Обговорення користувача:UALiberty

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, UALiberty!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 03:45, 25 грудня 2019 (UTC)

Ім'я[ред. код]

Добридень. Вітаю вас у спільноті дописувачів української вікіпедії! Втім ваше ім'я RadioLiberty збігається з назвою відомого видання, що є заборонено правилами, зокрема Вікіпедія:Імена користувачів. Тому велике прохання подати запит на зміну імені і змінити його на більш нейтральне. Дякую за розуміння і успіхів у подальшій роботі на благо Вікіпедії. --YarikUkraine (обговорення) 18:59, 26 грудня 2020 (UTC)

Мендель Юлія Володимирівна[ред. код]

Доброго дня.

Деякі з доданих вами джерел у цю статтю не є авторитетними джерелами, зокрема посилання на Facebook та Instagram (див. ВП:МЕДІА: Пости, повідомлення й статті у вікі, форумах, блогах і Usenet не повинні використовуватися як первинні або вторинні джерела), тому я їх вилучив. Для деяких з джерел знайшов інформацію на сайтах ЗМІ. -- Rino ap Codkelden (обговорення) 10:02, 1 березня 2021 (UTC)

@Rino ap Codkelden Дякую за уточнення. Моя помилка, Ви тут праві щодо посту Дзиндзі, заміню джерело на повідомлення в пресі. Але пост у Facebook самої Мендель - як на мене - тут і далі може бути надійним джерелом, адже вона зараз чиновниця, прессекретарка президента України, яка веде комунікацію із суспільством, зокрема, і через Facebook. Англомовна WIKI, зокрема (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Reliable_source_examples) визнає as reliable sources Facebook-сторінки, які «чітко позначені як офіційні сторінки цих персон» (маємо синю галочку на екаунті Мендель), «із прямими посиланнями на ці сторінки з офіційних вебсайтів» (цікаво, що тут не написано «вебсайтів органів влади», а саме «офіційних вебсайтів»; у випадку із Мендель на її пости прямо посилається преса, часто із гіперлінками». UALiberty 13:22, 1 березня 2021 (UTC)

Дякую за оперативні виправлення. Щодо посилань на соціальні мережі, то правила є правила 🤷🏻‍♀️ Тож посилайтеся на пресу, яка посилається на Facebook — Rino ap Codkelden (обговорення) 06:35, 3 березня 2021 (UTC)

Права патрульного та відкочувача[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами Ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні правки. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені_сторінки та Спеціальна:Статистика_перевірок. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, Ви можете звернутись за допомогою на ВП:Кнайпа (патрулювання), або особисто до якогось досвідченого патрульного. Існує також сторінка запитів до патрульних, які Ви тепер можете виконувати. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 07:25, 26 квітня 2021 (UTC)