Обговорення користувача:VictorAnyakin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архіви:


абревіатури видів вогнепальної зброї[ред. код]

Вітаю, дякую що повідомили. Ви праві, вони не несуть для вас смислового навантаження. Ми (UALT) займаємося перекладом українською відеогри PUBG. У грі є скорочення для категорій вогнепальної зброї. У той час як в англійських відеоіграх використовуються скорочення (до того ж вони присутні на вікі), ми вирішили також писати скорочення. Гравці почали скаржитися, що не розуміють що це таке, оскільки в інтернеті нічого не знаходить. Щоб розвивати український інтернет, галузь озброєння та збільшення кількості відвідувань тих сторінок, скасуйте свої зміни. Дякую--deluxeman (обговорення) 11:40, 24 червня 2018 (UTC)

@Deluxeman: Добридень! Дякую за пояснення, та, тим не менш, не думаю що це достатня підстава. Можливо, це питання буде доцільно обговорити із рештою учасників проекту ВП:ВТ--vityok (обговорення) 08:33, 25 червня 2018 (UTC)
@VictorAnyakin: Дякую, за те, що розпочали діалог. Розумію, що ви вважаєте це недостатньою підставою. Яким ви бачите вирішення, коли ми перекладаємо в таких відеоіграх як Counter-Strike та PUBG - SR як СГ і гравці йдуть в інтернет і не знаходять нічого? Хіба не на меті розвивати українську вікіпедію? Нам це дуже потрібно, бо переклад уже в грі. Ці скорочення ми обговорювали у своїй спільноті перекладачів. Sniper Riffle має на своїй сторінці (SR), що не виникає труднощів для англомовних гравців дізнатися, що це таке. Дякую ВП:ВТ--deluxeman (обговорення) 11:40, 25 червня 2018 (UTC)
@Deluxeman: пропоную продовжити цю розмову на сторінці обговорення проекту: Обговорення_Вікіпедії:Проект:Військова_техніка#скорочення_видів_вогнепальної_зброї--vityok (обговорення) 09:13, 25 червня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:39, 30 серпня 2018 (UTC)

@Aced: дякую за інформацію!--vityok (обговорення) 13:53, 30 серпня 2018 (UTC)

ВП:ЗЧ[ред. код]

Привіт! Що будемо робити з запитом щодо Support131047? Він висить уже більше місяця, і, наскільки я розумію, ти досі маєш технічні проблеми.

  • Раніше були конфлікти, коли я здійснював перевірку за власним запитом. Через це виходить, що я не можу перевірити, а через технічні проблеми ти не можеш перевірити. Як варіант, можливо, ти уточниш, чи відповідає така перевірка правилам, і якщо так, то я перевірю технічні дані, а потім разом обговоримо результат?
  • Після складання прав чек'юзером ReAl у нас проблема з активністю: ти майже неактивний у вихідні дні, а я малоактивний у робочі. Оскільки вже є АК, можливо, подамо запит про призначення нового ЧЮ? Утрьох має бути трохи простіше...

Дякую! — NickK (обг.) 15:27, 7 жовтня 2018 (UTC)

@NickK: привіт! так, третього нам би мати дуже і дуже не завадило. А решту зараз переглядатиму--vityok (обговорення) 11:40, 8 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Статтю Мю (літера) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Мю (літера), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 листопада 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Brunei (обговорення) 18:30, 6 листопада 2018 (UTC)

Може збудувати стіну?[ред. код]

@VoidWanderer: Зі сходу нас засипають фейками. Я перевіряв - деякі з гівносайтів з ними вставляються як джерела в статті. Думаю цю проблему краще вирішити раніше ніж пізніше. Найперше - адміністраторам можна додати фільтри редагувань, ось таблиця з доменами що спалились. Далі можна винести те сміття що вже утворилося за домогою бота (може ще варто при цьому на всяк випадок записати в табличку спамерів що додавали такі посилання, щоб краще патрулювати в майбутньому (або записати сторінки де були ці посилання, а потім вже на тих сторінках робити пошук по історії редагувань), але в мене на це час з'явиться трохи пізніше. --Буник (обговорення) 11:45, 30 листопада 2018 (UTC)


Посилання[ред. код]

@Bunyk: гарна ідея, але в мене так само час з'явиться лише трохи згодом, на жаль...--vityok (обговорення) 12:30, 30 листопада 2018 (UTC)

URGENT: Please sign new Wikimedia confidentiality agreement for nonpublic information now[ред. код]

This is a message from the Wikimedia Foundation.

Wikimedia Foundation logo - vertical (2012-2016).svg

This is a reminder to acknowledge and sign the new m:Confidentiality agreement for nonpublic information. As you know, your volunteer role in Wikimedia projects gives you access to secure and sensitive information.

The new version includes one major change.

  • There is a change regarding the way personal data may be released. Accordingly, functionaries must notify the Wikimedia Foundation at check-disclosureAt sign.svgwikimedia.org before releasing data, in order to obtain a written approval for doing so. The Foundation will respond within 10 days. However, for emergencies, such as cases involving threats of violence, functionaries may release the personal data without such explicit permission, but they should notify the Foundation immediately following the disclosure. If they choose not to disclose the data, the request for disclosure should be forwarded to the Foundation's emergency email address (emergencyAt sign.svgwikimedia.org).

There are also some wording changes that were made to more closely align the language with evolving industry norms, best practices and laws. The most notable of these has been the change of the term "nonpublic information" to "nonpublic personal data". None of these changes are intended to make fundamental changes to the scope or practice of the policy but we know they could appear as such, hence wanted to flag them.

The aforementioned changes require users that have already signed the previous version of the policy to sign the new version as well.

We therefore ask that you to sign the updated version. Signing the agreement is tracked on Phabricator's Legalpad. An online guide is available to help you with signing the agreement: m:Confidentiality agreement for nonpublic information/How to sign. If you wish you can sign it directly at https://phabricator.wikimedia.org/L37. The exact policy is located here: m:Access to nonpublic personal data policy. The text of the confidentiality agreement is located here: m:Confidentiality agreement for nonpublic information

If you have already received this message and signed the updated agreement, you need not sign it again. Once is sufficient. In this case, we ask that you respond to Samuel (WMF) letting him know when (date) and how (method/process of signing) you have signed it so that we can update our own records.

Note: please bear in mind that if you still haven’t signed the updated version of the Confidentiality Agreement by February 13, 2019 your rights will be removed.

Thank you for your understanding,

Samuel Guebo (User:Samuel (WMF)), Wikimedia Foundation

Posted by the MediaWiki message delivery 16:49, 16 січня 2019 (UTC)