Обговорення користувача:ValeriySh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Список гір за відносною висотою і його підсписки[ред. код]

Вітаю, колего! Зверніть увагу, що відносна висота і en:topographic prominence (української і навіть російської назви, наскільки мені відомо, нема) — різні речі. Stas (обговорення) 23:21, 4 листопада 2017 (UTC)

А в чому принципова різниця? В УкрВікі є стаття з більш широким поняттям — відносна висота земної поверхні, але немає статті: відносна висота вершини. За відсутності останньої, вважаю за можливість використовувати першу статтю. Сам же принцип вирахування відносної висоти для поверхні і для вершини — один і той же (різниця між Абсолютною висотою і найвищою висотою перевалу /сідловини/, на який потрібно спуститися, щоб піднятися на більш вищу вершину). Якщо я неправий, аргументуйте. А вказана вами стаття у заголовку, як я зрозумів, немає підсписків, можливо ви мали на увазі список ультра-піків? --ValeriySh (обговорення) 10:34, 6 листопада 2017 (UTC)
Ну, я маю на увазі всі списки, де воно фігурує, — список європейських гір за відносною висотою, ультра-піки тощо. Topographic prominence — це лише окремий випадок відносної висоти, висота відносно певним чином вибраної точки. А в загальному випадку відносна висота може бути відносно чого завгодно. Назва «Относительная высота вершины» в ру-вікі теж некоректна з цієї ж причини: вона неоднозначна. Якщо називати prominence відносною висотою, необхідно кожен раз писати, відносно чого. Гарного розв'язання проблеми я не знаю. Можливо, найкраще називати цей параметр описовим чином — «показник самостійності вершини». Можна й англійською, якщо дотримуватись геть формального підходу. Stas (обговорення) 19:10, 6 листопада 2017 (UTC)

Вітаю! Жодної різниці. Лише американізм англійського терміну relative height, що перекладається українською як відносна висота. Ровери не потрібні. --Dim Grits 21:40, 10 грудня 2017 (UTC)

Dim Grits, Ви про що? Які ровери? Мова йде про помилку, яка унеможливлює розуміння написаного і яка вже розповсюдилася на силу-силенну статей і навіть на шаблони. Stas (обговорення) 04:10, 23 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:57, 31 грудня 2017 (UTC)

Тиждень Хмельниччини 2018[ред. код]

Шановний ValeriySh, запрошую Вас долучатися до тематичного тижня присвяченого Хмельниччині. Востаннє такий захід проводився ще у 2010 році, тому, якщо матимете час і натхнення, — приєднуйтесь. З повагою — Шиманський હાય! 08:12, 10 лютого 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Warheroes номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Warheroes, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 березня 2018. Що ще можна зробити? --Piznajko (обговорення) 00:08, 18 березня 2018 (UTC)

ru:Участник:Станислав Савченко/Арыджак[ред. код]

Здравствуйте! Можете создать статью интервиков, пожалуйста de:Arıcak?--Станислав Савченко (обговорення) 04:22, 5 квітня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю ValeriySh прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу, бо попередні розділи захаращені, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 16:21, 19 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список гір за абсолютною висотою[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список гір за абсолютною висотою був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:03, 10 серпня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

@ValeriySh: доброго дня, повідомляю, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та фентезійний внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:39, 20 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)