Обговорення користувача:Yakiv Gluck/Архів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem) --Amatorov 20:45, 27 серпня 2007 (UTC)

IRC help[ред. код]

Thanks :)--TheEgyptian 14:42, 30 вересня 2007 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 20:03, 18 жовтня 2007 (UTC)

Там все було добре зроблено. Yakiv не винен в тому, що бот розуміє під ліцензіями тільки шаблони —Aleksandrit 06:33, 19 жовтня 2007 (UTC)

Привіт, від "Сирник"а[ред. код]

Стаття "Полуничка" абсолютно, на мою думку нормальна. Просто я збирав зображення з тисячі сайтів, а потім редагивав, десь 5 штук зробив сам. І ви важаєте що я памятаю назви усіх цих сайтів, тим паче вони не українські. Описи цілий день писати часу нема, тому за пропоновану допомогу дякую. Доречі, інформацію беріть з англійськоі Вікіпедії (Strawberry Shortcake). Стаття скоро буде готова, але щодо джерела пробачте... 18та година, 23 липня 2008 Джерело вже написав, автора теж. Але все одно погрожують що я вилечу... Що робити, допоможіть будь ласка!!!Скоро напишу описи --Sir-nik 09:32, 24 липня 2008 (UTC) Неправда, сам, просто зробив у стилі. Подивіться "Пеппермінт Фізз" і ви зрозумієте що воно трохи криво. Деякі, ті що переробив так і писав edit by Sir-nik.--Sir-nik 09:46, 24 липня 2008 (UTC) Наприклад Зображення:RainbowSherbet.gif|"Веселку Шербет"]] переробив трохи.

Шаблон Персона[ред. код]

Привіт, Яків! По твоєму замовленню зробив шаблон для персон. Розташован шаблон поки що в моєму особистому просторі. Початковий код розташований тут, а то, як виглядає тут. Якщо все нормально, то я перенесу шаблон у відповідний простір —Aleksandrit 06:24, 19 жовтня 2007 (UTC)

[1] ;) —Aleksandrit 14:24, 19 жовтня 2007 (UTC)
рос. Оказывается уже есть Шаблон:Картка:ОсобаAleksandrit 16:43, 19 жовтня 2007 (UTC)

Східноєвропейський їжак[ред. код]

Згідно українського правопису необхідно писати разом, не так як у російській мові --Tomahiv 11:56, 1 березня 2008 (UTC)

Ясно, але там в статті й в шаблонах було через дефіс, от я й подумав... Yakiv Glück 17:35, 1 березня 2008 (UTC)


Щодо вилучення статей[ред. код]

Пане, це часом не ви зробили нову систему вилучення? --Raider 11:16, 6 березня 2008 (UTC)

Зробив я, але розробляв не я :). Необхідність систематизації вилучення статей була піднята учасником AS на IRC-каналі, і була підтримана та система, котру ви зараз бачите. Якщо є якісь зауваження чи пропозиції - я буду радий їх вислухати. Yakiv Glück 12:32, 6 березня 2008 (UTC)
Не поставив спостереження, тож побачив відповідь лише сьогодні. Отже пропозиція - на головній сторнці видалень під таблицею є шаблон голосування. Він дуже зручний і вже традиційний. Чи не можна було б зробити так, щоб він автоматично уставлявся у вікна редагування коли натискаєш на відповідні кнопки? --Raider 17:07, 12 березня 2008 (UTC)
Спробували кілька варіантів, проте нічого не працювало — надто складний шмат тексту. Я додав його до заготовки [2], і тепер він має створюватись на кожній новій сторінці для кандидатів на вилучення. Там він закоментований, можна буде скопіювати і вставити як раніше. Думаю, це краще аніж нічого. —Yakiv Glück 17:26, 13 березня 2008 (UTC)
Дякую, дійсно так зручніше. --Raider 17:41, 13 березня 2008 (UTC)

Чому Ви вилучили із шапки рядок

* Додайте новий день в таблицю у вигляді

{{Вилучення статей|{{CURRENTYEAR}}-{{CURRENTMONTH}}-{{CURRENTDAY}}|''список статей, що обговорюються''}}

?

Він є необхідним для того, як супровідна інформація і так чи інакше має відображатися. --А1 13:11, 6 березня 2008 (UTC)

Він буде відображатися у тому разі, якщо не створена підсторінка з сьогоднішньою датою, а якщо така підсторінка вже існує, то той хто її створював першим уже мав створити і відповідний рядок таблиці. Якщо ж інформація буде відображатися назважаючи на це, то користувачі будуть плутатись і додавати новий рядок для кожної статті окремо (а не один для всього дня). Yakiv Glück 13:19, 6 березня 2008 (UTC)

Стратегічні завдання української Вікіпедії:[ред. код]

Шановний! Ви серйозно вважаєте, що Євроатлантичним простором (до якого ми де-факто власне належимо) можна ЛЯКАТИ ЛЮДЕЙ? Про що Ви? Це - НАШІ СЬОГОДНІШНІ ДЕРЖАВНІ ІНІЦІАТИВИ. Буде сьогодні, буде завтра, чи позавтра - але все дно БУДЕ. Це - СТРАТЕГІЧНІ ЗАСАДИ. І нічого тут боятися (не живіть у 1970-80-х...). Це - наші інтереси і наша СТРАТЕГІЯ.

Якщо ж хочете щось додати до стратегії Української Вікіпедії - додайте, а не чіпайте сучасні стратегічні вектори, які ВЖЕ ОКРЕСЛИЛА ІСТОРІЯ, а ми на наших сторінках їх посто озвучуємо. Білецький В. С.

Якщо Вас цікавлять мої думки щодо цієї проблеми, то я можу розказати Вам їх поза Вікіпедією. Якщо Ви помітили, то я про "лякати людей" написав зі смайликом і маю на увазі, що такі заяви в прес-релізі є неоднозначними і можуть бути неправильно сприйняті пресою, а через її викривлення і частиною суспільства, отож давайте не будемо додавати "політичних" моментів до простого повідомлення про наші досягнення і пріоритети. --Yakiv Glück 13:43, 30 березня 2008 (UTC)

Nikon D40[ред. код]

Чому ви вилучили про швідкісну синхронізацію - хіба то неправда? --Ілля 21:36, 27 квітня 2008 (UTC)

Там текст був схожий на рекламний буклет, а Вікіпедія - не місце для реклами, якщо я занадто постарався - поверніть що вважаєте потрібним. Я мав на меті лише виправити стиль. --Yakiv Glück 14:30, 4 травня 2008 (UTC)

Статті про мобільні телефони[ред. код]

Привіт, прошу висловити ваші міркування на цю тему в цьому обговоренні: Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Статті про мобільні телефони --Gutsul 08:45, 27 травня 2008 (UTC)

Нагорода
Дозвольте подарувати вам
Вікі-майонез
за серію статей
про мобільні телефони.

yakudza พูดคุย

Оце вже дякую! ;D Буду старатися й надалі, аби зібрати все гастрономічне розмаїття. --Yakiv Glück 08:22, 28 травня 2008 (UTC)

Пан Yakiv Glück, перевірте на мову Ваших статей про мобільні телефони, хоча б Samsung SGH-P730 З повагою Zvr

О, та хіба тільки його.. ті 2 розділи потребували індивідуального підходу, тому дещо недопереклалися.. буду дивитись.. --Yakiv Glück 12:07, 29 травня 2008 (UTC)

Статті-кандидати на вилучення 29 травня[ред. код]

Чи правильна назва у статті? Тому що статті, яку ти поставив, нема--Andrijko Z. 13:01, 29 травня 2008 (UTC)

Бо вже вилучили :) --Yakiv Glück 13:07, 29 травня 2008 (UTC)

Філософський факультет КНУ[ред. код]

ви можете вточнити, який копірайт порушено? Deineka 20:08, 31 травня 2008 (UTC)

А їх що багато??? --Ahonc (обг.) 21:18, 31 травня 2008 (UTC)
та хоч би один назвати Deineka 21:39, 31 травня 2008 (UTC)
Авторське право воно одне.--Ahonc (обг.) 22:09, 31 травня 2008 (UTC)
Якщо прямо не вказано, що текст/зображення/медія розповсюджується на умовах вільної ліцензії (а особливо, якщо ліцензія невідома) - тягнути його до проектів фонду Вікімедія не можна. --Yakiv Glück 17:14, 1 червня 2008 (UTC)
Замість відповіді на питання, яке і чиє право порушено, ви розповідаєте, що не може робити дописувач, і без посилання на правила. Дописувачі вікіпедії не можуть порушувати закон і авторське право зокрема, але в данному випадку я не бачу застереження про обмеження матеріалу у використанні, тож і говорити про порушення підстав немає. Процитовано матеріал з офіційного сайту, він цілком може служити базою статті для подальшого розширення. Якшо автор забув (чи не встиг) зазначити джерело, треба було зробити це за нього. Я не розділяю вашої оцінки про порушення, але оскільки тема важлива, може має смисл винести питання на ширше обговорення.Deineka 21:54, 1 червня 2008 (UTC)

Судзумія Харухі[ред. код]

Дякую вам за захист Судзумії Харухі в номінації на добру. Мені нажаль часто невистачає характеру відстоювати свою позицію--セルギイ 18:10, 14 червня 2008 (UTC)

План Гельб[ред. код]

Дякую за допомогу. На привеликий жаль в цій версії, як і в тій що я користувався, не знайшов додаток 2 (а от там я і сподівався знайти Гельб). Ще раз дякую. --Alex79 11:37, 19 червня 2008 (UTC)

Від автора статті Тернопільське озеро[ред. код]

Це сторінка обговорення моєї статті,я нерозумію,за що мене заблоковувати.І я видаляю лише репліки,які суперечать моїй статті!

Тут нема ваших чи чужих статей, вікіпедія вільна і її може редагувати кожен. Я показав, що ваші дії заборонені правилами. Зі сторінок обговорення статей чи будь-яких інших сторінок обговорення не можна прибирати чужі репліки (вийняток - ваша сторінка обговорення), бо то думки інших користувачів, що мають бути враховані. --Yakiv Glück 14:01, 29 червня 2008 (UTC)

Євро-2008[ред. код]

Будь ласка, не перекладайте статті про Євро-2008 з російської. Так, у ru:Финал чемпионата Европы по футболу 2008 написано, що церемонія закриття відбудеться після матчу, хоча насправді вона буде до матчу. Так само і в інших російських сторінках про Євро-2008 багато помилок, тому краще перевіряйте подробиці в англійській чи інших мовах — NickK 17:49, 29 червня 2008 (UTC)

Винен :( До цього брав інформацію з енВікі, а тут вирішев "спростити собі життя" і на тобі... Дякую за оперативність. --Yakiv Glück 17:51, 29 червня 2008 (UTC)

Ще раз про те ж... Добре, що ти почав займатися Чемпіонат Європи з футболу 2008 (склади команд) — потрібна штука, сам вже хотів почати робити, але ти мене випередив:) Але знову ж проблеми росВікі — вони перетасували гравців по амплуа зовсім не так, як на офіц. сайті, наплутали з клубами/орендами. Якщо треба — можу потім перевірити або допомогти перекласти — у нас же більшість гравців уже згадувались, тому прізвища вже є, там треба російські шаблони замінити та замінити ігри на Євро на ігри за збірну до Євро (росіяни самі щодо цього писали) — NickK 00:00, 8 липня 2008 (UTC)

Перепрошую, що не зміг одразу відповісти одразу — лише зараз зайшов. З IRC поки змоги не має, як з'явиться — зайду. Про склади і склади ЧЄ-2004 — там все зовсім по іншому (натисни «Редагувати» і побачиш). Подивився в інших мовах - ані в російській, ні в жодній іншій вікі такої структури немає, тому, якщо ти не проти, перероблю під ту структуру, яка в нас була раніше. А потім вже можна буде займатися перекладом. Головну статтю про Євро-2008 спробую доповнити і дописати ті стадіони, що лишилися. Може, когось із гравців треба буде дописати. Сподіваюсь, до кінця тижня спробуємо довести хоча б до рівня доброї, тим більше добрі статті про чемпіонати вже є:) — NickK 18:14, 8 липня 2008 (UTC)
Перероби, а там побачимо, чи треба буде "вдосконалювати". Я завтра займусь перекладом гравців. --Yakiv Glück 18:35, 8 липня 2008 (UTC)

А шаблон типу {{Squad table row}} не підійде? Лише треба замінити країну на клуб.--Ahonc (обг.) 18:40, 8 липня 2008 (UTC)

Ну я так розумію, що воно й буде через якись шаблон... --Yakiv Glück 18:43, 8 липня 2008 (UTC)
Ні, {{Squad table row}} не потрібен, в нас є шаблону для збірних типу {{СФЗ-В-0}} — зразок тут. Російські шаблони майже не схожі на наші, але через автозаміни я переклав — ти правий, це таки краще, ніж нічого. Одне не зрозумів - чому Verdi (а він писав всі попередні склади збірних) розтавляв гравців як воротарі — нападники — півзахисники — захисники? А так потроху перекладаю, можеш долучатися — NickK 10:46, 9 липня 2008 (UTC)
Але в них 8 шаблонів (або навіть більше), а в нас — один.--Ahonc (обг.) 11:45, 9 липня 2008 (UTC)

Ти не ті заготовки береш. У Чемпіонат Європи з футболу 2008 (склади команд) закоментовано вже перекладені шаблони! — NickK 14:16, 9 липня 2008 (UTC)

~_~ ну ти ж інформуй нас в повному обсязі, звідки ж я знав... А коли то ти все переклав?? зараз попереносю на підсторінки... Доречі чи є потреба в тих підсторінках, може все на одній писати? --Yakiv Glück 14:20, 9 липня 2008 (UTC)
Краще одразу перекладай, бо можна заплутатись. Я йду за алфавітом згори, можеш спробувати з кінця. Переклав ще давно, думав, що писав про коментарі, але комп'ютер завис, і тому, напевно, не збереглося:(. Підсторінки в нас усюди були, напевно, хай вже все буде однаково оформлено. — NickK 14:24, 9 липня 2008 (UTC)
ну вже Німеччину зроблю нормальною.. А що думаєш щодо дати? (я в обговоренні написав Обговорення:Чемпіонат_Європи_з_футболу_2008_(склади_команд)/Австрія)
Бачив. Я робив текстом. Все одно дати народження доводиться перевіряти, мені, наприклад, неважко писати текстом. В енВікі теж текстом, тому не знаю... З редагуванням: прізвища я беру зі сторінок з матчами, амплуа — за сайтом УЄФА, дати народження там само, статистику за потреби додам. — NickK 14:56, 9 липня 2008 (UTC)

Якове, перепрошую, але я за ці дні так і не встиг перекласти всі склади, 5 команд таки лишилося (а наступні два тижні взагалі редагувати не зможу). Якщо зможеш і вважатимеш за потрібне — доперекладай, а ні — то я вже через два тижні дороблю. — NickK 22:32, 11 липня 2008 (UTC)

Дякую за добре виконану роботу. Єдине, чого не розумію — навіщо було видаляти середній вік гравців? Він же був підрахований чесно (тобто, я брав не середнє арифметичне віку, а середнє арифметичне дат народження) — NickK 10:45, 29 липня 2008 (UTC)
Привіт, з поверненням! Вибач, що вилучив, просто він в загальному списку дещо недоречний. Можеш перенести до підсторінок з складами. А взагалі там ще роботи й роботи. --Yakiv Glück 10:51, 29 липня 2008 (UTC)
Тоді залишу вік лише в підсторінках. Роботи там дійсно багато, тому починаю додавати статистику. — NickK 10:58, 29 липня 2008 (UTC)
З віком — так, не зовсім красиво... Але де тоді писати — перед травмованими, перед клубами чи вже перед шаблонами? В усіх цих місцях виглядає якось недоречно. — NickK 11:07, 29 липня 2008 (UTC)

Навіщо було додавати (принаймні, Агонк каже, що це твоя ідея) до шаблонів категорії на кшталт Категорія:Склади збірної Австрії з футболу? Статті зі складами і так потрапляють до категорій типу Категорія:Футбольна збірна Австрії. А в додані тобою категорії потрапляють і статті про самі збірні. — NickK 12:28, 29 липня 2008 (UTC)

Здається ідея не моя, підтриую вилучення категорії з шаблону. --Yakiv Glück 12:49, 29 липня 2008 (UTC)

Категорії Ігри XXXX року[ред. код]

Якщо це про комп'ютерні ігри, то і ця категорія має називатися «комп'ютерні ігри XXXX року». Я був певен це про футбол ;) --Tigga 19:08, 30 червня 2008 (UTC)

Краще вже "Відеоігри".. але як на мене, там і так все зрозуміло, бо мається на увазі, що ці ігри вийшли в хххх році, а не відбулися, для подій є відповідна категорія "відбулися в хххх" (сподіваюсь, що є). --Yakiv Glück 19:18, 30 червня 2008 (UTC)
Я не певен, що краще "Відеоігри". Мені невідомий сучасний стан з цім ринком в Україні, кілька років тому він практично не існував. Комп'ютерні ігри, на відмінок від відеоігор, були присутні весь час. До того ж є тенденція перетворення ігрових приставок на комп'ютери. --Tigga 22:39, 1 липня 2008 (UTC)
Та то одне й те саме. В англійській мові це синоніми, і у них категорія зветься саме відеоігри. Я розумію, що різниці ніякої, але відеоігри асоціюється з більш ширшим поняттям, хоча повторюсь, для мене це одне й те саме. А до чого тут український ринок? у нас не енциклопедія українознавства... --Yakiv Glück 07:54, 2 липня 2008 (UTC)
Український ринок має відношення до використання слов у української мові. Я мав на увазі значно більше використання «Комп'ютерні ігри» ніж "Відеоігри". --Tigga 09:21, 2 липня 2008 (UTC)
Є (була) така біда, але потрохи "осучаснішаємося", продажі next-gen консолей дають поштовх до ринку не лише комп'ютерних ігор (хоча скоро буде не розібрати де комп'ютер а де просто ігрова приставка)... Я схиляюсь до "відеоігор". Як хочете - можна обговорити десь зі спільнотою... --Yakiv Glück 09:28, 2 липня 2008 (UTC)

Шаблони доброї та вибраної статей.[ред. код]

Після того як Ви їх поновили, у статтях, які мають відзнаки доброї та вибраної медальки налазять одна на одну. Виправте, будь ласка.--Ynesyn 14:01, 1 липня 2008 (UTC)

Виправив, дякую, що помітили. --Yakiv Glück 14:08, 1 липня 2008 (UTC)
З кандидатами на вибрану та ж проблема: План «Гельб». --Ynesyn 06:35, 7 липня 2008 (UTC)
Зроблено. --Yakiv Glück 06:45, 7 липня 2008 (UTC)

Поясніть редагування у смт[ред. код]

Поясніть редагування як це http://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%89%D0%B5_(%D1%81%D0%BC%D1%82)&diff=1620700&oldid=1620496

Після картки було 2 пустих рядки, я лишив один. Інакше текст статті починається нижче ніж треба. Отже було виправлено оформлення, про що і сказано в описі до редагування. --Yakiv Glück 15:33, 6 липня 2008 (UTC)

Поліпшення[ред. код]

А яким критерієм ти користуєшся ставлячи статті на поліпшення? Деякі добрі і вибрані потрібно поліпшувати, не говорячи про інші. Якщо закороткі, то Ашгабад до них не належить. І яка мета переслідується? Вилучити Ашгабат, якщо з нього за два тижні ніхто не зробить добру? :) Враховуючи, що зараз літо і дуже низька активність дописувачів, то докінця літа таким чином половину змісту УкрВікі можна позбавитись:)--Kamelot 10:13, 8 липня 2008 (UTC)

Я ще нічого не ставив, а коли буду, то ставитиму лише ті статті, які не дотягують до стабів. Щодо інших користувачів, то можливо будуть ставитись статті, що мають значні недоліки. Мета написана на ВП:ВИЛ: якщо статтю не поліпшено, вона буде йти на вилучення. Проект створено, аби на вилучення одразу не ставились статті про значимі речі через їх замалий вміст тощо. --Yakiv Glück 10:19, 8 липня 2008 (UTC)
До речі, щодо коротких статей, то в налаштуваннях є відповідна опція, яка дозволяє посилання на короткі статті малювати коричневим кольором.--Ahonc (обг.) 10:34, 8 липня 2008 (UTC)

Ви про що?[ред. код]

який основний запис? мабуть, Ви мене з кимось переплутали, але тут в мене один запис, можете перевiрити з стюардами. Щодо шаблонiв про попу й ковбаску- вибачте, я думав, вони нiкому не шкодять. Надалi буду зразковим користувачем. та я й так крiм шаблонiв нiчого вандального не робив. до речi, знiмiть захист з моеi сторiнки, там теж буде все чудово.--Rabbit.8 10:53, 8 липня 2008 (UTC)

Boduni[ред. код]

Для інформації: Boduni наймолодший вікіпедист (12 років)--Kamelot 09:34, 13 липня 2008 (UTC)

source code - исходный код українською[ред. код]

Шановний Yakiv Gluck! Мене цей термін українською "мучить" давно. Вихідний код мене збиває, бо я радше сприймаю його як вихід (результат) роботи транслятора, а не програміста. Початковий код вже краще, але й він не бездоганний, бо його можна сприйняти як початкову, точніше все ж первісну версію програми. У Вікіпедії редиректи Вихідний код, Початковий код на Програмний код. До речі серед багатьох синонімів вихідний крім початковий є первинний. Отже, ще варіант первинний код. А чому б ні? Первинний документ, до речі, усталений базовий термін бухгалтерського обліку. Див. також Обговорення:Програмний код. Людей дане питання теж цікавить - дивіться:

Первинний — первичный. Щодо вихідний, то у словнику є исходный документ, що перекладається як вихідний документ, думаю, так само і з кодом можна.--Ahonc (обг.) 07:49, 18 липня 2008 (UTC)
Шановний Анатолій! Дякую, що відреагували. Я не кажу що Вихідний код неправильний термін, він для мене непереконливий, незручний, бо я забуваю, що вихідний це і початковий. Творчих успіхів!-- Володимир Ф 08:17, 18 липня 2008 (UTC)

Вилучення обговорень[ред. код]

Якове, ви вилучаєте обговорення, чи в мене галюцінації? Якщо вилучаєте - відновіть. Обговорення не менш цінна частина проекту, ніж самі сторінки. В них часто дається обгрунтування того, що написане на сторінці. 09:10, 20 липня 2008 (UTC)

Navigation[ред. код]

Коли грався з {{Navigation}} то продивився кожний шаблон що його використовує? --Ilyaroz 03:40, 25 липня 2008 (UTC)

Ти ніби розробник ПЗ, а чітко висловитись не виходить. Які конкретно проблеми? --Yakiv Glück 06:19, 25 липня 2008 (UTC)
Конкретно. Я перевів {{Населені пункти регіонів}} і {{Райони міста}} (це більше 100 шаблонів з шаблонами на які вони посилаються) з Navigation до GeoNavigation бо п • о • р у кутку і колір смуги не працював. Коли робиш англ. ripple effect треба радитись перед зміною .
Я бачу що навідь у твому любимому шаблоні п • о • р не працювало поки я не виправив --Ilyaroz 10:23, 25 липня 2008 (UTC)
А що заважало виправити Navigation ? там 1 параметр треба було прибрати і 1 додати. Конкретно на сьогодні Tnavbar не працює в шаблонах зроблених через навігаційну смугу, бо вона для нього параметр не використовувала. Найближчим часом планується виправити тотальним додаванням. (буду радий почути що це можна зробити якось інакше). --Yakiv Glück 10:31, 25 липня 2008 (UTC)
І ще, якщо є бажання помайструвати, то потрібно, аби в шаблонів через {{Navigation}} і через {{Навігаційна таблиця}} були однаково оформлені заголовки. Допоможеш? --Yakiv Glück 10:35, 25 липня 2008 (UTC)
Ти вже наробив {{Львів}} {{Міста над Дніпром}}. Роби тільки що вмієш. --Ilyaroz 02:39, 28 липня 2008 (UTC)
Ну так я роблю що вмію - перенаправляю, AWB в мене нема, отже користуватись ним не вмію, отже не виправляю %) Обіцяли пройтись по шаблонах на цьому тижні, якщо ні - доведеться відкотити. --Yakiv Glück 07:00, 28 липня 2008 (UTC)

Вікіпедія:Статті, що необхідно поліпшити[ред. код]

На мою думку потрібно ставити не просто шаблон Поліпшити, а вказувати чим статтю можна поліпшити (як в росВікі — інтервікі, ілюстрації, вікіфікація, помилки....). Десять в одному:)--Kamelot 06:01, 29 липня 2008 (UTC)

Там шаблон rq чи шось таке. і цей шаблон може стояти й на тих статтях, котрі не винесені на поліпшення, бо це можуть бути просто стаби. На поліпшення ж виносяться статті що й стабом (заготовкою) назвати не можна, а якщо треба дось додати, то це пише номінатор в коментарі на сторінці проекту. --Yakiv Glück 07:58, 29 липня 2008 (UTC)

Значимість[ред. код]

1. По суті критерії значимості в Україні для науковців визначені. Зокрема, вони вироблені редакцією "Енциклопедії сучасної України". По-перше, це ВАК і МОН найвищі звання: "доктор наук" та "професор". Редакція ЕСУ описує ВСІХ докторів наук безвідносно до інших регалій. І це дуже правильно, бо унеможливлює суб"єктивізм. Щодо "професора" - тут треба брати до уваги тільки професора з дипломом МОН, а не посаду у ВУЗі. По-друге, - це членство у різних громадських наукових організаціях. Розташовую їх за значимістю: Національна академія наук України, Наукове товариство ім. Шевченка (історично перша Академія), ряд академій, що мають державний статус - Медична, Педагогічна тощо, ряд академій без державного статусу - Інженерна, Гірнича, Економічна тощо. По-третє,- і це головне, - кого ж ставити, кого - ні (тобто, хто ж значимий, а хто - ні)? Думаю треба обов"язково ставити:

 • всіх докторів наук (вони ж, як правило, професори або старші наукові співробітники, вони ж часто академіки),
 • вибірково - кандидатів наук у випадках, якщо вони мають неординарний набуток: вагомий перелік праць (які отримали визнання і апробацію у науковій сфері, промисловості, політиці тощо), тоді коли вони обіймають важливі суспільно значимі посади, тоді коли вони є керівниками ряду науково та суспільно вагомих дослідницьких програм, а також тоді, коли вони є членами Академій, значимих творчих спілок (скажімо, СПУ тощо).
 • винахідників тих винаходів, які знайшли ШИРОКЕ ВПРОВАДЖЕННЯ у промисловості (безвідносно до їх звань та ін. регалій).
 • всіх авторів відкриттів (безвідносно до їх звань).
 • всіх номінантів престижних наукових премій (вітчизняних та зарубіжних)
 • всіх Заслужених діячів науки,культури, заслужених вчителів тощо.
 • всіх редакторів фахових журналів (за версією ВАК).

Все сказане стосується тільки радянського періоду з часів узаконення сучасних наукових ступенів та звань. До цього періоду питання дещо складніше - за той період треба описувати ВСІХ ПРОФЕСОРІВ вузів та всіх ІНЖЕНЕРІВ у випадку значного їх внеску у науку та поєднання інженерно-наукової та суспільно-значимої діяльності.

Щодо західного світу, то там критерії дещо інші, і по кожній з країн суттєво відрізняються. Так, щодо Польщі, то треба описувати всіх габілітованих професорів, щодо США - всіх фул-професорів і т.д. Користувач:Білецький В.С.

Дякую за розгорнуту відповідь, тільки мені здається краще писати не «в Україні», а «в україномовній Вікіпедії для українських науковців». Сподіваюсь, саме це й малося на увазі. Я вважаю, що критерії значимості для персоналій з усіх країн мають бути однаковими. Згодом може ще щось відповім, питання потребує часу. --Yakiv Glück 07:27, 11 серпня 2008 (UTC)
Саме "в Україні". Енциклопедичний процес тільки УкпВікі далеко не обмежується в країні. Є багато напрацьовок стосовно значимості тих чи інших персоналій (з тих чи інших кіл - наукових, релігійних, політичних, спортивних тощо). Найбільш сучасні підходи сконцентровані в політиці підбору персоналій в ЕСУ. Це і є основа для визначення значимості. Користувач:Білецький В.С.

Ще раз Євро-2008[ред. код]

Привіт, політрепресований руВікі:)! Переглянь, будь ласка, Чемпіонат Європи з футболу 2008 — чи можна вже висувати на добру? І може десь на якусь помилку натрапиш, то виправляй одразу. А так ніби все нормально, розписано докладніше, ніж у тих самих англійців чи росіян, і всі статті про чемпіонат (ну, крім кількох сотень футболістів;) вже є. — NickK 15:24, 14 серпня 2008 (UTC)

Політрепресований? Я щось пропустив?--Ahonc (обг.) 15:28, 14 серпня 2008 (UTC)
Та його росіяни заблокували були на кілька годин учора за вживання слова «гебіст», подивись історію сторінки обговорення (я сам через це помітив) — NickK 15:31, 14 серпня 2008 (UTC)
Дякую, NickK, оце так розвеселив))) Зараз займуся. --Yakiv Glück 15:46, 14 серпня 2008 (UTC)
На добру? Та ти там вже давно на обрану написав! Звичайно висувай. Бажано сьогодні ж, бо я завтра знов пропаду на кілька днів. --Yakiv Glück 16:03, 14 серпня 2008 (UTC)
Гаразд, висуваю:) Єдине але: я десь з 20 серпня зникну, тож, якщо в цих числах виявляться якісь жахливі недоробки, сподіваюся, ти виправиш — NickK 16:20, 14 серпня 2008 (UTC)

Персоналії Латинської Америки[ред. код]

Цей список я створив для покращення моєї роботи над персоналіями ЛА. Я хотів спочатку створити список, щоб бачити про кого я вже написав. Про кожного з цих персоналій буде створено окрему статтю. Якщо ж список вам так заважає, то його можна прибрати опісля створення всіх статей. Щодо категорій, я не хочу закидати зайвого. --Вальдимар 10:58, 18 серпня 2008 (UTC)

Напишіть це на сторінку де обговорюється вилучення. Я виступаю за те, аби прибрати список з простору статей. Це не стаття і не інформативний список, отже й не має таким числитись. Можна перенести його вам на підсторінку або до якогось проекту. --Yakiv Glück 11:13, 18 серпня 2008 (UTC)
Тоді підскажіть, як створити підсторінку, бо я ж у Вікі нещодавно. --Вальдимар 11:16, 18 серпня 2008 (UTC)


О_о Персоналії Х_х


137 (число)[ред. код]

Шановний Yakiv Glück, зтирати текст без пояснення з необгрунтованим "неенциклопедично" вважаю неправильним. Хіба Ви не бачили мою відповідь? --Xantolus 20:28, 19 серпня 2008 (UTC)

Я не бачу потреби в тексті художнього стилю в вікіпедії і в розповіді про Сталу тонкої структури в статті про 137. А особливо в возвеличенні якогось дробу. Мають бути подані факти і подавати їх треба до того столу де їх замовляли. --Yakiv Glück 10:40, 21 серпня 2008 (UTC)
Шановний Yakiv Glück, прошу не займатися вандалізмом. У тексті, що ви намагаєтесь зтерти, пояснюється чому число 137 є таким загадковим та важливим для фізиків. У статті про Сталу тонкої структури така інформація відсутня, що є зрозумілим: Це інформація не про фізику, а про число і про відношення до нього людей, і саме тут їй і місце. Попереджаю, що довільне зтирання тексту не є редагуванням і я вимушений буду звернути увагу на вашу неправильну поведінку. --Xantolus 15:07, 22 серпня 2008 (UTC)
Стерто лише сумнівний текст без посилання на джерела і той що порушує НТЗ та є неенциклопедичним. Ніякої довольності. --Yakiv Glück 06:46, 26 серпня 2008 (UTC)
Що до необхідності посилань - згоден, а стосовно НТЗ та неенциклопедичності - ні. Те що текст "сумнівний" - цк ваша особиста думка яку ви навіть не намагаєтесь пояснити. Так ми з вами спільної мови не знайдемо. Якщо не має чого сказати - проходьте далі, а не псуйте те що зроблено іншими. --Xantolus 12:54, 26 серпня 2008 (UTC)
Фрази "цікаво" , "не дивно", "не дає їм спокою" не підходять для енциклопедії в даному випадку. Їх вживання лише надає емоційного забарвлення та не несе жодної корисної інформації. Крім того вводить в оману, бо використовується широка категорія "фізики", але деяким фізикам просто начхати на це число (вибачайте, не втримався). Пропоную варіант:
А це ж чому? Чи ви не читали сучасні фізичні наукові роботи? Це ж чому енциклопедія має бути написана сухою мовою, що її було асоційовано з "науковою" за совєтських часів? "цікаво" , "не дивно", "не дає їм спокою" - розставляють наголоси в тексті і сприяють його кращому розумінню. Може вам ще й до вподоби скорочення та абревіатури, які також полюбляли наші енциклопедисти. XXI сторіччя на дворі! --Xantolus 22:40, 26 серпня 2008 (UTC)
Користувач сам має визначити, що для нього "цікаво" і що "не дивно", не робіть цей вибір за нього. --Yakiv Glück 06:12, 27 серпня 2008 (UTC)
"Стала тонкої структури є єдино можливою безрозмірною комбінацією трьох інших фундаментальних величин: заряду електрона (фундаментальної сталої теорії електромагнетизму), швидкості світла (теорія відносності), та сталої Планка (квантова механіка). Оскільки деякими фізиками підтримується побудова єдиної терії, що об’єднає всі інші, число 137, яке з невідомих причин виявилося суттєво відмінним від одиниці, є предметом їх досліджень.
(Можете останнє речення підкорегувати, якщо я кострубато сказав.) --Yakiv Glück 13:05, 26 серпня 2008 (UTC)
Перше нічого але друге речення просто ж неправильне. Сучасні фізики не досліджують чило 137 - а ті хто досліджував вже історія. Я спробую стати на вашу точку зору і щось змінити. --Xantolus 22:40, 26 серпня 2008 (UTC)
Ну от. Зараз все стало набагато зрозуміліше і точніше. --Yakiv Glück 06:12, 27 серпня 2008 (UTC)

Адмінство[ред. код]

Схоже, Ви розумієтесь на технічних особливостях функціонування Вікіпедії, то чи не хотіли б Ви стати адміністратором укрвікі, щоб приносити їй більше користі?--Leonst 16:27, 30 серпня 2008 (UTC)

Я йому вже колись пропонував, але він чіткої відповіді так і не дав.--Ahonc (обг.) 17:57, 1 вересня 2008 (UTC)
Я дуже хочу приносити більше користі укВікі-ї. Шалено дякую, пане Leonst, за пропозицію. Зараз в мене дуже хитке становище. Якщо раптом стабілізується - дам згоду. --Yakiv Glück 17:29, 1 вересня 2008 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 серпня 2008[ред. код]

Привіт! Будь ласка, почисти це. Обговорення вже давно завершене, а комусь хочеться його зіпсувати. Сам почистити не можу, бо вже зробив 3 відкоти. Двічі пояснював користувачу, та йому не допомогло — NickK 20:31, 1 вересня 2008 (UTC)

Бачив... Ну як людина не розуміє української, то що тут поробиш. Звернусь до адмінів, може пояснять краще. Відкотами ми лише шкодимо серверам. --Yakiv Glück 20:38, 1 вересня 2008 (UTC)

ЧС-2010[ред. код]

Привіт! Перепрошую, але в 2010 році буде чемпіонат світу, а не Європи). Сподіваюсь, що арбітри й стадіони також згодом будутть перекладені — NickK 17:20, 3 вересня 2008 (UTC)

Дякую за гарні статті, але будь уважнішим. Ледь позбавився тих гумористичних «Чемпіонат Європи з футболу 2010 (кваліфікаційний раунд, Азія)»)NickK 17:50, 3 вересня 2008 (UTC)

А бодай мені. Це я заглядав в ЧЄ-2008 і отакого наробив :) Так, зараз я вже каркас з груп зроблю, потім буду нарощувати, якщо зможу. Приєднуйся. --Yakiv Glück 17:51, 3 вересня 2008 (UTC)
Дороби каркас, а вже потім долучусь, напевно, наступного тижня дійдуть руки (тим більше й зайвих конфіліктів редакцій не буде) — NickK 17:56, 3 вересня 2008 (UTC)

Leader171[ред. код]

ru:Обсуждение_участника:Leader171#Укрвики. Адказ (if any) на маёй старонцы у рувiке, калi ласка--Mstislavl 10:22, 4 вересня 2008 (UTC)

Виноградський Максим Павлович[ред. код]

А чи можна дослівно використовувати дані з сайту Верховної Ради, якщо на ньому стоїть "© 1994 При використанні даних обов'язкове посилання на сайт Верховної Ради України".--Leonst 18:55, 5 вересня 2008 (UTC)

Це стосується не одного депутата... Я очікував на таке запитання. По-перше, подана там інформація абсолютно тривіальна. По-друге згодом статті буде вікіфіковано, скорочення розкрито а абзаци структуровано. По-третє я підправляю їхню пунктуацію :) Якщо спільнота проти і вважає, що мої дії можуть дискредитувати Вікіпедію - я припиню заливати. --Yakiv Glück 19:01, 5 вересня 2008 (UTC)
Депутата навів як приклад. Ідея, звичайно, хороша, проте можуть потім причепитися. Було б не погано порадитись з кількома найбільш досвідченими користувачами укрвікі.--Leonst 19:09, 5 вересня 2008 (UTC)
Я сподіваюсь, що комусь воно ще треба і як я не встигну то справу доведуть до кінця. Просто розділив роботу на фази: спочатку зробив таблицю, потім залив, потім все обробив. До найдосвідченіших не достукаєшся, вони зараз малоактивні та й не мені судити про досвід. Напишу в кнайпу. --Yakiv Glück 19:16, 5 вересня 2008 (UTC)
Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Депутати

стаття Донецький НДІ судових експертиз[ред. код]

Дякую за увагу до статті! Вікіфікувала - прошу прибрати шаблон. З повагою, --Erud 09:46, 9 вересня 2008 (UTC)

Є. Надалі самі прибирайте те що вважаєте зайвим. --Yakiv Glück 11:20, 9 вересня 2008 (UTC)

Стосовно останнього запиту до адміністраторів[ред. код]

В мене є зустрічна пропозиція - висунути твою кандидатуру на адміністратора. Щось останнім часом наші адміни малоактивні, а ти, здається, вже маєш досвід нашої кухні :) --А1 14:11, 9 вересня 2008 (UTC)

Дякую за довіру. Я нещодавно відповідав, що наразі в невизначеному стані. Якщо матиму змогу - дам знати. --Yakiv Glück 14:14, 9 вересня 2008 (UTC)

Прапори для депутатів[ред. код]

Помітив твоє питання, даю розгорнуту відповідь. Потрібен лише один прапорець — той, який показує, що він український депутат. Можливо, потрібен буде ще й прапорець УРСР/СРСР (якщо він і там був депутатом). Щодо місця народження/смерті, то тут прапорці вважаються недоречними. Тут про це написано англійськоюNickK 18:41, 9 вересня 2008 (UTC)

Дякую. Я просто все ту ж статтю про Брежнева дивився, там вюди прапорці. А тепер про те, куди ставити прапорець: можна в "громадянство поставити {{UKR}}, але тут проблемно, він же не завжди був громадянином України, а можна додати прапорець в шаблон під карткою там де депутатство вказано (Україна Народний депутат України) - якось мені особисто не праглянулось.
Хоча якщо менший прапоречь, то краще (Україна Народний депутат України). --Yakiv Glück 18:48, 9 вересня 2008 (UTC)
Який Брежнєв? Там же жодного прапорця нема. А прапорець можна і в громадянство (крім «втікачів», таких як Боделан Руслан Борисович, які вже не громадяни України), бо вказується громадянство на даний момент. Можна й у картку депутата, так, напевно, навіть краще — NickK 18:56, 9 вересня 2008 (UTC)
Той про якого писав в Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Нагороди. Щодо національності - а як з померлими бути? Вона ІМГО лише для спортсменів конче необхідна, а депутатам (особливо померлим) вже нема різниці. А от боделанам всяким треба вказувати...
Я додав на пробу в Ананьєв Володимир Іванович, дійсно непогано вийшло. От не знаю тільки, якщо це депутат місцевої ради, то як тоді бути? --Yakiv Glück 19:12, 9 вересня 2008 (UTC)
Yakiv'e, наскільки я розумію, треба додавати такий прапорець, щоб було зрозуміло, яку країну (чий уряд) представляє політик. А для місця народження/смерти чи національності вони зайві, як збоку бантик (В англомовній взагалі надуживання прапорцями мало не за проявлення націоналізму вважають). НікК усе правильно пояснив. На все добре! ;) --Летюча голландка 00:31, 10 вересня 2008 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! У мене є до Вас невелике прохання: в Кандидатах на вибрані списки ще з літа висить моя номінація Список томів манґи Berserk і не туди і не сюди (активність дуже мала), чи не могли б ви висловити свої зауваження по цій номінації?--セルギイ 17:59, 14 вересня 2008 (UTC)

Бачив. Я все збираюсь. Маю спочатку прочитати список. Сьогодні не встигну вже. --Yakiv Glück 18:12, 14 вересня 2008 (UTC)
Дякую :) --セルギイ 18:51, 14 вересня 2008 (UTC)

Вітаю, я знову з проханням :). Не могли б ви подивитись шаблон Шаблон:Аніманга/Новела. Я його створив, а доробити не можу: поле Інші видавці чомусь не з'являється, коли шаблон вставляється в статтю, а поля Інші видавці та ISBN чомусь відділені від інших полів шаблону подвійною рискою. Дякую наперед.--セルギイ 14:45, 19 вересня 2008 (UTC)

Дозвольте поцікавитись, Ви де такі чудернацькі конструкції брали? --Yakiv Glück 14:53, 19 вересня 2008 (UTC)
З англійського шаблону :) Я в цьому не дуже розбираюсь понадіявся на розумників з англ вікі.--セルギイ 14:54, 19 вересня 2008 (UTC)
Риски прибрав, що ще? --Yakiv Glück 15:00, 19 вересня 2008 (UTC)
Поле Інші видавці не відображається--セルギイ 15:03, 19 вересня 2008 (UTC)
Тепер так як треба? --Yakiv Glück 15:16, 19 вересня 2008 (UTC)
Дякую, тепер все працює як треба--セルギイ 15:19, 19 вересня 2008 (UTC)

Картки до островів[ред. код]

Щось негаразд із карткою, текст не обтікає. Гляньте, будь-ласка. --Вальдимар 21:24, 16 вересня 2008 (UTC)

Зараз краще? --Yakiv Glück 15:37, 17 вересня 2008 (UTC)

нагороди[ред. код]

Кондратенко Роман Ісидорович не виходить чогось? Висвітлює style="background:transparent"--AlexKwappen.svg Alex K 12:19, 18 вересня 2008 (UTC)

А тепер? --Yakiv Glück 12:28, 18 вересня 2008 (UTC)
О чудово! Дуже дякую. ) --AlexKwappen.svg Alex K 12:35, 18 вересня 2008 (UTC)

Кот-д`Івуар[ред. код]

Навіщо об'єднувати і робити сторінку Історія Кот-д'Івуару громадною. Чомусь про Хронологія Візантійської імперії та Хронологія Львова питання об'єднання не стоїть. --Вальдимар 18:56, 19 вересня 2008 (UTC)

Ви поставили інтервікі на статті про історію, але про історію зовсім інша стаття, надо тоді вони там? --Yakiv Glück 19:00, 19 вересня 2008 (UTC)
Інтервікі ставив не я, і чесно кажучи не дивився які вони. --Вальдимар 22:22, 19 вересня 2008 (UTC)

Жребий брошен[ред. код]

Додайте будь ласка тут плосилання http://historic.ru/books/item/f00/s00/z0000074/st030.shtml Білецький В. С.

Судак, Крим, Україна[ред. код]

Щось я не зромів вашу правку. Навіщо добавили слово Україна. Крим один і в Україні. Що за натяки?--Kamelot 16:49, 29 вересня 2008 (UTC)

А місто Судак хіба не одне? --Yakiv Glück 16:51, 29 вересня 2008 (UTC)
Я за повну конкретизацію місцеположення в визначенні і картці. --Yakiv Glück 16:55, 29 вересня 2008 (UTC)
Судак в Криму один і Крим один. Зайве піклування--Kamelot 16:57, 29 вересня 2008 (UTC)
Не кожен знає де той Судак і Крим. Може для українця це і зайве, але в нас універсальна енциклопедія. --Yakiv Glück 16:58, 29 вересня 2008 (UTC)
Підтримую Yakiv Gluck. Треба вказувати «повну адресу».--日本地理 17:01, 29 вересня 2008 (UTC)
Такий читач не знає де і Україна. Тоді потрібно писати Судак, Крим, Україна, Європа, Євразія, Земля, Сонячна система, Чумацький шлях :)--Kamelot 17:05, 29 вересня 2008 (UTC)
Ні, країна - кінцева ланка в поштовій адресі. --Yakiv Glück 17:06, 29 вересня 2008 (UTC)
Україну потрібно писати для тих, хто буде читати з-за кордону. Однак, якщо вони на коверті напишуть адресу українською, чи лист дійде?--Ahonc (обг.) 17:10, 29 вересня 2008 (UTC)
Влесне ніхто нікуди писати не збирається. --Yakiv Glück 17:19, 29 вересня 2008 (UTC)

Я бачу ваш досвід в РуВікі негативно сказується на УкрВікі. В цьому і не варто сумніватись--Kamelot 17:14, 29 вересня 2008 (UTC)

Ти правий, це я знайшов нещодавно в руВП. Але там є й інша традиція: писати місто, ставити поруч прапорець і все. Також там є традиція називати персоналій задом наперед. --Yakiv Glück 17:19, 29 вересня 2008 (UTC)
Всюди треба писати однаково. Тобто або ми пишемо лише місто або "повну адресу" або уточнюємо лише до області. --Yakiv Glück 17:20, 29 вересня 2008 (UTC)
Малюнок тут: [3], але як сказав користувач, що його створював - "це суто моя думка". Хоча здається вона досить розумна. --Yakiv Glück 17:37, 29 вересня 2008 (UTC)

Снулый?[ред. код]

Снулый (?) топорный шутер --Ілля 21:28, 1 жовтня 2008 (UTC)

Я не перекладач, зацитував мовою оригіналу. --Yakiv Glück 21:29, 1 жовтня 2008 (UTC)
Див. ([4], [5] [6]) --Yakiv Glück 21:36, 1 жовтня 2008 (UTC)
Українською так само буде «снулий». --Yakiv Glück 08:00, 2 жовтня 2008 (UTC)

Прапорці[ред. код]

Вітаю. Ви у статті Бек-Назарян Амо Іванович поприбирали прапорці. Навіщо? Чим вони заважають?--Бахтін 18:35, 5 жовтня 2008 (UTC)

Вище в мене почитайте обговорення про прапорці для депутатів. Там зокрема вказано, що прапорці для місця народження/смерті є недоречними. Також є рекомендація назразок "не зловживайте прапорцями в картках". Нажаль українською ці сторінки не перекладені. --Yakiv Glück 18:39, 5 жовтня 2008 (UTC)

Адміністратор[ред. код]

Вітаю, за результатами голосування вам надано права системного адміністратора української Вікіпедії. Старайтесь якомога краще виконувати обов'язки, для яких вам було присвоєно цей статус. І зніміть, будь ласка, шаблон про вікі-відпустку, бо вже півмісяця, як вона «закінчилася» :) —Tomahiv 21:30, 5 жовтня 2008 (UTC)

І статус патролера зніми, він тобі вже не потрібен :) Приєднуюсь до вітань. --Ahonc (обг.) 21:51, 5 жовтня 2008 (UTC)
Дякую панове, сподіваюсь, ніхто не розчарується. --Yakiv Glück 06:07, 6 жовтня 2008 (UTC)
Також приєднуюсь до вітань. Бачу, ти вже почав використовувати адмінські можливості (наприклад, встановив на свою сторінку захист). Маленьке питання: чи в тебе на сторінці повинні бути такі дивні інтервікі (напевно, мало бути ru:Шаблон:Телефоны Siemens, ru:Сотовые телефоны Siemens)? — NickK 08:30, 6 жовтня 2008 (UTC)
Та мали б, це я двокрапку забув та все ніяк не додам :) --Yakiv Glück 12:18, 6 жовтня 2008 (UTC)

Кандидат у добрі статті[ред. код]

Висловіть свою думку будь-ласка, щодо Історія села Паланка (Уманський район) --Вальдимар 17:03, 6 жовтня 2008 (UTC)

Нові сокпапети приїхали?[ред. код]

Special:Contributions/L.9 Тебе не дивує внесок? Особисто мене — так. Ніколи ще не бачив, щоб нові користувачі вітали самих себе за першу ж хвилину після реєстрації та одразу вітали інших (20 користувачів за 15 хвилин). Тим паче мене б не порадувало, якби мене привітав користувач без жодного редагування, якого й про допомогу попросити не можна. Чекаю на твою, вже адмінівську) думку. Те ж саме: Special:Contributions/Sceneshook. Чек'юзерів в нас нема, але випадки дивні — NickK 18:51, 6 жовтня 2008 (UTC)

Здається, але довелось спочатку попередити. Свою думку я вже десь висловлював — такі редагування не потрібні. Вітати б мали досвідчені користувачі. З другим те ж саме. Нажаль нема ЧЮзерів, аби це підтвердити. Проте ніхто не заважає нам їх просто ігнорувати. Доречі, чому ти саме мені написав? --Yakiv Glück 18:59, 6 жовтня 2008 (UTC)
Бо на той момент ти був єдиним активним адміном (ще був твій земляк Andriyko UA, але навіть ти вже адмінських дій здійснив більше) — NickK 19:03, 6 жовтня 2008 (UTC)
Користуючись нагодою запрошую тебе на IRC-канал. Крім спілкування це ще дає можливість швидше повідомляти про проблеми. --Yakiv Glück 19:11, 6 жовтня 2008 (UTC)
Ну так є ж ЧЮ на Меті: m:SRCU--Ahonc (обг.) 19:37, 6 жовтня 2008 (UTC)
Воно того не варте. --Yakiv Glück 19:39, 6 жовтня 2008 (UTC)
Я знав, що ти лінивий.--Ahonc (обг.) 19:46, 6 жовтня 2008 (UTC)
Я вірний "завєтам Джимбо" та здоровому глузду, що кажуть ігноруйте тролей. --Yakiv Glück 19:53, 6 жовтня 2008 (UTC)

Дуже потрібна Ваша допомога[ред. код]

У шаблоні Особа є якась, що не дозволяє нормально відображати зображення. Я маю на увазі ось це або ось це. Допоможіть, будь ласка, розібратись. Erud

Етнічна дифузія[ред. код]

Те, що вас дуже цікавило - Етнічна дифузія --Вальдимар 17:57, 7 жовтня 2008 (UTC)

Чудово, але треба додати джерела, котрими Ви користувалися. --Yakiv Glück 18:18, 7 жовтня 2008 (UTC)

Хочу звернути Вашу увагу[ред. код]

Сьогодні випадково знайшла дві сторінки-близнюки Цивільний кодекс УРСР та Цивільний процесуальний кодекс УРСР. Гадаю, було б краще залишити тільки Цивільний процесуальний кодекс УРСР, адже сьогодні в Україні діє саме Цивільний процесуальний кодекс. А з Цивільний кодекс УРСР встановити редирект. З повагою, --Erud 08:40, 8 жовтня 2008 (UTC)

Вибачаюсь, що втручаюсь, але Цивільний та Цивільно-процесуальний кодекси це два різних документа, які регулюють різні сфери законодавства. На сьогоднішній день в Україні діє і Цивільний[7] і Цивільно-процесуальні[8] кодекси.--セルギイ 08:46, 8 жовтня 2008 (UTC)
Дякую за зауваження, セルギイ. Тоді спробую підредагувати, щоб не скидались на близнюків. --Erud 11:21, 8 жовтня 2008 (UTC)

Звертаюсь по Вашу допомогу[ред. код]

Моя особиста сторінка була атакована анонімом з IP 91.145.244.242 ось таким чином [9]. Захистіть мене якось, будь ласка, бо це дуже образливо та неприємно. --Erud 08:48, 9 жовтня 2008 (UTC) Можливо, це й вчинив юзер Romashevich, що напостив свій нік у посиланні до особистої статистики?! --Erud 08:49, 9 жовтня 2008 (UTC)

Бачу, щойно стер, не звертайте уваги. Нажаль, якщо я поставлю повний захист - Ви самі не зможете її відредагувати. Захистив "наполовину". Ні, юзера Romashevich не існує, це лише торгова марка. --Yakiv Glück 08:51, 9 жовтня 2008 (UTC)
Дуже дякую! --Erud 08:59, 9 жовтня 2008 (UTC)

Містечко[ред. код]

Поясніть це, а також що саме значить «в роботі»--Ilyaroz 12:37, 9 жовтня 2008 (UTC)

Вилучив посилання на категорію громади. Якщо робити таке посилання в статті "містечко" то лише на список усіх містечок. Чи я помиляюсь і "містечко" це суто гебрейське поняття/явище/слово? «в роботі» - значить що хтось редагує статтю, шаблон ставиться аби її часом не вилучили, також таку статтю і редагувати треба обережно, аби не було конфлікту редагувань. --Yakiv Glück 14:03, 9 жовтня 2008 (UTC)
Користуючись нагодою цікавлюсь, навіщо у визначенні посилання на шетл, про нього буде окрема стаття? --Yakiv Glück 14:07, 9 жовтня 2008 (UTC)
А, бачу, що має бути. От в тій статті і буде доречним посилання, що я прибрав. --Yakiv Glück 14:25, 9 жовтня 2008 (UTC)

'Cichlasoma'[ред. код]

Як бачите, в УкрВП теж не підтримуються кавички в назвах статей :) Як виходити з таких ситуацій?--Mazapura 06:42, 10 жовтня 2008 (UTC)

ВП підтримує, адміністратори не підтримують. Написав пану Гуцулу в обговорення. Почекайте хвилинку. --Yakiv Glück 06:43, 10 жовтня 2008 (UTC)

Сорокін[ред. код]

дякую, що видалили сторінку без попередження. у вас тут міло і дружелюбно все. --giggster 08:10, 10 жовтня 2008 (UTC)

Сорокін Володимир Георгійович - зверніть увагу, кома в назві не потрібна, у вас в паспорті думаю коми після прізвища нема?) --Yakiv Glück 08:12, 10 жовтня 2008 (UTC)
у мене немає паспорту. шутка. ми знову повертаємося до базових речей – ви своє завдання бачите у вдосконаленні вікіпедії чи лише у видаленні статей? якщо ви поважаєте роботу інших – я би попросив вас не видаляти статтю без попередження. нарешті ділове питання: як зробити, щоб пошук спрацьовував і при введені лише прізвища? дякую за допомогу. --giggster 08:30, 10 жовтня 2008 (UTC)
Це був той випадок, коли можна вилучити без попередження через неправильність назви, до того ж я не вилучав статтю, (а лише перенаправлення) бо попередньо перейменував. Запис про це мав бути у вашому списку состереження, якщо ви додали туди цю статтю. --Yakiv Glück 08:35, 10 жовтня 2008 (UTC)
Щодо пошуку дещо не зрозумів. Зараз зроблю дизамбіг для сорокіних, бо їх більше ніж 1, може ви це мали на увазі... --Yakiv Glück 08:43, 10 жовтня 2008 (UTC)
Давайте якось синхронізувати дії. Або видаляйте, або попереджайте. Просто пллутанина якась виходить. Вже створили ще одного Сорокіна. Давайте якось домовлятись, якого видаляти. --nitch 08:39, 10 жовтня 2008 (UTC)
Якого "ще одного"? дайте посилання. І я кажу, що не чіпав "вашого" сорокіна, перейменував лише. Користуйтесь сторінкою Спеціальна:Watchlist, там всі події відображаються. Аби додати сторінку до спостереження при редагуванні поставте галочку "Спостерігати за цією сторінкою" --Yakiv Glück 08:43, 10 жовтня 2008 (UTC)
Вже зрозумів. Дякую. цього видаляйте http://uk.wikipedia.org/wiki/Сорокін_Владімір_Георгийович. І цікавить питання транслітераціїї російських імен. З ким це можна обговорити? --nitch 08:46, 10 жовтня 2008 (UTC)
А зрозумів про що ви. Нажаль зараз імена у нас "офіційно" "перекладають", тобто має бути Володимир Георгійович. Напишіть до Вікіпедія:Кнайпа (політики), може там щось підкажуть. Якщо пишите якусь статтю, ставте вгорі {{Пишу}} аби одночасно її ще хтось не редагував. --Yakiv Glück 08:52, 10 жовтня 2008 (UTC)
Залишив Сорокін Володимир Георгійович. --Yakiv Glück 08:55, 10 жовтня 2008 (UTC)
Дякую.

Special:Contributions/212.58.186.117[ред. код]

Заблокуй, будь ласка, весь діапазон life-а. Колись вже допомагало — NickK 17:06, 12 жовтня 2008 (UTC)

Спробую. Аби я його ще пам’ятав :) --Yakiv Glück 17:07, 12 жовтня 2008 (UTC)
На ru:ВП:ФА є точні адреси діапазонів. А Ви багато зайвого заблокували, наприклад, 79.124.55.44 це Польський провайдер =))))) --Crazydoctor 17:09, 12 жовтня 2008 (UTC)
79.124.128.0/17, 91.145.192.0/18, 212.58.160.0/19 --Crazydoctor 17:10, 12 жовтня 2008 (UTC)
Тут Вітьок life вже блокував. P.S. І зніми захист зі сторінки обговорення Turzh'а, він же купу новачків вітає, і вони йому часто відповідають (див., наприклад, тут, тут тощо) — NickK 17:17, 12 жовтня 2008 (UTC)
Та он же воно само вгорі написало. Зараз з захистом розберемося, я дещо зайнятий. --Yakiv Glück 17:19, 12 жовтня 2008 (UTC)
Дякую, у Вас погана українська, не користуйтеся автоперекладачем. --Yakiv Glück 17:12, 12 жовтня 2008 (UTC)

А навіщо блокувати? --StS обг 18:18, 12 жовтня 2008 (UTC)

IP? Бо воно вандалить. --Yakiv Glück 18:19, 12 жовтня 2008 (UTC)
ааа. Побачив. То треба відразу всі динамічні IP блокувати, і Ukrtelecom, Life, KS, Opera & т.п.--StS обг 18:32, 12 жовтня 2008 (UTC)
Навіщо, якщо вандалять лише з Лайфа? --Yakiv Glück 18:42, 12 жовтня 2008 (UTC)
І як часто вандалять? Чи це був лише один випадок? --StS обг 19:22, 12 жовтня 2008 (UTC)
Залежить від активності сонця. А чому вас так цікавить? :) --Yakiv Glück 19:24, 12 жовтня 2008 (UTC)
А щоб не було випадку як із Катаром. :) --StS обг 19:37, 12 жовтня 2008 (UTC)

Скажіть, будт ласка[ред. код]

Що сьогодні коїться в УкрВікі із зображеннями - нічого не розумію. Наприклад, Кульчицький Станіслав Владиславович - зображення наче починає завантажуватись на сторінку, а потім не відображається ((--Erud 09:03, 14 жовтня 2008 (UTC)

Не знаю, можливо знову проблеми з серверами, іноді трапляється. --Yakiv Glück 14:32, 14 жовтня 2008 (UTC)
Дякую --Erud 14:35, 14 жовтня 2008 (UTC)
Вибачаюся, що втрутився у розмову, але у мене щось схоже. Наприклад, Королева бензоколонки 2 - постер не віжображається, а на самій сторінці малюнку 20px його чудово видно. Доречі, а в історії цього файлу мініатюра також не відображається. У мене склалося враження, що у великому форматі малюнок видно, а коли намагаєшся його зменшити, то його стає не видно.--Бахтін 08:05, 15 жовтня 2008 (UTC)
У мене теж не відображається. Якщо хочете — дещо поясню технічний бік справи. Зображення на сторінках мають менший розмір, отже система має створити копію зображення певного розміру для певної сторінки. Ну от через помилку або завантаженість серверів створення мінікопій тимчасово не працює. Іншf справа, що раніше це було не довше 5 годин. Тому може проблема і більш серйозна. --Yakiv Glück 08:23, 15 жовтня 2008 (UTC)

Процеси[ред. код]

а що там, прастітє за любознатєльності, навколо мого ніка за процеси відбуваються? і ще питання, що це http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:Progenes --giggster 15:08, 15 жовтня 2008 (UTC)

розібралися. сорі за false alarm. --giggster 15:12, 15 жовтня 2008 (UTC)

Вопріс (задам уже і тут)[ред. код]

така справа. зробив статтю про єлізарова (на всякій случай – письменник такий сучасний, трохи сволачь, але родом з україни і пише добре). не можу знайти ніде його по батькові і дати народження. я вже запитав у видавництва, яке його друкує, але, боюся, у них теж з цим голяк – видавництво цікавлять тексти, а не біографія автора. вопріс полягає у наступному – заводити статтю єлізаров михаїл чи як? щиро ваш, --giggster 15:45, 15 жовтня 2008 (UTC)

От біда з тими письменниками. Класики також колись публікувались під псевдо і про них ніхто не знав, але ж тоді вони і на статтю в ВП чи то Британікі чи якісь іншій енциклопедії не заслуговували. От аби з цим так само не вийшло. Дивіться по накладам видань і популярності. Якщо вважаєте, що пройде — пишіть. Рекомендую зробити невеличкий нарис і сильно не старатися на початку, як не вилучать — допишите. --Yakiv Glück 16:02, 15 жовтня 2008 (UTC)
та з популярністю не проблема. його в росії активно друкують. там наклади не наші. кожна книжка – 5000, а в нього їх уже 6. --giggster 16:04, 15 жовтня 2008 (UTC)
мене суто технічне питання цікавило. хоча по життю я взагалі проти цих по батькові, якийсь радянський рудімент, чесне слово --giggster 16:05, 15 жовтня 2008 (UTC)
Ну пишіть, а в руВП що нема статті про нього? --Yakiv Glück 16:06, 15 жовтня 2008 (UTC)
ru:Елизаров,_Михаил Оцей? Якщо так — називайте Михайло Єлізаров. --Yakiv Glück 16:08, 15 жовтня 2008 (UTC)
хоча дядько не дуже асоціює себе з україною, скоріше навіть навпаки, як це трапляється з новими москвічами.
Ааа... Як то в неакадемічних колах зветься? Сіндром лімєти?:) --Yakiv Glück 16:25, 15 жовтня 2008 (UTC)
головокружєніє від успіхів. --giggster 07:00, 16 жовтня 2008 (UTC)
Сумніваюсь, що він Михаїл, Невже в Харкові метрику лише російською заповнювали? --Yakiv Glück 16:11, 15 жовтня 2008 (UTC)
Не в Харкові, а у Франківську (тим більше). Перейменовую — NickK 16:14, 15 жовтня 2008 (UTC)
Кірм того, або в руВП або у нас трохи набрехали з роком та місцем народження. --Yakiv Glück 16:13, 15 жовтня 2008 (UTC)
вру набрехала. я перевірив, оскільки він сам казав, що в івано-франківську народився. зараз знайду інтерв'ю, здається, це прилепін у нього довідувався. --giggster 16:18, 15 жовтня 2008 (UTC)
Родился на Украине в городе Ивано-Франковске. Отец – врач, мать – инженер. Заканчивал ещё советскую школу, правда, уже переделанную в «одиннадцатилетку» – это уже в Харькове, затем поступил в Университет на вечернее отделение филологического факультета (хотел, разумеется, на дневной, но не добрал балла – проходной был 14), ненадолго попал в армию, отделался язвой желудка и вернулся на свой же курс. Работал в каких-то мелких газетах – их тогда появилось много. Параллельно занимался пением, но на оперного певца не вытянул и пение забросил. Потом поступил на режиссуру, работал то режиссёром, то оператором на телевидении, а доучивался в Германии. Теперь живу в Москве. Женат уже девять лет, дочь растёт. http://www.litrossia.ru/article.php?article=2662 --giggster 16:19, 15 жовтня 2008 (UTC)
Дякую, виправте й там теж і додайте посилання на інтерв'ю. --Yakiv Glück 16:21, 15 жовтня 2008 (UTC)

Самчук Улас Олексійович[ред. код]

Загляньте, будь ласка, в розділ "Біографія". Хтось вдався до вандалізації сторінки...--лк 20:08, 15 жовтня 2008 (UTC)

Щодо географічний об'єктів[ред. код]

Щось в нас забулася пропозиція яка обговорювалася тут. Час би вже виставляти її на голосування. --Raider 07:30, 16 жовтня 2008 (UTC)

Щодо персоналій[ред. код]

Прошу підвести підсумки голосування за базові принципи в обговоренні правил іменування персоналій. Я зробив невилику стилістичну правку формулювань. --Raider 07:39, 16 жовтня 2008 (UTC)

Хай хтось досвідченіший підводить. ІМГО і нажаль значної підтримки немає. --Yakiv Glück 13:48, 16 жовтня 2008 (UTC)
Так, рахунок за та проти малуватий для настільки важливого рішення, але маємо те що маємо тож буд ласка зверніться до Якудзи чи А1, це врешті решт адмінська робота. --Raider 14:12, 16 жовтня 2008 (UTC)
Як підсумки голосування по правилу трьох відкотів підводити, так адмінів не треба, а як персоналії, так зразу «адмінська робота»?--Ahonc (обг.) 23:08, 16 жовтня 2008 (UTC)

Panzer General[ред. код]

 • Підкорректував і додав ілюстрацію, можна прибрати застереження стосовно мови?--Mee 05:55, 17 жовтня 2008 (UTC)
 • Дякую, перегляну і додам потім :)
 • Скажіть, а можна завантажити зображення боксарту, яке я знайшов на амазоні?
  Можна. Я знайшов на мобігеймс, але там присутні "водяні знаки". Вантажте своє, я додам потрібні шаблони ліцензії. --Yakiv Glück 07:48, 17 жовтня 2008 (UTC)
  Готово. --Mee 09:53, 17 жовтня 2008 (UTC)
  А трохи більшої немає? --Yakiv Glück 15:57, 17 жовтня 2008 (UTC)

образливі ніки[ред. код]

Коли блокуєш оті образливі ніки, перевіряй, чи мають вони SUL, якщо так, то пиши на канал стюардам, щоб заблокували глобально (тоді локально блокувати нема сенсу).--Ahonc (обг.) 21:45, 23 жовтня 2008 (UTC)

А сул тепер створюється одразу з раєстрацією чи на це все-одно треба витратити якись час? --Yakiv Glück 06:21, 24 жовтня 2008 (UTC)
Не думаю. Напевно, все ж треба вручну об'єднувати записи.--Ahonc (обг.) 09:39, 24 жовтня 2008 (UTC)
Вибач, що відповідаю з запізненням, але мені здається, що SUL створюється одразу, якщо немає інших користувачів з таким самим ім'ям. На цю думку мене навела швидкість створення SUL'ів тими вандалами (користувач, що «прожив» одну хвилину, теж встиг створити SUL), те, що я побачив появу другого користувача Erud одразу після того, як вона створила новий обліковий запис в енВікі під іншим ім'ям, а повернувшись сюди, редагувала вже під новим ім'ям, та ріст кількості SUL'ів за останній місяць у кілька разів. Проте ані підтвердження, ані спростування цього я не знайшов — NickK 20:29, 27 жовтня 2008 (UTC)
Так це ж можна легко перевірити.--Ahonc (обг.) 20:46, 27 жовтня 2008 (UTC)
Спитати у «Канопуса»? Він зараз оффлайн. --Yakiv Glück 20:48, 27 жовтня 2008 (UTC)
навіщо? Я й сам перевірив. Так, він створюється автоматично при реєстрації.--Ahonc (обг.) 21:10, 27 жовтня 2008 (UTC)

Шановні, перепрошую, але такої дурної війни редагувань у нас ще не було... За заголовки на сторінках обговорення автор репліки з власником сторінки обговорення в нас ще не воювали (було б за що...) — NickK 21:40, 27 жовтня 2008 (UTC)

))) Усе буває вперше.--Ahonc (обг.) 21:42, 27 жовтня 2008 (UTC)
Дякую, я аж заплакав зо сміху. --Yakiv Glück 21:51, 27 жовтня 2008 (UTC)

Донбас Арена[ред. код]

Шановний Yakiv Gluck,

Як офіційний представник прес-служби "Донбас Арени", повідомляю, що стадіон було офіційно забрендовано россійскою мовою як "Донбасс Арена", українською - як "Донбас Арена" (без дефісу). Англійською же мовою це пишеться з подвійною "s" (Donbass Arena). Таким чином, написання написання у будь-якому іншому вигляді є некоректним. На додаток повідомляю, що вся надана нами інформація і корегування та вилучення були обгрунтовані і корректні.

З повагою,

Прес-служба стадіону "Донбас Арена".

Вітаю. Панове, аби виправити «Донбас-Арена» на «Донбас Арена» треба мати якісь підстави. Користувачі що писали через дефіс посилаються на сайти деяких державних установ. Буду вдячний, якщо ви надасте якісь підтвердження тому що назву забрендовано без дефісу. Впринципі, згадка про це на офіційному сайті може підійти.
Щодо вилучення тексту без пояснень, особливо того що підтверджений примітками — така практика не вітається, адже інформація мала певні джерела і вилучення її можливе лише за відсутності значимості для статті.
Щодо виправлення Donbas на Donbass, то з чим звертайтесь до розділів Вікіпедії іншими мовами. Ті посилання знизу звуться «інтервікі» — вони потрібні для правильного переходу на сторінку іншою мовою, тому їх не можна змінювати доки не поміняється сама назва статті в певному мовному розділі.
Пропоную продовжити розмову на сторінці Обговорення:Донбас-Арена аби всі автори почули зауваження і ми могли швидше вирішити певні питання. --Yakiv Glück 08:53, 12 грудня 2008 (UTC)

Файл:COA of Zgurivskyi-Raion.JPG[ред. код]

Вилучи будласка цей файл. Інфрмації про затвердження немає, тож герб захищений авторським правом--Kamelot 08:42, 12 грудня 2008 (UTC) Вибачаюсь, це до Агонка--Kamelot 08:45, 12 грудня 2008 (UTC)

Я б допоміг, та він на вікісховищі: commons:File:COA_of_Zgurivskyi-Raion.JPG. Пиши Агонку. Я б радив перевантажити до нас як ФейрЮз, ато жаль район без герба лишати :) --Yakiv Glück 08:59, 12 грудня 2008 (UTC)

Вандал[ред. код]

Kruska. Нікк його вже попереджував--Kamelot 09:20, 12 грудня 2008 (UTC)

Так, зображення Kopijka.jpg можна вилучати. Зауваження стосовно лыцензыъ прийнято.

Оформлення зображень[ред. код]

А це нащо? БотКет часом матюкатися не буде, він же часто шукає заповнене поле джерело=? — NickK 07:46, 24 грудня 2008 (UTC)

Це для того щоб не було два майже однакових описи. А поле джерело= там є. --Yakiv Glück 08:24, 24 грудня 2008 (UTC)
Не пам'ятаю вже де, але, здається, бот через це видавав попередження. Але якщо не видає попередження — то й добре — NickK 14:06, 24 грудня 2008 (UTC)

Картка[ред. код]

Допоможіть з оцією карткою. [10] Не розумію, чого її глючить. --Ленка:) 09:32, 25 грудня 2008 (UTC)

NickK вже виправив. Сподіваюсь, ось це допомогло. [11] --Yakiv Glück 13:43, 25 грудня 2008 (UTC)

Ельфійська пісня[ред. код]

У зв'язку з безглуздою війною редагувань (щодо ком, наголосів тощо) встановив тижневий захист. Прохання дійти згоди щодо формулювань на сторінці обговоренняNickK 09:03, 27 грудня 2008 (UTC)

Та наче й так вже зупинилися, але може й правильно. --Yakiv Glück 09:06, 27 грудня 2008 (UTC)
Та зупинились, бо Raider з Агонком спати пішли — NickK 09:09, 27 грудня 2008 (UTC)

фото депутатів[ред. код]

Що ти з ними робиш? Здається, треба прибрати ОДВ та встановити ліцензію {{Attribution}}, бо днями навіть Агонк визнав, що Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на ... означає {{Attribution}} — NickK 09:12, 27 грудня 2008 (UTC)

О_О Де це він таке сказав? Невже рада.гов.уа дійсно дозволяє змінювати й використовувати його в комерційних цілях? І чи можна їх тоді на коммонз вантажити? І чи можна тоді для всіх депутатів фото завантажити? --Yakiv Glück 09:17, 27 грудня 2008 (UTC)
На своїй сторінці обговорення, в кінці третьої теми. Там він зазначає, що в енВікі написав, що {{Attribution}} — порушення авторських прав, а дуже поважний користувач, адмін Коммонз, його правки відкинув, зазначивши, що Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на ... означає {{Attribution}}. Чудеса під Різдво бувають, тож тепер я всі фото з {{Attribution}} відправляю в Коммонз... — NickK 09:29, 27 грудня 2008 (UTC)
То це тому навіть у нас сніг пішов... Але почекай, хай Анатоілй напише, що і Ради це теж стосується. --Yakiv Glück 09:31, 27 грудня 2008 (UTC)
Мені здається, що можна за аналогією... А Анатолія нічого мучити, йому й визнання, що {{Attribution}} існує, нелегко далося, а ти його остаточно добити хочеш... — NickK 11:09, 27 грудня 2008 (UTC)
Я казав, що якщо сам Алекс Бахарєв написав, що його можна використовувати, то виходить, що можна (адже Алекс Бахарєв — поважний користувач, що посів друге місце на виборах до Ради повірених Фонду). То стосувалося лише одного зображення. А текст «Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання на ...» можна зустріти на кожному другому сайті, особливо новинному.--Анатолій (обг.) 16:19, 27 грудня 2008 (UTC)
P.S. Щодо урядових сайтів: кілька місяців тому в Коммонс були проблеми із зображеннями з сайту російського Президента. Користувач з Австралії написав їм листа. Вони відповіли, що зображення можна використовувати під CC-BY-SA-3.0, однак на свому сайті вони цього написати не можуть, бо це буде суперечити російським законам. Хто нам заважає написати листа до ВРУ?--Анатолій (обг.) 16:24, 27 грудня 2008 (UTC)
А вилучати ті фото нащо? Тим паче порушення авторських прав → {{subst:nld}}, а не швидке вилучення. І чим тобі ті депутати завадили... — NickK 18:07, 27 грудня 2008 (UTC)
Для нині живучих тим паче в Україні персоналій ОДВ не підходить. --Yakiv Glück 20:06, 27 грудня 2008 (UTC)

Архівування обговорень[ред. код]

Аби твоя сторінка обговорення не архівувалася ботом, зроби собі Обговорення користувача:Yakiv Gluck/АвтоАрхів та скопіюй туди два коментарі з Обговорення користувача:NickK/АвтоАрхів. Інакше ти будеш воювати з ботом, а сенсу від цього небагато — NickK 11:13, 28 грудня 2008 (UTC)

Зараз норм? --Yakiv Glück 11:18, 28 грудня 2008 (UTC)
Так, тепер з ботом воювати не доведеться)NickK 11:22, 28 грудня 2008 (UTC)

File:Wiki.png[ред. код]

Відкоти до версії від 27.12.07 і опис не забудь поміняти (бо минулого разу відкотили, а опис не поміняли).--Анатолій (обг.) 11:20, 28 грудня 2008 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Буль ласка, поясніть навіщо таки статті як «Денис Готфрід» перейменовано у «Готфрід Денис Рудольфович». Яка з цього користь? --Tigga 00:03, 1 січня 2009 (UTC)

Перейменовано згідно правил, персоналій в яких є по батькові називаємо починаючи з прізвища. --Yakiv Glück 08:39, 1 січня 2009 (UTC)
Такого правила немає. --Tigga 09:59, 1 січня 2009 (UTC)
Воно просто не прийняте, але всі ним користуються. --Yakiv Glück 10:01, 1 січня 2009 (UTC)
Тобто, це звичка — не правило. Користуються, я бачу, не всі — інакше б перейменування б не було. --Tigga 10:49, 1 січня 2009 (UTC)

Поясни, будь ласка[ред. код]

Що з тобою сьогодні? 1) Нащо вилучати Файл:Metropoliten SPB.png через 40 хвилин після завантаження? Пропоную вилучити докупи і твій Файл:Чорноморець-макет.jpg, бо там з ліцензією не те що не краще, там навіть натяку на неї нема. Зазвичай в таких випадках БотКет дає тиждень на ліцензування, тим паче завантажувач відносно новачок, ти ж вилучив швидко, тим паче простіше його доліцензувати (відповідність КДВ очевидна). 2) За що Росул заблокований довічно? Ну створила людина статтю з матюками, ну перепив, може, вчора чотирнадцятирічний хлопець (якщо вірити сторінці користувача). Але ж автора десятків статей про метро Росії (він же 213.171.34.224 — див. ru:Википедия:Проверка участников/Росул) — і одразу довічно? Якщо ти не проти, переблокую на один день, максимум на три — NickK 11:56, 1 січня 2009 (UTC)

Я отой блящ від цього користувача бачу не вперше, не кажучи вже про внесок в руВП, тож або хай припиняє пити або не чіпає ВП. Щодня за ним бігати наміру не маю. Якщо бачиш сенс — розблокуй. Щодо файлу, то «заблокований користувач не може виправити опис а джерела ми не знаємо і самі теж не виправимо» думав я. Доречі, «російська вікіпедія» то не дуже правильно... NickK, скороти будь ласка трохи своє обговорення, в мене повільний інет і не можу прочитати що вирішили з тим сайтом.--Yakiv Glück 12:13, 1 січня 2009 (UTC)
Переблоковую Росула на два дні (ну я сьогодні добрий) з «останнім китайським попередженням» про те, що наступне блокування буде більшим. Щодо джерела, то, вибач, але намалювати таке лого, скажімо, з фото входу станції, міг би будь-хто більш-менш знайомий з графічними редакторами. Обговорення почистив, не вирішили майже нічого, бо прибіг Агонк і почав протестувати, тим більше він хотів спитати тебе про значення слова «комерційний» з економічної точки зору — NickK 12:34, 1 січня 2009 (UTC)
Якщо лого захищене копірайтом, то тут малюй-не-малюй все-одно воно не вільне. --Yakiv Glück 12:42, 1 січня 2009 (UTC)
Так і ліцензія ж стоїть {{Логотип}} — NickK 12:47, 1 січня 2009 (UTC)
Чого прибіг? Просто проходив повз і побачив обговорення :)--Анатолій (обг.) 12:54, 1 січня 2009 (UTC)

Шаблон:Склад ФК Металіст Харків[ред. код]

З наступившим, Яків! Хочу запитати, чи все правильно у створеному шаблоні «Склад ФК Металіст Харків», який я зробив за аналогією з шаблоном «Чорноморця». Якщо так, то створю ще для «Карпат», може хтось зі львів'ян і не тільки постворює статті про відповідних футболістів клубу. Бо є зараз 5 шаблонів і всі вони чимось відрізняються один від одного. --Koshelyev 13:27, 1 січня 2009 (UTC)

Мені здається все правильно але гравцям треба дописати по батькові в посиланнях і статті відповідно перейменувати. --Yakiv Glück 13:34, 1 січня 2009 (UTC)
Якби ж те «по-батькові» десь було... На офіційному сайті Металіста я не знайшов [12], та й взагалі складно з «по-батькові» для футболістів. Пишу, значить, для «Карпат», спираючись на офіційний сайт клубу [13]. Дякую --Koshelyev 13:39, 1 січня 2009 (UTC)
По батькові для всіх футболістів є на сайті УФПЛNickK 14:13, 1 січня 2009 (UTC)
Принаймні ось тут на сайті УФПЛ я не бачу «по-батькові». Чи може я не там дивлюся? --Koshelyev 14:21, 1 січня 2009 (UTC)
Дуже дякую за уважність. Ще позавчора вони там були, а сьогодні вже стерли. Як добре, що є Ґуґл-кеш, встиг усіх врятувати)NickK 16:10, 1 січня 2009 (UTC)
Дав би й посилання на кешовану сторінку одразу... --Yakiv Glück 16:24, 1 січня 2009 (UTC)
Закинув всі 16 клубів сюди: Користувач:NickK/УФПЛ. Формат жахливий, але як вже вийшло, тож боюсь, твій інет не візьме (600К)... Приклад кешу: для «Карпат», «Чорноморця» тощо — NickK 16:47, 1 січня 2009 (UTC)
Дякую за кеш, він виявився дуже корисним. «По-батькові» гравців «Металіста» та «Карпат» вже доповнив (статті відповідних клубів). --Koshelyev 16:25, 3 січня 2009 (UTC)

Гравці «Чорноморця»[ред. код]

Будь-ласка, повиправляй помилки, бо там наразі жахливий автопереклад... — NickK 21:27, 2 січня 2009 (UTC)

Де? О_о в шаблоні? так я його пишу поступово. --Yakiv Glück 21:31, 2 січня 2009 (UTC)
В самих статтях (Черкассы, Grozny тощо) — NickK 21:39, 2 січня 2009 (UTC)
За Черкассы вибачаюсь, а з англомовними потім будемо розбиратись. --Yakiv Glück 21:40, 2 січня 2009 (UTC)
А 2007 года і Металлург? Не можна вже кілька слів написати вручну? Треба усе автоперекладом?--Анатолій (обг.) 21:45, 2 січня 2009 (UTC)
Найцікавіше, що я жодним перекладачем не користувався:) --Yakiv Glück 21:46, 2 січня 2009 (UTC)
А як у тебе вийшов текст англо-російсько-украйонський?--Анатолій (обг.) 16:14, 3 січня 2009 (UTC)
Копіпейстом. --Yakiv Glück 16:15, 3 січня 2009 (UTC)

Щодо Нижегородова: нащо я виривав через кеш Ґуґла вже стерте з сайту УФПЛ по батькові і закидав його у Користувач:NickK/УФПЛ??? І для кого я на ВП:ЗА джерела знайшов? — NickK 22:30, 2 січня 2009 (UTC)

Ууупс. Вибач, забув за твій кеш, доречі зміг його швидко звантажити. А про газети відписав там. --Yakiv Glück 22:33, 2 січня 2009 (UTC)

У тебе в одній статті «Насіонал» (Уругвай), в іншій — «Насьональ» (Монтевідео). Це одна й та сама команда?--Анатолій (обг.) 16:14, 3 січня 2009 (UTC)

Якби я знав — вікіфікував би. --Yakiv Glück 16:15, 3 січня 2009 (UTC)
Ніби одна й та сама — NickK 16:19, 3 січня 2009 (UTC)

Емблеми клубів[ред. код]

А чим вони завадили? Якщо неліцензійні, то майже для всіх то можна виправити, якщо неестетично, то для ФК вони ніби не зайві — NickK 13:46, 4 січня 2009 (UTC)

Емблеми під невільною ліцензією а таке декоративне використання не відповідає КДВ. --Yakiv Glück 13:52, 4 січня 2009 (UTC)
Так вони ж ніби мають бути {{PD-UA}} (хоча Агонк міняє назад). Здається, було обговорення в Кнайпі, ніби ж не виникло заперечень. Якщо заперечень нема, то переліцензую і відновлю — NickK 13:55, 4 січня 2009 (UTC)
Напиши Агонку спочатку, бо буде черговий холівор :/ --Yakiv Glück 13:59, 4 січня 2009 (UTC)
Писав йому уже двічі на сторінку обговорення, з того часу він ніби заспокоївся — NickK 14:03, 4 січня 2009 (UTC)
Хотілось би почитати про судовий процес в Україні, де художник, отримавший бабло за роботу, чи ФК, виставляли б претензії за використання логотипу на сторінках масмедія. Правда смішно--Kamelot 14:02, 4 січня 2009 (UTC)
Якщо ви говорите про старі логотипи, наприклад, "Чорноморця" радянських часів, про які Глюк сьогодні питав, то який може бути ПД-УА в СРСР?--Анатолій (обг.) 22:31, 4 січня 2009 (UTC)
Ні, ми про теперішні. А зі старими що робити? --Yakiv Glück 08:00, 5 січня 2009 (UTC)
Але сенсу з них я там все-одно не бачу, замілкі. Лише рябить. --Yakiv Glück 14:08, 4 січня 2009 (UTC)
І якщо вони вільні, то потрібно не просто ставити нову ліцензію а перевантажити до вікісховища. --Yakiv Glück 17:34, 4 січня 2009 (UTC)
Там ніби протестують з аргументами «це в Україні вільні, а десь в іншому місці ні» (принаймні Агонк так каже) — NickK 17:38, 4 січня 2009 (UTC)

Венглинський[ред. код]

А чому ВенглІнський? Як виступав за збірну, то завжди був ВенглИнський. Та й у статті про футболіста року Ви його як Венглинського записали. --Ynesyn 09:05, 8 січня 2009 (UTC)

А можна посилання? Ато я не згадаю, коли і де востаннє про нього писав. --Yakiv Glück 09:12, 8 січня 2009 (UTC)
Можна: Венглінський Олег Миколайович.--Ynesyn 11:11, 8 січня 2009 (UTC)
Ааа, мда, щось я зашвидко забуваю що пишу:) Я взяв такий варіант звідси [14], напишіть Агонку чи НікКу, вони вже перейменовували деякі схожі статті до цього, може й тут допоможуть, бо я правописом не захоплююсь і написав згідно джерела. --Yakiv Glück 11:16, 8 січня 2009 (UTC)

ЕсАй БІС[ред. код]

В голосуванні по видаленню статті ЕсАй БІС ви утрималися, проте написали: Якщо достатньо працівників чи відповідність іншим критерія значимості то треба лишити. Історія певна в неї є. «лідер рейтингу "ТОР 100. Кращі компанії року" в категорії "Програмне забезпечення"» теж цікаво, але невідомо що за рейтинг. --Yakiv Glück 19:55, 5 лютого 2009 (UTC)

Я пояснив, за яким критерієм компанія потрапила до «лідерів рейтингу "ТОР 100. Кращі компанії року" перемогла в категорії "Програмне забезпечення"».

Якщо ви підтримуєте залишення статті, то перенесіть свій голос до розділу "Проти". До того ж, з часу висловлювання Вами своєї думки, стаття значно змінилася. --Perohanych 20:29, 12 лютого 2009 (UTC)

Якби я був остаточно впевнений то б уже змінив голос. Та й яка різниця, завтра статтю залишать. І пишіть, будь ласка, в обговоренні нові теми знизу. --Yakiv Glück 20:43, 12 лютого 2009 (UTC)
З приводу етики і правил: чи коректно було би, якби я, прочитавши Вашу відповідь, яка мене цілком задовільнила, дану тему на цій сторінці видалив, як таку що вже не становить ні для кого інтересу? --Perohanych 21:07, 12 лютого 2009 (UTC)
Обговорення лишають, бо ті можть допомогти в майбутньому іншим користувачам. Я особисто лишаю всі. До того ж вилучати розділи в чужих обговореннях не можна. Але якщо хочете — можете вилучити цей розділ, бо 1) він не містить корисної для інших користувачів інформації, 2) я не проти. Інші користувачі, думаю, будуть обурюватись, тому краще у них в обговореннях цього не робити. В себе ви впринципі можете робити що хочете, але рекомендовано створити підсторінку-архів і переносити обговорення туди. Хоча ті що не містять корисної інформації, як от повідомлення ботів про зображення, якщо вони вже виправлені, можна просто вилучати. --Yakiv Glück 21:14, 12 лютого 2009 (UTC)
Дякую. Тепер даний розділ вилучати не потрібно, адже з Вашим останнім коментарем він містить корисну для інших користувачів інформацію :-) --Perohanych 09:15, 15 лютого 2009 (UTC)

Chuuuvak[ред. код]

Тоді я повертаю свої слова назад і прошу вибачення, міг неправильно подумати - хто його знає, що у вас було на думці. Якщо можете, то вичисліть цього вандала, бо незаслужені блокування всеж-таки "дуже підбадьорюють". Я думаю нічого не зміниться, якщо я увійду не через ІР, а через систему. Все одно одного прекрасного дня, коли я не зможу редагувати, не зможу і увійти до системи, нічого не зможу. А те, що увійду зараз майже нічого не змінить, адже другий раз прийдеться знову входити.

Chuuuvak: Відповідь на образу[ред. код]

Красота! Виходить,я "душевно хвора людина", тому що користуюся послугами Лайф! І ще вдобавок до цього "дуже псую Вікіпедію". Ще краще придумати ти не зміг? По-перше, якщо ви так не любите цього провайдера, то не слід при цьому називати Хорошими словами людей, які ним користуються. Я розумію, Лайф - не таке вже й "золотко"., через велику кількість користувачів швидкість буває занадто низька,Інтернет ЗG, Wi-Fi чи іншого швидшого (можливо не мобільного провайдера) кращий. Але при всьому цьому Лайф-інтернет ще вважається популярним (тільки не подумай, що я його вихваляю, я до всіх операторів ставлюся толерантно). По-друге я це оцінюю як особисту образу і прошу, зауважте це і більше так не говоріть, вибачення не прошу, мені все рівно - ми чужі люди( хоча, якщо у вас є совість, можете вибачитись). У випадку, якщо ви проігноруєте мої слова, то тим більше, я не розчаруюсь, це лиш зайвий раз доведе вашу низьку мораль, а на таких людей навіть і не слід сердитись. А якщо ви мене знову заблокуєте - будете ВЕЛИКИМ МОЛОДЦЕМ. Я думаю немає причини мене блокувати, навіть через те, що ви вважатимете це послання образливим - справжні розумні адміністратори такого не роблять, бо не з бухти-барахти я написав це, винудили написати мене ви. Можете вказати яким чином я псую Вікіпедію, я врахую, якщо ці вимоги правильні.

Виходить, що ви неправильно зрозуміли мої слова, хоча я перечитав їх і думаю, що аби так зрозуміти треба дуже постаратися. Ви — не єдина людина що користується послугами лайфу, є й інші. І хтось з клієнтів певний час регулярно здійснював з IP-адрес Лайфу вандальні дії. Ота одна людина і хвора, інші — потенційно здорові. Оскільки у лайфу динамічна видача IP — блокуються всі. --Yakiv Glück 17:41, 22 січня 2009 (UTC)

Chuuuvak[ред. код]

Шановний Yakiv Gluck, Скажіть мені, будь ласка, чому Ви мене постійно блокуєте. Причина цього блокування - вандалізм. Я не знаю, що я такого роблю, що є вандалізмом. І спитати Вас чи ще будь-кого тоді, коли заблокований, не можу. Скажіть чи можливо під час блокування взагалі спілкуватися з адміністраторами, щоб вияснити причину блокування. Поясніть мені мої "гріхи", якщо я у Вікіпедії "грішу" (на сторінці обговорення Chuuuvak), якщо я буду знати, що я неправильно роблю - буду старатись такого більше не робити. І, будь ласка, не блокуйте мене. Я тут новачок і не знаю як слід усіх правил, що можна, а що не можна. Я хочу редагувати, доповнювати сторінки і коли їх редагував, старався нічого такого, що суперечить темі не писати і не порушувати політик проекту. Так, доповнювати як слід у мене інколи не виходило, я зберігав сторінку, дивився недоліки ( які були несуттєві, але все одно - краще, щоб їх не було) і миттю кидався знову редагувати, інколи так було кілька раз, але ж це основних правил не порушувало і через кілька хвилин ці недоліки зникали (так було, наприклад, у статті "Французька Полінезія", яку я значно доповнив і вдосконалив). Можливо Ви мене плутаєте з якимсь другим учасником - порушником. Доведіть свою точку зору на сторінці "Користувач:Chuuuvak/Обговорення", її можете знайти в тій же "Французькій Полінезії". Тільки, будь ласка, якщо захочете ще мене заблокувати, поясніть свої причини.

Пане Chuuuvak, уважно читайте повідомлення від системи, ви впевнені, що там було написано, що заблоковано саме ваш обліковий запис, а не IP ? Якби вас хтось заблокував, то певно вказав би це на сторінці обговорення. Швидше за все заблоковано діапазони провайдера Лайф/Астеліт і ви не можете увійти до системи. --Yakiv Glück 19:25, 8 січня 2009 (UTC)
Мене ви можете спитати через ICQ, номер в таблиці на ВП:А --Yakiv Glück 19:27, 8 січня 2009 (UTC)
Але ж це, пане Yakiv Glück, суті не змінює - мені все одно не вдасться тоді редагувати сторінки чи спілкуватися. Значить, виходить, я у Вікіпедії правил не порушую, а навіщо Ви блокуєте діапазони провайдера Лайф/Астеліт, хотів би знати? І як зробити так, щоб вони не блокувались?. І що мені робити при виникненні подібної ситуації в майбутньому, як увійти до системи?
Пишіть мені по ICQ якщо можете. Сподіваюсь, згодом буде змога дозволити редагування незалежно від блокування IP. А Лайф блокується через те що душевно хвора людина, що користується послугами цього провайдера дуже псує Вікіпедію. Доречі, чому ви не увійдете до системи а пишете з-під IP? --Yakiv Glück 20:17, 8 січня 2009 (UTC)

Шаблон: Картка програми[ред. код]

Навіщо Ви так - взяли і вилучили, я ж відповів [15]. Окрім того над цим шаблоном працювало немало людей окрім мене [16], як щодо консенсусу?

Вибачте за поспішність, відповів вам в обговоренні. --Yakiv Glück 20:37, 9 січня 2009 (UTC)
У продовження [17]: Переніс зміни з "Шаблону:Картка програми" до "Шаблону:Infobox Software", українські поля там теж працюють добре. Шаблон:Infobox Software може бути основним, але думаю мо' зробити як у [18], тобто скопіювати усе з "Шаблон:Infobox Software" до "Шаблону:Картка програми" і "Шаблон:Infobox Software" зробити аліасом? (У Шаблоні:Картка:Програма, імхо, теж немає потреби) --dubyk 09:59, 12 січня 2009 (UTC)
Тобто лишити основну назву «Картка програми» а з «Infobox Software» зробити перенаправлення? --Yakiv Glück 10:47, 12 січня 2009 (UTC)
Перейменував і вибачте за нахабство прибра відступи перед параметрами, вони в картках не потрібні. --Yakiv Glück 10:53, 12 січня 2009 (UTC)

Файл:Chornomorets logo-old.gif[ред. код]

І яким чином зображення радянського періоду (що явно видно із самого зображення) підпадає під PD-UA-exempt?--Анатолій (обг.) 17:10, 11 січня 2009 (UTC)

Не знаю, я тебе про ліцензію питав — відповіді не було. --Yakiv Glück 17:36, 11 січня 2009 (UTC)

Особняк Лібермана[ред. код]

Вітаю! Хотів поділитися з Вами невеличкою радістю. ) Я доопрацював статтю згідно з Вашими зауваженнями. Подивіться, що вийшло! Як на мене, стаття стала навіть кращою, ніж була до того. Дякую Вам за влучну підказку! --Nestor 22:20, 12 січня 2009 (UTC)

О, чудово, ще й такі історичні зображення. --Yakiv Glück 05:54, 13 січня 2009 (UTC)

Щодо розділу поліпшень[ред. код]

Оскільки Ви почали останнім часом регулярно добавляти туди запити, то в мене до Вас є прохання. Буд ласка обмежуйте кількість запитів так, щоб в сумі їх число не перевищувало 5. «Надлишкові» можна просто виставити наступного дня. --Raider 16:06, 13 січня 2009 (UTC)

Це щоб не більше 5 на день взагалі? Добре. У нас просто на свята статті не патрулювались, я зараз глянув, там ще 300 неперевірених і серед них є взагалі нікудишні. + там деякі пан Albedo до вікісловника запропонував перенести, тож рятую як можу:) --Yakiv Glück 16:10, 13 січня 2009 (UTC)
Так. Ідея така, що нові запити добавляються на місце виконаних чи знятих з поліпшення старих. В ідеалі (до якого недалеко) схема працює так, статті за 15 день переглядаються і або ж знімаються з вилучення абож переносяться на наступне коло. «Вільні» місця заповнюються новими запитами. Загальне число запитів 14*5=70 з одного боку досить значне для вибору з іншого такий перелік нескладно переглянути. Також на невеликому переліку видно як йде робота з поліпшеннями. --Raider 16:18, 13 січня 2009 (UTC)

Обговорення:Філателія[ред. код]

Вітаю. Требуется Ваш совет. Что дальше нужно предпринять по переименованию данной статьи? --Michael Romanov 01:00, 14 січня 2009 (UTC)

Ну желательно написать небольшую статью о Филателии инече после переименования будет неуместный редирект. --Yakiv Glück 06:59, 14 січня 2009 (UTC)
Поможете с написанием? В принципе, есть вот такой сайт, где просто уже переведена кем-то статья ru:Филателия и некоторые другие статьи из русской Википедии на украинский язык. Я мог бы просто скомпоновать эти переводы в одной статье. Нарушения в этом никакого не будет? --Michael Romanov 07:31, 14 січня 2009 (UTC)
Если это практически дословный перевод, то никакого нарушения не будет, информация из Википедии должна распространяться на условиях GNU FDL и изменить лицензию для перевода нельзя. В комментарии можете указать: «Перевод статьи <ссылка на статью> взят отсюда <ссылка на страницу с переводом>». Я к сожалению сейчас не могу этим заняться, дела, да еще и Черноморец пишу. --Yakiv Glück 10:04, 14 січня 2009 (UTC)
YesТак Зроблено: Філателія, Поштові марки та історія пошти України. --Michael Romanov 08:26, 15 січня 2009 (UTC)

Психограма[ред. код]

Шановний колего! Під час роботи над цією статею виявив, що немає необхідної категорії "Психодіагностика". Додайте, будь ласка. В інших вікі така категорія є. Користувач:Білецький В.С.

Дещо додав. --Yakiv Glück 13:18, 14 січня 2009 (UTC)

Коректність[ред. код]

Шановний колего! Скажіть, чи коректно робити сторінку українською мовою, роблячі переклад її аналогів з інших мов та зводячи все до купи( англ. нім. рос.).--Kirpl 15:59, 14 січня 2009 (UTC)

А що тут некоректного? Всі сторінки під вільною ліцензією. Бажано вказувати в коментарі до редагування посилання на стабільну версію звідки брали інформацію. Але якщо інформація тривіальна, то можна й без цього. --Yakiv Glück 16:02, 14 січня 2009 (UTC)

Статистика[ред. код]

Шановний Якове, чи не підкажите мені, чому не працює статистика. Вона не оновлюється. Я подивився щойно свої дані, так там остання створена мною стаття вказана за 17 грудня. Дякую за відповідь. З повагою, --Бахтін 16:49, 14 січня 2009 (UTC)

Я на розсилку тулсерверу не підписаний, але якщо коротко, то там закінчилось місце, обіцяють вирішити проблему до кінця лютого. --Yakiv Glück 17:20, 14 січня 2009 (UTC)

Дякую--Бахтін 17:28, 14 січня 2009 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

А чого це ти швидко вилучив 4 написаних тобою статті, причому там автором був не лише ти і статті цілком прийнятні (ну стаби, але є й гірші). Як це називається? — NickK 19:48, 15 січня 2009 (UTC)

Мені не подобається така концепція, буду писати спочатку загальні стаби, від стабів по рокам толку мало. --Yakiv Glück 19:51, 15 січня 2009 (UTC)
А, це називається «спробував, не сподобалось, взяв і вилучив»? Для чогось же є статті на кшталт Вімблдонський турнір 2008, чим ці стаби заважають? Тим паче їх не так багато для того, щоб написати загальні статті — NickK 19:59, 15 січня 2009 (UTC)
Ну так загальні статті і напишу, стаби заважають тим, що потрібно буде додати всі результати з нормальним перекладом. А там є таакі імена... --Yakiv Glück 20:09, 15 січня 2009 (UTC)
Ну то не така велика проблема, особливо після того як ми спільними зусиллями імена 368 учасників Євро-2008 цілком нормально переклали... — NickK 20:14, 15 січня 2009 (UTC)
Просто Вімблдон — велика подія а той турнір з півмільйонним призовим фондом в одиничній кількості поки не потрібен, а про всі турніри цього року наразв укВП не зможе написати. --Yakiv Glück 20:21, 15 січня 2009 (UTC)
І якиж Ви маєте плани, що проводити вилучення стабів?--~StS~ 21:01, 15 січня 2009 (UTC)
Я? Маю плани спочатку зробити загальні стаби для турнірів ATP, доречі, не допоможете з навігаційним шаблоном? Я поки інфобокс окремий для ATP зробив, його ж наче не було? --Yakiv Glück 21:04, 15 січня 2009 (UTC)

Bethlehem Steel Corporation[ред. код]

Ворона[ред. код]

А нащо перейменовувати статтю про рід (Corvus) на статтю про родину (Corvidae), при тому що у статті все ще йдеться про рід Corvus, всі інтервікі та посилання лишились на рід Corvus і ти зіпсував {{Otheruses}}??? Поясни, а то мені-небіологу щось незрозуміло — NickK 14:46, 16 січня 2009 (UTC)

Це ще нічого, от я зараз почну шаблони про помилки знімати. --Yakiv Glück 15:00, 16 січня 2009 (UTC)
Ну гаразд, тільки не повторюй рекорду Raider'а, після якого я ще 58 штук знайшов... — NickK 15:06, 16 січня 2009 (UTC)

Склад «Арсеналу»[ред. код]

А чим тобі той шаблон не сподобався? Здається, він інформативніший, ніж той куций англійський, тим паче я ж акуратно про всіх гравців заповнив. І за яким критерієм ти півкоманди викинув, вставивши якийсь англійський недопереклад? Ти що, теж вирішив піти лорогою Агонка і почати вносити дивні зміни в статті? Була нормальна таблиця, ти вставив якогось Artem Stargorodsky, українця Алана та Пінто, якого ще в червні не придбали. Вибачай, але я то все відкочую, відфільтрувавши тих, хто вже пішов з команди — NickK 20:50, 16 січня 2009 (UTC)

На сайті клубу [19] гравців менше ніж в таблиці. І шляхом Агонка йдеш якраз ти, встановлюючи його бридкий шаблон. --Yakiv Glück 20:55, 16 січня 2009 (UTC)
Так це проблема клубу, їм зараз, схоже, не до сайту. А чим шаблон бридкий? Не подобається — пиши в обговорення проекту Український футбол. Той шаблон лише в англійській використовується, і там наплутані всі: молодіжний склад, воротарі з польовими гравцями. А поки статей про гравців нема, хоча б дати народження й позиції буде досить. І якби ти написав нормальний склад, було б іще півбіди, а ти повилучав половину складу (на відміну від енВікі, у нас нема окремих статей про дубль, тож дублерів викидати нікуди) та ще й наплутав імена, прапорці й номери. Це мене дуже неприємно здивувало. Якщо ти хочеш, щоб всі статті було однаково оформлені, знову-таки пиши в обговорення проекту Український футбол, там організовуй голосування, запрошуй до участі всіх учасників проекту, і все вирішим. А так це просто якась творчість у невідомому стилі (от саме через те я й згадав Агонка, якого ти просив заблокувати за те, що він несподівано для всіх до статті про ЛЧ замість твого перекладу вставив щось своє) — NickK 21:15, 16 січня 2009 (UTC)
Я не прошу блокувати потенційно корисних користувачів, від них просто треба захищати статті. І «Той шаблон лише в англійській використовується» — нащо таке казати? Я спеціально аби не булоподібниз фантазій додав інтервікі (більше 10), а от на те «творіння» нема жодної. --Yakiv Glück 21:29, 16 січня 2009 (UTC)
Так у французів цей шаблон не використовується, у есперанто зовсім інший шаблон тощо. В мене зараз нема часу з усім цим розбиратися, просто я не бачу, чим він кращий крім того, що коротший. Але якщо з цієї версії півскладу викинути, він теж буде коротший — NickK 22:02, 16 січня 2009 (UTC)

Голодомор[ред. код]

Після Ваших сьогоднішніх дій виходиш тільки на перенаправлення. А треба щоб гасло Голодомор працювало на прямий вихід до інформації. Ваше перенаправлення на Голодомор в Україні 1932-1933 років підсвідомо дає уяву, що голодоморів було багато і це звичайне явище. Є такий психологічний прийом, я б назвав його "нівеляцією" або "розчиненням" у масі інших. Поверніть як було. Користувач:Білецький В.С.

Навіщо писати петиції, коли достатньо лише виправити один символ в перенаправленні? І можна було почекати, доки це виправить бот. І чому не зробити назву «Голодомор» основною для статті --Yakiv Glück 08:28, 17 січня 2009 (UTC)?
Тема така, що не треба перепоручати виправлення боту. Користувач:Білецький В.С.

Шаблон місто[ред. код]

Доброго дня Якове, я помітив Вашу останню зміну у шаблоні станцій метро (class="infobox" style="width:22em; font-size: 90%"), що спричинило те, що зображення тепер заповнює весь простір по горизонталі. Не могли б Ви теж саме зробити з шаблоном міста (тільки для верхньої фотографії)? А то у цьому прикладі фотографія Funchal madeira.jpg не повністю заповнює картку, залишаючи як зліва так і справа відступ приблизно у 7 мм (принаймні на моєму 15"-екрані). Дякую. --Koshelyev 12:58, 17 січня 2009 (UTC)

Це через те що розмір по-дефолту було задано в 250px, я змінив на 300, трохи краще стало сподіваюсь. --Yakiv Glück 15:15, 17 січня 2009 (UTC)
Тепер все добре, треба не проставаляти розмір зображення в пікселях, а залишати . Тоді воно заповнює добре. А то було забагато білого. Дякую. --Koshelyev 15:20, 17 січня 2009 (UTC)
Якове, те ж саме тепер попрошу, але в шаблоні «острів». Бо як було одне зображення, то заповнювало повністю, а як додав друге [20], то відображаються знову оті білі бокові вертикальні смуги по 3-4 мм кожна, що візуально не дуже красиво. Дякую. --Koshelyev 22:05, 1 лютого 2009 (UTC)
Гляньте тепер. Ніколи перевіряти, чи ніде не нашкодив, тож якщо помітите щось не те з шаблоном — пишіть або просто відкотіть моє редагування. --Yakiv Glück 22:20, 1 лютого 2009 (UTC)
Все добре! Тепер заповнює повністю (по ширині). А то через оті відступи десь 5% (щонайменше) простору не використовувалось. Дуже дякую. --Koshelyev 22:25, 1 лютого 2009 (UTC)

Футбольна форма[ред. код]

От що ти робиш? Нащо вилучати файл, якого нема у Вікісховищі, за КШВ «є на Коммонз»??? Поясни, будь ласка — NickK 14:32, 17 січня 2009 (UTC)

Чого ти репетуєщ? Трохи важче завантажити зображення ніж видалити, бо на серверах проблеми. Вже все є. --Yakiv Glück 15:15, 17 січня 2009 (UTC)
Ну вибач. А те, що видалити завжди легше, це ще Albedo довів... Просто я глянув на статтю про «Ґетеборг» і побачив там недороблену форму, а потім побачив вилучені тобою зображення. ІМГО, краще в зворотній послідовності. P.S. І ти не сильно образишся, якщо я в {{Склад ФК Арсенал Київ}} проставлю правильні номери і перкладу прізвища? — NickK 15:29, 17 січня 2009 (UTC)
Ні, був би радий, я тобі щось в обговорення писав, але воно знов розрослось і вдень не вантажилось до кінця, тож відповіді не побачив. --Yakiv Glück 15:32, 17 січня 2009 (UTC)
А, ти писав про склад на офіційному сайті. Власне, той склад відповідає шаблону і не відповідає дійсності. А той Пінту, до речі, знайшовся в якомусь аутсайдері бразильського чемпіонату. А обговорення, вибач, скоротиити не можу: там мені за останні три дні написали цілі поеми на теми «що ти думаєш про Барні Ґамбла та кого з Сімпсонів наступним висувати на добру?», «чому ти встановив шаблон copyvio на статтю, яку написав дуже гарний вчений?» та «чому Тернопільський став досі не озеро?». Ну напевно ти зрозумів, що на ці вічні теми мені успішно написали зо 50 кілобайтів (лише за сьогодні і вчора 75 редагувань), які мені викинути нікуди, бо все ще пишуть... — NickK 15:51, 17 січня 2009 (UTC)

Школа молодого підприємця[ред. код]

Я хотів би знати, на якій підставі Ви вилучили мою статтю "Школа молодого підприємця"????

Бо то був спам. Якщо та школа настільки значима щоб про неї писали в енциклопедіях — лишіть запит на сторінці Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок і доведіть глобальну значимість школи. --Yakiv Glück 08:01, 18 січня 2009 (UTC)

Др. Колоссус[ред. код]

Коли вилучаєш через «грубі помилки», дивись, будь ласка, «посилання сюди». В даному разі там так до біса тих посилань (штук 100), що їх треба або ботом виправляти, або перенаправлення не вилучати, бо обов'язково знайдеться розумник, який напише дублікат статті. Тож будь уважніше з вилученням перенапрямків без суттєвих помилок (латинських літер, наприклад), на які є хоч одне посилання — NickK 19:08, 19 січня 2009 (UTC)

Дякую що подивився (тобі не ліньки?), не міг подумати, що туди взагалі є посилання... Може то лише через шаблон? --Yakiv Glück 19:18, 19 січня 2009 (UTC)

Серпнева революція 1963 у Конго[ред. код]

А як же ця стаття - Серпнева революція 1945 у В'єтнамі --Вальдимар 19:20, 19 січня 2009 (UTC)

Аналогічно. --Yakiv Glück 19:30, 19 січня 2009 (UTC)

Подивіться статтю Котячі[ред. код]

Стаття котячі була перейменована користувачем Oleksii0 на "котові", проте, то є помилкова назва, адже в українській номенклатурі прийнята саме котячі. Допоможіть повернути попередню назву. --A. Zamoroka 08:07, 20 січня 2009 (UTC)

Вітаю. Взагалі-то треба спочатку обговорити. Я для початку напишу пану Oleksii0, далі — за процедурою. Інформуватиму вас про перебіг. --Yakiv Glück 08:16, 20 січня 2009 (UTC)

Обговорення користувача:Turzh[ред. код]

Ти певен, що я оце написав? А то я щось такого не пригадаю... Нащо було ті два редагування вилучати, невже то найбільші матюки в історії Вікіпедії? — NickK 10:17, 20 січня 2009 (UTC)

Ога, вилучення з історії реалізовано не дуже, але думаю то не варто уваги. І вилучати треба не матюки (бо вони жодного правила не порушують), а образи. А ті коментарі порушують не тільки норми вікіпедії і здорового глузду, але і закони всіх цивілізованих країн, зокрема штату Каліфорнія (сподіваюсь). --Yakiv Glück 14:59, 20 січня 2009 (UTC)

Ліцензії[ред. код]

Щось я тобі останнім часом частенько пишу, але... Вже не вперше помічаю від тебе оце — цим ти фактично розводиш зображення взагалі без ліцензій. Так би це було криво обґрунтоване добропорядне, але зараз ліцензії нема взагалі (!). Став уже краще {{susbt:nld}} (без ліцензії), {{susbt:nsd}} (без джерела), {{susbt:dfud}} (невиправдане добропорядне), щоб потім ще хтось перевірив і вилучив або переліцензував, але ж не можна залишати взагалі без ліцензії. Те саме й про вилучення (про що писав Albedo): якщо зображення схоже на порушення АП, ставиш один з трьох шаблонів і тиждень чекаєш, бо після твоїх «миттєвих» вилучень навіть БотКетом не перевірених зображень зазвичай його мовчки завантажують під іншою назвою з ліцензією «зі стелі». Будь ласка, в подальшому використовуй вищезазначен шаблони, а не вилучай ліцензії чи самі зображення — NickK 16:40, 20 січня 2009 (UTC)

О дякую, я чесно кажучи взагалі не знав, що вони всі у нас є, а оте що ти мені написав є десь у довідці? --Yakiv Glück 16:47, 20 січня 2009 (UTC)
Є таке: Вікіпедія:Ліцензування зображень/Поширені помилки. Взагалі-то довідка для новачків, тож там про так шаблони не написано, а то ще проставляти почнуть)NickK 17:03, 20 січня 2009 (UTC)

Дивні перенаправлення[ред. код]

Якісь дивні перенаправлення роблять з НБУ. Не знаю, чи це можна кваліфікувати вандалізмом. Як адмін, погляньте. --Koshelyev 09:41, 23 січня 2009 (UTC)

Дякую за уважність, зараз розберемось. --Yakiv Glück 09:51, 23 січня 2009 (UTC)

крапки, війна редагувань і блокування[ред. код]

обговорили б формат списків. Наскільки я пам'ятаю, або знаки не сталяться, або після кожного елемента ставиться кома чи крапка з комою, після останнього елемента — крапка. --Ілля 15:50, 28 січня 2009 (UTC)

Глюк, подивися дизамбіги про українські села (напр., Олександрівка, Іванівка). Ти там десь крапки бачиш у кінці рядків?--Анатолій (обг.) 15:57, 28 січня 2009 (UTC)
І на такі відволікаючі запитання дехто дійсно реагує... --Yakiv Glück 15:59, 28 січня 2009 (UTC)
Чому відволікаючі? Вони по суті.--Анатолій (обг.) 16:02, 28 січня 2009 (UTC)
Бо не мають ніякого значення. --Yakiv Glück 16:05, 28 січня 2009 (UTC)
Не відходь від теми. Ти просто не маєш на них відповіді, от і не відповідаєш. А тобі ще одне поставлю. Навіщо порожній рядок після {{DisambigG}}? --Анатолій (обг.) 16:09, 28 січня 2009 (UTC)
Я занадто часто відповідав на подібні питання і вже вивчив такі тактики — жодного сенсу відволікатись від обговорення, коли йдеться про конкретні речі, немає. Пустий рядок, тому що подібні шаблони мають відділятись від інших структурних елементів в статті, для полегшення орієнтації в коді. --Yakiv Glück 16:18, 28 січня 2009 (UTC)
Я питав про порожній, а не пустий. Яке полегшення? Навпаки більше місця займає у вікні редагувань.А питання було по темі. Поясни, чому саме в цих 6 статтях мають стояти крапки, а в сотнях дизамбігів про села України — ні. Чим ці статті так особливі? Якщо не даси обґрунтованої відповіді, тоді я відкочу твої редагування.--Анатолій (обг.) 16:32, 28 січня 2009 (UTC)
То може й пробіли не ставити щоб місця не займали? Пустий рядок то логічний пробіл в структурі коду. А крапки мають стояти всюди в подібних випадках. --Yakiv Glück 16:39, 28 січня 2009 (UTC)
Де ж усюди? Я ж тобі показав статті, де вони не статті стаття прекрасно читаються. І я взагалі-то просив ґрунтувну відповідь, а не відповідь типу «хай стоять, бо так хочу».--Анатолій (обг.) 16:47, 28 січня 2009 (UTC)
Нічого ти мені не показував. Далі речення розібрати не можу. А щодо ґрунтовної відповіді, то згідно правил української мови речення має закінчуватись крапкою. --Yakiv Glück 17:03, 28 січня 2009 (UTC)
Добре, повторю ще раз. Чому в статтях Олександрівка, Іванівка, Мирне та в сотнях інших статей про багатозначні НП України не має крапок у кінці рядків а в статтях Бустан, Келес, Чирчик мають бути? Чим Україна так особлива?--Анатолій (обг.) 17:17, 28 січня 2009 (UTC)
В статтях «Олександрівка, Іванівка, Мирне та в сотнях інших статей про багатозначні НП України» немає крапок, бо там елементами списку є не речення а слова або в словосполучення. А в статтях Бустан, Келес, Чирчик мають бути крапки, бо там елементами списку є закінчені речення. --Yakiv Glück 17:22, 28 січня 2009 (UTC)
Тут теж словосполучення. Вони просто оформлені по-іншому.--Анатолій (обг.) 17:28, 28 січня 2009 (UTC)
Ну якщо ти дійсно не розумієш різницю між словосполученням і реченням, то це не до мене. --Yakiv Glück 17:32, 28 січня 2009 (UTC)
Поки там не було крапки в кінці вони були словосполученнями.--Анатолій (обг.) 17:40, 28 січня 2009 (UTC)
Це якщо список складається зі словостполучень, в даному випадку то закінчені речення. Можна ставити крапку з комою, але речення надто «незалежні» для такого оформлення. --Yakiv Glück 15:54, 28 січня 2009 (UTC)
Там речення починається з самого початку статті: Шалкар:, а делі йдуть його частини (двокрапкою ж речення не може закінчуватися), тобто речення одне.--Анатолій (обг.) 15:57, 28 січня 2009 (UTC)
Ні, речення починається з «Шалкар —», бо вживання «Шалкар: Шалкар —» абсурдне. --Yakiv Glück 15:58, 28 січня 2009 (UTC)
??? А де тоді попереднє речення закінчується? Речення може закінчуватися на крапку, три крапки, знак оклику або знак питання, але не на двокрапку.--Анатолій (обг.) 16:02, 28 січня 2009 (UTC)
Попереднього речення немає. То заголовок. --Yakiv Glück 16:07, 28 січня 2009 (UTC)
Який заголовок? Заголовки в нас виділяються == == .--Анатолій (обг.) 16:09, 28 січня 2009 (UTC)
Знову спроба безглуздого аргументування і відходу від теми? == == це заголовок як елемент вікірозмітки, а те про що йде мова — елемент тексту. --Yakiv Glück 16:15, 28 січня 2009 (UTC)
А тема в нас обширна «крапки, війна редагувань і блокування». То може про блокування поговоримо? Ти порушив правила блокувань, за якими адміністратор не має права блокувати користувача з метою отримання переваги над змістом статті.--Анатолій (обг.) 16:32, 28 січня 2009 (UTC)
Отже попередні притензії пропали? Я не отримав перевагу над змістом статті перед користувачем, я отримав її перед вандалом. --Yakiv Glück 16:38, 28 січня 2009 (UTC)
Покажи, де вандалізм з посиланнями на Вікіпедія:Вандалізм.--Анатолій (обг.) 16:47, 28 січня 2009 (UTC)
Ну якщо навіть припустити, що то заголовок, то чого він тоді закінчується на двокрапку? У яких таких правилах записано, що заголовки закінчуються двокрапкою? --Анатолій (обг.) 16:54, 28 січня 2009 (UTC)
А чому не на Здоровий Глузд? Ти з ним не знайомий? Свідоме вилучення пунктуації — це умисне нанесення шкоди проекту.
А хто це? А звідки ти знаєш, що воно було свідоме?--Анатолій (обг.) 17:17, 28 січня 2009 (UTC)
Бо попередньо я на IRC-каналі пояснив, чому не треба цього робити. --Yakiv Glück 17:23, 28 січня 2009 (UTC)
А у яких правилах їм заборонено закінчуватись двокрапкою? --Yakiv Glück 17:03, 28 січня 2009 (UTC)
Глюк, ну ти прямо як наш президент, півгодини переливаєш з пустого в порожнє, а по суті так нічого й не сказав.--Анатолій (обг.) 17:17, 28 січня 2009 (UTC)
По суті я все зробив, а якщо почну ще й говорити, то будуть репетувати що то особиста образа. --Yakiv Glück 17:22, 28 січня 2009 (UTC)
Росіяни рекомендують ставити крапки, англійці їх не ставлять --Ілля 16:12, 28 січня 2009 (UTC)
Ну так ми ж намагаємося все робити не так як у росіян, отже, їх не треба ставити.--Анатолій (обг.) 16:54, 28 січня 2009 (UTC)
Ну так може довічно тебе заблокувати, бо «у росіян» ти ще не заблокований. --Yakiv Glück 17:03, 28 січня 2009 (UTC)
Спробуй.--Анатолій (обг.) 17:17, 28 січня 2009 (UTC)

Пане Якове, маю відмітити, що як адміністратор Ви поступово прогресуєте. Поздоровляю. --Raider 16:59, 28 січня 2009 (UTC)

Логотип Ліги «Сагреш»[ред. код]

[21] Навіщо вилучили? Щось я не розумію, немає ніякої одностайності серед користувачів, кожен робить по-своєму. --Koshelyev 11:25, 29 січня 2009 (UTC)

Бо обґрунтування замінило той опис. --Yakiv Glück 13:19, 29 січня 2009 (UTC)

Війна Босін[ред. код]

Поясни, будь ласка, глибинну суть довічного захисту від редагувань кандидату в добрі статті після двох відкотів, захистивши її на своїй версії та ще й внісши після захисту правки, подібні до яких призвели до конфлікту (дріб'язкового, звісно, але маємо те, що маємо...) — NickK 00:58, 31 січня 2009 (UTC)

Там ко́му він правильно поставив (в обговоренні я писав з посиланнями на правопис), а от щодо прибирання крапок після назв зображень, я теж не зовсім розумію.--Анатолій (обг.) 01:06, 31 січня 2009 (UTC)
Ну це вже взагалі ні в які ворота не лізе: через крапки воюватимемо? Може, ще доцільність використання курсиву в тексті призводитиме до довічного блокування статей? Нема ніякого цікавішого заняття, ніж обговорювати крапки в захищеній статті? — NickK 01:08, 31 січня 2009 (UTC)
Ти Глюка не знаєш. Він за крапку і заблокувати може.--Анатолій (обг.) 01:17, 31 січня 2009 (UTC)
Щодо воєн за крапки то це не до мене. І щодо певної версії так само, я виправив помилки. Якщо десь не так — виправ краще, не можна аби стаття через кілька відкотів не поліпшувалась. До того ж блокування не довічне а безстрокове. Його бажано зняти коли цікавість певних осіб до відкотів зменшиться, але все-одно варто наглядати за статтею. Хоча при повторенні ситуації вважаю за краще заблокувати обох користувачів ніж статтю. --Yakiv Glück 05:11, 31 січня 2009 (UTC)

Щодо критерії захищеності інформації[ред. код]

Доброго дня, Якове, щось не помітно вашої участі в голосуванні. --Рейдер з нікчемних земель 14:41, 5 лютого 2009 (UTC)

Кгм... Якщо коротко, то я в ступорі. Гадаю, що якщо здоровий глузд піде так далеко, що звідсіля і видно не стане — рятувати укВП не буде сенсу. --Yakiv Glück 14:58, 5 лютого 2009 (UTC)

Про шаблони[ред. код]

Якове, який сенс вішати шаблон на таку малу статтю як Адальберт Бременський? Чи не краще просто відформатувати й не мучатися чи не ставити взагалі? --Рейдер з нікчемного лісу 21:21, 7 лютого 2009 (UTC)

Немає часу і натхнення, зараз просто патрулюю нові статті. На диво останнім часом їх побільшало. В тій статті дійсно не вікіфіковано багато важливих «термінів». --Yakiv Glück 21:24, 7 лютого 2009 (UTC)
А сенс в подібному шаблоні? Він же стоїть на нещліченних тисячах статей? Невже дійсно вірете, що хтось і колись буде спеціально йти по шаблону й вікіфікувати? Та не буде такого. А статті й так без усяких шаблонів вікіфікують. Тому не займайтеся дурною роботою. --Рейдер з нікчемного лісу 22:08, 7 лютого 2009 (UTC)
З шаблоном статті вікіфікують швидше. --Yakiv Glück 22:12, 7 лютого 2009 (UTC)
Рейдере, та «дурна робота» називається патрулюванням.--Анатолій (обг.) 22:16, 7 лютого 2009 (UTC)
Дуже сумніваюся що швидше. Взагалі ота вікіфікація часто така дурня... Доречі я зумисне роблю лише мінімальну вікіфікацію - нехай інші глибину статті збільшують та кількість редагувань набирають. --Рейдер з нікчемного лісу 22:22, 7 лютого 2009 (UTC)

{{Значимість}}[ред. код]

Поясни, будь ласка, для чого потрібен цей шаблон виходячи з того, що:

 • в нас нема механізму розгляду статей з сумнівною значимістю, стаття має непогані шанси провисіти вічно з вічно сумнівною значимістю (в росіян наразі висить 602, в енВікі 25000 (!), більш-менш працюючий механізм я бачив лише у шведів)
 • нема відповідної категорії, а отже й можливості контролювати кількість таких статей
 • майже такий шаблон вже був, називався {{Сумнів}}, його було вирішено об'єднати з {{delete}} — NickK 16:00, 8 лютого 2009 (UTC)
Щоб люди знали, що нам соромно за такі статті. --Yakiv Glück 16:11, 8 лютого 2009 (UTC)

Хліборобство[ред. код]

Ви вилучаєте цю статтю і пишете "закоротка". Але ж обсяг - не причина для вилучення, а причина для доробки. Прошу повернути і виставити на доробку. Білецький В. С.

Може мати перспективу, відновив, виставив на поліпшення. --Yakiv Glück 15:22, 12 лютого 2009 (UTC)

Споживча вартість[ред. код]

Ви вилучаєте цю іще статтю і пишете "закоротка". Обсяг - не причина для вилучення, а причина для доробки. Прошу повернути і виставити на доробку. Подібні дії "на тихця" без обговорення - граничать з вандалізмом (по іншому таке "скорочення" УкрВікі важко назвати). Всі ці поняття існують і перспективні для розвитку статей. Припиніть подібні дії. Білецький В. С.

Я написав «менше 296 байтів». Існування понять не означає, що треба писати статті з 6 слів. Якщо вважаєте, що стаття потрібна — пишіть з нуля. Якщо хтось пише «монуметнальні твори» по 140 байтів — це не причина всіх їх лишати для поліпшення. Стаття створена майже місяць тому і ніхто її не розширив. --Yakiv Glück 15:21, 12 лютого 2009 (UTC)
Прошу повернути ті 296 байтів. Білецький В. С.
Як забажаєте.:) --Yakiv Glück 15:31, 12 лютого 2009 (UTC)
Якове, хоч би поставив на поліпшення чи що? Хоч насправді відновлювати статтю сенсу нема. Те чмо вмудрилося навіть навіть в такому короткому визначенні зробити «маленьку» помилку яка перетворює його на фантастику - не будь-яку, а яку-небудь. --Рейдер з нікчемного лісу 15:38, 12 лютого 2009 (UTC)
Ну я сподівався, що автор запиту швидко її поліпшить. Гарну помилку впіймали :D
P.S. Не ображайте дописувачів. --Yakiv Glück 15:41, 12 лютого 2009 (UTC)
Політекономія то був улюблений предмет першого курсу. --Рейдер з нікчемного лісу 15:48, 12 лютого 2009 (UTC)
Нова тема: Споживча вартість - це з економічної теорії взагалі. Не вузько-марксизму (і тільки). У вас що немає елементарно вищої освіти? Це ж - ази. Білецький В. С.
Подивіться англійську інтервікі. Те що «взагалі», це скоріше корисність (en:Utility). --Yakiv Glück 17:13, 12 лютого 2009 (UTC)
Я робив це через російську вікі і не дивився у англійську. Подивіться російську "ru:Потребительская стоимость" (по іншому можна й так - Корисність (економіка)) Білецький В. С.
Якщо ви маєте на увазі цей редирект, то я їм писав, щоб вони ту нісенітницю вилучили. Нажаль в мене немає ні оригіналів ні перекладів творів/праць Маркса, тому що саме він називав споживчою вартістю я точно не скажу, але в англійській мові цей термін нерозривно пов’язаний з марксизмом. А «корисність (економіка)» це і є en:Utility. --Yakiv Glück 17:30, 12 лютого 2009 (UTC)
Перше - росіяни дійсно накрутили з тією корисністю. Друге - це попри все не марксизм. Це термін, який належить до загальної економічної теорії. Хоч і розпрацбовувався в рамках марксизму. Але на сьогодні багато що спершу розпрацьоване в марксизмі (ліпше звичайно - економічній теорії Маркса) давно стало надбанням загальної економічної теорії. Так що тільки десь краєчок в історичному плані розвитку економічної теорії - то марксизм, а по великому рахунку по-сучасному - це економічна теорія. (англійська вікі тут теж десь перегнула палку або не так розуміє марксизм як ми).Білецький В. С.
Ще одне - у росіян чомусь не Потребительская стоимость а Потребительная стоимость Білецький В. С.
Якщо погоджуєтесь, то пропустю цитування перекладів і перейду до профанацій в царині економічної історії. (Книжки нормальної немає — скажу по-пам’яті) Арістотель називав це корисністю, Адам Сміт здається вигадав отой «Use-value», але «Use-value» як ми його знаємо створив саме Маркс. В енВП стаття не ідеальна, і в нас і в них розуміння марксизму далеке від ідеального. А що таке «Економічна теорія» мені сказати важко, бо вона складалася/складається з багатьох шкіл/напрімків, серед яких і марксизм, тому я думав що марксизм це просто більш конкретна категорія. Можна просто додати обидві категорії.
І ще одна моя профанація: Потребительная — споживча, потребительская — споживацька. --Yakiv Glück 18:24, 12 лютого 2009 (UTC)
І прошу, не ставте інтервікі на цей редирект поки там не буде хоч якоїсь статті саме під такою назвою, бо якись інтервікі-бот або його господар, намагаючись вирішити проблему, зробить тільки гірше. --Yakiv Glück 18:28, 12 лютого 2009 (UTC)
Загалом і у мене під руками немає досконалої історичної розвідки на цей темат, але Ви здається правильно виклали загальний хід. Цілком згоден. Поставимо дві категорії (я ще раніше поставив) а редирект той не буду ставити поки росіяни не наведуть тут порядок. Мабуть питання вичерпане. Білецький В. С.
Нова-стара тема. Прошу на майбуинє - не вилучайте "короткі" перспективні статті (взагалі щось "коротке"). Бачите - Білецький дві статті врятував. А й ви могли те зробити - не хитра то штука. Просто підхід повинен бути - не ламати, а будувати. (Але будувати не методом "До основанья а затем). Успіхів! Білецький В. С.

Махновський рух[ред. код]

Прошу повернути для переробки. Важлива тема. Білецький В. С.

Там суцільне невікіфіковане/необроблене копівіо, таке не можна повертати. Ось джерело. Тільки не копіюйте його туди знов, пишіть якісно. --Yakiv Glück 09:40, 13 лютого 2009 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 16:01, 13 лютого 2009 (UTC)

Путін[ред. код]

В мене питання: що в тебе за дивне ставлення до російського прем'єра? По-перше, нащо ти вилучив перенапрямок з Путін на Путін Володимир Володимирович, де, на мою думку, слід було б вчинити як з Кучмою? По-друге, нащо ти створив Путінізм/Test, де нема жодного слова українською (вже швидко вилучив як неукраїномовну)? Не міг кращого місця знайти (Користувач:Yakiv Gluck/Test або Користувач:Yakiv Gluck/Путінізм, наприклад)? — NickK 21:49, 13 лютого 2009 (UTC)

Путінізм треба було рятувати... Доречі, як ти його знайшов? А з кучмою треба зробити те саме що й з путіним, а не навпаки. --Yakiv Glück 21:52, 13 лютого 2009 (UTC)
Пошуком сторінок, що починаються з Путін, зазвичай саме так я поповнюю дизмабіги. Щодо Путіна, то я певен, що відсотків 99 користувачів шукатимуть саме політика, а не страву, і тим більше не лижницю з віддалено схожим прізвищем. Та й багацько посилань, які мають вести аж ніяк не на дизамбіг — NickK 22:35, 13 лютого 2009 (UTC)

Про Ельфійську пісеньку[ред. код]

Пане, щось Ви не голосуєте ні за ні проти, а Ваш голос може бути вирішальним. То зумисне? --Рейдер з нікчемного лісу 18:34, 23 лютого 2009 (UTC)

Французька кампанія (1940)[ред. код]

З чого Ви взяли що уточнення 1940 зайве, була ще кампанія 1814 року. --Alex79 18:42, 23 лютого 2009 (UTC)

Навіщо ж ви перейменували замість того щоб зробити дизамбіг? --Yakiv Glück 18:55, 23 лютого 2009 (UTC)
Якщо чесно, то намагаюсь спілкуватись рідною мовою і не зовсім розумію що таке той Ваш «дизамбіг». Не хочу вступати суперечку і прошу повернути посилання. --Alex79 19:05, 23 лютого 2009 (UTC)
Вибачте, пояснюю. Якщо одна подія відбувалася в різні роки, то основна сторінка з назвою (у нашому випадку) Французька кампанія має містити посилання на сторінки, що розповідають про ці події, тобто на Французька кампанія (1940) та Французька кампанія (1814). --Yakiv Glück 19:21, 23 лютого 2009 (UTC)
Про дизамбіг дивіться в глосарії, це вікісленг. --Yakiv Glück 19:24, 23 лютого 2009 (UTC)
Дякую за роз'яснення, але як на мене, то багатозначний термін ні чим не гірший від отого матюка :) --Alex79 19:47, 23 лютого 2009 (UTC)
Але дизамбіг — це «стаття про багатозначний термін», аж 4 слова замість одного. --Yakiv Glück 19:51, 23 лютого 2009 (UTC)

Союзницька війна (90—88 роки до н. е.)[ред. код]

Вітаю :) Хотіла уточнити, а навіщо слово «роки» та ще й у стількох формах, накшталт, «років» тощо.. Є ж статті Тридцятирічна війна 1618—1648, Японсько-китайська війна 1894—1895. --Erud 20:12, 23 лютого 2009 (UTC)

Бо мені здається дивним вживання уточнення «до н. е.» без слова «рік». А «років» то я помилився, можу вилучити якщо хочете. —Yakiv Glück 20:33, 23 лютого 2009 (UTC)
Та ні, я без претензій ) Просто я помітила таку штуку: дати до різдва Христа так само вікіфікуються без слова «рік». Хотіла уточнити, чи це моя помилка, може, є якесь правило іменування статей, яке я порушила --Erud 20:57, 23 лютого 2009 (UTC)
Я бачив... не знаю чи є правило, можна в кнайпі запитати... --Yakiv Glück 21:02, 23 лютого 2009 (UTC)

Номінація в добрі статті Бліч[ред. код]

 • Вітаю. Не поділитеся вашою думкою щодо номінації?--セルギイОбг. 07:36, 11 березня 2009 (UTC)
 • В мене до вас є ще одне прохання. Не могли б ви подивитись на шаблон {{Персонаж аніманги}}? Я скопіював його з англійської вікі, але у нас чомусь не працює пункт series в цьому шаблоні.--セルギイОбг. 14:18, 13 березня 2009 (UTC)
  Додав підзаголовок — тестуйте. --Yakiv Glück 15:06, 13 березня 2009 (UTC)
  Дякую, тепер все працює.--セルギイОбг. 16:00, 13 березня 2009 (UTC)

Ідеальна кільцева в'язанка[ред. код]

Постав її краще на сьогодні, ну не могла вона бути номінована за три дні до створення, тому я зняв (інакше були б підстави і бажаючі вважати голосування недійсним) — NickK 19:20, 11 березня 2009 (UTC)

Дякую[ред. код]

За поліпшення. --Рейдер з нікчемного лісу 08:22, 16 березня 2009 (UTC)

Прошу проголосувати[ред. код]

Йде голосування щодо вилучення статті Україна та українці в російській літературі від 17 — до початку 20 століття там добре наведені аргументи як за так і проти цього. Буд ласка витратьте трохи часу й допоможіть спільноті визначитися. --Рейдер з нікчемного лісу 12:08, 16 березня 2009 (UTC)

{{TOCright}}[ред. код]

Не зрозумів причину видалення, зокрема на сторінці Рада національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України --Perohanych 11:49, 17 березня 2009 (UTC)

Видалось непотрібним. Подібні штуки зазвичай використовують лише у великих статтях та списках. --Yakiv Glück 20:59, 17 березня 2009 (UTC)
ОК --Perohanych 05:36, 18 березня 2009 (UTC)

Цікаво[ред. код]

Привіт! Пишу без жодних претензій, просто з людської цікавості. Скажи, будь-ласка, у чому був сенс твого редагування у статті про кота Пантелеймона? Там же шаблон висить "в роботі"... --Nestor 20:19, 19 березня 2009 (UTC)

Аби не забути, що вони там обов’язково треба. --Yakiv Glück 20:23, 19 березня 2009 (UTC)
). Не хвилюйся, я про таке не забуваю! --Nestor 20:42, 19 березня 2009 (UTC)
Це добре, доречі, та пані, що була ініціатором... може й про неї статтю написати? --Yakiv Glück 20:55, 19 березня 2009 (UTC)
Чесно кажучи, я до Маргарити Січкар ставлюся не дуже позитивно... --Nestor 21:04, 19 березня 2009 (UTC)

Запитання[ред. код]

Пане Якове в мене з’явилися певні ідеї щодо правил дій при відкотах та розв’язання конфліктів, однак перш ніж виставляти подібне на загальне обговорення мені дуже цікаво було б почути думку активного адміністратора. То як цікавить? --Рейдер з нікчемного лісу 11:49, 20 березня 2009 (UTC)

Ну мене взагалі цікавить, чи є у нас щось в правилах про це. Я при війні відкотів схильний більше блокувати статтю, хоча якщо воюють лише 2 досвідчені користувачі — тоді думаю краще їх. А щодо вирішення, то все стандартно — джерела, посередництво, терпимість.. Але в правилах про це здається нічого? --Yakiv Glück 17:26, 20 березня 2009 (UTC)

Щодо перейменувань[ред. код]

Вітаю! Хотіла у Вас уточнити, чому треба було перейменувати Лозаннський мирний договір 1923 на Лозаннський мирний договір (1923)? :/ Адже в іменуванні воєн Ви ще жодного разу за мною не брали в дужки дати подій --Erud 19:48, 20 березня 2009 (UTC)

Це серед ваших статей я війни не перейменовував. :) Якщо цифра не стояла в офіційній назві війни чи як у даному випадку договору, її треба брати в дужки як уточнення. Доречі, а в якому році був ще один договір? Зробіть будь ласка дизамбіг. Війни, раджу теж перейменувати. --Yakiv Glück 20:17, 20 березня 2009 (UTC)
І тут поблажливість виявляєте до мене :D є інший, 1912 р. між Італією та Османською імперією, зроблю :) --Erud 20:29, 20 березня 2009 (UTC)

Справа ваша, але Голяки (Калинівський р-н, Вінницька обл.), здається мені, існували.

Спочатку знаходите докази існування, далі на їх основі визначаєте значимість, потім вже перероблюєте існуючі статті та створюєте нові. --Yakiv Glück 08:57, 14 травня 2009 (UTC)

Вибачте, нет укр клавиатуры: Вы не потрудились вернуть в статью всю информацию, которая из нее пропала благодаря Вашему переименованию. Мне пришлось тратить на это время. Я работаю с архивными документами, там есть указание - иначе бы не полез. А на спор и обоснования - времени нет. Конечно, Вы умнее и все доказательства - в ваших руках. Спасибо за инструктаж, г-н бюрократ.--Shanghainese 09:08, 14 травня 2009 (UTC)

Не бачу жодних підстав вірити вам на слово. Тим паче після того, як ви сказали, що через моє перейменування зі статті пропала якась інформація. Покажіть будь ласка конкретний diff де це видно. Поки що я бачу ось такий мій [22], де нічого не змінилося крім назви і ось такий ваш [23], де дійсно щось пропало. --Yakiv Glück 09:17, 14 травня 2009 (UTC)
[24]--Shanghainese 09:50, 14 травня 2009 (UTC)
І посилання на джерело обов'язково додайте. --Yakiv Glück 09:51, 14 травня 2009 (UTC)
обов'язково, навіть без вибачень з Вашого боку.--Shanghainese 10:18, 14 травня 2009 (UTC)

Ренн та Монако[ред. код]

 • дякую за допомогу по статті та з шаблонами, якраз Югославія став саме в нагоді.. ще дуже потрібні прапорець Заїру та СНД також емблема/уніформа для Монако,а в майбутньому для ПСЖ та Сент-Етьєнна.. --AnatolyPm 15:10, 22 березня 2009 (UTC)
  • СНД — СНД — {{прапорець|CIS}}
  • Заїр — Заїр — {{прапорець|ZAI}}
  • Форми можете копіювати з англомовних статей. --Yakiv Glück 15:24, 22 березня 2009 (UTC)

Розподіл обов'язків[ред. код]

Доброго дня. Цікавить Ваша думка по цьому питанню: [25] --AndriykoUA 18:20, 22 березня 2009 (UTC)

Шаблони[ред. код]

як зробити такий шаблон щоб можна було помістити туди прапор як тут http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Switzerland_Squad_2008_UEFA_Euro ..не вдається вставити прапор..чи портібно спочатку знайти пропор відповідного розміру..?? --AnatolyPm 15:21, 23 березня 2009 (UTC)

Крім існуючих параметрів в шаблон треба дописати: |country_code =SUI --Yakiv Glück 16:14, 23 березня 2009 (UTC)
дякую, майже вийшло .. не знаю як виправити далі..
Не забувайте підписуватись після реплік в обговореннях, натискаючи на відповідну кнопку, у вас в обговоренні показано яку саме. Далі додайте ще параметр: | country = Швейцарії --Yakiv Glück 17:27, 23 березня 2009 (UTC)
УРАА! вийшло! вже додав сюди Патрік Мюллер.. дякую за допомогу!! --AnatolyPm 17:58, 23 березня 2009 (UTC)
Тільки додавайте до статті шаблон, а не весь код. НікК вже здається пояснював що це означає. Спочатку створюєте сторінку Шаблон:Склад збірної Швейцарії на Чемпіонаті Європи 2008 року, далі просто додаєте в статтю {{Cклад збірної Швейцарії на Чемпіонаті Европи 2008 року}} --Yakiv Glück 18:42, 23 березня 2009 (UTC)
Ви дали посилання не на шаблон, а на зображення. Бажано, аби цей шаблон був в енВП, бо до оформлення що використовується у французів я ставлюсь не дуже добре. До того ж, де ви збираєтесь його використовувати? --Yakiv Glück 16:23, 24 березня 2009 (UTC)
для таблиці в статті Род Фанні замість довгих написів Жовті картки та Червоні картки..здається виглядало б краще... чи може у Вас є український шаблон для карток..?? --AnatolyPm 16:53, 24 березня 2009 (UTC)
Зараз норм? --Yakiv Glück 17:10, 24 березня 2009 (UTC)
дякую,супер!! :) додам до інших таблиць! щойно створив статтю Патріс Локо вони там теж знадобляться --AnatolyPm 17:58, 24 березня 2009 (UTC)
 • допоможіть позбутися напису "поточний склад" з шаблону «Чемпіонський склад Осера в сезоні 1995-96», що знаходиться в статті Крістоф Кокар ...доречі, я номери для гравців не проставляв навмисно,тоді на кожну гру виходили під різними номерами - той ж Кокар грав і під 9-им, і під 10-им.. --AnatolyPm 06:01, 25 березня 2009 (UTC)
  • Тільки поясніть, чим «чемпіонський склад» відрізняється від просто «складу»? --Yakiv Glück 07:14, 25 березня 2009 (UTC)
 :) --AnatolyPm 07:56, 25 березня 2009 (UTC)
дякую!--AnatolyPm 07:57, 25 березня 2009 (UTC)
Я серйозно. Якщо склад чемпіонський отже команда щось виграла в тому сезоні (і Кокар разом з нею)? А зі статті не зрозуміло що саме. --Yakiv Glück 08:04, 25 березня 2009 (UTC)
Звісно, клуб став чемпіоном країни в тому сезоні і Кокар дуже допоміг команді, просто ще стаття не написана..я спочатку займаюсь «підготовчим роботами» - додаю особисті дані,статистику - виходить певний «скелет» статті, і лише потім потрохи дописую - поспішати нікуди,хоча і інформації про деяких футболістів небагато,теж саме з Кокаром(звісно він не був суперзіркою!), то ось знайшов дещо французькою, згодом перекладу http://www.histoaja.free.fr/joueurs/cocard.htm доречі, а яка ліцензія у цих фото?? може вони підійдуть до статті?? --AnatolyPm 11:21, 25 березня 2009 (UTC)
Мабуть під копірайтом. Можна якесь завантажити вказавши ліцензію як наприклад тут, якщо сильно треба. --Yakiv Glück 17:21, 25 березня 2009 (UTC)
дякую, не знаю щось у мене не дуже виходит із завантаженнями.. це мабуть не піде ?? http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Cocard05.jpg --AnatolyPm 18:45, 25 березня 2009 (UTC)
Ну зображення як зображення, проблема в тому, щоб дізнатися, що на ньому зображено, тобто який рік, зустріч і т. д. але якщо не знаєте, то дійсно можна обійтись «Крістоф Кокар під час гри». От тільки ліцензію ви так і не додали. --Yakiv Glück 18:51, 25 березня 2009 (UTC)
Про транслітерацію спитайте наприклад у цього пана: Обговорення користувача:Ahonc. --Yakiv Glück 21:23, 26 березня 2009 (UTC)
дякую,хоч у нас в КНЛУ і є факультет голландської, однак простіше та швидше мабуть буде спитати у Ahonc.. а що думаєте про фото?? не видалять? у того користувача воно вже з жовтня 2007.. --AnatolyPm 21:29, 26 березня 2009 (UTC)
Ну якщо футболіст вже не грає, то може й лишитися. --Yakiv Glück 21:32, 26 березня 2009 (UTC)
 • буду сподіватись, що залишать! дякую за редагування фотофайлу.. хотів спитати, за що видалили ті прапорці Руанди та Малаві?? невже Ви проти їх вживання?? :) у польскій вікі часто прапорець під країною народження..і я у них перейняв.. будь-ласка допоможіть з шаблоном прапорця ПАР до 1994 року ось такого http://en.wikipedia.org/wiki/File:Flag of South Africa (1928-1994).svg не вмію їх створювати... хочу написати свою першу "нормальну" статтю про Радебе.. і ще одне якщо я використовую матеріал з газети або журналу,їхні цитати і т.п. я повинен вказувати на джерела,вірно?? --AnatolyPm 16:49, 27 березня 2009 (UTC)
Прапорці ставляться до місця народження а не після. І якщо футболіст грав за збірну, то цей прапорець вже стоїть нижче в шаблоні. Прапорці країн рекомендовано використовувати коли вони несуть якесь навантаження крім декоративного. Прапорець ПАР: ПАР → {{Прапорець|RSA|1970}}--Yakiv Glück 16:55, 27 березня 2009 (UTC)
дякую за роз'яснення.. і за прапорець.. --AnatolyPm 17:25, 27 березня 2009 (UTC)

Питання[ред. код]

Скажіть, пане, Ви отак спеціально статті про Сімпсонів ставите на вилучення? А Люди гинуть за бензин ото чим провинилося? То погано, що ми перші взялися писати статті про Букіних, це ж дуже відомий серіал у світі? Щодо вилучень, Ви часом не дивитеся за створерними мною статтями, щоб їх ставити на вилучення?--Anatoliy 024 обг.ø 12:32, 24 березня 2009 (UTC)

Ні, я нікого не переслідую. --Yakiv Glück 16:17, 24 березня 2009 (UTC)
Тоді 6 канал треба закривати, бо статтю перероблено, і про значимість вказано. Щодо Ларамі, то їх кудись перенести, а дзвінки до МО у випадку рахунку 8-4 або перенести до Таверна Мо, або лишити як є.--Anatoliy 024 обг.ø 18:00, 24 березня 2009 (UTC)

Otheruses[ред. код]

Вітаю, це не дуже принципово, але Otheruses (Авелліно,...) над шаблоном-карткою пересуває цю картку вниз, зменшуючи відразу видиму на екрані частину. --Rar 10:48, 26 березня 2009 (UTC)

Так, але картка стосується статті, а попередження має йти до статті. --Yakiv Glück 10:54, 26 березня 2009 (UTC)
Якщо стаття-дизамбіг має назву Назва (значення), то Otheruses можна писати без параметрів. Так у статті Катандзаро достатньо просто написати {{Otheruses}}.--Анатолій (обг.) 11:29, 26 березня 2009 (UTC)
Здається це не до мене:) --Yakiv Glück 11:30, 26 березня 2009 (UTC)
Але я також побачив :) --Rar 12:45, 26 березня 2009 (UTC)
Якщо треба зробити так, щоб перед карткою порожного місця не було, треба поставити спочатку картку, потім Otheruses — NickK 14:55, 26 березня 2009 (UTC)
Я так ставив, і, якщо немає заперечень, ставитиму надалі. --Rar 16:50, 26 березня 2009 (UTC)

Шаблон:Склад збірної Іспанії на Чемпіонаті світу 1978 року[ред. код]

Вітаю! допоможіть будь-ласка з прапором Іспанії - мені потрібно вставити в шаблон прапор 1977-1981 рр. - ось він [26] --AnatolyPm 09:04, 9 квітня 2009 (UTC) У нас і в енВП в шаблонах використовується яскравий прапор [27] Іспанія {{Прапорець|ESP|1977}} Хоча в статті в енВП, прапор саме той що ви показали. Можете написати в енВП, аби розібралися. --Yakiv Glück 09:25, 9 квітня 2009 (UTC)

дякую, але я не знаю як його помістити в шаблон --AnatolyPm 09:38, 9 квітня 2009 (UTC)
Є. --Yakiv Glück 09:55, 9 квітня 2009 (UTC)
Дякую.. :) --AnatolyPm 10:37, 9 квітня 2009 (UTC)

Недопереклади[ред. код]

Якове, твої недоперекадені статті про футбольні змагання засмітили Портал:Спорт/Червоні посилання посиланнями на неукраїномовні імена. Будь ласка, знайди час та поперекдажай хоча б вікіфіковане. Дякую — NickK 09:44, 11 квітня 2009 (UTC)

Сорі що так довго. Або я не зрозумів в чому справа, або погано дивився, або їх там не знайшов. --Yakiv Glück 19:57, 15 квітня 2009 (UTC)
Там на дні багато посилань типу Vágner Love, Ivica Olić, переважно з таких недоперекладів (список з того часу сильно оновився) — NickK 20:08, 15 квітня 2009 (UTC)
Дообре, передивлюся, не дуже вони там засмічують.. --Yakiv Glück 20:10, 15 квітня 2009 (UTC)

Щиро вітаю[ред. код]

тебе із Днем народження ) бажаю усіпшної сесії та класного відпочинку влітку ) --Erud 08:44, 12 квітня 2009 (UTC)

Дякую:) --Yakiv Glück 19:55, 15 квітня 2009 (UTC)

Ліга чемпіонів УЄФА 2008—2009 (груповий етап)[ред. код]

раз почав треба довести до ума--Deineka 16:56, 3 травня 2009 (UTC)

Дякую за зауваження, але хотів би ще й почути що там такого безумного зараз. За виключенням 1 речення вступу стаття майже повністю повторювала англомовний варіант. --Yakiv Glück 10:31, 4 травня 2009 (UTC)
турнір завершився, таблиці не закриті, так і лишилося 5 матчів. Англійці свої таблиці закрили.
Ага, в останній таблиці точно 5 матчів, але вона була в нормальному вигляді в основній статті. Ніби все? --Yakiv Glück 16:23, 5 травня 2009 (UTC)

Авторські права[ред. код]

Чи можна використовувати текст з газети "Сєвєродонецькі вісті", який зараз друкується у серії статей до 75-річчя з дня заснування міста. Всі статті написані двома авторами. Причому в газеті зазначено, що "при використанні наших публікацій посилання на "Сєвєродонецькі вісті" обов'язкове". Але ніде не зазначено, що необхідно мати письмовий або будь-який інший дозвіл. Стаття цікаво розповідає про історію Сєвєродонецька та інших населених пунктів, підпорядкованих Сєвєродонецькій міській раді. Дякую за відповідь.--Бахтін 13:40, 8 травня 2009 (UTC)

Вам певно вже відповіли.. Справа в тому, що цей напис не означає дозвіл на вільне розповсюдження. У авторів з редакцією може бути певна домовленість про авторські права і т. п. Впринципі можна уривками використовувати, але у енциклопедії стиль дещо від газетного відрізняється.
Про це краще питати десь у кнайпі, аби всі на одній сторінці скоординували свої думки і знання. Вибачте за пізню відповідь. --Yakiv Glück 11:58, 13 травня 2009 (UTC)

Одуд[ред. код]

Що ви там накоїли, що стаття тепер якось дивно відображається? (я про параметр poem) --Koshelyev 18:41, 13 травня 2009 (UTC)

MediaWiki:Watchlist-details[ред. код]

Поверніть будь ласка. Ніхто ж не скаржився, а мені наприклад дуже зручно перемикати між списками спостереження.--セルギイОбг. 14:53, 14 травня 2009 (UTC)

Впринципі ви можете самі повернути. Але якщо треба щоб хтось поскаржився, то запишіть мене. За бажання ще Агонк може, він доречі пропонував вихід з опціональним ввімкненням. --Yakiv Glück 14:55, 14 травня 2009 (UTC)
Опціональне ввімкнення, то ідея слушна. Я правда не знаю куди отой рядок в MediaWiki:Common.css вставити. Не допоможете?--セルギイОбг. 15:14, 14 травня 2009 (UTC)
Додав. Очистіть кеш і перевірте, чи працює. --Yakiv Glück 16:41, 14 травня 2009 (UTC)
Все працює, дякую.--セルギイОбг. 16:43, 14 травня 2009 (UTC)

Фільтр правок[ред. код]

Вітаю! Хотілося б почути вашу думку стосовно цього питання.--セルギイОбг. 09:20, 17 травня 2009 (UTC)

Найбільші Вікіпедії[ред. код]

Я хоч і недавно у вікіпедії, але через своїх друзів знаю про неї давно. Тому дивуюся - як я уявляю, найбільші - це перші 1-5 вікіпедій (десь до 500 000 статей, потім - середні - до 100 000 і т.д. Чи ви хотіли і нас грішних вписати у великі? Користувач:Філософ

Дуже щиро з вашого боку починати розмову з середини думки, але краще почніть з початку, бо я нічого не розумію. Особливо, чому це питання саме в мене на сторінці обговорення. --Yakiv Glück 11:24, 18 травня 2009 (UTC)
Вибачаюся, що втручаюсь, але може пан має на увазі Шаблон:Найбільші Вікіпедії?--セルギイОбг. 11:28, 18 травня 2009 (UTC)
Може й має, але до чого тут я? --Yakiv Glück 11:34, 18 травня 2009 (UTC)
Тоді я відповім на запитання. Оскільки наша Вікіпедія поміщається в шаблон, то вона велика. Насправді ми займаємо 16-е місце за кількістю статей. Їх у нас більше, ніж зірочок на небі, навіть більше ніж 140 тисяч. --Дядько Ігор 11:45, 18 травня 2009 (UTC)
Дякую, у вас так само вбивча логіка:) Насправді там збоку написано «Понад 100 тисяч статей» і т. п. А називати шаблон «Найбільші, великі та середні Вікіпедії» чомусь не захотіли... --Yakiv Glück 11:51, 18 травня 2009 (UTC)
Ну я те саме вас запитав, бо побачив ваше останнє втручання (я думав ви автор того шаблону)Користувач:Філософ
Ні, я просто наводив лад з посиланнями. Пропонуєте назвати шаблон як в енВП: «Вікіпедії за кількістю статей»? --Yakiv Glück 11:59, 18 травня 2009 (UTC)
«Вікіпедії за кількістю статей» - Так буде вірніше.Користувач:Філософ
Тоді треба буде додати до шаблону ще вікіпедії з кількістю статей понад 10, 5 і одну тисячу, а в даному шаблоні лише верхівка айсберга. Поки не додамо, має називатись як є. А додавати мені чесно кажучи не дуже хочеться. Напишіть десь в кнайпі у нас, може знайдете однодумців. --Yakiv Glück 12:19, 18 травня 2009 (UTC)

Запитання[ред. код]

А чи можу я голосувати проти видалення тієї міні-статті яку я ж і поставив - тобто чи автори можуть голосувати, чи це не прийнято? Користувач:Філософ

Як і в попередньому разі спочатку варто пояснити ситуацію. --Yakiv Glück 11:25, 18 травня 2009 (UTC)

Ситуація така - я поставив отаке визначення з невеликим коментарем: Аксіологія етична. Зараз ви його вилучаєте. І я бачу там у вас іде голосування. Навіть пишуть не пояснюючи знамените "Ганьба..." - як на майдані. Чи можуть у цьому голосуванні брати участь і автори? Чи це прийнято? І чи ви самі не поясните мені що там у тій статті не так (я її вже троха доповнив). Ви щось по суті маєте проти того матеріалу? Чи то так треба - всі матеріали випробовувати? Щось я не зрозумію порядків. Користувач:Філософ

1)Він був замалим. 2) Правильно «Аксіологія етична» чи «Етична аксіологія»? У нас прийнятий прямий порядок у назвах. 3) Стаття й досі не велика, але можливо й достатня аби лишити, точно сам не знаю. 4) Так, ви можете голосувати будь де (якщо це прямо не заборонено якимсь правилом) один раз. 5) Не звертайте уваги на дивні коментарі. --Yakiv Glück 11:56, 18 травня 2009 (UTC)
«Аксіологія етична» - саме так іде по програмі навчання та з варіантами (у дужках слово "етична") - в російських джерелах. Дивіться тут: http://ariu.berdyansk.net/departments/humanita/kafedra/predmets/Ethics/pr.htm

...А коментарі напрочуд дивні щоб не сказати більше (на цих сторінках схоже "смешались в кучу кони, люди...")Користувач:Філософ

Я вас може здивую, але часто безпечніше, спокійніше та швидше для спільноти їх ігнорувати. --Yakiv Glück 12:21, 18 травня 2009 (UTC)

Державні утворення на території сучасної України[ред. код]

Вітаю! Дякую за переробку схеми державних утворень, але, на мій погляд, вона містить деякі помилки:

 • Запоріжжя пишеться через "і"
 • Хорвати у нас були "Білі" (на схемі - просто хорвати)
 • куди зникли середньовічні:
  • Херсонес,
  • Хозарський каганат,
  • Золота Орда,
  • Західні князівства ХІ-ХІІ столітть, які передували ГВК?
  • Венеція та Генуя (колонії на чорноморському узбережжі)
  • Утворення, підконтрольне Гетьману у 17-18 ст.
 • Кубань хоч і була заселена і освоєна українцями, але ніколи не була її частиною; інакше тоді треба включати до даної схеми і території всяких Зелених і інших клинів, а також центральну Канаду;))
Вітаю і вас. Нажаль я навіть не можу зорієнтуватися, про яку саме схему мова. В будь якому разі я слабо розуміюся на історичних нюансах і якщо й правив якусь схему то мабуть задля кращої технічної реалізації. Будь ласка, додайте свої пропозиції на сторінку обговорення предмету про який йде мова. Якщо там ніхто не зреагує — напишіть до однієї з кнайп. --Yakiv Glück 18:30, 21 травня 2009 (UTC)

Шаблон:Фінали НБА[ред. код]

Допоможіть «звернути» цей шаблон, щоб він не займав багато місця. --Анатолій Смага 11:38, 22 травня 2009 (UTC)

Навігаційні шаблони згортаються автоматично коли їх більше трьох на сторінці. Не бачу особливої потреби робити цей примусово згорнутим. --Yakiv Glück 11:53, 22 травня 2009 (UTC)
Добре. Дякую. --Анатолій Смага 12:00, 22 травня 2009 (UTC)

Кубок 1992[ред. код]

Ти чого статтю псуєш? Які єврокубки? То кубок України. А якщо я тобі твою ЛЧ повандалю? Спитав би спочатку, а потім міняв.--Анатолій (обг.) 12:41, 23 травня 2009 (UTC)

Та Глюк нічого не вандалив, а просто хотів оформлення покращити. --Koshelyev 12:42, 23 травня 2009 (UTC)
Я не казав, що він вандалить. Просто, якби я поміняв оформлення в статті про ЛЧ, він би відкотив як вандалізм. Він же бачить, що я редагую статтю, йому мало інших статей? І нашо там ті таблиці на півсторінки?--Анатолій (обг.) 12:48, 23 травня 2009 (UTC)
Ну ти використав термін «псуєш», що по суті близьке до вандалізму. А чим погане оформлення статей про ЛЧ? На мою думку, якби так усі статті про футбольні змагання були оформлені, то було б набагато гарніше і простіше в них орієнтуватись. --Koshelyev 12:51, 23 травня 2009 (UTC)
По-перше, глюк повикидав згадки про овертайм, по-друге, шаблон TwoLegResult більше підходить для міжнародних турнірів (там є прапорці), тому він ширший, по-третє, чому все маємо оформлювати як в англовікі? У нас статті про Кубки України мають своє оформлення (в англовікі подібна стаття взагалі текстом написана)--Анатолій (обг.)
 • Згоден з Koshelyev'им. --Yakiv Glück 13:08, 23 травня 2009 (UTC)

Я таки не розумію, чим краще

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
«Полісся» 5:8 «Чорноморець» 4:1 1:7 дч

від

Команда 1 Заг. Команда 2 Матч 1 Матч 2
«Полісся» 5:8 «Чорноморець» 4:1 1:7 дч

?

У першому випадку «Полісся» займає лише 1/3 комірки, «Чорноморець» — 1/2. Навіщо така широка таблиця?--Анатолій (обг.) 13:31, 23 травня 2009 (UTC)

А навіщо вузька? --Yakiv Glück 13:36, 23 травня 2009 (UTC)
А чому не задати однаковий параметр ширини для всіх таблиць, а то виходить як сало без хліба... --Koshelyev 13:41, 23 травня 2009 (UTC)
Нажаль деякі користувачі бояться таблиць ширших за півекрану :( --Yakiv Glück 13:45, 23 травня 2009 (UTC)
А може бояться гарно оформлювати свою роботу, обмежуючись сухим поданням даних у статтях?... --Koshelyev 13:49, 23 травня 2009 (UTC)
Ми ж не аплікацію робимо, а інформативну статтю. А щодо сухих даних, то я можу для кожного матчу понаписувати склади команд, авторів голів тощо, але ж Вікіпедія — не статистичний збірник.--Анатолій (обг.) 14:00, 23 травня 2009 (UTC)
Агонку, читай уважніше вище — там було написано не сухих даних, а сухого подання даних. --Koshelyev 14:25, 23 травня 2009 (UTC)
Так можна й на всю сторінку зробити.--Анатолій (обг.) 13:47, 23 травня 2009 (UTC)
Нащо тобі вся сторінка? Задай для таблиць параметр width="650px" і буде значно гарніше. --Koshelyev 13:49, 23 травня 2009 (UTC)

загальне оголошення[ред. код]

Навіщо ти прибрав оголошення про вибори, бюрократи ж їх ще не скасовували! --А1 14:04, 23 травня 2009 (UTC)

Керувався добрими намірами та здоровим глуздом. --Yakiv Glück 14:05, 23 травня 2009 (UTC)
Здоровий глузд — це те, з чим більшість людей погодяться, те, що більшістю людей прийнято за
істину в повсякденному житті.
А хіба більшість людей погодилась? Вибори можуть оголошувати і закривати лише бюрократи.--Анатолій (обг.) 14:34, 23 травня 2009 (UTC)
«Здоровий глузд — це те, з чим більшість людей погодяться» (майбутній час). --Yakiv Glück 14:36, 23 травня 2009 (UTC)
Ну так якщо це буде в майбутньому, то як ти можеш зараз ним керуватися?--Анатолій (обг.) 18:16, 23 травня 2009 (UTC)
перепрошую, а ви що, екстрасенс? — Крис 18:18, 23 травня 2009 (UTC)
Ви коли щось робите то відчуваєте, що при здоровому глузді? Чи сумніваєтесь оце так само як зараз? --Yakiv Glück 19:21, 23 травня 2009 (UTC)

Робоче запитання[ред. код]

Я бачу - Ви у просторі. Чи не допоможете з одним запитанням? Зараз я займаюся континентами. Взяв англійський шаблон і переклав - можна подивитись у Гондвана, наприклад. Але як цей шаблон стиснути до рядка у статті? Білецький В. С.

Тобто щоб він відображався завжди згорнутим ыі розгортався лише за вимоги читача? --Yakiv Glück 13:48, 24 травня 2009 (UTC)
Ні, не про те. У самому файлі (у режимі редагування) цей шаблон у розгорнутому вигляді. Подивіться Гондвана. Так він неоковирно виглядає і займає багато пам"яті. Треба згорнути в рядок ( у статті). Як це зробити? Білецький В. С.
Гляньте зараз. --Yakiv Glück 14:00, 24 травня 2009 (UTC)
Добре. Те, що треба. Тільки на моєму комп"ютері зображення в шаблоні щось "їде" вправо - і не всі надписи видні у гіпотетичних континентах. У Вас так само, чи це гандж мого комп"ютера? Білецький В. С.
У мене все гаразд. --Yakiv Glück 14:07, 24 травня 2009 (UTC)
Добре. Наразі дякую. Білецький В. С.

Стернування[ред. код]

Сам я профан у цих термінах, але пам'ятаю, що Муркт, який писав статті довго обговорював їх, щоб знайти правильний варіант. Керованість автомобіля й стернування, як він говорив, позначають різні речі. --Дядько Ігор 05:54, 26 травня 2009 (UTC)

Добре, дякую, то виходить треба взагалі той варіант вилучити і як перенаправленя? --Yakiv Glück 06:13, 26 травня 2009 (UTC)
Я пригадав. Якщо брати російські терміни, то є «управляемость» і «поворачиваемость», відповідно й з англійськими термінами, а українських ніхто не знав, тому були проблеми. Я не знаю, що робити - не спеціаліст. Я б залишив, як було. --Дядько Ігор 06:20, 26 травня 2009 (UTC)
Ну було без редиректів, потім прийшов анонім і надублював статті, тож довелося створити редиректи на «керованість» (думав так правильніше).
Повернув стернування а керованість вилучив. --Yakiv Glück 06:26, 26 травня 2009 (UTC)

Вітаю![ред. код]

... з поверненням! Невже я дочекалась? ) --Erud 12:24, 24 червня 2009 (UTC)

Годі сталкінгом займатися. --Yakiv Glück 12:29, 24 червня 2009 (UTC)
Яків.. Яків.. (( --Erud 14:48, 24 червня 2009 (UTC)
Подібно, не Ви одна...)-- Володимир Ф 15:03, 24 червня 2009 (UTC)

Обговорення користувача:Prima klasy4na#Шаблон:Company (2)[ред. код]

Не потрібно спільних шаблонів, достатньо спільних параметрів. Зробіть будь ласка один шаблон що розуміє і україномовні і англомовні параметри. Вилучаються лише шаблони з незрозумілими екзотичними назвами, інші перенаправляються. --Yakiv Glück 13:23, 24 червня 2009 (UTC)

На даний час я не можу зробити один шаблон що розуміє і україномовні і англомовні параметри. Я переважно копіював готові шаблони з деякими змінами. Якщо знаєте як — робіть. --Prima klasy4na 18:53, 24 червня 2009 (UTC)
ок, згодом буде, прохання не використовувати в статтях ту назву шаблона з (ен) в кінці. --Yakiv Glück 18:54, 24 червня 2009 (UTC)
Назва з ен пов'язана з тим, щоб створити та протестувати шаблон (з унікальною назвою), не порушуючи роботу існуючих шаблонів. Пізніше (після тестування) був змінений редирект {{Infobox Company}} --Prima klasy4na 19:19, 24 червня 2009 (UTC)
Я радий за тестування, але оскільки шаблон тестовий і буде замінений більш досконалим то в його існуванні немає потреби а назва надто нестандартна. --Yakiv Glück 19:21, 24 червня 2009 (UTC)
Тестовим він був до завершення тестування (зразу після створення) — Спеціальна:WhatLinksHere/Шаблон:Company_(en) --Prima klasy4na 19:31, 24 червня 2009 (UTC)
А стане непорбіним якщо з'явиться такий що його перевершує в функціональності. А з такою назвою — непотрібним навіть як редирект. --Yakiv Glück 19:32, 24 червня 2009 (UTC)
Можна просто перейменувати на {{Infobox Company}} --Prima klasy4na 19:44, 24 червня 2009 (UTC)
Infobox Company — стандартна назва для енВП, відповідно його буде перенаправлено на більш дієивий шаблон. --Yakiv Glück 19:47, 24 червня 2009 (UTC)

Назвіть як хочете, тільки щоб працював. Не розумію, що наразі від мене потребується і вимагається в цій дискусії (трохи втомився від реплік). Що треба? --Prima klasy4na 19:54, 24 червня 2009 (UTC)

Все було пояснено ще в третій репліці тут: «прохання не використовувати в статтях ту назву шаблона з (ен) в кінці», наразі від вас більше нічого не треба. --Yakiv Glück 19:56, 24 червня 2009 (UTC)

Спеціальна:WhatLinksHere/Шаблон:Картка_компанії. Поспіх з переробки та вилучення шаблонів недоречний. Маю на увазі тестування та налагодження. Велика кількість статей мають посилання на параметри, що містились у вилучених, перейменованих, перероблених шаблонах. Хто, як і коли це все буде виправляти? --Prima klasy4na 12:28, 26 червня 2009 (UTC)

Покажіть помилку і я виправлю. --Yakiv Glück 12:57, 26 червня 2009 (UTC)
Всі помилки одразу не видно. Що кидається у вічі: статті мають посилання на параметри, яких немає в шаблоні (тобто вони не прописані, або прописані іншим набором символів). Відповідно ці параметри в картках статей не відображуються. --Prima klasy4na 13:05, 26 червня 2009 (UTC)
думаю виправлення параметрів в статтях має допомогти. На щастя статей не так багато. (І мабуть майже всі вони в Вашому списку спостереження.) --Yakiv Glück 13:07, 26 червня 2009 (UTC)
Не користуюсь списком спостереження взагалі. А кількість статей, що потрібно перевірити — близько 300. --Prima klasy4na 13:14, 26 червня 2009 (UTC)
Та я наче всі параметри старого шаблону врахував, так шо не бачу потреби перевіряти старі статті. А нових, де використовувалися вилучені шаблони не так вже й багато, до того ж, якщо вони використовувалися для перенесення статей з енВП і там англомовні параметри, то я їх так само всі постарався лишити. --Yakiv Glück 13:19, 26 червня 2009 (UTC)

Таке враження, що ми розмовляємо на різних мовах. Подивіться сюди: Чорноморський суднобудівний завод. Майже в кожній статті або через одну частина параметрів не відображується або відображується некоректно. Цитата зверху (з початку): "Назва з ен пов'язана з тим, щоб створити та протестувати шаблон (з унікальною назвою), не порушуючи роботу існуючих шаблонів. Пізніше (після тестування) був змінений редирект {{Infobox Company}} --Prima klasy4na 13:28, 26 червня 2009 (UTC)

Так ті параметри й до цього не працювали. Але дякую що знайшли. Додав можливість їх використання. Хоча я не бачу сенсу в поділі розташування за містом та країною. --Yakiv Glück 13:38, 26 червня 2009 (UTC)
Докладніше: ВП:ЗА#Поспіх
Хіба «не використовується» — недостатня причина? --Yakiv Glück 13:46, 26 червня 2009 (UTC)
Не треба лукавити. Не використовується і зробити так, щоб "не використовувався" — різні речі.--Prima klasy4na 13:57, 26 червня 2009 (UTC)
 • Повідомлення

Я там в себе на сторінці повідповідав. Якщо вже є привід, то можна й оголошення зробити: Сьогодні змінено Шаблон:Картка компанії, додано можливість використання усіх параметрів з енВП. Бо хтось додумався створити ще 3 шаблони з тією ж функцією для різних настроїв. Дуже нагадує створення шаблонів з кульками... Якщо знайдете помилки чи є ще якісь побажання для покращення — виправляйте або пишіть мені в обговорення, відповім за кілька днів. --Yakiv Glück 13:46, 26 червня 2009 (UTC)

Думаю, не варто тут приводити списрок з 300 статей: Спеціальна:WhatLinksHere/Шаблон:Картка_компанії. Подивіться, наприклад, BMW. --Prima klasy4na 13:57, 26 червня 2009 (UTC)
Оголошення робіть. --Prima klasy4na 14:04, 26 червня 2009 (UTC)

Дуже добре, що користувач, що «не дуже» розуміється на шаблонах створює їх і активно використовує. Це зовсім не відволікає інших... --Yakiv Glück 13:46, 26 червня 2009 (UTC)

Зокрема я не створював проблем з відображенням існуючих статей, які я не створював і не редагував, на відміну від Вас. --Prima klasy4na 13:57, 26 червня 2009 (UTC)
Я теж. --Yakiv Glück 13:59, 26 червня 2009 (UTC)

Іншомовні шаблони[ред. код]

Прошу попередити користувача Користувач:Prima klasy4na, що не варто застостосовувати іншомовний шаблон Infobox Company при наявності нашого Підприємство: (див. тут). --Perohanych 04:44, 28 червня 2009 (UTC)

Не в той розділ написали. Дивіться нижче: Поспіх. Прошу попередити користувача Користувач:Prima klasy4na, що не варто застосовувати іншомовний шаблон {{Infobox Company}} при наявності нашого {{Підприємство}}. Вважайте, що я попереджений. Тільки скажіть чим ці два шаблони відрізняються? --Prima klasy4na 15:24, 28 червня 2009 (UTC) )
Перестаньте копіювати репліки користувачів!! Не знаю кому це видається цікавим, але мені здається що це дезорієнтує та вводить в оману. Як будете продовжувати подібне клонування реплік — пошукаю в ВП:ПБ відповідний пункт. --Yakiv Glück 15:48, 29 червня 2009 (UTC)

ВП:УВСП[ред. код]

Навіщо міняєш дати? Вибрані списки за правилами обираються по неділях. Кожні два тижні. Там усе було правильно пораховано. Я кожен раз вираховував.--Анатолій (обг.) 18:36, 25 червня 2009 (UTC)

І взагалі, чого це ви з Ніком раптом без обговорення зі спільнотою вирішили все поміняти?--Анатолій (обг.) 18:48, 25 червня 2009 (UTC)

Ніхто нікому не заважає долучитися до обговорення. Про нього було дане оголошення. --Yakiv Glück 18:49, 25 червня 2009 (UTC)
ну так ви обговорили лише два дін і відразу почали все міняти, інші просто не встигли висловитися. І я не бачу, де воно Загальному оголошенні. І взагалі, краще спочатку обговорити, а потім міняти, а не навпаки.--Анатолій (обг.) 18:51, 25 червня 2009 (UTC)
Ну так ще буде час це зробити, якщо в когось буде критика — зміни підштовхнуть їх. Позитивних відгуків звичайно ж чекати не слід. В загальне оголошення такі речі не пишуть. --Yakiv Glück 18:53, 25 червня 2009 (UTC)
Зараз туди пишуть і не такі важливі проекти змін. Он співпраця тижня висить хтозна скільки.--Анатолій (обг.) 18:58, 25 червня 2009 (UTC)
Я про це не питав. --Yakiv Glück 19:01, 25 червня 2009 (UTC)
Я ж тобі кажу зупинися і обговори (і на IRC казав кілька разів)ю Не треба бути таким упертим (знаю зі свого вікідосвіду: впертість не завжди допомагає). А потім, якщо треба буде — поміняєш.--Анатолій (обг.) 19:10, 25 червня 2009 (UTC)
Все обговоерно, істотних причин наразі зупинятися немає. --Yakiv Glück 19:11, 25 червня 2009 (UTC)

Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Архів[ред. код]

Якове, після перегляду твоєї творчості я знайшов два недоліки. Суть в тому, що Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Архів відрізняється від Вікіпедія:Усі вибрані списки тим, що містить на додачу ще й списки, які так і не стали вибраними, тому перенаправлення в будь-якому разі неправильне, і це перший недолік. Другий недолік полягає в тому, що було б непогано зробити архів у вигляді включень усіх кандидатів, але через noinclude в заголовку зробити цього неможливо, тож лишається лише варіант подати все це таблицею, бо наразі необрані списки можна знайти лише шляхом перегляду твого внеску за 25 червня ). Ну й наостанок тут Prima_klasy4na вважає тебе дев'ятим аргументом проти вилучення {{НП-Росія}} (восьмий, як не дивно, ВП:ЗА) )NickK 17:58, 27 червня 2009 (UTC)

Так, вийшло трохи некрасиво:) Я так і не вирішив що з ними робити, але потім зробив редірект. Як матимеш змогу — зайди до IRC і поясни детальніше. --Yakiv Glück 15:02, 29 червня 2009 (UTC)

Теамтичний тиждень[ред. код]

Вітаю :) Яків, а чим тобі так не сподобався Тематитичний тиждень у загальному оглоешенні? Чому ми про ВЗ вносимо оголошення, а про ТТ — тебе це обурює. Мені здається, що для Вікі ТТ набагато важоивіший, ніж ВЗ. --Erud 11:59, 30 червня 2009 (UTC)

Все може бути, але в правилах шаблону не йдеться про ТТ але йдеться про ВЗ. --Yakiv Glück 12:00, 30 червня 2009 (UTC)
Колись у правилах не було і про ВЗ, але про них все одно оголошували. Може, я дещо пропустила, поки була у відрядженні.. ти також став палким формалістом? :) Будеш заперечувати, якщо я поверну оголошення? --Erud 12:01, 30 червня 2009 (UTC)
Авжеж. --Yakiv Glück 12:02, 30 червня 2009 (UTC)

Зодіаки (перенесено з іншого обговорення)[ред. код]

Дякую, за пораду. Я це виконав. Наприклад: Шаблон:Рак на Шаблон:Юзербокс:Рак. --Oliynyk98 13:03, 1 липня 2009 (UTC)

Ви теж взяли моду копіювати чужі репліки? :( Дякую за перенесення, але будь ласка, не копіюйте чужі репліки без особливої потреби. Я добре пам'ятаю, що писав Вам півгодини тому. До того ж можете відповідати в себе на сторінці обговорення я за нею безперечно слідкуватиму якщо там щось запитуватиму. --Yakiv Glück 13:07, 1 липня 2009 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вітаю! Дуже дякую Вам за те, що не відвернулись, а навіть вирішили покопирсатися в тій купі помилок і навести порядок. --Анатолій Смага 17:11, 1 липня 2009 (UTC)

Добре що не лаєте за те що псую статтю і війну відкотів не влаштовуєте:) Я звичайно не великий знавець мови і мої статті часто містять багато русизмів, але виправляю як знаю. --Yakiv Glück 17:13, 1 липня 2009 (UTC)
Та ну, Ви смієтесь?! яке псування?! навпаки після Вашої вичитки стаття покращується на очах. Буду знати до кого звернутись по допомогу, бо я українською користуюсь лише у вікіпедії. Хоча я завів собі звичку (точніше позичив у Туржа) робити курсив на підписах в зображеннях, але помітив, що Ви ті курсивчики прийняли. То таке, несуттєве. ) Ще раз дякую! --Анатолій Смага 17:22, 1 липня 2009 (UTC)
Не треба заводити дивних звичок. Є ж певні правила оформлення статей і відходити від них краще лише в особливих випадках, бо буде як з тими доларами США, в них колись всі банки валюту друкували і було щось близько 5000 варіантів, що створювало певні труднощі:) --Yakiv Glück 17:39, 1 липня 2009 (UTC)
Бачу Ви прийняли брейк {{{<br style="clear:both;" /}}}, але він не дає зміщуватись зображенням і вилазити на інші розділи ). --Анатолій Смага 20:47, 1 липня 2009 (UTC)
Розумію, що не дає, але й без нього все має відображатись нормально. У вас що якись екзотичний браузер? --Yakiv Glück 05:33, 2 липня 2009 (UTC)
Та ні, в мене Mozilla Firefox, я помітив, що в англомовному оригіналі наприклад див. розділ 1869 або The Washington-Franklin era, автор використовував ті два види брейків, щоб зображення не вилазили на інші розділи — тому і я зробив те саме бо подумав, що так буде естетичніше. У росіян зображення вилазять. Чи то лише на моєму моніторі?! ) --Анатолій Смага 07:31, 2 липня 2009 (UTC)
Мені видається за доцільне використовувати тег лише коли є жахливе викривлення тексту або коли є опис кожної марки, а поруч зображається сама марка наприклад. В руВП може й вилазять зображення, але ж вони не роблять текст незручним для сприйняття? У нас більшість статей так виглядає. В енВП щось незрозуміле: великі зображення, в одних розділах теги є, в інших немає... Взагалі-то html-теги є нерекомендованими там де без них можна обійтись. Мені здається, тут — можна. --Yakiv Glück 07:41, 2 липня 2009 (UTC)
Я просто поцікавився — тепер буду знати. Ще раз дякую за допомогу! Тепер буду до Вас по неї звератись, якщо не заперечуєте. Ви часом філателією не цікавитесь? --Анатолій Смага 07:49, 2 липня 2009 (UTC)
Не дуже цікавлюсь, але мабуть більше ніж чимось іншим, бо почав вичитувати саме цю статтю. На жаль, у нас немає стійких відповідників багатьом термінам, тому перекладати важко:( Хоча на сайті укрпошти можна щось і знайти. --Yakiv Glück 07:55, 2 липня 2009 (UTC)
Маєте рацію, хоча для деяких філателістичних термінів мені, здається, вдалося знайти відповідники — зубцівка, перевертка, гашення (гасіння), гравірування (гравіювання) і т.д. Наші російські колеги проголосували за наш варіант статті, чи будети голосувати у них? я б залюбки, тільки от не маю в РуВікі достатньої кількості редагувань. --Анатолій Смага 08:09, 2 липня 2009 (UTC)
У них вона й без нас пройде мені здається, до того ж там кількість голосів не рахують. --Yakiv Glück 08:10, 2 липня 2009 (UTC)

Кухонна сіль[ред. код]

Бачу ти виправляєш. Я декілька посилань робив на хлорид натрію, хоча це також не зовсім одне і теж. Тож також виправ--Kamelot 13:07, 2 липня 2009 (UTC)

Я розбираю посилання на дизамбіг. Пропонуєш передивитись ще оце? %) --Yakiv Glück 13:10, 2 липня 2009 (UTC)
Якщо в тебе є якийсь метод, а не вручну, то так. Але з розумом)--Kamelot 13:12, 2 липня 2009 (UTC)
Вручну треба :( --Yakiv Glück 13:25, 2 липня 2009 (UTC)

І чи то люди подуріли[ред. код]

Якове, в тебе затьмарення від спеки чи що? Хіба можна блокувати людину через відкіт бота? --Рейдер з нікчемного лісу 16:48, 3 липня 2009 (UTC)

Через відкіт — ні, через 30 і без видимого кінця — думаю можна. --Yakiv Glück 16:51, 3 липня 2009 (UTC)
Та хоч три тисячі, яка різниця якщо бот потім їх усе одно відновить? Але в будь якому випадку ніяка зв’язність не варта того, щоб отак ні за що плювати людині в обличчя. --Рейдер з нікчемного лісу 16:55, 3 липня 2009 (UTC)
Зупинка бота — це мабуть також плювання в обличчя людям що за ним стоять. --Yakiv Glück 16:59, 3 липня 2009 (UTC)
Я усе більше переконуюся, що оте нікове порівняння адмінів з мавпочками було на рідкість точне... --Рейдер з нікчемного лісу 17:27, 3 липня 2009 (UTC)

Я вражений. Безглуздя. Проект зв'язності - адміністративне безглуздя. Замість того, щоб досліджувати, яким вийде граф, виходить постанова - щоб був зв'язаним. Але посміялися - та й годі. А щоб людину блокувати? --Дядько Ігор 17:06, 3 липня 2009 (UTC)

Декому здається, що п’ятнадцяти хвилинне блокування зводиться до того, що людина якийсь час не може редагувати і все... Дійсно, п’ятнадцять хвилин це ж так мало чого ж тут бражатися. --Рейдер з нікчемного лісу 17:27, 3 липня 2009 (UTC)
Raider. Чому в тебе всі обговорення в такому тоні. Це ж не виправляє ситуацію (безконстриктувізм). Як якусь дурість наваяти, то вистачає хисту. Пісатель... Тому і відношення до тебе ніяке--Kamelot 17:33, 3 липня 2009 (UTC)
А це не обговорення. Я людину лаю за грубу помилку, за недопустиму для адміністратора поведінку. Не для того, щоб хтось щось доводив чи пояснював, а просто для того щоб була негативна реакція на таке від когось окрім постраждалого. --Рейдер з нікчемного лісу 17:49, 3 липня 2009 (UTC)
Угу, хто ще хоче полаяти, можете просто знизу підписуватись і ставити +1 як це в руВП прийнято. --Yakiv Glück 17:53, 3 липня 2009 (UTC)
Я і кажу, що критика ради критики ні дочого доброго не приводить. «К людям надо относиться мягше, а на вопросы смотреть ширше»--Kamelot 18:00, 3 липня 2009 (UTC)
Зловживання адмінськими можливостями це не те, до чого я можу ставитися м’яко. --Рейдер з нікчемного лісу 18:11, 3 липня 2009 (UTC)


Американо[ред. код]

Що за КШВ такий «лапки» ти придумав, за яким ти вилучив цілком пристойний стаб? — NickK 16:09, 4 липня 2009 (UTC)

Добре що ти за всіма слідкуєш. Треба з доляра трикутне око вирізати та нагородити. --Yakiv Glück 16:11, 4 липня 2009 (UTC)
Дякую, але то ж масонський символ, тож нагорода оригінальна)NickK 16:20, 4 липня 2009 (UTC)
На всіх не вгодиш... :( --Yakiv Glück 16:20, 4 липня 2009 (UTC)

Кодак[ред. код]

Я відповів у обговоренні Обговорення:Кодацька фортеця.--Таромчанин 16:26, 6 липня 2009 (UTC)

ВП:УВС, ВП:УВСП та інше[ред. код]

Якове, оскільки я, схоже, не розумію твоїх реформаторських пропозицій, а ти моїх, а спільнота, схоже, не розуміє ані тих, ані інших, пропоную тимчасово нічого не змінювати, а спочатку висунути ідеї на обговорення, і в спокійній обстановці знайти спільну мову, а не приходити до консенсусу вже постфактум після набору дій «вирішив змінити на власний смак — переробив — відкотив». Дякую — NickK 17:38, 9 липня 2009 (UTC)

Вони вже висунуті та обговорені. Обговорення Вікіпедії:Вікіпроект#ДС/ВС/ВСП. --Yakiv Glück 17:43, 9 липня 2009 (UTC)
Ти можеш пояснити, де обговорювалось формування архівів? Ніде. Я роблю одним способом, ти іншим. Мені не подобається твій, тобі мій. Ти вважаєш формат зі стовпцем для обговорення негарним, я ж вважаю твій формат ненаочним. В підсумку все доходить до абсурду, коли кожен з нас робить так, як хоче, і намагається переробити кожну сторінку за стандартом. А що далі буде? От ти казав, що вибрані списки є гарним майданчиком для випробувань, де треба знайти компромісний варіант і переоформити вибрані статті аналогічним чином. Поки що у вибраних списках ніякого компромісного варіанту нема, йдуть лише відкоти. Ти ж пішов перероблювати ще й вибрані статті за незручною, на мою думку, схемою. Нащо перетворювати гарну ідею впорядкування архівів на повне посміховисько? Може, варто все ж спочатку обговорити? — NickK 17:57, 9 липня 2009 (UTC)
Там на малюнку «формування архівів». Одна сторінка для Надання, інша для Позбавлення. Оскільки «користувачі лякаються» — вона перетворилась в одну єдину для кожного проекту. Пропонуєш оформлення сторінки обговорювати чи як? %) --Yakiv Glück 18:00, 9 липня 2009 (UTC)
Ну судячи з усього саме воно тебе й не влаштовує — NickK 18:23, 9 липня 2009 (UTC)
Не мене дуже влаштовує, але ж я роблю все за створеним тобою аналогом на Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Архів, то ж тебе має влаштовувати. --Yakiv Glück 18:25, 9 липня 2009 (UTC)
Коли я робив той архів, я не думав, що ВП:УВСП не буде, тому й не робив підсторінок для позначок про позбавлення тощо. Ну раз так, то зробив щось більш-менш середнє між двома варіантами, сподіваюсь, так тебе більше влаштовує — NickK 18:29, 9 липня 2009 (UTC)
Та мене вже будь як влаштовує. Хоча то й нісенітниця робити дві таблиця з різними стовпчиками. Це чудовий прийом ведення переговорів (нажаль далеко засундалив статтю про нього, не згадаю точно як називається), коли на початку висувається якась маячня аби протилежна сторона погодилась на будь що більш-менш здорове. --Yakiv Glück 18:33, 9 липня 2009 (UTC)

Покуття[ред. код]

Перейменуй Покуття (історико-географічна область) на Покуття. Інші значення похідні--Kamelot 06:10, 15 липня 2009 (UTC)

YesТак Зроблено --Yakiv Glück 06:12, 15 липня 2009 (UTC)

Прапорець[ред. код]

Якове, щось зовсім незрозуміле сталося з шаблоном прапорець Шотландії він не відображається --Анатолій Смага 09:35, 17 липня 2009 (UTC)

Проблеми зі сховищем були позавчора. Досі таке трепляється десь з одним зображенням на 100. Мабуть через велике навантаження чи нестачу ресурсів. --Yakiv Glück 09:44, 17 липня 2009 (UTC)

Якове будь ласка перетягніть ботом це зображення до Каммонз --Анатолій Смага 13:06, 18 липня 2009 (UTC)

YesТак Зроблено --Yakiv Glück 13:11, 18 липня 2009 (UTC)

Дякую! --Анатолій Смага 13:31, 18 липня 2009 (UTC) Блін! а воно таки чомусь не відображається в статті --Анатолій Смага 13:36, 18 липня 2009 (UTC)

Відображається. --Yakiv Glück 13:41, 18 липня 2009 (UTC)
Так, вже все гаразд. Дякую --Анатолій Смага 13:44, 18 липня 2009 (UTC)

Прохання про допомогу[ред. код]

Не допоможете мені з шаблоном {{Вікіпроект:Аніме та манґа}}, бо я його мучав мучав, а так нічого і не добився. Треба, щоб розділ Чим допомогти: був за умовчуванням згорнутий. Чи можливо так зробити? Дякую.--セルギイОбг. 13:38, 20 липня 2009 (UTC)

Можна, то взагалі біда всіх стариш «врізок». Я подумую над тим, щоб для них якись стандартизуючий шаблон зробити. Але можна поки конкретно цей поправити. Така робота як у Шаблон:Повідомлення ВС підійде? --Yakiv Glück 13:42, 20 липня 2009 (UTC)
Так, звісно.--セルギイОбг. 13:53, 20 липня 2009 (UTC)
Зробив, додав туди текст, але впринципі там може бути будь-що. --Yakiv Glück 13:57, 20 липня 2009 (UTC)
Дякую--セルギイОбг. 14:02, 20 липня 2009 (UTC)

Чемпіонат Європи з футболу 2009 серед юнаків віком до 19 років[ред. код]

Якове, якщо буде потрібна допомога в транслітерації прізвищ (особливо в турецьких), залюбки допоможу :) Ви зараз дивитесь зустріч Україна — Словенія? --Анатолій Смага 17:41, 21 липня 2009 (UTC)

Так. Можливо й потрібна допомога і не лише турецьких, бо я їх з російських джерел списую. --Yakiv Glück 17:48, 21 липня 2009 (UTC)
Добре. Я вже дещо виправив. Завантажив лого і додав, мабуть його треба трошки зменшити. Я так розумію невільні фотографії матчів завантажувати не слід, так? А тим часом Україна відіграла «суху» нічию :( --Анатолій Смага 17:58, 21 липня 2009 (UTC)
Так, невільні фото невиправдані. --Yakiv Glück 17:59, 21 липня 2009 (UTC)
А зображення треба взяти з нормального джерела. І з назвою без зайвих крапок. І в форматі кращому за jpg :) --Yakiv Glück 18:02, 21 липня 2009 (UTC)
Де саме його краще шукати? Там Istvan Vad транслітеровано невірно має бути Вад той сайт явно помиляється. Там навіть і англійські прізвища з помилками. --Анатолій Смага 18:11, 21 липня 2009 (UTC)

peerreview

Вольвач Марія Степанівна[ред. код]

Подивився розділ, виявилося що там не лише книги але й багато статей. Є одна проблема, для деяких книг немає видавництва. Наприклад для

 • Шлях до Марусі Вольвачівни // Українська мова та література. — 2007. — № 41. — С. 22-24.

Ні міста ні видавництва :( Вкажіть будь ласка. Коли буде готово — напишіть, я перероблю розділ літератури через відповідні шаблони. --Yakiv Glück 12:16, 24 липня 2009 (UTC)

Українська мова та література — це не книга, а журнал. ))) Тому і немає міста і видавництва. --Lenka:) 13:08, 24 липня 2009 (UTC)

Проставив шаблони. Трохи в нас для статей слабенький шаблон але то не страшно, як побачите хиби в оформленні — пишіть. Прошу тільки вказати видавництво для останньої книги в списку. І можете відповідати тут нижче, я за обговореннями слідкую. --Yakiv Glück 14:44, 24 липня 2009 (UTC)

Так, для статей дійсно слабенький шаблон. Навіщо ті дужки? Мені здається, статті краще оформляти, як і книги — через крапку і дефіс. Так їх оформляють у списках літератури до наукових праць. А чому ми через дужки?

YesТак Зроблено видавництво вказала.
П.С. А Ви взагалі голосуєте за добрі сатті? :) --Lenka:) 04:31, 25 липня 2009 (UTC)

Архіви добрих[ред. код]

На мою думку, краще робити отак. З одного боку, відіб'ємо спокусу коментувати в архівах (а такі спроби вже були), з іншого, значно простіше надаштувати бота, щоб він пройшовся всіма архівами та замінив {{closed}} на <noinclude>{{closed}}</noinclude>, принаймні значно простіше, ніж вилучати це вручну — NickK 20:25, 24 липня 2009 (UTC)

Так, знааачно простіше здається, а що з /div теж в теги брати? --Yakiv Glück 20:29, 24 липня 2009 (UTC)
А яка різниця? div, по моєму, там не шкодить взагалі, принаймні на повідомленні ДС то ніяк не відображається. Якщо не ліньки ботові ще й /div згодувати, можна й їх в noinclude загнати... хоча ні, все ж краще не треба, там свого часу деякі користувачі приховували обговорення, так якщо там забрати /div в noinclude, в шаблоні вийде повна каша, тому ботом поки не треба. Ніби не повинно заважати, то хай буде — NickK 20:51, 24 липня 2009 (UTC)
Ти впевнений що незагнаний /div ніяк не зашкодить? Я можу продивитись кожне редагування бота аби він тільки там де треба змінював. Але якщо не обов'язково, то це добряче зекономить час. --Yakiv Glück 20:54, 24 липня 2009 (UTC)
Ну тоді переглянь кілька перших редагувань бота, якщо все буде нормально, то далі запускай повноцінно — NickK 21:08, 24 липня 2009 (UTC)

Герцог vs Герцоґ[ред. код]

Можливо тоді залишити статтю Герцоґ з перенаправленням на Герцог, бо взагалі варіант Герцоґ досить поширений, у всякому разі в нас в Зах. Україні. --Patriot 10:08, 28 липня 2009 (UTC)

Ага, пардон, не подивився. Воно так і є. Дякую. --Patriot 10:09, 28 липня 2009 (UTC)

Січень у літературі[ред. код]

Цю всю байду теж до робочих списків потрібно віднести. Хоча може і вилучити, бо до літератури мають відношення тільки події (випуск книги, відкриття видавництва і т. п.), а не дати нар. і см. літераторів--Kamelot 14:34, 28 липня 2009 (UTC)

Вже ж було на вилученні. Я тільки за але лишили. Тільки не до робочих а до хронологічних, зараз додам шаблон, дякую. --Yakiv Glück 14:37, 28 липня 2009 (UTC)
А, він там і так був, просто категорія прихована. --Yakiv Glück 14:39, 28 липня 2009 (UTC)
А чого тоді їх звязувати--Kamelot 14:42, 28 липня 2009 (UTC)
А для чого вони треба якщо на них потрапити за лінками не можна? Якщо якомусь користувачу, то хай собі на підсторінках створить. --Yakiv Glück 14:44, 28 липня 2009 (UTC)

Придністров'я[ред. код]

Перейменуй будласка Придністров'я на Придністров'я (значення), а Придністров'я перенаправ на Придністровська Молдавська Республіка--Kamelot 02:57, 30 липня 2009 (UTC)

YesТак Зроблено --Yakiv Glück 05:54, 30 липня 2009 (UTC)

А що з цим робити[ред. код]

Шмальгавзен, Шмальгаузен, Шмальгаузен Іван--Kamelot 06:28, 30 липня 2009 (UTC)

Наробив перенаправлень, лишив одне. --Yakiv Glück 06:45, 30 липня 2009 (UTC)

всіх-усіх[ред. код]

Дякую, пане Ґлюк, що підстрахували мене з переіменуванням "статті, які мають бути в усіх Вікіпедіях". Я думав, все буде простіше, але там виявился посилання на сторінки, які теж треба було переіменовувати для зв’язності і здається, одну з них я десь загубив (/stat). Перевірте, будь ласка, чи я там не сильно непоправно все напацькав :) Дякую, перепрошую. --Shulha 09:57, 30 липня 2009 (UTC)

Та все нормально, перенаправлення ж лишилися. Я просто поприбирав зайве. --Yakiv Glück 10:30, 30 липня 2009 (UTC)

тлумачення посилань[ред. код]

є проблемка. На сторінки значень посилаються статті шаблоном Otheruses і таким чином попадають в цей список. Потрібно якось виключити посилання з Otheruses із списку--Kamelot 15:58, 30 липня 2009 (UTC)

Знаємо, це стара проблема, як побачу розробника — з'ясую яка наразі позиція з цього питання. Але ж ті посилання максимум створюють 1% індексу нехтування, а він зараз майже 8% становить. Є ще над чим працювати. --Yakiv Glück 16:00, 30 липня 2009 (UTC)
Розробник каже, що ті посилання не враховуються при обчисленні індексу. Чи ти бачив в списку дизамбіги на які є посилання лише з Otheruses? --Yakiv Glück 18:59, 30 липня 2009 (UTC)
Все Ок. Вони в списку мулять очі. Після перегляду списку в мене очі як в китайця--Kamelot 17:47, 31 липня 2009 (UTC)

Відступлення льодовиків з 1850 року[ред. код]

Яків, допоможи, як то ліпше за сучасною вкраїнською Відступлення або відступання у цьому випадку, якщо другий варіант то перейменуй.--З повагою---Zvr 20:46, 30 липня 2009 (UTC)

Думаю відступання. Відступлення то якись юридичний термін. Якщо до ранку не буде заперечень то перейменую. --Yakiv Glück 20:53, 30 липня 2009 (UTC)

Огидні інструкції[ред. код]

Нащо вони на тих сторінках? Хай краще вже там буде список нещодавно обраних статей, заради яких зараз треба копирсатися в архівах по різних табличках, а то ВП:ПВС після твоєї реформи та після того, як не лишилося кандидатів з природних причин, має дуже гнітючий вигляд, і зараз майже неможливо додати нового кандидата (як бачиш, сторінка складається лише з двох шаблонів і нічого більше). І для кого ти ті жахи писав? Ти мені і так в IRC пояснив, що і як робити, Агонк все одно робить не так (он позавчора він замість виконання тих інструкцій {{Повідомлення ДС}} зламав), а більше ніхто й підсумки не підбиває. Може, перенести їх кудись на сторінки з інструкціями типу Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Правила обрання, а на дно тих сторінок поставити список свіжих добрих/вибраних? Хоч якась користь з тої інфи, на відміну від інструкцій буде. Не кажучи вже про те, що ті інструкції не містять вимог повісити вибрану статтю на головну, оновити ВП:ВС, ВП:АВС та подібні тощо, тобто є далеко не повними — NickK 10:33, 2 серпня 2009 (UTC)

Я радий що ти перебрав від Туржа любов до красномовних епітетів. Ні, інструкції треба. Ні, список нещодавно обраних не треба, бо від нього жодної користі, можна найсвіжіші вгорі в табличкі відмічати. Те що неповне допиши. «у користувача не вистачає мозку зробити як треба» «користувач злякався» — не аргументи. Більшість звикає до вікі. Звичайно не одразу, але нічого страшного. Інструкції дороби. --Yakiv Glück 10:42, 2 серпня 2009 (UTC)
Ну подивись на ВП:ПВС, я глянув у ІЕ та Файрфоксі — воно дуже негарно виглядає, по-перше, через неприємну кольорову гаму, по-друге, воно все налазить одне на інше. До того ж подивись як Олексій замість того, щоб додати просто закоментоване, мав створювати з попередньої номінації свою. Це попросту незручно, раніше треба було просто відкрити розділ «Кандидати» і дописати свою номінацію, а тепер треба відкривати всю сторінку і шукати відповідне місце (воно вже не так інтуїтивно зрозуміло), тож нащо звикати до незручного інтерфейсу, якщо до того був зручніший? Он був у нас кілька місяців на ВП:ЗА красивий та зручний для архівації, але вкрай незручний для використання інтерфейс, і що? Відмовились саме через його незручність. Я не маю нічого проти твоїх інструкцій в цілому, але значно простіше перенести їх на Вікіпедія:Кандидати у добрі статті/Правила обрання та подібні, бо майже нікого з відвідувачів ВП:ПВС не цікавить, яку врізку поставлять в обговорення їх статті, якщо її не оберуть, натомість їх явно більше цікавитиме кілька свіжих обраних та необраних статей, щоб, по-перше, мати можливість побачити, куди пішла їх стаття (адже номінації архівуються негайно після підбиття підсумків, наприклад, про обрання своєї першої доброї я дізнався саме з такого короткого списку та невідомо якого опису статті), по-друге, бачити, як треба і як не треба робити. А та табличка нічого нового не додає (крім якоїсь дати, коли, можливо, статтю буде обрано чи знято, а може, буде обрано чи знято пізніше, або знято раніше), і добре видно, що вона майже не оновлюється — NickK 11:20, 2 серпня 2009 (UTC)
Зроби інтуітивніше. вибраних/невибраних пиши в таблиці. про гаму — дивись статтю про площі Києва чи чого там — от там дійсно чудова гама. --Yakiv Glück 11:27, 2 серпня 2009 (UTC)
Ну мені ж редагувати статті Туржа протипоказано, бо це вже стало вандалізмом з недавнього часу називатися. І вести обговорення з ним протипоказано, бо це тепер носить назву особистих випадів та завжди закінчується одним і тим самим: або «іди геть», або «треба тебе прав позбавити» незалежно від теми обговорення. Тож отой чудовий абсракціонізм виправляй сам, я відсотків на 80 впевнений, що то буде одразу відкочено. Інструкції я можу переробити трохи згодом, але не ображайся, якщо це тобі не сподобається. В будь-якому разі інструкції обрання будуть перенесені на окрему сторінку — NickK 11:48, 2 серпня 2009 (UTC)
Бажано туди де правила. Хоча «налазять» можна виправити клір-брейком перед ними. І не відновлюй ті списки «нещодавніх», таблиця набагато веселіша і практичніша. Можна зробити для неї окремий розділ чи підсторінку з посиланням на редагування для кращого юзабіліті. І для кандадатиів також окремий розділ аби інструкції були на початку. --Yakiv Glück 12:01, 2 серпня 2009 (UTC)
Глюче, а чого це ти останнім часом усе вирішуєш, що треба, що не треба? Хіба ти став Джимбо Вейлсом? У нас же ніби всі зміни заповаджуються обговоренням спільнотою.--Анатолій (обг.) 14:03, 2 серпня 2009 (UTC)
Не треба дурня клеїти. Головне гасло: Вікіпедія:Будьте рішучими. --Yakiv Glück 14:07, 2 серпня 2009 (UTC)
Ну так не треба ж його так буквально сприймати.--Анатолій (обг.) 14:10, 2 серпня 2009 (UTC)
А чого це ти мені розказуєш як його треба сприймати? --Yakiv Glück 14:11, 2 серпня 2009 (UTC)
Хто ж тобі ще розкаже, як не я?--Анатолій (обг.) 14:14, 2 серпня 2009 (UTC)

Євро 2009[ред. код]

YesТак Зроблено Ось тільки не вистачає шаблону як в енВікі

 2009 UEFA U-19 Championship Winner 
Україна
[[Збірна Шаблон:Назва країни РВ Ukraine з футболу|Україна]]
First титул

І параметр в картці не перекладений. --Анатолій Смага 09:38, 3 серпня 2009 (UTC)

Там занадто складний шаблон. Я додав табличку яку завжди ставлю. --Yakiv Glück 09:45, 3 серпня 2009 (UTC)
Нормально. --Анатолій Смага 09:56, 3 серпня 2009 (UTC)

Допоможіть з Шаблон:НП[ред. код]

Не працює шаблон {{Рік заснування}} (Вікіпедія:Кнайпа (допомога)#ru:Категория:Появились в 1899 году) --Prima klasy4na 17:35, 9 серпня 2009 (UTC)

А хіба люди читають українською лише тому, що не знають інших мов?[ред. код]

Можливо людині приємно читати на цій мові через те, що вона йому рідна, чи подобається її звучання, чи ще щось. Ви б могли замінити свій вислів на якийсь інший, більш правильний з логічної точки зору. Зверніть увагу на існування вікі-есперанто, є ж англійська. --Igor Yalovecky 13:02, 4 лютого 2010 (UTC)

Я з вами згоден. Але цей проект не має жодного наміру дати комусь щось почитати. --Yakiv Glück 13:30, 4 лютого 2010 (UTC)
Чисто жиноча цікавість. А яка мета цього проекту?--Igor Yalovecky 14:53, 4 лютого 2010 (UTC)
Наразі - задоволення потреби в увазі та віртуальна зміна соціальної ролі. --Yakiv Glück 10:30, 5 лютого 2010 (UTC)

Навіть якщо припустити, що всі читачі укрвікі читають і російською (що зовсім не факт), то грамотно писати російською вміють далеко не всі, а з тих що вміють, хочуть писати російською теж не всі. До того ж, в укрвікі є багато статей, яких немає в росвікі, а ще більше таких, які кращі ніж у росвікі. Особливо це стосується статей, які мають відношення до українознавства. Але, даючи свою ремарку, можливо я невірно інтерпретував Ваш вислів? --Perohanych 12:35, 7 лютого 2010 (UTC)

 • Пригадався вірш:
ТАРАС ШЕВЧЕНКО 1979
(монолог із-за ґрат)
А тож бо ненароком хтось стрельне
І спалахне війна, — бо спалахне!
На нас посуне військо враже…
За кого ж головою ляжеш
Ти, мій краяне, із-за Бугу?
За Україну? Віру в Бога?
Ба ні, як перше — за Москву,
За бір сосновий на Уралі…
Бо ж ми не раз вже умирали
За славу Росії живу.
А що за це в подяку мали?..
Удари головів об мур!..
А тож стрільне хтось, бо стрільне!
Й земля задаром спалахне
І спопеліє у пожарі…
Москаль прийде, нагріє руки,
Присяде на руїні круком,
Навколо оком злим пошарить,
Махру прикурить обережно —
Од тліючої головешки — й зідхне полегшено:
Нарешті!
  Мать твою…
Тарас Мельничук,
м. Косів,
камера попер. ув’язнення
14.02.1979
— певне допоки існуватиме українська мова завжди будуть люди, які гадатимуть, що вона є надлишковою і непотрібною, адже є російська. Подібно тому, як досі є українці, які Україну називають Малоросією.
Щодо Вікіпедії, то я особисто розглядаю україномовний розділ як, в певному сенсі, чудове доповнення до російського та англійського розділів. До прикладу, з останніх десяти створених мною статей лише одна є в руВікі. Окрім того, я не бачу причин чому би хтось, наприклад, надумав написати про геніального, на мій погляд, і кожною своєю клітинкою українського поета Тараса Мельничука в російську Вікіпедію.
Інакше кажучи, є речі, які російською мовою не вимовиш — як у суто лінгвістичному так і в метафізичному смислах. --Α.Μακυχα Θ 17:11, 1 червня 2010 (UTC)

Позбавлення прав та інше[ред. код]

Ви зробили багато користі вікіпедії, дуже прошу не ображатися на думку одного користувача чи навіть групи, та повертатися до активної конструктивної роботи. Ви звернули увагу всіх на проблему, може вже варто зняти або пояснити вислів, який дійсно не дуже лічить адміністраторові проекту? Дуже хотілося б, щоб вас залишили адміністратором та щоб ви продовжували виконувати ці функції, але цього з великою ймовірністю не трапиться без відмови від цього гасла. Якщо ж ви покажете, що бажаєте продовжувати роботу, я та інші безумовно підтримають залишення вас на посаді, але скоро може бути пізно.—Oleksii0 00:23, 5 лютого 2010 (UTC)

Приємно читати адекватні відгуки. На мою думку укВП недієздатна. Користь в її обслуговуванні мінімальна. Це я зрозумів ще коли писав той вислів. Нічого не змінилося. --Yakiv Glück 10:30, 5 лютого 2010 (UTC)
Жаль что вас лишили прав администратора! Причина лишения прав АБСУРДНА, очень жаль! Также жаль что вы перестали участвовать в википедии, укрвики потеряла ещё одного хорошего участника!--Praetorian 16:26, 5 червня 2010 (UTC)
Шкода що вас позбавили прав адміністратора! Причина позбавлення прав Абсурдно, дуже шкода! Також шкода що ви перестали брати участь у вікіпедії, укрвікі втратила ще одного хорошого учасника!--Praetorian 16:26, 5 червня 2010 (UTC)
Думаю, невдовзі ви зміните думку. Проект має право на існування, і Вас і ньому не вистачає. Alex Khimich 14:57, 24 серпня 2011 (UTC)
Я вважаю що це твердження неправильне, ви сами робите шкоду укрвікі. План чому укрвікі стає дуже пригніченою:

1.В укрвікі перестають створювати статті. 2.Люди читають такий вислов схожий на ваш. 3.Т.я. ви були адміністратором, то вони вирішили вашу думку правильною та перейшли на російську вікі. І все, я вважаю що вас правильно позбавили правив адміністратора бо ви подаєте поганий приклад людям WILDTRACER (обговорення) 12:46, 20 січня 2013 (UTC)

Блокування[ред. код]

Користувача заблоковано на 2 тижні. А коли термін блокування закінчиться, він все одно вам не відповідатиме. Не треба тут нічого писати! --Yakiv Glück 10:42, 5 лютого 2010 (UTC)

Прохання висловитися на голосуванні стосовно кандидата в вибрані списки[ред. код]

На голосуванні стосовно кандидатів у вибрані списки виставлено статтю Уряд Миколи Азарова. Щире прохання висловити своє відношення до номінації. З повагою, Артем В. Коновалов 17:12, 4 квітня 2010 (UTC)

Вибори до АК[ред. код]

Шановний пане Yakiv Gluck, я висунув вашу кандидатуру на вибори арбітрів. Нам потрібні такі люди. Прохання відреагувати. З повагою П. Олійник 1998 11:21, 3 червня 2010 (UTC)

Шаблон:Otheruses2[ред. код]

Доброго дня! {{Otheruses2}} номіновано на вилучення. Оскільки ти брав участь в одному із попередніх обговорень щодо вилучення цього шаблону, прошу висловити свою думку і цього разу на сторінці обговорення щодо вилучення. Дякую — NickK 12:05, 15 березня 2011 (UTC)

Відзначення вікіпедистів державною нагородою[ред. код]

Див. Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Відзначення вікіпедистів державною нагородою --Perohanych 22:09, 25 червня 2011 (UTC)

Статус зображення Зображення:Od-spart-pld.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:Od-spart-pld.png. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії, або ця інформація неповна чи невірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якось обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 14:00, 26 червня 2011 (UTC)

Seachtain na Gaeilge[ред. код]

Ireland stub3.svg

Вітаю! Запрошую Вас приєднатися до написання статей на ірландську тематику у рамках Тижня Ірландії. Тиждень проводитиметься з 21 листопада по 4 грудня 2011 року, проте хотілося б, щоб ви дали свою відповідь (на сторінці проекту) і, звичайно якщо погодитесь, мали змогу підготуватися, окреслити плани на роботу. Дякую за увагу!--Шиманський Василь 13:28, 15 жовтня 2011 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! Протягом найближчих місяців буде запроваджено нову систему патрулювання. Прошу Вас як патрульного, ознайомитись із новим правилом, що регулює нові можливості патрульних. Якщо Ви згідні працювати за новим правилом, дайте про це знати на підсторінці проекту і після впровадження нової системи ваші повноваження патрульного буде продовжено.--Сергій (oбг.) 17:35, 19 січня 2012 (UTC)

Iгри[ред. код]

Вітаю! Ви як учасник який створив статтю Diablo III, чи можете ласка допомогти мені з цими:

Якщо перевірите і перенесете в основний простір, буду вам вдячний! Заздалегідь перепрошую за мій поганий український!--Mishae (обговорення) 21:09, 15 травня 2012 (UTC)

Нова система патрулювання[ред. код]

Вітаю. Прошу ознайомитись із новим правилом і підтвердити згоду на сторінці Вікіпедія:Проект:Патрулювання/Згода патрульних. --yakudza 21:26, 20 травня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Nokia 3210
 2. Лібрето
 3. Олівер Кан
 4. Фаб'єн Бартез
 5. Гайсинський Юрій Олександрович
 6. Марія Целеста
 7. Ідентифікація (психологія)
 8. Фауна

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:57, 15 грудня 2012 (UTC)

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1960-Grosman.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:1960-Grosman.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1960-Grosman.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1965-chernomor.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:1965-chernomor.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1965-chernomor.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1970-e-stadion.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:1970-e-stadion.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1970-e-stadion.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Статус файлу Файл:Chernomorec odessa04.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chernomorec odessa04.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:40, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chernomorec odessa02.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chernomorec odessa02.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:41, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chornomorets logo-old3.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chornomorets logo-old3.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:42, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chernomorec odessa03.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chernomorec odessa03.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:43, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chernomorets arh logo 3.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chernomorets arh logo 3.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:43, 24 березня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:35, 23 жовтня 2013 (UTC)

Статтю Шаблон:Склад ФК Арсенал Київ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Склад ФК Арсенал Київ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 грудня 2013. Seva Seva (обговорення) 14:18, 22 грудня 2013 (UTC)

Статтю Шаблон:Склад ФК Арсенал Київ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Склад ФК Арсенал Київ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 лютого 2014. --Acedtalk 21:43, 28 лютого 2014 (UTC)


Статтю Earth 2160 необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Earth 2160, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 06:29, 10 березня 2014 (UTC)

Стаття MNC[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю MNC. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Acedtalk 16:45, 17 жовтня 2014 (UTC)

Статтю Бойко Юрій Анатолійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бойко Юрій Анатолійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2015. --Анатолій (обг.) 10:35, 10 лютого 2015 (UTC)

Щодо Файл:Leonid Klimov.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Leonid Klimov.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 10:15, 11 квітня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:34, 27 травня 2015 (UTC)