Обговорення користувача:Valet 2009

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Valet 2009!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:05, 27 січня 2019 (UTC)

Воно прийшло з Лагуни Гу (Губка Боб)[ред. код]

Вітаю у Вікіпедії! Дякую за написання статті! Але у Вікіпедії будь-яке твердження (навіть найочевидніше) повинне підтверджуватися авторитетними джерелами (докладніше ВП:АД). Також у Вікіпедії діють певні критерії значимості статей (докладніше ВП:КЗ). Ваша стаття наразі не відповідає жодному з них. Але досить додати авторитетних джерел, і стаття буде жити! Якщо виникнуть запитання, звертайтеся на мою сторінку обговорення. Буду радий допомогти!--DiMon2711 21:24, 10 лютого 2019 (UTC)

Сторінку Воно прийшло з Лагуни Гу (Губка Боб) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Воно прийшло з Лагуни Гу (Губка Боб), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 лютого 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 16:05, 15 лютого 2019 (UTC)

Значимість[ред. код]

Вітаю. У Вікіпедії діють певні критерії значимості статей. Прошу Вас із ними ознайомитися та виправити Ваші статті відповідно до них. Інакше їх буде вилучено. З повагою, DiMon2711 22:50, 27 березня 2019 (UTC)

Сторінку Missing Milo номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Missing Milo, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 10:49, 1 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Going the Extra Milo номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Going the Extra Milo, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:40, 1 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Rooting for the Enemy номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Rooting for the Enemy, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:41, 1 квітня 2019 (UTC)

Сторінку The Undergrounders номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття The Undergrounders, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:41, 1 квітня 2019 (UTC)

Створення статтей про серії Губки Боба[ред. код]

Добрий вечір. Ви створюєте статті про серії Губки Боба, чи не так? Але, у мене до вас прохання. Дотримуйтесь стилю створення статтей про серій Губки Боба і додавайте джерела, бо мені трохи набридло дооформлювати ваші статті, щоб вони не були номіновані на вилучення.

Сторінку SpongeBob's Truth or Square номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття SpongeBob's Truth or Square, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:41, 11 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Gary and Spot (Губка Боб) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Gary and Spot (Губка Боб), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:42, 11 квітня 2019 (UTC)

Сторінку FarmerBob (Губка Боб) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття FarmerBob (Губка Боб), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 квітня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 13:43, 11 квітня 2019 (UTC)

Про все[ред. код]

Вітаю. Шаблони про вилучення забирати не можна. Інакше Вас може бути заблоковано. Також прочитайте нарешті правила, які я вам казав вище. В іншому разі на вас буде накладено персональне обмеження.--DiMon2711 09:02, 14 квітня 2019 (UTC)

Створення статтей про серії Губки Боба - 2[ред. код]

Привіт. Не треба робити так багато статтей про серії Губки Боба і засмічувати Вікіпедію. Але, якщо ти сильно хочеш створювати статті про Губку Боба, то інсує версія, де ти можеш допомогти. Там як раз потрібні, ті, хто створює безліч статтей. Я сподіваюсь, що т зацікавлеий в цьому. Сторінки з 12 сезону незабаром вилучать, але я маю їх копію, якщо тобі потрібно, звертайся.