Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15


Доброго дня Прошу повернути мою версію біографії Остапа Дроздова і не змінювати її! Текст по біографії мені скинув сам Остап тому не рухайте і поверніть мою версію!

Чому відкочене моє редагування?[ред. код]

Ви відкотили моє редагування, ось посилання: [1]. Поясніть, будь ласка, причину. З повагою --Doroshenko (обговорення) 18:48, 5 липня 2016 (UTC)

Скоріш за все помилково натиснув не на ту кнопку, перепрошую. --yakudza 19:24, 5 липня 2016 (UTC)
Пригадав. Не звернув увагу, що це назва файлу думав, що підпис. Подумав, що трохи по-добкінські текст написано. --yakudza 19:30, 5 липня 2016 (UTC)
Та такі назви файлів, що ж поробиш) Розібралися, дякую)--Doroshenko (обговорення) 17:12, 6 липня 2016 (UTC)

Посередництво[ред. код]

Доброго дня, Анатолію. Я міг би це просто написати на СО користувачу, але, дотримуючись вимог рішення АК вимушений писати ці дрібниці до/через Вас як посередника. Такі перейменування[2] — це якийсь тренд останнього часу. Кілька місяців тому я особисто був свідком принаймні двох конфліктів, де користувачу звертали увагу на пункт правопису, який приписує відтворювати такі прізвища через «и». Пройшло трохи часу і знову… До речі, вище є квітнева розмова (тема «Два прохання») про перейменування статті. Там нічого не зрушилось. Я вкотре прошу повернути стару назву.
Ще одне. Таких речей у картках останні кілька тижнів багато [3]. Я би дуже просив робити таку масову зміну через широке обговорення (ПІБ-персоналій дуже багато). Знаю, який буде аргумент ("ПІБ — це «совкізм»") — уже читав йогов якійсь розмові. Але не було загального обговорення і тим більше підсумку.
І ще одне. Я вже кілька днів бачу у списку спостереження таку дивну девікіфікацію[4]. Я не розумію, чому першу згадку про Казимира девікіфіковано, а другу — навпаки вікіфіковано. Першу згадку Зиморовича девікіфіковано, а другу — навпаки. У розділі «Примітки» Орловича девікіфіковано, а в наступному - у «джерелах» — вікіфіковано. Ось тут «Річ Посполита» була справді надмірно вікіфікована[5], але чому перші дві, а потім дев'ята-одинадцята згадки девікіфікуються, а третя і шоста — залишені??? Подібні дрібниці раніше я виправляв їх самостійно і мовчки, але АК добився, щоб між нами не було безпосередньої взаємодії і щоб кожну дрібницю робити через Вас. Мені дуже шкода. Вибачте, що турбую.--Aeou 12:46, 6 липня 2016 (UTC)

Вітаю Сергію. Я думаю, що писати на цій сторінці краще не лише з точки зору рішення АК але й точки зору більшої ефективності і меншої конфліктності, хоча б тому, що розмова проходитиме у дещо уповільненому темпі, що сприятиме меншій емоційності. По третьому питанню я маю здогадку але хотілось би почути коментар Бучач-Львів. Щодо картки, думаю, там потрібно загальне обговорення у Кнайпі (якщо такого ще не було), тому що питання стосується значної кількості статей. Як на мене, скорочений варіант виглядає симпатичніше але потрібно загальне обговорення. Щодо Сосницької глянув ще раз правопис - И (І) передається через и ... в суфіксах -ик, -ицьк-, -ич (-евич, -ович): Бжозович, Козицький, Конопницька, Коперник, Сенкевич, Шимчак; Гавлик, Жижка, Міклошич, Фучик. Так справді, однозначна чітка норма, що у цьому випадку має бути "и" незалежно від того, яка літера була оригінальній мові. --yakudza 13:21, 6 липня 2016 (UTC)

Брехня = неправда[ред. код]

Вона і в Африці брехня (неправда). І якщо NickK збрехав - то інакше це не назвеш. З ним це часто буває останнім часом. Прошу прибрати шаблон стосовно «образа вилучена». Власне образою вікіпедії є обман (себто брехня), до якої вдається адм-р NickK. Якщо не віриш - потім додам диф. --Бучач-Львів (обговорення) 13:24, 8 липня 2016 (UTC) Донедавна NickK відстоював позицію: дайте джерело українською, де сказано, що прізвище чи ім'я таке-то. І якщо таких більше - то так можна називати статтю. Тепер, коли є джерела, він вже забув про свій принцип. --Бучач-Львів (обговорення) 13:26, 8 липня 2016 (UTC)

@Бучач-Львів: Я Вас навчу, як треба висловлюватись щодо адмінів (і не тільки). Коли хочете "назвати їхню дію своїми іменами" (ну там "брехня", "провокація", "перекручування" і т.д.), додавайте до цього слова префікс "НЕ" (НЕбрехня, НЕпровокація, НЕперекруучування), або ж використовуйте антифразис і кажіть антонім до того, що хочете сказати.--Unikalinho (обговорення) 03:16, 9 липня 2016 (UTC)
Unikalinho Дякую. --Бучач-Львів (обговорення) 06:11, 10 липня 2016 (UTC)

Лаврентій Гембицький[ред. код]

Є тільки одне старе джерело 1977 року з власне такою назвою в пошуку гугл-букс [6]. Всі інші як правило вживають Вавжинець Гембіцький. --Бучач-Львів (обговорення) 13:28, 8 липня 2016 (UTC)

А тут нікого не цікавить, як у джерелах. Хай хоч усі джерела кажуть правильно, але якщо оцей НЕсовітський Прапопис каже неправильно -- буде так, як каже він. Я тут у Вікіпедії імена-прізвища деяких сучасних футболістів вперше побачив по-новому (тобто не так, як звик бачити всюди в джерелах)...--Unikalinho (обговорення) 03:12, 9 липня 2016 (UTC)
Якщо Unikalinho і мене цікавить - то вже хоч когось цікавить. От Якудза поки мовчить - але в нього іноді справді нема часу.--Бучач-Львів (обговорення) 06:13, 10 липня 2016 (UTC)
Так, часу обмаль, я все ваші листи перечитую. --yakudza 11:01, 11 липня 2016 (UTC)
До речі, це була "напрочуд геніальна ідея" влаштувати цю суперечку саме під час номінації на патрульного та з рішенням АК, по якому вас може блокувати за порушення правопису на термін "більше 7 діб" будь-який адміністратор. --yakudza 11:27, 11 липня 2016 (UTC)
Найперше - Вікі - це енциклопедія вільних людей - чи рабів? Також. В мене заявка тільки автопатруль - 1. Якби мене цінили деякі - але які тут «всьо рєшают» - к-чі, давно б мав і патруля, бо є купа неграмотних патрулів (навести дифи? - не питання) - 2. Я наводжу джерела АД - а не тому, що мені так хочеться - 3. До речі: Стефан Баторій - польською Batory - мало б бути Баторий, як іноді є в джерелах. І після цього - чергового неоднозначного факту - не піднімати питання совковости? Він же ж має вади - і до ворожки не ходи.
Якудза покриває обман NickKа. На жаль, стверджую. Також маніпулює. І це - арбітр, який має неупередженим? Наскільки знаю, вікі - не обман. --Бучач-Львів (обговорення) 11:39, 11 липня 2016 (UTC)
ВП:МОВА каже: бажано дотримуватись. Це ж чітко каже: хибні пункти не варто протискати. --Бучач-Львів (обговорення) 11:44, 11 липня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікі-Олімпіаді—2016[ред. код]

--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:24, 18 липня 2016 (UTC)

Питання по блокуванню користувача 93.72.151.52[ред. код]

Доброго дня. Прошу оцінити дії користувача (https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Внесок/93.72.151.52) конкретно по розділу українських мультфільмів (і сторінку про монтажера Ю. Срібницьку). Людина з незрозумілих причин регулярно щось редагує в підрозділі "знімальної групи" (оригінальну інформацію з титрів), перетасовує рядки, спотворює інформацію. У тому числі і після скасування її правок — повертається і... Чи можна якось захистити статті від (на мій погляд) вандалізму? Можливо, заблокувати користувача. З повагою, ezhinka (обговорення) 14:42, 20 липня 2016 (UTC) .

Вітаю, справді якісь дивні дії. На вандалізм не схоже але якісь чудернацькі перестановки рядків, навіть не знаю впорядкування чи просто грається хтось. Напишу ще стандартне попередження. --yakudza 16:11, 20 липня 2016 (UTC)
Дякую. Але не схоже, що грається — щось інше, чудернацьке... ezhinka (обговорення) 16:33, 20 липня 2016 (UTC)

Ґречило[ред. код]

Носков Микола Іванович[ред. код]

Здрастуйте шановний Yakudza, перевірте будь ласка статтю Носков Микола Іванович! Дякуємо! Анна Озерова (обговорення) 17:27, 1 серпня 2016 (UTC)

Потрібна порада[ред. код]

Вітаю. Зробив за Вашою ідеєю Категорія:Борці за незалежність України у XX столітті контейнером. Це хороша ідея тим, що, як на мене, суттєво зменшить можливості для ОД, тому що люди туди входять через конкретні організації, що перелічені в Законі. Але ось є Дубас Микола Васильович. Він створив юнацьку підпільну організацію «Наша зміна», напевно, це та, що в Законі. Інших членів групи, наразі не знайшов. Створювати мікрокатегорію Категорія:Члени групи «Наша зміна», робити все ж таки надкатегорію не контейнером, чи ще щось порадите? У Законі ще є невеликі групи. --Олег (обговорення) 15:27, 11 серпня 2016 (UTC)

Дякую, за створення категорії, я тільки зараз вчитався уважно в Закон, там справді є багато організацій, які складались з декількох людей, і навіть прізвища багатьох із них могли забутись, не кажучи про детальну інформацію. Тоді, справді, краще робити не контейнером але доведеться час від часу монітирити її вручну. --yakudza 15:49, 11 серпня 2016 (UTC)
Якщо не буде контейнера, то моніторити доведеться дуже і дуже довго. Я пропоную створити щось на кшалт: «члени організацій, перелічених у законі про борців» чи «Борці за незалежність України у XX столітті (члени організацій)». --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:54, 11 серпня 2016 (UTC)
Борці за незалежність України у XX столітті (члени організацій) нічого не дасть, бо дуже розмито. Члени організацій, перелічених у законі про борців, власне і є Борці за незалежність України у XX столітті. Напевно, таки доведеться моніторити вручну. --Олег (обговорення) 17:07, 11 серпня 2016 (UTC)

W[ред. код]

галичани на таке кажуть "грати вар'ята", має бути якийсь східняцький відповідник. --yakudza 22:18, 11 серпня 2016 (UTC)

Move it[ред. код]

Hi! plz move the article "Нішапурське родовище бірюзи" to " Turquoise of Nishapur". i cant read ur language, i hope u understand English. --Sonia Sevilla (обговорення) 05:26, 15 серпня 2016 (UTC)

Про навігацію статей російсько-української війни[ред. код]

Доброго дня! Прошу долучитись до обговорення Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Правила вживання навігаційних шаблонів у статтях категорії Російсько-української війни. Це доволі важливе питання, що має покращити статті на тематику конфлікту. --VoidWanderer (обговорення) 15:56, 16 серпня 2016 (UTC)

Бучач-Львів і Обговорення:Юрій Оссолінський[ред. код]

Привіт. Чи міг би ти подивитися на ситуацію на сторінці Обговорення:Юрій Оссолінський? Якщо коротко, то там було обговорення на ВП:ПС півтора роки тому, ініційоване самим же Бучачем-Львовом, але вчора Бучач-Львів перейменував в обхід обговорення (Повторюю вкотре: у мене було достатньо підстав перейменувати без обговорення), а винним у цьому виявився я (маніпуляція + «ліві аргументи» - власне від NickK). Обговорення по суті там фактично вже нема, та й Бучач-Львів на своїй сторінці прямо написав, що не хоче мене слухати з історичних питань, тож можеш подивитися, будь ласка? Взагалі це виглядає вже далеко не першим випадком, коли Бучач-Львів обходить обговорення і замість аргументів хамить, але я не знаю, що з цим робити. Дякую — NickK (обг.) 10:08, 17 серпня 2016 (UTC)

Вітаю, Якудза! Чого ж не пінганув, NickK. Хто б казав про хамство та інші неподобства, NickK? Ти, чи що? - 1. Чого тебе тут немає, незважаючи на мої пінги та пропозицію обговорення [9]? - 2. І ось це - сам «такт». Особливо, коли аргументів немає (див. Вікіпедія:Перейменування статей/Юрій Оссолінський → Єжи Оссолінський). Стосовно «прямо написав, що не хоче мене слухати з історичних питань» - не маніпулюй, у тебе спочатку Uk-N. Хоча тебе слухати дійсно не хочу - але мушу, такі правила. А в цій ситуації ти просто думав, що я не маю аргументів - а тут навіть ЕІУ каже: Сас П. Єжи Оссолінський // Енциклопедія історії України : у 10 т. / редкол.: В. А. Смолій (голова) та ін. ; Інститут історії України НАН України. — К. : Наук. думка, 2010. — Т. 7 : Мл — О. — С. 670. — ISBN 978-966-00-1061-1.. Перед перейменуванням [10] я вказав [11] значну перевагу в джерелах варіанту Єжи. І власне, хто вжив фразу «маніпуляція», «махінація» etc [12] --Бучач-Львів (обговорення) 11:04, 17 серпня 2016 (UTC)
@Бучач-Львів: Я звернувся до користувача Yakudza, а не до тебе, тому й не пінгнув. З тобою мені нема про що розмовляти тут — NickK (обг.) 11:18, 17 серпня 2016 (UTC)
Бо не маєш що сказати, вважаю. І мова, звісно, не про мої дії. --Бучач-Львів (обговорення) 11:21, 17 серпня 2016 (UTC)
 • Якщо казати про загальний принцип, то після довгих і не зовсім по суті розмов, до нього здається прийшли.: Якщо підсумок обговорення був на думку когось із дописувачів некоректним і він має аргументи, щоб його оскаржити, то саме це потрібно і зробити, бо в процесі обговорення можуть виникнути додаткові аргументи на користь тієї чи іншої версії. Але через те, що підсумок було підведено близько 1,5 роки тому, то оскарження тут не зовсім доречне, потрібно подати нову заявку, тим більше, що є нові аргументи і, як на мене, досить поважні. Якщо оцінювати дії користувача Бучач-Львів, то, безумовно, вони були некоректними. Потрібно було діяти, як описано вище. Чи потрібні якісь заходи у випадку повторення користувачем Бучач-Львів такого алгоритму? Вважаю, що так. Це, можливо, не вписується цілком у позов 50, тому блокувати може будь-який адміністратор. --yakudza 16:29, 17 серпня 2016 (UTC)
  Це не вписується в позов 50, але прямо його стосується. Раніше від такого захищав фільтр, який був знятий за рішенням АК, тож такі дії фактично є прямим наслідком рішення АК. Саме це й певною мірою зв'язує руки: не дуже зрозуміло, які саме заходи можна вживати за некоректні перейменування (відновити фільтр? заблокувати?) і чи вимагає це рішення АК — NickK (обг.) 07:05, 18 серпня 2016 (UTC)
  Будь ласка, зробіть моніторинг моїх перейменувань. Дякую. Вже навіть такий антикваріат поміняв [13] --Бучач-Львів (обговорення) 13:35, 18 серпня 2016 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Привіт. Вашу кандидатуру висунуто на статус арбітра української Вікіпедії. Будь ласка, якщо Ви не проти й маєте можливість виконувати обов'язки арбітра, підтвердьте згоду на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Кандидати для подальшої участі в обговоренні та голосуванні. Дякую!--Piramidion 14:19, 23 серпня 2016 (UTC)

Користувач:Aeou[ред. код]

Вітаю, Yakudza! мушу створити окремий розділ (частину переніс з Ґречило), бо «процес триває».

 • От чого не забереш у Користувач:Aeou - так це у вмінні нагнітати ситуацію замість розрядити чи повести в нейтральному руслі, і себе вважати у всьому правим. Може, варто не надувати щоки самому? І не дякуй ні за що мені. А як так прагнеш справедливості - покарай себе, як в 10 негренят (переносно, звісно). --Бучач-Львів (обговорення) 14:47, 9 серпня 2016 (UTC)
 • Користувач:Aeou Про опонентів не варто казати, жи то зграя [14]. --Бучач-Львів (обговорення) 12:47, 11 серпня 2016 (UTC)
 • Користувач:Aeou не варто забувати про рішення (яке воно там - якось ПЗВ51). --Бучач-Львів (обговорення) 11:57, 12 серпня 2016 (UTC)
 • Користувач:Aeou Вікіпедія:ПЗВ50 пункт 1 (прямо або опосередковано згадувати один одного) крім СО посередника. --Бучач-Львів (обговорення) 20:00, 23 серпня 2016 (UTC)
 • до Користувач:Aeou Чергове [15]. Aeou висловлював велике обурення з нібито обходу мною рішення АК. А сам то вже скільки разів порушує? --Бучач-Львів (обговорення) 06:22, 26 серпня 2016 (UTC)
  Добре, що ви дали лінк на цю статтю, оцей "копаний м'яч" тягне на тижневе блокування за порушення ВП:МОВА. Перегляньте, будь ласка, може ще десь залишилось щось із подібних редагувань, щоб не нариватись на непотрібне блокування. --yakudza 08:22, 26 серпня 2016 (UTC)
  А чого це тягне на тижневе? Джерела на копаний м'яч є. є Копаний м'яч. Так зрозумів, рішення - це тільки для мене, інші - недоторкані. Нема питань, дуже дякую. Буду знати. --Бучач-Львів (обговорення) 10:08, 26 серпня 2016 (UTC) Це ж треба - за власне українську назву: 1) погрожують тижнем блоку, 2) ще й стверджують про якесь порушення ВП:МОВА. Оце так «українська вікі»... --Бучач-Львів (обговорення) 10:17, 26 серпня 2016 (UTC)
  Стосовно Аеоу. Хоч попередьте - для «блєзіра». Чи мені теж його статті можна прокоментувати, як йому - мої? --Бучач-Львів (обговорення) 10:26, 26 серпня 2016 (UTC)
Анатолію, що стосується копаного м'яча, особливо на теренах Галичини...то він таки був копаним, отож команди Галичини та їх гравців можна і ВАРТО вказувати, як копаний м'яч (до речі Бучач-Львів в кількох статтях в дужках вказував (футбол) - вважаю що то сама коректна форма). Дуже злить, коли саме нефахівці від історії та спорту потикнули свого носа до цих статей...щоби насолити Дмитрові...і він цім моменті таки правий....і тут я бачу уже КОНКРЕТНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ вікі-корисника кількома адмінами.... як безсторонній дописувач (до речі, і мої статті теж хтось почав таким же чином "правити")--Когутяк Зенко (обговорення) 10:29, 26 серпня 2016 (UTC)
Частково погоджуюсь із вами але у наш час це слово вже настільки архаїчне (і російська мова скоріш за все до цього непричетна), що без спеціальних пояснень (напр. речення що у такі-то часи в Галичині футбол називали копаним м'ячем) це буде незрозуміло не лише для пересічної молодої людини але й для досить поважного віку. --yakudza 14:59, 26 серпня 2016 (UTC)
Анатолію, архаїчним його зробили політичні та суспільені обставини, хоча....яке воно архаїчне, як воно лише 70 років, як було примусово вилучено із побутового вжитку задля політичної конюктури (і в мовознавстві також). Чомусь жодному європецю не спада на думку, що ногомячисти, шпіллери ганяють мяча в пілконожній, за архаїчними правилами)))) тим паче не нарікають тотих діалектом. Мене дуже подивувала ситуація, коли профани в мовознавчій та футбольній тематиці почали чергові "віртуальні танці" повидалявши цілком релевантну інформацію. Чи ти теж вважаєш, що команди/ватаги Галичини (до 56 року) бавилися в копаний мяч чи все ж таки в футбол .....навіть не в сокер (як його тоді ще називали)..... тобто...ти вважаєш, що тепер треба накласти на слова "крпаний мяч" та "сокер" мовознавчу анафему в укр-вікі...бо тут правлять бал невігласи...і їх не слід нічого вчити...вони всіх вчитимуть (тобто зрівнюватимуть решту корисників до рівня свого інтелекту/побуту/життя).
Анатолію, мене подивувало, як ти цілком якісно й оперативно обстоюєш ДімГіртс в його намаганні вивести фахові питання із-під юрисдикції нефахівців та вікі-тролів...натомість в інших випадках: відстиорнюєшся....навіть у ситуації із підопічним Бучачем... а тут очевидні переслідування та адмін-поспіх (читай сваволю) і зневагу - пропускаєш поміж вуха/очі.
Насамкінець, один вікі-цербер обізлив мене тим, що я нібито впроваджую діалектизми укр-вікі...при тому, що чимало вікі-корисників збагатили свій лексикон якісною укр-мовою, при спілкуванні зі мною. Відтак я вимагаю, щоби його попередили не ганяти за мною.... (принаймі поки не вичитають хорошу бібліотеку укр-літератури...список я їм перешлю)....і нехай займаються своїми справами та дріб'язковими питаннями.....
невеличка аналогія, із життя: в 93 році я підтримав і прийняв рішення відродити різдвяні свята, їх атрибути та урочистості (чимало люда це теж називало архаїкою та непотребом).... минуло більше 20 років, і разотепер м з однодумцями тішуся, що дідухи, колядки, віншування - є вже обличчям України (принаймі всієї західної й центру країни)...тоді як совкові невігласи...тепер одні із перших поціновувачів всіх цих "тупих архіїчних непотребів/форм".... так і в цьому випадку із "копаним мячем" буде, тільки не заважайте фахівцям в цих справах...підтримуючи невігласів.--Когутяк Зенко (обговорення) 08:05, 29 серпня 2016 (UTC)
Користувач:Когутяк Зенко Якудза - посередник у моєму конфлікті з к-чем Aeou згідно рішення АК. Себто - він не обтяжений ще й моїм навчанням, а я тому - вільний птах. І юш. --Бучач-Львів (обговорення) 12:40, 30 серпня 2016 (UTC)
Анатолію, а чому мною не може керувати нічого шкідливого? Вже казав - є АД, є Копаний м'яч. врешті - це вікі українською мовою, а не імпортною. Подивіться на хорватів, поляків - у них, вважаю, вірний погляд на сесю річ. --Бучач-Львів (обговорення) 12:45, 30 серпня 2016 (UTC)

Відкотив свою правку.[16] Мені, йшлось не стільки про неприйняття варіанту «копаний м'яч», скільки про те, що було у примітці. Думав, що це якесь знущання і видалив. Я таке завжди видаляв, вибачте. Дякую Зенкові і Бучачеві-Львову, що звернули увагу на мою помилку — відкотив. Не розумію, Зенку, як одна моя правка стала «конкретним переслідуванням корисника кількома адмінами».--Aeou 12:13, 26 серпня 2016 (UTC)

Aeou, просто ваша "священна війна Бучача-Aeou" є привододом задля переслідування Бучача (навіть із дрібязкових причин). Я вже давно спостеріг, що тото все вам стало дуже обтяжливим, і майже абстрагуєтеся від того...але інші саме на гребені тотих висновків....ведуть свої кампанії... Так і вцьому випадку, доволі контраверсійну правку, яку Бучачу не варто було робити саме в такій філологічній іпостасі - вивилучили ...по праву (правда, я би простго ьпереписав).....натомість, уже інші, інколи і правильні правки...ІНШІ, ПЕРЕСЛІДУВАЧІ-ЦЕРБЕРИ почали шматувати і різати, навіть і не маючи до цього жодного підгрунтя: як в історичних та в футбольних тематиках....а то й взагалі, дехто навіть якісного вікі-контенту не має (на пальцях двох рук і не перелічихш!!!!!!)... Тому я й вказав, цікаве спостереженн: як Вами покаристалися))) любителів вікі-кар'єри (і план адмін дій виконали, і корисників полякали, і власне Его у віртуалі потішили)...--Когутяк Зенко (обговорення) 07:26, 29 серпня 2016 (UTC)
Панове, у вас вийшов такий по-галицькі вишуканий обопільний тролінг. Я маю на увазі два останні дифи на цій сторінці. З вашого дозволу я, все таки, приберу цього "модного копанщика". Дмитре, чесно кажучи навіть не знаю, що вами рухає, коли ви пишете такі красиві конструкції у статтях, як у цьому дифі, можливо бажання пожартувати або просто перевірити реакцію публіки на свої дії. Все таки сподіваюсь, що це не перевірка на міцність Вікіпедії. Бо в цьому випадку недоречність як виноски, так і визначення настільки очевидна, що тут просто неможливо розгорнути якусь тривалу мовознавчу дискусію. --yakudza 14:54, 26 серпня 2016 (UTC)
А що тут дискутувати - є слов'янські назви, є латинські. --Бучач-Львів (обговорення) 12:47, 30 серпня 2016 (UTC)
Aeou (про те, що к-ч прибрав звідси - там сама правда). Особливо про Амбіцьких. Наголошую: мене цікавлять прізвища з -іцьк. Я-я, натюрлішь. Аллєс кляр, комісар. Аллєс зер гут (еншульдіґен за погану німецьку).--Бучач-Львів (обговорення) 13:23, 26 серпня 2016 (UTC)
Aeou Я - таки-так, найбільший лінтяй. [17] Ні, в іншому місці - не вивітрилась. --Бучач-Львів (обговорення) 13:36, 2 вересня 2016 (UTC) yakudza, що за «штучки» і від всіх адм-ів, і від к-ча? --Бучач-Львів (обговорення) 13:40, 2 вересня 2016 (UTC)
Бучаче-Львове, коли у статті існує науковий апарат і я вклинююсь у нього, то спочатку з'ясовую, звідки походить теза перед моєю вставкою і після неї (тобто робиться аналіз уже поданих джерел). Інакше науковий апарат порушується. Ви дописуєте у статтю кілька слів із приміткою, як наслідок, все що перед приміткою, виглядає ніби взяте з Вашого джерела. Це вже було безліч разів. Ми вже говорили про це ще до вступу в дію ПЗВ:50. Ось наприклад, пам'ятаєте? [18] Чудовий приклад, коли Ви порушили науковий апарат заради однієї літери («недостатньо польської», як завжди...). У статті про Андреаса Бемера, наприклад, один і той самий вівтар був описаний як три різні роботи. Бо ж Ви не те що не читаєте вже поданих джерел, Ви, доповнюючи, не читаєте саму Вікі-статтю. Як наслідок, факти по-смішному дублюються. (Ви за півгодини внесли до Бемера стільки косяків, що я досі не всі вичистив — потрібно підняти вагон джерел, щоб цей застарілий Горнурнгівський мотлох спростувати; з приводу одного Бемера я вже двічі(!) був у бібліотеці НАНУ). Ви практикуєте й інший варіант — свідомо пишете паралельну статтю поруч. Як от наприклад дві біографії в одній статті про Пінзеля. Я прекрасно розумію чому — бо, щоб інтегрувати, потрібно провести хорошу роботу, коли кілька годин риєш у джерелах, потім дописуєш у статтю речення, наступна суперечлива теза — знову риєш і порівнюєш джерела — ще одне речення. Система приміток і їхня взаємодія теж виходить складна. Проблема та сама - для Вас це надто повільно. Вам потрібно дотримуватись темпу, щоб було не менше одного редагування на 5 хв:) Не вникати, а поспішно, вибачте на слові, клепати. Тож щодо Вашого систематичного небажання вникати я вжив слово «ліньки». Давно це бачу і подумки, щоправда, давно називаю це халтурою. П. С. Доречі, писати тексти на базі такої попси, як Лемко — це теж халтура. Це при тому, що Лемко не дослідник і не архівіст. Він лише компілює роботи реальних дослідників. Про львівські середньовічні шпиталі є роботи від Потимко і Козубської (роботи екстра класу, у нас мало що так опрацьовано). І поруч Ви ставите «середньовічні фантазії» публіциста... Це би треба видаляти масово, а не журити словами типу «ліньки».--Aeou 15:34, 2 вересня 2016 (UTC)
Може, воно й так. А може, й ні. 1) Тільки п. Сергій чомусь не воліє вказати ні дані ПСБ, ні спростувати їх своїми джерелами. У мене їх немає - були б - додав би. 2) і «Горнурнгівський мотлох » і «Лемко — це теж халтура» - це трохи не той-во. Звісно, Лемко - не п. Сергій, не Вуйцик та інші більш знаючі люди. Але цю книжку будуть читати не дуже посвячені, погодьтесь (її взяв у знайомого). Тому це треба вказати. Розумію, що п. Сергію не хочеться мати справу з «попсою» (як і мені). А що робити? Її все одно будуть читати. Будь мудрим, називається.
Там аж 3 в. --Бучач-Львів (обговорення) 08:17, 9 вересня 2016 (UTC)
Aeou Поки вважаю, що не дуже гарно було б взагалі не сказати про думки Горнунга (та інших померлих дослідників) в контексті хронології поглядів на ті чи інші пам'ятки. Просто п. Сергій як знавець і теми, і джерел може це спростувати. --Бучач-Львів (обговорення) 08:26, 9 вересня 2016 (UTC)
Aeou Хоч національність не чіпайте, це очевидно. Тим більше, Володимир Андрійович Ушаков був і вважав себе росіянином. Як дуже захоче к-ч Аеоу переконатись - не питання. Але мус зачекати. --Бучач-Львів (обговорення) 08:52, 12 вересня 2016 (UTC)
Aeou це той випадок, коли факт - очевидний. Крім того, знав п. Володимира. --Бучач-Львів (обговорення) 06:25, 20 вересня 2016 (UTC)
Aeou Прохання не вилучати Категорія:Вояки Української Галицької Армії, оскільки тоді складно легко знайти вояка, якщо не знаєш рангу. дякую за розуміння. --Бучач-Львів (обговорення) 12:39, 25 вересня 2016 (UTC)

Шлях розвитку Вікіпедії і вандали поперек нього[ред. код]

Доброго вечора! Прошу перечитати мій допис Обговорення:Гаяна#Вандалізм окремих адміністраторів і нехтування правилами проекту і втрутитись. Питання важливе як для з огляду дотримання політик проекту і непрофесійних дій навколо них, так і звичайного вандалізму, який тепер прикривається нашими колегами адміністраторами. Етапи вирішення проблеми наведені в кінці. --Dim Grits 17:32, 26 серпня 2016 (UTC)

Про перехресні посилання між розділами ВІКІ[ред. код]

Добрий вечір, пане Якудза-сан! Підкажіть, будь ласка, як можна зробити посилання WikiCommons на ВікіСловник і навпаки. Наперед дякую!--Orestsero 16:32, 30 серпня 2016 (UTC)

На коммонз можна послатись ось так commons:Україна, на вікісловник wikt:Україна. Так само з інших проектів, напр., із вікісловника чи з вікісховища. --yakudza 19:57, 30 серпня 2016 (UTC)
Щиро дякую!--Orestsero 7:32, 31 серпня 2016 (UTC)

Моє блокування[ред. код]

Доброго дня,

Мене сьогодні було заблоковано на годину адміном Fessor. Я вважаю неправомірно. Все, що я зробив, написав в статті про церкву московського патріархата, що це церква московського патріархату і розповів про захоплення церкви в 2010 році з усіма джерелами та фото. За це я був атакований прибічниками. Ще й бан отримав. Матеріали були вилучені. Якось воно не так. Прошу розібратись. Дуже дякую за підтримку! --PsychoKillerUA (обговорення) 09:38, 2 вересня 2016 (UTC)

Я написав на сторінці обговорення статті, переглянув дискусію навколо неї. Трохи подивився по джерелам, на жаль жодної інформації після 2010 року про конфлікт навколо церкви знайти не зміг. Якщо маєте якісь джерела, що підтверджують ігнорування громадою міста нової церкви, будь ласка напишіть на сторінці обговорення статті. --yakudza 10:23, 2 вересня 2016 (UTC)
 • Що стосується блокування на одну годину, то воно фактично нічого не значить, лише, щоб трохи охолодити ситуацію, бо була війна редагувань. Мене колись блокували теж майже ні за що (на мою думку). --yakudza 10:54, 2 вересня 2016 (UTC)

Дякую! Я зберу інформацію з реалу! --PsychoKillerUA (обговорення) 11:09, 2 вересня 2016 (UTC)

На жаль, це заборонено правилами, див. Вікіпедія:Перевірність та Вікіпедія:Авторитетні джерела. --yakudza 11:40, 2 вересня 2016 (UTC)

Щодо Олени Бондаренко[ред. код]

Вітаю. Ваші дії щодо цієї статті не потрібні. Користувачі, які робили відкоти, погодилися, що розділ, який Ви відновили, не відповідає дійсності. --Basio (обговорення) 19:33, 13 вересня 2016 (UTC)

Не дививсяя того обговорення. Але їй справді скасували американську громадянську візу, і вона скористалась дипломатичною, за якому могла відвідувати США лише у складі офіційних делегацій і на короткий період. Свого часу про це багато писали. Ось, наприклад http://osp-ua.info/lastnews/28052.html --yakudza 19:47, 13 вересня 2016 (UTC)
Про скасування візи і про дипломатичну візу пишуть за поясненням журналістів, без посилання на офіційні документи. У Вікіпедії інформація повинна висвітлена з усіх точок зору. Тому прошу зняти захист із статті. --Basio (обговорення) 05:13, 14 вересня 2016 (UTC)
Якщо вони знову воювати не будуть... Зніму але якщо будуть конфлікти, то знову буде захист. --yakudza 09:11, 14 вересня 2016 (UTC)

Користувач:AMY 81-412[ред. код]

Знову те ж саме у Київський метрополітен. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:31, 15 вересня 2016 (UTC)

Поки що не бачу необхідності у втручанні, розпочато обговорення. --yakudza 16:19, 15 вересня 2016 (UTC)
@Khodakov Pavel: саме що? --AMY (обговорення) 17:22, 15 вересня 2016 (UTC)
@Khodakov Pavel: тобто, поки я не знайшов оригінальну цитату Чубинського, дізнався його справжню посаду, вас, Павло, цілком задовільняла деза, «як Рабінович наспівав™»? ред.№ 14966152 Саме це вас так турбує? --AMY (обговорення) 18:22, 15 вересня 2016 (UTC)

невтямлю, що за технічні хитрощі[ред. код]

При відновлення назви сторінки «Леон Ґувара» мені вибиває цілий букет:

«У Вас нема дозволу на перейменування цієї сторінки з таких причин:

Неможливо перейменувати сторінку: поточна й нова назви сторінки співпадають. Перейменування неможливе. Сторінка з такою назвою вже існує або вибрана Вами назва неприпустима.

Будь ласка, виберіть іншу назву або позначте сторінку з потрібною назвою, якщо вона не має власного вмісту, шаблоном {{db-move}}, після чого вона буде вилучена одним з адміністраторів.

Не переносіть текст зі сторінки на сторінку вручну, тому що при цьому втрачається історія редагувань.»

Невже, вікі-відомий боєць із буквою «Ґ» мзалучив на свій бік "підпільного адміна", чи він вдався до якихось маніпуляцій технічних???

зрештою, вже вирахував хто патронує борцунів з буквою «Ґ»... питання, лише одне, чому йому дозволяється так цинічно маніпулювати???--Когутяк Зенко (обговорення) 08:34, 21 вересня 2016 (UTC)
До речі, потрібні кілька фахівців в цім питанні...саме тих хто писали статті та перекладали з німецької мови (власні назви)--Когутяк Зенко (обговорення) 08:42, 21 вересня 2016 (UTC)
гммм...витратив дві години часу (а написав би дві статті) лише заради того, щоби переконатися, що укр-вікі править бал кругова порука нефахівців... які лише свою точку зору втілюють....і жодних аргументів не визнають, не шукають...навіть не прислухаються...їм просто ліньки... одразу ж "перейменовують, блокують, цензурують".......--Когутяк Зенко (обговорення) 08:47, 21 вересня 2016 (UTC) інколи таки усвідомлюєш, тоту приказку про «бісер перед....»
 • Давно вже не беру участі у дискусіях щодо г/ґ, вважаю їх марними і шкідливими з обох боків. Колись пропонував ввести табу на подібні перейменування у обидва боки але це теж не вирішить проблеми. --yakudza 22:25, 24 вересня 2016 (UTC)
відтак, Лексусу дозволено робити, що завгодно...ні здоровий глузд, ні сталість редагувань йому не пересторога...тепер я розумію, як появляються такі назви-збочення як Ганг (чоловічого роду).....тоді як це свята матір-річка-богиня Ґанґа... от через таких нахабних Лексусів і маємо такі словесні збочення...--Когутяк Зенко (обговорення) 08:34, 25 вересня 2016 (UTC) ДімГіртс - опустив руки, Ви самоусунулися...і що, мені теж поступитися такому нахабству?????

Подитвись но, що він творить!!!!! повністю винищуючи букву Ґ, тупо й безрозбірливо, скаче по статтям та перейменовує (та ще хитро маніпулює деяким технічними аспектами)...німецькі назви, мадярські, англійські, уже й грузинські))))....наче він поліглот-лінгвіст... і ніхто на це незважає.... невже адміністраторам укр-вікі це не впадає в очі....???????....--Когутяк Зенко (обговорення) 08:48, 25 вересня 2016 (UTC)

Щодо діяльності Лексусунс, то мене в першу чергу непокоїть його постійна направленість на відкоти, щодо літери г/ґ в іншомовних словах, то тут може бути, на мій погляд, два виходи - або залишати як створив автор (тобто табу на перейменування), або домовитись всім до якогось одного стандарту і записати його в правилах (щось на зразок ВП:Ґ). Обидва варіанти погані але нічого іншого нема. Для першого не існує дієвих можливостей контролю. Другий може викликати розчарування у прихильників якоїсь однієї точки зору. --yakudza 20:23, 25 вересня 2016 (UTC)

Не варто здаватись, Анатолію... треба боротися і йти до мети наперекір зросійщеному суспільству...навіть коли довколішні вважають тебе білою вороною... адже не тільки ти один борешся за рідну мову/землю/родину ....нас, однодумців багато....--Когутяк Зенко (обговорення) 18:54, 1 жовтня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Запити на арбітраж/Щодо дій к-ча Khodakov Pavel[ред. код]

Чи мав користувач право, не порадившись із Вами, подати Вікіпедія:Запити на арбітраж/Щодо дій к-ча Khodakov Pavel. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:08, 23 вересня 2016 (UTC)

Надання прав користувачеві Basio[ред. код]

Вітаю! Заберіть у користувача права відкочувача, вони зайві, так як він тепер має права адміністатора.--Andriy.v (обговорення) 20:58, 25 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:50, 28 вересня 2016 (UTC)

Люди, пов'язані з Маріуполем[ред. код]

Вітаю! Дякую! --Бучач-Львів (обговорення) 12:21, 3 жовтня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/3 жовтня 2016[ред. код]

Як на мене, Ви зарано закрили номінації:

 1. Наявність «схожих» статей не є ВП:АД.
 2. Наявність інтервік не є ВП:АД.

Прохання почути коментар і відкрити номінації. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:05, 4 жовтня 2016 (UTC)

Боюсь, що це обговорення закінчиться вашим блокуванням, ви дещо захопились дискусією і продовжуєте спор заради спору. --yakudza 16:37, 4 жовтня 2016 (UTC)
Спор може викликати блокування. Але я не спорю, а наводжу аргументи. Ви ж зараз використовуєте механізм погроз. Ми всі цивілізовані люди, і можемо зрозуміти аргументи. Тому прошу Вас не спорити, а навести мені аргументи. Я спробую вже на основі ваших аргументів зрозуміти, що саме я сприймаю не так. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:01, 5 жовтня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Запити на арбітраж/Про встановлення персональних обмежень та надання дозволу на прогресивне блокування[ред. код]

Вітаю! Півроку пройшло. Згідно рішення, тільки Ви можете клопотати про зняття обмежень. Маю таке прохання. Дякую за увагу. --Бучач-Львів (обговорення) 09:36, 5 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю! Доброго дня Yakudza! Коли врешті-решт припинеться оце безупинне свавілля? І буде заборонено цьому користувачу робити номінації: КОZАКИ (вокально-хореографічний гурт) чи Бондаренко Володимир Валерійович - це вже взагалі. Один з найвідоміших танцювальних колективів та перший заступник міністра!!! Деяких недеструктивних в цілому користувачів, що активно писали, зокрема тих, хто писали про фантастику, заболоковано довічно, і ніхто з адмінів навіть не робить спроб за 2 роки запропонувати їм розблокування. Натомість цього фігуранта за наявності масових звернень навіть позбавити номінувати статті на вилученння навіть не можна? Навіщо тоді адмінкорпус? І чому подібні статті одразу не знімаються з номінації адміністраторами, адже номінація відверто значимих статей не відповідає жодним критеріям? У нормальних вікіпедистів просто немає ні сил, ні часу, ні нервів витрачати час на захист чужих статей. І чому вони мають цим займатися замість конструктивної роботи над статтями? Чому вони годинами повинні доводити значимість, а тому номінатору достатньо написати "Сумнівна значимість" і пішов далі капостити. Складається стійке реальне враження про наявність окремих проплачених кремлівських найманців з певними завданнями зверху. І відсутність жодної реакції з боку пасивного адмінкорпусу.
Рішення цієї проблеми свавільного винищення укрвікі може бути лише одне: нехай правом номінації володіють лише обрані "номінатор"и, що матимуть право номінувати чужі статті - цю посаду давно вже потрібно запровадити подібно до адмінів, арбітрів, патрульних тощо. Хіба ций номінатор отримав би таке право. Відповідь очевидна - і проблем одразу ж стало б менше. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:53, 7 жовтня 2016 (UTC)

Шаблон:Пишу[ред. код]

Вітання! Прошу замінити в тексті шаблону ...хвилину|хвилини|хвилин}} назад... слово назад на український відповідник тому. --Микола Василечко (обговорення) 04:41, 11 жовтня 2016 (UTC)

Підтримую прохання. --Микола Івкі (обговорення) 11:47, 11 жовтня 2016 (UTC)
Микола Василечко зробив, перепрошую, що із запізненням. --yakudza 10:03, 13 жовтня 2016 (UTC)

Користувач:Aeou[ред. код]

Вітаю! Цей к-ч вже взагалі забув про «вирок» (коментарі вже стають масовими). І Ви, Yakudza, йому вже давненько трохи потураєте. Дивіться Прихильний Амвросій. Варіант Амброджо Прихильний часто зустрічається. не важливо, чи він хибний (радше), чи ні. Дякую за увагу. --Бучач-Львів (обговорення) 12:45, 12 жовтня 2016 (UTC) Потимко пише (принаймні так надрукували) Амброзій[19] С. 92.

В останньому коментарі я не побачив "криміналу" (тобто переходу на особистості), щодо попередніх то напевне в коментарі від 31 серпня з боку Aeou було одне недоречне зауваження). Щодо різних версій напиисання імен прізвищ, то я думаю, що за допомогою перенаправлень можна вирішити більшість питань. А от щодо наявності їх у тексті преамбули, то навіть не знаю. Думаю, що для цього потрібно якесь додаткове і більш загальне обговорення. Інколи вони бувають доречні, частіше недоречні і псують загальний вигляд преамбули статті, так само як і згадка про Російську імерію у першій строці статті про кожного народженого у 19 ст. --yakudza 09:56, 13 жовтня 2016 (UTC)
Якщо воно разове - то, певне, не варта в тексті шапки. Тоді - або в примітках, або вже в першому абзаці тексту власне статті. Але те, що я вказав у Амвросій Прихильний - це не разове. --Бучач-Львів (обговорення) 10:38, 13 жовтня 2016 (UTC)
Щодо коментарів Аеоу. Вони взагалі заборонені в описах редагувань. Він робить добрі статті - але це не означає, що треба в сторону тих, хто десь помилився (а буває, ще й часто), свої «тиради» плодити. --Бучач-Львів (обговорення) 10:46, 13 жовтня 2016 (UTC)
До речі, повторю: вже півроку пройшло. --Бучач-Львів (обговорення) 10:48, 13 жовтня 2016 (UTC)
Мало не щодня одне й те саме. Сьогодні зранку ще вагався, чи торкатись цієї статті, бо ж знав, що Ви відслідковуєте і негайно побіжите за мною. Але ризикнув. І ось[20]. Вам самому не смішно бути таким вікі-ревнивцем? Щодня детально перебираєте мій внесок, кожне редагування, що я і як редагую. Час реакції часом сягає лічених хвилин:) Та дивіться вже нарешті у власну тарілку.--Aeou 10:35, 18 жовтня 2016 (UTC)

Соціоніка[ред. код]

Вітаю! У мене питання по процедурі обговорення. Як можна зафіксувати консенсус по редагуванню, через обговорення? Чи не дасте посилання на приклад? --Gelios1 (обговорення) 11:02, 13 жовтня 2016 (UTC)

Найпростіший і найкращий варіант, що основні учасники обговорення доходять згоди з принципових питань самостійно, без сторонніх втручань, якщо це не виходить, то доводиться втручатись сторонньому адміністратору. Дещо із прикладів пошуку консенсусу описано на сторінці Вікіпедія:Консенсус. Найголовніше, що консенсусне рішення має має опитарись на правила, і загалом, не маєя значення кількість учасників обговорення. У нашому випадку буде трохи складніше, бо вже є певна група (послідовники соціоніки), в середині якої вже склався певний консенсус (хоча можливо й не абсолютний) і інші користувачі, які дотримуються відмінної точки зору. --yakudza 12:56, 13 жовтня 2016 (UTC)

Там на статті залишився шаблон про редагування Брунея. Мабудь його потрібно прибрати?--Gelios1 (обговорення) 11:11, 14 жовтня 2016 (UTC)

Іще одне питання. Оскільки стаття зависла до узгодження, прохання розглянути вилучення цієї правки про сайт А. Невеева https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Соціоніка&diff=18959677&oldid=18959662 на період узгодження, бо згідно з правилами, персональні веб-сторінки, блоги, форуми, матеріали Usenet-груп, неприйнятні як джерела. --Gelios1 (обговорення) 17:08, 14 жовтня 2016 (UTC)
Вилучив для узгодження оцінки надійності джерела. Переглянув попередньо, це особистий блог, автор хоч і має науковий ступінь але публікація очевидно публіцистична. --yakudza 17:41, 14 жовтня 2016 (UTC)
Саме це я і мав на увазі, дякую--Gelios1 (обговорення) 21:21, 14 жовтня 2016 (UTC)

Категорія:Хіміки за алфавітом[ред. код]

Вітання! Ви колись ініціювали видалення категорій всіляких персоналій за алфавітом... У мене от руки чухаються знести цю недокатегорію, але я не знаю, як правильно це робити... Як воно туди взагалі додається? Через Вікідані? --Олег.Н (обговорення) 21:32, 16 жовтня 2016 (UTC)

Судячи зі всього їх бере звідти Модуль:CategoryForProfession, який включений у Шаблон:Науковець. Нащо нам ця херня, не знаю. Треба повилучати звідусіль і витерти. --yakudza 11:15, 17 жовтня 2016 (UTC)
Тобто якщо з шаблону Науковець вирізати {{#invoke:CategoryForProfession|mainFunction}}, то отого всього не буде? --Олег.Н (обговорення) 16:22, 17 жовтня 2016 (UTC)
Сподіваюсь, зараз уточню, @NickK: --yakudza 18:05, 17 жовтня 2016 (UTC)
Таки спрацювало! Дякую за підказочку Face-wink.svg --Олег.Н (обговорення) 13:07, 22 жовтня 2016 (UTC)

Користувач:Aeou[ред. код]

Було так [21] Стало [22] А резон? --Бучач-Львів (обговорення) 08:44, 24 жовтня 2016 (UTC)

Все правильно, вікіфікуватись має термін, коли він вперше зустрічається. Водночас, хотів би звернути вашу увагу, що не варто настільки ретельно відслідковувати дрібні редагування вашого опонента, а особливо якось ними перейматись. Я не бачу необхідності у повному зняттю обмежень, накладених АК, водночас із самого початку зауважив, що не буду підходити до цього питання формально. Тобто, якщо ви якимось чином випадково перетнетесь у редагуванні якоїсь статті, то це не буде порушенням рішення АК. Також не вважатиму порушенням, якщо в результаті тих чи інших редагувань, буде виправлено суттєву помилку. Але якщо будуть конфлікти через дрібні редагування, оформлення, стиль, вікіфікацію тощо, то можливо доведеться повернутись до більш формального підходу до рішення АК. Тому у мене буде прохання як до Бучач-Львів, так і до Aeou утримуватись від подібних редагувань (оформлення, вікіфікація тощо) в статтях, які перед тим редагував ваш опонент. --yakudza 09:05, 24 жовтня 2016 (UTC)