Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15


Безпідставне блокування Бучач-Львів адміном Асом, ефемерні «переслідування» адміна Аса[ред. код]

1) Ви, певне, неуважно (чи погано) читаєте мій текст. Що від вас, бачу, й не дивно, знаючи наші напружені стосоунки через вашу - на мою думку - упередженість і - бувало - некваліфкованість, про яку ви не любите згадувати (нагадаю - то, зокрема, ваше АД стосовно Історії Галичини). 2) З аеоу в мене взагалі не може бути ніяких «стосунків» через дикі прораховані (моя думка) «виходки» останнього, яким немає виправдання - і якудза це добре знає - але вдає вигляд, жи ніц сє не стало. А от якби я когось от-такими словами - цікаво, скільки би мені вліпили (насправді, слава Всевишньому, розумію, що так не можна - за себе потім буде соромно). Я веду мову про прецедент хамського безнаказаного ставлення к-ча. Всоте повторю: його перепрошення мені не треба, бо воно нічого не варте. Але має бути дотримана процедура - бо інакше то наразі дасть вагомий привід, мені, зокрема, вважати дикість нормою. Власне, дикість. Бо помилитись може кожен - і я не без помилок. Але помилки треба визнавати (як визнав Ас). 3) Стосовно НПК. Чи я не маю права сказати все, що думаю з того приводу? Маю. Оскільки я вже ніби все йому сказав, тому ваше НПК - не що інше, як таке собі «малчать!» 5) А у мене більше року прохання до адмінів: поки будь-хто не перепросить за пряме обзивання - не допускати до редагувань. І що - якудза & Co мене почули? Ні. А я ж чую, як багато хто з адмінів про себе підсмішковується з ситуації - замість міняти правила. І з якої радості я про аеоу маю казати добре? Чому я маю казати добре про того рівермена після от цього тут І чому якудза цього не побачив, раз він ткий пильний? Ви мене чуєте - не крутіть світом. Досить. Краще подивіться уважно на внесок аоеу за якийсь термін - там же ж прямі образи. На відміну від мене. Але ж якудза не хоче цього бачити. Тому прохання побачити йому свою колоду - а тоді мою скалку. І можна без вітань - не біда. Досить мені ваших «пустопорожніх пояснень». Досить.--Бучач-Львів (обговорення) 11:13, 15 червня 2015 (UTC) Досить подивитись на наш конфлікт (досить лише пригадати безпідставне - як на мене - формулювання «систематична вставка недостовірної інформації» замість «численні порушення норм існуючого правопису») і порівняти його з моїм із аеоу. при всіх перипетіях ні якудза, ні я не називали нікого паскудними словами, додаючи, що це приносить задоволення. Так зрозуміліше, Анатолію?

Насправді у Вікіпедії не має значення ніщо крім написання енциклопедії. Тому безкінечні з'ясування хто-кому-що-коли сказав лише заважають цьому. І всі правила Вікіпедії направлені саме на те, щоб сприяти написанню Вікіпедії, і відшукування реальних або надуманих образ їм суперечить. Іншими словами, правила Вікіпедії направлені не на відновлення справедливості, а на сприяння подальшій безконфліктній роботі. --yakudza 10:18, 16 червня 2015 (UTC)


А мені гидко «співпрацювати» з особами, які не вміють перепрошувати за дикість. Незважачи на їх вагомий загальний внесок. І справа не в мені - так не має бути, щоб хтось розпускав язика, знаючи, що мине безкарно. Покриваючи (може, мимоволі) таких, ви тільки зайвий доводите, що вам байдужі дійсно нормальні стосунки серед дописувачів. Можу впевнено сказати, що є й такі, яким приємно бачити конфлікти (надіюсь, їх дуже мало). Врешті, якудза - уяви ситуацію на захисті дисертації чи іншому зібранні науковців, до прикладу, де опоненти один одного обізвали (може, колись таке й було - свят-свят, милуй) - і не перепросили. Вікіпедія - не науковий продукт. Але ж і не відстій непотребу.--Бучач-Львів (обговорення) 13:01, 17 червня 2015 (UTC) Чи вікіпедія - це просто місце, де хтось заробляє, а наївні шось хочуть? Бачу, якудза - ще й член арбкому. А над арбкомом є хтось вищий?--Бучач-Львів (обговорення) 10:07, 19 червня 2015 (UTC)

Велесова книга[ред. код]

Шановний Якудза,

Звертаюся до Вас, як до свого наставника. Помітив ВП:ЗА цей запит, чи можу я переписати преамбулу цієї статті згідно з ВП:НТЗ?

З повагою, MelVic (обговорення) 00:51, 18 червня 2015 (UTC)

  • Там напрочуд складна тема, яка потребує дуже виваженого підходу до оцінки джерел, що в свою чергу вимагає попереднього обговорення потенційно суперечливих питань на СО статті. Існує дуже велика ймовірність війни редагувань, тому напевне, краще буде написати на СО ваш варіант преамбули, і якщо не буде заперечень, перенести згодом у статтю. --yakudza 07:02, 18 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Поневолених народів Росії? --yakudza 15:01, 26 червня 2015 (UTC)
Тиждень поневолених народів Росії - це третій тиждень липня, а у нас тільки перші два :) Але так, мова переважно про політичну історію народів. Долучитеся? --Тутовий (обговорення) 20:22, 26 червня 2015 (UTC)

«Словакія»[ред. код]

Книжка, на яку ви посилаєтеся є перекладом з російської (ми обидва знаємо, як російською буде Словаччина). Наведіть, будь ласка, ще приклад, але щоб він був в оригіналі українською і тоді ми зможемо визначити застарілу норму. Дякую. --Fessor (обговорення) 14:40, 26 червня 2015 (UTC)

[1] [2] Чесно кажучи, детально не аналізував. Очевидно, більшість або російська дореформенна або помилки. Але є багато діаспорових видань та видань закарпатською говіркою. Тобто все одно декілька десятків набираєтсья. Не зміг знайти у словниках, у Голоскевича також Словаччина [3]. Але я б все одно залишив. Це не стаття, а редирект, який ніхто із читачів ніколи не знайде, ніде у статтях Вікіпедії помилкове слово не зустрічається але може комусь допоможе при пошуку у Гуглі. Власне, я завжди був прихильником залишати подібні перенаправлення, див. ВП:П#Потрібність перенаправлень. --yakudza 15:00, 26 червня 2015 (UTC)
Ну тут таке, ми ж пишемо літературною мовою. СУМ, до речі, теж подає «Словаччина». А не зустрічається, бо навмисне пройшлися і виправили.
І дивним чином, «Словакія» мала пріоритет, бо коли я починав у полі пошуку вводити «С-л-о-в-а», мені запропонували список, де була «Словакія», не «Словаччина». Що мені дуже не сподобалося. Зараз з цим наче все добре.
Моя позиція трохи інакша: перенаправлення на кшталт «Словакія» можуть створити хибну впевненість, що так писати правильно і з'являться статті, де буде купа «Турцій» і подібного. Вікі, зрештою, освітній проект і нас читають не тільки носії мови, тому, як на мене, ми маємо дбати про такі речі. Ось тому я за вилучення. --Fessor (обговорення) 15:40, 26 червня 2015 (UTC)
Турція зустрічається в Огієнка але більше ні в кого :). В принципі, можна вважати помилкою. Зі Словакією навіть не знаю. Але якщо це якийсь із варіантів, який зустрічається в історичних джерелах, як от З'єднані Стейти Америки, то я за збереження такого перенаправлення. --yakudza 15:59, 26 червня 2015 (UTC)
«З'єднані Стейти Америки»... Жах. Серйозно, хто з широкого загалу шукав «З'єднані Стейти Америки»? Я розумію, що ви б хотіли передбачити якомога більше варіантів, але це ведмежа послуга: треба вгадати кілька літер і якось піде.
А щодо джерел, 1-2 десятки (може менше) порівняно з назвою Словаччина — статистична похибка помилок перекладу абощо. Я — проти того, аби перетворювати Вікі на звалище найбільш ймовірних та неймовірних варіантів. Сподіваюся, що ви прислухаєтеся. --Fessor (обговорення) 16:34, 26 червня 201м5 (UTC)
В принципі, редиректи для того й існують, щоб представити всі ймовірні варіанти. До речі, вони допомагають ще й при гугл-пошуку. --yakudza 07:00, 28 червня 2015 (UTC)

Хрвоє[ред. код]

Вітаю. Думаю, що вже можна номінацію знімати, стаття нарешті має той вигляд який повинна мати. --Jphwra (обговорення) 08:22, 27 червня 2015 (UTC)

Русло => Річище[ред. код]

Доброго дня, скажіть будь-ласка, на основі чого було відхилене редагування [4] без обговорення, яке, по суті, розпочато раніше внесення правки? Швидкий пошук фраз в Google станом на 27.06.15 має видачу 'русло річки' => 14100 точних співпадінь 'річище річки' => 1 470 точних співпадінь. Ви не праві, прошу повернути так, як це було зроблене користувачем @DegoleX: т.я. русло більш вживаний термін, крім того, русло і річище різні слова. [5] [6] Alex Khimich (обговорення) Дякую наперед.

Ви б ще спитали, що я їв на сніданок 22 січня 2013 року ;-) Судячи з історії статті, я відкинув лише некоректний шаблон, він точно там ні до чого і використовується для інших випадків, напр. якщо потрібно дати назву статті з маленької літери. --yakudza 06:36, 28 червня 2015 (UTC)
Будь-ласка, переіменуйте назад. Я цього зробити не можу, а неправильність назви я вам довів, тим більше, про це йшлась мова в обговоренні не тільки мною. Alex Khimich (обговорення) 08:57, 14 липня 2015 (UTC)
Я б сказав, що це було б досить суперечливе перейменування, бо в УРЕ основна стаття Річище, а з Русло перенаправлення на Річище, див [7]. В ГЕУ - також [8]. --yakudza 13:54, 17 липня 2015 (UTC)

Статтю Українство (значення) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Українство (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 червня 2015. Що ще можна зробити? Glovacki (обговорення) 09:45, 30 червня 2015 (UTC)

Othernames[ред. код]

Вітаю адміне! Тут треба Ваше слово, а то усе скінчиться моїм блокуванням або війною редагувань з боку адміна (з однієї сторони і моєї з іншої). мова йде про дві статті: перша та друга. --Jphwra (обговорення) 04:27, 9 липня 2015 (UTC)
я чесно кажучи не бачу криміналу якщо даний шаблон буде на початку статті у будь-якої особи (терміну) і веде на неоднозначність, бо часи змінились, якщо порівнювати з 2007 і виросла кількість статей. І для статей корисно, коли редактор буде бачити кількість статей наприклад на Шевченко. Тобто треба уточнення використання шаблону. --Jphwra (обговорення) 05:59, 9 липня 2015 (UTC)

  • Я тут повністю поділяю думку НікКа. Єдине що, я чудово розумію, що дуже.важко зупинити вантажний потяг на повному ходу. Свого часу, ця ідея не була вчасно зупинега, від нас вона перекочувала в рувікі, а звідти вже знову до нас як масове явище. --yakudza 14:00, 9 липня 2015 (UTC)
    Вже порозумілись з Нікком. --Jphwra (обговорення) 19:56, 9 липня 2015 (UTC)

Повідомлення[ред. код]

Відповідно пункту 3 розділу "1.2 Процедура прийняття справи до розгляду" з "1 Арбітражний регламент" (Вікіпедія:Арбітражний комітет) повідомляю, що подано позов де фігурує ваш нік. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:19, 12 серпня 2015 (UTC)

скасоване редагування.[ред. код]

вітаю! Ви скасували моє редагування в статті Рагуль. в цій фразі перекручено, що це "Одне зі зневажливих прізвиськ українців", такого немає в джерелах. і одне джерело там не працює. до того ж ця фраза не прекручена є в розділі сучасні дослідження. --VaeVictis (обг) 21:51, 15 серпня 2015 (UTC)

От давайте глянемо одне із основних джерел для цієї статті, дослідження Ілька Лемка: http://zaxid.net/news/showNews.do?raguli_i_antiraguli&objectId=1075816

Після окупації Західної України Радянським Союзом росіяни, які сюди приїхали, почали зневажливо називати галичан спочатку "вуйками", з кінця шістдесятих років "рагулями", а вже з середини вісімдесятих - "биками".

Я не знаю чи є це в Наконечного, якщо нема, то можна прибрати посилання на нього. --yakudza 21:59, 15 серпня 2015 (UTC)

у вказаній Вами фразі сказано "зневажливо називати галичан", а це зовсім різне значення ніж у фразі "Одне зі зневажливих прізвиськ українців". до того ж Ілько Лемко в тій же статті каже, що і росіяни рагулі і євреї рагулі. хоча насправді там є різні дослідження, щодо виникнення і вживання. я спочатку думав їх всі коротко вносити згори сторінки, але це получиться каша. до того ж це не зі словників. мабуть краще такі дослідження розміщати в розділі сучасні дослідження. --VaeVictis (обг) 22:21, 15 серпня 2015 (UTC)
Річ у тім, що це не йдеться про дослідження походження, а саме про вживання. "Корінні" росіяни Львова й досі так називають українців. Я сам був цим шокований коли із цим стикнувся. Бо раніше, зустрічав це слово як означення сільської малокультурної людини (перевавжно в публікаціях Пост-Поступу та Андруховича, якими на початку 90-х захоплювався. --yakudza 22:28, 15 серпня 2015 (UTC)
у джерелі вказано "називали галичан", а не "прізвиськ українців", тобто значення регіональне. мабуть і про українців можна знайти дослідження, але загалом в різних дослідженнях і в тому, наскільки ці дослідження можна вважати авторитетними джерелами складно розібратись. до того ж словникове значення інше. --VaeVictis (обг) 22:53, 15 серпня 2015 (UTC)
А хіба галичани не українці? Хохол - це прізвисько переважно східних українців; "рагуль", "бэндэровец" - західних. Зараз он ще й "укр" і "укроп" з'явилось. Ці вже нерегіональні. Щодо джерел, то я думаю, що "дослідник історії Львова" Ілько Лемко може вважатись авторитетним джерелом для визначення цього терміну. Я перепрошую, що повторююсь але у перших рядках статті він пише:

Після окупації Західної України Радянським Союзом росіяни, які сюди приїхали, почали зневажливо називати галичан спочатку "вуйками", з кінця шістдесятих років "рагулями" ... Віднедавна деякі галицькі українці, мешканці міст, почали цими словами називати своїх же побратимів, але вихідців зі села.

Далі він дає власне визначення терміну:

"рагуль" - це термін, яким ми будемо окреслювати людей пересічних, доволі примітивних, малоосвічених, далеких від моральних, духовних та інтелектуальних істин

В принципі, всі ці три визначення тією чи іншою мірою приведені у преамбулі статті. Можна дещо підправити стиль, порядок але по суті все більш-менш сходиться. --yakudza 23:44, 15 серпня 2015 (UTC)
галичани це регіональна назва, яка стосується не всіх українців, а тих, що з Галичини. ще не все тут получається написати, щось не пропускає фільтр ВП:Е --VaeVictis (обг) 05:28, 16 серпня 2015 (UTC)
Галичани може стосуватись не лише українців але й євреїв, поляків та ін. етнічних меншин, що мешкають у Галичині, тому уточнення "галицькі українці" є бажаним. --yakudza 19:58, 19 серпня 2015 (UTC)

Стосовно вилучення статті "Авіаносці типу «Кітті Гок»"[ред. код]

Доброго дня. Ви відкотили мій запит на швидке вилучення сторінки Авіаносці типу «Кітті Гок», вказавши у коментарях, що це є варіант правопису. З приводу даної статті (і пов'язаних з нею) була війна редагувань та тривале обговорення. Адміністратор Piramidion підвів підсумок обговорення стосовно назви статті:

  • варіант «Кітті-Хок» є усталеним;
  • у назві потрібен дефіс (відповідно до правопису і наведених джерел);

Тобто, варіант «Кітті Гок» неприйнятний з обох мотивів. Тому пропоную все-таки вилучити дану статтю, тим більше, що на неї є посилання тільки на вищенаведеній сторінці обговорення та у "Запитах до адміністраторів". --V Ryabish (обговорення) 14:34, 17 серпня 2015 (UTC)

Це не стаття, а перенаправлення. Чому не варто вилучати подібні перенаправлення можна глянути на Довідка:Перенаправлення#Потрібність перенаправлень --yakudza 15:15, 17 серпня 2015 (UTC)
Я розумію, навіщо існують перенаправлення. Але в даному випадку один користувач зі своєрідним розумінням правопису та законів лінгвістики поміняв був початкову назву сторінки на варіант Авіаносці типу «Кітті Гок». Проте такий варіант - це лише плід його фантазій. Він не зустрічається в джерелах, на нього не посилаються жодні інші сторінки у Вікіпедії (крім вищенаведених сторінок обговорень). Тобто, фізично мені ця сторінка-перенаправлення не заважає, але користі з неї ніякої. Тому я й був номінував її на швидке вилучення.--V Ryabish (обговорення) 12:16, 18 серпня 2015 (UTC)
Погуглив - зустрічаються в джерелах [9], крім того, ця сторінка має певну історію (обговорення перейменування), на неї можуть бути посилання за межами Вікіпедії та зрештою, така транслітерація не суперечить правопису (я не про дефіс, а про Г). Перенаправлення саме й слугують для того, щоб дати можливість використовувати рідковживані або екзотичні назви. --yakudza 19:56, 19 серпня 2015 (UTC)

Ще раз про шелесні[ред. код]

У статті Шиплячі приголосні Ви додали альтернативну назву «шелесні». Однак, у словниках та інших доступних джерелах «шелесні» або «шелестівки» мають значення не «шиплячі приголосні», а просто «приголосні» (тобто, не лише ж, ш, ч, а й усі решта: б,в,г,д,з,к,л тощо). Чи не могли б Ви навести цитату, яка б підтверджувала можливість застосування слова «шелесні» саме в значенні «шиплячі»? P.Y.Python (обговорення) 18:41, 19 серпня 2015 (UTC)

Власне, початкова назва статті "шелесні" виникла тому, що ця стаття (автор Ю,Шевельов) була взята з Енциклопедії українознавства [10] "Шелесні (інакше, з рос. — шиплячі)..." Також шелесний (у значенні шиплячий) вживається у Правописі 1928 р. [11] Коли Ь не пишеться § 15. 1. Ніколи після губних (б, в, м, п, ф) та шелесних (ж, ч, ш, щ, дж). Цікаво, що під шелестівкою джерела тих часів розуміють приголосний звук [12]. Але, звісно, зараз обидва терміни є застарілими. --yakudza 19:48, 19 серпня 2015 (UTC)

MelVic[ред. код]

Привіт! Чи можеш ти якось вплинути на свого підопічного? Мова передусім про це редагування: здається, він просто випрошує блокування або фільтр на простір Вікіпедія:. Якщо ти не можеш на нього вплинути, мені доведеться або звертатися на ВП:ЗА для встановлення фільтру, або звертатися до АК з проханням скасувати наставництво як недієве, але я дуже сподіваюся, що ти зможеш владнати це — NickK (обг.) 12:50, 22 серпня 2015 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю. Вас номінована як кандидата до нового скликання Арбітражного комітету. Будь ласка, знайдіть себе у списку кандидатів та підтвердіть, чи готові ви брати участь у виборах. -- Максим Підліснюк (обговорення) 09:42, 23 серпня 2015 (UTC)

сьогодні точно великий звір дав дуба[ред. код]

Коли я це ще років ..ацять тому сказав, і вказав на статті - Толік мене за те блокував, і захищав тотих хто за гроші підредаговували... видно тоді Толіка не було в обоймі:)... тепер Толіку, Ви на папірці... геби не довелося теж до Словаччини чи Польщі тікати... з часом.... службові архіви не горять, і хто зна', чи якомусь недорікуватому особісту-чину не захочеться на тобі собі карєрну поступ зробити.... покажу тобі свої стежки:) і як тих карєристів посадити.--Когутяк Зенко (обговорення) 13:02, 4 вересня 2015 (UTC) ну й там "аванс" арбітражний - сподіваюся Ви ще мінятиметеся й далі

Запит як до бюрократа[ред. код]

Вітаю. У Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування/Brunei, пані Nina Shenturk, напевно, трохи не там поставила свій голос. Через те, мабуть, на сторінці, де голоси за всіх кандидатів її голосу не видно. Я намагався це якось виправити, але потім все відкотив, бо, напевно, не мав права там щось виправляти. Виправите? --Олег (обговорення) 07:35, 5 вересня 2015 (UTC)P.S. З голосуванням за Mykola Swarnyk — те саме, тільки там я вже не влазив. --Олег (обговорення) 07:41, 5 вересня 2015 (UTC)

Так як я беру участь у виборах, то я в них не можу виконувати функції бюрократа. --yakudza 12:05, 5 вересня 2015 (UTC)

Куруківський договір[ред. код]

Може, заблокуєм Якудзу за систематичну вставку недостовірної інформації ([13] Мацей Лєсньовский)? Чи - по Агонку - аткуда у вікіпєдіста совєсть?--Бучач-Львів (обговорення) 07:37, 14 вересня 2015 (UTC) Якудза, будь ласка, не вважайте за надокучливість, але не відповідати на питання - то не найкраще підтвердження високого етикету укрвікі. Чи ніц пан не має шо мувити?

Ваша надокучливість у вигадуванні дрібних провокацій інколи вражає. Я такі речі, зазвичай, якщо це стосується особисто мене, просто ігнорую, думав, що ви вже зрозуміли. --yakudza 13:09, 16 вересня 2015 (UTC)
Як і припускав у гіршому варіанті відповіді якудзи, все, на що він погодиться - то тільки вчергове безпідставно в чомусь мене звинуватити. За своїми діями теж варто слідкувати, адміне якудза. Себто, свої орфопомилки виправляти - а тоді блокувати інших. Думав, ви вчините інакше - но нє тут та била… Ваше безсоромне звинувачення мене у якійсь там «провокації» твльки вчергове мене у чомусь переконало. Віз і нині там…--Бучач-Львів (обговорення) 10:58, 17 вересня 2015 (UTC) Ви не ігноруєте - ви просто не маєте що сказати, бо неправі. І не визнаєте провини. Чи це не ви [14]? Зневага до інших - то… І велич то, велич… От тепер точно до спотканя.

Людмила Казімірова (див. останні слова преамбули)[ред. код]

Ну що скажеш? Тепер ясно, що мене ні за що блокував? --Бучач-Львів (обговорення) 08:27, 14 вересня 2015 (UTC)

У мене був колега на прізвище Сіманенко, він народився під час еміграції його батьків десь в Саратовській області і місцеві чиновники не надто переймались правописом українських прізвищ. Але якщо він за паспортом Сіманенко, то змінити це можна лише помінявши паспорт. Для тих у кого нема паспорта громадянина України діють зовсім інші правила, які зафіксовані у правописі. --yakudza 10:29, 14 вересня 2015 (UTC)
ну а як же ж інакше! Тільки правило совармії про сєржанта та інших, про чугуній та люміній тут не підходить. --Бучач-Львів (обговорення) 13:14, 17 вересня 2015 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Доброго вечора! За результатами голосування ви були вчергове переобрані до нового скликання Арбітражного комітету. Нагадую, що згідно з правилами він набуде своїх повноважень вже в суботу 19 вересня. Вітаю та бажаю злагодженої роботи і успішного вирішення конфліктів. --Acedtalk 22:19, 17 вересня 2015 (UTC)

Назви Кіровограда[ред. код]

В умовах майбутнього перейменування Кіровограда вимагають оновлення сторінки Кіровоград, Історія Кіровограда та Назви Кіровограда, оскільки там зустрічається помилкова, непідтверджена джерелами та застаріла інформація. Я почав зі статті Назви Кіровограда, однак адміністратори не виявляють до неї інтересу у плані партулювання. Так стабільна версія згаданої статті датована аж 5 серпня 2015р. Порадьте до якого адміністратора звернутись, з проханням патрулювання після внесених мною змін. Наперед дякую!

Дякую за допомогу!--77.120.236.177 19:45, 2 жовтня 2015 (UTC)

Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці[ред. код]

Вітаю. Ви проголосували «Утримався» щодо цієї пропозиції: Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці

Пропоную перечитати обговорення і можливо перенести свій голос до разділу «За» або «Проти». Дякую. --Perohanych (обговорення) 15:31, 22 вересня 2015 (UTC)

Критерії значимості[ред. код]

Це стосується не стільки підсумків, скільки я хочу знати, як треба. Дайте, будь ласка, докладну відповідь тут. Дякую. --Fessor (обговорення) 16:37, 22 вересня 2015 (UTC)

Адмінство[ред. код]

Вітаю Анатолію! Є питання про ще одну кандидатуру на адміна, це (пропінгую) @Динамо-фан:, наче все добре + технічно підкований. І сам Динамо-фан, хай висловить своє бачення відносно пропозиції. --Jphwra (обговорення) 09:53, 23 вересня 2015 (UTC)

Дякую за пропозицію, мені дуже приємно! Але мені здається, що мені просто не вистачатиме часу на адмінство, бо я почитав перелік прав адміна, то єдине, що мене дійсно зацікавило - це захист та вилучення сторінок. Але це мені потрібно лише для тем футбольної та географічної тематики, бо намірів передивлятися нові редагування, запити на вилучення, у мене, якщо чесно, немає. Я з задоволенням можу допомагати іншим користувачам (в т.ч. адмінам) у будь-яких справах. Face-smile.svg Ще раз дякую за те, що вважаєте мене достойною кандидатурою, мені дуже приємно, якщо відверто! Face-grin.svgДинамо-фан (обг.) 11:45, 23 вересня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Orphan номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Orphan, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 вересня 2015. Що ще можна зробити? --Юрій Булка (обговорення) 17:29, 24 вересня 2015 (UTC)