 (UTC)
Зроблю за вихідні. --Tigga (обговорення) 09:55, 10 березня 2012 (UTC)
Ну, ну, ось так значить у нас вихідні проходять? Говоримо одне а робимо інше?--Mishae (обговорення) 03:20, 12 березня 2012 (UTC)
За моїм часом це 21 година неділі (Каліфорнія). --Tigga (обговорення) 04:00, 12 березня 2012 (UTC)
Ну, я теж не в Росії живу. (Міннесота), а в Каліфорнії був на два дні, друзів відвідав. Мене звуть Міша, будемо знайомі, вас як?--Mishae (обговорення) 04:11, 12 березня 2012 (UTC)
Можете називати Тігга ;) . Я вибачаюсь за використання псевдоніма — якщо будете у San Francisco Bay Area можемо зустрітися віч-на-віч, за бокалом пива, наприклад. --Tigga (обговорення) 04:54, 12 березня 2012 (UTC)
Міша, будь ласка, намагайтесь перевіряти хоча б назви - має бути «Турнірний спис» та «Бійниця» - ця стаття вже існує. --Tigga (обговорення) 08:44, 16 березня 2012 (UTC)
Вибачте, про бійницю не знав. Іноді я не розумію де у вас i, де и, а де і взагалі o! Однак, хочу порадувати, деякі слова я вже розумію, і деякі статті в мене почали дуже добре виходити. До речі, я виправив Турнірний спис.--Mishae (обговорення) 19:56, 16 березня 2012 (UTC)
Правопис допомагає розібратися де i, а де и, та коли о або е чергуються з і.
Є Російсько-українські словники, які допомагають з окремими словами. --Tigga (обговорення) 04:08, 18 березня 2012 (UTC)
Дякую. Цікаво, а чи є сайти про Українську граматику, та так щоб було російською мовою ще? Плюс, Російська Вікіпедія випадково, чи спеціально, не ставить Українську посилання в розділі "На інших мовах". Тому, ще раз перепрошую за створення "парній" статті. Та, ви мені сказали колись що можете допомогти з "фінансовим ринком"? Я тут переклав статтю на цю тему (схоже), якщо зможете, перевірте будь ласка.
На жаль мені невідомі сайти російською мовою про Українську граматику. Займусь фінансовими статтями трохи пізніше. --Tigga (обговорення) 04:12, 19 березня 2012 (UTC)
Не хочу гнати але, я думав що ви будете перевіряти мої статті хоча б по одній в день? Там є статті які дуже короткі, і їх можна перенести в основний простір вже.--Mishae (обговорення) 16:17, 22 березня 2012 (UTC)
Працюю потроху. Подивіться на Користувач:Mishae/Bharat Petroleum - щось там поламано, необхідно виправити. Стаття Користувач:Mishae/Відкрита публічна компанія з обмеженою відповідальністю схожа по змісту на Товариство з обмеженою відповідальністю, хоча у статті «Товариство» йдеться про українські компанії, а у статті «Відкрита публічна компанія» про британські. --Tigga (обговорення) 23:44, 22 березня 2012 (UTC)
Ось саме з цього я вам цю статтю і дав. Розумієте, стаття Bharat Petroleum чомусь у мене не так вийшла, в порівнянні з іншими статтями. Я звичайно можу видалити посилання, якщо це чогось змінить?

Дякую за запрошення до Каліфорнії. Як порядна людина, я повинен був вас прегласіть до Міннесоти. У вас там жарко? У нас ні. Яке-небудь Каліфорнійське пиво є? У нас є St. Pauly Girl приїжджайте!--Mishae (обговорення) 18:45, 23 березня 2012 (UTC)

Дякую за запрошення. На жаль я зараз дуже зайнятий - не маю часу на поїздки. Щодо погоди - в нас (SF Bay Area) тепло звичайно. Влітку не дуже жарко, буває спека кілька днів. Середземноморська погода.
Пиво є. Можна глянути - сюди en:California breweries та сюди california brewers. З тих що я пив мені подобаються пиво зроблене у
 • Gordon Biersch
 • Faultline Brewing Company
 • Lagunitas Brewing Company
 • Anchor Brewing Company
 • Steelhead Brewing
 • Speakeasy Ales and Lagers
 • Tied House Brewing

Деякі з них розливають пиво у пляшки та продають повсюди - Gordon Biersch, Lagunitas, Anchor. Багато й закордонного пива - ірландського, англійського, німецького. --Tigga (обговорення) 04:46, 28 березня 2012 (UTC)

У нас теж саме, тільки у нас їх не продають повсюди, а тільки в пивних магазинах. На пляжі не купиш, та й у парку не вип'єш (можуть аштрафовать). Однак, завжди можна пренесте пляшки мінеральної води для відводу очей. Ми вже таке разок зробили:) Крім пива, у нас є російські магазини, в яких продають всякі книги, диски, їжу. Є й український магазинчик (не знаю що там продається, але думаю теж саме тільки в 2 рази дорожче). Росіян і українців тут теж багато живе (Міннесота це друге за рахунком населення від Аляски, правда, я можу помилитися). Так що, коли буде час, ласкаво просимо!--Mishae (обговорення) 21:03, 28 березня 2012 (UTC)

Mishae[ред. код]

Дорогий Tigga,

Знаю, що ви робите благородну роботу, допомагаючи Mishae, перевіряючи статті, які він переклав. Радий, що є серед нас такі люди, що мають достатньо відваги це робити. Але маю до вас ще й прохання. Справа в тім, що Mishae написав до мене, і, принагідно, показав 5 статей, які, наскільки я розумію, він вважає одними з найкращих із його останніх статей. Вони справді непогані. Але все ж у 4 із них я познаходив часом доволі грубі помилки чи росіянізми. Зрозумійте мене правильно: я прихильно ставлюсь до Mishae, але мені дуже важливою є також якість статей на Вікіпедії. Отож, моє прохання: коли переносите статті, які зробив Міша, в основний простір, будь ласка, намагайтесь не допустити, щоб у них були помилки чи суржик. Якщо у вас немає часу перевірити, просто не переносьте поки таку статтю. Краще зробити 5 добрих статей, ніж 10 поганих. Ось... Вибачте, що чіпляюсь. --Юрій Булка (обговорення) 00:16, 13 березня 2012 (UTC)

Юрію, я розумію ващу турботу щодо якості статей. Це мабуть дійсно краще виправляти помилки до переносу статті в основний простір. Це може бути трудніше робити коли стаття велика та насичена фаховим жаргоном - кілька пар очей має більше шансів знайти всі недоліки /вже після переносу статті/. Дякую за зауваження. --Tigga (обговорення) 09:08, 13 березня 2012 (UTC)

Битва під Корсунем[ред. код]

Шановний Tigga Не спорю,стаття чудова,але є деякі неточності.Наприклад втрати поляків.Це нонсенс написати втрати поляків 5000 людей!А війська противників це взагалі...

Як можна написати про те,що в поляків було 6000 кінноти,і 1500 піхоти,якщо поляки переважали у чисельності війська.Прошу щоб ви прийняли критику,вибачайте якщо чимось образив.:)

Шановний Антоне, будь ласка приведіть джерела з цифрами військ та їх втрат. Джерела мають суперечливі дані - мабуть потрібно вказати цифри для кожного джерела. --Tigga (обговорення) 12:09, 18 березня 2012 (UTC)
Це джерело звідки я взяв числа - http://web.znu.edu.ua/euk/articles/2_51.htm - це Енциклопедія українського козацтва видана Запорізьким Національним Університетом. --Tigga (обговорення) 03:50, 19 березня 2012 (UTC)

Я читав просто книгу"Гетьмани України"і там точно зазначено весь хід бою.Видавництво "Промінь" 2006 рік.

Все не так просто та точно - подивиться до Журналу "Воєнна історія". Думки істориків різняться. --Tigga (обговорення) 06:17, 22 березня 2012 (UTC)

Мир[ред. код]

В статті Мир використані класифікація та скорочені визначення відповідних періодів. Думаю, на це достатньо дати посилання. Інше питання, що це лекції КНУ і я не знаю, як коректно їх відобразити. --Geohem (обговорення) 09:08, 19 березня 2012 (UTC)

Ці лекції доступні всім в Інтернеті, або є книжковим виданням?
Проблема скоріше у дослівних копіях тексту. --Tigga (обговорення) 09:48, 19 березня 2012 (UTC)
В Інтернеті. Можна вказати, щось на кшталт :

" Згідно з одним із підходів (www.____ ) розділяють наступні етапи: ", не зовсім коректно, проте нічого кращого поки, що не можу придумати. А на рахунок дослівного, це ж визначення, тут не можна вільно розписувати. Та й посилання завжди було достатньо для визначень. --Geohem (обговорення) 09:55, 19 березня 2012 (UTC)

Ці визначення не є математичними формулами - вони приведені у кількох реченнях, що дозволяє зробити зміни. Я тільки не певен що це стаття про той самий мир. Мабуть потрібно мати іншу статтю з назвою як, наприклад «Мир (філософія)». У цієї статті якось більше йдеться про відсутність війни.--Tigga (обговорення) 08:18, 20 березня 2012 (UTC)
Дещо змінив у визначеннях. Ні, в англійській статті саме той мир.(Peace is a state of harmony characterized by the lack of violent conflict. Commonly understood as the absence of hostility, peace also suggests the existence of healthy or newly healed interpersonal or international relationships, prosperity in matters of social or economic welfare, the establishment of equality, and a working political order that serves the true interests of all.) --Geohem (обговорення) 14:59, 21 березня 2012 (UTC)

Flagged Revisions[ред. код]

Доброго вечора! Сьогодні набула чинності система патрулювання нових редагувань Flagged Revisions, яка передбачає патрулювання нових редагувань, а не нових статей. Якщо ви згодні з правилами патрулювання, ви можете автоматично отримати прапорець редактора для патрулювання нових редагувань (за нової системи адміністратори не отримують права патрулювати автоматично, для цього потрібен окремий прапорець) — NickK (обг.) 19:47, 23 квітня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]


Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:45, 2 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Володимир Ярославич (князь новгородський)
 2. Гуманітарні науки
 3. Гауленд
 4. Сілістра
 5. Торсіон
 6. Калвін Кулідж
 7. Генеральний секретар ЦК КПРС
 8. Арканзас (річка)
 9. Джеймс Б'юкенен
 10. Демон (програма)
 11. Гайрам Стівенс Максим
 12. Карбонарії

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:04, 15 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:20, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:12, 12 березня 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з 27 травня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

 • якщо всі облікові записи з ім'ям Tigga в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
 • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до 27 травня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Tigga~enwiki
 • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до 27 травня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Tigga~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 20:31, 11 травня 2013 (UTC)

Запрошую до участі в обговоренні[ред. код]

Запрошую вас до участі в обговорення моєї пропозиції щодо розширення критеріїв швидкого вилучення сторінок користувача. з повагою, --Максим Підліснюк (обговорення) 19:16, 5 вересня 2013 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Доброго вечора!

Дивився Ваший внесок - останній раз у 2012 році. Може просто за власним баженням статус адміністратора залишити? Нехай інші будуть виконувати цю роботу. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 21:23, 13 вересня 2013 (UTC)

Podorozhuyu. Zaraz na -- Гаваї (острів). Vidpovim dokladnishe cherez dva dni. Z povagoyu. Tigga (обговорення)

Вже пройшло понад два дні, все гаразд? Мене теж турбує поставлене питання, щоправда я вичікував до річного терміну неактивності (правда я був помітив відсутність адміндій, а відсутності і правок зараз здивувався). --Ваѕеобг.вн. 16:07, 20 вересня 2013 (UTC)

Панове, я був дуже зайнятий останній рік /зміна роботи, добавлені обов'язки/. Не мав часу працювати у Вікіпедії. Зараз я маю більше часу та маю намір продовжити роботу для Вікіпедії. Щодо адмін статусу - ще ж ніхто не скаржиться, що маємо забагато адмінів ? Я не думаю що я будь-яким чином заважаю виконувати адмінську роботу іншим.

Дякую за нагадування. З повагою. Tigga (обговорення)

як зараз з часом? Запрошувати на вікіконференцію у Вінниці? Бачу у вересні і жовтні трохи відзначилися у ВП. ;-) Це добре. Хай щастить! :-)--Nickispeaki (обговорення) 09:20, 23 жовтня 2013 (UTC)
Вибачаюсь що не відповів вчасно. Живу у Каліфорнії, на вікіконференції в Європі їхати трохи задалеко ... Tigga (обговорення) 08:13, 4 листопада 2013 (UTC)

Джеремія Томпсон[ред. код]

Спасибо за новый источник. Чем больше источников, тем более путанная информация. Согласно источника начала прошлого века Джеремия и Френсис были братьями. А здесь дядя и племянник. Одно другому не мешает, так как мог быть и брат и дядя с именем Френсис. Но только непонятно, кто из Френсисов был основателем компании Black Ball Line - брат Френсис присутствовал при первом обсуждении ещё на судне, а дядя... В общем надо опять разбираться, но всё равно это непрохая информация. Спасибо.

Мне интересно не только сухая короткая информация о фирмах и личностях по мореплаванию, но и кто заними стоял.

Спасибо Грищук ЮН (обговорення) 14:39, 4 листопада 2013 (UTC)

Радий допомогти.
Дійсно історія заплутана - це джерело (1862 р.) на сторінках 217-219 розповідає про братів Френсіса та Джеремію, також компанію Френсіса Francis Thompson and Nephews (з племінниками Френсісом молодшим та Семюелем.
Joseph Alfred Scoville, The Old Merchants of New York City, Volume 3 .
Tigga (обговорення) 05:59, 5 листопада 2013 (UTC)
Quakers in Rawdon - Essays and Notes, The Thompsons - Mill Owners and Merchants --Tigga (обговорення) 10:35, 5 листопада 2013 (UTC)
A History of Rawdon --Tigga (обговорення) 11:26, 5 листопада 2013 (UTC)

Щодо відкоту редаґування статті «Вінтаж»[ред. код]

Доброго часу доби, шановний Tigga! Ви вважаєте, що "вино, горілка" не є засобами винищення народу? Чому для прикладу застосування слова «Вінтаж» взято саме такі приклади? Інших нема? Хіба то не зомбування читача? Можна ж вписати наприклад "пряжене масло" (яке має цілющі властивості, що з роками посилюються), або щось іще, вживання чого не призводить до деґрадації особи зокрема і народу в цілому.

З повагою, Олеґ.

Вітаю! Я не вважаю що вино та горілка є засобами винищення народу. Зловживання алкоголем є проблемою, але кожна людина має прийняти відповідальність за свої дії на себе.
Щодо слова вінтаж - воно походить від англійського Vintage та має значення «вино такого-то року». Це слово має ширше використання, але перше значення зв'язане з вином. --Tigga (обговорення) 18:28, 16 листопада 2013 (UTC)

Вікізустріч[ред. код]

Дякую за зустріч та екскурсію містом! Деякі враження отут: Вікіпедія:Вікізустрічі/us-1. Як є бажання — допишіть. --Perohanych (обговорення) 14:26, 20 листопада 2013 (UTC)

Вікіпедія:Звіти бази даних/Розірвані перенаправлення[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. якщо видаляєте статтю чи перейменовуєте без створення перенаправлення — перевіряйте, будь ласка, чи нема посилань на видалену сторінку. і додайте собі цей звіт бази даних до списку спостереження, щоб мати змогу прослідувати якщо що. дякую --アンタナナ 09:25, 5 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:41, 12 грудня 2013 (UTC)

Статтю Daewoo K5 необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Daewoo K5, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 06:21, 10 березня 2014 (UTC)

Добре, подивлюсь що можна зробити для поліпшення статті. --Tigga (обговорення) 08:56, 10 березня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Tigga!

В минулому ви створили 423 статті Вікіпедії та додали понад 3,9 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:19, 24 квітня 2014 (UTC)

Активність.[ред. код]

Добрий день!

Бачу, що за 2 роки мало що змінилося. То може просто подасте за власним бажанням? Я просто до чого - список адмінів висить, а активність за 2 роки майже нульова. Я в тому ще році запитував. Отримав відповідь, що не було часу. Але за ЦІЛИЙ рік час так і не з’явився... ;-( То що, може подасте за власним бажанням? І тоді можна буде подавати заявки новим кандидатам. Що скажете? --Nickispeaki (обговорення) 13:16, 29 липня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

10 секунд[ред. код]

Привіт. Можете відповісти на 2 питання: з якої області Ви родом і в якій області Ви постійно проживаєте останнім часом (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії. Дякую. — Green Zero обг 16:59, 11 грудня 2014 (UTC)

Відповів на тій сторінці. --Tigga (обговорення) 18:26, 11 грудня 2014 (UTC)

Допомога з перекладом.[ред. код]

Допоможіть перекласти уривочок. Дякую. - Manefon (обговорення) 21:33, 4 січня 2015 (UTC)

"Using SAM’s mass spectrometer, scientists measured isotopes of helium, neon, and argon that cosmic rays produce as they go through rock. The fewer of these isotopes they find, the more recently the rock has been exposed near the surface. The 4-billion-year-old lakebed rock drilled by Curiosity was uncovered between 30 million and 110 million years ago by winds which sandblasted away 2 meters of overlying rock. Next, they hope to find a site tens of millions of years younger by drilling close to an overhanging outcrop."

Стаття - https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Mars_Science_Laboratory.

Це буквальний переклад - текст може бути стилічно покращений - "Використуючі мас-спектрометр набору інструментів для аналізу зразків на Марсі, вчені міряли кількість ізотопів гелію, неону і аргону, що були вироблені космічними променями, які проходили через каміння. Чим менше цих ізотопів знайдено, тим менший строк порода перебувала на поверхні. Каміння з дна озера віком 4 мільярди років, що було пробурено «Curiosity», було відкрито між 30 млн і 110 мільйонів років тому вітрами, які здули двохметровий слой породи. Далі вчені сподіваються знайти місце, яке десятки мільйонів років молодше, за рахунок буріння ближче до навислої оголеної породи."

Tigga (обговорення) 22:43, 4 січня 2015 (UTC)

Дуже дякую! Manefon (обговорення) 08:15, 5 січня 2015 (UTC)
Знову не знаю, що воно таке, допоможіть. ""Murray Buttes" knobs - Mount Sharp slopes" це слово - "кнобс" - не можу зрозуміти, що воно таке. (https://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_Mars_Science_Laboratory#Other_2013_events) --Manefon (обговорення) 22:20, 9 січня 2015 (UTC)
Knob - це опуклість, горбовина у цьому контексті. Butte - крутий пагорб, останець. Я б переклав це речення приблизно як «Опуклості пагорбів Мюррея на схилах гори Шарпа». Tigga (обговорення) 07:24, 10 січня 2015 (UTC)
Дуже дякую! --Manefon (обговорення) 20:32, 10 січня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Mjuocc.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Mjuocc.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). SteveR (обговорення) 11:15, 30 січня 2015 (UTC)

Фройд[ред. код]

Вітаю! Чи надалі Тіґґа вважає вірною глупоту Інституту української мови НАНУ кількарічної давности за те, як українською мовою має звучати це прізвище?--Бучач-Львів (обговорення) 06:38, 21 травня 2015 (UTC)

Вітаю! Чи ви знаєте фахівців з тонкощів вимовлення слів мови їдиш дев'ятнадцятого сторіччя ? Сучасне німецьке вимовлення не обов'язково те саме як в їдиш. Першоджерела подають Фрейд, тому й Вікіпедія так має. Будь ласка, пишіть Tigga або Тігга - це згідно правопису. Tigga (обговорення) 11:43, 21 травня 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Привіт! Ви досвідчений користувач вікіпедії, пропоную Вам подати заявку на отримання прапорця патрульного на ВП:ЗСП. — Green Zero обг 18:35, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статтю Гуманітарні науки необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Гуманітарні науки, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

--Brunei (обговорення) 17:34, 7 липня 2015 (UTC)

Адміністрування[ред. код]

За останній рік Ви виконали одну адміністративну дію, хоча інколи дописуєте до Вікіпедії. Чи не пов'язане це з тим, що Ви втратили інтерес до адміністрування? Чи якісь інші причини? Можливо статус адміністратора Вам вже не потрібен? Які Ваші плани на майбутнє з цього питання? Буду вдячний за відповідь. --Basio (обговорення) 08:21, 26 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Tigga!

В минулому ви створили 423 статті Вікіпедії та додали понад 3,9 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:48, 28 січня 2016 (UTC)

вікіпошта[ред. код]

привіт. надіслала листа. чи є можливість перевірити його наявність? дякую! --アンタナナ 20:54, 11 травня 2016 (UTC)

Привіт. Листа отримано - але на Андроїді через ГМайл тексту не видно. Можно прочитати на комп'ютері. --Tigga (обговорення) 21:05, 11 травня 2016 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Протягом минулого року ви зробили лише одну адміндію. Тож маю намір вас номінувати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Повідомлення надіслано задля дотримання вимог сторінки ВП:ЗППА щодо повідомлення за три дні до номінації.--Анатолій (обг.) 12:53, 31 липня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:33, 10 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Tigga!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Добрий день! Протягом минулого року Ви ДУЖЕ мало уваги звертали на Українську Вікіпедію. Тож маю намір Вас номінувати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Повідомлення надіслано задля дотримання вимог сторінки ВП:ЗППА щодо повідомлення за три дні до номінації.

Повідомлення написане у рамках очищення адмін-корпусу від неактивних адміністраторів. Вже одна склала добровільно повноваження, ще по 3 йде досить успішен голосування (по двом з них 100% підтримки на зняття).

ВСЯ Ваша активність за останні 3 роки вміщується на трьох сторінках! За 2016 рік Ви зробили 3 правки, за 2015 - 7, за 2014 - 13 правок. Це ніяк не в'яжеться із активним адмінством! Тому змушений буду подавати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Крім того, нагадую, що в 2016 році Вам вже писали про неактивність.

З чим пов'язана Ваша активність 21 лютого?

ПС. Буду ДУЖЕ вдячний, якщо Ви знайдете у собі мужність і САМІ складете повноваження. Дякую Вам за клопітку роботу в Українській Вікіпедії! З повагою,--Nickispeaki (обговорення) 10:08, 20 березня 2017 (UTC)

Добрий вечір! Ще раз нагадую, що завтра останній термін. Завтра вранці. Так що - якщо є що сказати - сподіваюся Є, то скажіть - тут, щоб не довелося там.... ;-) Надобраніч! Чи то до завтра. --Nickispeaki (обговорення) 21:56, 22 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Tigga вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 15:09, 21 липня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 16:22, 15 вересня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Tigga!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю! Ви є адміністратором українського розділу Вікіпедії, втім, як я бачу Ви є досить неактивним учасником цього проекту. Ваше останнє редагування відбулося 17 травня 2017 року (БІЛЬШЕ ЯК РІК ТОМУ!!), а остання Ваша адміндія (видалення сторінки "Мусієнко Ірина Володимирівна") 9 червня 2016 (перейменування без створення перенаправлення, які Ви зробили у лютому 2017 року, я до адміндій не відношу бо їх можуть робити і користувачі які мають права перейменовувача файлів) — це 2 роки тому!! Поясніть будь ласка причину такої Вашої неактивності, та чи плануєте Ви у недалекому майбутньому повернутись до виконання адміністративних дії. У разі негативної відповіді на попереднє питання я просив би Вас самостійно подати заявку до Стюардів на meta:Steward requests/Permissions для зняття з Вас адмінправ, інакше, хочу Вас попередити, що я буду змушений подати заявку на зняття з Вас адмінправ на ВП:ЗППА. Мій намір позбавити Вас адмінправ я мотивую тим, що це не є гарним прикладом для інших більш активних користувачів коли людина якій довірили такі важливі права, як права адміністратора — не виконує їх. Відповідно до регламенту на ВП:ЗППА почекаю на Вашу відповідь 3 дні, після яких, якщо не отримаю відповіді, подам заявку на позбавлення Вас прав. Чекаю на відповідь. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 19:55, 7 червня 2018 (UTC)

Andriy.v, 3 дні, здається, пройшли. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 17:59, 23 червня 2018 (UTC)
Дякую, що нагадали. Готую заявку. Жаль що не отримав відповіді від користувача.--Andriy.v (обговорення) 08:01, 24 червня 2018 (UTC)
Вітаю ! Дякую за нагадування. Tigga (обговорення)tigga

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Tigga!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)

Повернення[ред. код]

Вітаю з поверненням! Вибачте, що нагадую, але бачив Вашу деномінацію через неактивність. Тож одразу запитання: Ви збираєтеся активно брати участь у проекті? Бо новий активний адміністратор точно не завадив би.--DiMon2711 21:43, 18 лютого 2019 (UTC)

Я маю трохи вільного часу зараз та бажання допомогти. Як буле далі - хто зна ? Tigga (обговорення) 01:25, 20 лютого 2019 (UTC)
Добре, буду чекати.--DiMon2711 22:17, 20 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.--Tespaer (обговорення) 21:39, 17 березня 2019 (UTC)