Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Пропозиція[ред. код]

YarikUkraine вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.

Або можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)

Добридень. По другому тижню зовсім не в мій степ, я навіть таких слів не чув ). А з приводу діаспори навряд, але може щось і перекладу цікавеньке. В будь-якому випадку дякую за запрошення.--YarikUkraine (обговорення) 20:51, 21 липня 2017 (UTC)
Дякую та сподіваюсь, щодо степу - то можна відкрити і нові обрії:
 1. Кік-ту-кікen
 2. Колоболen
 3. Рінгоpl
 4. Конеболen
 5. Кікболru
 6. Гуверболen
 7. Ґридіронський футболen
 8. Хай-алайen.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)
Я навіть слів таких не чув. ) Знаєте, важко перекладати з англійської мови текст, якщо ти взагалі не маєш уявлення про описувану статтю. До того ж є багато специфічних термінів. Ще раз дякую за запрошення, але я у спорті обмежусь футболом. в якому я розбираюсь і можу більш-менш адекватно створювати статті. Не хочеться робити примітивні статті чи тим більше з фактологічними помилками. --YarikUkraine (обговорення) 17:07, 25 липня 2017 (UTC)
YarikUkraine а щодо діаспорянського футболу, наприклад:
 1. Список українських футболістів Франції
 2. Список українських футболістів Німеччини
 3. Список українських футболістів Російської Федерації
 4. Список українських футболістів Італії
 5. Список українських футболістів Греції
 6. Список українських футболістів Швеції
 7. Список українських футболістів Іспанії
 8. Список українських футболістів Португалії
 9. Список українських футболістів Фінляндії
 10. Список українських футболістів Чехії
 11. Список українських футболістів Казахстану
 12. Список українських футболістів Ізраїлю
 13. Список українських футболістів Білорусі
 14. Список українських футболістів Швейцарії
 15. Список українських футболістів Бельгії
 16. Список українських футболістів Польщі
 17. Список українських футболістів Нідерладів
 18. Список українських футболістів США
 19. Список українських футболістів Хорватії
 20. Список українських футболістів Словаччини
 21. Список українських футболістів Данії
 22. Список українських футболістів Канади вам буде до смаку?--Yasnodark (обговорення) 14:14, 30 липня 2017 (UTC)
Ой, не помітив тоді це повідомлення, лише от зараз. Тут важко зрозуміти що ми вкладаємо в поняття Список українських футболістів Франції. Це громадяни України, що грали або грають зараз у чемпіонаті Франції? Чи це громадяни українського походження з французьким паспортом ітд. По першому списки будуть непідйомно великими, особливо по Росії, Казахстану і деяким інгим країнам, а по другому важко визначити АД. --YarikUkraine (обговорення) 17:35, 19 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада[ред. код]

подай в оголошення про старт тижня. --Jphwra (обговорення) 14:28, 24 липня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 14:34, 24 липня 2017 (UTC)
Вітаю YarikUkraine, можна теж саме зробити для Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017?--Yasnodark (обговорення) 16:02, 19 вересня 2017 (UTC)
Добридень, YesТак Зроблено. Але для цього не потрібні якість там прапорці бюрократа чи ще щось. Кожен може самостійно це зробити, якщо розпочався новий тиждень. --YarikUkraine (обговорення) 17:32, 19 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Госам Аєш[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Госам Аєш був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:48, 11 вересня 2017 (UTC)

Система освіти в Англії[ред. код]

Вітаю! Ви залишили цю статтю, але вона фактично є повтором статті Освіта у Великій Британії. Є особливості освіти стосовно Англії та Уельсу як єдиного цілого, але в статті цього немає. --Basio (обговорення) 18:49, 18 вересня 2017 (UTC)

Добридень. Та бачу, що схоже, проте це швидше у статті Освіта у Великій Британії, розповідається про англійську і згадок про особливості в тій же Шотландії нема. До речі, у англійців є окремо en:Education in England та en:Education in Wales, і нема єдиного цілого. Хоча якщо є велике бажання, то можете, звичайно, її вилучити. Чи ще краще виставити на обговорення щодо вилучення, може хтось щось розумне вигадає --YarikUkraine (обговорення) 15:50, 19 вересня 2017 (UTC)
Чому Ви вважаєте, що стаття про освіту в Англії, якщо вона на основі законів Великої Британії? Про особливості в Шотландії додав. Стаття про освіту в Англії може існувати, але не ця. --Basio (обговорення) 17:35, 19 вересня 2017 (UTC)
Бо Англія частина Британії і логічно, що живе на основі її законів. Ще раз кажу - я недостатньо компетентний в цій темі, щоб проводити повноцінну дискусію. Я намагався на основі існуючого тексту створити удобовориму статтю, приєднавши її інтервіками до відповідних статей іншою мовою. Ось і все. Якщо Ви повністю певні, що стаття не може в такому вигляді існувати — вилучайте її, не певні — виставте на обговорення. Я нічого розумного більше з приводу цієї статті Вам сказати не зможу ). --YarikUkraine (обговорення) 17:46, 19 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:19, 23 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:22, 1 жовтня 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю! Не знаю, бачили Ви це чи ні? якщо ні, то думаю, Вам буде це цікаво. З повагою, Дми88 12:14, 5 жовтня 2017 (UTC)

Так. щиро дякую за запрошення. Не бачив, але навряд це для мене може бути цікаво, бо я і так 95% статей про футбол роблю, у мене вічний «Місяць футболу» ). В будь-якому випадку зареєструвався у місячнику, якщо треба буде допомога в чомусь - звертайтеся. --YarikUkraine (обговорення) 13:11, 5 жовтня 2017 (UTC)
Добре що зареєструвалися. Не в одного Вас вічний «Місяць футболу» ) (хіба що розпочався пізніше). З повагою, Дми88 20:26, 8 жовтня 2017 (UTC)

Запрошення пост-фактум[ред. код]

Вітаю!

Під час Місяця Боснії і Герцеговини Ви створили кілька корисних статей, проте не зареєструвалися як учасник.

Щоб зареєструватися, достатньо додати своє ім'я до списку учасників Місяця.

Це дасть Вам змогу позмагатися з іншими учасниками та здобути віртуальні нагороди. З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 13:51, 7 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Дякую, додався, хоч я і не любитель усіх цих формальностей чи змагань і створив статті просто так, а не до конкурсу. ) Але може створю ще. --YarikUkraine (обговорення) 14:34, 7 жовтня 2017 (UTC)

Вибрані списки[ред. код]

Доброго дня. На сторінці обговорення номінацій списків до надання статусу вибраного висить «Заувага», яка вже, сьогодні саме, втратила чинність. Проте я ніяк не можу допетрати як її звідти прибрати. Чи не могли б Ви мені допомогти? --SW (обговорення) 19:24, 8 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Вилучив на Ваш страх і ризик, бо на кнайпі цю тему не знайшов, певно вона вже десь заархівована і знайти її проблематично. А у самій заувазі було зазначено, що два місяці з 13 серпня, а сьогодні тільки дев'яте. --YarikUkraine (обговорення) 21:17, 8 жовтня 2017 (UTC)
Дякую за допомогу. Чесно Вам кажу, сам ініціював те обговорення, тому знаю про що там йшлось) --SW (обговорення) 11:34, 9 жовтня 2017 (UTC)

Допомога із шаблоном[ред. код]

Доброго вечора, Ярославе. Ви свого часу навчили «футбольні» шаблони джерел розуміти параметри, вказані на Вікіданих. Пишу з проханням допомогти «дружній» тематиці. Можете, будь ласка, додати отримання параметрів з Вікідати шаблоном {{Ice Hockey Stats}} аби він працював, як в англійців, скажімо, для en:Aaron Johnson (ice hockey). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:04, 11 жовтня 2017 (UTC)

Добрий вечір. Чесно кажучи футболі шаблони були прості як двері: стандартне посилання + порожнє місце для кількох унікальних цифр + стандартний опис посилання. А тут же шаблон величезний, ще й наш цілком відрізняється від англійського. Тому я просто вилучив наш варіант, створений Вами, бо не дуже зрозумів принцип його роботи, і вкрав з англвікі. Спробував перевірити на вашій статті —ніби працює. Але якщо Ви хотіли саме вдосконалити ваш існуючий шаблон, то вам треба звернутись до більш фахових програмістів, бо я нічим допомогти не можу. Якщо відкатите мої зміни — я не проти, бо розумію, що зробив у примітивний спосіб, але краще не може запропонувати. Та і сам дуже далекий від хокею. Тож вибачте, якщо щось не так. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 11 жовтня 2017 (UTC)
Дякую! Наскільки я пам'ятаю, мій варіант шаблон був свторений подібним же чином (запозичення з енвікі) :). Якщо поточна версія запозичення коректно працює з двома параметрами, не бачу прчичин, чому б їй не працювати з рештою. Ще раз щиро дякую. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:41, 11 жовтня 2017 (UTC)
Ну для перевірки можна зробити як завжди тестову статтю з гравцем, який має усі ці параметри у Вікідаті і тоді буде зрозуміло. В будь-якому випадку якщо щось не працюватиме - пишіть, буду думати. Виправити не обіцяю, але подумаю точно ). --YarikUkraine (обговорення) 21:13, 11 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:52, 12 жовтня 2017 (UTC)

Милан Джурич[ред. код]

Вибачайте що відволікаю. Прошу Вас у вище вказаній статті підправити шаблон «Матчі за молодіжну збірну». Завчасно дякую. З повагою, Дми88 (обговорення) 18:35, 14 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Виправив. Той шаблон завершальний я новий не створював, використовується старий Шаблон:Матчі за збірну кінець. Якщо Вам є необхідність, то можете створити редірект зі свого варіанту Шаблон:Матчі за молодіжну збірну кінець і все буде працювати. А я поки просто поставив діючий шаблон. --YarikUkraine (обговорення) 18:49, 14 жовтня 2017 (UTC)
Ще з вашого дозволу підправив скорочення назву турніру, щоб він читався шаблоном. Увесь список нині існуючих скорочень турнірів, що читаються, можете побачити тут. Хоча по факту я старався залишити ті самі скорочення, що були і у дорослому турнірі. --YarikUkraine (обговорення) 18:54, 14 жовтня 2017 (UTC)
І ще одне, не відразу помітив, що Ви це все вручну вирішили робити, а не через інкубатор? Чого так? там би ці таблиці опрацювались автоматично, і скоротили б Вам час та нерви ) --YarikUkraine (обговорення) 18:57, 14 жовтня 2017 (UTC)
Дякую, що виправили. Зробив вручну, бо знав що буду відсутнім сьогодні мінімум до 14:00, й міг просто не встигнути залити цю статтю. З повагою, Дми88 (обговорення) 12:53, 15 жовтня 2017 (UTC)