Обговорення користувача:ValeriySh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Шаблон Edited у статті Список гір за абсолютною висотою[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список гір за абсолютною висотою був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:03, 10 серпня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

@ValeriySh: доброго дня, повідомляю, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та фентезійний внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:39, 20 вересня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

засновані у 6 столітті[ред. код]

Категорія
Населені пункти, засновані "у" 6 столітті

вітаю. Нагадую {{quote|§ 11. Чергування У — В

ги

їхїї=---- \

2560 до н. е.[ред. код]

Вітаю. Ви створили статтю про рік 3-го тисячоліття до н. е. та приписали до нього будівництво піраміди Хеопса. Але таке точне датування неможливе, бо ми не знаємо, коли точно побудовано піраміду, як і взагалі, що відбувалося в той рік. Єгипетська хронологія для Давнього царства "гуляє" на пару століть, див. en:Egyptian chronology. Пропоную статтю вилучити. --Brunei (обговорення) 07:51, 22 листопада 2018 (UTC)

Можливо ви праві. --ValeriySh (обговорення) 07:58, 22 листопада 2018 (UTC)

Шаблон:Населення округів Словаччини[ред. код]

нашо той рудимент? Pocet obyvatelov SR 31. 12. 2017 за obce перенесено на 90% у Вікідані! (але зупинився QS — тому не все.) Округів - близько 200-300. Нащо гадити в шабшонах кож. рік, коли це треба мати актуальним в усіх вікі?--Avatar6 (обговорення) 14:35, 2 грудня 2018 (UTC)

Вам би не завадило б бути трохи стриманішим у своїх виразах. Що до Ваших даних, які ви вносите у Вікідані, то я не слідкую за Вашими правками. Вам достатньо було б написати про ваші правки і коли буде закінчена робота. Хоча я не бачу ніякої крамоли в редакції шаблонів, поки не буде завершена робота по Вікіданих, а то інформація про населення не мінялася вже більш як 2 роки. --ValeriySh (обговорення) 10:13, 3 грудня 2018 (UTC)
перепрошую. Процес переносу даних за obce завис на 96 % — https://tools.wmflabs.org/quickstatements/#/batch/5282 через те, що завис сам інструмент. Перенести дані за округами в рази швидше через їх меншу кількість. Саме тому що такі подібні шаблони в окремих вікі нема кому оновлювати (і нема сенсу тримати окремо в кожній вікі) дані варто брати і оновлювати у Вікіданих. Але для їх використання — навпаки — треба прибирати виклик шаблону, бо локальні значення мають пріорітет над значеннями вікіданих. В тисячах населених пунктів у картках стоять дані 10-річної давнини, коли Вікідані можуть мати актуальніші дані, разом із посиланням на джерело.--Avatar6 (обговорення) 12:11, 3 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 18:58, 17 березня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Королівство Таїті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Королівство Таїті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 23 березня 2019 (UTC)