Обговорення користувача:IgorTurzh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Обговорення користувача:Turzh)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Каниш Сатпаєв[ред. код]

На Вашу пропозицію рив що-небудь наше. Нічого не нарив, окрім якоїсь побіжної згадки в якійсь публікації в «Соціалістичній культурі» за 1977 рік не знайшов. Ще, правда, є така курйозна згадка. Втім, розділ цікавинок зі статті викинули — то і нікуди її втикнути. Це усе. Я пас (

Довго думав чи слід писати на очищену сторінку. Тож вибачте, зітріть якщо це тут недоречно. А взагалі тримайте носа вище! Ви не один. Огляніться, люди на вас дивляться з надією ;) --93.126.77.128 14:54, 27 квітня 2020 (UTC)

Я пояснив, чому очистив СО - починаю життя за правилами, щоб комар носа не підточив. Ви - молодець з цим Сатпаєвим. Мій голос - за статтю. З приводу ж надій на мене - чи виправдаю?.. --IgorTurzh (обговорення) 15:52, 27 квітня 2020 (UTC)

Білоруські назви[ред. код]

Привіт! Глянеш, чи вірна транслітерація: Дунілавічы - Дуніловичи (Крикали (парк)) та Манькавічы – Маньковичі (Маньковичі (парк))? Виправ або перейменуй, будь ласка, якщо не так. --Oleh Kushch (обговорення) 19:07, 29 квітня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --IgorTurzh (обговорення) 20:29, 29 квітня 2020 (UTC)

Хрещатик[ред. код]

Вітаю! Ви вилучили три мої правки у статті Хрещатик (ред.№ 27826641). Де я схибив? --Rasal Hague (обговорення) 08:25, 30 квітня 2020 (UTC)

Випадково, зі смартфона. Вибачте. --IgorTurzh (обговорення) 09:11, 30 квітня 2020 (UTC)
Повернув. --IgorTurzh (обговорення) 09:13, 30 квітня 2020 (UTC)
Дякую!--Rasal Hague (обговорення) 09:32, 30 квітня 2020 (UTC)

Спробуй но піти[ред. код]

Піймаю на Двірцевій Площі - вуха пообриваю:) Нам ще казки поневолених народів видати, світлини етногульбищ зробити та 3 000 000 святкувати!!!--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 15:48, 1 травня 2020 (UTC)

Підтримую, у Вінницю можеш тоді більше не приїжджати )))--Людмилка (обговорення) 06:59, 2 травня 2020 (UTC)
поговорю з прикордонниками - у Словаччину буде в'їзд закрито ((--Л. Панасюк (обговорення) 07:37, 2 травня 2020 (UTC)
Дякую, дякую! Ну, та ж лишився я. --IgorTurzh (обговорення) 13:20, 2 травня 2020 (UTC)

матеріали для гіпотези[ред. код]

Вітаю, Ігоре!

Почав готувати матеріал для кількох гіпотез, зокрема ВП:К-П#Агітація, див. oldid=27826718. Вказую лише останній нікнейм, а не підпис.

Yuri V. в) 09:22, 1 травня 2020 (UTC).

Symbol support vote.svg Alex Khimich, Geohem, SitizenX, Дмитро Савченко, AS, Ліонкінг, Гуманіст, Taromsky, Zvr, Mykola Swarnyk, 10 Biletsky Volodymyr (Кажуть - «легенда». «Поживемо - побачимо». Вже побачив), Great Cockroach 007, Oleh Kushch, Support131047, Pavlo1, Білецький В.С., Shmurak (Є здоровий глузд, а це важливіше ніж правила), ROMANTYS, Yuri V., Дми88, 20 Yasnodark, Jbuket, visem, A1, BiNA, Імператриця Вікторія = GC 007, ЧитайКо, Alex K (Один із найкращих і найбільш мотивованих дописувачів цього проекту. Саме він творив і організовував цей проект), Orestsero, Flavius1, yakudza, Валентина Кодола, 30 YarikUkraine, Андрій Гриценко, Piznajko, Oleksandr Tahayev, Педагог Світлана, Інна Нікітіна, Мандрівниця, Viiictorrr, KHMELNYTSKYIA, 38 Сергій Липко.
Symbol oppose vote.svg Aeou, Ahonc, Ilya, NickK, Andriy.v, Friend, Basio, Piramidion, Base, AlexKozur, 10 Микола Івкі, Olvin, AMY 81-412, Lystopad, EleNte, 15 Kharkivian
Symbol neutral vote.svg Piramidion, BiNA, Дмитро Савченко, VoidWanderer.
  • «Люди є люди, подивіться уважно - з тих, що проголосували проти, - більшість ті самі, що голосували в попередні 4 номінації (вперше - десятиліття тому), і більшість же не пред'явилися зауважень до минулих адмінств...» IgorTurzh, 16:29, 31 липня 2018
  • ВП:ЗППА, 16 / 40 / 0
Symbol support vote.svg Brunei, Andriy.v, Dimon2712, AlexKozur, Анатолій 2000, Zvr, NickK, Piramidion, Submajstro (Basio), Олексій Мажуга, 10 Mitte27, Friend, Base, Sneeuwschaap (Stas), AS, Sergento, 16 Ahonc.

Symbol abstain vote grey.svg Aeou, Ilya, (blocked Микола Івкі), Olvin, AMY 81-412, Lystopad, EleNte, Kharkivian

Symbol oppose vote.svg Юрко Градовський, Piznajko, Андрій Гриценко, Alex Khimich, yakudza, Вальдимар, Jphwra, Дмитро Савченко, Flavius1, visem, Luda.slominska, Кучер Олексій, Немчук, Biletsky Volodymyr, Igor Balashov, ROMANTYS, Василюк Олексій, Vlasenko D, Oleh Kushch, 20 Mcoffsky, SitizenX, Pavlo1, Шюлжич, Shybetsky, Білецький В.С., Mykola Swarnyk, Oleksandr Tahayev, Качуровська, Леонід Панасюк, 30 Jbuket, Yukh68, Валентина Кодола, Nata Brenda, Горчинська Ю., Долинський, Сергій1992, MaryankoD, Катерина Предченко; Yuri V., 40 Roman333.

Symbol abstain vote grey.svg Geohem, Ліонкінг, Гуманіст, Taromsky, Great Cockroach 007, Oleh Kushch, Support131047, Shmurak, Дми88, Yasnodark, A1, BiNA, ЧитайКо, Alex K, Orestsero, YarikUkraine, Педагог Світлана, Інна Нікітіна, Мандрівниця, Viiictorrr, KHMELNYTSKYIA, Сергій Липко
Symbol support vote.svg AS, Zvr

Symbol neutral vote.svg — (nobody)

Yuri V. в) 05:41, 21:38, 22:46, 28 квітня; 05:04, 30 квітня; 09:22, 1 травня 2020 (UTC).

Якщо коротко, в чому суть, на Вашу думку? Крім, без сумніву, «неугодності» частині Спільноти, зокрема, через не мовчання? --IgorTurzh (обговорення) 09:33, 1 травня 2020 (UTC)
смію дояснити: дехто перебуваючи в статусі вікіМеншості набув сталих ознак Касти - й намагається вчиняти маніпуляції щодо всієї вікі-спільноти. Якщо ще детальніше провести статистичну вибірку (а це Нікк не робитиме "ні за які гроші":):) - то спливуть ще очевидніші факти КЛАНОВОЇ ЗМОВИ десятка редакторів (навіть не смію їх величати дописувачами) які реально спотворили волонтерський проект поширення вільних знань - якимись перфекціоністським дурисвітством та клановою ієрархією. Питання вже не стоять про створення контенту - на поверхню вилазять сугубу цензорські обмеження контенті та перебуванні в проекті...і ось це - насправді ТОКСИЧНА атмосфера - створена угрупуванням - задля ІМІТАЦІЇ РОБОТИ.
Підтримую! Адже цілої групи випроторених користувачів раніше не було, як і виключного права на істину. Зараз же навіть не слухають, а звинувачують, погрожують, блокують, репресують. --IgorTurzh (обговорення) 10:10, 1 травня 2020 (UTC)

Підсумки по Зеленому Клину[ред. код]

Привіт, підібєш будь-ласка підсумки по статті про УДР та її військо?--Бровар (обговорення) 14:18, 2 травня 2020 (UTC)

Парки Мілану[ред. код]

Привіт! Наштовхнувся на кілька незавершених статей про парки Мілану (https://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Парки_Італії) в чернетці користувача. Можливо, доречно перенести їх у основний простір? Якщо буде бажання й час, зможеш правильно перейменувати їх, а я доведу до ладу? --Oleh Kushch (обговорення) 16:14, 2 травня 2020 (UTC)

Щодо тижня[ред. код]

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень поліпшення статей Української Вікіпедії (з нагоди мільйонної статті).--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:22, 3 травня 2020 (UTC)


не хотів турбувати, але[ред. код]

Оскільки мене заблоковані деякі сторінки вікі-простору, а на мене, та мої редагування напосівся один одіозний редакторо укр-вікі. Який уже майже 10 рік продовжує менепереслідувати., то просив би передивитися чи мої дії щодо нього відповідають устоям укр-вікі і чи його дії відповідають устоям-нормам укр-вікі???

Наголошу, що опісля його чергової втечі з укр-віки (щоби не отримати покарання за надмірні емоції та переслідування), я жодним словом не згадував й незважав на жодні його провокації. Як і зараз - не відповідаю і жодним словом та діями не потикаюся до його сторінок чи поруч його дописів й коментарів.

Але редактор Jphwra, до вже попередніх образливих текстів та коментарів, почав навмисні маніпуляції-провокації

1- Він почав появлятися поруч з моїми дописами й вчиняє провокації

2- В своїх коментарях на сторінках кнайпи та допоміжних - він постійно намагається провокувати конфлікт й дає негативну оцінку мого та моїх побратимів внеску. Таким чином маніпулює вікі-спільнотою (користуючись, що ніхто йому не може відповісти, а адмінам то навіть подобається - очікуючи на емооційні відповіді йому)

3- після того всього, коли адміни закрили очі на його нахабні переслідування, він почав вже зовсі затирати тексти. Зваж, інформація мною зібрана із офіційних ресурсів того клубу та його вболівальників та істориків клубу!!!!! і перегукується із інформацією з вікі-статей іншими мовами - тільки більш деталініша

4- тепер предовжив переслідування шляхом сутяжництва та погроз, де його ЖОДНИМ чином не згадувалося, і ніхто не висловлював преьтензій - але саме він чомусь персоніфікував мої слова до себе???

скільки це триватиме!!!!!

...насамкінець: я розумію, що той редактор пише філігранні та ідеальні статті, на кшталт Нельсон (футбольний клуб), Ґейтсгед - які є дуууууууууже пізнавальними й на вагу золота для українського читача - тож може, спрямуєш його на подальші клепання тих .....унікальних взірців конгтенту...подалі від моїх скромних творінь.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення)

...відверто, я не вимагаю його якихось блокувань (очевидно, що без вікіпедії і тутешніх конфліктиів - йому важко жити) - але хоч обмежте його переслідування мене та моїх дописів....

Напишу користувачеві на СО. --IgorTurzh (обговорення) 07:35, 13 травня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено → див. тут. --IgorTurzh (обговорення) 07:43, 13 травня 2020 (UTC)

ElectroUA[ред. код]

Що за прикол? Вилучена бо вже була вилучена? Знущаєтесь, з останнього разу вона кардинально переписана, яка реклама? Rozetka.ua теж реклама? там більше інформації оскільки її додавали поступово!!! Якщо це реклама то поясніть, реклама чого саме? де ви в тексті побачили рекламу? буду дуже вдячний, а так, я з Вами не згоден. -- Користувач:Ninurttta (обговорення) 08:06, 7 травня 2020 (UTC)

Дякую за Ваше питання, ціную, що вболіваєте за статтю. Статті бракувало зовнішніх АД, значимість не було розкрито. Ви можете оскаржити підсумок або спробувати відновити статтю через ВП:ВВС. В обох випадках, якщо треба допомога, готовий її надати - в сенсі показати, як це робити. Пишіть. --IgorTurzh (обговорення) 06:13, 7 травня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

про шок[ред. код]

Вдячний, що осердя смислу мого локального (не на ВП:ЗА) і, сказати б, ситуативного, звернення до адмінів Ви не залишили без ословлення (вербалізації), чому не могла не передувати увага та упритямлення (рефлексування). --pavlosh ҉ 21:05, 9 травня 2020 (UTC)

Пусте. Я можу Вас зрозуміти, бо я стикаюсь з «цим» частіше і вже навіть призвичаївся, більше того - знову є активним, ще й активним адміном у Проєкті, а значить, маю навчитись давати раду і не тільки собі з, назвемо це, теперішньою «атмосферою». Хіба не цікаво й не показово, що обидва коментарі «власник» СО просто відкинув, забуваючи постулат, що в ВП нічого не пропадає... --IgorTurzh (обговорення) 02:00, 10 травня 2020 (UTC)
Та «атмосфера» настільки мало змінилася, точніше настільки НЕ змінилася, що призвичаєння багато часу не займає. Люблю метафори, навіть зловживаю ними (при тому, що кожна метафора є кульгавою за визначенням), то я сказав би так: призвичаїтися до взуття, яке вже колись носив — це незрівнянно простіше, ніж до щойно придбаного.
Мені теж було не надто приємно бачити, що користувач (до того ж адмін), на своїй СО(!) видаляє репліку іншого користувача (до того ж чинного адміна), та незабаром я його "трішечки зрозумів" — певно він болісно зреагував на "щигля" від Вас щодо його мовних практик (це лише пояснення, а не виправдання, бо я вважав і вважаю, що не припустимо видаляти чужі репліки).
--pavlosh ҉ 12:18, 11 травня 2020 (UTC)

Вилучення номінації на ВП:ВИЛ[ред. код]

Привіт. Чи можеш ти, будь ласка, пояснити ось це вилучення номінації? Я можу ще зрозуміти швидке закриття, але ж тут явно невандальна номінація, як її можна просто прибирати без пояснень? Розумію, що ти підбивав попередній підсумок, але ж правила не забороняють повторно номінувати через 30 днів. Вперше бачу вилучення невандальної номінації адміністратором, хотілося б зрозуміти підстави — NickK (обг.) 08:50, 10 травня 2020 (UTC)

Так, звичайно. Є на СО користувача/ки ВП. Будь ласка, ознайомся. --IgorTurzh (обговорення) 09:02, 10 травня 2020 (UTC)
Додам, що аргумент для номінації, що користувач/ка не встигла взяти участь в обговоренні явно тягне на доведення до абсурду. Чи ти зі мною не згодний? --IgorTurzh (обговорення) 09:10, 10 травня 2020 (UTC)
Я не згоден з самим фактом видалення номінації. Вилучати номінацію можна лише якщо вона цілком вандальна, наприклад, якщо номінують статтю Україна через незначимість. Тут же надані два нові аргументи: що основне висвітлення стосується скульптури «Якір-серце» та що статті про компанію GST переважно рекламні. Це належало б перевірити, обговорити, але ніяк не відкидати. Тим більше не бажано відкидати саме тобі, оскільки це непряме оскарження твого підсумка — NickK (обг.) 12:21, 10 травня 2020 (UTC)
Я ціную твою позицію. Добре, ти не згоден. Що ти пропонуєш? Чи я порушив цим якесь конкретне правило? Без притягнення за вуха, будь ласка. Чи ми готові до перегляду підсумків, зокрема і по видалених статтях, а не (тільки) залишених? Якщо ти пам'ятаєш - Повторне виставлення статті на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА. Я не вважаю вказані причини користувача/ки, яка до того ж, крім цих редагувань майже немає інших (?!), що виглядає досить дивно. Якщо ж ідеться про непряме оскарження мого підсумка, то чи не запізно часом, висновок датується 29.03 ц.р. ? --IgorTurzh (обговорення) 14:38, 10 травня 2020 (UTC)
Гм, у нас є правило, що дозволяє вилучати чужі номінації на ВП:ВИЛ? На ВП:ВИЛ прямо написано: Обговорення щодо вилучення статті триває 1 тиждень. (...) Після закінчення терміну обговорення адміністратор аналізує представлені в обговоренні аргументи сторін і на підставі цих аргументів підбиває підсумок із обґрунтуванням. Ніде немає, що обговорення триває кілька днів, після чого адміністратор вилучає номінацію.
Це не перегляд підсумків, це нове обговорення. Ти в ньому не є нейтральним, бо закривав попереднє. Я бачу дві ґрунтовні підстави, які я навів вище: що основне висвітлення стосується скульптури «Якір-серце» та що статті про компанію GST переважно рекламні. Ні те, ні інше в попередньому обговоренні не дискутувалося.
А перегляд підсумків щодо вилучення вже давно ведеться, сторінка ВП:ВВС саме для цього й існує — NickK (обг.) 15:05, 10 травня 2020 (UTC)
Я повторюю, ти вважаєш за потрібне відновити номінацію - будь ласка, відновлюй. Логіку своїх дій я навів, повторюю - я підстави для повторної номінації не вважаю ґрунтовними, а до цієї номінації поставився як до доведення до абсурду. --IgorTurzh (обговорення) 15:10, 10 травня 2020 (UTC)
Із приводу ВП:ВВС — будь щирим, це не зовсім перегляд підсумків раніших номінацій на видалення, в результаті чого були вилучені статті, адже формально там не розглядаються власне підсумки, там розглядаються статті. Відтак, перегляд підсумків обговорення номанацій - байдуже, статті були залишені, чи вилучені - це одне, а (механізм) відновлення раніше вилучених статей, як, до речі, і повторні номінування статей - це інша справа. Я сподіваюсь, ти згодний. --IgorTurzh (обговорення) 15:20, 10 травня 2020 (UTC)
Я вважаю абсолютно неправильним її вилучення. Якщо підстави не вважаєш ґрунтовними, можеш проголосувати проти. Якщо вважаєш абсурдною, можеш спробувати швидко закрити — таке хоча б можна оскаржити. Але в жодному разі не вилучати невандальних номінацій.
Щодо оскарження на ВП:ВВС, то це з тієї ж опери, що й нова номінація на ВП:ВИЛ. Нове обговорення, з повністю новою участю/аргументами, але де тримаємо в голові, що було й попереднє з якимось підсумком і якимись аргументами — NickK (обг.) 00:46, 11 травня 2020 (UTC)
Ну що ж, протиріччя зафіксовано. Так (таким чином), вочевидь, це і триватиме надалі. Якщо ти вважаєш, що така конфліктність є прийнятною, я приймаю твою позицію, як робив це і 10 років тому. --IgorTurzh (обговорення) 09:43, 11 травня 2020 (UTC)

Фото Данилевича[ред. код]

Привіт. А можеш вказати де саме була опублікована ця світлина до до 1 січня 1954 року? Час захисту відраховується від дати публікації, а не від дати створення. І дуже важливо знати коли саме фотографія була опублікована. І в мене сумніви щодо зазначеної ліцензії. --Venzz (обговорення) 19:49, 12 травня 2020 (UTC)

1. Я здійснив адміндію, ґрунтуючись на правила, припускаючи добрі наміри і власне потрактувавши правила. Все чітко, відкрито і без жодних нелосказаних/недопоказаних речей 2. тому твої питання, коли «не б'ється» первинне джерело, вочевидь, є зайвими і навіть трохи образливими. У тім сенсі, що якщо не бачиш ти, я бачу. 3. Ти в праві, обґрунтувавши свою позицію (логіку за нею ВИЗНАЮ), оскаржити здійснений мною підсумок, і відповідно, зачекати на підсумок іншого адміністратора. Також нагадую, що за існуючою традицією свій підсумок я вже не в праві скасувати/змінити. Дякую за уважність і прискіпливість. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 07:02, 13 травня 2020 (UTC)
Дивні слова говориш. Вікіпедія це пошук консенсусу, а не прикривання своїх вчинків адмінстатусом. Якщо б я хотів просто оскаржити, я б одразу це зробив. Думав, ти знаєш про статус світлини щось більше ніж я. Наразі, мене цікавить виключно її ліцензійний статус. Вже після його визначення можливо робити подальші дії, якщо вони потрібні. --Venzz (обговорення) 09:23, 13 травня 2020 (UTC)
А як на мене, ти дивні слова пишеш. Якби я знав більше, невже я не вказав би пряме джерело; повторюю - все чітко й відкрито - все, що є, я вказав у описі. Напишу більше - вже закриваючи номінацію, я подумав - а хто справді може підтвердити, що це його фото, джерело ж уже недоступне (?!.), через це і відписав про добрі наміри (того, хто колись вантажив з доступного джерела). Зважаючи на дати життя, можна цілком уявити, що надруковане це фото було до 01.01.1954. І... будь ласка, не ображай мене - я жодним чином не «прикривався адмінстатусом». Адміни - такі ж люди, їх дії бувають суб'єктивними, адже це дозволять непрямо, а подеколи й прямо правила і традиції Проекту. Тому, якщо для тебе є настільки принциповим цей випадок, я ж навіть визнаю слушність твоєї позиції, будь ласка, просто оскарж цей підсумок. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 09:31, 13 травня 2020 (UTC)

Щодо файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли

Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 23:21, 16 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Порушення ВП:НО щодо мене на ВП:ВИЛ[ред. код]

Привіт. У коментарях на сторінці кандидатів на вилучення за 18 травня 2020 ти порушив ВП:НО та ВП:Е щодо мене. Також загалом коментарі становлять логічну хибу. Будь ласка, утримайся від таких висловлювань у Вікіпедії. Дякую. --塩基Base 10:17, 19 травня 2020 (UTC)

Це моя думка. Я прошу її цінувати, а не відкидати, піддавати обструкції чи залякувати порушеннями етикету. Спершу відкрий першу-ліпшу енциклопедію, почитай щось, а тоді роби настільки глибокі судження про «робочість» переліків письменників. Я вже мовчу, наскільки це виглядає паскудно щодо зробленої роботи користувачами. Просто так збіглось, знаю, як важко і марудно Сисоїчу давався той перелік, і скільки літератури він перелопатив. І все заради твоєї номінації?Наостанок, аби повчати когось, як наприклад, писати статті, похизуйся своїм внеском, а не менторствуй зі старшими. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 10:37, 19 травня 2020 (UTC)
І не ображайся, будь ласка. Краще подякуй. --IgorTurzh (обговорення) 10:38, 19 травня 2020 (UTC)
  • Base, одразу скажу що я не підтримую подібні заяви вашого візаві, але ж тикати теж недобре. Там робота дійсно велика, і так просто той список ніхто не наважиться видалити. IgorTurzh: обговорюють написане, а не дописувачів — і буде вам щастя, думаю, варто перепросити і не заглиблюватись. — Alex Khimich 10:44, 19 травня 2020 (UTC)
    Ну, ми тіпа знайомі, як з Брунеєм :). А видалити є кому. Наважаться, і не таке тут видаляли. Зрештою, користувач не поставив питання переформатувати ці списки, тобто інкорпорувати їх у інші статті, портали абощо - мається на увазі попереднє обговорення. Він обрав найлегший спосіб - через ВП:ВИЛ. Значить, цілком виключити варіант, що отак на раз два можна викинути величезну роботу, не можна. Оце й обурює. Такі списки є в інших вікі, напр., у провідній - АнглВікі, але УкрВікі - «найпрогресивніша», одразу називає їх в особі користувача «робочими». Без обговорення і на видалення. І... так, я перепрошую, що взагалі це пишу. Бо люди, які визначають, яким має бути, не розуміють, не знають і не хочуть знати, яким є... --IgorTurzh (обговорення) 10:53, 19 травня 2020 (UTC)
    Так, на «ти», бо вживу теж на «ти». Ігорю, ти порушив правило ВП:НО, що водночас є порушенням ВП:Е. Це констатація факту, а не залякування. Правила Вікіпедії накладають обмеження на те, які думки є прийнятними до висловлення в ній. Більше того, замість вибачитись, ти зараз пропонуєш мені подякувати за особисту публічну образу — це не є прийнятним і приємним. У Вікіпедії немає ієрархічної структури. «Старшинство» чи його відсутність — не знаю, чи ти маєш на увазі вік, стаж у Вікіпедії, число написаних статей, чи ще щось — не дають право порушувати правила та не забороняють вказувати на порушення правил іншими. Англомовна Вікіпедія не є найпрогресивнішою в абсолютному розумінні. Деякі Вікіпедії за деякими аспектами є кращими за неї. Наявність чи відсутність чогось в англомовній Вікіпедії іноді є певним емпіричним індикатором, але не є суттєвим аргументом саме по собі. Я не розумію твердження «Без обговорення і на видалення». Сторінка ВП:ВИЛ якраз і є одним з майданчиків для обговорення. Принаймні з 2012 року, коли голосування на ній було замінено обговореннями. Я номіную статті на вилучення не тому, що я хочу, щоб ці статті вилучили — мені байдуже, а тоді, коли я маю сумніви щодо того, що стаття або значуща в принципі, або що її існування має сенс як енциклопедичної статті, яка відповідає правилам і настановам саме Вікіпедії без повної переробки. У випадку суттєвих, але не критичних вад, звісно, я спочатку ініціюю обговорення поліпшення — у випадку цих статей, я не особисто не знайшов способу їх покращити, оскільки, як на мене, проблеми занадто ґрунтовні. Щодо попереднього обговорення, воно фактично є безглуздим, бо інкорпорування статей у портали чи інші статті це один з можливих результатів номінації на вилучення, і це єдиний спосіб це зробити. Два редактори можуть домовитись, що така-то стаття не потрібна, але правилами Вікіпедії передбачено, що рішення про це можна прийняти лише шляхом обговорення не лише двома користувачами на сторінці ВП:ВИЛ (звісно окрім випадків коли можливе швидке вилучення). Я не вважаю корисним заняттям проводити обговорення двічі. Окрім того, у випадку більшості статей мова йде про редактора, який востаннє активно брав участь у редагуванні Вікіпедії 2012 року. --塩基Base 15:23, 19 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Запорізька міська рада.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Запорізька міська рада.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Gouseru Обг. 21:12, 20 травня 2020 (UTC)

Натисніть на джерело. Там є ліцензування. Звісно, простіше тупо видалити. Якщо і не ввійдете в легенди Вікіпедії як поборник авторських, принаймні класно і тупо (це комплімент - прохання не ображатись, а тут всі обідчіві) робите цю ділянку «роботи». В цей «захід» у Вікі я Вас уже запам'ятав :) --IgorTurzh (обговорення) 06:00, 21 травня 2020 (UTC)
там CC BY-NC 2.0--Gouseru Обг. 06:14, 21 травня 2020 (UTC)
Ну, так це ж вільна ліцензія. --IgorTurzh (обговорення) 17:14, 21 травня 2020 (UTC)
переніс дещо таблицю з Вікісховища до ВП:Ліцензування. І ні, вона не є прийнятною для Вікісховища й Вікіпедії. А якщо зробити аналіз, то можна знайти [1] під Creative Commons Attribution 4.0. Може на сайті ще є. Але також потрібно не забувати про свободу панорами, але це для Вікісховища. Я не знаю хто архітектор цієї будівлі, але за стилем наче схоже на ~19 століття.--Gouseru Обг. 09:55, 24 травня 2020 (UTC)

Допомога в статті[ред. код]

дорогий друже, я написав про важливу компанію GigaCloud. Покажіть як правильно зробиьи щоб воно було як інше тут. Буду вдячний

Добрий вечір. Я постараюсь попрацювати з Вашою статтею. Тільки чи Ви впевнені, що є значимість? --IgorTurzh (обговорення) 17:14, 21 травня 2020 (UTC)
Користувачу..., допоміг чим зміг. Подивіться інші статті, натисніть «редагувати код» і робіть за аналогією. --IgorTurzh (обговорення) 13:53, 22 травня 2020 (UTC)

Прохання[ред. код]

@IgorTurzh: будь ласка, охолонь і не роби різких рухів. Так, правила зараз на боці видалянців, але треба поступово нарощувати м'язи і міняти ситуацію. Ніхто не казав, що цей шлях буде легкий. А якщо хтось псіхане і здасться буде ще складніше. Противників необгрунтованого видалянства теж не мало, ти ж бачив, скільки людей тебе підтримало. --Людмилка (обговорення) 14:30, 22 травня 2020 (UTC)

Приєднуюсь до прохання. Друже, перепсихуй. Зроби собі кави чи чогось міцніше, з'їж щось смачне чи солодке, подивись якийсь фільм чи документалку, розслабся і повертайся. Я також час від часу психую через багато речей, пов'язаних з вікі, але перепсихував - і знову нормальна життєврадісна людина. --Kharkivian (обг.) 14:34, 22 травня 2020 (UTC)
Дійсно. нема чого нервуватися за кожною статтею. Краще зробити нову, ще кращу. Або й цілу серію статей. --Yukh68 (обговорення) 19:33, 22 травня 2020 (UTC)

Про ВП:ОПО[ред. код]

Добривечір, Ігоре!

Не бійся! [1][2]

Tespaer[3] не звернув увагу на застереження на ВП:ОПО: "Наразі все, що написано на цій сторінці, не є чинним правилом або настановою Вікіпедії".

Якудза нещодавно [4] написав, що "спроба прийняття цього правила провалилась". Лінки.

Щоб більше ніхто не помилявся, як Tespaer, найкраще було би сторінку Вікіпедія:Оскарження підсумків обговорень вилучити, поставити на ВП:ВИЛ, та перенести її у простір автора. Якщо відхилений спільнотою проект ВП:ОПО буде використовуватися, укрвікі втратить будь-який сенс існування.

І написати з нуля гармонійний, виважений проект правила.

З щирою повагою,

Yuri V. в) 20:46, 22 травня 2020 (UTC).

Примітки