Обговорення користувача:Wowhura

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Wowhura!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:37, 20 вересня 2014 (UTC)[відповісти]

Опитування CEE Spring 2016[ред. код]

Вітаємо, учаснику CEE Spring 2016! Міжнародні організатори конкурсу просять Вас пройти опитування, що стосується конкурсу. Воно є дуже коротким. Це дасть нам трішки статистики й допоможе поліпшити конкурс. Будь ласка, пройдіть опитування за цим посиланням: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 З найкращими побажаннями,
-- Ата через Масові повідомлення 13:29, 10 вересня 2016 (UTC)[відповісти]

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!

Перейменування[ред. код]

Доброго дня. Стосовно Ваших перейменувань. Назви географічних об'єктів у Википедії передаються не за оригінальною вимовою, а за правописом, який не завжди з нею співпадає. За ним, зокрема, ö=е, g=г. Крім того є поняття усталеності назви, за яким, зокрема -stein у випадку Гольштейну передається абсолюно некоректним з точку зору вимови -штейн. З огляду на це відкидаю Ваші перейменування. Дякую за розуміння. До речі, буквосполучення -ье- в українській мові - нонсенс. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 08:57, 28 липня 2017 (UTC)[відповісти]

Добрий день. Дякую за Ваше повідомлення. На жаль, мушу з вами погодитись, як би мене не бісив український правопис, і його каліцька передача иншомовних назв, все таки не в моїй силі і повноваженнях його змінювати. Я ні український, ні німецький філолог, але, тим не менш, мене бісить ця жахлива передача власних назв, яку запозичили з російської.
Щодо буквосполучення -ье-, то безперечно воно не має ніякого змісту. Там я мав на увазі -l- тобто м'яку л, яку в кириличному написанні можна передати як -ль-, на відміну від твердої -ł- - кирилицею -л- якої в німецькій мові не існує.
P.S. Вибачаюсь за маленький вандалізм з моєї сторони. З найкращими побажаннями, Wowhura 09:26, 28 липня 2017 (UTC)[відповісти]