Обговорення користувача:ValeriySh

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю ValeriySh, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 15:13, 15 вересня 2017 (UTC)

Знаю, що вас більше цікавить фентезі, тож сподіваюсь, що вас зацікавить щось з цього переліку:

Книги письменників-фантастів у жанрі фентезі, про які повинні бути статті в укрвікі:[ред. код]

Проглянути весь список→

.--Yasnodark (обговорення) 15:13, 15 вересня 2017 (UTC)

ValeriySh вітаю знов! Планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з 50 найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання. Якщо віднайдете час між створенням чудових статей про гори та Антарктику.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Рене Баржавель «Ніч часів[fr]» (фр. «La Nuit des temps», 1968), https://www.litmir.me/br/?b=552589
  2. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read

.--Yasnodark (обговорення) 16:59, 1 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулкани Еквадору[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулкани Еквадору був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:04, 24 жовтня 2017 (UTC)

Список гір за відносною висотою і його підсписки[ред. код]

Вітаю, колего! Зверніть увагу, що відносна висота і en:topographic prominence (української і навіть російської назви, наскільки мені відомо, нема) — різні речі. Stas (обговорення) 23:21, 4 листопада 2017 (UTC)

А в чому принципова різниця? В УкрВікі є стаття з більш широким поняттям — відносна висота земної поверхні, але немає статті: відносна висота вершини. За відсутності останньої, вважаю за можливість використовувати першу статтю. Сам же принцип вирахування відносної висоти для поверхні і для вершини — один і той же (різниця між Абсолютною висотою і найвищою висотою перевалу /сідловини/, на який потрібно спуститися, щоб піднятися на більш вищу вершину). Якщо я неправий, аргументуйте. А вказана вами стаття у заголовку, як я зрозумів, немає підсписків, можливо ви мали на увазі список ультра-піків? --ValeriySh (обговорення) 10:34, 6 листопада 2017 (UTC)
Ну, я маю на увазі всі списки, де воно фігурує, — список європейських гір за відносною висотою, ультра-піки тощо. Topographic prominence — це лише окремий випадок відносної висоти, висота відносно певним чином вибраної точки. А в загальному випадку відносна висота може бути відносно чого завгодно. Назва «Относительная высота вершины» в ру-вікі теж некоректна з цієї ж причини: вона неоднозначна. Якщо називати prominence відносною висотою, необхідно кожен раз писати, відносно чого. Гарного розв'язання проблеми я не знаю. Можливо, найкраще називати цей параметр описовим чином — «показник самостійності вершини». Можна й англійською, якщо дотримуватись геть формального підходу. Stas (обговорення) 19:10, 6 листопада 2017 (UTC)

Вітаю! Жодної різниці. Лише американізм англійського терміну relative height, що перекладається українською як відносна висота. Ровери не потрібні. --Dim Grits 21:40, 10 грудня 2017 (UTC)

Dim Grits, Ви про що? Які ровери? Мова йде про помилку, яка унеможливлює розуміння написаного і яка вже розповсюдилася на силу-силенну статей і навіть на шаблони. Stas (обговорення) 04:10, 23 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:57, 31 грудня 2017 (UTC)

Тиждень Хмельниччини 2018[ред. код]

Шановний ValeriySh, запрошую Вас долучатися до тематичного тижня присвяченого Хмельниччині. Востаннє такий захід проводився ще у 2010 році, тому, якщо матимете час і натхнення, — приєднуйтесь. З повагою — Шиманський હાય! 08:12, 10 лютого 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Warheroes номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Warheroes, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 березня 2018. Що ще можна зробити? --Piznajko (обговорення) 00:08, 18 березня 2018 (UTC)

ru:Участник:Станислав Савченко/Арыджак[ред. код]

Здравствуйте! Можете создать статью интервиков, пожалуйста de:Arıcak?--Станислав Савченко (обговорення) 04:22, 5 квітня 2018 (UTC)