Обговорення користувача:Vicarman

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vicarman!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Сергій (обг.) 17:39, 11 квітня 2011 (UTC)[відповісти]

Оформлення Ваших редагувань[ред. код]

Доброго дня, пане Vicarman. Повинен звернути Вашу увагу на кілька моментів.

1. У Вікі не прийнято писати, застосовуючи високий регістр (ВЕЛИКІ ЛІТЕРИ). Ви ж це бачите, то чому ж навіть там, де церкви вже вказані Ви заміняєте їх ось ТАКИМИ?

2. Не варто виділяти їх жирним шрифтом.

3. Посилання подаються внизу статті. Посилання щодо конкретних фактів (тих же церков наприклад), варто подавати за допомогою виносок, які оформлюються таким чином: <ref>посилання</ref>.

4. Почитайте ось це правило - ВП:АД. Сумніваюсь, що Ваші посилання взагалі йому відповідають. Напевно варто переглянути Ваш підхід.

Взагалі, щоб зрозуміти як і що оформлювати, варто підглянути як це робиться в інших зразкових статтях. Гляньте наприклад статтю "Греція" на першій сторінці, подивіться, як вона влаштована. Ви вже відредагували в такий спосіб більше 130 статей. Вам варто пройтись по них і виправити оформлення. Роботи багато, але інакше це доведеться робити іншим. --Сергій (обг.) 17:39, 11 квітня 2011 (UTC)[відповісти]

Доповнення[ред. код]

Звертаю вашу увагу на неприпустимість редагування посилань у вигляді [www.посилання.com текст статті]. Таким чином ви вводите в оману користувачів. Посилання на зовнішні ресурси мають бути виконані у вигляді текст статті<ref>www.посилання.com</ref>. Якщо ви продовжуватимете такі редагування, вони можуть бути сприйняті як вандальні і вас заблокують. --Divega (обговорення) 11:51, 3 лютого 2013 (UTC)[відповісти]

Для коректної роботи посилань виду текст статті<ref>www.посилання.com</ref> у кінці сторінки, перед розділом Посилання, має стояти наступний текст (не для всіх сіл він встановлено):
== Примітки ==
{{reflist}}
--Divega (обговорення) 12:04, 3 лютого 2013 (UTC)[відповісти]