Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15


Доброго дня Прошу повернути мою версію біографії Остапа Дроздова і не змінювати її! Текст по біографії мені скинув сам Остап тому не рухайте і поверніть мою версію!

Не приєднаєтесь?[ред. код]

yakudza вітаю! Не хочете приєднатися до обговорення змісту першого абзацу у цій статті ровікі, бо хотів підправити його нейтральність за рахунок оновлення інформації та боюся на тривалі самостійні дискурси мене не вистачить. Ваші коментарі були б дуже доречними.--Yasnodark (обговорення) 17:57, 17 листопада 2018 (UTC)

Вітаю. На жаль, ні. Редагування в рувікі будь-чого на українську тематику, як на мене, річ абсолютно безперспективна через системні відхилення в російській Вікіпедії, пов'язані, зокрема, із залученням низки маргінальних джерел. --yakudza 20:27, 17 листопада 2018 (UTC)
yakudza доброго дня! Дякую за відповідь, прикро, що ви вже на цьому фронті залишили окоп, проте схоже у таких наріжних питаннях так і є, як ви кажете. Хоча раніше інколи редагуючи нейтральні теми в тому розділі і навмисно не зачіпаючи тонких матерій на подібну стіну не натикався, цього разу схотів трохи подовбати цю скелю. Що показово навіть український радіоведучий, про якого є стаття в укрвікі, висловив тотожні московській пропаганді думки. Виникає питання, а чи потрібні нам такі радіоведучі? Якщо випадково у вас є контакти вашого земляка професора Ігоря Козловського попросив би вас зробити йому аналогічну до моєї пропозицію (безвідносно наступного результату), можливо йому це було цікавво та з його вантажем релігієзнавчих знань опонентам важче було б шукати аргументи у відповідь.--Yasnodark (обговорення) 13:56, 19 листопада 2018 (UTC)
На жаль, не маю. Я з ним був знайомий лише досить поверхнево але знаю, що він не вікіпедист. --yakudza 20:42, 19 листопада 2018 (UTC)
Зрозуміло, yakudza вітаю ще раз! Росіяни намагаються приватизувати нашого земляка, зокрема включили його до Євровесни (як представника сумнівного Дона, що включає наші окуповані ОРДЛО, тож цікаво чи наші представники взагалі оскаржували наявність такого учасника конкурсу, адже дуже схоже на спробу легалізації окупації, та зараз я не про це), сподіваюсь на вашу участь закріпленні нинішньої версії статті та назви, а за наявності у вас прав патрулювання її, чи бодай якоїсь нейтральної компромісної версії у разі відкатів.--Yasnodark (обговорення) 16:50, 23 березня 2019 (UTC)

Щодо статті Нісан Мойсеєв[ред. код]

Вітаю. Ви залишили цю статтю з коментарем цілком відповідає критеріям значимості, але це не так. Особа не є ні політиком або громадським діячем, ні діячем науки й освіти, ні діячем мистецтва. Також не відповідає верифікованості: чи можливо перевірити інформацію в статті у незалежних джерелах? Чи можливо це буде зробити через десять років? Сумнівна доповнюваність та столітній тест. Прошу переглянути рішення щодо статті.
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:49, 4 лютого 2019 (UTC)

Неприйнятне ім'я користувача[ред. код]

Шановний User:Yakudza, глибоко ціную ваш багаторічний внесок в розвиток української вікіпедії. Втім в ході нещодавніх обговорень низка користувачів висловилася в тому ключі, що ваш нікнейм (ім'я облікового запису) асоціюється з формою організованої злочинності в Японії і може ображати жертв злочинців і їх нащадків. Це є порушенням офіційного правила вікіпедії Вікіпедія:Імена користувачів. Зважаючи на те, що ви маєте значну кількість редагувань і дане ім'я не є явно деструктивним, прошу, в якості знаку доброї волі і демонстрації поваги до правил вікіпедії, знайти можливість змінити ваш обліковий запис на більш прийнятний. Для цього можна скористатись сторінкою запитів на перейменування Вікіпедія:Перейменування користувачів. При перейменуванні ваш корисний внесок зберігається за вами, технічні права також залишаються не змінними. Дякую за розуміння. З повагою ;) --Павло (обговорення) 22:09, 17 січня 2019 (UTC)

Все що хотів сказати по цим "обговоренням", я вже сказав тут. --yakudza 23:55, 17 січня 2019 (UTC)

моє Шанування[ред. код]

Анатолію, в тя налагодився хороший приватний контакт з цим дописувачем, якось натякни йому, що він в одного "юриста" взяв погану звичку: "розжовувати/провокувати конфлікти" із подальшими погрозами вікі-дописувачам.І нехай, якщо він має якісь особисті захоплення, а відтак по ним робить свої особисті висновки - то ж не є Істиною в останній Інстанції. Ймовірно в нього і є «добрі наміри», але бува - аж зааанадто "добрі"))). Наснаги!--Когутяк Зенко (обговорення) 16:57, 25 січня 2019 (UTC)

Користувач:Great Cockroach 007 інколи трохи багатослівний в обговореннях, і буває дає оціночні судження. Я думаю, що з часом це мине. Зрештою, Вікіпедія - не соцмережа, тут спілкування більше навколо статей мали б бути. --yakudza 21:13, 25 січня 2019 (UTC)
Ні, друже, не пройде. Особиста ремарочка: журналіст, а багатослівність це норма для моєї професії. Щодо статей я абсолютно згоден, але ж і поведінка, взаємозв'язок користувачів загального організму не менш важливі. Для цього і діють правила на зразок ВП:Е, яке і було порушено протеже того, хто тут Вам висловив своє Шанування. Я думаю, «оціночні судження» це суб'єктивна справа кожного, але порушення правил було помічено не тільки мною і після чого послідував голос «проти» від колеги. Відповідно, ці судження вже об'єктивні. І зрештою, я не належу до цих самих «совків» (визначення було дано товаришем у своїй номінації), але непогано аналізую і розумію образливу складову (думаю, досить глянути на СО номінанта, останнє обговорення, на кого був повішений один з ярликів «совок», і він не єдиний). З повагою, GC 007 (обговорення) 08:06, 26 січня 2019 (UTC) <--> До речі, на нашому з Вами місті був зроблений акцент, щодо «яке порушення ВП:НО, якщо ти з Донецька». Спокійно можна скласти суб'єктивний висновок цієї завуальованої образи. Це так, до уваги. --GC 007 (обговорення) 08:19, 26 січня 2019 (UTC)
Щодо того обговорення я написав зауваження колезі. Додам лише, що ввічливість у запитаннях та коментарях до кандидатів на цих сторінках я вважаю дуже важливою, бо номінація на статус патрульного для багатьох користувачів фактично перша поява на сторінках обговорень Вікіпедії і та агресія, з якою вони стикаються, діє на користувачів дуже демотивуюче, аж до того, що дехто залишає Вікіпедію, а багато хто просто не хоче подавати заявку. Зауважу, що у Вікіпедіях з добре розвиненим патрулюванням цей (зокрема польській, німецькій) статус надається автоматично. --yakudza 15:53, 26 січня 2019 (UTC)

Це вже виходить за всі рамки[ред. код]

Привіт. Ви можете свого друга ред.№ 24317584 втихомирити по-доброму? Бо це може погано закінчитись.--Piramidion 22:34, 25 січня 2019 (UTC)

Ну не знаю, мені здається є речі, які просто краще ігнорувати. Я маю на увазі такі от дрібні кпини. Одним оком глянув внесок, ознак систематичного порушення ВП:НПК не побачив. --yakudza 01:13, 26 січня 2019 (UTC)
Я ці речі ігнорую ось уже кілька років. Мені скоро терпець увірветься. Цього хочете? Це ж не одноразовий "дрібний кпин". Щодо користувача навіть тепер іде обговорення в кнайпі адміністрування через тролінг інших дописувачів, який цього разу прибрав форми порушення ВП:НДА. Та й порушення ВП:ЛТ — чи не забагато проблем створює одна людина, щоб її діяльність можна було називати конструктивною? --Piramidion 01:37, 26 січня 2019 (UTC)
Уточнення: я не вимагаю адміндії, я кажу про позавікіпедійні канали спілкування. Бо якщо останні не спрацюють і користувач продовжить у тому ж дусі — буде щонайменше ПО, і якщо буде нікому його накласти — я це зроблю сам, попри те, що дехто, з ким у мене справді конфлікт, вважає, що в мене з тим користувачем конфлікт (не знаю, чи зрозумієте натяк, але наразі імен називати не хочу). У цьому випадку суть навіть не в тому, що це — кпин, хай навіть і дрібний, а в тому, що це кпин і голос, який потенційно зачіпає інтереси інших користувачів, які до усіх цих метапедичних ситуацій взагалі непричетні.--Piramidion 02:04, 26 січня 2019 (UTC)
Я не помічав, з чого у вас почався конфлікт, навіть до недавнього часу його взагалі не бачив. Але зараз у мене склалось враження, що ви навмання знайшли один у одного досить болючі точки і постійно робите невеликі точечні уколи один одному. Зі сторони це не помітно, а для кожного із вас досить болюче. Як на мене, то найкраще, що можу порадити вам обом не помічати існування один одного і не згадувати. Думаю, в першу чергу це стосується Павла. --yakudza 15:37, 26 січня 2019 (UTC)
Дякую за пораду. Спробую включити ігнор --93.126.95.15 19:13, 26 січня 2019 (UTC)
Боже мій, Piramidion, (персональний випад приховано). Просто вчора після довгого приємного вечора не мав сил розгорнуто пояснити чому слабо. Сьогодні пояснив розлого ред.№ 24319185. Втім, боюсь, співавтори не чули і не читали ні Ярослава Степановича Яцківа, ні Юрія Григоровича Шкуратова. А посилатись на підручник для 11 класу нижче їх гідності. Тож СЛАБО! Переписуйте --93.126.95.15 15:17, 26 січня 2019 (UTC)
Не треба мене дурити. Ви спершу проголосували "проти", а вже пізніше знайшли, до чого докопатись (хто хоче собаку вдарити, той кия знайде, так?). Я маю достатньо причин, щоб не припускати добрих намірів у Ваших діях. І якась уявна ненависть тут ні до чого. Ви можете бути нормальним дописувачем, без абсурдних дій на кшталт #Неприйнятне ім'я користувача, але чомусь обрали шлях тролінгу й доведення до абсурду. Не вдавайте із себе агнця, принаймні переді мною.--Piramidion 18:57, 26 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! як Ви знаєте, зараз у рамках Вікімарафону може побільшати нових статей. якщо бачите, що можна відпатрулювати, то зробіть це, будь ласка. і якщо у Вас є ідеї, що ще такого запропонувати писати, то допишете до списку статей до створення. це також буде корисне і для Ваших тренінгів 30 січня чи й 2 лютого, бо менше часу витратиться на вибір теми --アンタナナ 16:24, 26 січня 2019 (UTC)

Анатолію! В рамках Вікімарафону поставив статтю про журнал https://uk.wikipedia.org/wiki/Sylwan. Але там якась помилка в шаблоні. Подивись, будь ласка. Не можу зрозуміти в чому справа. Дякую. --Білецький В.С. (обговорення) 20:15, 1 лютого 2019 (UTC)

ВП:ЗПА[ред. код]

Вітаю! Прошу вас звернути увагу на цю заявку. Справа в тому, що користувач Avatar6 зробив таку зміну. Інший користувач оформив це редагування спробував оформити як заявку на права адміністратора. Там була помилка - час і дата початку/закінчення співпали з агонковими, але Avatar6 своє редагування (дублюю) зробив після підтвердження згоди Ahonc'ом. Тож обговорення й голосування щодо кандидатури Avatar6 фактично пішло, хоч формального підтвердження згоди ним не було. Користувачеві написав, але не отримав ще відповіді від нього. Дати я прибрав і зазначив, що голосування розпочинається після підтвердження згоди користувачем. --Lystopad (обговорення) 21:19, 3 лютого 2019 (UTC)

Пінгую ще @Aced та YarikUkraine: --Lystopad (обговорення) 21:22, 3 лютого 2019 (UTC)
Дякую. Наскільки знаю, Avatar6 не завжди має доступ до інтернету, тому почекаємо. --yakudza 23:23, 3 лютого 2019 (UTC)
Я про це написав у тому контексті, що попри відсутність підтвердження кандидатом висування кілька користувачів вже проголосували. Тож ці голоси у такому разі не матимуть сили. Чи варто з ними щось робити зараз, чи слід дочекатися завершення історії з підтвердженням, бо як вже згадали у питаннях до заявки, що факт подачі цієї заявки не є очевидним. --Lystopad (обговорення) 10:00, 4 лютого 2019 (UTC)

Вітаю! Ситуація наступна: 3 дні висить заявка чи "не заявка", реакції від користувача немає, хоч він регулярно он-лайн. --Lystopad (обговорення) 16:31, 6 лютого 2019 (UTC)

Я думаю, що треба закривати. --yakudza 20:35, 6 лютого 2019 (UTC)

Скасування грубого порушення[ред. код]

Доброго дня. Чи ви - ти, Нік, Бруней, Геохем - врешті скасуєте своє явно безпідставне накладення на мене обмежень самі, без зайвих нагадувань? --Vujko Mytró (обговорення) 07:20, 26 лютого 2019 (UTC)

Доброго дня.
Під час ПЗВ94 позивач звертав увагу на підбиття користувачем підсумків на ВП:ПС в обговореннях, в яких сам брав участь, і на заміни назв у самих текстах (частина 3 позовних вимог, останнє речення).
Тобто початково йшлось не просто про перейменування, а про увесь комплекс дій із просування власного бачення щодо назв. На це звернув увагу один арбітр під час опитування, а також арбітр Юрій25031994 вже на стадії голосування за рішення.
Так і сталось. Просування альтернативних назв далі відбувається шляхом замін у текстах на зразок [[Катовіце]] → [[Катовіце|Катовиці]], як це і описував позивач: [1][2][3][4][5]. Я би попросив @AlexKozur: не поспішати, а також звертаю увагу @Basio:, оскільки й він долучився до справи тут [6].
Я також нагадаю, що це вже друге обмеження на просте перейменування, яке отримував користувач і проблеми з перейменуваннями тягнуться від самого початку — з 2012 року. Вибачте, нагадав, бо арбітри й адміни діють часто наївно і половинчасто, ніби не усвідомлюють давності і системності проблеми.--Aeou 09:55, 27 лютого 2019 (UTC)
@Aeou: в ПЗВ94 був лише часовий проміжок, щодо продовження часового проміжку в рішенні не було зазначено. Щодо іншого ще досі діє ПЗВ50--『 』 Обг. 10:01, 27 лютого 2019 (UTC)
Так, я ж і зазначив, що арбітри і адміни в нас наївні.--Aeou 10:04, 27 лютого 2019 (UTC)
Ну, звичайно ))) --Vujko Mytró (обговорення) 06:26, 17 квітня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Spam-blacklist та Spam-whitelist[ред. код]

Доброго дня! 22 червня 2014 року ви додали сайт zakarpatia.com до білого списку. Чому просто не видалити його з чорного списку? Білий список існує лише для сайтів які залоковані глобально у всіх вікіпедіях, а у нашій чомусь треба на них послатися. Сайт zakarpatia.com же був доданий 3 грудня 2013 RLuts у нас локально. Пропоную просто видалити його з обох списків. Зараз на нього 24 посилання в основному просторі. --Rausch (обговорення) 14:35, 13 березня 2019 (UTC)

Спеціальна:Внесок/Kir_as_good--RLuts (talk) 18:51, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:04, 17 березня 2019 (UTC)

Швидкий відкіт[ред. код]

Вітаю Вас, шановний Якудза. Підкажіть чому Ви відкотили більше сотні моїх правок в моїх статтях? Що було зроблено не так і під який пункт правила «відкат» потрапляють Ваші скасування? Наперед дякую. З повагою, Олеже Ю. 21:51, 26 березня 2019 (UTC)

Вітаю, Oleg. Цей шаблон, який ви додавали у безліч статей фактично у той час коли ви додали знаходився на вилученні, хоч позначку про обговорення вилучення хтось прибрав і ви могли цього не знати. Його вилучення обговорюється на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/8 серпня 2018, крім, власне, дискусійної доцільності його використання, існує проблема великої кількості помилок, які він генерує. Навіть якщо порівняти з аналогічним шаблоном у російській вікі. Перепрошую, що використав швидкий відкіт але повернення вилученої вами інформації іншим способом зайняло б безліч часу. --yakudza 23:52, 26 березня 2019 (UTC)
Вас зрозумів, спасибі! З повагою, Олеже Ю. 00:14, 27 березня 2019 (UTC)

Вiтаю![ред. код]

Хіба русини не розмовляють російською? :)

Вітаю. Звісно, що ні! Русинська мова має дуже мало спільного з російською. На думку більшості мовознавців, це найзахідніший діалект української мови, який зазнав певних впливів сусідніх польської та словацької мов, а частка русинів, які у 19 ст. переселились у Воєводину, також і сербської мови. --yakudza 16:23, 7 квітня 2019 (UTC)

Цікаво почути вашу оцінку[ред. код]

Надаю два дифи і прошу дати оцінку ще пропінгую Lystopad. ред.№ 24879137 тут голос змінено після закриття номінації, ніби нічого кримінального але зогляду на «стосунки та дії протилежної сторони» яка може бути оцінка таким діям? ред.№ 24883518 свідоме перекручування нікнейму, причому не вперше і цього разу ще і в кнайпі адміністраторів!!!? Як таке може бути? І чому таке дозволяється в українській частині Вікіпедії?? Просто удвох дайте собі відповідь, кожен, на ці прості питання. І може тоді тут щось почне змінюватись на краще. --188.163.16.93 06:10, 15 квітня 2019 (UTC)

Обидва коментаря порушують ВП:Е але перекручування нікнейму я не помітив. --yakudza 17:21, 15 квітня 2019 (UTC)
„"кришталево чистого" Jprst“, - враховуючи чий запит, то Jprst це перекручування. --188.163.16.93 12:51, 16 квітня 2019 (UTC)
я зрозумів це як появу нового користувача з ніком Jprst, а "кришталево чистого" - це безсумнівне порушення ВП:Е. --yakudza 13:43, 16 квітня 2019 (UTC)
"кришталево чистого" - це іронія щодо наміру (оголошеного AlexKozur) дати "чистий старт" (із затиранням старої історії і наданням нового імені) користувачеві, який ані не визнав за собою жодних помилок, ані не висловив бажання відмовитись від попередніх практик (якщо пригадую правильно - з матюканням на колег-адмінів, не кажучи вже про переслідування і приниження простих користувачів - своїх опонентів). Особисто я проти такої нервозної, ворожої атмосфери, насаджуваної користувачем, про якого мова. Тому "кришталевий" - це іронія/сарказм щодо цієї анонсованої дії адміном AlexKozur, а Jprst - це іронічна назва гіпотетичного нікнейму грубої, непримиренної людини, підкреслення абсурдності даної пропозиції. Формально доколупатись можна до всього. Але краще більш критично оцінювати свої власні (188.163.16.93) дії, а не шукати зловорожі сили навколо. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:42, 10 травня 2019 (UTC)
Я думаю що цей допис вартий попередження щонайменше, а загалом вся діяльність пана Сварника відносно мене якраз являє собою оцей яскравий спіч який вартий блокувння. Таке він собі дозволяє не вперше і думаю не в останнє. --Jphwra (обговорення) 16:45, 10 травня 2019 (UTC)
Не мав наміру з вами спілкуватись, але відповім. @Jphwra:: А як щодо матюків на адресу користувачів, які мали нещастя опинитись на шляху вашого вихору діяльності - це теж Сварник спровокував? Чи ви хоч раз визнали хоч одну помилку зі свого боку, щоб вимагати кари на голови всіх навколишніх? А як щодо розлогих баталій, щоб не допустити перейменувань, які визнані врешті-решти консенсусними (не всі, правда, після ваших токсичних підбурювань). Тут теж у вас все блищить, а інші винні? Просто цікаво. Як накажете оцінювати ваші дії? Щодо особи я мовчу. Вибачте, пане @Yakudza:, вас це все не стосується. Mykola Swarnyk (обговорення) 18:29, 10 травня 2019 (UTC)
Можна факти, а не пусті слова які я чую від Вас вже понад три роки. А те що ви провокуєте і не одного мене, то це факт, наприклад Дімона. Скільки вже бруду вилили на нього, замість спокійного обговорення якихось дій? А цей Jprst? Я вже просив господара сторінки відреагувати на це, а тепер коли ви це повторили я ще раз його прошу вжити до вас заходи, а саме заблокувати. Бо це вже систематичність порушень, яка повинна каратись. --Jphwra (обговорення) 18:34, 10 травня 2019 (UTC)
Шановний пане Jphwra, не треба про інших. Скажіть-но мені, з вашої ласки, про себе: чи часом ви особисто не під баном зараз знаходитеся? Оцініть, будь ласка, стороннім оком, як юрист, поведінку "вашого підзахисного" Jphwra, взятого, так би мовити, на поруки, щоб він міг спокійно писати свої тексти, замість вступати в перепалки на чужих сторінках обговорення? Чи я щось наплутав і неправдиво звинувачую вас уже три роки? Mykola Swarnyk (обговорення) 19:18, 10 травня 2019 (UTC)

«Ненавмисно»[ред. код]

Вітаю. Dimon2711 «ненавмисно» ще давніше ось це сказав. Оскільки він без запрошення, ще й не привітавшись, прийшов, вказав я йому на двері [7]. Однак - [8] [9] [10] [11]. Ось історія редагувань статті Ярчів. З очевидним вандалізмом від названого вище к-ча. Тепер к-ч, чиї дії свідчать про те, що історія не є темою, де він зробив значний внесок, підбив підсумок у перейменуванні статті. Воно б нічого - але ... на основі шкільного підручника, а не дорослого науковго джерела... --Vujko Mytró (обговорення) 06:24, 17 квітня 2019 (UTC)

Це — теж «ненавмисно» [12]. Оскільки завдяки, зокрема, твоїм діям маю обмеження, маю надію, буду мати змогу подати позов до АК, оскільки к-ч, який порушив правила, проігнорував [13] мою законну вимогу-пропозицію владнати ситуацію. --Vujko Mytró (обговорення) 08:12, 17 квітня 2019 (UTC)

Вітаю. Я намагаюсь виходити з ВП:ПДН, тому не хочу зациклюватись на мотивах, коли у тому нема необхідності. Зараз я бачу необхідність у тому, щоб між вами не було конфлікту. Найкращим (і можливо єдиним) способом бачу лише повне уникнення між вами контактів. Тому до вас теж маю прохання не обговорювати більше дії користувача. Звісно, аналогічне і до Dimon271.--yakudza 11:52, 17 квітня 2019 (UTC)
Ти трошки недоговорив)) Хибні дії к-ча. )) Повторюся. Останній конфлікт не я починав. Вимога ним безстрокового - це явні ВП:ПЗліНаміри ))). --Vujko Mytró (обговорення) 12:24, 21 квітня 2019 (UTC)

Чемпіонат світу з хокею з шайбою серед юніорських команд (жінки) 2019[ред. код]

Останнє редагування треба глянути, а також за 9 квітня є два редагування в статті. --188.163.16.93 19:29, 17 квітня 2019 (UTC)
А чому він відкинув мою правку? І проігнорував прохання, як Ваше так і моє? --188.163.16.93 07:53, 18 квітня 2019 (UTC)

Тому що вони некоректні, недоречні тощо. --Vujko Mytró (обговорення) 12:20, 21 квітня 2019 (UTC)

Аеоu[ред. код]

Вітаю! @Aeou: залишив коментар у темі на Кнайпі, яка стосується мене. Звичайно, я не хочу, щоб безстрокове отримав к-ч, який написав багато статей )) Але. Йому це не можна робити без санкцій)) І маю чи не 100% упевненість, що якби я таке зробив, то тут же ж отримав би "справедливе рішення" когось з адм-ів на основі "справедливого рішення" АК. Це з боку Aeou далеко не вперше... Диф дам завтра, не маю техзмоги )) --Vujko Mytró (обговорення) 12:34, 21 квітня 2019 (UTC)

Питання про сумнівні номінації[ред. код]

Yakudza вітаю! Побачив статтю про цю надвідому і широковисвітлену у загальнонаціональних ЗМІ особу серед номінацій на вилучення. Свого часу і Березовця і купу інших відомих осіб цього фаху номінували та це не припиняється. Ну як можна вилучати статтю про людину, обличчя якої відоме ледь не півкраїни? Чи можна зняти подібну номінацію завчасно?--Yasnodark (обговорення) 13:30, 21 квітня 2019 (UTC)

Мені складно сказати щось, я про нього ніколи не чув, стаття значимість не показує і гугл-пошук теж однозначної відповіді не дає. --yakudza 00:27, 22 квітня 2019 (UTC)
Yakudza вітаю! Дивно, як так сталося, що ваш погляд з ним не перетнувся, тож щоб ви розуміли, надам вам посилання: 1, 2, 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, [16], 17 , 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 , 26, 27 , 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 (як бачимо Давидюк виступає експертом на ледь не усіх відомих телеканалах, друкованих ЗМІ та інтернет-порталах усіх спектрів від ультрапатріотичних до сумнівно-приналежних, має книги та кандидатську дисертацію, що підверджує його фаховість та незалежність) .--Yasnodark (обговорення) 14:40, 22 квітня 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Yakudza вітаю! Прошу відпатрулювати статтю цю на предмет додання важливої інформації про наближених осіб та команду.--Yasnodark (обговорення) 14:33, 23 квітня 2019 (UTC)

Прохання подивитися[ред. код]

Привіт шановний колега. Чи не могли б Ви будь ласка подивитися на ці два запити і підвести там підсумок? ([14], [15]). Наперед дякую. З повагою, Олег Ю. 14:44, 26 квітня 2019 (UTC)

Oleg Yunakov, перепрошую, не встиг вчасно відреагувати. Повертайтесь. --yakudza 21:58, 27 квітня 2019 (UTC)
Напишу по-русски, мне так легче (хоть и русский тоже мне не родной язык). Спасибо за добрые слова. Вас я уважаю, и Вы это знаете. Я совсем не исключаю, что возможно вернусь, но до этого все же возьму сказанную ранее паузу. Три года быстро пролетят. И надеюсь будем живы. Обиды нет, а есть довольно сильная досада. За то, что мои слова, а главное действия, которые были направлены сугубо во благо Википедии и её защиты от названия другими «нацисткой» были настолько неверно поняты. Я считаю, что для обычного читателя не верно в преамбуле видеть тыканье в лицо, что его президент русскоязычный еврей, а для человека с повышенными националистическими веяниями тем более. И рациональность этого добавления в преамбуле, увы, не преследует положительные мотивы. И запрос администратору был поднят тем участником, кто решил отомстить за то, что получил заслуженную блокировку в ответ на другие действия. Пускай считает, что он победил в том, что я не буду вкладывать пару лет свое время в этот языковой раздел. И затем он перекрутил мои слова приписав слова «„нацистів“-користувачів», которые я никогда не говорил и реплика не была направлена на определенного участника или группу участников. Не спорю, что можно было выразится по-другому, но а.) злого умысла и попыки наезда и изначально не было; б.) до предупреждения я уже сказал, что впредь так выражаться бы не стал. Но все равно последовало предупреждение на реплику двухнедельной давности. Более того, человека, который создал абсолютное большинство своих статей в нескольких языковых разделах на украинскую тематику и в десятки раз больше статей улучшил, и всем сердцем переживает за Украину и её будущее обозвали «Від цих козачків з Рувікі ніякої корісті, крім шкоди». Но администратор посчитал такое полностью нормальным и предупреждение обозвавшему не сделал. Затем намекнули, что я живу в России, где я никогда не жил. Не совсем понятный подход к тому, кто уже далеко не первый год в проекте. Но надеюсь, что через годы что-то в атмосфере данного языкового раздела изменится и работать будет приятнее. А Вам ещё раз спасибо за все, и успешной работы. Жму руку (и прошу пожалуйста более на меня и данную тему не тратить время и оппонента не предупреждать). З повагою, Олег Ю. 22:43, 27 квітня 2019 (UTC)
На жаль, проблема з особистими образами в українській Вікіпедії існує, що досить серйозно псує загальну атмосферу. Періодично адміністратори домовляються про повну нетерпимість до подібних речей, але не встигають слідкувати. --yakudza 23:26, 27 квітня 2019 (UTC)
@Oleg Yunakov: Буквально маленькая remarque. У нас с Вами состоялся маленький диалог путём почты, но я призову Вас ещё раз — не покидайте проект или этот конкретный языковой раздел (как Вам удобно). Проблемы есть везде, к сожалению. Каждый из Пользователей совершает ошибки. Но, думаю Анатолий меня в этом поддержит, опускать руки после мимолетной разовой оплошности не будет верным. Надеюсь останетесь. В любом случае, успехов Вам. --GC 007 (обговорення) 23:17, 27 квітня 2019 (UTC)
@Great Cockroach 007: Деанонімізація редакторів - зазвичай карається миттєвим пожиттєвим блоком; я щось не зустрічав на СО користувача yakudza щоб він сам добровільно повідомляв своє ім'я чи прізвище. Great Cockroach 007 навіть якщо ви спілкуєтесь з yakudza поза укрвікі й знаєте його ім'я - це не привід робити деанонімізацію його тут.--piznajko (обговорення) 06:14, 28 квітня 2019 (UTC)
@Piznajko: Про що Ви взагалі говорите? Ви розумієте, що ж таке анонімність? Пан абсолютно спокійно надає посилання на ЗМІ, де вказано його ім'я. Про одну з соц. мереж я мовчу. Вам би розібратися, що таке анонімність. Це було по-перше. А по-друге, на ім'я я ні до кого не звернувся. Хтось звертається до Петра, я до Анатолія[en]. Зайвого надумувати не варто. З повагою до Вас, GC 007 (обговорення) 12:28, 28 квітня 2019 (UTC)
@Great Cockroach 007: Спасибо! Я не хочу, чтобы это выглядело как хлопанье дверью. Это совсем не так. Просто я не согласен с рядом причин и вижу, что администратор не положительно ко мне настроен четко показывая, что по его мнению мой дом не здесь. Он этот дом считает своим. А я не привык делать что-то, что мне неприятно. Посему считаю, что пауза минимум в три года или более — более чем логично. Пускай человеку будет приятно, что он виртуально заблокировал того кто по его ошибочному мнению считает, что он ест младенцев. Мой перерыв здесь — невелика потеря для Википедии. А начатую серию об убитых солдатах, даст Б-г закончу когда-то в «другой жизни». Вам тоже успехов! Был приятно удивлен Вашей поддержке и поддержке коллеги Гармонический Мир. Если чем смогу помочь, всегда буду рад. З повагою, Олег Ю. 01:31, 28 квітня 2019 (UTC)
Yakudza, перепрошую за втручання у вашу розмову.
Oleg Yunakov, перед тем, как отреагировать, я изучил все ваши обсуждения с участником Парус в т.ч. на просторах Рувики. Фактически, вы его заблокировали за словосочетание "наглая ложь". Сюда вы пришли и вполне себе так комфортно отравляете ситуацию, указывая, что мы делаем Википедию "нацистской" и хотите чтобы вам, светочу, спасибо говорили? Вы хоть как-то отчет себе даете, бросаясь такими обвинениями? А ну-ка попробуйте так сказать в редактировании статьи ru:Присоединение Крыма к Российской Федерации (определение для нас категорически неприемлемое), хочу лицезреть, кто первым вам по шапке даст. Итог таков: пришли сюда — проявите уважение хотя бы базовое, не испытывайте правила — у себя дома пишите что хотите, и о Древнерусском государстве, о бандеровцах и т.п. — только не несите сию чушь сюда. И младенцев мы тоже не едим. Всего хорошего. — Alex Khimich 23:24, 27 квітня 2019 (UTC)
@Alex Khimich:, чого тільки під гарячу руку не скажеш. Наприклад, коли я сказав обговорювану у ru:Википедия:Запросы_к_администраторам/Архив/2015/08#Участник_Yakudza фразу, то абсолютна більшість російських вікіпедистів не сприйняла це на свій рахунок. Лише двоє, яким зрештою вона була і адресована. Але там справді була пряма образа, а тут просто невдалий вислів, за який користувач перепросив. Що стосується українських користувачів у рувікі, то для мене теж завжди була загадка, що вони там роблять. Але коли дивлюсь на обговорення за участю користувача Mykola Swarnyk, то розумію чому вони, принаймні, вертаються назад. --yakudza 00:28, 28 квітня 2019 (UTC)
Порівнюєте звичайне повідомлення на ЗА за участі 4-х у обговоренні на противагу того, що вони колективом про Україну пишуть у статтях..? Теж Сварник винен? Це не просто Вікіпедія російською, там Вікіпедія крізь призму інформаційного впливу (з попиранням міжнародного права, історії, традицій війни), я вважаю, що тут система поглядів визначає куди такий [новий] користувач себе спрямує, клімат відносин явище другорядне, екзопедизм ніхто не відміняв. У цій ситуації навіть знання мов відходить на другий план, хоча корелює, знаючий отримає інформацію з декількох джерел і хоч засумнівається... — Alex Khimich 01:11, 28 квітня 2019 (UTC)
@Alex Khimich: Это не правда. Вы невнимательно изучили. Блокировка была совсем не за слова «наглая ложь». За те слова блокировки не было. И при упоминании моей мамы я тоже ничего не сделал (даже не предупредил). И за троллинг на моей странице и на страницах двух других участников из Украины включая администратора я тоже не предупреждал ([16], [17], [18]). В сообщении о блокировке четко приведен дифф за что она была. А была она за повторное удаление предупреждений с личной страницы. После того как за предыдущее аналогичное действие уже было предупреждение, которому коллега не внял. Затем он стал меня обзывать в украинском разделе, а когда ему на это указали, то привел реплику двухнедельной давности. А Вы посчитав, что пришел злостный русский (я кстати, не русский, но то таке) и «наших бьют». Затем не поняли за что была блокировка и решили наказать «залетного казачка» предупредив за то, что уже прошло и о чем я сказал, что впредь бы так не стал говорить. То, что здесь происходит напоминает мне то, что было в русскоязычном разделе много лет назад. Тогда много конструктивных участников ушли. Но я верю, что со временем ситуация здесь должна изменится в лучшую сторону. Про Ваш выпад насчет «у себя дома» и тому, что Вы считаете себя вправе решать где мой дом и что мне писать на основании Вам одному понятных причин я промолчу. Может потом поймете почему. Но теперь, надеюсь, Вы хоть поняли, что ранее неверно поняли за что была блокировка. А теперь нет смысла тратить время на продолжение данного обсуждения. Тем более захламлять далее страницу нашего коллеги. З повагою, Олег Ю. 01:31, 28 квітня 2019 (UTC)
@Oleg Yunakov Факт того що ви дозволяєте собі перейти на російську в укрвікі, бо бачте "мнє так лєґче" абсолютно повністю описує ваше ставлення до укрвікі. Це при тому що ви (як виявляється ви ще адмін рувікі - я про це до речі й не знав бо не роблю внесок у розввиток культури та мови Московії/країни яка окупувала частину території моєї Держави) - прекрасно володієте українською мовою (що ви довели тим що до 26 квітня 2019 року ви спілкувалися на СО укрвікі українською). Стільки б ви не заперечували - те що ви перейшли на російську мову у обговореннях, хоча чудово володієте українською й включно до 26 квітня 2019 користувалия нею на СО бо хотіли зробити "видимість" ніби ви поважаєте укрвікі та її правила (які до речі ВП:УКРМОВА чітко говорять що В обговореннях можна використовувати інші мови та суржик, але не зловживайте цим. У будь-якому випадку намагайтеся використовувати українську мову, тому що цей проект призначений насамперед для україномовних користувачів) показує що ви насправді не поважаєте укрвікі та не волієте дотримуватися мінімально рівня етики та хоча б спілкуватися тут українською. Ви за 10+ років редагування в ВП зробили майже 50 тис. редагувань в росвікі й менше 1.5 тис. в укрвікі -> то про що взагалі може бути мова, тут і так зрозуміло що ви надаєте перевагу розвивання російськомовного розділу Вікіпедії, а не україномовного. --piznajko (обговорення) 06:11, 28 квітня 2019 (UTC)
 • «Oleg Yunakov Факт того що ви дозволяєте собі перейти на російську в укрвікі, бо бачте „мнє так лєґче“ абсолютно повністю описує ваше ставлення до укрвікі» — Маєте на увазі добрі наміри. Ви тут абсолютно не праві. Не рахував, що потрібно щось пояснювати, але з поваги поясню. Писав російською я суто для того, щоб більш точно довести мою думку без додаткового спотворення, так як обговорювана тема була для мене важливою. А при перекладі на нерідну мову сенс може спотворитися і це бувало.
 • «Це при тому що ви (як виявляється ви ще адмін рувікі — я про це до речі й не знав бо не роблю внесок у розввиток культури та мови Московії/країни яка окупувала частину території моєї Держави) — прекрасно володієте українською мовою (що ви довели тим що до 26 квітня 2019 року ви спілкувалися на СО укрвікі українською)» — І тут Ви в корені не праві в своєму тезі. Наявність прав в іншому мовному розділі нічого не змінює. Воно тільки може побічно показувати досвід, але всі учасники різні. Українську мову я дуже погано знаю, з тієї причини, що ніколи її не вчив і, на жаль, не використав. Весь коли-небудь написаний мною текст на українському написаний тільки через Гугл-перекладач. Потім я трохи його поправляю з того, що знаю, а знаю я ще недостатньо, але продовжую поступово вчити, так як мені подобається мелодійність мови і тексти написані на мові. Прекрасно розумію, що після виправлень все ще залишаються помилки, яких я поки не розумію. (Щоб не бути голослівним, то ось приклад дводенної давності коли я невірно російською написав «пожалуйста», то Гугл перекладач слово невірно переклав, як і слово «флаг» [19]). Але торкаючись серйозної теми я вирішив максимально скоротити потенційні помилки. Мені так було легше донести більш чіткий сенс. Помилки, до речі можуть бути і російською, який мені не рідний (але там їх у мене вже значно менше), и який, гадаю, більшість читачів сторінки розуміють. Сподіваюся тепер Ви зрозуміли причину. Це було не для того, щоб когось принизити.
 • «Стільки б ви не заперечували — те що ви перейшли на російську мову у обговореннях, хоча чудово володієте українською й включно до 26 квітня 2019 користувалия нею на СО бо хотіли зробити „видимість“ ніби ви поважаєте укрвікі та її правила (які до речі ВП: УКРМОВА чітко говорять що В обговореннях можна використовувати інші мови та суржик, але не зловживайте цим» — наїзди про «видимість» чогось можете залишити при собі. За «чудово володієте українською» — спасибі, хоча це, на жаль, і не так.
 • «показує що ви насправді не поважаєте укрвікі та не волієте дотримуватися мінімально рівня етики та хоча б спілкуватися тут українською» — пропоную Вам зупинитися в Ваших голослівних наїздах на мене — Ваш підхід вкрай не конструктивний і неприємний у спілкуванні.
 • «Ви за 10+ років редагування в ВП зробили майже 50 тис. редагувань в росвікі й менше 1.5 тис. в укрвікі -> то про що взагалі може бути мова, тут і так зрозуміло що ви надаєте перевагу розвивання російськомовного розділу Вікіпедії, а не україномовного» — Що я вважаю за краще Ви знову не зрозуміли, а зробили неправильні висновки. Я вважаю за краще вчити мову і розвивати розділ мови, який вчу. У російський розділ я прийшов, щоб вчити російську і допомагати наповнювати Вікіпедію знаннями, в основному, з української тематики. Хоча спочатку це було не просто так як російську мову я вчив всього 4 роки до приходу в Вікіпедію і спочатку на ній робив багато помилок. (Щоб не бути голослівним, то ось підтвердження того, що робив помилки і дуже багато: [20]). За роки роботи в Вікіпедії я трохи підучив мову і тепер часто допомагаю іншим виправляти помилки (на приклад: [21]). Якби мені був не цікавий український розділ, то я міг би сказати, що статті українською мовою читають в 20 разів менше ніж на російській мові (на прикладі Зеленського) і покращувати україномовний розділ немає сенсу. Але це повністю невірний підхід. Його треба розвивати навіть якщо на ньому менше читають. В україномовний розділ я раніше прийшов і для того, щоб вивчати мову (а її я взагалі ніколи не вчив). Спочатку робив дуже багато помилок, на що навіть ввічливо звертали мою увагу і було ніяково. Гугл-перекладач далеко не завжди вірно перекладав, а у мене було недостатньо знань не тільки щоб виправити, а й щоб зрозуміти, що переклад вкрай невірний, ось приклад: [22]. Багато часу на вивчення мови у мене не було і я сильно знизив активність в розділі. По можливості я намагався трохи читати і ось недавно вирішив більш щільно доповнювати розділ. Подивіться по статистиці, в цьому році і побачите, що тепер я сильно підняв активність в українському розділі щодо минулих років, як за кількістю нових статей, так і за кількістю правок. І планував продовжувати в тому ж дусі. Кількість правок в російськомовному розділі не вказує більшу любов до якогось мови. На моїй рідній мові, який я люблю, отримав першу вищу освіту і знаю краще ніж російську, я взагалі не зробив жодної правки. На іншій мові, на якій здобув другу освіту теж немає багатьох правок. А весь написаний мною текст російською мовою написаний через translit.ru, так як у мене ніколи не було російської клавіатури. Але мову я хотів вивчити, щоб в оригіналі читати класичні твори. А пишу я в основному на українські теми, без відносини якою мовою. Я вважаю дуже важливим максимально популяризувати українську тематику, а на якій мові це робити — це другорядне. Мені важливіше доступність інформації, а не мова піднесення інформації. Якщо інформація є, вона докладна і її розуміють, то це добре. Якщо інформацію не було вірна, то навіть на певній мові це справі не допоможе. І не потрібно докоряти когось, що у нього більше правок в іншому розділі. Кількість правок зовсім нічого не означає (я статті пишу однієї правкою, так як кількість правок мене не цікавить). Основне — це створення, збереження і доступність достовірної інформації. Прошу вибачення за багато букв, але якщо моя відповідь допоможе Вам подивитися на ситуацію з мого боку і згодом змінити підхід до інших я буду дуже радий. Я не вважаю вірним міряти людей кількістю правок або наявністю прав в якомусь проекті. А ось важливий і толерантний підхід, вважаю, що допоможе залучити більше нових учасників і обопільно поліпшити нашу спільну справу по створенню вільної енциклопедії з темами доступними на різних мовах. Всього доброго. З повагою, Олег Ю. 16:31, 28 квітня 2019 (UTC)

Ярчів[ред. код]

Там вашого підопічного на Ярчові Дімон2711 дістає. Не маєте наміру втрутитись? Чи ваша порада йому не діставати Бучача-Львова чисто декоративна? Mykola Swarnyk (обговорення) 06:35, 30 квітня 2019 (UTC)

Дякую, відреагував. --yakudza 12:36, 30 квітня 2019 (UTC)

Необхідність затвердити ВП:НПК[ред. код]

 • Вітаю, колего!
У мене у цьому питанні недостатньо досвіду, тому звертаюся до Вас з питанням необхідності затвердження ВП:Не переслідуйте користувачів у якості офіційного правила української Вікіпедії.
Також пінгую @AlexKozur, Kholodovsky, VoidWanderer, Great Cockroach 007 та KHMELNYTSKYIA:.
З повагою — Гармонический Мир (обговорення) 13:44, 1 травня 2019 (UTC)
Де факто воно є діючим правилом, 2008 все, що перекладалось з англійської Вікіпедії, спільнота автоматично приймала. Вийшло так, що забули тоді замінити шаблон з проекту на правило. Можна просто поставити на обговорення наявну але на СО сторінки @Brunei: планував здійснити переклад нової версії. --yakudza 09:40, 2 травня 2019 (UTC)
 • Майже доперекладав, поставив замість попередньої куцої версії. --Brunei (обговорення) 15:55, 5 травня 2019 (UTC)

ВП:НПК[ред. код]

Пам'ятаєте як ви просили звертатися до Вас, коли вважатиму, що Микола Сварник мене переслідує? Так ось ред.№ 25048926, де користувач пошрожує мені забороною саілкуватися з усіма. Також прошу глянути Обговорення Вікіпедії:ПЗВ116, де користувач після прохання AlexKozur продовжив обговорення блокування мене. Прошу заблокувати або його, або мене, щоби припинити це назавжди, бо я так працювати не можу--DiMon2711 16:50, 1 травня 2019 (UTC)

чому ви не відповідаєте? вам не видається дивним, що усі коли я допускаю помилку, він першим її бачить і одразу погрожує? також прошу поглянути його внесок на ВП:ПС, де він окрім погроз мені мало чим займається--DiMon2711 00:40, 2 травня 2019 (UTC)
Той диф, який ви навели скоріше свідчить, що ви ігноруєте поради адміністраторів не торкатись тем, пов'язаних із користувачем Бучач-Львів. --yakudza 09:33, 2 травня 2019 (UTC)
до чого там взагалі Бучач-Львів? Я воював із анонімом, а прийшов Микола Сварник. Де тут Бучач-Львів? Коли я сперичався із Бучач-Львів щодо назви, я додав статтю в список спостереження. Тому і побачив це редагування--DiMon2711 10:11, 2 травня 2019 (UTC)


Дмитре, питання в лоб (щоби поставити крапку, сподіваюся).

Для чого Ви поПхалися в невідому вам царину. Мене, як автора, вже навіть не дратує...а більше дивує, до якого рівня скотиться укр-вікі в потуранні ПИХИ та АМБІЦІЯМ "(образа вилучена)"?????

Дмитре, ваші теми, не стосуються польської, чи взагалі якоїсь топоніміки чи польської філології - невже вам не встидно влазити в КОНФЛІКТИ укр-вікі. Невже мало тем і справ - що вам муляє якесь наймення невеличкого містечка українського Надсяння??? — Це написав, але не підписав користувач Когутяк Зенко (обговореннявнесок).

 • якщо ви так хочете аби я пішов, то далі можете не читати. Звертаюся із тим самим проханням, заблокувати або Сварника або мене. Наразі в мене мало часу на вікіпедію, але якщо комусь так кортить, аби він не з'явився взагалі, то чи не пора його блокувати? Або блокуйте безстроково мене--DiMon2711 12:31, 6 травня 2019 (UTC)
  • Дмитре, послухайте дорослого хлопа: оберіть собі 2-3 тематики, близькі своїм уподобанням і пииииииишіть статті. Навіщо Ви розпиляєтеся на все те... ваші затрати, зовсім не корелюються із корисністю. Насамкамкінець, закарбуйте си: краще порати годинами одну-дві жінки (можна й одночасно))), аніж одразу 5-10 - по кілька фрікцій (окрім тріперу, нічого корисного ні собі ні тим жінкам не додасте (то мій останній аргумент - якщо вже його не затямите - то вже проблема вашого потенціалу)))...творчого...
   • В мене часто просто немає бажання писати статті. Також я більшу частину редагувань роблю з телефону, а з нього писати статті незручно--DiMon2711 17:20, 6 травня 2019 (UTC)
    • А мусите!!! бо це задля справи (пишуться статті)... А от якщо заради себе-амбіцій, то поступайте як зараз, але тоді зчаста отримуватимете на горіхи))). поМіркуйте!
     • Не дуже добре пишуться статті, коли тебе весь час пінгає один і той самий користувач, аби пожалітися адміністраторам. Часто так буває, що тема, над якою я працював деякий час, мені набридає, і я проводжу декілька тижнів у пошуках цікавої для мене теми. Наразі пишу статті на Вікімандрах, бо в Вікіпедії цікаві теми в голову не приходять. Але скоро Євробачення, а потім Європейські ігри, тож, гадаю, незабаром знайдуться--DiMon2711 17:35, 6 травня 2019 (UTC)
      • приВідкрию Вам таємницю, останні роки - я більше Читаю вікі... отак, самовдосконалення - через пізнання цікавого...і час-від-часу кілька статей пишу (як час чи натхнення з'являються)... бігме, краще позаГравати з кількома жінками, аніж з тутешніми хлопами переливати з пустого в порожнє))) цебто, навчіться поєднювати реальність із внутрішньо-інтелектуальною потребою - тоді реально не вистачатиме часу на отакі, багаточисельні, відволікаючі дрібнички. Тим паче, проходять роки, і поява нових дописувачів - нівелює всі ці наші "вікі-війни". Менше лишніх кроків і більше цілеспрямованих...тоді буде й ефект. Одна якісна і повна стаття (чи вповні розкрита тема) приносить більше морального і фізичного задоволення (як і жінка...а ще який поголос вона може пустити про вас, умілого...я мав на увазі статтю/чи жінку:)))). Тож - до роботи,друже!!!
 • вкотре звертаюся до вас проблокування Миколи Сварника за переслідування мене. Якщо вже не блокуєте, то забороеіть йому коментувати мої дії--DiMon2711 07:47, 8 травня 2019 (UTC)
 • скільки ж іще сюди писати? користувач цілеспрямовано відлідковує мій внесок. Чи, на вашу думку, це просто випадковість, що де би я не допустив помилки, він тут як тут. Це відбиває бажання працювати в Вікіпедії та взагалі що-небудь робити, коли до тебе постійно чіпляються, навіть не вказуючи на порушення, а просто написавши "чомусь я не здивований", "немає до вас більше довіри" не аргументуючи це нічим! Цитую ВП:НПК: "Переслідування, включно з погрозами, залякуванням, повторювальними подразненнями та небажаними контактами чи увагою, а також численні особисті випади, можуть знизити задоволення користувача від редагування Вікіпедії, і таким чином підривати проект". --DiMon2711 21:25, 8 травня 2019 (UTC)

Дмитре,томущо Ви перехопили звичку приймати участь у КОНФЛІКТАХ. Тепер і я змушений відслідковувати Ваш доробок - бо ви НАВМИСНЕ провокуєте конфлікти...а не пишите статті, нажаль.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 06:01, 9 травня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Поясню вам дещо на вашій сторінці. Але мої пояснення не будуть тривати без кінця. Mykola Swarnyk (обговорення) 22:05, 10 травня 2019 (UTC)

Його обіцянки вистачило на півНочі)))[ред. код]

Анатолію, Ви вчора розблокували одного одіозного учасника, під ЗОБОВЯЗАННЯ і КЛЯТВИ - що він писатиме статті - подивіться, він ЗНОВУ почав вчиняти провокаційні-редагування.

Це, очевидно, було таке його "вибачення"))))--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 06:04, 9 травня 2019 (UTC)

Я змінюю гокей в статтях які не мають відношення до України, а відповідно і до цього терміну це по-перше, по-друге тільки озвучили, що це може бути і консенсусу відносно вживання там немає. Наскільки я пригадую мова йшла про дві статті, власне хокей і Хокей і Хокей з шайбою відповідно. Відносно Вашого просування цього терміну в інші види спорту взагалі порушують все і вся хокей з м'ячем з'явився на теренах України після 2-ої світової війни (а він у вас чомусь гокей з м'ячем), те саме стосується і хокею на траві цей вид взагалі зародився в середиі минлого століттяяке відношення він має до цього терміну. А блокування було зроблено з порушенням чинних правил це так між іншим. І прошу мене не провокувати як це відбулось пережд останнім блокуванням, а він вже це робить виправляючи мої зміни. --Jphwra (обговорення) 06:19, 9 травня 2019 (UTC)
Лицемірна поведінка, коли громада шукає консенсу - взяти все зачистити... а потім шукати той консенсус. Ні, такі дії називаються - маніпуляціями. Хоача, ще одне уНаочненя - вашого характеру, і чого вартують ваші "слова-клятви". Особа, що не тримає СЛОВА.

Анатолію,в кількох статтях, він зробив по ТРИ відкати - тож заслужив на превентивну міру... за Буквою та Суттю Правил - це потребуєпоКарання...--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 06:30, 9 травня 2019 (UTC)

про лицемірство краще мовчить це ж Ви навзвали мене ксенофобом в серпні 2017, а в 2018 пригрозили судовим позовом. Так що давайте про лицемірство промовчіть за краще. Бо за великим рахунком на вас був запит на довічне блокування ред.№ 25080490 але ви не отримали навіть попередження за це, потім прийшли на сторінку обговорення Хімича з однією метою спровокувати конфлікт і адміністратор піддався і заблокував мене після 12 годиної перерви!! під час мого редагування нової статті і аж на три доби. Я між іншим зміни до статей почав робити ще задовго до вчорашньої ночі, 7 травня я переробив в усіх статтях, де зустрічається гаківка на хокей, тому вночі продовжив виправляти статті і криміналу не бачу. Але ви розпочали війну редагувань, а потім ще і в статтях мого авторства повставляли кляузи. Я так міркую що всім цим провокаціям останнього часу з вашого боку буде дана належна оцінка і я приєднуюсь до побажання Piramidion про ваше повне блокування за систематичне порушення ВП:НО, війни редагувань, ігнорування ВП:МОВА. Дякую за увагу. І зачекаємо на реакцію власника сторінки. --Jphwra (обговорення) 12:19, 9 травня 2019 (UTC)
 • Скажу чесно, не маю бажання нічого читати, бо все це вже по сто разів обговорювалось і не хочу читати сто перший. Прикро, що Jphwra не виконав своєї обіцянки не втручатись у конфліктні теми, прикро, що Когутяк Зенко також втрутився у такі теми. Я б ще розумів, коли б ви були підлітками. А так... Єдине, що я хотів сказати давно Jphwra і все не міг сформулювати. Я майже все життя прожив у регіоні, який найбільше постраждав від "громадянського конфлікту". Звісно, це окупація але без певних внутрішніх факторів вона не відбулась би. А саме планомірного сіяння розбрату між різними регіонами України з боку Партії регіонів, збанкрутілого політика і їх російських спонсорів - нацьковування мешканців Донбасу на "бандерівці", "західняків", "фашистів", яке було перед виборами 2004 року. Так само негативно сприймав недавні нацьковування однієї частини України на іншу заради утримання при владі іншого збанкрутілого політика. Тому у мене виробилось якесь загострене несприйняття будь-яких випадів, в яких якимось чином загострюються регіональні відмінності України, навіть ненавмисно і випадково. Це зрештою, стосується і користувачів, які звинувачують вихідців із східних регіонів у "совковості". Тому навіть випадково кинуте слово може сприйматись набагато гірше, ніж персональна образа, і варто максимально обережно висловлюватись на такі теми. --yakudza 20:26, 10 травня 2019 (UTC)

Просто думка[ред. код]

Вчора один редактор замість того щоб спокійно обговорити ситуацію влаштував мені обструкцію. Сьогодні після одного року і 10 місяців знаходження шаблони в статті!!! не дуже чемно проводить діалог інший. Обидвоє активно посилаються на Вас. --Jphwra (обговорення) 06:56, 8 травня 2019 (UTC)

ПДН[ред. код]

Вітаю. Бачу, ти де-факто заступився за Jphwra. Заради справи. Гаразд, розумію. Але. Чому досі не виправлено те зросійщене "проходження" першостей? Він надалі дозволяє собі порушення. Напр., у Кнайпі (адміністрування). Жодних вибачень і спроб порозуміння після останніх спровокованих ним конфліктів (як і того, який ти та кілька адм-в використали для запровадження ПО) так і не було. Надалі пише на моїй СО, ще й не вітаючись. Невже ти думаєш, що ці твої дії-бездіяльність є добрими? Надіюся, врешті відповіш. Бувай. --Vujko Mytró (обговорення) 16:47, 9 травня 2019 (UTC)

Будьте уважніші[ред. код]

Вітаю. Натравпив на таке [23] Ваше патрулювання, розумію що навіть досвідченим користувачам як Ви трапляється робити помилки (такого не уникнути), але мушу закликати Вас бути обережнішим при патрулюванні, бо як бачете знайти такі помилки стає набагато важче якщо їх патрулюють (вона там стоїть півтора року). Вибачаюсь, що пишу Вам тут, бо усвідомлюю що це було б доречніше робити в описі цього редагування ред.№ 25162954.--Andriy.v (обговорення) 09:28, 15 травня 2019 (UTC)

Вітаю, чесно кажучи, не помітив чогось особливо кримінального у тому редагуванні. Так, там була некоректна вікіфікація, яку я не помітив, але текст був по ділу, не вандалізм. --yakudza 20:44, 15 травня 2019 (UTC)
Я про нічого "кримінального" і не говорив. Просто я маю на уяві, що такі редагування, де посилання про аеропорт прикріплене до літер "іє" у слові включаіє — не мають патрулюватися і все. Вибачте що відволікаю.--Andriy.v (обговорення) 21:12, 15 травня 2019 (UTC)
Ні ви мене не відволікаєте, я просто хочу детальніше пояснити ситуація. Я ще раз переглянув ВП:ПАТ, і не побачив, щоб такі редагування були регламентовані як категорично неприйнятні. Як я вже казав, це була ненавмисна помилка але я для себе у таких ситуаціях вирішую, що краще одна така помилка на сотні коректних патрулювань чи десятки тисяч непатрульованих редагувань, серед яких точно є застарілий вандалізм. Той інструмент, який я тоді використовував дозволяє приблизно у 10 разів пришвидчити патрулювання і відповідно виявлення вандалізму. Коли я його використовую, то концентруюсь саме на таких діях, якщо бачу щось мені незрозуміле - пропускаю статтю, якщо очевидний вандалізм - одразу відкочую, якщо очевидно корисне редагування - одразу патрулюю. Тут було додавання інформації, у таких випадках користувачі не вандалять, тому я одним оком глянув на текст, не побачив ознак вандалізму, і поставив позначку "патрульовано". Щоб ефективно патрулювати, нам треба у декілька разів збільшити інтенсивність патрулювання. Це можна зробити або залученням більшої кількості патрульних, або застосуванням ось таких інструментів як Sweep-Net. Від дозволяє за 2-3 секунди оцінити редагування на предмет відповідності ВП:ПАТ і зробити відповідну дію. Таким чином, витративши лише 10-15 хвилин на добу, можна перевірити близько 100 редагувань, серед яких є як мінімум 3-5 вандальних. --yakudza 21:30, 15 травня 2019 (UTC)

Зеленський Володимир Олександрович. Брехня під час теледебатів в прямому ефірі на «Олімпійському.[ред. код]

Шановний адмін Yakudza. Своїм редагуванням https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87&type=revision&diff=25166946&oldid=25162175 Ви скасували мої правки в статті, пояснивши їх вилучено на підставі ВП:БЖЛ. Ось ця стаття в вікі: Вікіпедія:Біографії живих людей, в котрій написано:

Матеріали про живих осіб слід писати з великою ретельністю, увагою до можливостей перевірки, нейтральності та уникаючи оригінальних досліджень
.
Політика нейтральної точки зору стверджує, що статті повинні писатися неупереджено для того, щоб читач одержував уявлення про реальний стан справ.

Можна легко помилитися в розумінні політики нейтральної точки зору. Ця політика не означає можливості написання статті з якоїсь однієї єдиної неупередженої, «об'єктивної» точки зору. Навпаки, ця політика встановлює, що ми повинні чесно представити всі існуючі точки зору і стаття не повинна декларувати, мати на увазі або натякати на те, що яка-небудь із представлених точок зору є єдино правильною.

.

На мою думку, саме це, що «ми повинні чесно представити всі існуючі точки зору», Ви й порушили, вилучивши доданий мною текст. --ROMANTYS (обговорення) 06:44, 16 травня 2019 (UTC)

Видалили текст, поставили захист на статтю (21:12, 15 травня 2019 Yakudza(B) обговорення внесок змінив налаштування захисту Зеленський Володимир Олександрович [Редагування=Дозволено тільки адміністраторам] (безстроково) [Перейменування=Дозволено тільки адміністраторам] (закінчується 21:12, 29 травня 2019) (часті порушення ВП:БЖЛ)) і мовчимо? --ROMANTYS (обговорення) 05:53, 17 травня 2019 (UTC)
Ви на повному серйозі вважаєте, що розділ з назвою "Брехня під час теледебатів в прямому ефірі" написаний з великою ретельністю і увагою до нейтральності? --yakudza 09:07, 17 травня 2019 (UTC)
А що Вам не подобається в цьому розділі? Форма чи суть? По формі — слово «брехня» першим вжив не я, і навіть не цитовані тут вторинні АД, а сам Зеленський під час виступу. Якщо це слово можна вживати кандидату в Президенти по відношенні до іншого кандидата й діючого Президента, то чому не можна в Вікі? По суті — коли один каже, що другий під час війни їздив до ворога, а другий в присутності 22 тисяч на стадіоні та мільйонів глядачів в прямому ефірі каже, що перший БРЕШЕ, то явно хтось з них говорить неправду.Прошу самому переконатись:
Nuvola apps kaboodle.svg Зовнішні відеофайли
Nuvola apps kaboodle.svg Дебати Зеленського та Порошенка на НСК "Олімпійський". Запис трансляції, 24 канал, опубліковано 19 квітня 2019 року.

І «Схеми» доводять, що «БРЕШЕ» не Порох, а саме Зе. Маєте докази інакшого? Вам не подобається, що Зе зловили на брехні в прямому ефірі чи що брехню, вслід за Зеленським, названо БРЕХНЕЮ? Що тут НЕНЕЙТРАЛЬНОГО? --ROMANTYS (обговорення) 08:19, 2 червня 2019 (UTC)

І? --ROMANTYS (обговорення) 20:06, 5 червня 2019 (UTC)
Ви справді вікіпедист? --yakudza 16:40, 7 червня 2019 (UTC)
Це спроба образити? --ROMANTYS (обговорення) 17:12, 7 червня 2019 (UTC)
Ні, це іронія. Хоча всі дослідження не рекомендують вживати іронію, бо це може сприйматись опонентом негативно, я не зміг втриматись. Давайте спробую детальніше пояснити, що маю на увазі. Ми всі вікіпедисти, і всі маємо дуже різні світоглядні позиції. Інколи це заважає редагуванню статей, інколи допомагає. Але над всіма нами є певні вікіпедійні принципи і правила, хоча б ті ж самі ВП:5О. В принципі, можливі дещо різні трактування цих правил, можливі дискусії, суперечки, обговорення тощо. Але, зрештою, якщо стати на позицію енциклопедизму (тобто дотримування основних принципів Вікіпедії, який цей принцип вимагає), то практично завжди можна знайти спільну думку. Знайдіть якусь енциклопедію, в якій би вживалось слово брехня стосовно того чи іншого політика. Навіть у сталінській Великій радянській енциклопедії такого не було. Хіба що у Короткому курсі ВКП(б) були "зиновьневско-бухаринские изверги", але це підручник. --yakudza 17:28, 7 червня 2019 (UTC)
Тобто Зе у публічній дискусії вжив слово, котре не було «у сталінській Великій радянській енциклопедії»? Ви проти форми? То що заважало Ваи Зиінити слово на «неправда», «обман», зрештою «фейк» («брутальна підробка чи імітація новин (від маніпулятивного спотворення фактів до відвертої дезінформації), яку створено за повного ігнорування редакційних норм, правил, процесів, прийнятих у ЗМІ для забезпечення відповідності та перевіреності, та яка не витримує жодних, навіть поверхневих, перевірок на відповідність та реальність, але, незважаючи на все це, має потужний вплив на свідомість великої кількості людей»), ще якось, взяти його у лапки, написати «Слово „боехня“…» тощо. Навіщо було видаляти весь розділ? Коли Ви проти форми, навіщо видаляти ЗМІСТ, якщо достатньо відредагувати назву? Чи всі решта слів з тексту розділу також відсутні у енциклопедіях? --ROMANTYS (обговорення) 06:06, 8 червня 2019 (UTC)
«практично завжди можна знайти спільну думку». Це також лише форма. А по змісту Ви позбавили мене та інших такої можливості, видаливши весь текст та встановивши захист на статтю. Форма не відповідає змісту. --ROMANTYS (обговорення) 06:25, 8 червня 2019 (UTC)
 • Вітаю. Попрошу вас також.прибрати "переважно російськомовний" із преамбули. На СО лише Пізнайко захищав це твердження, але він залишив проект, тому наразі всі проти цього. Дякую--DiMon2711 09:13, 17 травня 2019 (UTC)

Вилучення сторінки[ред. код]

Доброго дня? Я написала статтю "Реведжук Роман Петрович", яка була узгоджена самим Романом та перевірена і офіційно підтверджена Юрієм Пероганичем. То чому вона видалена вами? Що потрібно зробити, щоб повернути статтю? — Це написав, але не підписав користувач Галина Кушнірук (обговореннявнесок).

@Галина Кушнірук:, зробіть, будь ласка, запит на відновлення на сторінку ВП:ВВС. Вилучена сторінка повністю не відповідала правилам як реклама і самопіар. Тому краще написати занова у чернетці і зробити запит на відновлення. Хоча я сумніваюсь, що стаття відповідатиме критеріям значимості. --yakudza 09:48, 21 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Вітаю, друже @Yakudza:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:37, 31 травня 2019 (UTC)

Центр «Миротворець»[ред. код]

Шановний Якудза, щодо блокування вами статті Центр «Миротворець» та видалення значної частини інформації з неї. Скажіть будь ласка, на основі чого ви написали про "часті порушення ВП:БЖЛ"? Чи означає це, що ви вважаєте неприпустимим надавати інформацію щодо біографій людей, котрі становлять загрозу Україні? Якщо так, чому ви не видаляєте статті про військово-політичне керівництво Росії? Також хотілося б дізнатись, в чому полягають саме "часті порушення": які саме ще були порушення ВП:БЖЛ в цій статті, і чому ви їх не видалили? Окрім того, напишіть будь ласка, що саме ви вважаєте фейком в статті, і які у вас для цього є підстави. Дякую. --Shao (обговорення) 21:51, 3 червня 2019 (UTC)

Вітаю. Я написав невелике пояснення на сторінці обговорення статті, більш розгорнуто написав на Обговорення:Вибори Президента України 2019#Фінансування кампанії Зеленського. --yakudza 23:13, 3 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Стів Куґан[ред. код]

може йому варто теж повернути старе прізвище? --Jphwra (обговорення) 20:28, 14 червня 2019 (UTC)

не хочу втручатись ще й у ґ/г ні в той, ні в той бік. Хіба, що якщо хтось почне цілеспрямовано виправляти. --yakudza 20:50, 14 червня 2019 (UTC)
це зрозуміло але там справді ґ? До сьогодні писалось через г і тут раптом ґ. Там ще з Рейхом вже пішли виправлення, мабуть теж щось треба зробити і виправити на той таки Райх. --Jphwra (обговорення) 20:57, 14 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник розслідувальної журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Тема розслідувальної журналістики є важливою для розвитку громадянського суспільства, однак вона не є достатньо представлена в українській Вікіпедії. Метою місячника розслідувальної журналістики є хоча б частково виправити цю ситуацію. В його рамках можна писати на будь-які теми, прямо чи побічно пов'язані із розслідувальною журналістикою. Запрошую вас долучатися!

Невеличкий бонус: усі активні учасники місячника отримають приємні сувеніри від організаторів Місячника — Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП) та ГО «Вікімедіа Україна». --Aced 17:52, 17 червня 2019 (UTC)

Хочу про всяк випадок звернутися до когось з адміністраторів.[ред. код]

Адміністратор Goo3 погрожує мені блокуванням. Причина: я видаляю відвертий фейк зі статті Вурдалак Тарас Шевченко. Я писав йому, що немає посилань на джерела і швидкий пошук в мережі дає інші результати (тобто є протилежна інформація), але все одно одне і теж саме. Більш детально в обговорені вищеназваної статті та мого профілю. Perfect Mask (обговорення) 14:27, 22 червня 2019 (UTC)

Це не фейк, я додав джерела до цього твердження. --yakudza 21:18, 22 червня 2019 (UTC)
Все трохи складніше. Perfect Mask (обговорення) 23:09, 24 червня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

CEE Spring Logo CEE-t2.svg

Привіт! Ви надзвичайно допомогли конкурсу CEE Spring 2018, долучившись до перевірки й оцінювання статей. Нам так само бракує рук для перевірки результатів цьогорічного конкурсу, тож я хочу поцікавитися, чи маєте бажання допомагати знову? Якщо так, дайте мені знати — будемо дуже вдячні! -- З пов., ViraMotorko (WMUA) (обг.) 19:46, 22 червня 2019 (UTC)

Дякую за запрошення. Із задоволенням долучусь. --yakudza 21:27, 22 червня 2019 (UTC)
Дякую! Оцінювання буде у WikiGrade, Юрко вам скоро дасть права оцінювача.--ViraMotorko (WMUA) (обг.) 12:57, 24 червня 2019 (UTC)

Привіт, уже можете працювати в інструменті для оцінювання. На сторінці WikiGrade є загальна інструкція до користування ним, а тут є про додавання собі кнопки пошуку копівіо. Пишіть мені на СО в разі чого. PS. Якщо не бачите виділених вам статей, то користуйтесь поки загальним списком. Дякую. -- ViraMotorko (WMUA) (обг.) 08:16, 1 липня 2019 (UTC)

Перепрошую, чи є якісь труднощі? можу чимось допомогти? --ViraMotorko (WMUA) (обг.) 15:23, 9 липня 2019 (UTC)

Купа корисних статей[ред. код]

Доброго ранку, yakudza! Потрібна Ваша допомога. Я надав багато інформації на тему пам'яток мови, створив нову категорію але майже всі статті цієї категорії ніхто з патрульних не перевіряє (хоча інші мої редагування, які не пов'язані з цією темою - відпатрульовано...). Чи можна якось вирішити це питання? Що мені слід зробити, щоб статті перевірили? З повагою, --Lanamy (обговорення) 05:08, 26 червня 2019 (UTC)

Вітаю. Я думаю, що найкраще це подати заявку на сторінку Вікіпедія:Заявки на права патрульного, бо у Вікіпедії не вистачає патрульних для перевірки всіх редагувань. --yakudza 07:50, 26 червня 2019 (UTC)
Дякую за пораду. Це був би гарний варіант. Я вже намагався у січні, але на думку деяких адмінів - порушив тоді ВП:Е. Тому, на жаль, мабуть вже не вийде. --Lanamy (обговорення) 13:17, 26 червня 2019 (UTC)

ВП:ЗА[ред. код]

ВП:ЗА#знову. Прошу відреагувати. Дякую--DiMon2711 06:31, 26 червня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар шановний Yakudza я прошу переблокувати його на більший термін бо користувач вкотре свідомо спотворює мій нікнейм (ред.№ 25505147; цитата якщо не побачили: таких "діячів" як Jphra: видавити "зарвавшихся" "вуйків", "западенців" і "диких гуцулів"). До того ж це явне виражає відверто зверхнього й зневажливого ставлення до іншого редактора. Один день, то таке як засвідчила практика. Тим більше я його ніде не чіпав жодним виразом. --Jphwra (обговорення) 07:32, 26 червня 2019 (UTC)

Вітаю, блокування - це не каральний засіб, а превентивний, щоб уникнути подальших порушень. --yakudza 07:52, 26 червня 2019 (UTC)
я розумію але така поведінка свідчить лише про налаштованність на порушення правил в подальшому, а не на пошук компромісу. До того ж звертаю вашу увагу на поділ людей за терознаками заблокованим. Ви ж з Донецька і самі свого часу написали, що ПР призвела до тих подій які маємо, а тут от користувач свідомо продовжує політику тільки в іншому напрямку. Як юрист просто зазначу, що такі дії караються законом за розпалювання ворожнечі за якраз терознаками. І Вікіпедія не те місце, де такому розпалюванню повинно бути місце. Просто для себе зробіть висновки. Вся біда починається з малого, а потім вже неможливо зупинити бо гальма не спрацьовують. А тут цих гальм вже і немає. --Jphwra (обговорення) 08:01, 26 червня 2019 (UTC)
дякую, що відреагували. Але ви впевнені, що 1 дня достатньо? Його лише 5 днів тому блокували на день за порушення ВП:НО (в мою сторону) та війну редагувань (зі мною). З повагою--DiMon2711 09:19, 26 червня 2019 (UTC)
Маю до вас невелике прохання не обговорювати минулих дій. Якщо буде знову образа у ваш бік - пишіть, відреагую. --yakudza 12:15, 27 червня 2019 (UTC)
Добре, тільки я їду на трускавки (це його вираз до слова) 30 червня і решта образ вже підуть повз увагу і це насправді дуже погано. --Jphwra (обговорення) 12:20, 27 червня 2019 (UTC)

Шановний, скажіть будь ласка, ви читали обговорення? Ви знайомі з аргументами?[ред. код]

Я так розумію, що ні. Тож давайте я поясню вам персонально. С самого початку, щоб не було питань.

Було посилання на якийсь сайт, де стверджувалось, що прокуратура «визнала» книжку такою, що розпалює ворожнечу, але «амністувала» Олеся по причині того, що в нього були малолітні діти. На зараз цього сайту вже не існує.

По вашому посиланню на academia саме таке твердження. Слово в слово вікіпедія.

Але це твердження абсурдне оскільки «визнавати» щось може тільки суд.

Інше ваше посилання - це інтерв`ю громадському. Олег Шинкаренко стверджує теж саме, але вже згадує про суд (ніби саме він і амністував). Але в мережі немає інформації про те, що суд дійсно був. Наприклад, новин чи статей тих років. Причому, якщо б книжку дійсно визнали такою, то вона була б заборонена.

Зате є посилання на матеріали в яких стверджується, що Бузина виграв усі суди.

А також цитата однієї з тих, хто безпосередньо подавав скаргу до прокуратури. Вона сказала, що суду не було і діло було закрито. Цитую: «...але та (прокуратура) винесла такий вердикт, що "не вбачає складу злочину"».

Джерелом цитати є стаття 2000-го року. Що є важливо. Оскільки, ось це «ваше» інтерв`ю, або робота з academia і статті де є твердження про прокуратуру - всі пізні. І останні просто слово в слово цитують вікі.

Тож, скажіть, на милість, які в вас ще є питання? --Perfect Mask (обговорення) 10:47, 27 червня 2019 (UTC)

Також цікаво, чи вас ніяк не бентежать порушення правил в статті Вурдалак Тарас Шевченко? Велика кількість відверто суб`єктивних оцінок, наприклад? «Претензії до твору Бузини зводилися не до розвінчування міфів про Шевченка та боротьби з ідолопоклонством, а до того, в який спосіб він це зробив», «На певну небезпеку книги Бузини, попри визнану багатьма її абсурдність», «Автор у різний спосіб (посиленням акцентів на негативних моментах біографії, використання вирваних із контексту фактів та недоведених даних або суб'єктних оцінок) намагається представити читачеві негативний образ». Чи на укрвікі можна писати рецензії?--Perfect Mask (обговорення) 10:49, 27 червня 2019 (UTC)
 • Вас заблоковано за війну редагувань, а не за аргументацію. Наразі вона має певні хиби, вам заперечували в обговореннях але ви продовжуєте відкоти. --yakudza 12:10, 27 червня 2019 (UTC)
Yakudza, які саме хиби має моя аргументація? Бо в обговорюваннях усі заперечення стосувалися того, що є посилання на твердження, ніби суд був, але ж я пояснив в чому хибність цих заперечень. Як в обговоренні, так і ось зараз вам, по пунктам. Навіть виділив найголовніше жирним шрифтом. --Perfect Mask (обговорення) 12:42, 27 червня 2019 (UTC)

Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович[ред. код]

=== Доброго дня! Поясніть причини блокування статті під назвою Дідовець Юрій Вікторович

Уся інформація, викладена в тексті, відповідає дійсності. Містить актуальну інформацію. Ця особа є публічною, веде активну професійну і громадську діяльність.

Поясніть, у чому саме полягає причина і як усунути недоліки, якщо такі є?

Вибори АК[ред. код]

Арбком розпущений, тож потрібно оголосити нові вибори АК.--Анатолій (обг.) 22:13, 15 липня 2019 (UTC)