Обговорення користувача:Tohaomg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1

Сторінки обговорення в інших проєктах
Commons-logo.svgUser talk:Tohaomg
Notification-icon-Wikidata-logo.svgUser talk:Tohaomg
Wikimedia Community Logo optimized.svgUser talk:Tohaomg
Wikimedia-UA-logo.svgОбговорення
користувача:Tohaomg
{{{float_caption}}}
{{{base_caption}}}
User talk:Tohaomg


Статус адміна[ред. код]

Залишилось 17 годин... скоріше за все, ви отримаєте адміна... я сумнівався, нічого особистого... але якщо користувачі кажуть, що ви справитесь... то успіхів! --Володимир Ганджук 00:44, 6 липня 2019 (UTC)

Узагалі-то 20, а не 17.--Анатолій (обг.) 10:54, 6 липня 2019 (UTC)
Не добрав... а я зразу непомітив, поліз в ЗА... --Володимир Ганджук 11:50, 7 липня 2019 (UTC)

Подяка![ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За доведення статті Закордонний виборчий округ до статусу доброї. NachtReisender (обговорення) 09:50, 27 липня 2019 (UTC)

— Хай щастить!NachtReisender (обговорення) 09:50, 27 липня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 19:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую, Вас, взяти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень музики --Безхатько (обговорення) 23:37, 26 серпня 2019 (UTC)

Неотпатрулированная правка[ред. код]

Здравствуйте, Tohaomg. Проверьте, пожалуйста, моё дополнение АИ в раздел «Ссылки». В рувики у меня есть статус патрулирующего, а здесь отсутствует даже автопатрулирование... --DarDar (обговорення) 13:05, 1 вересня 2019 (UTC)

File:Freedom of Panorama world map.png[ред. код]

привіт! дякую за правки до статті. а Ти зміг би українізувати цю карту? це було б дуже доречно --アンタナナ 18:09, 7 вересня 2019 (UTC)

Добре, завтра займуся. І ще трошки допишу про історію виникнення свободи панорами. До речі, створив субтитри для відео із поясненням що таке свобода панорами, гарно було б вичитати. --Tohaomg (обговорення) 18:22, 7 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Інтерпретація результатів запитів до Вікіданих[ред. код]

Гляньте, будь ласка, чи правильно я отут інтерпретував результати запитів до Вікіданих. --Perohanych (обговорення) 17:31, 22 вересня 2019 (UTC)

Дозвіл на файл[ред. код]

Привіт. Можете, будь ласка, глянути дозвіл на оцей файл? Його надіслано сьогодні.--Piramidion 18:19, 30 вересня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --Tohaomg (обговорення) 18:26, 30 вересня 2019 (UTC)
Дякую!--Piramidion 18:27, 30 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:31, 11 жовтня 2019 (UTC)

Допоможіть, будь ласка[ред. код]

Добридень! Я писала у кнайпі, але мені поки що не відповіли. Можливо, Ви допоможете, або порадите, до кого звернутись. При завантаженні світлин до вікісховища одного разу при додаванні метаданих натиснула "пропустити це". Тепер у мене активована тільки ця опція, я не можу додати вікідані ні при завантаженні фото, ні потім. Якщо я натискаю "структуровані дані" у завантаженому файлі, відкривається порожній рядок, який я не можу заповнити. Чи можна це якось виправити? Дякую. --Nadiya Li (обговорення) 21:05, 28 жовтня 2019 (UTC)

Навіть не знаю що це може бути. У себе подивився - все працює. Можу лише порадити написати в англомовну кнайпу (commons:Commons:Village pump), там набагато швидше дадуть відповідь. --Tohaomg (обговорення) 12:24, 29 жовтня 2019 (UTC)
Дякую.--Nadiya Li (обговорення) 13:18, 31 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:47, 2 листопада 2019 (UTC)

Зламаний шаблон у Вікіджерелах[ред. код]

Вітання!Ваш бот зламав ключовий шаблон у Вікіджерелах. Прохання виправити якмога швидше--Arxivist (обговорення) 11:02, 4 грудня 2019 (UTC)

Де і як зламав? Пояснюйте конкретніше, будь ласка. -- Tohaomg (обговорення) 13:15, 4 грудня 2019 (UTC)
Ви видалили фото автора з шаблону Автор, який автоматично додається при створенні сторінок простору Автор, чомусь додали другий шаблон Картка:Автор на кожну сторінку простору Автор. Тепер кожна сторінка цього простору має два шаблони, які два рази показують ім'я, роки життя, і чомусь додали друге посилання на категорію в заголовок, громадянство, прапорці, і дублююче посилання на Вікіпедію. Існуючий шаблон показував основну інформацію про автора, за аналогією з англійськими Вікіджерелами. Інша інформація є на Вікіпедії. Зараз ви вже виправили біля двохсот сторінок з помилками, але це не вирішило основну проблему дублювання шаблонів і інформації, яку вони показують. Прохання відкатити зміни. --Madvin (обговорення) 22:23, 4 грудня 2019 (UTC)

Ви тут @Tohaomg:? --Arxivist (обговорення) 17:26, 21 грудня 2019 (UTC)

Паш Аліна Іванівна[ред. код]

Вітаю! Цікаво було почитати, що хтось бере гроші за створення статей у Вікі, та ще і не маленьких. Однак, сумніваюсь, що це стосується цієї статті. Проглянувши всі редагування, не помітив якихось правок рекламного характеру. Виглядає, ніби вони якось на шару додали кілька статей у своє портфоліо. пс: до речі, чому шаблон не поставили Смешку? - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:30, 15 грудня 2019 (UTC)

Думаю, варто щоб ще хтось подивився, щоб бути впевненим. Мабуть варто написати в кнайпі. А стаття про Смєшка була не в розділі про "портфоліо", тому не впевнений чи то дійсно її редагували за гроші, чи вона там просто для фону. -- Tohaomg (обговорення) 21:44, 15 грудня 2019 (UTC)
Єдиний зв'язок, який я помітив - це наявність однієї маленької правки від користувача Bodiadub. У нього ж на сторінці, як і в портфоліо wikibusiness зазначена стаття Дарниця (фармацевтична компанія). - Inflicted Voodoo (обговорення) 21:52, 15 грудня 2019 (UTC)
Я тут включив великого детектива, а зайшовши на Кнайпу, бачу, що адміни вже все і так знають :) -Inflicted Voodoo (обговорення) 21:59, 15 грудня 2019 (UTC)

Виборчий округ 146[ред. код]

Добридень, у даній статті якась біда з шаблоном, Не можу зрозуміти у чому справа, Буду вдячний за допомогу.--KuRaG (обговорення) 10:56, 27 грудня 2019 (UTC)

Вітання господарю цієї сторінки і «подяка», що «прийняли» Китайців до НАТО[ред. код]

Вітаю зі святами, і просто вітаю. Прошу глянути на статтю Всекитайські збори народних представників. Я не розумію, що ж там у самому початку статті. Можливо, неуважність, можливо своєрідний вандалізм, можливо, я не все знаю, і НАТО має відношення до Всекитайських зібрань народних представників, а, можливо, і глюки мого браузера? Зможете пояснити чи відкоригувати — буду радий. Дякую і веселих вам свят, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:43, 9 січня 2020 (UTC)

Попередження про наміри[ред. код]

Шановний Tohaomg! Прохання виправити ситуацію з Вікіджерелами. В інакшому випадку я буду вимушений звертатись до адміністраторів Вікіданих та Вікіпедії з приводу оцінки Ваших дій. --Arxivist (обговорення) 19:29, 9 січня 2020 (UTC)

Шаблон[ред. код]

Привіт! Не знаю як тут ще картинку додати праворуч - лого Вікімедіа, наприклад. Можеш? І дякую за стоврення статті про суперечності Circle-icons-heart.svg --Anntinomyобг 23:05, 16 січня 2020 (UTC)

Popular missing articles[ред. код]

Hi! Some time ago saw your question in Telegram chat about missing popular articles in ukwiki. In lvwiki, I have a list of articles, that were the most viewed in previous day and were not created in lvwiki yet, including also info about iw count. For example - this is for yesterday for ukwiki. If you're interested I could make this report here in ukwiki with daily updates. List of Wikipedias is up to you (community) - it's not resource-consuming, but probably it won't be a good idea to ask for all Wikipedias :) Of course, most of the topics are either too local (that's why I included iw count) or too uninteresting (mostly popculture), but... I should probably move this to a Toollabs tool

BTW, maybe this one could be interesting to you - basically it's a list of missing articles in lvwiki that has the most iw links. If you would be intereseted I can try to make a pilot version for ukwiki (for a starter it could be here onwiki). --Edgars2007 (обговорення) 09:07, 26 січня 2020 (UTC)

Hello, thank you for your attention. I needed this in order to put together a list of articles proposed for creation during the Wikimarathon, taking pllace from 26 of January to 1 of February. So you are a bit late. However, it would be certainly needed for the next years Wikimarathon and someone may need it some other time during the year, so, please, proceed. -- Tohaomg (обговорення) 13:19, 26 січня 2020 (UTC)

Шаблон:Archive list long[ред. код]

Вітаю! Сьогодні в ночі я скасував ваше редагування через помилку (вказувало, що модуля Archive list long не існує), яка виникла у шаблоні {{Архіви}}. Зараз бачу що Все добре працює. Ймовірно це трапилося через те, що Ви спершу зробили зміни в шаблоні Шаблон:Archive list long, а потім створили модуль, і через те, що кеш не встиг оновитися (навіть якщо я пробував оновити його).--Andriy.v (обговорення) 08:53, 2 лютого 2020 (UTC)

Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США[ред. код]

Привіт! На твоїй сторінці користувача вказано, що ти цікавишся Сполученими Штатами. Можливо, тебе зацікавить Місяць сучасної політики США. Місяць сучасної політики США На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Якщо тебе цікавить, долучайся і підписуйся у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:02, 23 березня 2020 (UTC)

Щодо адреси і контактних даних організації[ред. код]

Вітаю. Побачив Ваш допис користувачці про прибирання адреси і контактних даних. У правилі ВП:НЕКАТАЛОГ 4. Вікіпедія — не «жовті сторінки». Контактна інформація, така як номери телефонів і факсів, електронна пошта — не є енциклопедичною. Тому прибирання цього відповідає правилам. --Submajstro (обговорення) 13:59, 26 березня 2020 (UTC)

В тому правилі мається на увазі, що не має бути статей, які складаються із переліків адрес і телефонів, бо Вікіпедія дійсно не є телефонним довідником. Але вказати контакти організації, про яку йдеться в статті - можна і треба. До того ж в шаблонах-картках же ж є відповідні поля, і в багатьох инших статтях такі дані вказуються. --Tohaomg (обговорення) 14:02, 26 березня 2020 (UTC)
З цим можна посперечатися, бо пунктом вище сказано про телефон, також розділом нижче у п.2. Хоч і не прямо, але можна використати. А у шаблоні є розділ приміток, який не означає, що потрібно вписувати таку інформацію. Та й шаблон не коректний, має бути Шаблон:Картка організації, бо інститут не є органом державної влади. --Submajstro (обговорення) 14:22, 26 березня 2020 (UTC)
Державною установою він якраз є, це у них в статуті написано. --Tohaomg (обговорення) 14:27, 26 березня 2020 (UTC)
Державна установа так, це організація, а не орган влади як у картці. Інститут не має владних повноважень. --Submajstro (обговорення) 15:05, 26 березня 2020 (UTC)

Мапа[ред. код]

Добридень! Чи можете Ви, якщо у Вас буде вільний час, також додати мапи до шаблонів {{Вулиця України}}, та {{Автодорога}} і подібним? --Fosufofiraito Обг. 16:54, 29 квітня 2020 (UTC)

А "подібних" це яких? --Tohaomg (обговорення) 17:13, 29 квітня 2020 (UTC)
Можливо є Автодороги України тощо (ну замість одного шаблону, було створено декілька для інших країн) як для {{Вулиця}}. Ще згадав щодо, що є {{Річка}}. Але наче це усі. --Fosufofiraito Обг. 17:47, 29 квітня 2020 (UTC)
В {{Вулиця України}} і {{Вулиця}} вже було, в {{Автодорога}} і {{Річка}} додав. Але в більшості статей, в яких ці шаблони використовуються, мапу не покаже, оскільки в елементі вікіданих не вказані географічні координати. Треба пройтись по елементам вікіданих і проставити координати. Також, бажано і кожній статті вручну ставити масштаб, бо одна річка чи дорога може бути довжиною в 1 км, а інша в 500 км. --Tohaomg (обговорення) 18:13, 29 квітня 2020 (UTC)
а чому Мапа показує й виділяє автодорогу без координат у вікіданих? Я так розумію через прив'язку до OSM? Авторозмір можна прописати в модулі, чи в шаблоні. Наприклад, якщо об'єкт має площу менше 100 км2, то масштаб 9. Редагувати 10 тис. статей лише щоб проставити розмір карти... ну то таке. От тільки з річками щось не те Мапа.--Fosufofiraito Обг. 15:49, 12 травня 2020 (UTC)
Так, якщо нема координат у Вікіданих, вони беруться з OSM. Авторозмір дійсно можна прописати в шаблоні в параметрі "масштаб", інакше воно намагатиметься вгадувати, не завжди точно. Щодо річки, то я так зрозумів, що автору цього контуру просто набридло, і він покинув його не доробивши. --Tohaomg (обговорення) 18:04, 12 травня 2020 (UTC)

Згущівка з кавою за внесок у Місяці сучасної політики США[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Щиро дякую за твій внесок у Місяці сучасної політики США! Майже половина усіх створених і поліпшених статей — це дуже серйозний результат )
Детальні результати уже опубліковані на сторінці проекту: Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць сучасної політики США/Результати. Загалом за місяць було створено й поліпшено 86 статей.
Щодо фізичних відзнак за участь деталі повідомлю у кінці травня—на початок червня. --Acedtalk 11:18, 6 травня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Питання від Alekss V (10:37, 20 травня 2020)[ред. код]

Привіт, перекладав статю за допомогою Гугла але опублікувати не вийщло тому що мій переклад містить 100% машиного перекладу ( я перевірив де неправильно виправив ) але опублікувати не можу що робить. --Alekss V (обговорення) 10:37, 20 травня 2020 (UTC)

Це в Інструменті перекладу вмісту? --Tohaomg (обговорення) 11:45, 20 травня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
  • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
  • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
  • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:54, 6 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 15:20, 19 червня 2020 (UTC)

Шаблон edited у статті Легіслатура штату Нью-Джерсі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Легіслатура штату Нью-Джерсі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:40, 22 червня 2020 (UTC)

Шаблон edited у статті Легіслатура штату Вашингтон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Легіслатура штату Вашингтон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:39, 27 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за червень
Вибрані анонси на липень і поточні події

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 5 липня 2020 (UTC)