Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15


Доброго дня Прошу повернути мою версію біографії Остапа Дроздова і не змінювати її! Текст по біографії мені скинув сам Остап тому не рухайте і поверніть мою версію!

Користувач:Aeou 2[ред. код]

Джерело б для Кжижової. Дякую. --Д-D (обговорення) 09:39, 1 лютого 2017 (UTC)

Дякую. Я мав на увазі "Крижову". Виправив.--Aeou 09:41, 1 лютого 2017 (UTC)
І так часто ж і раніше бувало. Дякую. --Д-D (обговорення) 14:49, 1 лютого 2017 (UTC)
Користувач:Aeou Власне й веле ВП:ВР. Читати варто СО статті - там ясно, що статтю на Єжи Язловецький не перейменують. --Д-D (обговорення) 12:10, 14 лютого 2017 (UTC)
Користувач:Aeou має свої статті - хай там і буде біографія, як так к-ч хце. В моїх статтях цього не буде - буде життєпис. --Д-D (обговорення) 08:59, 15 лютого 2017 (UTC)
Користувач:Aeou щодо Єжи Язловецький, мені (персональний випад приховано) не указ. Тим більше - немає доказів, що був русином, а зараз схиляються до думки, що ним таки не був, є багато АД є варіантом Єжи. --Д-D (обговорення) 09:02, 15 лютого 2017 (UTC)
Користувач:Aeou що, отримав добро від членів АК і бдітєльних адмінів, (образа вилучена)? міняй у своїх статтях - до моїх зась (кажу по-доброму забратись). --Д-D (обговорення) 09:09, 15 лютого 2017 (UTC)
Доброго дня. Я ж уже виправдовувався щодо Язловецького. Там в обговоренні статті, ще 2015 року писав, п. 3 і 4. Ви тоді у відповідь просто «відгаркались» (це ми типу «обговорили»). І робите це далі. Напевно, вже з десяток разів повертали. Спробуйте це якось... зрозуміти: якщо масштабувати Ваш підхід, то преамбули більшості персоналій матимуть абсурдний вигляд (щоразу у преамбулі буде колекція всіх варіантів, які будь-де зустрічаються). Взагалі, з Язловецьким кудмедна ситуація. Щоразу як настає затишшя і Вам стає нудно, Ви поновлюєте цю справу. І щоразу з виглядом таким, ніби аргументів Не чули і не бачили. І щоразу зводите тему до аргументів «поляк - не поляк». Вибачте, але це класична схема тролінгу — поновити старе і відразу бігти жалітись.
Щодо «життєписів». Була домовленість — не робити замін. Ви протримались лише якийсь час і далі взялись за старе. Я звертав увагу на це[1] — Ви відмовчались і ще два місяці робите заміни. І все ж було нормально? Ви не здатні притримуватись жодної домовленості. І тут я нарешті відкотив, тобто відразу «обнаглів». Добирайте, будь ласка, слів. Дякую.--Aeou 10:12, 15 лютого 2017 (UTC) П. С. І будь ласка, пишіть до мене «міняйте», а не «міняй». Мені прикро звертати на це Вашу увагу стільки разв (24).
Користувач:Aeou пишіть та виправляйте свої статті - вони в к-ча якісні, однак не без дрібних ґанджів. --Д-D (обговорення) 09:52, 15 лютого 2017 (UTC)
З Користувач:Aeou ні про що не домовлявся і не маю бажання про що-небудь говорити (навіть після того, які к-ч зробить те, що йому давно належить). Створені мною статті як хочу, так редагую - відповідно ВП:Стиль, де не заборонено вживати Життєпис, тим більше - то українське слово, а не латинська біографія. Створені Аеоу статті будуть без словіа життєпис.--Д-D (обговорення) 07:45, 16 лютого 2017 (UTC)
після масових коментарів к-ча Аеоу в описі редагувань, заборонених ПЗВ:50, не бачу жодних засторог для к-ча, тим більше попереджень чи стягнень від «пильних» адміністраторів. Що й треба було довести. --Д-D (обговорення) 07:47, 16 лютого 2017 (UTC)
якщо к-ч бажає таки працювати - для того є ця сторінка, може звернутись до мене перед тим, як бавитись у відкоти. Відкотів без розмов не буде (принаймні постараюсь, щоб так не було, хоча, повторю, не бажаю зайвий раз говорити з таким к-чем). --Д-D (обговорення) 07:50, 16 лютого 2017 (UTC)
«Може звернутись до мене перед тим». «...і не маю бажання про що-небудь говорити». «відкотів без розмов не буде...» «...хоча, повторю, не бажаю зайвий раз говорити з таким к-чем». Бучаче-Львове, з 2012 року в мене величезний досвід звернень до Вас. Ви проігнорували більшість, якщо не всі. І абсолютно всі до одного мої звернення на Вашій СО Ви стерли. У ході посередництва я теж звертався. От гляньте, що з того виходило.
1. У квітні 2016 року я звернувся сюди на СО[2] з проханням відмінити перейменування, оскільки на нього не було жодного авторитетного джерела (рідко коли зустрінеш такий чистий і очевидний випадок). Ви зафлудили те обговорення. Стаття досі висить у такому вигляді.
2. У червні 2016 року Ви зробили перейменування на «...Сосніцька» (перед тим Ви неодноразово обговорювали суфікс «-іцьк» із Ніком і добре знали, що це порушення правопису). Я звернувся сюди на СО [3]. Посередник підтвердив, що це явне порушення. Ви просто відмовчались. Півроку пройшло, стаття досі у такому вигляді.
3. Ситуація з тими нещасними життєписами теж спущена на гальмах (було вже два звернення). Обговорення на цій СО Вам знадобилось лише для того, щоб знову тему «заговорити» і тим самим протягнути свій варіант. Все. Це все, на що Вам потрібне обговорення. Самі ж аргументи в цьому «заговоренні» не мають значення. Вони циркулюють по колу роками.
Зверніть увагу, я ніколи не звертаюсь сюди з намаганнями виклянчити для Вас чергове блокування, яких за останні місяці мало би бути із добрий десяток. І то лише у тракті обмежень за ПЗВ:50, або просто порушень Вами щодо мене НО, а також обмежень щодо вибивання з мене «перепрошень» (Ви поновили це в останні місяці, хоч і за це мало би бути прогресивне; навіть у повідомленнях вище це було щонайменше двічі). Мені не треба ніяких блокувань. Але одна біда — все інше Ви ігноруєте. Звернення ігноруєте, а неблокування сприймаєте як слабкість і картбланш. Все те саме роками. Вишукуєте якісь щілини, лазівки, колізії, або просто недогляди адмінів, щоб протягувати своє. Дивно, що при цьому відчайдушно від усіх добиваєтесь поваги. П. С. Доречі, перші три місяці дії ПЗВ:50, незважаючи на послаблення від Посередника, я виконував рішення дослівно (включно із драконівською забороною послідовних редагувань). Це було дуже складно технічно, але мені здавалось, що потрібно все ж докласти зусиль і продемонструвати добру волю. Але результат вийшов рівно протилежний — Ви за тих три місяці просто сіли на голову, «інспектуючи» мої редагування. Це теж для мене урок «взаємодії» з Вами.--Aeou 10:34, 16 лютого 2017 (UTC)
Aeou 1) не трясіть повітря. 2) Мені не потрібні блокування к-ча Аеоу (в чому він мене тільки не звинувачує - і жодних докорів сумління, хоча - кому то казати) - мені потрібне те, що рекламують наші адм-ри - рівність усіх, чого немає. 3) Не читав то, що тут к-ч Аеоу написав - набридло кількарічне хамство та безпричинні конфлікти, які розпалює Аеоу своїми відкотами та словами. Умови примирення к-ч Аеоу знає. Не зробить - хай, перепрошую, кусає лікті. --Д-D (обговорення) 10:46, 16 лютого 2017 (UTC)
Якудза, будь ласка, поясніть цьому к-чу, що він вандалить щодо наголосу [4] [5]. --Д-D (обговорення) 10:42, 17 лютого 2017 (UTC)
Aeou не вчи розуму і не подавай себе янголятком - знаю, чим дихаєш. Зверни увагу - я тебе нах... не посилав. не обзивав паскудними словами, отримуючи при цьому сумнівні «задоволення». Не набріхував, як Аеоу, що тільки живу й мрію, би когось заблокували. Вчи наївних, Аеоу, як вони хочуть. --Д-D (обговорення) 10:50, 17 лютого 2017 (UTC)
Доброго дня. Наголос у польському варіанті традиційно на передостанньому складі. Прописувати його явним чином не треба. Я просто врахував Ваш протест (вище) щодо коментарів до редагувань і відкотив мовчки. Будь ласка, вгамуйте Ваші ревнощі. Ви котрий день поспіль риєтесь у моїх статтях у пошуках хоч би якогось приводу «поговорити». У Вас набереться добра тисяча мікростабів з кількох речень (все, що Ви спромоглись написати на базі фундаментальних статей PSB). Пошукайте там, будь ласка, «ґанджі», якими дорікаєте мені. --Aeou 11:27, 17 лютого 2017 (UTC)
Добрим буде той день, коли перестануть існувати грубі порушення бодай ВП:Е від Аеоу, коли будуть вимовлені слова примирення. Коли замість вкрай некоректних закидів будуть слова подяки. Нагадую: тут взагалі-то діє принцип, що дякують навіть за 1 байт. І не плагіював би якось к-ч Аеоу. --Д-D (обговорення) 14:33, 17 лютого 2017 (UTC)
Бучаче-Львове, уточніть будь ласка про «плагіював». Що конкретно. Перший раз чую такий закид.--Aeou 21:25, 17 лютого 2017 (UTC) UPD: Другий місяць іде. А Ви все «відповідаєте»:))) Але нічого, зачекаю ще.--Aeou 11:42, 2 квітня 2017 (UTC) @Бучач-Львів: Ще місяць:)--Aeou 09:33, 10 травня 2017 (UTC) @Бучач-Львів: Ще три місяці:)--Aeou 10:16, 10 серпня 2017 (UTC) @Бучач-Львів: Ще три місяці:)--Aeou 22:39, 23 листопада 2017 (UTC)

Зміст напрямку діяльності цивільного права[ред. код]

Тоді відновіть, будь ласка, статтю для її можливості редагування. Будемо удосконалювати Вікіпедію. Знайшли кандидата юридичних наук, який розуміється на написанні вікістатей. Дякуємо за розуміння https://uk.wikipedia.org/wiki/Зміст_напрямку_діяльності_цивільного_права
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 07:29, 14 лютого 2018 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Чи можу, я повернути собі статус патрульного?--Максим Огородник (обговорення) 10:19, 12 листопада 2017 (UTC)

Вітаю, наскільки я розумію, у правилах подібні випадки не регулюються, тому дочекайтесь завершення обговорення адміністраторів. --yakudza 10:22, 12 листопада 2017 (UTC)
Проголосуйте, будь ласка за мене тут (За чи Проти). Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 19:20, 12 листопада 2017 (UTC)
Добрий день! Чи можете, ви будь ласка підбити підсумки тут?--Максим Огородник (обговорення) 11:50, 2 грудня 2017 (UTC)

Виконання ВП:ПЗВ50[ред. код]

Привіт. У цих редагуваннях Бучач-Львів звернув (чомусь саме) мою увагу на війну редагувань між ним і Aeou в статті Анджей Казімєж Потоцький, в якій вони обоє редагували статтю один слідом за іншим (порядок Aeou → Бучач-Львів → Aeou та Бучач-Львів → Aeou → Бучач-Львів). Оскільки згідно з ВП:ПЗВ69 ти є єдиним посередником між цими користувачами, прошу тебе визначити та вжити заходів. Дякую — NickK (обг.) 15:20, 16 листопада 2017 (UTC)

Дякую за втручання. Я розумію, що порушив рішення АК. Чесно, не хотів піднімати тут питання через черговий дріб'язок (таке вже не вперше). Особливо, враховуючи досвід останнього запиту, коли до справи долучились, скажемо так, тролі і затопили справу остаточно. У будь-якому разі я готовий до санкцій у тракті рішення № 50.--Aeou 15:28, 16 листопада 2017 (UTC)
Трохи глянув, там було декілька порушень з обох сторін. Не впевнений, що саме зараз потрібні санкції але якось владнати суперечку потрібно. Якщо я не помиляюсь, що вирішити вашу суперечку із користувачем Бучач-Львів можна лише на цій сторінці обговорення. Все інше буде порушенням ПЗВ50? --yakudza 21:36, 16 листопада 2017 (UTC)
Фактично, так. Щодо суті, то мова про те, що формулювання зі словом "здається" треба уникнути. Воно сприймається як таке, що йде від першої особи (ніби щось здається вікі-авторові). Навіть якщо сам Чорновол замість аргументів просто вжив таке формулювання, то це лише свідчить що джерело має характер скоріше публіцистичний, аніж прецизійний історичний. Тоді речення "здається, що зрозумів свою помилку" краще взагалі прибрати і залишити голі факти, які йдуть після нього. Наголошу, я не знаю звідки це "здається" походить. Від вікі-автора, від Чорновола, чи може від самого Потоцького (може у джерелі є якась його цитата). Звернув лише увагу на те, як це зараз сприймається читачем.--Aeou 23:37, 16 листопада 2017 (UTC)
Перепрошую за втручання, але ВП:ПО забороняє користувачеві Бучач-Львів редагувати цю сторінку, тож на цій сторінці владнати суперечку не вийде — NickK (обг.) 09:37, 17 листопада 2017 (UTC)
Мабуть, треба додати цю сторінку у винятки, бо за рішенням АК це чи не єдине місце, де можна подібні ситуації обговорити. --yakudza 10:59, 17 листопада 2017 (UTC)
Додав цю сторінку до винятків. Тепер @Бучач-Львів: може редагувати цю сторінку — NickK (обг.) 12:51, 18 листопада 2017 (UTC)
Дякую. --yakudza 13:09, 18 листопада 2017 (UTC)
До NickK. І я Вам теж дякую.--Aeou 22:31, 23 листопада 2017 (UTC)
До Yakudza. Я так і знав, що все закінчиться мовчанкою і застигне на версії Бучача-Львова. Це доля всіх моїх запитів на цій СО, зроблених у рамках посередництва. Натомість користувач оголосив про відмову від посередництва і негайно робить ось це [6]. Це одна з таких вічнозелених історій, які Бучач-Львів поновлює, коли наші почуття згасають і життя стає пісним. Характерно, що це 17-тий відкіт від 2015 року:) Не знаю, як трактувати поточний стан посередництва з огляду на відмову нижче. Якщо посередництво чинне, тоді диф вище — просто поновлення війни редагувань, якщо посередництво не чинне, тоді це сумнозвісний п. 1. ПЗВ:50.--Aeou 22:31, 23 листопада 2017 (UTC)

yakudza. Тепер ти вже за Василечка взявся. Посередництва через його шкідливість не потребую (заодно відпочинеш). Свої слова про повагу забираю. Причину потлумачити? --Д-D (обговорення) 08:53, 20 листопада 2017 (UTC)

Бучаче-Львове, там вище Ви якось говорили про мій плагіат. Постарайтесь не забути відповісти. Бо якось вже майже рік забуваєте. Дякую:)--Aeou 22:39, 23 листопада 2017 (UTC)
Де «будь ласка»? То є чергові «етикети» від Аеоу [7] [8]. Це — історія статті Єжи Язловецький. Цось єще пан хце? Шо кому не ясно? --Д-D (обговорення) 14:59, 28 листопада 2017 (UTC)

Вилучення[ред. код]

Доброго вечора! ви вилучили сторінку "Пам’ятка природи «Доротівські відслонення»" ми ж лише почали обговорення чи відносити її до категорії втрачених чи вона досі існує як чинна. Яка причина видалення? (це не говорячи вже, що в мене є документальне свідченян що вона відноситься до втрачених) з повагою,--Василюк Олексій (обговорення) 00:10, 22 листопада 2017 (UTC)

Вітаю. У причинах вилучення було, що це граматична помилка і копія сторінки Добротівські відслонення. --yakudza 06:42, 22 листопада 2017 (UTC)

Доброго! зачекайте будь-ласка. щойно видалили "Тропинець". а у мене є рішення про його скасування. той, хто позначив як нескасований копії рішення не має я його спеціально добував з архіву області. як потім поновити врізнобій видалені сторінки, які хтось повімічав як йому здалось? --Василюк Олексій (обговорення) 22:52, 22 листопада 2017 (UTC)

Вітаю, причину вилучення Користувач:Losth. вказав таку саму як і для попередньої - це дублікат Гропинець (заповідне урочище). --yakudza 23:15, 22 листопада 2017 (UTC)
Думаю, що Категорія:Втрачені природоохоронні території Івано-Франківської області потребує уважної ревізії. Там є певна кількість одруків. Зараз глянув першу за алфавітом статтю у ній Бабрянка, очевидно, що це одрук, коректна назва Вабрянка. --yakudza 23:33, 22 листопада 2017 (UTC)

Ми з автором статей і автором зауважень зараз це вивчаємо. назва "Бабрянка" - з рішення про створення і рішення про скасування. прошу з цієї категорії не вилучати статті, поки ми не розберемось з усіма я можу Вас особисто повідомити, коли им все утрясемо, бо вже одна видалена, яка цього не потрнебувала--Василюк Олексій (обговорення) 23:45, 22 листопада 2017 (UTC)

Якщо Василюк Олексій має копії рішень про скасування об'єктів, чому б не згадати їх в якості джерел інформації, а ще краще ― скопіювати і виставити як доказ тут. Відсутність цих об'єктів у data.gov.ua чи якихось інших електронних базах даних вважаю нерозумним визнавати як встановлений факт їх скасування. Користувач:Losth.

Новий користувач[ред. код]

Обліковий запис створений сьогодні вночі. Схоже для того, щоб потролити Вас. Якщо Ви теж так вважаєте, переблокуйте назавжди.--Стефанко1982 (обговорення) 06:57, 22 листопада 2017 (UTC)

Чизбургер для вас![ред. код]

Cheeseburger.png За допомогу)) UkrainianCossack (обговорення) 09:28, 26 листопада 2017 (UTC)
Дякую, ще б пригадати за я яку :)--yakudza 13:58, 26 листопада 2017 (UTC)

Шаблон:Письменник[ред. код]

Вітаю!
Чи не вважаєте Ви, що у письменникв теж можуть бути діти? На жаль, я не можу сам редагувати шаблон. Допоможіть, як є можливість.--Ejensyd (обговорення) 20:25, 28 листопада 2017 (UTC)

На жаль не вмію цього, додав запит у Обговорення шаблону:Письменник. --yakudza 20:59, 28 листопада 2017 (UTC)
Дякую --Ejensyd (обговорення) 21:42, 28 листопада 2017 (UTC)

Оформлення новин[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «лютий 2018». Дякую за розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 23:44, 28 листопада 2017 (UTC)

Дякую за нагадування. Якби то ще бот який був, щоб додавав це. :) --yakudza 11:37, 29 листопада 2017 (UTC)

Вандалізм[ред. код]

Доброго дня. В статті Великий Новгород досить агресивний вандал. Думаю,є підстави для реакції. Дякую. Michaila vnuk (обговорення) 12:15, 4 грудня 2017 (UTC)

Поки що заблокував на добу. Далі в залежності від реакції. --yakudza 15:21, 4 грудня 2017 (UTC)

Заявка на права патрульного[ред. код]

Добрий вечір. Чому ви не зробили підсумок під моєю кандидатурою?--Максим Огородник (обговорення) 15:41, 5 грудня 2017 (UTC)
Вітаю, Максиме. Там дуже складне обговорення, треба витратити трохи більше часу. --yakudza 11:44, 6 грудня 2017 (UTC)

Invitation to Blocking tools consultation[ред. код]

Hello,

The Wikimedia Foundation's Anti-Harassment Tools team is inviting all Wikimedians to discuss new blocking tools and improvements to existing blocking tools in December 2017 for development work in early 2018.

We are specifically contacting you for your ideas because you are one of the top users of the blocking tool on uk Wikipedia. We think that your comments will help us make better improvements. You can post to the discussion in the language that you are most comfortable expressing your ideas.

Other ways that you can help[ред. код]

  1. Spread the word that the consultation is happening; this is an important discussion for making decisions about improving the blocking tools.
  2. Help with translation.
  3. If you know of current or previous discussions about blocking tools that happened on your wiki, share the links.
  4. Help summarize the discussion to share back to your wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or send an email to the Anti-Harassment Tools team.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 18:35, 13 грудня 2017 (UTC)

  • I apologize for posting in English.
  • Please let us know if you wish to opt-out of all massmessage mailings from the Anti-harassment tools team.

У новинах[ред. код]

[9]

Привіт

Так що тепер, взагалі не редагувати?--Dgho (обговорення) 09:43, 18 грудня 2017 (UTC)

@Dgho: - це лише на добу, крім того, я не заперечував, щоб хтось з адміністраторів зняв захист зі статті. А, взагалі, там вже давно потрібна премодерація, як в англійській вікі, бо постійні додавання несуттєвих новин, війни редагувань тощо, ніяк не прикрашають Головну сторінку. --yakudza 15:49, 18 грудня 2017 (UTC)

Я теж про це написав.--Dgho (обговорення) 18:29, 18 грудня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю! Ви захистили шаблон {{Музикант}}, а я хотів би попросити зробити те саме з {{Кінематографіст}}ом, бо там з 19-го числа регулярно відбувається незрозуміла активність незареєстрованих користувачів, які граються з параметрами стилю. Вже набридло відкочувати зміни. Дякую!--Leon Nef обг 14:57, 27 грудня 2017 (UTC)

Белґрад[ред. код]

Вітаю. Прошу вас надати пояснення видаленню джерел інформації зі статті, що ви зробили цією правкою [10]. --Pintg (обговорення) 17:30, 31 грудня 2017 (UTC)

Припускаю, що святкові клопоти вас відволікли. Моя позиція ґрунтується на джерелах та оформлена відповідним чином (Вікіпедія:Перейменування_статей/Белград_→_Белґрад). На мій превеликій жаль джерел, котрі підкріплюють вашу позицію ще не надійшло. --Pintg (обговорення) 17:25, 8 січня 2018 (UTC)
Є сторінка обговорення перейменування, то давайте обговорювати там. Нащо в двох місцях. --yakudza 19:53, 8 січня 2018 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:41, 31 грудня 2017 (UTC)
Дякую, Дмитре! --yakudza 19:52, 31 грудня 2017 (UTC)

Elit-web[ред. код]

Доброго дня. Можна дізнатись, чому ви вилучили сторінку elit-web? Я перший раз публікуюсь. Робив усе по прототипу сторінки seomarket. Чи можна розблокувати сторінку для внесення правок та надання незалежних джерел? Чи поясніть що робити? В тексті немає рекламы. Сухі факти про компанию. Дякую за відповідь!

Відсутність вторинних джерел, рекламний стиль. seomarket теж має подібні проблеми і скоріш за все буде вилучено. Ознайомтесь, будь ласка, із ВП:КЗ, перепишіть у відповідності із цими критеріями статтю у власній чернетці, і подайте на сторінку відновлення статей ВП:ВВС--yakudza 12:14, 2 січня 2018 (UTC)

Надайте будь ласка приклад статей комерційного виду. Дякую!

Наприклад, Opera. --yakudza 12:33, 3 січня 2018 (UTC)

Сторінку Вбивство Ірини Ноздровської номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вбивство Ірини Ноздровської, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 січня 2018. Що ще можна зробити? Yuriy Urban (обговорення) 19:49, 9 січня 2018 (UTC)

Прохання перейменувати[ред. код]

Зі Старим Новим роком Вас! Я ніяк не можу перейменувати статтю Ярина Славомирівна Каторож так, як велять правила Вікіпедії. Той, хто сотворив таку чудасію, не може її виправити й чомусь принишк, замість звернутися до когось із адміністраторів. Перейменуйте, будь ласка. Наперед дякую. Олег-літредобг. 15:37, 14 січня 2018 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 2-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2017 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 18:11, 15 січня 2018 (UTC)

Reminder about Blocking consultation[ред. код]

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

  • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 22:41, 16 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Yakudza! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 18:09, 24 січня 2018 (UTC)

Вікімарафон 2018 і з чим його їдять[ред. код]

Доброго дня. Так сталося, що мені трохи простіше та й швидше писати статті (останнім часом — здебільшого переклади іншомовних, на технічну тематику) російською. Завітавши сьогодні до uk-wiki, де мій внесок ще зовсім мізерний, побачив оголошення про марафон та вирішив поцікавитись що ж це таке; а власне на які саме теми можна створювати нові статті і чи підходять переклади? Якщо цю інформацію можна переглянути десь ще, не турбуючи інших учасників, тим більше адміністраторів, будь ласка, підкажіть де саме (не повірите, але з того часу як зареєструвався, ще жодного разу не брав участі в отих марафонах).
З повагою, Heffalump1974 (обговорення) 01:20, 28 січня 2018 (UTC)

Вітаю. Так, підходять і нові статті, і переклади. --yakudza 22:06, 28 січня 2018 (UTC)

одесити пишуть[ред. код]

Бібліографічна авоська — не відповіда КЗ. Не знаєте їх раптом? --Anntinomyобг 18:39, 3 лютого 2018 (UTC)

Ні, до Франка я не потрапив цього року, був у Грушевського. --yakudza 22:21, 4 лютого 2018 (UTC)

Бучач-Львів і Aeou[ред. код]

Привіт. Не знаю, чи ти помітив мій пінг, але в будь-якому разі зверни, будь ласка, увагу, що між користувачами Бучач-Львів і Aeou котрий день триває конфлікт у статті Ядвіга Городиська. Оскільки ти посередник, прошу втрутитися. Дякую — NickK (обг.) 20:00, 10 лютого 2018 (UTC)

Пінг бачив але думав, що ситуація врегулювалась вже сама. --yakudza 07:13, 11 лютого 2018 (UTC)
Вибачте, що турбую, але все продовжується. Незважаючи на {{пишу}}. В конкретно даному випадку чомусь конче треба внести до статті геологічний часопис, який без вагань приписує Городиській усе скульптурне оздоблення краківського костелу. Посилається часопис на монографію Смірнова (біографа Городиської). В тій монографії такого однозначного твердження немає. Сам Смірнов базується особистому на альбомі Городиської, який вона вела все життя, на дослідженні архівів (які не мають такої інформації в даному випадку) і на аналізі стилю. Плюс там дуже великий спектр робіт, окрім чітко атрибуйованих Смірновим 6 статуй, а фабрика, яка це робила, мала все ж цілий штат скульпторів. І наголошу, це геологічний часопис. Не історичний, не мистецький чи мистецтвознавчий. Там серед трьох авторів є мистецтвознавець, який, однак поводиться з джерелом доволі вільно. --Aeou 12:25, 14 лютого 2018 (UTC)

Каденції[ред. код]

Вітаю, побачив ваші думки щодо цього питання, ви пропонуєте робити так як Basio (він так декілька раз робив), чи можете ви більш конкретизувати та розвинути цю ідею у вашому баченні? Basio про це писав, але без уточнень. Я це бачу у деяких недоліках: Basio ледь обрався чергового разу саме через цю практику, хто ці 5-6 користувачів ці мають бути, правова/неправова — я не про право, а про інститути, які встановились з часом і є загальнозрозумілі. Також, з одної сторони ви кажете що ефективність у 5% і іншої, як пропонований вами метод збільшить якість такої процедури? — Alex Khimich 11:59, 14 лютого 2018 (UTC)

Я, непевне, дещо нечітко висловився. Вважаю, що адміністраторів потрібно переобирати (або знімати повноваження) лише у випадку порушень ними правил. Те, що зараз є, недостатньо ефективне через відсутність певних процедур, які б запобігали емоційним проявам та переслідуванню. Тобто, якщо хтось із користувачів вважає, що той чи інший адміністратор негідний таким надалі бути, то він має зробити щось типу невеликого попереднього опитування і якщо знаходить певну підтримку, то тільки тоді виносить запит на зняття повноважень. В чому це може бути ще корисним, бо на цих попередніх слуханнях користувачі зможуть чіткіше сформулювати претензії і оцінити їх. В цьому теж є певні небезпеки виникнення "угрупувань", що як показує досвід російської Вікіпедії є вкрай шкідливим для проекту. --yakudza 13:02, 14 лютого 2018 (UTC)
Тепер більш зрозуміло. Можливо таку ідею на СО SitizenX треба теж додати, може хтось її розширить? — Alex Khimich 17:17, 14 лютого 2018 (UTC)

Помилка?[ред. код]

Щось я не зрозумів оцього. Є попередження про блокування, але я не бачу блокувань користувача у журналах.--Анатолій (обг.) 21:58, 16 лютого 2018 (UTC)

Дивно, але ж працює. Користувач редагує лише свою сторінку обговорення, як при блокуванні ). --yakudza 23:04, 16 лютого 2018 (UTC)

Дмитренко Дмитро Михайлович[ред. код]

Доброго дня. Кривенька таблиця вийшла, не відповідає інформації у тексті. --Roman333 (обговорення) 06:38, 17 лютого 2018 (UTC)

Населення України[ред. код]

Вітаю! Ви колись долучались до покращення цієї статті. Красно дякую за допомогу! Відредагував, причепурив і номінував на добрі. Висловлюйте ваші зауваження, або підтримку.--Dim Grits 16:50, 22 лютого 2018 (UTC)