Обговорення користувача:Veronika1961

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Veronika1961!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:06, 12 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значущості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.

У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значущості, а також на тематичні критерії значущості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, вебсайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значущість предмету статті Історія дошкільного закладу №60 в м. Кропивницький за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

--Artem Lashmanov (обговорення) 21:26, 20 січня 2021 (UTC)[відповісти]

не можна створювати сторінок які вилучені через незначущість. Треба довести значущість створивши статтю у власній чернетці і створивши запит на ВП:ВВС, але зазначу одразу Історія дошкільного закладу не відповідає критеріям значущості. Подивіться - ВП:КЗО --Artem Lashmanov (обговорення) 21:26, 20 січня 2021 (UTC)[відповісти]

У Вас є бажання доповнювати Вікіпедію статтями на освітню тематику і це дуже добре. Тема важлива. Для початку все ж вам варто ознайомитися з основами редагування. Стаття має ж не просто бути, а виглядати читабельно і інформативно, гарно оформлена. Для цього є довідки, наставники, досвідчені користувачі, які допоможуть вам у всьому розібратися, адже новачку важко одразу розібратися у всіх тонкощах. Для того як оформлювати статті є довідки:стиль статей, структура статті. Шпаргалка містить загальні поради і дуже допоможе в базових питаннях.

І найголовніше. Всі статті мають бути значущими! Для цього варто подивитися загальні критерії ВП:КЗ і там на підсторінках вже є більш конкретні про організації, осіб, книги. До всього доданого мають бути джерела. Але джерела первинні лише підтверджують, що написане вами не вигадка. А от значущості предмету додають джерела вторинні, тобто ті які не пов'язані з предметом статті: ЗМІ, критичні огляді, статті в часописах і т. ін., де би цей предмет аналізувався незалежно.

Дуже серйозне питання це авторське право. Його не можна порушувати. Ніколи. Одразу вилучається матеріал з порушеннями.

Освітня програма без вторинних джерел це тривіальна інформація. Є програма. Що в ній новаторського? Чим вона відрізняється від інших? Які здобутки від її впровадження? Ось на ці питання відповідають вторинні джерела.

Швидше за все статтю видалять в такому вигляді. Моє повідомлення це бажання допомогти розібратися, щоб у Вас не виникло думки, що тут якісь цербери і невігласи, які про освіту взагалі не думають. Думаємо звісно. Цей проєкт створено для освіти. Але Вікіпедія не безладне зібрання всього сущого, а енциклопедія насамперед. Так, зі своїми вадами, але позитиву більше.

Ще поради: користуйтесь «попереднім переглядом», Ви будете бачити як виглядає Ваш текст до збереження; користуйтесь «редагувати код», так ви будете бачити кожну цяточку в тексті і зможете легко прибрати зайве.

Так що вмикайтеся в процес. Тут завжди раді новим конструктивним дописувачам ) --Artem Lashmanov (обговорення) 00:49, 22 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значущості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.

У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значущості, а також на тематичні критерії значущості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, вебсайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значущість предмету статті Програма Дитина за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

--Artem Lashmanov (обговорення) 20:51, 22 січня 2021 (UTC)[відповісти]

під іншою назвою також не працює. якщо вилучено через невідповідність критеріям значущості, відновлення тільки через ВП:ВВС --Artem Lashmanov (обговорення) 20:51, 22 січня 2021 (UTC)[відповісти]