Обговорення користувача:Tohaomg
![]() Архіви | ||
---|---|---|
|
Сторінки обговорення в інших проєктах | ||||||||
|
|
| ||||||
|
|
Питання від Viktor Kurchak (00:20, 22 січня 2022)[ред. код]
Чи можна Вам позвонити на Вайбер? Мій +375297274420 --Viktor Kurchak (обговорення) 00:20, 22 січня 2022 (UTC)
- @Viktor Kurchak: в мене нема Вайберу. --Tohaomg (обговорення) 08:42, 22 січня 2022 (UTC)
- То може Ватсап (WhatsApp) є? --Viktor Kurchak (обговорення) 09:50, 22 січня 2022 (UTC)
- З подібного лише Telegram. --Tohaomg (обговорення) 10:33, 22 січня 2022 (UTC)
- "герб і прапор Піща" Як завантажити з файлу?
- https://www.volynnews.com/ua/news/all/pishcha-selo-zi-starovynnoiu-pomishchytskoiu-sadyboiu-ta-unikalnoiu-kaplytseiu-iake-doslidzhuvav-rozstrilianyy-muzeynyk/ --Viktor Kurchak (обговорення) 21:51, 23 січня 2022 (UTC)
- @Viktor Kurchak: c:Special:UploadWizard. --Tohaomg (обговорення) 15:30, 24 січня 2022 (UTC)
- https://www.volynnews.com/ua/news/all/pishcha-selo-zi-starovynnoiu-pomishchytskoiu-sadyboiu-ta-unikalnoiu-kaplytseiu-iake-doslidzhuvav-rozstrilianyy-muzeynyk/ --Viktor Kurchak (обговорення) 21:51, 23 січня 2022 (UTC)
- "герб і прапор Піща" Як завантажити з файлу?
- З подібного лише Telegram. --Tohaomg (обговорення) 10:33, 22 січня 2022 (UTC)
- То може Ватсап (WhatsApp) є? --Viktor Kurchak (обговорення) 09:50, 22 січня 2022 (UTC)
Виборчий округ 206[ред. код]
Вітаю! Скоро вибори в округ, можна Вас попросити вирізати з карти Славутич? Дякую! — Шиманський હાય! 12:47, 7 лютого 2022 (UTC)
- @Шиманський Василь: готово. --Tohaomg (обговорення) 19:49, 8 лютого 2022 (UTC)
Питання від BearIhor (23:25, 22 лютого 2022)[ред. код]
Вітаю, не можу знайти "посиланням «Перейменувати»" про яке говориться на Вікіпедія:Перейменування статей. Не розумію, що я роблю не так. --BearIhor (обговорення) 23:25, 22 лютого 2022 (UTC)
- @BearIhor: наскільки я пам'ятаю, користувачі можуть перейменовувати статті лише через декілька днів після реєстрації (через чотири дні, якщо не помиляюсь). Також, деякі статті зі спірними назвами, в порядку виключення, можуть перейменовуватись лише адміністраторами (у вас не той випадок, але про можливість такої ситуації теж варто пам'ятати). --Tohaomg (обговорення) 07:39, 23 лютого 2022 (UTC)
Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge[ред. код]
Привіт!
Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.
Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.
Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapwikimedia.org.ua
Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)
Конкурс «Європейська весна» у 2022 році[ред. код]
Привіт! Ви брали участь у конкурсі статей «Європейська весна» у 2021 році — тож пишу, щоб розповісти вам про плани на конкурс цьогоріч.
На жаль, з огляду на російську агресію в Україні ми змушені відкласти конкурс в україномовній Вікіпедії. Сподіваємося, що зможемо провести альтернативу пізніше цього року або ж повноцінний конкурс у 2023 році.
Водночас, якщо ви вільно володієте іншими мовами країн Центрально-Східної Європи, ви можете долучатися до конкурсів інших країн — та писати про Україну. Зараз особливо важливо розповідати про Україну світові, якщо у вас є така можливість.
Також можна долучатися до окремого мініконкурсу «Жінки CEE», де статті можна писати будь-якою мовою, зокрема й українською. Міжнародний конкурс триває до 31 травня. Ви можете змагатися за призи локальних конкурсів, а також отримати сертифікат участі від «Вікімедіа Україна», якщо напишете хоча б одну статтю про Україну.
- Усі деталі та посилання — на цій сторінці.
Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:29, 21 березня 2022 (UTC)
Тимчасовий адміністратор[ред. код]
Висунув твою кандидатуру на тимчасового адміністратора. Прохання підтвердити згоду на ВП:ЗПА-ТА#Tohaomg.--Анатолій (обг.) 06:29, 7 квітня 2022 (UTC)
Прохання[ред. код]
Вітаю. Не могли б ви у коді вашого бота виправити слово "веб-сайт" на "вебсайт", коли додаєте посилання за допомогою Cite web. Просто мій бот після вашого бігає і постійно це виправляє. Дякую. --Salween (обговорення) 07:58, 9 квітня 2022 (UTC)
- Так, добре. --Tohaomg (обговорення) 13:22, 9 квітня 2022 (UTC)
Тренінг для (тимчасових) адміністраторів Вікіпедії[ред. код]
Привіт! Цього тижня проведемо тренінг для адміністраторів Вікіпедії. У першу чергу він для тимчасових адміністраторів, які недавно отримали права (хоча долучитися можуть всі охочі) — тож за можливості долучайся. Можна буде не лише самому повчитися, а й колег повчити Зараз визначаємо опитуванням зручний для усіх час.
Більше інформації, реєстрація та вибір часу — за цим посиланням. --Acedtalk 18:54, 11 квітня 2022 (UTC)
Питання від Oksana Benishevska (10:40, 29 квітня 2022)[ред. код]
Мир Вам. Дякую, що Ви стали моїм наставником, приємно було прочитати Ваше перше звернення до мене. Я справді не знала що "дурних запитань" не буває. Колись мені сказали інакше: "не став дурних запитань і не отримаєш дурних відповідей", але я відшукала для себе інше кредо - треба зуміти дати розумну відповідь на дурне запитання. Я давно вже хотіла відредагувати, а точніше дописати статтю про одне добре знайоме мені село. Отже в мене є запитання - з чого мені краще розпочати свою роботу, як правильно виправити наголос у назві села, якщо писати статтю то чи можна це робити на протязі деякого часу користуючись створеною чернеткою? Прошу, будь ласка надайте мен, як початківцю, якісь свої власні дієві поради. Рекомендації на сайті я звісно прочитала, але покищо геть розгубилася. Щиро дякую Вам за розуміння. --Oksana Benishevska (обговорення) 10:40, 29 квітня 2022 (UTC)
- @Oksana Benishevska:: привіт. Питаєте з чого можна почати. Та з будь-чого. Наприклад, оскільки в багатьох статтях Вікіпедії інформація застаріла, ви можете у цій статті про "одне добре знайоме село" оновити дані. Або подумати що би ще там можна було дописати, чого там нема. Або піти до місцевої бібліотеки і почитати якісь матеріали про його історію і написати більше про історію. Або сфотографувати це село і додати фото до статті. Головне почати, а там, якщо у вас виникнуть практичні проблеми, пишіть, буду допомагати. --Tohaomg (обговорення) 18:08, 2 травня 2022 (UTC)
Павел Пернікаў[ред. код]
Hi! I see that you wrote about Mark Bernstein. Maybe you are interesting in writing about Pavel Pernikaŭ, a second Belarus Wikipedian detained by authorities? He also contibuted in Ukrainian Wikipedia, doing more than 6 thousand edits here. Wikisaurus (обговорення) 23:34, 29 квітня 2022 (UTC)
Стипендії на онлайн-участь у міжнародному вікіхакатоні[ред. код]
20—22 травня пройде Wikimedia Hackathon 2022 — міжнародна онлайн-зустріч технічної спільноти вікіпроєктів.
Громадська організація «Вікімедіа Україна» надає фінансові стипендії на участь у хакатоні. Стипендія може покривати витрати, потрібні для технічної участі у хакатоні (наприклад, покупка навушників чи мікрофона), послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси, логістичні витрати тощо.
Податися можна до 18 травня включно, для отримання стипендії потрібне принаймні мінімальне володіння англійською мовою.
Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Про підтримку вікіспільноти під час війни читайте за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:35, 1 травня 2022 (UTC)
Питання від Андрій Веретко (11:04, 17 травня 2022)[ред. код]
Привіт, є закономірна антиукраїнська активність в англомовному сегменті Вікіпедії, а особливо в статті про полк особливого призначення "Азов". В англомовній версії спостерігається неймовірна кількість узагальнень, яка базується на матеріалах ЗМІ та суб'єктивної оцінки їх "експертів".
Наскільки я пам'ятаю, за правилами Вікіпедії, стаття не може містити суб'єктивних оцінок автора. А як щодо суб'єктивних оцінок когось іншого? Чи можемо ми врятувати статтю, перефразувавши її текст більш об'єктивно?
Наперед дякую за відповідь! --Андрій Веретко (обговорення) 11:04, 17 травня 2022 (UTC)