Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

«Крісіума»[ред. код]

Вітаю! Прошу, за можливості, переглянути вище вказану статтю! Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 22:19, 20 січня 2019 (UTC)

Добридень. Переглянув, виправив що помітив. Але все ж раджу Вам не перекладати з португальської, надзвичайно велика кількість помилок, доводилось виправляти майже у кожному абзаці і не по одному разу. І я певен що виправив я далеко не все, лише те, що помітив. Складний текст, інколи навіть важко зрозуміти контекст. Але вже нехай буде, дякую за цю титанічну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 01:53, 21 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Та я б з радістю брав би ту ж ангійську версію, але вона менш інформативна. У Вас же повний карт-бланш — якщо в розділі «Історія» щось не зрозуміле (або вважаєте зайвим, надміру детальним) можете спокійно видаляти. Жодних питання (в тому числі й образ не буде). З вдячністю та повагою, --Дми88 (обговорення) 6:55, 21 січня 2019 (UTC)
Та я так і робив, наприклад прибрав речення «У штаті він не зміг провести хороший чемпіонат, не вийшовши на чотири місця повороту та повернення, що призведе команду до фінальної стадії.» бо не зрозумів що воно значить ) --YarikUkraine (обговорення) 16:00, 21 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Привіт! Сьогодні стартував Вікімарафон. просто нагадую, що для СО нових статей в цей період пропонується додавати шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую!--Anntinomyобг 08:41, 26 січня 2019 (UTC)

Я так розумію що той марафон для залучення нових учасників і спонукання створення ними статей. А я їх і так робитиму, незалежно від того чи є цей марафон чи нема. --YarikUkraine (обговорення) 16:02, 26 січня 2019 (UTC)

Шаблон:Футболіст[ред. код]

Доброго дня. Я стосовно інтеграції нагород з вікідати до шаблону. Останнім часом неодноразово зустрічав статті, де нагороди розтягували картку ледь не на півекрану. Сьогодні зайшов на Жузеп Гвардіола і вирішив таки знайти причину ). Мені здається, що тут користі менше, ніж шкоди... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:47, 2 лютого 2019 (UTC)

Добридень. Чесно кажучи, це не якась моя вигадка. Така інтеграція є і у «дружніх» шаблонах {{Спортсмен}}, {{Особа}} та інших. З довгими назвами великих проблем нема, варто просто встановити плашку, як я і зробив це на сторінці Гвардіоли у Вікідаті і вже картка не розтягується, а замість довгих слів з'являється маленька картинка. Просто, як завжди, не все можна помітити і переробити, мало рук. Але де бачу — то виправляю. В ідеалі користі від цього багато: по-перше збільшує категоризацію, по-друге збільшує інформативність, ну і по-третє збільшує зв'язність, бо вручну цього ніхто ніколи робити не буде. Вікідата - єдиний варіант в наших умовах, де одне виправлення впливає відразу на десятки статей. Хоча і не сперечаюсь, що може десь щось допрацювати варто. --YarikUkraine (обговорення) 13:15, 2 лютого 2019 (UTC)
Дякую. А є якісь універсальні «ліки» від розтягування картки, якщо «плашки» не існує? Скажімо у Фелікс Магат? Там би якось перенести текст на новий рядок, але це з вікідатою не виглядає трівіальною задачкою... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:48, 3 лютого 2019 (UTC)
@Thevolodymyr: Єдині універсальні ліки - це чітко встановлена ширина рядка. Шаблон:Футболіст один з небагатьох, де розмір стягується і розтягується скільки хоче, це пов'язано із наявністю шаблонів в шаблоні, а також інколи дуже довгих назв клубів. Пам'ятаєте, пару років тому хтось намагався ширину уніфікувати і потім назви клубів розтягувало на два рядки? Довелося відмінити. Тому для рядка "Нагороди" я зараз поставив стандартну ширину 200, розтягувати не дасть, але головний мінус що якщо шаблон буде ширшим, а він здебільшого виходить таким, в тому числі і у Магата, то на цей рядок воно не розповсюджуватиметься і все-одно завчасно переноситиме. В нашому випадку аж три роки то не так критично, а якби було тільки один 2003, який спокійно помістився би в один рядок, воно б його все-одно некрасиво перекинуло. Як то кажуть, усі ліки мають побічний ефект ). Ви ж зрозумійте, я не великий знавець оцього всього, на примітивному рівні підправляю шаблони, може десь не дуже вдало. Якщо є бажання погратись, то можете змінити цю ширину, або прибрати отой маленький шрифт. Тепер коли є чіткі рамки може і нема необхідності в таких маленьких літерах, в мене відповіді нема. --YarikUkraine (обговорення) 17:59, 3 лютого 2019 (UTC)
Дякую, як на мене, стало набагато краще! З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:56, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Хав'єр Пінола[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хав'єр Пінола був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:44, 27 лютого 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:55, 4 березня 2019 (UTC)

Так, дякую за номінацію. Сповіщення приходило, просто я не міг відповісти, був тимчасово неактивний. --YarikUkraine (обговорення) 15:20, 8 березня 2019 (UTC)

Мої правки[ред. код]

Отпатруливуйте правки, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 16:12, 12 березня 2019 (UTC)

YarikUkraine вітаю! Побачив, що у відпатрульованій статті випадково зберіглася не доконфліктна версія, а а якась проміжна, бо ми з колегою, що не те відкинули. А щодо більш складного випадку співачки, в тому інтерв`ю "Абба", "Скорпіонз", Томаса Андерса чи Ріанну треба було б вважати англійськими співаками: а це — нонсенс. Крім того, навіть в тому одіозному інтерв'ю вона ніде не називала себе російською співачкою, вона називала себе космополітною співачкою світу та що співала від початку кар'єри на просторах усього СНД, до якого більшість необізнаних аполітиків відносять і Україну. Тож називати її російською співачкою є відвертим викривленням фактів. Всюди у світі приналежність співаків визначають за країною творчості та громадянством, а не за мовою чи кинутими фразами через 15 років піcля початку кар'єри. Так вона російськомовна співачка - для цього є окрема категорія : за мовою, але вона українська співачка за всіма ознаками і для цього є категорія за країною. Тож вилучення українських категорій за країною — теж відверто неправильне. Тим більше усе сказане стосується інтерв'ю, якщо б воно було дане авторитетному українському джерелу, а рос. каналу. Давайте і про розп'ятих хлопчиків феки повторювати в такому випадку: хіба не зрозуміло для чого федслужбабезпреєлу це робить (беруть собі все, що не рівно лежить, а нам лишень б роздавати Кемські волості). Там прямих ефірів нема, може той журналюга путінський десять разів її запитував, перш ніж вилучити оте сумнівно-космополітичне твердження. Хай вона те саме скаже Осадчій, Скрипіну чи Притулі - тоді можна щось міняти, та це все одно не викрислить перд її творчості, як української спіаачки, бо думки змінюються. Бо вона ввважала себе українською, та потім їй раз за разом казали: з росмовою ти не можеш бути українською, не можеш - от досягли свого: насильно милим не будеш. І ще раз повторю: вона жодного разу не казала, що вона російська співачка і тим більше, що вона — виключно російська співачка.--Yasnodark (обговорення) 12:45, 31 березня 2019 (UTC)
Погоджуюсь, російська приналежність теж притягнута за вуха. Компромісний варіант це взагалі без приналежності, тобто просто співачка. Щодо АББИ, Скорпіонза і всіх інших, то я особисто ніде не чув від них, що вони не вважають себе шведськими чи німецькими співаками. Розіп'яті хлопчики теж не підходять, бо ЛЮДИНА ГОВОРИТЬ САМА ПРО СЕБЕ, а не якийсь «свідок» каже, що Брежнєва себе не вважає українською співачкою. Самофейків не буває. Дайте посилання, де вона говорить, що вважає себе українською співачкою і не буде проблем, з джерелом можна буде додати до статті, бо Ви написали що вона раніше так вважала, а потім передумала, але я цього не знайшов. Тільки слова що вона ніколи себе українською співачкою не вважала і з самого початку почала співати у Петербурзі. --YarikUkraine (обговорення) 13:20, 31 березня 2019 (UTC)

Знову чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Дивився запити щодо чек'юзерів за попередні роки. Там за день-два справлялися із визначенням, а тут скоро тиждень пройде. Або дуже важко визначитися, або арбітри забули. Якщо перше, то вибачте, що відволік, а якщо друге, то через скільки можна чекати рішення? З повагою, DiMon2711 05:58, 13 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Поспішиш - людей насмішиш. Ви дійсно вірите, що 5 людей одномоментно може забути? ) Ні, все під контролем, але у нас фактично два питання - не лише визначити достойника, але і визначити кількість, бо у запиті зазначено "принаймні один", а це може бути і два, і три. І можу Вас запевнити, що друге питання значно важче першого. Але найближчими днями вже має бути рішення. Час ще є за правилами, а права достатньо серйозні, щоб легковажно їх роздавати. Не дарма так багато кандидатів повідмовлялось. --YarikUkraine (обговорення) 18:16, 13 березня 2019 (UTC)
Дякую! Враховуючи те, що правила розраховані навіть на рідші випадки, то все можливо. Минулі роки за день справлялися, а тут я так бачу, раз не забули, то все дуже важко. Добре, буду чекати. З повагою, DiMon2711 18:20, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:41, 15 березня 2019 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю! Зазирніть сюди. Прошу висловити думку щодо підсумку хоча б ще одного бюрократа. Дякую. --Lystopad (обговорення) 09:51, 27 березня 2019 (UTC)

Шотландська футбольна ліга[ред. код]

Привіт. Тут 5 клубів в червоному, можливо буде час і натхнення і зробиш про них статті? --Jphwra (обговорення) 15:47, 30 березня 2019 (UTC)

Добридень. Це взагалі якісь мутні клуби, що вже не існують мільйон років і навряд комусь цікаві. Я б їх просто зробив чорними і на тому все, але якщо таке прохання, то зроблю стаби, але усе перекладати не буду. --YarikUkraine (обговорення) 23:30, 30 березня 2019 (UTC)
Та я про стаби і вів мову. --Jphwra (обговорення) 10:39, 31 березня 2019 (UTC)
@Jphwra: YesТак Зроблено. Я бачу Ви трохи слідкували і вікіфікували новостворені клуби у різних статтях про сезони чемпіонату і кубку Шотландії, тому я в це не ліз, щоб не вносити плутанину. --YarikUkraine (обговорення) 22:41, 4 квітня 2019 (UTC)
Так, вікіфікую швиденько і трохи одну твою давню статтю привожу до тями (кваліфікація до Євро 1968). --Jphwra (обговорення) 05:35, 5 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, прохання захистити мене від особистих атак. Дякую[ред. код]

Вітаю. Дайте будь ласка оцінку щодо ВП:Жодних особистих атак заяви Yasnodarka тут diff щодо мене, а саме І всюди ти лізеш Сибірський цирюльник нарваний. Дякую--piznajko (обговорення) 01:56, 4 квітня 2019 (UTC)

@Piznajko: У ВП:НО чітко вказано що варто зробити — «Користувачеві, що вважає, що йому завдана образа, рекомендується звернутися до опонента, з'ясувати, чи була ця образа навмисною, і попросити його вибачитися.». Ви звертались до користувача Yasnodark з проханням вибачення? Я не побачив. Більшість питать можна вирішити самостійно, без залучення адміністраторів чи ще когось. Тому без пояснення опонента я ніякої оцінки словам не можу дати. Щодо самої проблеми з визначенням, то ви сперечаєтесь яким є предмет - зеленим чи круглим, при тому що він спокійно може бути і зеленим, і круглим. Не бачу ніякої проблеми у визначенні «український, переважно російськомовний актор», тільки необхідне посилання на джерело що він таки переважно російськомовний, але я не дуже розумію як це робиться і як визначити цю «переважність». Тому поки відпатрулював нейтральну версію «український актор». А інформацію про мову спілкування можна і в «Особисте життя», якщо це не є чимось визначальним. --YarikUkraine (обговорення) 16:43, 4 квітня 2019 (UTC)
Ок, звернуся до опонента.--piznajko (обговорення) 00:43, 5 квітня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Приховайте будь-ласка мій допис в історії, щоб вирішити питання, проте, якщо б опонент припинив свою цілоспрямовану деструктивну політику зросійщення українських осіб в укрвікі, то питання і не виникало б.--Yasnodark (обговорення) 11:56, 5 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Втім я все ж маю прохання не переходити на особистості, навіть якщо не згодні з якимсь діями. Шукайте порозуміння, образами конструктиву не досягти. Як мінімум сподіваюсь що ви на своїй СО дасте відповідь користувачу і висловите вибачення за свій ймовірно емоційний коментар. Закопайте вже нарешті той топірець війни. Сподіваюсь на розуміння обох. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 12:15, 5 квітня 2019 (UTC)

Привіт.[ред. код]

Ще пару замовлень якщо можна. Хочу замовити швейцарців: Етуаль Ла Шо-де-Фон, Етуаль Каруж, Вінтертур, Берн, Біль, Монтре Спортс та Олд Бойз (Базель). Всі вони в звичайному для мене чорному кольорі присутні в статті Чемпіонат Швейцарії з футболу 1923—1924. Я вікіфікую їх сам в разі створення, щоб не відволікати від інших справ. --Jphwra (обговорення) 21:17, 6 квітня 2019 (UTC)
Ще ярославе додай мою заявку в загальне оголошення. Дякую. --Jphwra (обговорення) 21:18, 6 квітня 2019 (UTC)

Оголошення додав, щодо статей то трохи проглянув, то в англвікі там взагалі мало інформації, а знання німецького в мене майже ніякі, тому статті будуть зовсім куці, але як би там не було пройдусь по чорним посиланням, а може гугл-перекладач допоможе і щось вийде ). --YarikUkraine (обговорення) 21:29, 6 квітня 2019 (UTC)
краще хай будуть куці. Lexusuns свого часу взагалі мікростаби робив (і вони зараз вже перетворюються на повноцінні статті) і не парився. --Jphwra (обговорення) 21:57, 6 квітня 2019 (UTC)
Ну я з ним стабільно сперечався, тому не хотілось би повторювати його дії) Не бачу сенсу у цих болванках без жодних даних чи історії. Спробую хоч якусь інформацію подавати, щоб було хоч ясно навіщо стаття про той клуб існує. --YarikUkraine (обговорення) 22:00, 6 квітня 2019 (UTC)
@Jphwra: Зробив усі чорні статті з вищевказаного сезону, можете усе вікіфіковувати. --YarikUkraine (обговорення) 19:25, 11 квітня 2019 (UTC)
А взагалі я вже Вам казав кілька разів, що краще відразу статті робити «червоними», тоді в подібних випадках не доведеться проводити зайву повторну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 19:26, 11 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Чи є можливість перевірити статті чемпіонату Швейцарії з футболу щоб вони стали перевіреними? --188.163.16.93 18:05, 14 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Може розблокувати Вашу сторінку і продовжите працювати в нормальному режимі? Бо постійно перевіряти кожну Вашу правку то абсурд. --YarikUkraine (обговорення) 19:45, 14 квітня 2019 (UTC)
В жодному разі. Я буду працювати на ІР без реєстрації (мобільний в мене має такий самий ІР). Можна дати автопатруль та і все. --188.163.16.93 19:49, 14 квітня 2019 (UTC)
Навряд на ІР можна дати автопатруль. Тому це лише буде зайва морока усі патрульним. --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC) --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC)
Значить так і буде. Буду звертатись. Є ще Ніколас і Thevolodymyr. Буду «напрягати» за потребою і їх також. --188.163.16.93 20:00, 14 квітня 2019 (UTC)


Ярославе ще хочу замовити швейцарців, вже як і просив вони в червоному. Сезон 1930—1931 років. Там їх лише п'ять цього разу і вони більш відомі ніж з минулого разу. PS. Перевіриш все ще жовте. До слова повиправляв правопис нашого загального знайомого бр як завжди один клуб з купою різноманітних назв. --188.163.16.93 16:09, 16 квітня 2019 (UTC)
Цікавий шаблон знайшов: Футбол за роками. Але цікаво стало від наповнення статей по роках. От хочу звернути твою увагу на це там геть повне неподобство. Може варто якось там навести лад? От для прикладу 1908 у футболі. Я так думаю там чи не в кожній такі перли. --188.163.16.93 20:42, 16 квітня 2019 (UTC)

НУ так це вищезгаданий Lexusuns ) Та сама історія що і з його статтями про клуби, або про футболістів в інкубаторі. Скільки ми сперечались, але толку не було, тепер можна його кожну другу статтю вилучати. Але якось рука не підіймається. Інтервікі є, шаблони є, то хай собі висить. А шаблон то я створив, як не дивно, і навіть почав перекладати перші дві статті про роки, але потім зрозумів що то дурня і воно не вартує роботи. А він вирішив наштампувати оці статті, ну хай так і буде, але бігати за ним на побігушках і дороблювати не збирався і не збираюсь. Хоча у французів все добре розписано по місяцях, але поки це не на часі. Футбольна тематика дуде обширна, а людей які цим займаються дуже мало. Тому і виходить, що гидко з'їсти, але жаль викинути. На все свій час. Втім якщо Вас так муляє, можете поставити на обговорення щодо вилучення. А про 5 клубів напишу протягом тижня. --YarikUkraine (обговорення) 21:34, 16 квітня 2019 (UTC)
Ні вилучати не треба. Може колись і в нас розвинуть ті статті. --188.163.16.93 21:40, 16 квітня 2019 (UTC)
І відпатрулював статті, але це абсурд щодня десятки разів автоматично клацати "перевірив". Ну не хочете старий нік, то створіть новий аккаунт і почніть з чистого листа і нової історії, але щоб можна було Вам статус автопатрульного дати. Або якщо вже зовсім принципи, то попросіть якогось ботовласника, щоб він запрограмував бота на це. Бо це ж автоматична робота, саме для них. --YarikUkraine (обговорення) 21:42, 16 квітня 2019 (UTC)
Бот Thevolodymyr'а це може робити? Thevolodymyr --188.163.16.93 21:45, 16 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня, ні, мій не може. Щось подібне має бути у стандартній бібліотеці pywikibot, але я з нею не працюю. --Thevolodymyr (обговорення) 07:00, 17 квітня 2019 (UTC)


Ярославе чи можна дати автопатрульного користувачу Sb008? Він багато вносить добрих правок у статті про футбольні чемпіонати. Подивись для прикладу поточні турніри цього року в провідних лігах: Англія, Італія тощо. --188.163.16.93 13:48, 17 квітня 2019 (UTC)

Хай подасть заявку на Вікіпедія:Заявки на права патрульного, я ж не можу самостійно надати. Може хтось проти буде в обговоренні. Демократія. ) --YarikUkraine (обговорення) 16:48, 17 квітня 2019 (UTC)
Ярославе це іноземець. Якщо не помиляюсь він з Нідерландів бо до цього сезону він суто його і редагував. --188.163.16.93 17:03, 17 квітня 2019 (UTC)
Ну яка різниця. Є ж процедура, по ній і варто йти. Тим більше якщо він не знає чи погано знає українську то незгодних може бути ще більше. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 17 квітня 2019 (UTC)
Подав самостійно заявку. --YarikUkraine (обговорення) 17:20, 17 квітня 2019 (UTC)
вже бачив. Дякую. --188.163.16.93 17:21, 17 квітня 2019 (UTC)

Документація шаблонів[ред. код]

Будь ласка, створюй документацію для шаблонів, які створюєш. Не тільки я буду вдячна ;) -- Ата (обг.) 10:33, 7 квітня 2019 (UTC)

Добридень. Про які конкретно шаблони мова? Я їх створюю вкрай рідко, та й ті або надзвичайно прості і інтуїтивно зрозумілі у використанні, або взагалі взяті з англвікі і вся суть в тому щоб скопіювати там і вставити тут. Ну або шаблони, якими користуються півтори людини, разом зі мною. Тому якісь зарозумілі шаблони з купою невідомих дій, де треба така документація, я ніколи і не створював. --YarikUkraine (обговорення) 14:17, 7 квітня 2019 (UTC)
Так, я розумію, що коли переніс з енвікі, то це нескладно — ні створити, ні користуватися. Але простий шаблон {{Cite tweet}} має щось 17 параметрів. То я думаю, що разом з шаблоном можна було перенести й документацію --Ата (обг.) 07:25, 8 квітня 2019 (UTC)
Так всі ці параметри і беруться напряму з англвікі, треба просто увесь заповнений шаблон там скопіювати і в нас вставити, нічого не треба там змінювати. Тому достатньо було в документації написати «скопіюй у англвікі і встав в укрвікі», але то і так ясно, тому і не створив. І те, що шаблон має понад 60 включень вказує що дійсно все очевидно. Не знаю з чого у Вас такі претензії виникли. --YarikUkraine (обговорення) 13:47, 8 квітня 2019 (UTC)