Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

«Крісіума»[ред. код]

Вітаю! Прошу, за можливості, переглянути вище вказану статтю! Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 22:19, 20 січня 2019 (UTC)

Добридень. Переглянув, виправив що помітив. Але все ж раджу Вам не перекладати з португальської, надзвичайно велика кількість помилок, доводилось виправляти майже у кожному абзаці і не по одному разу. І я певен що виправив я далеко не все, лише те, що помітив. Складний текст, інколи навіть важко зрозуміти контекст. Але вже нехай буде, дякую за цю титанічну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 01:53, 21 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Та я б з радістю брав би ту ж ангійську версію, але вона менш інформативна. У Вас же повний карт-бланш — якщо в розділі «Історія» щось не зрозуміле (або вважаєте зайвим, надміру детальним) можете спокійно видаляти. Жодних питання (в тому числі й образ не буде). З вдячністю та повагою, --Дми88 (обговорення) 6:55, 21 січня 2019 (UTC)
Та я так і робив, наприклад прибрав речення «У штаті він не зміг провести хороший чемпіонат, не вийшовши на чотири місця повороту та повернення, що призведе команду до фінальної стадії.» бо не зрозумів що воно значить ) --YarikUkraine (обговорення) 16:00, 21 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Привіт! Сьогодні стартував Вікімарафон. просто нагадую, що для СО нових статей в цей період пропонується додавати шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую!--Anntinomyобг 08:41, 26 січня 2019 (UTC)

Я так розумію що той марафон для залучення нових учасників і спонукання створення ними статей. А я їх і так робитиму, незалежно від того чи є цей марафон чи нема. --YarikUkraine (обговорення) 16:02, 26 січня 2019 (UTC)

Шаблон:Футболіст[ред. код]

Доброго дня. Я стосовно інтеграції нагород з вікідати до шаблону. Останнім часом неодноразово зустрічав статті, де нагороди розтягували картку ледь не на півекрану. Сьогодні зайшов на Жузеп Гвардіола і вирішив таки знайти причину ). Мені здається, що тут користі менше, ніж шкоди... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:47, 2 лютого 2019 (UTC)

Добридень. Чесно кажучи, це не якась моя вигадка. Така інтеграція є і у «дружніх» шаблонах {{Спортсмен}}, {{Особа}} та інших. З довгими назвами великих проблем нема, варто просто встановити плашку, як я і зробив це на сторінці Гвардіоли у Вікідаті і вже картка не розтягується, а замість довгих слів з'являється маленька картинка. Просто, як завжди, не все можна помітити і переробити, мало рук. Але де бачу — то виправляю. В ідеалі користі від цього багато: по-перше збільшує категоризацію, по-друге збільшує інформативність, ну і по-третє збільшує зв'язність, бо вручну цього ніхто ніколи робити не буде. Вікідата - єдиний варіант в наших умовах, де одне виправлення впливає відразу на десятки статей. Хоча і не сперечаюсь, що може десь щось допрацювати варто. --YarikUkraine (обговорення) 13:15, 2 лютого 2019 (UTC)
Дякую. А є якісь універсальні «ліки» від розтягування картки, якщо «плашки» не існує? Скажімо у Фелікс Магат? Там би якось перенести текст на новий рядок, але це з вікідатою не виглядає трівіальною задачкою... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:48, 3 лютого 2019 (UTC)
@Thevolodymyr: Єдині універсальні ліки - це чітко встановлена ширина рядка. Шаблон:Футболіст один з небагатьох, де розмір стягується і розтягується скільки хоче, це пов'язано із наявністю шаблонів в шаблоні, а також інколи дуже довгих назв клубів. Пам'ятаєте, пару років тому хтось намагався ширину уніфікувати і потім назви клубів розтягувало на два рядки? Довелося відмінити. Тому для рядка "Нагороди" я зараз поставив стандартну ширину 200, розтягувати не дасть, але головний мінус що якщо шаблон буде ширшим, а він здебільшого виходить таким, в тому числі і у Магата, то на цей рядок воно не розповсюджуватиметься і все-одно завчасно переноситиме. В нашому випадку аж три роки то не так критично, а якби було тільки один 2003, який спокійно помістився би в один рядок, воно б його все-одно некрасиво перекинуло. Як то кажуть, усі ліки мають побічний ефект ). Ви ж зрозумійте, я не великий знавець оцього всього, на примітивному рівні підправляю шаблони, може десь не дуже вдало. Якщо є бажання погратись, то можете змінити цю ширину, або прибрати отой маленький шрифт. Тепер коли є чіткі рамки може і нема необхідності в таких маленьких літерах, в мене відповіді нема. --YarikUkraine (обговорення) 17:59, 3 лютого 2019 (UTC)
Дякую, як на мене, стало набагато краще! З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:56, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Хав'єр Пінола[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хав'єр Пінола був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:44, 27 лютого 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:55, 4 березня 2019 (UTC)

Так, дякую за номінацію. Сповіщення приходило, просто я не міг відповісти, був тимчасово неактивний. --YarikUkraine (обговорення) 15:20, 8 березня 2019 (UTC)

Мої правки[ред. код]

Отпатруливуйте правки, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 16:12, 12 березня 2019 (UTC)

YarikUkraine вітаю! Побачив, що у відпатрульованій статті випадково зберіглася не доконфліктна версія, а а якась проміжна, бо ми з колегою, що не те відкинули. А щодо більш складного випадку співачки, в тому інтерв`ю "Абба", "Скорпіонз", Томаса Андерса чи Ріанну треба було б вважати англійськими співаками: а це — нонсенс. Крім того, навіть в тому одіозному інтерв'ю вона ніде не називала себе російською співачкою, вона називала себе космополітною співачкою світу та що співала від початку кар'єри на просторах усього СНД, до якого більшість необізнаних аполітиків відносять і Україну. Тож називати її російською співачкою є відвертим викривленням фактів. Всюди у світі приналежність співаків визначають за країною творчості та громадянством, а не за мовою чи кинутими фразами через 15 років піcля початку кар'єри. Так вона російськомовна співачка - для цього є окрема категорія : за мовою, але вона українська співачка за всіма ознаками і для цього є категорія за країною. Тож вилучення українських категорій за країною — теж відверто неправильне. Тим більше усе сказане стосується інтерв'ю, якщо б воно було дане авторитетному українському джерелу, а рос. каналу. Давайте і про розп'ятих хлопчиків феки повторювати в такому випадку: хіба не зрозуміло для чого федслужбабезпреєлу це робить (беруть собі все, що не рівно лежить, а нам лишень б роздавати Кемські волості). Там прямих ефірів нема, може той журналюга путінський десять разів її запитував, перш ніж вилучити оте сумнівно-космополітичне твердження. Хай вона те саме скаже Осадчій, Скрипіну чи Притулі - тоді можна щось міняти, та це все одно не викрислить перд її творчості, як української спіаачки, бо думки змінюються. Бо вона ввважала себе українською, та потім їй раз за разом казали: з росмовою ти не можеш бути українською, не можеш - от досягли свого: насильно милим не будеш. І ще раз повторю: вона жодного разу не казала, що вона російська співачка і тим більше, що вона — виключно російська співачка.--Yasnodark (обговорення) 12:45, 31 березня 2019 (UTC)
Погоджуюсь, російська приналежність теж притягнута за вуха. Компромісний варіант це взагалі без приналежності, тобто просто співачка. Щодо АББИ, Скорпіонза і всіх інших, то я особисто ніде не чув від них, що вони не вважають себе шведськими чи німецькими співаками. Розіп'яті хлопчики теж не підходять, бо ЛЮДИНА ГОВОРИТЬ САМА ПРО СЕБЕ, а не якийсь «свідок» каже, що Брежнєва себе не вважає українською співачкою. Самофейків не буває. Дайте посилання, де вона говорить, що вважає себе українською співачкою і не буде проблем, з джерелом можна буде додати до статті, бо Ви написали що вона раніше так вважала, а потім передумала, але я цього не знайшов. Тільки слова що вона ніколи себе українською співачкою не вважала і з самого початку почала співати у Петербурзі. --YarikUkraine (обговорення) 13:20, 31 березня 2019 (UTC)

Знову чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Дивився запити щодо чек'юзерів за попередні роки. Там за день-два справлялися із визначенням, а тут скоро тиждень пройде. Або дуже важко визначитися, або арбітри забули. Якщо перше, то вибачте, що відволік, а якщо друге, то через скільки можна чекати рішення? З повагою, DiMon2711 05:58, 13 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Поспішиш - людей насмішиш. Ви дійсно вірите, що 5 людей одномоментно може забути? ) Ні, все під контролем, але у нас фактично два питання - не лише визначити достойника, але і визначити кількість, бо у запиті зазначено "принаймні один", а це може бути і два, і три. І можу Вас запевнити, що друге питання значно важче першого. Але найближчими днями вже має бути рішення. Час ще є за правилами, а права достатньо серйозні, щоб легковажно їх роздавати. Не дарма так багато кандидатів повідмовлялось. --YarikUkraine (обговорення) 18:16, 13 березня 2019 (UTC)
Дякую! Враховуючи те, що правила розраховані навіть на рідші випадки, то все можливо. Минулі роки за день справлялися, а тут я так бачу, раз не забули, то все дуже важко. Добре, буду чекати. З повагою, DiMon2711 18:20, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:41, 15 березня 2019 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю! Зазирніть сюди. Прошу висловити думку щодо підсумку хоча б ще одного бюрократа. Дякую. --Lystopad (обговорення) 09:51, 27 березня 2019 (UTC)

Шотландська футбольна ліга[ред. код]

Привіт. Тут 5 клубів в червоному, можливо буде час і натхнення і зробиш про них статті? --Jphwra (обговорення) 15:47, 30 березня 2019 (UTC)

Добридень. Це взагалі якісь мутні клуби, що вже не існують мільйон років і навряд комусь цікаві. Я б їх просто зробив чорними і на тому все, але якщо таке прохання, то зроблю стаби, але усе перекладати не буду. --YarikUkraine (обговорення) 23:30, 30 березня 2019 (UTC)
Та я про стаби і вів мову. --Jphwra (обговорення) 10:39, 31 березня 2019 (UTC)
@Jphwra: YesТак Зроблено. Я бачу Ви трохи слідкували і вікіфікували новостворені клуби у різних статтях про сезони чемпіонату і кубку Шотландії, тому я в це не ліз, щоб не вносити плутанину. --YarikUkraine (обговорення) 22:41, 4 квітня 2019 (UTC)
Так, вікіфікую швиденько і трохи одну твою давню статтю привожу до тями (кваліфікація до Євро 1968). --Jphwra (обговорення) 05:35, 5 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, прохання захистити мене від особистих атак. Дякую[ред. код]

Вітаю. Дайте будь ласка оцінку щодо ВП:Жодних особистих атак заяви Yasnodarka тут diff щодо мене, а саме «І всюди ти лізеш Сибірський цирюльник нарваний». Дякую--piznajko (обговорення) 01:56, 4 квітня 2019 (UTC)

@Piznajko: У ВП:НО чітко вказано що варто зробити — «Користувачеві, що вважає, що йому завдана образа, рекомендується звернутися до опонента, з'ясувати, чи була ця образа навмисною, і попросити його вибачитися.». Ви звертались до користувача Yasnodark з проханням вибачення? Я не побачив. Більшість питать можна вирішити самостійно, без залучення адміністраторів чи ще когось. Тому без пояснення опонента я ніякої оцінки словам не можу дати. Щодо самої проблеми з визначенням, то ви сперечаєтесь яким є предмет - зеленим чи круглим, при тому що він спокійно може бути і зеленим, і круглим. Не бачу ніякої проблеми у визначенні «український, переважно російськомовний актор», тільки необхідне посилання на джерело що він таки переважно російськомовний, але я не дуже розумію як це робиться і як визначити цю «переважність». Тому поки відпатрулював нейтральну версію «український актор». А інформацію про мову спілкування можна і в «Особисте життя», якщо це не є чимось визначальним. --YarikUkraine (обговорення) 16:43, 4 квітня 2019 (UTC)
Ок, звернуся до опонента.--piznajko (обговорення) 00:43, 5 квітня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Приховайте будь-ласка мій допис в історії, щоб вирішити питання, проте, якщо б опонент припинив свою цілоспрямовану деструктивну політику зросійщення українських осіб в укрвікі, то питання і не виникало б.--Yasnodark (обговорення) 11:56, 5 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Втім я все ж маю прохання не переходити на особистості, навіть якщо не згодні з якимсь діями. Шукайте порозуміння, образами конструктиву не досягти. Як мінімум сподіваюсь що ви на своїй СО дасте відповідь користувачу і висловите вибачення за свій ймовірно емоційний коментар. Закопайте вже нарешті той топірець війни. Сподіваюсь на розуміння обох. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 12:15, 5 квітня 2019 (UTC)

Привіт.[ред. код]

Ще пару замовлень якщо можна. Хочу замовити швейцарців: Етуаль Ла Шо-де-Фон, Етуаль Каруж, Вінтертур, Берн, Біль, Монтре Спортс та Олд Бойз (Базель). Всі вони в звичайному для мене чорному кольорі присутні в статті Чемпіонат Швейцарії з футболу 1923—1924. Я вікіфікую їх сам в разі створення, щоб не відволікати від інших справ. --Jphwra (обговорення) 21:17, 6 квітня 2019 (UTC)
Ще ярославе додай мою заявку в загальне оголошення. Дякую. --Jphwra (обговорення) 21:18, 6 квітня 2019 (UTC)

Оголошення додав, щодо статей то трохи проглянув, то в англвікі там взагалі мало інформації, а знання німецького в мене майже ніякі, тому статті будуть зовсім куці, але як би там не було пройдусь по чорним посиланням, а може гугл-перекладач допоможе і щось вийде ). --YarikUkraine (обговорення) 21:29, 6 квітня 2019 (UTC)
краще хай будуть куці. Lexusuns свого часу взагалі мікростаби робив (і вони зараз вже перетворюються на повноцінні статті) і не парився. --Jphwra (обговорення) 21:57, 6 квітня 2019 (UTC)
Ну я з ним стабільно сперечався, тому не хотілось би повторювати його дії) Не бачу сенсу у цих болванках без жодних даних чи історії. Спробую хоч якусь інформацію подавати, щоб було хоч ясно навіщо стаття про той клуб існує. --YarikUkraine (обговорення) 22:00, 6 квітня 2019 (UTC)
@Jphwra: Зробив усі чорні статті з вищевказаного сезону, можете усе вікіфіковувати. --YarikUkraine (обговорення) 19:25, 11 квітня 2019 (UTC)
А взагалі я вже Вам казав кілька разів, що краще відразу статті робити «червоними», тоді в подібних випадках не доведеться проводити зайву повторну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 19:26, 11 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Чи є можливість перевірити статті чемпіонату Швейцарії з футболу щоб вони стали перевіреними? --188.163.16.93 18:05, 14 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Може розблокувати Вашу сторінку і продовжите працювати в нормальному режимі? Бо постійно перевіряти кожну Вашу правку то абсурд. --YarikUkraine (обговорення) 19:45, 14 квітня 2019 (UTC)
В жодному разі. Я буду працювати на ІР без реєстрації (мобільний в мене має такий самий ІР). Можна дати автопатруль та і все. --188.163.16.93 19:49, 14 квітня 2019 (UTC)
Навряд на ІР можна дати автопатруль. Тому це лише буде зайва морока усі патрульним. --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC) --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC)
Значить так і буде. Буду звертатись. Є ще Ніколас і Thevolodymyr. Буду «напрягати» за потребою і їх також. --188.163.16.93 20:00, 14 квітня 2019 (UTC)


Ярославе ще хочу замовити швейцарців, вже як і просив вони в червоному. Сезон 1930—1931 років. Там їх лише п'ять цього разу і вони більш відомі ніж з минулого разу. PS. Перевіриш все ще жовте. До слова повиправляв правопис нашого загального знайомого бр як завжди один клуб з купою різноманітних назв. --188.163.16.93 16:09, 16 квітня 2019 (UTC)

@Jphwra: YesТак Зроблено. Радий, що Ви повернулись. Хоча, чесно кажучи, я і не сумнівався ) --YarikUkraine (обговорення) 14:37, 19 квітня 2019 (UTC)
А можна замовити в тебе ще шотландців? Сезон 1903/04: Порт Глазго Атлетік і Літ Атлетік (чемпіонат 1891—1892). Перший довгенько проіснував, а другий до 90-х 20-го сторіччя + Сент-Бернардс, він в статті Список чемпіонів Шотландії з футболу. А повернувся бо по двох причинах. Перша: в аноніма дуже забагато мороки, друга так простіше і бачу що треба. --Jphwra (обговорення) 14:48, 19 квітня 2019 (UTC)
Щось ви швидко змінили країну, ще ж купа «червоних» сезонів у чемпіонаті Швейцарії і там явно знайшлись би ще «червоні» клуби. Ну добре, Шотландія так Шотландія. --YarikUkraine (обговорення) 21:34, 19 квітня 2019 (UTC)
Я бачу фраза: "Стадіон так стадіон", набуває популярності. ) --Jphwra (обговорення) 21:39, 19 квітня 2019 (UTC)
Ну а шо, хороша фраза, чого б не використати) Хоча я про неї і не думав, коли писав свою відповідь. YesТак Зроблено три шотландські клуби. --YarikUkraine (обговорення) 23:58, 19 квітня 2019 (UTC)


Цікавий шаблон знайшов: Футбол за роками. Але цікаво стало від наповнення статей по роках. От хочу звернути твою увагу на це там геть повне неподобство. Може варто якось там навести лад? От для прикладу 1908 у футболі. Я так думаю там чи не в кожній такі перли. --188.163.16.93 20:42, 16 квітня 2019 (UTC)

НУ так це вищезгаданий Lexusuns ) Та сама історія що і з його статтями про клуби, або про футболістів в інкубаторі. Скільки ми сперечались, але толку не було, тепер можна його кожну другу статтю вилучати. Але якось рука не підіймається. Інтервікі є, шаблони є, то хай собі висить. А шаблон то я створив, як не дивно, і навіть почав перекладати перші дві статті про роки, але потім зрозумів що то дурня і воно не вартує роботи. А він вирішив наштампувати оці статті, ну хай так і буде, але бігати за ним на побігушках і дороблювати не збирався і не збираюсь. Хоча у французів все добре розписано по місяцях, але поки це не на часі. Футбольна тематика дуде обширна, а людей які цим займаються дуже мало. Тому і виходить, що гидко з'їсти, але жаль викинути. На все свій час. Втім якщо Вас так муляє, можете поставити на обговорення щодо вилучення. А про 5 клубів напишу протягом тижня. --YarikUkraine (обговорення) 21:34, 16 квітня 2019 (UTC)
Ні вилучати не треба. Може колись і в нас розвинуть ті статті. --188.163.16.93 21:40, 16 квітня 2019 (UTC)
І відпатрулював статті, але це абсурд щодня десятки разів автоматично клацати "перевірив". Ну не хочете старий нік, то створіть новий аккаунт і почніть з чистого листа і нової історії, але щоб можна було Вам статус автопатрульного дати. Або якщо вже зовсім принципи, то попросіть якогось ботовласника, щоб він запрограмував бота на це. Бо це ж автоматична робота, саме для них. --YarikUkraine (обговорення) 21:42, 16 квітня 2019 (UTC)
Бот Thevolodymyr'а це може робити? Thevolodymyr --188.163.16.93 21:45, 16 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня, ні, мій не може. Щось подібне має бути у стандартній бібліотеці pywikibot, але я з нею не працюю. --Thevolodymyr (обговорення) 07:00, 17 квітня 2019 (UTC)


Ярославе чи можна дати автопатрульного користувачу Sb008? Він багато вносить добрих правок у статті про футбольні чемпіонати. Подивись для прикладу поточні турніри цього року в провідних лігах: Англія, Італія тощо. --188.163.16.93 13:48, 17 квітня 2019 (UTC)

Хай подасть заявку на Вікіпедія:Заявки на права патрульного, я ж не можу самостійно надати. Може хтось проти буде в обговоренні. Демократія. ) --YarikUkraine (обговорення) 16:48, 17 квітня 2019 (UTC)
Ярославе це іноземець. Якщо не помиляюсь він з Нідерландів бо до цього сезону він суто його і редагував. --188.163.16.93 17:03, 17 квітня 2019 (UTC)
Ну яка різниця. Є ж процедура, по ній і варто йти. Тим більше якщо він не знає чи погано знає українську то незгодних може бути ще більше. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 17 квітня 2019 (UTC)
Подав самостійно заявку. --YarikUkraine (обговорення) 17:20, 17 квітня 2019 (UTC)
вже бачив. Дякую. --188.163.16.93 17:21, 17 квітня 2019 (UTC)

Документація шаблонів[ред. код]

Будь ласка, створюй документацію для шаблонів, які створюєш. Не тільки я буду вдячна ;) -- Ата (обг.) 10:33, 7 квітня 2019 (UTC)

Добридень. Про які конкретно шаблони мова? Я їх створюю вкрай рідко, та й ті або надзвичайно прості і інтуїтивно зрозумілі у використанні, або взагалі взяті з англвікі і вся суть в тому щоб скопіювати там і вставити тут. Ну або шаблони, якими користуються півтори людини, разом зі мною. Тому якісь зарозумілі шаблони з купою невідомих дій, де треба така документація, я ніколи і не створював. --YarikUkraine (обговорення) 14:17, 7 квітня 2019 (UTC)
Так, я розумію, що коли переніс з енвікі, то це нескладно — ні створити, ні користуватися. Але простий шаблон {{Cite tweet}} має щось 17 параметрів. То я думаю, що разом з шаблоном можна було перенести й документацію --Ата (обг.) 07:25, 8 квітня 2019 (UTC)
Так всі ці параметри і беруться напряму з англвікі, треба просто увесь заповнений шаблон там скопіювати і в нас вставити, нічого не треба там змінювати. Тому достатньо було в документації написати «скопіюй у англвікі і встав в укрвікі», але то і так ясно, тому і не створив. І те, що шаблон має понад 60 включень вказує що дійсно все очевидно. Не знаю з чого у Вас такі претензії виникли. --YarikUkraine (обговорення) 13:47, 8 квітня 2019 (UTC)

Знову я[ред. код]

і знову замовлення. Але цього разу вже... англійців. Можна? Скарборо (футбольний клуб), Мейдстоун Юнайтед (1897) (Футбольна ліга Англії 1991—1992). --Jphwra (обговорення) 15:00, 21 квітня 2019 (UTC)
Від швейцарців Івердон Спорт (Чемпіонат Швейцарії з футболу 2005—2006). --Jphwra (обговорення) 15:42, 21 квітня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено, заодно вже створив і про «новий» Мейдстоун Юнайтед, щоб не було плутанини. І все ж повернулись до швейцарців ) --YarikUkraine (обговорення) 23:23, 22 квітня 2019 (UTC)
Та так. Виявляється там їх чимало, я згодом ще напишу заявку на кілька команд. Це нічого що я не даю повернутись до футбольного інкубатору (там затишшя зараз панує)? --Jphwra (обговорення) 05:01, 23 квітня 2019 (UTC)
Ще пару реплік. Вчора нарешті доробив всі чемпіонати Італії, відтепер можеш свої червоні перетворити на сині. І друге, от є Вікторія (Франкфурт-на-Одері) у німців стаття поєднує історію всіх клубів в тому числі і 1. Франкфурт, який йде вже основною статею до всіх попередників. Може переглянь та перейменуй на сучасну назву з усіма перенаправленнями. А третє, я за вчора і сьогодні зробив всі перенаправлення з єврокубків на існуючі статті про клуби. Виявляється в нас таких чимало і червоних посилань суттєво зникло. --Jphwra (обговорення) 05:30, 23 квітня 2019 (UTC)
швейцарці Веттінген (футбольний клуб) (Кубок УЄФА 1988—1989). --Jphwra (обговорення) 06:37, 23 квітня 2019 (UTC)
От є ще таке: Рейтинг UEFA Fair Play (Кубок УЄФА 2008—2009). --Jphwra (обговорення) 08:21, 23 квітня 2019 (UTC)
Розібрався з тими франкфуртцями, там помилкова стаття була, переробив і створив ще одну. Веттінген YesТак Зроблено, а Рейтинг Fair Play УЄФА давно є, просто редірект треба було поставити. --YarikUkraine (обговорення) 19:23, 23 квітня 2019 (UTC)

Залучити Вас, як третю сторону в вирішенні конфлікту.[ред. код]

Доброго дня! Я новий учасник Вікі, вже цілий місяць веду бесіди з різними адміністраторами, щодо застосування санкцій до моїх статтей й до мене як автора, права автора вказувати джерело. Повне обговорення у мене на сторінці. Прошу наперед вибачення за клопіт.--Legal Pride (обговорення) 08:41, 23 квітня 2019 (UTC)

Добридень. Так, зразу видно, що Ви юрист ). Але все ж тут не зовсім діє юридична система: норми Вікіпедія:Ігноруйте всі правила та Вікіпедія — не експеримент у законотворчості показують що не треба настільки пристрастно вичитувати кожен пункт і кожну циферку, щоб довести свою правоту. А щодо юридичної сторони авторського права, то на жаль (а може на щастя), я дуже далекий від цієї теми щоб прийняти якесь рішення. Взагалі навіть не можу припустити наскільки співвідноситься DMCA з правилами Вікіпедії, тому навряд можу чимось допомогти, аби вирішити суперечку. --YarikUkraine (обговорення) 13:47, 23 квітня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу 2019[ред. код]

привіт. Там треба уточнити арени, бо дві змінились. І вікіфікуй їх в загальній таблиці арен кубку а я зроблю про них статті. --Jphwra (обговорення) 05:36, 24 квітня 2019 (UTC) YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 18:24, 24 квітня 2019 (UTC)

Французи[ред. код]

Привіт. Бачу створив пару статей про них і хочу «навантажити» тебе роботою. NickK свого часу вікіфікував статті про Кубок Франції і там тепер чимала кількість червоних посилань. Це найбільш відомі команди з маловідомих, якщо буде натхнення та бажання ліквідуй те червоне неподобство будь ласка. --Jphwra (обговорення) 06:33, 26 квітня 2019 (UTC)

Та я вирішив нарешті взятись за статті з футбольного тижня, бо він так скоро і закінчиться, а я і не починав. Там цілий список тих французьких клубів, дійду і до інших країн потім, звісно всякі там Бутани, Японії і іншу чудасію навряд буду, бо то нікому не треба, не знаю навіть хто їх туди додав. --YarikUkraine (обговорення) 12:10, 26 квітня 2019 (UTC)
На всяк випадок уточню: я вікіфікував усі команди з автоматичною значимістю за КЗФК. Це не означає, що вони найбільш важливі, там багато клубів з другого дивізіону, які непогано виступали в кубку. Зараз замінив список на клуби з трофеями або >1 сезону в еліті, ці наче цікавіші. Я сам поки пас, на мені ще борг з жіночого футболу: хотів залити сезони, але не встиг, от заливка вже майже готова — NickK (обг.) 13:29, 26 квітня 2019 (UTC)
Та ні, французькі всі важливі, потроху зробимо усі значимі. В ідеалі взагалі у нас мають бути статті про усі команди, що виступали у вищих європейських дивізіонах хоч один сезон. Всі ці клуби можуть бути цікаві, особливо коли і про всі сезони статті будуть. Про нецікаві то я казав про різні клуби з Еритреї та Бутану, про які, є підорзра, ніхто навіть не чув. Тим більше і вікіфіковані вони помилково. А щодо жіночого футболу, то тут вже я пас, для мене це не далі ніж футбол Бутану ). --YarikUkraine (обговорення) 14:42, 26 квітня 2019 (UTC)
NickK та Ярославе розрулить ту ситуацію з Бенфікою бо це просто неподобство коли через малозначущий район вбили статтю фактично. Я там привів приклад з уругвайським клубом як так само названий на «честь» одного з районів в... Італії (там просто цікава історія появи назви клубу, історія довга та комічна можна знайти в інеті) і тут так само, мало хто знає про район в усякому разі у нас в Україні. А клуб от відомий куди більше. Це як наше Динамо. --Jphwra (обговорення) 18:20, 26 квітня 2019 (UTC)
Та вже ж розрулили. Повернули доконфліктну версію з редіректом, посилання знову працюють. --YarikUkraine (обговорення) 19:04, 26 квітня 2019 (UTC)
І дякую за додавання логотипів у моїх статтях, я останнім часом їх не завантажую за польським зразком. Якось з ними більше мороки, ніж користі. --YarikUkraine (обговорення) 19:15, 26 квітня 2019 (UTC)
Та не питання, до слова проглянув швейцарців як дойду до 70-х, то знову буду замовляти статті. Там є ще пару клубів. --Jphwra (обговорення) 20:26, 26 квітня 2019 (UTC)
Я так поміркував, доконфліктна, то Бенфіка (Лісабон), а не те чудовисько, що зараз. --Jphwra (обговорення) 09:55, 28 квітня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар привіт. може ще додаш французів після інкубатору? --Jphwra (обговорення) 19:06, 4 травня 2019 (UTC)

Добридень. Я не бачив, що там нові з'явились. Так, зроблю. Хоча тут взагалі клуби з 1 сезоном, то думаю великими вони не будуть. --YarikUkraine (обговорення) 21:01, 4 травня 2019 (UTC)

Ліквідація «червоних»[ред. код]

Я тут пройшов по складам збірних на Євро різних років. Попросив Thevolodymyr'а пройтись по гравцях, можливо чимала кількість з них вже присутня під іншими назвами. Трохи дав раду клубам зробив перенаправлення. Можливо щось пропустив, тоє прохання і до тебе пройтись свіжим оком по ним. Як приклад Чемпіонат Європи з футболу 2004 (склади команд), щоб довго не шукав. --Jphwra (обговорення) 09:53, 28 квітня 2019 (UTC)

Зробив. Та поступово створюються усі гравці з чемпіонатів світу і Європи, за кілька років думаю усі сині будуть, принаймні по Євро. --YarikUkraine (обговорення) 22:36, 28 квітня 2019 (UTC)

ТФ[ред. код]

@YarikUkraine: В мене прохання:коли в тижні футболу перейдете до гравців, після 4-5 створених статтей, додавайте посилання на них у список створених статтей, бо коли ви створювали про клуби і стадіони, їх було небагато і я й сам міг заповнити, а ось гравців забагато, щоб я міг кожного шукати й заповнювати. Сподіваюся ви зрозумієте.--Meteor06 11:38, 30 квітня 2019 (UTC)

Чесно кажучи, гравців в рамках тижня футболу я роботи не буду. Вони поступово наповнюються через інкубатор і цього достатньо. --YarikUkraine (обговорення) 14:09, 30 квітня 2019 (UTC)

І ще одне[ред. код]

Які права потрібно мати, щоб перейменовувати файли, не створюючи перенаправлень?--Meteor06 12:05, 30 квітня 2019 (UTC)

Права адміністратора, так само як і для перейменування статей без перенаправлень. Тільки треба розуміти, що перейменування файлу без перенаправлення означатиме, що у статтях файл перестане відображатись. Треба його виправляти вручну, або встановити скрипт від RLuts'а. --YarikUkraine (обговорення) 14:12, 30 квітня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:29, 1 травня 2019 (UTC)

Клайдбанк[ред. код]

привіт. Це Шотландія і це замовлення на цей клуб. Місто є і в клуба аналогічна назва, чимала кількість виступів у вищому дивізіоні. я потім вікіфікую. --Jphwra (обговорення) 15:54, 7 травня 2019 (UTC)

Добридень. Зроблю трохи згодом, а поки доб'ю вже тих французів. --YarikUkraine (обговорення) 15:58, 7 травня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:48, 10 травня 2019 (UTC)

Центральноамериканський кубок[ред. код]

Привіт. Ти часом не збираєшься згодом знищити ті червоні по сезонах? --Jphwra (обговорення) 20:36, 12 травня 2019 (UTC)

Добридень. Якщо це питання, то в принципі не планував. Якщо ж це прохання зробити, то добре, зроблю. Вже сформувалась черга планів, але добре, додам і ці сезони в її кінець ). Інкубатор чудово працює і без мене, тому поки маю можливість позайматись сторонніми статтями. --YarikUkraine (обговорення) 20:40, 12 травня 2019 (UTC)
Інкубатор працює добре але інколи зависають гравці. Це не прохання, просто згадав, що з Півночною Америкою вже працював. Тому і про цих нагадав. вони мабуть простіше будуть. Хоча там такі збірні і гравці, що їх теж не буде більшості. --Jphwra (обговорення) 20:43, 12 травня 2019 (UTC)
Так і сам турнір це фактично не турнір, а лише кваліфікація. Тому звісно і рівень збірних, і рівень гравців невисокий. Але знову ж таки через Інкубатор не проблема буде їх зробити, якщо буде необхідність. --YarikUkraine (обговорення) 20:47, 12 травня 2019 (UTC)

Оулун Паллосеура[ред. код]

категорія хокеїстів хай лишається допоки не створять статтю про бенді-клуб якщо ти не проти. --Jphwra (обговорення) 19:20, 13 травня 2019 (UTC)

Та звісно хай буде, то фактично спортивний клуб у складі якого є різні секції, тут хокейна навіть сильніша і титулованіша за футбольну, просто вже припинила існування. --YarikUkraine (обговорення) 19:24, 13 травня 2019 (UTC)

Сочі (футбольний клуб, 2018)[ред. код]

привіт. Можеш нормально його фоормити? --Jphwra (обговорення) 18:06, 15 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. А заодно вже й зробив про іншого новачка їх вищого дивізіону Тамбов (футбольний клуб). --YarikUkraine (обговорення) 21:28, 15 травня 2019 (UTC)
Вже бачив і вікіфікував його в кубках. --Jphwra (обговорення) 21:29, 15 травня 2019 (UTC)

Ередивізі 2018—2019[ред. код]

там 2 клуби в червоному, зроби їх при нагоді. --Jphwra (обговорення) 22:05, 17 травня 2019 (UTC)

Клубів багато, а нас мало ). Тому все буде, але поступово. --YarikUkraine (обговорення) 13:36, 18 травня 2019 (UTC)
Ярославе, ти сам бачиш що я не сиджу склавши руки (швейцарці вже є). Он вже завтра-післязавтра закрию повністю чемпіонати Шотландії, а в мене між іншим вісить ще хокей без руху. Погано що Дми88 без інету, я б його «навантажив». --Jphwra (обговорення) 13:47, 18 травня 2019 (UTC)
Так я ж і кажу що нас тут дуже мало таких. До того ж тут все добровільно, можна і склавши руки сидіти ))). Ви ж бачите я намагаюсь створювати статті про клуби з якимись начинками, а не просто шаблон і одне речення. До того ж бачили який там список червоних клубів на сторінці футбольного вікітижня? Тому це все розтягується. "Лучше меньше да лучше", як то кажуть. Коли якісь повідомлення, то я можу через телефон відповісти, але писати так статті для мене нереально. Одним словом не переживайте, все в нас буде. --YarikUkraine (обговорення) 14:01, 18 травня 2019 (UTC)
та я не переживаю але десь за два-три тижні знову випаду з Вікі і не буду таким активним. З мобільного так не поредагуєш як з компа. Тому в мене запара виникла певна. --Jphwra (обговорення) 14:07, 18 травня 2019 (UTC)
Не страшно, я ніби не збираюсь пропадати нікуди, тому потроху продовжуватиму створювати статті про клуби. --YarikUkraine (обговорення) 16:04, 18 травня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 20 травня 2019 (UTC)

Прохання-пропозиція[ред. код]

Доброї ночі! Звертаюся до Вас з таким питанням: Чи можете Ви започаткувати створення статтей на зразок «Список легіонерів в українському жіночому вищому футбольному дивізіоні» або «Список легіонерів в українській першій лізі»? Справа в тому, що в статті «Список легіонерів в українському вищому футбольному дивізіоні» такі гравці вже майже завершилися (за великим рахунком, залишився лише один хорват, якого, якщо буде працювати футболфактс. ру, планую зробити завтра)? В жодному разі не сприймайте це як докір або вимогу (й т. п.) просто цікавлюся. З повагою, Дми88 (обговорення) 21:09, 22 травня 2019 (UTC)

Добридень. Щодо жіночого футболу, то сумніваюсь що там є ті легіонери в Україні, втім я не сильно розбираюсь у жіночому футболі. Щодо першої ліги, то там теж мало таких легіонерів, які так і не доросли до вищого дивізіону. До того ж у мене нема джерел, щоб створити такі списки. В нас є списки гравців по сезонах в УПЛ, від Чемпіонат України з футболу 2016—2017: Прем'єр-ліга (склади команд) і назад по роках. Певно коли закінчиться нинішній турнір, то зроблю такі ж списки і по останнім двом турнірам. Тому «червоних» футболістів і з УПЛ, і взагалі у світі, дуже багато. І списків достатньо, особисто не бачу необхідності опускатись аж до першої ліги, якщо гравець не піднявся до вищого дивізіону. --YarikUkraine (обговорення) 20:29, 22 травня 2019 (UTC)
Дми88 у вас вже є інет? Підтримую слова Ярослава тут вистачає роботи в футбольній тематиці і без 1-ої ліги та жіночої. Якщо там є червоні посилання, то їх можна «знищити» і без списку. А загалом якщо інет у вас вже стабільно, то є списки в інкубаторі. Я маю на увазі ті що бот не зробив, вони відзначені червоноим хрестом, плюс купа списків по футбольних тижнях з червоними стадіонами, гравцями та клубами. Знаючи вашу працездатність, то роботи вам там вистачить, а УкрВікі поповниться цікавими, чудовими і головне змістовними статтями. Так що робота для вас є, а легіонери зачекають. --Jphwra (обговорення) 05:46, 23 травня 2019 (UTC)
Jphwra В Олександрії в мене інету взагалі немає. Укртелекомівські брехуни просто продовжують заявку на ремонт (цього разу до 24 червня), а з'являюся я періодично з Кам'янського (з 29-о травня знову зникну). Щодо легіонерів у жіночому чемпіонаті, то це помилка. Вони були та є. Наприклад бразилійки з «Медика» (Моршина) та ЖФК «Львів», болгарки в «Нафтохіміку», про деяких вже є статті (зокрема про білорусок, мексиканку, литовку Кудіте й т.п.). Щодо першої ліги — рано чи пізно прийдемо й до цього. З повагою, Дми88 (обговорення) 7:07, 23 травня 2019 (UTC)
Ну я ж кажу, що жіночим футболом не цікавлюсь, тому міг помилятись. От і помилився ). Якщо у Вас є джерела по першій лізі і жінкам то дайте і я зроблю статті. Я наразі просто фізично не можу, бо не маю інформації. По легіонерам УПЛ є ціла купа інформації, тому проблем не було. Тут же екзотична інформація. --YarikUkraine (обговорення) 14:23, 23 травня 2019 (UTC)
По першій лізі — немає. Якщо б у мене був інтернет вдома, то можна було б потихеньку за допомогою футбол фактс ру їх знайти (проте витратилося б багато часу). По жінкам — легіонери з «Нафтохіміка» є тут, ще дехто є тут, вірменські легіонерки, бразилійки жфк «львів». Окрім цього потрібно пробігтися по заявкам команд на офіційному сайті ФФУ. Це просттіше, ніж у чоловічому футболі, оскільки футбольних команд менше та й футбольних ліг також. Окрім «вишки» є перша ліга, яка функціонувала пару років у 1990-х й відновлена була лише в останні роки. Я Вас не кваплю. З повагою, Дми88 (обговорення) 6:22, 24 травня 2019 (UTC)
@Дми88: Дякую за джерела. Створив Список легіонерів в українському жіночому вищому футбольному дивізіоні. Додав кого знайшов, на сайті ФФУ досить важко із громадянством, тому ймовірно міг когось пропустити, проглядаючи заявки. Якщо раптом знайдете — додавайте. --YarikUkraine (обговорення) 12:31, 24 травня 2019 (UTC)

Спартак (Єреван)[ред. код]

Ярославе потім пройдись по вірменських турнірах і повиправляй клуби, де виступав саме Спартак під різними назвами, щоб там все було гаразд. В мене хокей з інкубаторами, тож цей клуб я вікіфікувати не буду, покладаю це на тебе. Там ще є ось Аракс (футбольний клуб, Арарат) З цим Спартаком щось купа клубів... --Jphwra (обговорення) 17:13, 25 травня 2019 (UTC)
і ще подивись цю статтю → Облога Олександрії (47 до н. е.), що то є? Я джерел не знайшов на неї. --Jphwra (обговорення) 17:20, 25 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. Там два клуби зліпили у один, довелось розділяти. Щодо вікіфікації, то теж зробив, і це знову наслідок небажання деяких користувачів разу робити червоні посилання. Доводиться робити подвійну роботу. По Александрії додав інтервікі, а саму статтю автор редагує ще. --YarikUkraine (обговорення) 18:24, 25 травня 2019 (UTC)
от відносно вірмен, то це не до мене. --Jphwra (обговорення) 19:31, 25 травня 2019 (UTC)

Моанес Дабур[ред. код]

знаю ти полюбляєш розширювати статті. Тож от є цікава постать, два роки поспіль найкращий бомбардир Австрійської Бундсліги, а стаття геть ніяка. Я інформацію оновив в картці і все. --Jphwra (обговорення) 13:03, 27 травня 2019 (UTC)

Я вже казав, що я можу оновити або розширити статтю, якщо є що розширювати. А коли створюється кастрована стаття без жодної корисної інформації, то я не можу як нянька бігати і кожну таку виправляти. Тут, на відміну від попереднього випадку, автор статті активний, тож краще зверніться до нього, я не маю жодного бажання бігати за ним і виправляти кожну таку статтю, яких сотні. Давайте краще про хороше говорити і на хороше звертати увагу ). --YarikUkraine (обговорення) 20:32, 27 травня 2019 (UTC)

Вараждин (футбольний клуб)[ред. код]

що з ним робимо? цього немає, а новий Вараждин вийшов до першої ліги. І за хронологією цей новий (2012) існував ще під час існування старого (розформований 2015). Інтервікі на новий в енвікі і ще в когось. --Jphwra (обговорення) 08:02, 28 травня 2019 (UTC)

Так а в чому проблема, для таких нерідких історій в нас є уточнення з роком, створив Вараждин (футбольний клуб, 2012), а стару статтю перейменував у Вараждин (футбольний клуб, 1931) і доповнив --YarikUkraine (обговорення) 15:20, 28 травня 2019 (UTC)
справа в тому, що торік ми вже списувались на цю тему і тоді ти заявив, що не треба нової статті. А тут цей клуб підвищився до вищого дивізіону і все вже необхідна стаття. Тому пам'ятаючи про торішню переписку і запитався як бути. А ти вже все зробив, дякую. Пішов вікіфікувати. А і ще, я там до ухвали свою думку висловив. Якщо буде такі ініціюватись обговорення, то його треба перенести туди. --Jphwra (обговорення) 17:29, 28 травня 2019 (UTC)
Ну може і не треба, але вже зробив ). Можливо в майбутньому доведеться об'єднувати, а може і приживеться. Краще поки так, оскільки в старій статті було написано, що клуб розформований у 2015 році, то посилатись на нього у сезоні 2019/20 дивно. А щодо ухвали і обговорення, то це просто думка, я особисто нічого починати не буду --YarikUkraine (обговорення) 17:34, 28 травня 2019 (UTC)
Ну і добре. Обмінялись думками і годі. --Jphwra (обговорення) 17:37, 28 травня 2019 (UTC)

Мохамед Камара[ред. код]

в нього йде посилання на Чемпіонат світу з футболу 2014 (кваліфікаційний раунд, КАФ, другий раунд), в першому турі Групі В в збірній Сьєрра-Леоне забив гол теж Мохамед Камара. Це два різних цей же з Малі та і малієць замалий по віку. Їх треба роз'єднати. Також він в розділі Бомбардири фігурує. --Jphwra (обговорення) 05:33, 29 травня 2019 (UTC)

Створив дисамбіг Мохамед Камара для усіх цих Камарів. Там ще цікаво, що oдин Camara а інший Kamara, а в нас лише одна буква «К» і люди з формально різними прізвищами в укрвікі стали однофамільцями.--YarikUkraine (обговорення) 17:24, 29 травня 2019 (UTC)
я очікував, що їх буде чимало але щоб стільки... --Jphwra (обговорення) 18:09, 29 травня 2019 (UTC)
Ярославе ще прохання пройтись по чемпіонатам і за можливості та натхнення знищити червоних: Грецька Суперліга 2018—2019, Чемпіонат Ізраїлю з футболу 2018—2019, Національний футбольний дивізіон Люксембургу 2018—2019, Чемпіонат Македонії з футболу 2018—2019, Чемпіонат Мальти з футболу 2018—2019, Прімейра-ліга 2018—2019, Чемпіонат Сербії з футболу 2018—2019: Суперліга, Фортуна ліга 2018—2019, Перша ліга Словенії 2018—2019, Чемпіонат Туреччини з футболу 2018—2019, Чемпіонат Чорногорії з футболу 2018—2019. Мова йде про клуби які присутні на підвищення в картці. --Jphwra (обговорення) 20:01, 29 травня 2019 (UTC)
Зробимо, я ж пішов по клубах, просто зараз невелика перерва на молодіжний ЧС. А щодо новачків чемпіонатів, то не варто спішити, бо буде як того року, тоді я теж почав відразу створювати, а потім та команда знялась, ту не допустили ітд. Краще вже дочекатись статей про нові чемпіонати 2019/20 і тоді вже там червоні закрити.--YarikUkraine (обговорення) 13:37, 31 травня 2019 (UTC)
домовились. Я почну їх вже скоро робити, тим більше енвікі вже майже повністю створила статті, принаймні ТОП-чемпіонати то всі точно і ще трохи інших зробили. --Jphwra (обговорення) 21:03, 31 травня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу 2019[ред. код]

я вже розпочав над нею працювати. Попросив на заливку гравців, що відсутні. З тебе потім склади. ОК? --Jphwra (обговорення) 16:32, 2 червня 2019 (UTC)

Склади вони ж автоматично ботом робляться. Ну підправлю де бот не перекладе. --YarikUkraine (обговорення) 16:56, 2 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

МЧС 2019[ред. код]

В мене там в червоному вже є. Тож прохання до тебе коли доперекладаєш про склади повиправляєш в мене якщо я там когось не так переклав. Дякую. --Jphwra (обговорення) 05:06, 9 червня 2019 (UTC)

Ліга націй[ред. код]

не забудь їх закрити. Турнір вже завершився. І ще Кубок Америки на носі. Я можу розраховувати на допомогу? --Jphwra (обговорення) 20:43, 9 червня 2019 (UTC)

Лігу націй зроблю, а з Кубком Америки як вийде, може по мінімуму, не думаю що то такий важливий турнір, щоб там прямо всіх гравців завантажувати, в нас його навіть я так розумію ніхто із телеканалів показувати не буде. Але якщо будуть якісь проблеми - то допоможу чим зможу, наприклад якщо будуть червоні автори голів, ці люди ще мають якусь цінність для української спільноти. --YarikUkraine (обговорення) 20:48, 9 червня 2019 (UTC)

Звідки[ред. код]

ти викопуєш тих нідерландських динозаврів? Є пропозиція тобі пройтись для початку по топ-чемпіонатах і ліквідувати «червоних». Решта може зачекати до липня-серпня. Там окрім чорногорців всі чемпіонати вже в наявності. --Jphwra (обговорення) 20:24, 14 червня 2019 (UTC)

Та я все рухаюсь по списку клубів Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень футболу, як і говорив. Але то проект дійсно на тривалий час, клуби, що були на піку популярності, але відійшли у вічність, то історія на століття, а «червоні», що зараз грають у вищому дивізіоні або вийшли туди - то нагальні питання. Тому дійсно зараз по ним пробіжусь. --YarikUkraine (обговорення) 21:20, 14 червня 2019 (UTC)
вже і чорногорці є. І там в них теж дебютант типу нашого Колоса. Лаври Унтергахінга непокоять багатьох.... --Jphwra (обговорення) 15:03, 15 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено по усіх нових чемпіонатах --YarikUkraine (обговорення) 17:21, 30 червня 2019 (UTC)

Даніель Сваровскі[ред. код]

точно -скі? Може все-таки -ський? Думаю, походження в нього слов'янське--DiMon2711 23:03, 14 червня 2019 (UTC)

Походження то добре, але головна відмінність у тому, що в західному світі оці «ski» є характерні для обох статей, а у слов'ян — тільки для чоловіків. А його праонука теж Diana Langes-Swarovski, не Swarovska, як мало би бути, якби це було досі чеське прізвище. Тому якщо робити Даніель Сваровський, тоді і Діана Сваровська, а це вже якесь чисте АД. Тому як на мене це стандартне європеїзоване прізвище, де вже слов'янське закінчення не працює у австрійському середовищі, бо те прізвище втрачає суть закінчення, яка тепер не вказує на стать, на кшталт Лукас Подольскі чи Одрі Васілевскі чи багатьох інших. --YarikUkraine (обговорення) 23:19, 14 червня 2019 (UTC)
Але редірект з Даніель Сваровський я все ж додав ) --YarikUkraine (обговорення) 23:21, 14 червня 2019 (UTC)

МЧЄ 2019[ред. код]

я в головній статті лишив латинецею відсутніх. Потім як почнеш над своїми працювати в складах прохання одразу в матчах їх українізувати. --Jphwra (обговорення) 06:23, 17 червня 2019 (UTC)

Та можна і відразу, не бачу проблеми. А прибирати червоних поки не буду, вручну то довго, почекаємо поки Thevolodymyr повернеться і інкубатор почне працювати. Тоді авторів голів і «закриємо» --YarikUkraine (обговорення) 14:57, 17 червня 2019 (UTC)

Хай[ред. код]

якщо ти ще не в курсі. З 30 червня я на заробітках, тож КА і МЧЄ не дороблю, прохання до тебе фінальні матчі доробити я все підготую. --Jphwra (обговорення) 18:27, 18 червня 2019 (UTC)

Та там є в нас люди, які турніри роблять, але якщо ніхто не візьметься - то добре, після закінчення турніру дороблю що залишиться. А щодо щоденного оновлення, то я вже говорив, що це зайва праця, а людей в нас недостатньо. Це енциклопедія з інформацією на десятиліття, а не спортивний сайт із найсвіжішою інформацією. Кількаденна затримка не є критичною, як на мене. Тому все дороблю після закінчення турнірів. --YarikUkraine (обговорення) 18:30, 18 червня 2019 (UTC)

Файл:Lfc badge.png[ред. код]

додаш до Ларн (футбольний клуб). --Jphwra (обговорення) 20:19, 18 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 20:21, 18 червня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу[ред. код]

Привіт, всі подають наступний турнір 2020, а не 2023, а от потім буде 2024, а 2023 взагалі не буде. Повиправляй та перейменуй без перенаправлень як адмін. --Jphwra (обговорення) 05:54, 23 червня 2019 (UTC)

Кубок Америки по футболу 2020[ред. код]

тільки перейменуй одразу без перенаправлення → Кубок Америки з футболу 2020 --Jphwra (обговорення) 14:33, 23 червня 2019 (UTC)

Та все зроблю, я ж не можу за секунду, там багато чого треба виправляти після автоперекладу. --YarikUkraine (обговорення) 14:35, 23 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 14:52, 23 червня 2019 (UTC)

...[ред. код]

[1]. Це вже не вперше, і навіть, виявляється не в соте. Декілька стррінок в журналі блокувань за порушення ВП:НО. Тепер це торкнулося й мене. Вимагаю блокування на місяць. З повагою--DiMon2711 15:11, 23 червня 2019 (UTC)

Проблема в тому що Ваше перейменування дійсно помилкове, бо іспанське «llo» = «ьйо», наприклад Кастільйо. Втім ,звісно, подібна реакція навіть на Ваші помилки неприпустима. --YarikUkraine (обговорення) 15:25, 23 червня 2019 (UTC)

Фк україна мюнхен[ред. код]

як буде час подивись. --Jphwra (обговорення) 15:54, 23 червня 2019 (UTC)

Переніс у статтю про місто Мюнхен, окрему статтю вилучив. --YarikUkraine (обговорення) 16:03, 23 червня 2019 (UTC)

дякуюза Пораду[ред. код]

Ярку, вельми вдячний за пораду. Намагаюся їх притримуватися. Але ж бувають Випадки, коли вже пора ЗАДЕКЛАРУВАТИ і вГолос - реально ганебні випадки в укр-вікі. Які продовжують накопичуватися. Звичайно, адміністратори взяли собі за фетиш - ганятися за словами в комантарях та обговореннях і зробили це чи не НАЙГОЛОВНІШОЮ своєю чеснотою-справою.

Натомість - викривлений, дурацький, непрофесійний, дилетантсько-простяцький, крадений та БЕЗГРАМОТНИЙ контент - може роками просовуватися до укр-вікі!!!!

Невже, для вас усіх важливішими стали оболочки/обгортки/мішура....навзамін самого КОНТЕНТУ-продукту???

Ярку, Ви професіонал в кількох царинах і Досвідчений редактор/автор - невже Вам приємні такі ситуації, коли нефахівці (читай дилетанти) безцеремонно викривляють/паплюжать/кромсають інформацію-контент - заради якихось кар'єрних чи наївно-провокативних дій???

Невже важко вікі-громаді прийняти певні настанови-запобіжники???

насамкінець: моя форма подачі, нажаль, зумовлена тим, що більшість з Вас, адміністраторів - ЗАКРИВАЮТЬ ОЧІ на маніпулювання, викривлення, саме із головним вікі-ресурсом - КОНТЕНТОМ!!! В мене складається враження, що декому "по-барабану" інформація - важливий лише «процес/карєра/вікі-бла-бла/пиха...». Так, коли десяток адміністраторів - толерують такі дилетантські/провокаційні вчинки (ба більше навіть приймають участь в БЕЗзмістовних та провокаційних іграх з контентом) - тоді залишається єдиний шлях привернути до цього увагу --- виставити НА ГЛУМ тих авторів безграмотного, дилетантського стилю/контенту. Звиняйте, я зовсім не маю наміру на то все відволікатися - але засилля таких маніпулятивних/безграмотни/дилетантських дописів/редагувань - уже в більшості моїх статей спостереження...

.....прошу трактувати мій допис не як особисті випади щодо конкретних дописувачів, але як спостереження за ТЕНДЕНЦІЄЮ в укр-вікі....отже, а чи не пора починати ставити НА ВИД саме цю проблему - підПорченого (навмисне) вікі-контенту....як ГОЛОВНОГО ПРОДУКТУ укр-вікі (як на мене,і чималої когорти моїх вікі-побратимів).Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) }}16:22, 23 червня 2019 (UTC) (оскільки мені службові сторінки Кнайпи- зацензуровані, я можу лише на сторінках Запиту Адміністраорів - заДекларовувати своїспостереження та привертати увагу спільноти, нажаль.... ще раз наголошую, я маю на увазі уже тенденцію, а не якісь особисті претензії.... зрештою, а чи в укр-вікі, уже КРИТИКУ/РЕЦЕНЗІЇ повністю заборонили???)

і знову образи в сторону користувачів та їх внеску. Реакція якась буде? Чи вічно буде це продовжуватися?--DiMon2711 16:28, 23 червня 2019 (UTC)
Якщо адміністратори не будуть закривати очі, то в укрвікі користувачів не лишиться, в тому числі і Вас обох ). Якщо що, то це жарт, а не погроза, але в кожному жарті є доля правди. Тому навчіться уживатись, іншої вікіпедії не буде і інших користувачів теж. Критикуємо якість статей і їх недоліки, а не їх редакторів. Ось і все, це аксіома для вирішення будь-яких проблем. І знову таки до обох — Вікіпедія:Припускайте добрі наміри, бо всі дописувачі хочуть робити вікіпедію краще. --YarikUkraine (обговорення) 16:39, 23 червня 2019 (UTC)

Ось, Ярку, як це трактувати???

Культурно написати на СО користувачу і спитати причини. Є можливість почати обговорення щодо перейменування. Але аж ніяк не переходити на особистості. Сперечайтесь щодо назви статті, приводьте аргументи на свій бік ітд. Я не знавець іспанської, тому не можу сказати яка назва має бути. Але як на мене обидві помилкові, Guinea швидше Гвінея, як країна, бо чого ви вдвох букву "u" пропустили. Он у дискусії і діалозі і варто визначити як має писатись українською ця особа. Сподіваюсь у Вас все вийде, будьте більш стриманим. --YarikUkraine (обговорення) 18:15, 23 червня 2019 (UTC)
Так хто має ПЕРШИМ звертатися і шукати КОНСТРУКТИВУ - АВТОР статті - чи перейменовувач - із нульовими знаннями іспанської (який до цього часу жодної статті в укр-вікі не переклав з іспанської!!!)...себто, якщо людина без знань відповідних - вона має право - кардинально перейменовувати статті??? Тільки за те - Ви вже мали винести попередження!!!--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 18:50, 23 червня 2019 (UTC)
а ВП:БР кому писали? Тобто виходить, що я повинен консультуватися з мовознавцями перед тим, як створити сторінку? Чи якщо я її створю, то лише мовознавці мають право змінити назву, навіть якщо то вже дуже очевидно?--DiMon2711 18:56, 23 червня 2019 (UTC)
Якщо в кого єякі сумніви то він ЗАЗВИЧАЙ,дієза таким алгоритмом: 1- звернення до автора; 2- звернення із сумнівами на сторінку обговорення статті; 3-звернення до мовників-спеціалістів; 4- а вже поготів,знайшовши консенсус, робляться дії із контентом статті...і що з цього ви зробили????....ой, забув - ви висловлювали свої прИИИИИИтензії в коментаряхдо волюнтаристських перейменовувань.
Відтак, я маю серйозні претензії щодо ваших пізнаннях в українській граматиці, мові, фонетиці - тому, в апрріорі, не довіряю вашим редагуванням...ще й таким кардинальним.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 19:08, 23 червня 2019 (UTC)
Альо, що ви тут влаштовуєте?? Моя СО не місце для цього обговорення. Є СО статті, та СО один одного, я не філолог, тим більше не іспанознавець, і нічим Вам не допоможу. Єдине що скажу, так це те, що існує негласне правило, що особа, яка створює статтю і дає певну назву, в даному випадку має рацію і змінювати її не варто, якщо це не очевидна помилка. Тому просив би Dimon2711'а консультуватись із іншими користувачами перед суперечливими перейменуваннями. Все, на моїй СО більше нема чого обговорювати. Переносьте дискусію до себе. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 23 червня 2019 (UTC)
буква u після g в романських мовах не читається. Вона служить для інших цілей. Скажімо, у французькій gi буде жі, а gui вже буде гі. Схоже й в іспанській - gi=хі, а gui=гі. Ну а щодо першої назви, то перед ї завжди стоїть хочаб апостроф (нп, під'їзд, а не підїзд). З повагою--DiMon2711 18:24, 23 червня 2019 (UTC)


Ярку, ще раз питаюся!!!! Неправомірні редагування і правоПорушник - якимсь чином будуть приструнені...чи мені знову вчиняти Глум.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 19:10, 23 червня 2019 (UTC)

Ще раз кажу, подавати заявку на ЗА в культурній формі, із суттю проблеми, а не користувача. Або на запит щодо перейменування, якщо ви впевнені у своїй позиції. Глум, як Ви кажете, НІКОЛИ не можна вчиняти. Але я нічим не може допомогти, бо не знаю як має бути правильно. Тому для вирішення конфлікту і варто писати не тут до мене. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 23 червня 2019 (UTC)

Army men[ред. код]

Напишите стаб, пожалуйста en:Army men--Станислав Савченко (обговорення) 02:23, 26 червня 2019 (UTC)

Есть статья Солдатик. Не вижу зачем еще одну статью про то же самое. --YarikUkraine (обговорення) 15:48, 28 червня 2019 (UTC)

Європейські ігри[ред. код]

YarikUkraine вітаю! Сподіваюсь, що вас зацікавить тема Європейських ігор:

Польща на Європейських іграх 2019[en] Італія на Європейських іграх 2019 Швеція на Європейських іграх 2019[en] Туреччина на Європейських іграх 2019[en] Бадмінтон на Європейських іграх 2019[ru] Баскетбол на Європейських іграх 2019 Велоспорт на Європейських іграх 2019 Пляжний футбол на Європейських іграх 2019. --Yasnodark (обговорення) 13:58, 26 червня 2019 (UTC)

перепрошую що втручаюся. Ця тема цікавить мене. Але я буду вільний лише до 30 числа, тому оновлювати дані не зможу. З повагою--DiMon2711 14:15, 26 червня 2019 (UTC)
DiMon вітаю! Тоді пропоную вам зайнятися статтями щодо дисциплін окремих видів спорту як от Бокс на на Європейських іграх 2019 — вагова категорія 49 кг, чоловіки[en] та видів спорту - Дзюдо на Європейських іграх 2019[ru], — змагання з яких вже завершилися та статтями про країни на іграх з невеликим представництвом Хорватія на Європейських іграх 2019[en]Люксембург на Європейських іграх 2019[en]Боснія і Герцеговина на Європейських іграх 2019[en]Молдова на Європейських іграх 2019[en]Чехія на Європейських іграх 2019[en].--Yasnodark (обговорення) 15:32, 26 червня 2019 (UTC)
Ну я радий що Ви знайшли один одного. ) Я особисто більше по футболу, ви це знаєте, а це змагання вирішило відмовитись від футбольного турніру, тому воно мені зовсім не цікаве. --YarikUkraine (обговорення) 16:53, 26 червня 2019 (UTC)

Пляжний футбол на Європейських іграх 2019--Yasnodark (обговорення) 17:03, 26 червня 2019 (UTC)

Ну ви ж розумієте, що це не футбол. Але добре, після закінчення цього турніру створю статтю, не питання. Тим більше бачу наші за медалі боротись будуть. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 26 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Хоча якби знав що наші так виступлять в обох матчах, то і не обіцяв би. --YarikUkraine (обговорення) 22:56, 29 червня 2019 (UTC)
найбільше проблемною статею є Україна на Європейських іграх 2019. Її створив користувач, який явно не розуміє, що капслоком імена, так ще й не перекладені й бе зпосилань наних, і ще без багато чого не робляться. Як матиме хто бажання, прошу виправити. Дякую--DiMon2711 17:18, 26 червня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Є ще Футбол на Літній універсіаді 2019, теж по вашій частині. А пляжники до медалей таки не дотягнулися, прямо як наші баскетболістки у 1996 в Атланті, всюди були близкі до перемоги - і у півфіналі і за третє місце, а поїхали з дерев'яною баранкою.--Yasnodark (обговорення) 13:48, 6 липня 2019 (UTC)
Та хай закінчать турнір, що зараз створювати. Поки створив Студентська збірна України з футболу, але схоже що і на цьому турнірі нічого не світить, вже програли матч і на останньому місці. Якщо буде щось цікавеньке, то створю, а якщо вкотре зганьбляться, то ну його ). --YarikUkraine (обговорення) 14:47, 6 липня 2019 (UTC)
Проте читатимуть статтю саму під час турніру...--Yasnodark (обговорення) 16:05, 6 липня 2019 (UTC)
Під час турніру читають новинні сайти, а тут енциклопедія, а не спортивна газета. Я завжди і всім це говорю, що енциклопедія це на віки, а статтю про сьогоднішній матч то на Вікіновини. Може я і помиляюсь, але я не та людина, яка любить і буде щодня заходити у статтю і її оновлювати, бо це зайва робота і марна трата часу. В мене до цього душа не лежить ). Я працюю лише постфактум, як і з Європейскими іграми зробив. Тому вибачте. --YarikUkraine (обговорення) 16:32, 6 липня 2019 (UTC)
Згоден, сам такої мороки не люблю, проте постфактум розраховую.--Yasnodark (обговорення) 13:34, 8 липня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Футбол замовляв лише вам, та вже почав інший користувач. Тож випадково на створіть дублікат.--Yasnodark (обговорення) 12:39, 10 липня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.

Энциклопедия не занимается тем, что определяет что есть действительностью, а что нет. И если в независимых и авторитетных источниках написано «Блогер Анатолій Шарій відомий своїми антиукраїнськими пропагандистськими матеріалами, а також підтримкою кремлівського режиму та проросійських терористів», то нет никаких проблем, что со сноской не этот и другие источники информацию подают в Википедию. Википедия не политическая программа, которая сама решает кто хороший, а кто плохой, а всего лишь берет мнения в экспертных кругах. Поэтому все вопросы к сайтам, каналам и политическим экспертам, Википедия ничего не придумывает и лишь берет информацию оттуда. Главное, чтоб это было не голословно, а со ссылками на источники. --YarikUkraine (обговорення) 21:21, 6 липня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! По цьому питань немає, проте є інше питання стосовно особи, щодо використання словосполучення чи терміну "колишній український журналіст". Адже він не може вважатися колишнім українським, бо є громадянином України. --Yasnodark (обговорення) 13:33, 8 липня 2019 (UTC)
Добридень. Так слово «колишній» стосується не стільки слова «український», скільки «журналіст». А він вже давно не займається журналістською діяльністю, він блогер, а тепер ще й політичний діяч. Про Зеленського можна теж написати, що він «колишній український комік», але ж це не означає, що в нього мають забрати громадянство. Просто люди змінюють сферу діяльності і українські журналісти і коміки можуть стати колишніми. --YarikUkraine (обговорення) 13:58, 8 липня 2019 (UTC)
Вітаю! Проте в енциклопедіях ніколи не вживають слова "колишній" в такому контексті, адже енциклопедії завжди пишуться у теперішньому часі. Наведу приклад з найближчої для вас теми. Ось приміром колишній футболіст Лобановський 1, 2, 3 чи інші колишні футболісти - Блохін 1, Лютий 2, Заваров 3 . Максимум, що дозволяється в енциклопедіях для позначення минулого часу: футболіст (1972 - 2001), тренер (2001-). Так само й з журналістами: Журналіст або журналіст (2006-2011). І жодного колишній. З коміками так само: або комік або комік (1996 - 2019). От приклад: 1 (у 1984 році він вже був колишнім коміком, проте як завжди використовується час теперішній без відповідного слова). Бо вживання слова "колишній" в енциклопедичних статтях - неенциклопедично. На жаль частина користувачів цього не знає і не розуміє.--Yasnodark (обговорення) 12:55, 10 липня 2019 (UTC)

Необхідно допомогти[ред. код]

Добрий вечір! Прошу допомогти з розміщенням - підписи "Khudoyor Yusufbekov Signature.jpg" на сторінці Юсуфбеков Худоер Юсуфбековіч. Заздалегідь вдячний Khurshed.yusufbekov (обговорення) 18:49, 10 липня 2019 (UTC)

Абелардо Фернандес[ред. код]

перевір там правки та підкорегуй бо доданий текст трохи важко читається та й трапляються помилки. --Jphwra (обговорення) 17:24, 15 липня 2019 (UTC)

Вибори АК[ред. код]

Арбком розпущений, тож потрібно оголосити нові вибори АК.--Анатолій (обг.) 22:13, 15 липня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2019[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2019 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 19:15, 17 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [2] --アンタナナ 19:55, 18 липня 2019 (UTC)

Оскарження присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer[ред. код]

Ви привласнили прапор адміністратора користувачу Tespaer за підсумком обговорення, відповідно до якого було вирішено не враховувати мої вилучені правки і тому не враховувати мій голос, оскільки без віддалених правок я не задовольняв вимогам до учасників голосування. Але при цьому не було враховано те, що у мене є вклад в статті з інших моїх облікових записів - Qnyx77 (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (46 правок в статтях), Ашири (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (29 правок в статтях) і Zhukk (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (1 правка в статте). Те, що ці облікові записи належать мені, підтверджується наступним:

 1. моєю заявою на своїй сторінці в російській Вікіпедії, зробленим задовго до початку голосування по адміністратору Tespaer,
 2. рішенням арбітражного комітету російської Вікіпедії № 961,
 3. результатами перевірок чекюзерів російської Вікіпедії: ru:Википедия:Проверка участников/Раммон, ru:Википедия:Проверка участников/Ашири, [3], ru:Служебная:Вклад/Zhukk

Оскільки з урахуванням правок в статтях української Вікіпедії з вищевказаних облікових записів я задовольняю вимогам до учасників голосування, то прошу врахувати мій голос проти і скасувати присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer. Раммон (обговорення) 10:52, 16 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Колись ви брали участь у тижні української літератури — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивнші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 16:27, 28 серпня 2019 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Вітаю YarikUkraine! Номінував вас, та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут.--Yasnodark (обговорення) 13:20, 6 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:37, 3 жовтня 2019 (UTC)

Добридень. На жаль до 14 числа не встиг, не знаю чи ще актуально, але відповів. Якщо пізно і заважає, то можете відкотити. --YarikUkraine (обговорення) 17:17, 18 жовтня 2019 (UTC)
Відкочувати немає сенсу, бо це потрібно і в майбутньому. До 14 числв я просив, щоб зробити аналіз, на жаль відгукнулося ледве більше половини адміністраторів. Якщо цікаво, то це зроблено тут. --Submajstro (обговорення) 17:29, 18 жовтня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:32, 11 жовтня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 18 жовтня 2019 (UTC)

Повернувся.[ред. код]

Усім добридень. Несподівано навіть для себе на тривалий час опинився фактично поза інтернетом через особисті причини. За цей час прийшло під сотню звісток, сповіщень, згадок. Частина вже неактуально, частину я просто можу пропустити і не помітити, тому відразу прошу вибачення у всіх, хто звертався до мене і не отримав відповідь чи якийсь інший результат. Окремо прошу вибачення за роботу арбітром, де фактично через мою відсутність був паралізований, а потім і розпущений Арбітражний комітет. Життя інколи вміє підкинути сюрприз, але нікого не хотів підвести. Сподіваюсь у майбутньому якщо зникатиму на час, то встигну завчасно про це повідомляти. --YarikUkraine (обговорення) 17:07, 18 жовтня 2019 (UTC)

Стаття Марко Лешкович[ред. код]

YarikUkraine, потрібно змінити посилання на статтю різними мовами. оскільки у вас є тільки посилання на італійську мову, але насправді ця стаття є англійською, російською, хорватською та ін. Прошу змінити посилання на інші мови! --Степан Ігорович (обговорення) 21:31, 26 жовтня 2019 (UTC)

Так, я знаю, дякую. Там тому і стоїть шаблон «У роботі», бо вона ще не готова, в тому числі і інтервікі. З часом все буде ) --YarikUkraine (обговорення) 21:38, 26 жовтня 2019 (UTC)
До речі навіть якщо і залишити так, то через деякий час бот сам все додасть, правда не одразу, тому в подібних випадках нема чого хвилюватись. --YarikUkraine (обговорення) 21:39, 26 жовтня 2019 (UTC)
Ну, тоді я перепрошую --Степан Ігорович (обговорення) 21:45, 26 жовтня 2019 (UTC)

Сезон ФК «Волинь» 2016—2017[ред. код]

Доброго вечор! Ви можете створити підрозділ «Прем'єр-ліга» у розділі «Змагання» у вище вказаній статті (на зразок англійського аналогу) ?. З повагою, --Дми88 (обговорення) 17:11, 29 жовтня 2019 (UTC)

Добрий вечір. На жаль як у англійців зробити не вийде, бо в нас інший формат і шаблон для створення груп. Тому просто переніс її із чемпіонату, якось краще зробити не знаю як. --YarikUkraine (обговорення) 18:17, 29 жовтня 2019 (UTC)

Формальне попередження[ред. код]

Вітаю!

Ніколи не думав, що буду діяти формально. Щоб пом'якшити, цитатами.

«Може й ні, я не стверджую, просто кажу як виглядає». «Я ні на що не натякаю, а прямо кажу що якщо хочете формально, то формально це» diff порушення ВП:НДА, ВП:НГП, оскільки (Ви не заперечили мені), «є велика різниця між скаргою на токсичний напад та самим нападом».

Прошу також пояснити з лінками де Ви бачите «хитрий план», цитую: «помста саме користувачу» (нік) «за те що він виступив проти Вашого хитрого плану, може й ні, я не стверджую, просто кажу як виглядає».

Ось так це виглядає.

Юрій Владиславович в) 07:42, 5 листопада 2019 (UTC).

Добридень. Та я теж особливо не хотів залазити в оце болото, але ж затягнули.
1) Нема жодної різниці між «скаргою» і «нападом», якщо у рішенні написано «будь-яка згадка» то це значить таки будь-яка. І я все пояснив, може не під вашим постом, але у тому ж обговоренні, що цей нібито «напад» вчинений на сторінці адміністративної кнайпи і протягом 4 днів, поки не була написана «скарга» його прочитали десятки адмінів і жоден не помітив нічого вартого блокування. Це не на якійсь безлюдній сторінці відбулось, на яку треба робити посилання і звертати увагу читачів. А якщо всі активні адміни вже прочитали повідомлення до «скарги» і не помітили в ній проблем, то скарга сама стає «нападом» і необгрунтованою згадкою користувача.
2) Як я можу лінками пояснити особисту думку? Це мій особистий погляд на цю ситуацію, суб'єктивні думки не можуть підкріплюватись лінками, інакше вони стають об'єктивними. Якщо мені виглядає, що тепер достатньо просто почекати нових виборів арбітрів і відразу повідміняти усі речі, які тебе не влаштовують, то значить так для мене і є, спираючись на ту інформацію, яку я бачу. А якщо хтось вважає інакше - то його право. Які я маю лінки надати? Скани секретного листування користувача з арбітрами чи рішення Вселенского суду? ) Бажання заблокувати неактивного користувача ніяк інакше як помста за оце я назвати не можу, бо не бачу іншого сенсу вимагати блокувати людину, яка і так нічого не пише і не може заважати функціонуванню Вікіпедії. А от зведення особистих рахунків в самий раз підходить. Тому у кінці речення я і дописав «може й ні, я не стверджую, просто кажу як виглядає», бо це лише моя особиста думка, на яку я маю право. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 5 листопада 2019 (UTC)

Про рішення[ред. код]

Вітаю. Чесно кажучи, АК складається з тих самих людей, що й решта Вікіпедії, тому невдалі рішення трапляються нерідко. Але мене дуже здивувала сама постановка питання, ніби-то рішення 125 якимось чином скасувало рішення 122. Насправді арбітри керувалися чітким виконанням того рішення, адже ми мали справу з першим в історії проханням про зняття персонального обмеження такого масштабу з узяттям на прохача зобов'язань, як це практикується в інших вікіпроектах. А яка Ваша думка? Ви б відхилили справу через те, що пройшло лише 4 місяці? Чи яка ще мотивація? --Brunei (обговорення) 08:50, 6 листопада 2019 (UTC)

Добрий день. Я вже свою позицію висловив на відповідній СО. Формально усе правильно, виконання рішення мало відбутись і цього ніхто не спростовує, але в результаті переосмислення користувачем своїх дій чи якихось інших серйозних зрушень. За 4 місяці цього не відбулось, навпаки користувач звинувачує усіх навколо у рішенні 122, зокрема каже що «справжньою причиною обмеження була моя позиція при обранні минулого арбкому» та багато іншого, і Ви виявились цілком згодні з цим, що мій голос і рішення всього АК загалом було не через те, що це був найкращий варіант і спроба прийняти найкраще рішення, а просто тому що ми такі негідники і хотіли насолити невинному користувачу. І не важливо що рішення було значно м'якше за першопочаткову вимогу, все одно це все злісні арбітри винні були. А ще ж 4 позивачі, певно теж вони всі вороги народу і думають лише про помсту, не з об'єктивних же причин вимоги з'явились. Ну думаєте так і думайте, а що я про Вас думаю я казати не буду. І так, я би відмовив у задоволенні вимоги через вищеназвані причини, бо в тому числі і через подібні хамські речі на користувача і накладались обмеження. А ваш чудовий арбком одноголосно підтримує зневажливу і цілком брехливу вимогу та затверджує вимогу в якій є очевидне ВП:Е і ВП:НО, завдяки чому з користувача знімається обмеження, накладене в тому числі і через невиконання норм ВП:Е і ВП:НО. Мені це на голову не налазить і інакше як цирк і клоунада я це назвати не можу. Але формально звісно ви молодці, все правильно і за буквою рішення 122, не прописано ж що не варто обмеження знімати просто так. Ну вітаю, це все на Вашій совісті, не розумію навіщо Ви тут написали і що хотіли почути? Нічого нового я не напишу, все що хотів, то вже сказав раніше, а тут ми лише переливаємо з пустого в порожнє. --YarikUkraine (обговорення) 16:48, 6 листопада 2019 (UTC)
Можливо, ми дійсно надто заглибилися в суть справи, й не надали достатньо уваги формі. Втім, ми чітко описали причину та наслідок, умови зняття й повернення обмеження. Заяви користувача щодо попередньої історії не бралися до уваги, як зайві емоції, яких Арбком звісно не розділяє. Прошу вибачення, тепер, після Ваших слів, я бачу, що це була помилка не обговорювати позов на тій сторінці. --Brunei (обговорення) 19:58, 6 листопада 2019 (UTC)
А можна було б взяти до уваги і ті емоції користувача, оскільки вони частково і є причиною накладання обмежень. Та і сказати що Арбком чогось не розділяє теж можна було саме у рішенні, а не тут на СО, яку крім мене ніхто не читатиме. А то в рішенні, яке лишиться там назавжди, ви кажете те що хоче почути один користувач і погоджуєтесь з усім без жодних застережень чи незгод із позивачем, а тут Ви кажете те, що хочу почути я і знову погоджуєтесь, але так не буває. Намагання всім угодити ніколи до добра не приводило. Втім дякую за вибачення в будь-якому випадку. --YarikUkraine (обговорення) 22:52, 6 листопада 2019 (UTC)
 • Оце "йти в компанію до діючих арбітрів з їх хамською позицією, то себе не поважати" не в'яжеться з "Виглядає як якийсь дешевий тролінг вчергове підіймати одну й ту саму тему. Я не шукаю сварок чи ще чогось". Вже висловились місяць тому, то нащо піднімати знову? Якось напружує, а може й ображати. Незадоволені арбітрами, незадоволені бюрократами, незадоволені адміністраторами. Ви ж були всюди, знаєте, як воно. Припиніть, будь ласка. --Brunei (обговорення) 16:13, 3 грудня 2019 (UTC)
  Вкотре повторюю: Я ТЕ РЕЧЕННЯ НАПИСАВ ЛИШЕ ЯК АРГУМЕНТ ЧОМУ Я ВІДМОВЛЯЮСЬ ВІД ПРОПОЗИЦІЇ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДОВИБОРАХ ЯК КАНДИДАТ. Все, написано воно було не Вам і нікому іншому з діючих арбітрів і ніяк не стосується самих довиборів чи моєї участі там як бюрократа, а тим я не мав більше бажання піднімати цю тему в розмові з арбітрами. Це відповідь конкретному користувачу на конкретне питання і нічого більше. І дійсно схоже на тролінг коли по кілька разів питають одне і те. --YarikUkraine (обговорення) 16:36, 3 грудня 2019 (UTC)
 • Пропустив останній коментар на цій сторінці. Чинний АК не ставив за мету всім вгодити чи бути добрими, запевняю Вас. АК шукав механізм, який можна буде використовувати й надалі, намагаючись максимально відсторонитися від емоцій. Мене, наприклад, той користувач останній рік досить сильно діставав. Намагався в рішенні бути виваженим. Переборщив зі свого боку, як тепер бачу. Перепросив і перепрошую ще раз за формулювання та відсутність обговорення. Але об'єктивна суть рішення в мене сумнівів не викликає, це було зважене рішення.--Brunei (обговорення) 16:13, 3 грудня 2019 (UTC)
  Хай буде по-Вашому. Дякую що визнаєте помилку. Не маю до Вас більше жодних претензій, тільки заради Бога не думайте що я не розпочав довибори відразу після Вашого посту тільки через те що це Ви, а не через об'єктивні причини. Виглядає це теж некрасиво огульно звинувачувати. --YarikUkraine (обговорення) 16:36, 3 грудня 2019 (UTC)

Дніпровська молодь[ред. код]

Доброго дня. Лазив архівами свого обговорення і знайшов тему трирічної давнини. Так от два дніпровця таки розсекретилися, думаю Ви вже їх також пізнаєте, але констатую, що це Лунін і Луньов. Мабуть треба перейменувати файли на коммонз, але не побачив як. --Thevolodymyr (обговорення) 10:06, 19 листопада 2019 (UTC)

@Thevolodymyr: Добрий день, так дійсно, зараз би ідентифікував ). З подібними речами завжди є вагання чи варто про подібну молодь створювати статті чи завантажувати фото, чи ніким вони не стануть і тільки розведу непотріб. В цьому випадку значить вгадав, що залив фото майбутнього чемпіона світу) Щодо перейменування, то подав запит, чесно кажучи не знаю скільки часу він оброблятиметься, але думаю перейменують. А поки створив їм по категорії на вікісховищі, щоб не згубились фото у будь-якому випадку — c:Category:Andriy_Lunin та c:Category:Maksym Lunyov. Також подав на перейменування двох ветеранів Шматоваленка і Литовченка, раз вже таке діло. --YarikUkraine (обговорення) 10:44, 21 листопада 2019 (UTC)
Поки писав, то бачу що вже усіх чотирьох перейменували. Таки там швидко це все робиться, я не очікував навіть, ще й паралельно два різні адміни, щоб швидше вийшло, а я то звик до укрвікі, де три роки має пройти поки хтось почешеться тільки)) --YarikUkraine (обговорення) 10:48, 21 листопада 2019 (UTC)
Випадково побачив тему і згадав, що я в 2011 знайшов і завантажив нікому не потрібного гравця «Динамо-2» Євгенія Макаренка (ідентифікувати було простіше, в нього був номер). Тож можу сказати, що однозначно варто вантажити! )NickK (обг.) 20:31, 2 грудня 2019 (UTC)

Прошу в черговий раз[ред. код]

Доброго дня! Прошу отпаруліровать статтю Юсуфбеков Худоер Юсуфбековіч и Агаханянц Окмір Егішевіч і Ізольована стаття | кільце2. - 10:22, 27 листопада 2019 (UTC)

Реал Мадрид C[ред. код]

Привіт! Дякую тобі за численні футбольні статті, однак, будь ласка, трохи уважніше перевіряй переклади. Ось тут у тебе Примера стала Прикладом (Примера → в Примере → у Прикладі), що смішно й сумно водночас... Дякую! — NickK (обг.) 20:23, 2 грудня 2019 (UTC)

Так, дякую що помітили і виправили. Звісно намагаюсь не допускать подібного, але усіляке буває. --YarikUkraine (обговорення) 21:13, 2 грудня 2019 (UTC)

Одне питання[ред. код]

Доброго вечора! Є футболіст Мирослав Зновенко, який у сезоні 2018/19 років зіграв 17 матчів (-22) за дніпропетровський «Дніпро». Проте зіграв ці матчі в аматорському чемпіонаті України ([4]). Тепер же виступає за юніорський (U-19) склад «Дніпра-1», проте за першу команду «спортклубівців» не зіграв жодного матчу. Чи буде він значимий? -- Дми88 (обг.) 19:11, 13 грудня 2019 (UTC)

Добридень. Однозначно ні. Поки не зіграв жодного матчу на офіційному рівні, то і мови бути не може. Хай доросте до першої команди, бо може він ніколи туди і не проб'ється і буде до старості по аматорах бігати. Натомість може запропонувати інше. Я тут нещодавно зробив статтю Клубний чемпіонат світу з футболу 2019 (склади) і ряд гравців не має італійської статті тому через інкубатор не заливаються. Я їх помітив шаблоном з посиланням на відповідну іноземну вікіпедію, з іншими все добре буде, створю статті. А я знаю Вашу любов до різних папуаських чи бутанських футболів, то може й по цих новокаледонцях і інших тунісцях пройдетесь? Вони точно енциклопедично значимі, учасники чемпіонату світу як-ніяк, але особисто в мене якось цікавості ними займатись нема. --YarikUkraine (обговорення) 22:50, 13 грудня 2019 (UTC)
Вважав, що він значимий хоча б як гравець історичного клубу. А щодо гравців клубного ЧС — працюватиму з понеділка або ж вівторка. -- Дми88 (обг.) 22:52, 15 грудня 2019 (UTC)
Та ні, усі гравці клубу не є автоматично значимі через те, що клуб сам є значимим. Скільки є клубів, які колись були у елітних змаганнях, а зараз у десятих лігах сидять. Якщо тих усіх гравців робити значимими тільки через те що їх клуб колись був сильним, то це фактично усі будуть значимі. Тому варто почекати. За КЧС окрема подяка. --YarikUkraine (обговорення) 23:59, 15 грудня 2019 (UTC)

Довибори[ред. код]

Доброї ночі! Я створив сторінки для голосування за арбітрів, прошу вас проглянути, щоб все було правильно. --Lystopad (обговорення) 21:15, 17 грудня 2019 (UTC)

Доброї ночі. Дякую. Переглянув, ніби ніяких проблем нема, а що ж там може бути? ) Хіба що треба буде глянути як автоматична голосувалка працюватиме, я в цьому не розбираюсь. А щодо створення цих сторінок, то може треба теж якийсь скрипт чи бота на це підлаштувати, бо це ж якраз монотонна робота для нього, та й одразу захист від помилок і одруківок. --YarikUkraine (обговорення) 21:43, 17 грудня 2019 (UTC)

Підсумок[ред. код]

З Новим роком! Я підбив підсумок довиборів. Не знайшов якихось невідповідних редагувань під час голосування, або учасників, які б не відповідали вимогам за стажем чи кількістю редагувань. Видається, що обрано 2-х арбітрів, тож арбком на 100% сформовано. Але, про всяк випадок, нехай хтось з бюрократів також прогляне сторінки голосувань. @Aced, MaryankoD та Yakudza: пінгую також вас. --Lystopad (обговорення) 21:47, 1 січня 2020 (UTC)

Дякую, у мене спочатку були сумніви щодо користувача Раммон, але у виборах арбітрів рахуються редагування у всіх просторах, тому він відповідає вимогам, бо мав на момент початку виборів більше 300 редагувань. --yakudza 21:51, 1 січня 2020 (UTC)
Дякую, і вас за святом. Так, переглянув і ніби теж все чудово. Ніяких проблем нема. Єдине що формально можна скасувати, то оце редагування «небюрократа», все ж підсумок має підбити і додати нових арбітрів саме бюрократ. Але нехай вже, я так розумію недоліків у голосуванні нема, три бюрократи перевірили,. Тому напишу на СО новообраних арбітрів привітання і хай працюють на благо вікіпедії. --YarikUkraine (обговорення) 16:46, 2 січня 2020 (UTC)

Вітання[ред. код]

Bulan Asia Wikipedia 2019 Medali perak.svg

Вітаю з другим місцем за кількістю статей, створених під час Місяця Азії!
Щиро рада, що вибрики Фонтана не завадили написати достатню кількість статей, щоб втрапити на місцевий маленький п'єдестал. Щоправда, підозрюю, що всі ці статті з'явилися б у Вікіпедії і без цього Місяця ;)
Невдовзі отримаєте сповіщення від міжнародних організаторів Місяця щодо отримання листівки, а від мене — всьо найкращого!
-- організаторка Місяця Азії в українській Вікіпедії, Ата (обг.) 23:43, 5 січня 2020 (UTC)

Дякую. А статті б звісно з'явились, але підозрюю, що не так швидко. І вам теж всього найкращого. --YarikUkraine (обговорення) 00:02, 6 січня 2020 (UTC)

Навіщо?[ред. код]

До вас звернулися з конкретним проханням, чи було обговорення на таку тему. Натомість ви начинаєте шукати контраргументи. У мене довідник 1987 року московського видання про підсумки попереднього року. Натомість ви наводете склад про турнір, який триває максимум місяць і на його підставі стверджуєте, що такого не може бути протягом цілого року. Я навів аргументи, тому що іде повтор однакової інформації на різних сторінках. А який сенс написаного вами? --Roman333 (обговорення) 20:53, 9 січня 2020 (UTC)

@Roman333: Не було такого обговорення. Було обговорення щодо іменування статті — Молодіжна збірна Х з футболу (U-20), Юнацька збірна Х з футболу (U-20) чи може взагалі без уточнення Збірна Х з футболу (U-20) і воно закінчилось нічим тому все лишили по-старому які раніше. А те що така стаття має існувати це очевидно для усіх притомних людей і обговорювати тут нема чого. Якщо є Чемпіонат світу з футболу серед гравців до 20 років, то значить і збірні до 20 років існують і значимі у Вікіпедії, як учасниці великого турніру ФІФА. Питання було лише в тому як їх називати і все. А на тій СО я не шукав ніяких контраргументів, просто пояснив як воно є й усе. І те що довідник з інформацією про 1986 рік так не в тему, бо нічого про U-20 не скаже, бо в той рік вона не проводить матчі. От якби в Вас був з інформацію про підсумок 1985 року, то це інша справа. --YarikUkraine (обговорення) 22:34, 9 січня 2020 (UTC)
Нічого перекручувати, жодного натяку на вилучення сторінки я не давав.
По-друге, є реалії життя. Ніхто не буде працювати на роботі, де рік робиш, і рік — кукурікаєш. Тренеру дорослої професійної команди потрібен час щоб налагодити роботу в новій команді. А з молоддю набагато складніше. А з ваших слів — розігнали на рік, нехай потім якось буде. І довідник дає огляд 15-річних, які провели 4 товариські матчі.
Чому обговорення про назви закінчилося нічим. На нього забили, було недостатньо інформації чи зайшли в глухий кут. З кожної ситуації випливає різний підсумок. Якщо недостатньо інформації — її потрібно накоплювати і аналізувати. На чому базується ваше переконання, що були дві збірні? А якщо навпаки — була одна команда. Яку в довіднику називають молодіжною, а ви Ю-20.
Недолік довідника втому, що там їде перелік тренерів, без поділу головного і просто тренерів. Першим написаний Родіонов, другим — Мосягін (я про молодіжку). Якщо 1985 року Мосягін виграв значимий турнір — значить він був головним.
І про Олімпіаду. Зміни стосовно професіоналів можна побачити вже в 1984 році. Франція і Італія увійшли до четвірки найсильніших. --Roman333 (обговорення) 05:48, 10 січня 2020 (UTC)
@Roman333: Якраз реалії тренера збірної і передбачають що тиждень працюєш, а потім кілька місяців «кукарікаєш», поки гравці по клубах, а тренери юніорів можуть і довше «кукарікати». І головне я вже сказав — тренери юніорів прив'язані не до віку збірної, а до року народження. Тобто у 1984 році Мосягін і Ігнатьєв тренують юнацьку збірну СРСР до 19 років, а у 1985 році вже до 20 років. Бишовець у 1984 році тренує юнацьку збірну СРСР до 18 років, а у 1985 році вже до 19 років. І так далі, бо юніори кожен рік дорослішають і тренери рухаються з ними, як вчителі молодших класів у школі. І якщо тренер з командою до 19 років добре виступає на юнацькій першості Європи, то він з нею залишається на наступний рік і вже з 20-річними бере участь у чемпіонаті світу. А як ні - то випускає 19 річних після Євро і на тому все і тоді юніорська команда до 20 років не існує деякий час. Все це добре прослідковується якщо скачати довідники за кілька років поспіль. І переконання базується на очевидних речах: якщо є чемпіонат світу до 20 років, то в ньому бере участь збірна до 20 років, а якщо паралельно є чемпіонат Європи до 21 року, то там і збірна до 21 року. А це зовсім різне вікове обмеження і відповідно зовсім різні гравці грають. Достатньо глянути заявки чемпіонату Європи (U-21) і чемпіонату світу (U-20), які пройшли майже паралельно влітку 2019 року, і порівняти збірні, що брали участь у обох турнірах, наприклад Польща чи Італія, щоб побачити що це зовсім різні команди із різними тренерами і складом. Ну і довідник "Футбол-1986" це чітко підтвердив, що різні тренери і різні склади у збірних U-21 та U-20 проводять окремі матчі у 1985 році і нічим між собою не пов'язані. --YarikUkraine (обговорення) 14:51, 10 січня 2020 (UTC)

Шаблон "В роботі"[ред. код]

Ваше редагування слушне, але ж шаблон не дарма стоїть!!!! Через конфлікт редагувань, створений вами, я втратив значну частину своїх правок і повинен заново їх вносити. Навіщо було вмішуватися? Wellring (обговорення) 02:17, 17 січня 2020 (UTC)

 • питання вирішено, інформацію відновив, однак втратив час. Прошу з більшою повагою відноситися до авторів статтей і зважати на шаблони. З повагою, --Wellring (обговорення) 02:24, 17 січня 2020 (UTC)
  Не думав що це якось зачепить Ваші редагування, в текст статті я не ліз. В будь-якому разі прошу вибачення. --YarikUkraine (обговорення) 18:45, 17 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Страницы[ред. код]

Джафура, дополните заготовку, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 15:33, 25 січня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено Добавил шаблон и литературу. Теперь вполне сойдет за стаб. --YarikUkraine (обговорення) 15:49, 25 січня 2020 (UTC)
Большое спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 15:58, 25 січня 2020 (UTC)

Абдул Кадир аль-Бадри (араб. عبد القادر البدري‎) — ливийский политик, премьер-министр Королевства Ливия (1967)[1].

«Абдель-Кадер Абдель-Кадер аль-Бадри (1921 - 13 февраля 2003 года) Премьер-министр Ливии Июль - октябрь 1967 года. Родился в районе Аль-Мулайтания недалеко от города Аль-Абьяр, примерно в 62 км к востоку от Бенгази. Он был одинок с родителем, так как его отец умер, и его мать была беременна им, поэтому он назвал его в честь своего отца. Он жил простой жизнью бедных в то время. Аль-Аквайр, муджахид, является одним из крупнейших племен Барки. Он получил начальное образование в религиозных школах и в начале своей жизни занимался сельским хозяйством и торговлей. Он победил путем аккламации на выборах в парламент в правительстве Барки в 1950 году, и он преуспел в качестве члена избирательного округа «Аль-Абьяр» на всех парламентских выборах с момента обретения независимости.

Он выиграл выборы в Палату представителей по региону Аль-Абьяр из трех избирательных сессий с декабря 1952 года по декабрь 1960 года. В Палате представителей. Он стал первым министром сельского хозяйства в правительстве Абдель Маджид Каабар в последние дни (сентябрь - октябрь 1960 года). Он также принял министерство экономики и здравоохранения в правительстве Мухаммеда Отмана аль-Саида (октябрь 1960 года - октябрь 1961 года) и промышленность в правительстве Хусейна Мазика (март - октябрь 1965 года) и стал первым министром жилья и государственной собственности в том же правительстве (октябрь 1965 года - апрель 1967 года).» Можете переработать гугл-перевод (маш перевод) из арабского раздела Википедии на украинский? Оригинал страницы: https://ar.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%A8%D8%AF_%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%AF%D8%B1%D9%8A--Станислав Савченко (обговорення) 18:01, 26 січня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено Абдул Кадір аль-Бадрі --YarikUkraine (обговорення) 23:07, 26 січня 2020 (UTC)
Огромное спасибо за помощь--Станислав Савченко (обговорення) 13:00, 28 січня 2020 (UTC)
Переработайте, пожалуйста вашу статью про этого политика, копивио вот отсюда [5]--Станислав Савченко (обговорення) 19:20, 6 лютого 2020 (UTC)
Я не знаком с арабским языком, так что не выйдет. --YarikUkraine (обговорення) 10:21, 7 лютого 2020 (UTC)
Попробуйте перевести через гугл-яндекс переводчик это копивио (эту страницу). Нарушение АП. Я привел ссылку вверху. Спасите меня, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 16:56, 7 лютого 2020 (UTC)
Это не может быть копивио и нарушение АП, потому что я брал информацию не с этого сайта, а с английской википедии. Тут скорее сайт взял информацию из википедии, а не наоборот, так что все нормально, никаких нарушений нет. Если не согласны — ставьте шаблон. --YarikUkraine (обговорення) 17:07, 7 лютого 2020 (UTC)
Большое спасибо за подробный ответ!--Станислав Савченко (обговорення) 01:00, 8 лютого 2020 (UTC)
@YarikUkraine:, в англовікі біографію додано в червні 2019 [6], а стаття за посиланням [7] - з листопада 2018. Може й копівіо. --lxlalexlxl (обговорення) 16:51, 15 березня 2020 (UTC)
@Lxlalexlxl: Так треба дивитись на першоджерело, англійці взяли інформацію з арабської вікі, де аналогічний текст написаний ще 2014 року. І той сайт скопіював саме арабський варіант статті, який давно існував, англомовного там нема. Я взагалі не розумію чого так вчепились у цю статтю, усі мовні розділи мають майже дослівний переклад тієї статті з арвікі, і лише в нас викликає сумнів чи є там копівіо. --YarikUkraine (обговорення) 13:51, 16 березня 2020 (UTC)
Коллеги, выучите меня, пожалуйста. Попрубуйте переработать это копивио. Я сам не знаю так делать это. [8]--Станислав Савченко (обговорення) 14:09, 16 березня 2020 (UTC)
Сотый раз Вам повторяю: НЕТ ТАМ НИКАКОГО КОПИВИО!! Вы вообще адекватный человек или как, аргументы понимаете? Нечего там перерабатывать, просто берите и публикуйте, то не копивио, и не морочьте куче людей голову с одной и той же неправдивой информацией. --YarikUkraine (обговорення) 15:55, 16 березня 2020 (UTC)

Євро[ред. код]

YarikUkraine доброго вечора! хотів вас спитати, чи вже відомий останній наш суперник, а якщо ні - коли плей-офф?--Yasnodark (обговорення) 15:53, 31 січня 2020 (UTC)

Добридень. Ні, ще не відомо. Останній суперник визначиться після завершення раунду плей-оф, тобто ввечері 31 березня. --YarikUkraine (обговорення) 15:56, 31 січня 2020 (UTC)
Дякую, саме це я і хотів почути. Шлях D - це наш?--Yasnodark (обговорення) 16:52, 31 січня 2020 (UTC)
Шлях D — наш, за умови, що у Шляху А перемогу не здобуде Румунія. Тоді нам в суперники випаде саме Румунія, як господар стадіону. Якщо ж у Шляху А виграє хтось з трійки інших збірних, то наш суперник — переможець Шляху D. Тобто зараз у нас 5 ймовірних суперників. --YarikUkraine (обговорення) 17:04, 31 січня 2020 (UTC)
Дякую, краще Грузія.--Yasnodark (обговорення) 17:56, 1 лютого 2020 (UTC)

Список капітанів «Поділля» (Хмельницький)[ред. код]

Доброго дня

Поясніть будь ласка причину видалення сторінки «Список капітанів „Поділля“ (Хмельницький)», яку я створив і редагував. Мушу пояснити, що пошук і впорядкування даних по даній теміє копітким і тривалим процесом, і оприлюднення сторінки одразу в остаточному вигляді є проблематичним. Якщо дана вимога є принциповою, тоя буду зберігати чорновий код на власному носії, але така позиція на мою думку є недоречною.

Дякую за увагу

@FCPK1960: Та ні, проблеми зберігати недороблену сторінку нема, просто тоді варто додавати шаблон {{В роботі}}. В такому випадку Вашу статтю ніхто не зачепить, а без шаблону виглядає так, ніби ви вже закінчили роботу і в такому вигляді вона дійсно існувати не може. Я сторінку Вам відновив і шаблон вже додав, успіхів у наповненні тієї статті. І не забудьте додавати джерела, щоб було зрозуміло звідки взята інформація. У випадку якихсь технічних проблем чи питань — звертайтесь. --YarikUkraine (обговорення) 12:39, 7 лютого 2020 (UTC)

Страницы[ред. код]

Можете накидать стаб en:Cyclone Christine--Станислав Савченко (обговорення) 02:28, 8 лютого 2020 (UTC)

Румерике (тунель)[ред. код]

Переіменуйте тоді й Румерике (тунель), бо не логічно, що одна стаття називається Румерике (тунель), а інша — Румеріке. --WagonKirov (обговорення) 14:34, 17 лютого 2020 (UTC)

Добридень, YesТак Зроблено. --YarikUkraine (обговорення) 15:42, 17 лютого 2020 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список капітанів «Поділля» (Хмельницький)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список капітанів «Поділля» (Хмельницький) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:14, 19 лютого 2020 (UTC)

Отпатрулируйте правку[ред. код]

[9], пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 13:16, 10 березня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 21:58, 11 березня 2020 (UTC)
Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 16:37, 15 березня 2020 (UTC)

Прошу отпатрулировать[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D1%83%D0%B0%D0%BD_%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%BE%D1%81_%D0%9B%D0%BE%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%83&diff=27484316&oldid=27478634--Станислав Савченко (обговорення) 14:04, 19 березня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 15:40, 19 березня 2020 (UTC)
спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 12:32, 21 березня 2020 (UTC)

Питання від MarinaMelani (07:22, 24 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня

Дякуємо, за створення таких можливостей

Гарного дня:) --MarinaMelani (обговорення) 07:22, 24 березня 2020 (UTC)

Доброго дня. Ви про що? Я чесно кажучи не зрозумів Ваше повідомлення. --YarikUkraine (обговорення) 13:44, 24 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 07:55, 25 березня 2020 (UTC)
Дякую, Вам теж. --YarikUkraine (обговорення) 14:26, 25 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Список легіонерів в українському жіночому вищому футбольному дивізіоні[ред. код]

Доброго дня! Прошу оновити інформацію про легіонерок у вище вказаній статті, ось джерела: цю статтю, 1 та 2. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 9:49, 28 березня 2020 (UTC)

@Дми88: YesТак Зроблено, але ж Ви у цій темі краще розбираєтесь, ще й самі джерела знайшли, чого самі боїтесь додати? --YarikUkraine (обговорення) 14:41, 28 березня 2020 (UTC)

Чемпіонат УРСР[ред. код]

 • [10] --Roman333 (обговорення) 14:25, 4 квітня 2020 (UTC)
  @Roman333: І? До чого тут це редагування понад як трирічної давнини? Ви тоді щось написали і переконали мене, що Хіміку там не місце і за кілька днів його прибрали. А чому я додав і які були від Вас аргументи я вже не пам'ятаю, важливо, що то вже неактуально бо якщо я погодився, значить аргументи від Вас були і те питання давно закрито. Але який стосунок допотопні редагування мають до нинішньої ситуації я не розумію, з Хіміком все вирішили в 2017 році і зараз я з цим цілком згоден. А тут мова про чемпіонів 1990 та 1991 років і в нас чемпіонами зазначені команди, які виграли фактичну той же дивізіон, що і «нечемпіонський» Хімік. От в чому питання. --YarikUkraine (обговорення) 14:48, 4 квітня 2020 (UTC)
Тому що саме на це редагування опирається МЮ1878. Виходить він не придумав, а лише озвучує якісь ваші минулі редагування.

По-друге:

Хіба не видно, де саме українська зона. Нальчик, Кіровакан і Ленінакан — це українські міста? ) --Roman333 (обговорення) 15:02, 4 квітня 2020 (UTC)

 • Поясніть, на фіга вам зараз потрібен чемпіонат УРСР, якщо мова йшла про чвс створення другої ліги. --Roman333 (обговорення) 15:09, 4 квітня 2020 (UTC)

Йдемо далі: Сухарев Сергій Віталійович, зробив сторінку @Yukh68:. І він поділяє мою думку. Поцікавтесь у нього, можливо у нього краще вийде пояснити. Бо мені це набридло: а то не-то і то друге, а то третє. Пишем про українську групу — у противагу отримуєш буферну зону. І я ще повен пояснювати, що це не україські команди.

 • Yukh68, перепрошую що потурбував. Тут продовження, а початок Обговорення користувача:МЮ1878#Чемпіонат УРСР з футболу 1970. Звичайно, якщо буде бажання. ) --Roman333 (обговорення) 15:22, 4 квітня 2020 (UTC)
  @Roman333: Так у Другій лізі подано список чемпіонів УРСР, і інформація там перенесена саме із статті про чемпіонат УРСР, тому і поєднались обговорення. Щодо мого редагування початку 2017 року - ну не пам'ятаю я що там було і яка була логіка. Ну певно помилився, вибачаюсь. Діла давно минулих часів і треба вишуковувтати в архівах якісь переписки, щоб зрозуміти і згадати, не думаю що то так важливо. А щодо різних Нальчиків у 1990 році, то МЮ1878 ж вказував що і у 1970 році Металург грав із різними Калінінградами, але йому ми титул чемпіона УРСР лишили. І відразу питання чого ми статтю називаємо «перша зона другої ліги», якщо це не друга ліга (третій дивізіон), а більш низький четвертий дивізіон — Друга нижча ліга. Певно варто перейменувати. Бо у другої ліги була не перша зона, а західна. А взагалі я згоден, що тут особливо нема про що дискутувати, бо як я зрозумів, ці титули це більше забавка статистиків та футбольних істориків, а не якісь офіційні звання, за які давались трофеї, медалі, грамоти, про які писали в спортивних газетах, вручались якісь там звання заслуженних чи кмс ітд. Бо якби була якась інформація у тих же річних футбольних альманахах, або хоч у газетах новина, що така то команда стала чемпіоном УРСР, то все було б значно простіше. Але я так розумію що це і досягненням не було в часи самих матчів. Може помиляюсь, але не зустрічав нічого подібного. І найголовніше: я не кажу що там однозначно неправильно, просто я не можу зрозуміти чого в 1970 році ми допускаємо можливість участь неукраїнських команд, а в 1990 - ні, чому в 1970 році ми вважаємо чемпіоном УРСР команду з третього дивізіону СРСР, а у 1990—1991 вже четвертого, і багато іншого на що нема жодних реальних джерел у підтвердження. --YarikUkraine (обговорення) 15:58, 4 квітня 2020 (UTC)
Дякую шановний...реально велике дякую... Ви мені як «камінь з душі зняли»...я навіть дозволив собі ці слова виділити (якщо що... то вибачте... то будем квиті...). Ви реально по ходу цієї історії....тут сама адекватна людина...!!! З повагою...напевно вже як ваш «горячо любимый» ) (за останню добу так точно...) МЮ1878 (обговорення) 17:47, 4 квітня 2020 (UTC)
Так це Ви мені те питання поставили, я намагався розібратись, бо не міг зрозуміти, але так і не розібрався. Ну і нехай. А люди тут усі адекватні, не треба нікого ображати. --YarikUkraine (обговорення) 21:46, 4 квітня 2020 (UTC)
Ні шановний ось тут ви помиляєтесь...! Ви як раз прекрасно в усьому розібрались...у вас цілком доречні виникли питання (ті які я увесь цей час якраз і мав на увазі...), але чомусь ви просто йдете на поводу у свого колеги...а ось чому ...?ну то вже ваш справа...бо навіть із тим же джерелом яке він зазначив - ви влучно під мітили що воно нічого незмінює, але нехай...діло ваше...бо повірте мені це я всього на просто одну із 10, а то може і 20 тем затронув...але вже боронь Боже щоб я щось тут у вас чіпав...бо з такими довгими обговореннями... правки будуть тижнями робитись, статті місяцями писатись, а цілі розділи роками створюватись...(а такої диверсії робити я на мерів немаю...))Тому більше вас турбувати не буду...Дякую за увагу...Успіхів і ще раз успіхів. Було дуже приємно поспілкуватись з одним із Адміністраторів (ви реально молодець що і такими речами займаєтесь...інший можливо б вже 10 раз на то плюнув б, тай помісячному бану вліпив б...) З повагою...МЮ1878 (обговорення) 23:24, 4 квітня 2020 (UTC)
Та справа не у тому що на поводу чи ні, просто у мене нема жодних матеріалів по тій темі і нема бажання їх шукати. 3-4 дивізіон СРСР мене ну зовсім мало цікавить, коли ще є купа ненаписаних учасників чемпіонатів світу та Європи та інших великих турнірів. Та й самі турніри багато же ще «червоні». Я більше по глобальних темах, мене це цікавить і я цим займаюсь, а в нижчих лігах мені не цікаво. А щоб туди лізти і встановлювати свої порядки треба багато матеріалів перелопатити заради маленького вихлопу. І для мене це не на часі, я ще раз зрозумів що нічого не розумію і на тому все. Тому раджу якщо є бажання, то знайти собі нішу, яка цікавить, там обов'язково буде багато вільного місця і простору для маневру і творчості. Ну і у ній ви будете все розуміти. І ніякі обговорення не потрібні, якщо ніхто до Вас сторінку не створив. А щодо бану...ну то Ви не за адресою. Я не любитель подібних методів. Все ж педагог за освітою ))), тому вірю у добрі наміри майже усіх користувачів. --YarikUkraine (обговорення) 00:01, 5 квітня 2020 (UTC)
Дійсно вже така класифікація, що до 1990 року чемпіонами УРСР були команди третього за рангом дивізіону а в 1990—1991 роках були команди 4 дивізіону, тому що в цей час у третьому дивізіоні були буферні міжреспубліканські зони а зони УРСР були лише в 4 дивизіоні, який називався другою лігою. --Yukh68 (обговорення) 07:06, 5 квітня 2020 (UTC)
Дякую за відповідь. Ну раз нема джерел, значить вірю вам обом на слово. ) --YarikUkraine (обговорення) 13:48, 5 квітня 2020 (UTC)

Валерій Афанасьєв[ред. код]

привіт. Перепрошую, що напружую але. Я поставив на вилучення але він є, це латиш і на нього посилається стаття Кубок Латвії з футболу 2017. Може створи будь ласка статтю? Дякую. --Jphwra (обговорення) 17:22, 6 квітня 2020 (UTC)
є він в італійців --Jphwra (обговорення) 17:28, 6 квітня 2020 (UTC)

Добридень. Ну він ймовірно все ж Валерійс Афанасьєвс. Подав заявку в інкубатор, створю коли буде заготовка. А Валерій Афанасьєв то має бути редірект, таких є кілька. --YarikUkraine (обговорення) 17:56, 6 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Лахті (футбольний клуб)[ред. код]

Привіт. Тут така справа. Я на цей клуб зробив перенаправлення з клубу, що виступав ще в КВК 1965-1966 років. І в мене питання. Енвікі вказує заснування як і ми, але в історії згадує попередні клуби і рік заснування, як злиття чи що там було з ними. Одним словом, може переглянеш та оформиш історію у відповідності до протоколу, тобто які стали основою для нього і чому це відбулось, щоб не розводити купу ФК-стабів. Як гадаєш? --Jphwra (обговорення) 16:37, 9 квітня 2020 (UTC)

Доброго дня. Ніби розібрався. Так, відбулося об'єднання двох клубів у новий третій. Можна було б історичний приєднати до новоствореного, але 2012 року той старий клуб «Лахден Рейпас», який і брав участь в КВК, відновився і існує паралельно з новим «Лахті» і виступає у третьому дивізіоні. Тобто теоретично команда може вийти до еліти і грати проти «Лахті». Тому дарма Ви зробили перенаправлення, бо хоча новий клуб і створений на основі старого, усі трофеї та історія залишились у колишнього клубу. Спробую зараз якусь статтю про той клуб створити, щоб плутанину прибрати, шкода що нема англійської статті, а з фінською перекладу як дозволить гугл перекладач.--YarikUkraine (обговорення) 18:28, 10 квітня 2020 (UTC)
Зробив статтю про історичних чемпіонів, виправив інформацію у новому клубі та переробив редіректи. Тепер точніше, бо Ваш варіант нікуди не годився. Об'єднувати історії кількох клубів можна, та й то не бажано, коли їх виступи розведені в часі, а якщо вони грають паралельно. то не гоже забирати трофеї і досягнення у команди тільки за те, що вона грає у третій лізі ). --YarikUkraine (обговорення) 22:52, 10 квітня 2020 (UTC)

Прийняте правило про адміністраторів інтерфейсу[ред. код]

Привіт! Звертаю увагу, що за результатами обговорення прийнято і затверджено правило Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу. Тож тепер у нас є чітка процедура обрання адміністраторів інтерфейсу і позбавлення цих прав. І вона деколи потребуватиме трохи роботи від бюрократів ) --Acedtalk 10:33, 18 квітня 2020 (UTC)

Добридень. Дякую за інформацію. Нема проблем, розберемося! --YarikUkraine (обговорення) 13:23, 18 квітня 2020 (UTC)

Новая страницу[ред. код]

Прошу создать новую статью — «ru:Фархад (село)». Вот текст:

Фархад (перс. فرهاد‎ -Farhâd) — село, в Ряванд сельский район, в Нишапур Хорасан-Резави, Иран. В 1954 году было 132 жителей. По переписи 2006 года село было без населения. Перепись Ирана 2006 Архівовано 2011-11-10 у Wayback Machine.. Фархад в словаре Деххода.</ref> История этого села входит в период "Парфянское царство".

Потом вновь создам эту страницу, если её удалять на КУ в ру-вп...--Станислав Савченко (обговорення) 16:38, 28 квітня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено Фархад (село) --YarikUkraine (обговорення) 16:14, 30 квітня 2020 (UTC)

Питання від Paskyda (23:04, 30 квітня 2020)[ред. код]

Привіт, скільки статтей потрібно відредагувати перш ніж мати змогу написати власну? Дякую --Paskyda (обговорення) 23:04, 30 квітня 2020 (UTC)

@Paskyda: Добридень. Це непов'язні речі. Ви можете як редагувати, доповнювати виправляти чи навіть переписувати чужі статті, так і створювати свої нові. Вибирайте те, до чого у Вас душа лежить, ніяких обмежень для користувачів нема для створення нових статей. Головне аби вони відповідали усім правилам і нормам, як з енциклопедичного боку, так і з точки зору значимості. Основну інформацію і правила Ви можете бачити на своїй сторінці обговорення — Обговорення користувача:Paskyda. Якщо будуть якісь питання чи складнощі - звертайтесь, спробую допомогти. --YarikUkraine (обговорення) 14:19, 1 травня 2020 (UTC)

Спасибі♥️ Paskyda (обговорення) 12:32, 7 липня 2020 (UTC)

Патрулирование[ред. код]

Можете вы добавить слова "года" в это предложение (сделать оформление) статьи и переименовать её на правильное название, поняли? Канадські федеральні вибори 2011--Станислав Савченко (обговорення) 14:48, 1 травня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 15:28, 1 травня 2020 (UTC)
Большое спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 08:19, 2 травня 2020 (UTC)
Суао, Таоюань (оформление)--Станислав Савченко (обговорення) 16:00, 2 травня 2020 (UTC) ‎
Я не понимаю зачем вы это все редактируете и лезете в то, чего не понимаете? После Вас все надо исправлять, никакого толку от Ваших редактирований нет, только проблемы. Вы или язык подучите, или не делайте таких глобальных правок. А то такими темпами Вас скоро забанят за вандализм и на том все окончится. --YarikUkraine (обговорення) 14:36, 3 травня 2020 (UTC)
Понял. Подучу ваш язык.--Станислав Савченко (обговорення) 15:05, 3 травня 2020 (UTC)
Спасибо. А пока в тех статьях исправил. --YarikUkraine (обговорення) 15:06, 3 травня 2020 (UTC)
Можно продолжить "просить" статьи у вас? Просто легче переводить с этого раздела (языка). Огромное спасибо за помощь!--Станислав Савченко (обговорення) 16:35, 3 травня 2020 (UTC)
Ну если нужна помощь, то обращайтесь. Но ничего кроме стаба на 1-2 предложения по неинтересующим меня темам я писать не буду. Да и вообще статьи лучше не просто переводить с одного чужого раздела, а писать самому с разных источников. --YarikUkraine (обговорення) 16:49, 3 травня 2020 (UTC)
Понял--Станислав Савченко (обговорення) 16:56, 3 травня 2020 (UTC)
Отпатрулируйте, пожалуйста правки в странице: Тайбей.--Станислав Савченко (обговорення) 18:35, 3 травня 2020 (UTC)

Koakin, Saponé[ред. код]

Помогите, пожалуйста с одной деревни en:Koakin, Saponé. Написал лишь бы была она (деревня) несколько лет тому назад, ru:Участник:Станислав Савченко/Коакин напишите стаб (сделайте оформление) с англ. вики, пожалуйста. Ссылка работает?--Станислав Савченко (обговорення) 14:36, 15 травня 2020 (UTC)

Коакін (Сапоне). Только на будущее не делайте по 10 однотипных правок на моей СО. Используйте кнопку "Попередній перегляд" и отправляйте уже готовый вариант с одного раза. Иначе у меня в сообщениях появляется целая куча оповещений, а это мешает и раздражает. --YarikUkraine (обговорення) 16:03, 15 травня 2020 (UTC)
Понял, учту замечание, спасибо большое!--Станислав Савченко (обговорення) 16:16, 15 травня 2020 (UTC)

Металург (Лієпая)[ред. код]

У статті Кубок СРСР з футболу 1949 клуб Сарканайс металургс (Лієпая), який в усіх віках окрім рувікі веде на Металург (Лієпая), власне я зробив так само. Але в росіян є окрема стаття про Сарканайс металургс (Лієпая). Тож цікава твоя думка з цього приводу. Треба окрему статтю чи ні? --Jphwra (обговорення) 15:36, 16 травня 2020 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Ну ти знаєш я не любитель дробити команди, окрім випадків коли це або очевидно і клуби самі вказують ще не є наступниками, або якщо клуби грали паралельно. Тут цих проблем нема, тому причин дробити не так і багато. Проблема що наша стаття Металургс (футбольний клуб, Лієпая) розповідає лише про клуб з 1997 року. Тому я бачу два варіанти: або розширити нашу статтю на усі клуби, вказавши усю історію і статистику клубу з 1909 року та перерахувати старі назви, в тому числі і «Сарканайс металургс», як це зробили литовці, або якщо нема бажання і часу займатись тією статтею, то очевидно краще робити як у росіян і зробити червоні посилання. Тобто окрема стаття про радянський клуб, окрема про «Олімпію» і окрему про «Металург», а ще й окремо «червоною» вони мають заготовку під попередній клуб «Даугава» до 1949 року. Одне зрозуміло відразу, що в нинішньому варіанті посилатись на статтю Металургс (футбольний клуб, Лієпая) із Кубка СРСР недоречно, бо якщо стаття про 1949 рік, а клуб вказано що виник лише 1997, то це виглядає очевидною помилкою і анахронізмом. --YarikUkraine (обговорення) 16:53, 16 травня 2020 (UTC)
Тоді зроби як в литовців будь ласка. Бо я теж не бачу сенсу створювати купу статей. --Jphwra (обговорення) 16:57, 16 травня 2020 (UTC)
Вже сам зробив. Якщо маєш час та бажаня, можеш підправити --Jphwra (обговорення) 18:25, 16 травня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 20:01, 16 травня 2020 (UTC)
Хм, то я трохи затупив, переплутав латвійську і литовську вікіпедію ))). У латвійців усе є і про Сарканайс металургс і окремо про Звейнієкс і про усе що хочеш. Але чого вони їх розділили я так і не зрозумів, усюди просто перейменування і зміни власника. Хай в нас буде вже одна єдина стаття, якщо вже її розширив, не хочеться назад все повертати і різати на частини. Тим більше клуб вже не існує, то стаття рости не буде. Окремо створив тільки Олімпія (футбольний клуб, Лієпая), бо вона однозначно окремо, оскільки совєти закрили усі буржуазні фк і створили свої соціалістичні ДСО, тому назвати це перейменуванням ніяк не вийде і таки «Металург» починається лише у 1945 році, а не у 1909, як я казав раніше на скоре око. Тепер ніби все нормально. --YarikUkraine (обговорення) 23:49, 16 травня 2020 (UTC)
нічогенько ти зробив статті. Дякую. --Jphwra (обговорення) 06:15, 17 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Река[ред. код]

Помогите этим стабом, пожалуйста: Гугл текст с немецкого:

Малый Косербах - это почти 5 км длиной правый родниковый ручей Koser.

География[ред. код]

Ход[ред. код]

"Маленький Koserbach" исходит от севернее Marktleugast-мужчина коридоре. Он течет в южном направлении по узкому ущелью. При "achatz мельница" усиливается он от "Шаллербах". При медная гора-Schmölz он течет вместе с "Большой Koserbach" в "Koser".

Притоки[ред. код]

Речная Система Schorgast[ред. код]

 • Список Водопровод в речной системе Schorgast

Индивидуальные доказательства[ред. код]

Как сможете так и сделайте, чтобы я не парился. Мой черновик: ru:Участник:Станислав Савченко/Клайнер-Козербах. Заранее огромное спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 16:39, 18 травня 2020 (UTC)

 • YesТак Зроблено Кляйнер-Козербах. Вы адекватный человек, я же просил не делать на моей СО кучу редактирований подряд. Используйте кнопку "Попередній перегляд" и отправляйте уже готовый вариант с одного раза.. Иначе я просто брошу Вам помогать, если вы не не можете выполнять ответные просьбы. --YarikUkraine (обговорення) 17:20, 18 травня 2020 (UTC)

Лесные пожары в Тасмании (2013)[ред. код]

Залейте статью (сделайте стаб с англ. en:2013 Tasmanian bushfires), пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 06:54, 21 травня 2020 (UTC)

Лісові пожежі в Тасманії (2013) --YarikUkraine (обговорення) 15:03, 21 травня 2020 (UTC)

Фріц Геркенрат[ред. код]

У меня вопрос к вам по этой статье: «Фріц Геркенрат». Почему имя Фриц пишется в кавычках?--Станислав Савченко (обговорення) 06:11, 23 травня 2020 (UTC)

Потому что это не имя. Имя Фридрих, а «Фриц» это как кличка, сокращение имени. --YarikUkraine (обговорення) 15:30, 23 травня 2020 (UTC)

Питання від Vladis 1231 (21:27, 24 травня 2020)[ред. код]

Добрий вечір! Хотів спитати, як створити нову статтю ? --Vladis 1231 (обговорення) 21:27, 24 травня 2020 (UTC)

@Vladis 1231: Доброго дня. Уся основна інформація щодо створення нових статей є у Довідка:Створення нової статті. А більш детальна інформація у довідничку на Вашій сторінці обговорення Обговорення користувача:Vladis 1231. Якщо щось конкретне буде незрозуміло, або виникнуть якісь складнощі - звертайтесь, спробую допомогти. --YarikUkraine (обговорення) 17:08, 25 травня 2020 (UTC)

Шаблон і копівіо[ред. код]

Дякую, що прибрав шаблон з цієї статті Первомайський краєзнавчий музей, але за правилами всі версії з копівіо слід стерти. Прошу це зробити відповідно до ВП:АП. Дякую. --Kharkivian (обг.) 10:15, 25 травня 2020 (UTC)

Добридень. Чесно кажучи не побачив на ВП:АП такого правила. Там лише «Якщо частина матеріалу, використаного в статті, дійсно порушує авторські права, то такий матеріал повинен бути вилучений і відповідне повідомлення має бути залишене на сторінці обговорення статті». Про старі версії нічого не вказано, але все ж приховав ті два редагування. YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 17:05, 25 травня 2020 (UTC)

Локомотив (Мездра)[ред. код]

Привіт, можеш написати статтю про той інший Локомотив 1929? --Jphwra (обговорення) 20:00, 31 травня 2020 (UTC)

@Jphwra: Не знаю нашо тобі цей недоклуб, який кілька років пограв в аматорських лігах і саморозпустився. Але якщо так хочеться, то нема проблем, YesТак Зроблено Локомотив 1929. А загалом в рамках Євровесни я болгарські команди майже доробив, залишились тільки 40-ві роки і раніше, не встиг їх. Може наступного року, як буде ще одна Євровесна, або якийсь болгарський тиждень, а може й ніколи, бо навряд настільки потрібні для української вікіпедії давно забути і розпущені болгарські клуби, що існували ще за царя. Та й взагалі клуби це не моя стихія, особливо маленькі нижчолігові, там поки розберешся де він у якому сезоні грав і які назви мав, то пів дня пройде. А потім це все ще й описати, створити статті про ті турніри ітд. Тому трохи з ними не встиг :( --YarikUkraine (обговорення) 14:59, 1 червня 2020 (UTC)

Питання від VolodymyrKl (14:41, 1 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як стати патрульним? Я вже маю більше 200 редагувань, а також біля 10 написаних власноруч сторінок. --VolodymyrKl (обговорення) 14:41, 1 червня 2020 (UTC)

@VolodymyrKl: Доброго дня. Для цього треба подати заявку на Вікіпедія:Заявки на права патрульного. Якщо спільнота за Вас проголосує, то отримаєте статус. Успіхів. Якщо будуть питання - звертайтесь. --YarikUkraine (обговорення) 14:46, 1 червня 2020 (UTC)
@YarikUkraine: Дякую! Так і зробив. Прошу Вас проголосувати за мене!
@VolodymyrKl: У Вікіпедії існує заборона на агітацію. Детальніше можна почитати тут — Вікіпедія:Канвасинг. Тому зробимо вигляд що я Ваше прохання за Вас проголосувати не бачив ), але більше нікого про це не просіть. Бажаючі проголосувати і обговорити у нас завжди знайдуться, повірте мені. Лишень можу порадити увімкнути таки функцію для виділення посилань на неоднозначності та перенаправлення, як це вказано у 4 питанні обговорення і змінити там відповідь на «Так». Ну і краще розібратись з вікіфікацію обговорень, подивитись як відповідали попередні кандидати і зробити так само, щоб Ваша відповідь була на окремому рядку від питання, інакше його важко помітити. Так буде естетичніше та більше шансів отримати права патрульного. Успіхів. --YarikUkraine (обговорення) 15:19, 1 червня 2020 (UTC)
@YarikUkraine: Дякую! Ще не у всіх деталях розібрався.
@VolodymyrKl: Нема проблем, звертайтесь. І ще, якщо ви пишете комусь на його особистій сторінці обговорення, то шаблон «Пінг» вживати зайве, бо сповіщення приходить і так. А з ним приходить подвійне. Достатньо його використовувати лише у випадку, якщо Ви звертаєтесь до людини в якомусь сторонньому місці. А так нічого складного нема, з часом розберетесь в усіх тонкощах. --YarikUkraine (обговорення) 15:26, 1 червня 2020 (UTC)

Список губернаторів Макао[ред. код]

Добрый день! Сделайте перевод на укр. язык этого списка из fr:Liste des gouverneurs de Macao, пожалуйста. Заготовка тут ru:Участник:Станислав Савченко/Список губернаторов Макао. Можно использовать гугл-перевод с фр. вики. Заранее спасибо! См. ru:Википедия:К удалению/9 января 2016#Список губернаторов Макао--Станислав Савченко (обговорення) 09:37, 7 червня 2020 (UTC)

Чтоб сделать перевод, надо знать португальский язык, чтоб эти фамилии перевести. Фамилии типа Docem или Magalhães я не представляю как перевести, да и в остальных где «о» переходит в «у» тоже надо быть знатоком. Так что не переведу, потому что будет много ошибок. --YarikUkraine (обговорення) 17:39, 7 червня 2020 (UTC)

Абдул Кадір аль-Бадрі[ред. код]

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 07:39, 19 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Тюркський марафон[ред. код]

Вітаю! Щиро вдячний за участь, а особливо за статті в рамках Тюркського марафону! Побачив, що Ви вилучили зі списку нових кілька статей Дми88 та інших користувачів і тепер вони у списку відсутні. Це випадково? --visem (обговорення) 20:03, 21 червня 2020 (UTC)

@Visem:. Добридень, так, там якийсь глюк був через конфлікт редагувань чи ще щось. І трохи повилучало. Я ніби все повернув, щодо Дми88, то я не бачу що там вилучилось. Але якщо що, то однозначно випадково. --YarikUkraine (обговорення) 20:51, 21 червня 2020 (UTC)
Добре, дякую. Там ще статті зі списку по датах повилучались, і не лише Дми88. Я тоді ще раз перегляну принагідно і поверну статті до списку. --visem (обговорення) 21:00, 21 червня 2020 (UTC)
@Visem: Нема питань. Прошу вибачення за те що створив незручності, не знаю чого так заглючило. Варто було певно відкотити ту правку, а не виправляти вручну, але чогось не подумав. --YarikUkraine (обговорення) 21:25, 21 червня 2020 (UTC)

Щодо статті Януш Микола Миколайович[ред. код]

Вітаю. При оцінюванні цієї статті я виявив, що дуже значна частина тексту містить переклад з білоруської вікі. Про це я не знайшов відповідного повідомлення. Виправте це. --Submajstro (обговорення) 05:04, 24 червня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 15:02, 24 червня 2020 (UTC)
Макс Ебонг Переклад з рувікі. Більше не нагадуватиму, конкурсні статті можуть бути дискваліфіковані. --Submajstro (обговорення) 18:20, 28 червня 2020 (UTC)
YesТак Зроблено, правда рувікі її взяла у білорусів, тому облізуть їх згадувати. Мені здається швидше було б просто виправити, ніж писати тут довгі пости. Але Ваше діло. А щодо конкурсу, то особисто мені начхати на ті рейтинги і статистики, я створював статті для підтримки конкурсу, а не щоб якусь дурню виграти чи якесь горде місце посісти. Тож як є бажання то дискваліфіковуйте хоч усе, собі ж гірше робите. А щодо перекладу, то знаєте скільки десятків, якщо не сотень статей в рувікі вкрали з моїх звідси? і це тільки те, що я бачив. Тому мене цим не здивуєш. --YarikUkraine (обговорення) 22:26, 28 червня 2020 (UTC)

Підсумок[ред. код]

Вітаю. Бачу ви підвели підсумок до обговорення, якому скоро виповнилося би 2 роки. У мене прохання: підведіть і тут підсумок, як буде час. Це обговорення теж із довгоживучих і йому теж скоро два роки буде :-(. Наперед дякую. --Flavius (обговорення) 08:34, 26 червня 2020 (UTC)

@Flavius1: Тут обговорення живуче в прямому сенсі, до останнього часу йдуть думки і обговорення, а в попередньому там обговорення давно вмерло, просто висіло мертвим грузом. А тут Ви цікаво зробили, самі виставили, самі аргументи і за вилучення подали, і проти, ще й самі перший підсумок підбили ))). Підбив я другий підсумок, якщо за певний час не буде оскаржень чи інших аргументів, то можна буде закривати і відправляти в архів. --YarikUkraine (обговорення) 15:28, 26 червня 2020 (UTC)
Справа у тому, що коли обговорень на ВП:ПС дуже багато, то старі ніхто не баче через те, що вони наче сховані, але як тільки обговорень меншає (стає до 30), то старі "з'являються" і їх бачать користувачі, які з тих чи інших причин не брали участі у ньому два роки назад. В такому разі обговорення фактично може тривати вічно (хоча тиждень дається). Саме по собі воно теж було мертвим як і про Промінь/Луч, поки я не підвів підсумок по ньому, хоча дійсно сам же його і відкривав, і поки його не стало видно всім, коли поменшало загалом на сторінці ВП:ПС обговорень. Наважився тоді підвести підсумок з двох причин: перше - ніхто ж не хотів підводити підсумок до ньго ), а друге - як бачите, не було підтримки на варіант Х. Проте як тільки я наважився закрити те обговорення, то одразу воно "ожило" в прямому сенсі ). Дякую, що закрили нарешті його. Не думаю, що другий раз (це вже буде нонсенс) оскаржуватиме той користувач підсумок. --Flavius (обговорення) 18:25, 26 червня 2020 (UTC)
Я звертався до користувача Flavius, щоб він не підбивав оскаржених обговорень, у яких він же сам підводив підсумок перший раз. Навіть уже не згадував тих, де він був стороною обговорення, але вирішив підбити, бо вони «старі», ніби це відміняє правила... Але він вдав, що не розуміє. Офіційно оскаржити я особисто не можу, не можуть чи не хочуть і більшість тих, що колись висловились в обговореннях. Тим більше, коли частину опонентів відправлено в бан руками «афілійованих» адмінів/арбітрів. Звичайно, можна обхіхікатись від того, як користувач сам виставляє, сам дискутує і сам підбиває. Навіщо нам правила, ха-ха-ха! Але всі ці викрутаси з назвами статей рано чи пізно вийдуть на своє. Вже вийшли десятки, досить подивитись архіви перейменувань за останні років 5. І навіщо прикладати стільки енергії і старань, ламаючи чиюсь роботу і відбиваючи користувачам бажання робити внесок? Питання риторичне. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:31, 1 липня 2020 (UTC)
Нагадаю вашу позицію в обговоренні по-батькові Рудницького: «...Я навів свою позицію, Ви свою. А вирішує спільнота і, як написано, бажано щоб підсумок підводили ті, хто не брали участь у обговоренні. Ми зацікавлені особи. Тепер від нас нічого не залежить.» Що відбулось за ці три роки таке, що ви тепер обговорюєте з користувачем його «небажані з точки зору спільноти» підсумки, сміючись та жартуючи? Вже «думка спільноти» в стороні? Mykola Swarnyk (обговорення) 04:46, 1 липня 2020 (UTC)
@Mykola Swarnyk: В чому взагалі проблема? Спільнота вирішила, а я лише підбив підсумок. Там було навпаки, я був спільнотою і наводив позицію, а хтось інший підбивав підсумки. Тут же я не висловлював під час обговорення жодної своєї позиції, підсумок провів на основі чужих аргументів. Тому «думка спільноти» все і вирішила, оскаржений підсумок Flavius'а я не розглядав. Хоча зняти з обговорення щодо перейменування свій же запит, залишивши стару назву це існуюча практика. Не можна почати обговорення, а потім у підсумку самому ж його і підтвердити, перейменувавши самочинно статтю. А коли хтось починає обговорення, потім бачить, що зробив помилку, закриває і залишає все як є, то де тут проблема? У ініціатора є право відмінити свою ініціативу і де в правилах вказано що це заборонено? Кожен має право виправити свою помилку. Але це дійсно смішно, коли людина спочатку аргументує за перейменування, а потім по ходу дискусії починає аргументувати проти свого ж запиту і в підсумку його закриває. Рідко у вікіпедії можна побачити як когось переконали і він змінює позицію, здебільшого тут уперлись рогом і все, ніякі переконання не діють. Тому це дійсно «ха-ха-ха», як ви сказали, і інколи можна потішитись певним веселим аспектам, а не бути серйозним. Якби той підсумком був на боці зміни назви, то це б дійсно було не смішно і фактичним порушенням, я би першим оскаржив такий підсумок. Але це не той випадок, якщо ви раптом десь на якесь обговорення щось виставите, а потім самі відмовитесь, то я Вам гарантую, що ніхто не буде говорити про порушення. А тут тим більше, бо аргументи все ж на боці старої назви. До речі, в тому числі і Ваш аргумент став ключовим у підбитті підсумку, я його використав і прийняв до відома. Тому не знаю чого Ви так тут нервуєтесь, коли рішення вийшло саме таким, яке Ви і хотіли. Так, ідеальніше було б не починати те обговорення взагалі, ну але якщо вже почалось, то вирішили ситуацію найкращим чином. Головне, що питання вирішено по справедливості, не бачу ніяких проблем ані у обговоренні, ані у моєму підсумку. І тим більше не бачу жодних неспівпадінь із моєю цитатою трирічної давнини. У обговореннях завжди головною є думка спільноти і це не обговорюється. --YarikUkraine (обговорення) 14:23, 1 липня 2020 (UTC)

Тройная корона (скачки)[ред. код]

Не ваша тема про скачки. Но все таки накидайте стаб ru:Тройная корона (скачки), пжл--Станислав Савченко (обговорення) 11:16, 3 липня 2020 (UTC)

Самп'єрдаренезе[ред. код]

можеш створити статтю про цей клуб? Щоб трохи узгодити історію команд з Генуї з такими назвами. --Jphwra (обговорення) 19:20, 3 липня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено. Самп'єрдаренезе. У розділі «Хронологія назв» додав інформацію про усі суміжні команди, з якими об'єднувались і роз'єднувались. Буде трохи легше розібратись. --YarikUkraine (обговорення) 23:23, 3 липня 2020 (UTC)

Питання від Shpilkinaolga (09:19, 8 липня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Сьогодні намагалася без реєстрації вфдредагувати кілька сторінок задля надання актуальної інформації про діяльність підприємства, в якому працюю. Чомусь мене заблокували адміни Вікіпедії з пр пискою вандалізм. Скажіть, будь ласка, що це означає і чрму я не моду надати актуальну і правливу інформацію? --Shpilkinaolga (обговорення) 09:19, 8 липня 2020 (UTC)

@Shpilkinaolga: Доброго дня. Так просто без посилань і чітких даних я не можу дати пояснення. Може проблема в тому що ви не надали джерело до свої інформації, може при наданні нової інформації ви вилучили якусь важливу стару інформацію, може дані, які Ви додавали, були рекламними. Дати відповідь наосліп я не можу, причин може бути безліч. Раджу запитати це у адміністратора, який Вас заблокував, ніхто інший краще пояснити не зможе. У випадку проблем — звертайтесь. --YarikUkraine (обговорення) 15:05, 8 липня 2020 (UTC)

Категорія:Гравці збірної Ірландії з футболу (1882—1950)[ред. код]

Вітаю. В останньому реченні все правильно? --Roman333 (обговорення) 09:32, 14 липня 2020 (UTC)

@Roman333: Добридень. А Ви вважаєте, що то не ірландські футболісти і не треба до категорії додавати? Звісно можно і розділити, як англійці, і створити en:Category:Irish association footballers (before 1923), для тих хто грав за цю збірну до 1923 року, а всіх інших до 1950 року включати до категорії Категорія:Північноірландські футболісти. Але як на мене то надто складно і для розуміння і для пошуку, та й анахронізмом буде, бо вони себе вважали саме ірландськими футболістами. Одним словом я створив як здавалось за краще, а ви якщо не згодні і хочете поділити — нічого проти не маю. --YarikUkraine (обговорення) 15:08, 14 липня 2020 (UTC)
Однозначної відповіді тут немає. Я зроблю через або і кожен користувач сам має вирішувати. Можна взагалі прибрати це речення. --Roman333 (обговорення) 15:47, 14 липня 2020 (UTC)
@Roman333: Нема проблем, прибрав те речення. --YarikUkraine (обговорення) 15:54, 14 липня 2020 (UTC)

Автопатрульний → відкочувач[ред. код]

Доброго вечора. Мабуть Ви хотіли користувачу надати права відкочувача, але надали автопатруль? ) --Нікалай Обг. 15:13, 15 липня 2020 (UTC)

@Mykola7: Добридень. Так, дійсно. Іншому користувачу надавав автопатрульного і помилково тут переплутав. Дякую що помітили і повідомили. Виправив. --YarikUkraine (обговорення) 15:18, 15 липня 2020 (UTC)
Будь ласка. Гляньте, ще будь ласка зразу, до цих статей, там користувача, щось пішло не так. Тут і тут. --Нікалай Обг. 15:26, 15 липня 2020 (UTC)
@Mykola7: Чесно кажучи, не дуже я зрозумів що там користувач хотів зробити. Я так розумію що через адміністративну реформу в нас виникає новий Яворівський район і йому треба окрема стаття [11]. Але це явно робиться не так. Поки відкотив все як було. Я думаю коли реформу остаточно впровадять, то буде ясно чи варто для усіх нових районів робити нові статті, чи можна буде продовжувати писати у старих. --YarikUkraine (обговорення) 15:36, 15 липня 2020 (UTC)
Дякую! --Нікалай Обг. 15:37, 15 липня 2020 (UTC)

Фото чемпіонів[ред. код]

Привіт! А фотографії, додані вчора, точно у вільному доступі? Зазвичай на football.ua у галереї вказують авторство фотографії. У випадку з вчорашніми файлами авторство не вказане.--З повагою, TnoXX parle! 11:38, 16 липня 2020 (UTC)

@TnoXX: Добридень. Якщо авторство не вказане, значить це їх фото і на них сайт дає вільний доступ. Коли вони беруть фото деінде, то вони позначають, наприклад ФК ДИНАМО КИЕВ чи GETTY IMAGES і на це вже вільна ліцензія не розповсюджується. Про це чітко вказано у шаблоні: The copyright holder and owner of the site, Кирилл Крыжановский, granted permission to distribute his photos under the following Creative Commons licence. Note: This permission applies only to images from photogalleries except images gathered from news agencies or image services like Getty Images.. Тому все чисто. --YarikUkraine (обговорення) 13:03, 16 липня 2020 (UTC)

Заявки на права патрульного[ред. код]

 • @YarikUkraine:, переношу продовження діалогу сюди. Допоможіть розібратися, про що саме йдеться у Вашому коментарі про «зовсім не відповідає» в статті Міхаель Кречмер.
Варіації щодо імені особи певним чином викликали варіанти. Саме тому було прийняте рішення залишитися на тому, який використано на найближчій до тематики сторінці.
Вчергове уважно перечитуючи пункти ВП:ПАТ відносно першоствореної редакції (до долучення інших користувачів), шукаю невідповідність по 10 основним вимогам. Наведений огріх перекладу – явний п.1 розділу «бажано, але не обов'язково» (Відсутність у статті орфографічних, пунктуаційних чи стилістичних помилок).
Чи про що саме Ваш коментар?
Наперед дякую за допомогу розібратися. Bolhrad (обговорення) 13:40, 16 липня 2020 (UTC)
@Bolhrad: п.2. Відсутність масових мовних помилок, що впадають в очі. Про ГДР у першому ж рядку я вже вказав. У шаблоні-картці неперекладені були параметри «освіта», «віросповідання» та «місце народження». Їх треба було або перекласти на Вікіданих, або безпосередньо вписати параметр у картку. А не лишати іноземний текст. Навіть це вже впадає в очі. А у самому тексті фрази типу «у 1998-у». Де Ви таке бачили? має бути або «1998 року», або «у 1998 році». Але явно не те що було у Вас. Про німецькі та інші іноземні слова я вже писав, вони допустимі у випадку якщо це або власна назва, або цитата, або якісь інші об'єктивні причини. У Вашому випадку ті німецькі слова не мають ніякої необхідності, навпаки усім, хто не знає німецької, не зрозуміло де ж навчався той політик і що то за незрозумілі слова. А це все є мовні помилки, бо ВП:УКРМОВА чітко вказує, що «В усіх статтях повинна використовуватися літературна українська мова». Щоб читати українську вікіпедію має бути достатньо знати лише українську мову. Інакше стаття автоматично є проблемною. Далі ви «Бундестаг» по усьому тексту пишете з малої літери, а то є власна назва парламенту. Власні назви пишуться з великої літери. Про ім'я дякую що пояснили, але це теж не аргумент, у інших статтях теж можуть бути помилки, не сприймайте якісь інші сторінки як істину в останній інстанції. Тільки правопис і ВП:МОВА. Ну і обов'язковим є встановлення шаблону {{DEFAULTSORT:Кречмер, Міхаель}}. Інакше у категоризації особа буде сортуватись по імені, а не по прізвищу, і знайти її буде дуже важко. Тож помилок дуже багато. Наявність статусу патрульного то не є якась привілея, з часом коли розберетесь із усіма тонкощами, статус обов'язково дадуть. --YarikUkraine (обговорення) 15:32, 16 липня 2020 (UTC)
Дякую за роз'яснення, хоча із «масовими мовними помилками» погодитися вкрай складно. Не без того, звісно є, але не більше ніж на п1 з необов'язкових. Тим паче, що люди різні – одні просапують з точки зору орфографії, інші розширюють контент й представленість. Ну а не стикатися з певною абревіатурою – так це найпоширеніша історія. Й такі випадки виправляються ботами (хоча, звісно, відтепер про Німеччину пам'ятатиму).
В цілому, Ваша позиція є зрозумілою – убезпечити енциклопедію від явних не відпатрульованих вад. Тоді питання до присвоєння статусу стає ще гостріше. Наприклад ці доопрацювання, або ця правка так само ілюструє Ваш підхід до високої якості патрулювання. Bolhrad (обговорення) 16:42, 16 липня 2020 (UTC)
@Bolhrad: Нема абревіатури ГДР. Те що якісь недолугі користувачі не знають що українською Німеччина, а не Германія, не значить що треба за ними повторювати. Так, у вікістаттях велика кількість помилок і я вже вище писав, що не треба їх сприймати як істину в останній інстанції. Є правопис і ніякої Германії там нема і бути не може. Дякую за те посилання, зараз повиправляю і у інших статтях.
Щодо другого Вашого питання, то там Ваша правка є помилковою. Порівняйте версію із заповненою вручну карткою і заповненою через Вікідані. Вікідані це добре, але якщо є можливість і бажання дати більше інформації і картку заповнили вручну, то не можна вилучати інформацію. Таким чином ви прибрали інформацію про нагороду та про художній напрямок тієї особи. Формально це вандалізм, вилучення значимої інформації. Взагалі не бажано прибирати дані із картки, а якщо шаблон від цього ще й страждатиме, то це взагалі заборонено. Тому я поверну попередню версію з більшою кількістю інформації. Цей приклад теж показує, що вам є ще яким премудростям навчатись, щоб мати статус патрульного. Вікідані не панацея, якщо хтось заповнив шаблон-картку то це не злочин і вилучати нічого не треба, якщо там нема помилок. А тим більше якщо там розширена інформація. --YarikUkraine (обговорення) 20:35, 16 липня 2020 (UTC)

Амед (футбольний клуб)[ред. код]

вичитай будь ласка цю статтю --Jphwra (обговорення) 15:40, 17 липня 2020 (UTC)

@Jphwra: YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 15:57, 17 липня 2020 (UTC)

Питання від Бичкова О.С. (10:16, 20 липня 2020)[ред. код]

Добрий день. Мене цікавить як змінити назву над текстом. Текст починається з Ігнатьєв. А Заголовок Музикін...При спробі внести зміни . редагування не активне. Дякую. --Бичкова О.С. (обговорення) 10:16, 20 липня 2020 (UTC)

@Бичкова О.С.: Чесно кажучи я не зрозумів питання. Якщо перейменувати саму статтю, то зверху є відповідний розділ. --YarikUkraine (обговорення) 18:07, 20 липня 2020 (UTC)

ВП:ЗППП[ред. код]

ред.№ 28941512 — уточніть, будь ласка, кого ви назвали «московською консервою»: мене (я започаткував ту заявку), чи AlexKozur (який підтримав позбавлення користувача прав патрульного)? І на чому базується ваше звинувачення в переслідуванні? Також мене цікавить, які такі (ще й «усі»?) вказані «звинувачення» (у лапках? справді?) можна знайти в кожного патрульного? В кожного патрульного є масові порушення авторських прав? Є маніпуляції й містифікації? Є купа чужих файлів, завантажених як власні? Ви, бува, не забули, що таке нейтральна точка зору і заборона оригінальних досліджень, що, на додачу до порушення авторських прав у статтях, зачіпає одразу три перші основи Вікіпедії? --Piramidion 19:10, 21 липня 2020 (UTC)

@Piramidion: Вітаю. Взагалі-то я мав на увазі одного усім відомого адміністратора рувікі, який цього і не приховує. І там переслідування користувача Бровар однозначне і очевидне. А всі інші, хто йому підігрує, це вже я не знаю з якої причини, чи то фінансової, чи то ідеологічної, чи то від нерозуміння, чи просто потролити хочеться. Я не знаю і мені це не цікаво, кожен вчиняє так, як дозволяє йому совість, хоча щодо того що саме ви почали цю заявку, то це мене дуже здивувало. Зате коли Ви потім наклали блокування тільки на одну сторону конфлікту, то вже не дивувало, бо вже знав на якому Ви боці. Щодо маніпуляцій й містифікацій, то однозначно це заборонено і недопустимо у Вікіпедії. Але у Бровара їх нема. Так, є неточності і проблеми у тих статтях і файлах, але дійсно нічого серйозного, є лише звинувачення від адміна у цих містифікаціях. Якщо щось не подобається русскому міру, значить це все вигадки і містифікації, має бути лише стаття про вєлікую рассею. Ну так не працює, а Ви ці консервні «аргументи» вирішили використати для позбавлення статусу патрульного. Тому використання російських фейків ніяк інакше як «звинувачення» у лапках назвати не можна. Справді. І я радий, що в обговоренні це всі користувачі, окрім одного, помітили і швидше за все ні до чого те обговорення не приведе. Хіба що хтось з арбітражним комітетом «порішає», але то вже інше питання, будемо дивитись за їх рішенням. --YarikUkraine (обговорення) 20:34, 21 липня 2020 (UTC)
Якщо вам «не цікаво», і ви не розбираєтесь у ситуації, бо вам «не цікаво», і вам не цікаві «звинувачення», бо ви маєте свою упереджену думку — це не робить вам честі як адміністраторові. Робити висновки, без аналізу аргументів, бо аналізувати — «не цікаво», а значно простіше навішувати ярлики — це поведінка, яка не личить адміністраторові Вікіпедії. Чомусь Юрко Градовський переписав статтю про УДР, і копівіо побачив (попри протилежний аргумент в обговоренні на ВП:ЗППП), тоді як ви розкидаєтесь оцими «консервними» епітетами. Та й згаданий тут адміністратор рувікі переписав статтю про УНК — теж чомусь ніхто не жаліється. Не скажу, що ви мене здивували — здивувала мене свого часу ваша реакція на зняття обмеження з Миколи Сварника, і порівняно нещодавній підсумок по УДР, де ви, з такою впевненістю пустивши шпильку в мій бік, продемонстрували своє (я б сказав — кричуще) нерозуміння процедури. Будь ласка, вгамуйте трошки свої упередження, і час від часу нагадуйте собі, що НТЗ — це друга основа Вікіпедії. А ще є ВП:НО, ВП:ПДН, і ВП:ПАТ, які вам теж не завадило б освіжити в своїй пам'яті, зважаючи на той ваш коментар у дифі.--Piramidion 21:07, 21 липня 2020 (UTC)
@Piramidion: Не перекручуйте факти, мені не цікаво чому ви перейшли на інший бік. А доля статті і збереження користувача мені дуже цікава і я за тією історією давненько спостерігаю. Я свого часу теж починав з написання історичних статей, але з часом зрозумів, що постійні конфлікти, які від цього виникають, то не для мене і перейшов у футбольну сферу, яка мало кого цікавить і в якій нема проблем. Тому коли побачив людину, яка на відміну від мене не пішла простим шляхом, а продовжила боротись, то я можу лише допомогти такій людині. Якщо Ви вважаєте, що підтримувати проукраїнські позиції це є упереджена думка, то хай для Вас так і буде. Я вважаю інакше, проукраїнська позиція це єдина допустима в наш час. Якби вона була у всіх, то і війни б не було, і більшості б проблем не було теж. А якщо для Вас нейтральна точка зору це давати слова терористам, щоб вони нам розповідали чому триває війна, або давати слова російським адмінам, щоб вони нам розповідали які статті мають залишитись в укрвікі, то для мене це не НТЗ, а чисто зрадницька позиція і такої «неупередженої думки» від мене ніколи не буде. Варіант "А що скаже Сталін у виправдання Голодомору" не пройде. А щодо Миколи Сварника, то моя бурхлива реакція була по ділу. АК вчинив неймовірну дію, і я всіма засобами кричав що ж ви робите?? Ніхто не почув, зробили як схотіли, в підсумку невинні користувачі нарвались на купу нових образ від Сварника і навіть арбітри змушені були визнати помилковість свого рішення і його скасувати. Ну і в підсумку історія розсудила, я виявився правим, рішення яке винесло наше скликання АК було єдино правильним. І навіщо цим було займатись? Щоб знати що лев тебе вкусить, не обов'язково заходити до нього у клітку. Тому не знаю чим Вас могла здивувати реакція людина, яка намагалась не дати зайти людям у клітку і завчасно розповідаючи що з ними буде. Я завжди дію на користь і лише на користь укрвікі і порушити НТЗ, ВП:НО, ВП:ПДН, ВП:ПАТ чи ще щось можу тільки коли їх дотримання веде до шкоди вікіпедії, для цього ж і існує офіційне правило: ігноруйте усі правила. --YarikUkraine (обговорення) 21:42, 21 липня 2020 (UTC)
Вікіпедія не має національності. І ви знову оцінюєте форму, а не суть. Ви не вникаєте в питання, а шукаєте певні маркери, на основі яких робите висновки (зазвичай — хибні). Вам не цікаво, чому я «перейшов на інший бік», бо ви побачили оті маркери, і вам уже було байдуже на суть. Це і є упередження. А нетерпимість до «російських адмінів» (ви знову забуваєте, що йдеться про мовну, а не національну версію Вікіпедії, а також про те, що чимало продуктивних та шанованих користувачів укрвікі є також редакторами рувікі) — це взагалі дискримінація за національною ознакою, що у Вікіпедії заборонено в принципі. Узагалі про вибір «сторони» — див. ВП:МИВОНИ. Щодо Миколи Сварника — кожен повинен мати другий шанс, і АК скористався ВП:ПДН для прийняття того рішення, при цьому не забувши про запобіжник. Не бачу в цьому нічого неймовірного, хоча результат був цілком передбачуваний — так, багато в чому марний, але ж у нас спільнота толерантна до тих, хто ображає інших. --Piramidion 04:34, 22 липня 2020 (UTC)
Арбітрів ніхто не «вичищав» і право на це не має. Як були вони обрані минулого року, так і працюють досі. Тому не вигадуйте. --YarikUkraine (обговорення) 14:46, 28 липня 2020 (UTC)
Ще раз повторюю. Це ті самі арбітри, які з Вас зняли обмеження, вони ж і наклали їх назад. Ані я, ані Piramidion вже не були тоді арбітрами, а все одно винні. Мої аргументи вони не сприйняли і я їх писав не десь у приват чи по телефону, а у відкриту тут, щоб усі могли бачити, в тому числі і Ви, бо мені нема чого приховувати. Я не займаюсь закулісними перемовинами, що б Ви тут не вигадували. І нікого за борт не викидав, а тим більше нікого не змушував вас додушувати. Це чистої води Ваші фантазії. Я лише попереджував про наслідки, які будуть від розблокування. Ну а результат Ви знаєте, і це не тому що я чи хтось інший змусив, а просто тому що це було очевидно. Ви якісний дописувач, але у спілкуванні завжди переходите на особистості і образи. Щодо згадування мною про консерву, так це ж не особиста образа конктретного користувача, а констатація факту, який повільно, але впевнено поширюється у вікіпедії. Не треба змішувати різні речі, я ніколи у особистому спілкуванні не переходжу на особистості і якщо бачу якусь «консерву», то просто обходжу стороною і Вам раджу. Якщо бачиш калюжу, то не треба в неї лізти, краще і для себе і усіх її обійти. А Ви ж стрибаєте прямо в центр калюжі, а потім ображаєтесь що вас блокують, коли усі навколо мокрі. Мені не важко вибачитись, якщо я Вас чимось образив, але обмеження наразі я вважаю єдиним правильним варіантом. Від Вас набагато більше користі у інших просторах. --YarikUkraine (обговорення) 16:31, 28 липня 2020 (UTC)
Ніде я конкретного користувача не називав, не брешіть. Я лише сказав що існує такий користувач, а хто він, то вже кожен хай сам визначає в міру своєї розпущеності і рівні знань стану нашої вікіпедії. І конкретно називати я не збираюсь, бо вони тільки і чекають, щоб теж почати моє переслідування, а може й блокування чи позбавлення статусів за порушення ВП:НО. Ні, дякую. Формальних приводів я давати не буду, а от Ви їх постійно даєте, а потім знаходите ворогів навколо, які в усьому винні. Даю Вам підказку, не з того боку ви шукаєте ворогів, вони трохи в іншому місці. А можливо і друзів теж, бо явно Ви не випадково зайшли на мою СО і помітили листування, а якийсь «благодійник» вам це показав із бажанням нас нацькувати один на одного. От і думайте хто вам ворог, а хто друг. --YarikUkraine (обговорення) 20:19, 28 липня 2020 (UTC)
Ну так, якщо така бурхлива реакція, значить я вгадав ). Хоча що тут вгадувати, і так очевидно, якщо Ви ніколи мою СО не відвідуєте, а тут відразу з'явились, значить комусь це було дуже треба. Ну вітання йому, можу навіть здогадатись кому. Якби я хотів щось сказати поза плечі, то робив би це не на СО, але знову ж повторюю, це не мій стиль. Мені приховувати нема чого. А пінгувати треба при звертанні і бажанні отримати відповідь. Та коли просто йде обговорення і воно не передбачає якогось стосунку до того користувача, то ніяке пінгування не треба. Це Ви собі самі шось там вигадали. Почитайте хоч правила. Тому не треба погрожувати, приліталка ще не виросла. Героям слава! --YarikUkraine (обговорення) 23:51, 28 липня 2020 (UTC)

Привіт[ред. код]

Я бачу ти трохи забив на футболістів, тому вирішив підкинути роботи з цьогорічних національних чемпіонатів Англії (2 гравці); Іспанії (4 гравці); Португалії (2 гравці); Туреччини (2 гравці) та Франції (3 гравці). Загалом 13 гравців, споддіваюсь ти не забобонний, а за пару діб вони будуть сині. Завчасно ДЯКУЮ. --Jphwra (обговорення) 19:58, 27 липня 2020 (UTC)

@Jphwra: Чого забив? Створюю з інкубатора постійно. Додавай туди кого хочеш і як буде заготовка, то створю, нема проблем. Зараз там все ще молодіжні чемпіонати світу, вже другий рік їх роблю з перервами, але ніщо не заважає паралельно і інших зробити. --YarikUkraine (обговорення) 21:12, 27 липня 2020 (UTC)

Вітаю. Повдивлявся в гравців італійської молодіжки, що залишилися. Вони там такі, хіба що формально значимі. Я їх потихеньку ботом позакидаю. Якщо ж Ваша наснага до футболістів ще не вичерпалася, може продовжимо справу, яку системно почав наразі певний час неактивний колега Ssbond? Маються на увазі гравці чемпіонатів світу. Я потім приводжу до людського вигляду статті про відповідний турнір. Наразі процес зупинився на ЧС-1958, по якому не вистачає аргентинців й англійців. Не візьметесь за них? --Thevolodymyr (обговорення) 19:48, 4 серпня 2020 (UTC)

@Thevolodymyr: Добридень. Ну якщо Ssbond був не проти, то можна. Не хотілось б, щоб людина повернулась, а тут вже його місця зайняли. Тож якщо що, то я скажу що то Ваша ініціатива і я ні до чого ))). А якщо серйозно, то я бачив, що Ssbond робив саме у тих заготовках упор на матчі чемпіонатів світу — коли вийшов, скільки зіграв ітд. Я так ніколи не робив, та й якось нема бажання, тому буде у моєму стилі, «зіграв 2 матчі» і все. Тим більше зараз щось сайт статистики ФІФА полетів, ані протоколи матчів, ані статистика гравців, нічого не працює. Може відремонтують, але поки навіть інколи просто дізнатись скільки ігор зіграв важко. Хіба що через архів ту статистику дивитись, але то дуже марудно кожен раз шукати архів сторінки. Тож думаю, що то швидко буде. Тим більше одне діло якісь там гравці молодіжок, а інше діло учасники чемпіонатів світу. Я не дуже слідкував кого конкретно ви робили, якщо лише авторів голів і інших топ-гравців, то буде повільно, бо там буде що про них написати. Тим більше я ж ще й паралельно молодіжні чемпіонати світу роблю, а потім планую хоч мінімальні стаби і по континентальних молодіжних першостях. Добре, буду знати що то теж «мої» заявки і потроху робитиму. А якщо ж там будуть усі підряд, разом з купою другорядних, то звісно буде швидше. Одним словом давайте спробуємо, а там буде зрозуміло що з того вийде. --YarikUkraine (обговорення) 20:49, 4 серпня 2020 (UTC)
До речі, якщо мова про топ-гравців, то там явно часто буде статистична таблиця. Все хотів спитати, чи можна у ній якось аби бот автоматично прибирав оті посилання на сезони у клубах, які йдуть у першій колонці. Ну або хоча б додавав :it:. Тільки там треба уважно подивитись, бо зараз бот при переносі модернізує дефіс в тире і просто додати :it: не працює і відправляє на порожню сторінку. Тому доводиться завжди їх просто вилучати, оскільки в нас поки ще далеко до створення сезонів про клуби. Є лише про українські і незрозуміло чому два сезони «Парми» і ті з розривом в 10 років. І навряд у найближчі роки щось зміниться. --YarikUkraine (обговорення) 20:54, 4 серпня 2020 (UTC)
Дуже дякую, бо не хочеться кидати гарну справу на півдорозі. Щодо прибирання посилань на сезони клубів, то швидкого рішення немає, адже я таблицю клубної статистики не розбираю на складові, а «перекладаю» автозамінами. Але принаймі для учасників перших повоєнних ЧС ця проблема не дуже актуальна, адже клубні таблиці в статтях про них в італійців дуже рідко зустрічаються. --Thevolodymyr (обговорення) 21:34, 4 серпня 2020 (UTC)

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали найактивнішим досвідченим користувачем в українській Вікіпедії у червні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проект читайте тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 08:28, 11 серпня 2020 (UTC)

Щиро дякую за нагороду, але визнання і віртуальної згущівки достатньо. ) --YarikUkraine (обговорення) 14:44, 11 серпня 2020 (UTC)
Зрозумів; дякую, що відписали (і перепрошую за довгу відповідь). --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:42, 22 серпня 2020 (UTC)

Статтю Pro Evolution Soccer 2008 висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Pro Evolution Soccer 2008, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 12 серпня 2020, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. ---- ElrONE 16:54, 12 серпня 2020 (UTC)

Статтю Pro Evolution Soccer висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Pro Evolution Soccer, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 12 серпня 2020, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. ---- ElrONE 16:56, 12 серпня 2020 (UTC)

Статтю Pro Evolution Soccer 2010 висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Pro Evolution Soccer 2010, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 12 серпня 2020, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. ---- ElrONE 16:57, 12 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 16:09, 17 серпня 2020 (UTC)

Мартин Бланд[ред. код]

Добрый день! Помогите мне, пожалуйста. Можете накидать стаб?--Станислав Савченко (обговорення) 04:44, 27 серпня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено Мартін Бленд --YarikUkraine (обговорення) 12:31, 27 серпня 2020 (UTC)
Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 14:30, 27 серпня 2020 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Висунув Вашу кандидатуру в арбітри на сторінці ВП:Вибори арбітрів/2020/Кандидати. Прошу надати згоду.--Andriy.v (обговорення) 20:13, 5 вересня 2020 (UTC) Добридень. Так, дякую за запрошення. Подивлюсь на інших кандидатів, тоді в залежності від результатів ближче до 10 числе прийму рішення. --YarikUkraine (обговорення) 14:39, 6 вересня 2020 (UTC)

не приховано[ред. код]

Вітаю!

Звертаю увагу, що усе видно, наприклад diff.

Пригадую Біле сонце пустелі, епізод на 30-й секунді.

Yuri V. в) 18:48, 9 вересня 2020 (UTC).

@Yuri V.:Добридень. Не зрозумів до чого тут цей епізод з фільму, але дійсно було видно. Закрив для читання ще дві версії. --YarikUkraine (обговорення) 19:58, 9 вересня 2020 (UTC)
То жартівлива художня алегорія, ілюстрація, коли люди гадають, що все приховано. Колись були дуже поширені картини та скульптури: алегорія часу, алегорія мудрості, алегорія права тощо. — Yuri V. в) 21:16, 11 вересня 2020 (UTC).

Питання від Larson36 (20:51, 14 вересня 2020)[ред. код]

Доброї ночі.Прошу пояснити критерії значимості для публічних осіб і які категорії публічних осіб з числа посадовців для Вікіпедії значимі,а які-ні.Дякую --Larson36 (обговорення) 20:51, 14 вересня 2020 (UTC)

@Larson36: Доброї ночі. Усі критерії значимості політиків тут — ВП:КЗПГД. Якщо особа не підпадає під жоден з 9 пунктів, то він не значимий як політик. --YarikUkraine (обговорення) 22:24, 14 вересня 2020 (UTC)

Марія Воронцова[ред. код]

чому вилучили, не бачив обговорення на повідомлень на моії сторінці.


Цю сторінку було вилучено. Для довідки нижче наведені відповідні записи з журналів вилучень, захисту й перейменувань цієї сторінки.

01:19, 2 грудня 2019 YarikUkraine обговорення внесок вилучив сторінку Марія Воронцова (зміст був: «Шаблон:Use dmy dates {{Особа | ім'я = Марія Воронцова | image = | caption = | оригінал імені = Мария Владимировна Путина | дата народження = 28.04.1985 | місце народження = Ленінград...», єдиний автор: UkrainianCossack (обговорення)) (подякувати)


--UkrainianCossack (обговорення) 21:15, 14 вересня 2020 (UTC)

@UkrainianCossack: Добридень. Вилучена, оскільки стаття щодо цієї особи вже існувала багато років — Путіна Марія Володимирівна. Ви створили дублікат, будьте уважні на майбутнє при створенні нових статей і перевіряйте чи не існують вони вже. Подібні статті підпадають під швидке вилучення, яке не передбачає обговорення, тому його і не було. Ви завжди можете доопрацювати стару статтю

Чи є цеп?[ред. код]

Вітаю!

Ваша характеристика Piramidion-а (ЗППА 14:13, 16 вересня) запам'ятовується. На перший погляд здається - як влучно!

Тому саме вас прошу перенести мій голос "за" на ЗППА, Piramidion 2.

Детальне пояснення голосу

Чи є цеп? Чи лише в уяві?

Інтелектуали, Троцький, Бухарін та ін., були певні, що привітний до них неговіркий грузин з досить примітивним інтелектом дуже корисний для них. Вважали його значно нижчим за себе. Допомагали, написали йому курс лекцій "Основы ленинизма". Обрали секретарем ЦК. Навіть у 1930-ті Бухарін повірив у можливість примирення, написав Конституцію.

Характер Piramidion-а має одну важливу рису. Він не заспокоїться, доки хтось з ним незгоден. Він ненавидить усіх, хто його критикує, і не приховує ненависті, говорить у вічі. Психологія диктатора. Як Лукашенко, чи колись Темучин.

Символом Вікіпедії є пазли. Але люди народжені різними, не пазли. Щоб люди підходили один до одного, вони мають поважати гідність та думки один одного.

Межею для кожного є спільна адекватна система понять та правил. Підкреслюю - адекватна. Зараз система понять надто бідна.

Piramidion не поважає нікого. Тим, хто має повноваження, до певного часу кориться. Наприклад, слово НікКа вважає за останню інстанцію.

Він вважає абсурдом, блокує та переслідує за невизнання омріяної ним єрархії. Але єрархія та Вікіпедія несумісні! У Вікіпедії існує певний порядок прийняття рішень - ВП:КОНС, в надскладних випадках голосування.

Усі рівні! Закон для всіх один!

Piramidion не визнає ВП:КОНС, аргументи, які не розуміє, називає ВП:НДА.

Кожен адмін чи арбітр, для запобігання повторним порушенням, підлягає блокуванню чи бану (персональним обмеженням) так само, як і звичайний користувач.

Не згоден з Павлом: Piramidion не Підліснюк, той мав друзів - ворогів укрвікі, цей має за ворогів тих, хто мислить не так, як він, хто руйнує його образ Вікіпедії, несумісний з її метою розповсюдження знань кожному.

Існує принципове зловживання правами адміністратора. Яскравий приклад: залякав фахівця, без жодного порушення заблокував мене, заодно зруйнував систему прийняття рішень на ВП:ПС, задля цього підтримав маргінальну антинаукову назву.

Звісно, розумним рішенням було би не повне позбавлення прав адміністратора, а жорсткі персональні обмеження. Колись на ВП:К-А пропонував для Piramidion-а залишити повноваження, але ввести обмеження (link пізніше). Мене не підтримали. Зараз обмежень немає. Це дуже, понад край небезпечно.

Тому, за відсутності обмежень, "за" позбавлення. Після накладення розумних обмежень буду за повернення прав адміністратора.

З повагою,

Yuri V. в) 19:57, 17 вересня 2020 (UTC).

Добридень. Нема проблем, маєте право просити будь-кого. Переніс голос. --YarikUkraine (обговорення) 20:13, 17 вересня 2020 (UTC)

Домінік Келверт-Льюїн (в червоному)[ред. код]

Хет-трики + Евертон з цьогорічного → Чемпіонат Англії з футболу 2020—2021: Прем'єр-ліга --Jphwra (обговорення) 05:30, 20 вересня 2020 (UTC)

@Jphwra: Переклав англійську статтю вручну. Але я вже раніше писав, що достатньо просто закидати таких на запит в інкубатор, а там вже точно хтось створить, і не треба возитись із тими таблицями та шаблонами, як я оце щойно. --YarikUkraine (обговорення) 21:32, 20 вересня 2020 (UTC)

Мадридське Йе-йе[ред. код]

Вітаю, Ви створили нову сторінку, але чому не назвали її Мадридське Є-є?, мені здається коли є літера "є" навіщо писти "йе".--Vity OKM (обговорення) 22:28, 23 вересня 2020 (UTC)

Вітаю. Бо назва походить від музичного стилю, а він називається саме Йе-йе. Очевидно що стаття, яка обігрує ту назву, не може називатись інакше. --YarikUkraine (обговорення) 21:51, 23 вересня 2020 (UTC)

Суперкубок УЄФА 2020[ред. код]

привіт. Треба доробити бо матч зіграно ще 24, а дані відсутні.... Явно косяк --Jphwra (обговорення) 18:03, 26 вересня 2020 (UTC)

@Jphwra: YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 19:06, 26 вересня 2020 (UTC)
дякую. прошу ще глянуги статтю про гімн ЛНР, можеш по моєму внеску знайти. Там щось геть не те що треба і потрібна щоб це зробив адмін --Jphwra (обговорення) 19:09, 26 вересня 2020 (UTC)
@Jphwra: Переніс до основної статті про організацію, нема там чого окрему статтю тримати. --YarikUkraine (обговорення) 19:27, 26 вересня 2020 (UTC)

Питання від Pavel.gulcov (13:48, 27 вересня 2020)[ред. код]

Як я можу створити свою сторінку у Вікі? --Pavel.gulcov (обговорення) 13:48, 27 вересня 2020 (UTC)

@Pavel.gulcov: Усю необхідні інформацію щодо створення статті Ви можете отримати тут — Довідка:Створення нової статті. --YarikUkraine (обговорення) 14:14, 27 вересня 2020 (UTC)

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви один з найактивніших досвідчених користувачів в українській Вікіпедії у серпні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проект читайте тут. --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 13:58, 30 вересня 2020 (UTC)

@AnnaKhrobolova (WMUA): Дякую за визнання, проте я вже отримував вікізгущівку за червень, тож 5 місяців явно не пройшло для повторного нагородження. Сподіваюсь Ви знайдете когось більш достойного, хто її не отримував останнім часом. --YarikUkraine (обговорення) 19:20, 30 вересня 2020 (UTC)
Дякую, щозауважили! Обов’язково відзначимо наступного у рейтингу! --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 06:10, 1 жовтня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

 1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
 2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
 3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
 4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

 1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
 2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
 3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Вітаю з обранням до АрбКому![ред. код]

Бачу вже й ВП:Футбольна кліка укрвікі пробралася до АрбКому :) А якщо серйозно, то вітаю з обранням до АрбКому XI скликання! Творчої наснаги, та легких (у правовому/юриспридентському сенсі) позовів!--piznajko 18:35, 4 жовтня 2020 (UTC) @Piznajko: Ну так, не футболом єдиним... ) Дякую за привітання, сподіваюсь розберемось і з легкими позовами, і з не дуже. І дякую за підтримку на голосуванні. --YarikUkraine (обговорення) 22:46, 4 жовтня 2020 (UTC)

Тампіко, Мексика[ред. код]

Добрий день. Допоможіть розібратися.

У статті Рауль Арельяно натрапив на помилку шаблону {{не перекладено}}. Стаття посилається на клуб es:Club Deportivo Tampico A.C. під назвою Тампіко (футбольний клуб), але наша стаття прив'язана до іншого Тампіко es:Tampico Madero Fútbol Club. І в самих статтях іспанською наче зазначено, що не варто їх плутати, але вказано одне місто і один стадіон. Але в es:Tampico Madero Fútbol Club заснування 1982 рік, в нашій статті 1945, як в es:Club Deportivo Tampico A.C. до якого вона не прив'язана. Заплутався ))) Можливо це фактично один клуб але з якимись юридичними змінами і варто просто прибрати шаблон і нехай буде посилання на Тампіко (футбольний клуб), чи це ж все-таки різні клуби? Можливо ви допоможете розібратися, тематика вам близька. Дякую --Artem Lashmanov (обговорення) 14:56, 6 жовтня 2020 (UTC)

@Artem Lashmanov: Добридень. Дійсно, історія дуже заплутана. Це фактично один клуб, але одна стаття не виходить. Як я зрозумів із прочитаного, історія така: 1945 року було створено «Депортіво Тампіко» і по завершенні сезону 1981/82 клуб через фінансові проблеми розпався. А на його базі з наступного сезону стала виступати інша команда «Тампіко-Мадеро». У нас історії клубів об'єднали, а в іспанській і деяких інших вікі розділили, створивши окремі статті. Обидва варіант цілком допустимі, з одним уточненням — 2015 року відродилось «Депортіво Тампіко» і грало у сезоні 2015/16 у чемпіонаті Мексики паралельно з «Тампіко-Мадеро», правда у більш нижчому 4 дивізіоні, але з нього вилетіло і далі сліди команди я не знайшов. Тобто правильніше було б все ж мати дві окремих статті, бо клуби існували паралельно, але перекладати я не ризикну, то треба розбиратись в тонкощах іспанської мови. Думаю, хай краще висить шаблон «не перекладено», може знайдеться добра іспаномовна душа, яка розділить якісно статті. --YarikUkraine (обговорення) 16:07, 6 жовтня 2020 (UTC)
Дякую за допомогу. Цілком з вами згоден, що без знання мови, буде важко розділити, щоб зберегти ще й логіку посилань з інших статей. В шаблон мабуть додам все ж існуючу нашу сторінку, все одно в ній описана об'єднана історія клубів. І логічно що футболіст буде посилатися на неї, поки хтось не візьметься ґрунтовно розділити історію клубів. --Artem Lashmanov (обговорення) 16:20, 6 жовтня 2020 (UTC)
@Artem Lashmanov: Ну в такому випадку шаблон {{не перекладено}} взагалі не потрібен. Він якраз і існує для ситуацій, коли посилається на статтю без української інтервікі. А так можна було просто дати посилання. Але нехай вже буде як є, спеціальний бот шаблон все одно скоро вилучить. --YarikUkraine (обговорення) 15:43, 7 жовтня 2020 (UTC)
Так я через його сторінку і натрапив на статтю. Дивлюся де він не може прибрати шаблон і підправляю, спочатку з'ясувавши причину. А він потім проходить і виправляє посилання і у своїй таблиці --Artem Lashmanov (обговорення) 16:21, 7 жовтня 2020 (UTC)
@Artem Lashmanov: А, ну тоді чудово, дякую. --YarikUkraine (обговорення) 16:25, 7 жовтня 2020 (UTC)

прохання про швидке видалення сторінок[ред. код]

Доброго дня. Пропонуються до видалення дві сторінки — посилаються на ряд категорій, зокрема: «Категорія:Фільми Вадима Кастеллі»
Доброго дня. Ці посилання є особистими сторінками користувачів, тому вилучення чернеток лише за бажанням самих користувачів. --YarikUkraine (обговорення) 13:54, 10 жовтня 2020 (UTC)

en:2020 Hyderabad floods[ред. код]

Накидайте заготовку, пожалуйста --Станислав Савченко (обговорення) 13:03, 26 жовтня 2020 (UTC)

Повінь у Гайдарабаді (2020) --YarikUkraine (обговорення) 21:07, 26 жовтня 2020 (UTC)
Огромное спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 05:37, 27 жовтня 2020 (UTC)

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний YarikUkraine, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 15:39, 20 листопада 2020 (UTC)

Питання від Do co co co co co co (08:51, 28 листопада 2020)[ред. код]

Чи згодні Ви створити сторінку про шоу Холостячка? --Do co co co co co co (обговорення) 08:51, 28 листопада 2020 (UTC)

Ні, я не знавець подібного шоу. --YarikUkraine (обговорення) 09:28, 28 листопада 2020 (UTC)