Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Смаколики до Місяця Азії 2016[ред. код]

Вітаю!

Дякую, за ваш внесок у рамках Місяця Азії 2016. Хотів би надіслати вам символічний подарунок із Шеньчженя, де я зараз знаходжуся. Чи не могли б ви повідомити свою поштову адресу (бажано, відділення Нової пошти, ПІБ та номер телефону мені на скриньку).

Бажаю наснаги. --Amakuha 14:10, 13 червня 2017 (UTC)

 • Ого що згадали, давно то було) Дякую, адресу відправив. --YarikUkraine (обговорення) 14:53, 13 червня 2017 (UTC)
  • Уточніть, будь ласка, відділення Нової пошти. Вказаного вами відділення не знайшов. --Amakuha 14:59, 4 липня 2017 (UTC)
   • Вибачте, я не так часто користуюсь цією Новою поштою, можу напомилятись. Ще раз пошукав: Відділення № 224. Адреса. бульв. Перова, 32 (маг."Фора"). Якщо не підходить чи щось не так, то нічого страшного, видаліть той мій лист. Не хочу Вам влаштовувати проблеми через такі дрібниці. Дякую за турботу. --YarikUkraine (обговорення) 15:07, 4 липня 2017 (UTC)
    • Оля Нестеренко пише, що вам надійшла посилочка, але ви її поки не забрали. Ви отримали СМС від Нової пошти? --Amakuha 08:15, 8 липня 2017 (UTC)
     • Так, дякую, прийшла. Я не очікував що так швидко воно буде на такі довгі відстані, тому невелика затримка. В понеділок-вівторок повернусь і обов'язково заберу. Там в СМС сказано, що до 12 числа треба, то я встигну. Ще раз дякую, не хвилюйтесь ) --YarikUkraine (обговорення) 13:25, 8 липня 2017 (UTC)

Переклад 2[ред. код]

Доброго дня. Можливо вас зацікавлять Патрік О'Коннелл і Сенді Тернбулл. Пристойний об'єм і футболісти гарні. З іншого боку, це не українські гравці, якщо щось буде заважати — можна і не робити. ) --Roman333 (обговорення) 16:57, 24 червня 2017 (UTC)

Переклав, не проблема ). Довелось на додачу перекласти про два англійські футбольні скандали, в яких ці гравці брали участь. Тільки Ваш пасаж про українських гравців я не дуже зрозумів, якщо це завуальована критика чогось, то я її не розштфрував, зазначте пряміше. На мою думку у нас українських гравців і так достатньо, тому зараз здебільшого займаюсь північно- і центральноамериканськими, але і про наших не забуваю. --YarikUkraine (обговорення) 18:12, 25 червня 2017 (UTC)
Ні, немає ніякої зашифровки. ) У кожному мовному розділі є сторінки про своїх, і іншим вони нецікаві або малоцікаві. Минулого разу я звертався з проханням перекласти сторінки про українських гравців. Їх поява, на мій погляд, більш необхідна. От і все. А британців дуже багато; в одних мовах вони є, в інших немає. Кому що подобається.
Я колись робив стаби по мексиканцях. І гравці наче гарні, багато матчів у збірних, але все одно якось інформації обмаль. Збив оскому і повертатися до цієї теми вже бажання немає. Ви довгенько тримаєтесь, молодчина. Дякую і за гравців, і за скандали. --Roman333 (обговорення) 18:56, 25 червня 2017 (UTC)
Та я вже теж закінчую) Скоро доб'ю Золотий кубок КОНКАКАФ з їх гравцями і перейду на Кубок Океанії, але навряд там буде багато статей. А самі статті я створюю не зовсім з цією ціллю, щоб було побільше інформації, а просто інколи цікаво, проглядаючи статтю про якийсь сезон турніру, побачити що ж це за автор голу такий, за кого він грав, чи зараз ще грає ітд. А оскільки я сподіваюсь, що не в одного мене є подібне бажання, то створюю такі статті паралельно з турніром. А потім відволікаюсь на якісь відгалудження, на реальні справи, ще на щось і в підсумку я про ці Золоті кубки пишу уже, певно, пів року. Тому і виходить довгенько ). В будь-якому випадку звертайтесь, якщо ще щось знадобиться перекласти. А з приводу перекладів, все ж раджу якось полагодити свій перекладач, бо це набагато швидше і зручніше, ніж вручну чи через гуглтранслейти. --YarikUkraine (обговорення) 19:15, 25 червня 2017 (UTC)

Відреагуйте[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, зверніть увагу на сторінку ВП:ЗА і мій запит. Вже війна почалася редагувань. Дякую. P.S. Вся причина в новині про Німеччину.--Flavius (обговорення) 14:37, 1 липня 2017 (UTC)

Добридень. Думаю, повернення до неконфліктної версії — найкращий варіант. Вашого опонента заблокували на 6 годин, але дискусію про «більш важливу» новину все ж варто провести, бо подій багато, а які саме варті перебування на головній - питання дискусійне. --YarikUkraine (обговорення) 15:00, 1 липня 2017 (UTC)

Суперкубок Європи 1984[ред. код]

Може оформи як треба статтю, а то там автор такий що йому краще так ніж це в решті статей такого змісту. А ми ж наче енциклопедія і стаття 2016, 1998 чи 1984 повинні бути в одному стилі, а в 84 якраз як пан забажав так і зробив... --Jphwra (обговорення) 19:00, 4 липня 2017 (UTC)

Особисто не бачу нічого «позашаблонного», трохи більш розширений варіант. Якщо порівнювати з Суперкубок УЄФА 1998, про яку Ви говорите, то 1984 виглядає набагато інформативніше і привабливіше. Оформлення може полягати тільки в тупому вилученні інформації, а я не любитель цього. А щоб щось додати - то особливо і нема чого. Тому вибачайте) --YarikUkraine (обговорення) 19:14, 4 липня 2017 (UTC)
Ярославе я про преамбулу. Вона не така як у решти. Я про це оформлення мову веду. --Jphwra (обговорення) 19:21, 4 липня 2017 (UTC)
А, ну так там одне речення додати + трохи у шаблоні. Додав, велика проблема. ) Думав Ви щось глобальніше хотіли, бо це і самому можна було за 3 хвилини. --YarikUkraine (обговорення) 19:35, 4 липня 2017 (UTC)
Велика не велика, але проблема. І час покаже чи не буде цієї проблеми надалі. --Jphwra (обговорення) 19:48, 4 липня 2017 (UTC)
Тобто? Ви про що? Не кажіть загадками)) --YarikUkraine (обговорення) 19:49, 4 липня 2017 (UTC)
Моє редагування відкотив він свого часу з коментом прибрав повтори (це стосується того, що додав ти в картку), а преамбулу я після того вжене став оформлювати. Тож побачимо чи повтор та преамбула пройдуть цього разу. --Jphwra (обговорення) 20:04, 4 липня 2017 (UTC)
А, забув про ваші стосунки. Просто Вам час миритись і не вигадувати таких обхідних шляхів. Одну справу робимо, але у кожного свої погляди і це нормально. Головне все притомно закінчувати. Тому, думаю, достатньо вибачитись одному перед одним і продовжити цивілізовано працювати. Але це лише мій погляд і моє побажання. --YarikUkraine (обговорення) 20:10, 4 липня 2017 (UTC)

Відреагуй на[ред. код]

запит до адмінів, бо там вандал юний завівся. --Jphwra (обговорення) 21:43, 6 липня 2017 (UTC)

Не встиг, вже без мене розіфрались ) --YarikUkraine (обговорення) 23:04, 6 липня 2017 (UTC)

Підсумок[ред. код]

Вітаю! Якщо я не помиляюсь (якщо помилився - вибачайте) ви наче з історією добре знайомі, писали статті на історичну тематику тощо. Є у нас на ВП:ПС обговорення, підсумок до якого вдруге оскаржують. ЧИ не могли би ви підбити підсумок остаточний (бо втретє вже повинен адміністратор), щоби всі крапки над і розставити, бо коли я підбив, підтверджуючи, мені закинули в заангажованості. Наперед дякую. --Flavius (обговорення) 06:43, 7 липня 2017 (UTC)

@Flavius1: Добридень. Щось мене останнім часом стали часто запрошувати в якісь конфліктні діалоги, якесь літнє загострення ). Не люблю я такого. Так, я історик, але давно покинув ту справу у вікіпедії, бо це суцільні суперечки, конфлікти і ніякого задоволення. Підсумок підвів, нормально це все обгрунтував, але поки статті не перейменовував, може будуть опротестовувати. Як ні — самі потім перейменуйте. А якщо будуть суперечки - вибачайте, бажання продовжувати там дискусію у мене нема. То був один підсумовуючий коментар і не більше. Хай хтось авторитетніший тоді тим займається. --YarikUkraine (обговорення) 11:10, 7 липня 2017 (UTC)
Дякую, але боюсь, що ваші прогнози (оскарження) таки можливо збудуться (хоча після такого фахового коментаря сумнівів не повинно бути, але у нас на факти не дивляться і кожен сам собі історик, філолог і біолог разом взяті). P.S. Як дозволите, то з питань історії (що не пов'язані з ВП:ПС, а тільки пов'язані зі статтями) буду до вас звертатися. З питань ВП:ПС я звертатися не буду, бо вирішив сам не брати там участі. Мені всі ці суперечки поперек горла стирчать. Про що завгодно обговорюють, але тільки не по суті. Ще раз вибачайте, що втягнув. --Flavius (обговорення) 11:19, 7 липня 2017 (UTC)
Я вже давно це діло закинув і чудово себе почуваю. Я такий собі вікіаутист ))). Якомога менше спілкування зі спільнотою і якомога більше часу у написанні статей. Це мені підіймає настрій, тому перебрався до іншого цікавого мені сектору — футболу. От і Вам раджу перейти в якійсь інший цікавий Вам сегмент, де не такий потік користувачів) А звертатись можете, звісно, якщо є питання чи проблеми. Для цього і існують адміністратори, щоб допомагати і робити життя користувачів зручнішим. Спробую допомогти. --YarikUkraine (обговорення) 11:45, 7 липня 2017 (UTC)

Перейменування статті[ред. код]

Доброго дня. Є така стаття — ВСС «Винторез», яку потрібно перейменувати в ВСС «Вінторєз» (згідно з правилами Вікіпедія:Іменування статей/Зброя), але у мене чомусь не виходить. Система пише, що перейменування неможливе. Чи не могли б Ви допомогти? Вдячний --SW (обговорення) 18:09, 8 липня 2017 (UTC)

Доброго дня. Воно у Вас не перейменовувалось, бо там був редірект і його треба було видалити. Ніби все зробив. --YarikUkraine (обговорення) 18:25, 8 липня 2017 (UTC)
Дуже дякую. Ще хотів у Вас спитати дещо, що пов'язане з Вашою спеціальністю (наскільки мені відомо, Ви історик). Хочу створити статтю Королівство Імеріна, але проблема в тому, що в англ. вікі (так само і в багатьох інших) йдеться про історію держави Імеріна з 1540 року, коли країна ще не мала приставки «королівство» (була «царством»), а в рос. вікі (і у французькій, проте там трохи інша ситуація) з 1787 року, коли цар Андріанампуанімеріна проголосив себе королем, а свою країну — королівством. Чи не могли б Ви порадити мені, як краще вчити у цьому випадку? Вдячний --SW (обговорення) 10:45, 9 липня 2017 (UTC)
Складне питання. Наскільки я зрозумів, проблема лише в історіографічній традиції. У росіян до Андріанампуанімеріна всі правителі звуться «царями», а у англійців і багатьох інших що до, що після Андріанампуанімеріна йде посада король, наприклад «King Andriamanelo (1540–1575)». Нема в них ніякого поняття цар чи царство. Українська історіографія взагалі навряд таким питанням глибоко займалась, тому правильними будуть обидва варіанти ). Як воно в оригіналі на тих діалектах, звісно навряд ми зрозуміємо, але англійська стаття у порівнянні з російською набагато більш інформативна і підтверджена джерелами, як на мене. У росіян просто з неба падає якась державність і навіть не зрозуміло звідки вона взялась. --YarikUkraine (обговорення) 11:08, 9 липня 2017 (UTC)
Дякую за швидку відповідь. Так, мені також здається, що англійська версія краща в сенсі інформативності і завершеності. До речі, в англійській мові таки є поняття "tsar", але воно відноситься виключно до слов'янських країн) Дякую за допомогу. З повагою --SW (обговорення) 12:35, 9 липня 2017 (UTC)
Звісно, саме слово «цар» є і в англійській мові. Я мав на увазі, що в контексті Мадагаскару його нема. --YarikUkraine (обговорення) 13:58, 9 липня 2017 (UTC)

Галустов[ред. код]

Доброго дня. Окрім Абрамова, цього року, помер ще один гравець «Зорі» — Галустов Валерій Завенович. --Roman333 (обговорення) 04:58, 13 липня 2017 (UTC)

Та я не великий любитель Зорі, просто новина проскочила по Абрамову, то я і вирішив створити. Але Галустова, якщо попросили, створив ) --YarikUkraine (обговорення) 13:48, 13 липня 2017 (UTC)
Дякую. Як би ви були вболівальником «Зорі», то в категорії цього клубу було б у двічі більше сторінок. Я прочитав про Абрамова і згадав про Галустова.
Ви мене так зацівалили Океанією, що я там щось почав доповнювати, але, я так розумію, на перший план вийшов «Золотий кубок». --Roman333 (обговорення) 16:46, 13 липня 2017 (UTC)
Буде Океанія, буде. Але не все зразу. Зараз триває Золотий кубок, то доб'ю його склади, після чого допишу статті про 4 відсутні попередні турніри, які ще не доробив, і по деяким гравцях тих турнірів. А потім перейду на Кубок націй ОФК. Там турнір буде аж в 2020 році, тому встигну до того часу точно ). Чесно кажучи я сам не очікував, що настільки багато статей по гравцям Золотого кубку доведеться робити. Навіть по таким збірним як США, Мексика чи ще деякі, які лише того року на Кубку Америки грали і всіх гравців зробили, Мексика ще й на Кубку конфедерацій цьогоріч виступала, де теж усіх гравців залили, але така неймовірна кількість дебютантів і новачків, що я сам дивуюсь. Але вже нехай, думаю це корисніше, оскільки почитати статтю Брюс Арена, про якого я зараз буду писати, думаю, схоче набагато більше людей, ніж про якогось там папуаса чи вануатця. Тим більше якщо у росіян по ньому читати нема чого, а в нас буде повноцінна стаття. Тому все в порядку черги. ) А з приводу радянських гравців чи ще якихось — звертайтесь, якщо є нагальна необхідність. Я невеликий знавець радянського футболу, тому навряд статті якось розширю, але перекласти російські - то не проблема. --YarikUkraine (обговорення) 17:40, 13 липня 2017 (UTC)
Все правильно — якщо є можливість, то потрібно займатися тим, що цікаво.
В Океанії до папуасів діло може і не дійти. Там немає навіть Марка Боснича. )
Навряд, що буде потреба в сторінках про українських гравців радянської доби. Про всіх зірок сторінки вже написані. Залишилися тільки такі, в яких є тільки статистика. Наприклад — Динамо (Київ) — чевроних посилань десь приблизно 70, а нормальної інформації можна набрати по 3-5 гравцям. --Roman333 (обговорення) 19:18, 13 липня 2017 (UTC)
Навіть якщо лише одна статистика — це не привід не створювати статтю. Думаю, з часом про усіх динамівців вони будуть. ) Колись дуже давно створював статті про бородаті довоєнні сезони «Динамо», паралельно створюючи статті і про самих гравців. Але потім щось закинув те діло, може колись повернусь. Потім вирішив зайнятись гравцями, що виступали у вищій лізі України, почав заливати всіх гравців першого чемпіонату 1992 року, але теж після кількох команд припинив те діло. Потім надзвичайно довго і важко створював статтю Список легіонерів в українському вищому футбольному дивізіоні, сподіваючись потім створити статті хоч про них. Але і тут нічого не вийшло, а тепер ще й сам список застарів, треба оновлювати. Тому, бачте, планів завжди багато, а часу і можливостей мало. І справа навіть не у тому що цікаво щось чи ні, а просто питання в тому, що це надто глобально і для рівня розвитку нашої вікіпедії і її футбольного розділу ще не на часі. Колись воно буде — от головний дивіз поки що усіх цих проектів. Тому пішов по найбільш глобальному і великому, чого не може не бути в такій великій вікіпедії — це континентальні змагання. Залив усі Кубки Америки, тепер от Золотий кубок. Бо це просто соромно не мати цих статей. Якось так я все це бачу. --YarikUkraine (обговорення) 19:37, 13 липня 2017 (UTC)
Десь так, мабуть, у всіх. З всіх тем, які я планував — до кінця вдалося довести лише одну: французи на перших 3-х чемпіонатах світу (без тренерів і резервістів). Хоча і серед запасних є декілька досить класних гравців, але на них вже сил не вистачило. І, так само, сподіваюсь — що колись піду на друге коле і все дороблю. Дякую. --Roman333 (обговорення) 19:23, 17 липня 2017 (UTC)

Підсумки[ред. код]

Доброго дня. Таке питання: чи можу я, як звичайний користувач Вікіпедії з мінімальними адміністративними функціями патрульного, підбивати підсумки на сторінках типу Вікіпедія:Кандидати у добрі статті? Справа в тому, що деякі номінації висять доволі довго (помічав це і раніше), хоча підсумок там однозначний. Я розумію, що у адміністраторів повно своєї роботи, крім того, вони також хочуть написати статтю для свого задоволення), але все ж. --SW (обговорення) 15:54, 14 липня 2017 (UTC)

Якщо Ви про свою статтю Перша франко-малагасійська війна, то по ній ще рано підбивати підсумки. Вона тільки 8 липня виставлена і навіть тижня не пройшло. Чесно кажучи відповідь на Ваше питання я точно дати не можу, бо у тексті відповіді на нього не знайшов, але наскільки я розумію, то лише адміністратори можуть підбивати. Подавайте свою заявку на адміністратора, такі активні адміністратори нам необхідні )--YarikUkraine (обговорення) 16:14, 14 липня 2017 (UTC)
@Shwagro25: Довго там нічого не висить (раніше дійсно висіли довго). Все за правилами зараз і у строк. Ваша стаття на цьому тижні не буде обраною, навіть якщо там все однозначно. YarikUkraine вам пояснив причину. Стосовно підбиття - то може не тільки адміністратор підбивати підсумки. Відповідно до правил пункту 4 Процедури вибору: Статті визнаються добрими одним із адміністраторів чи одним з учасників проекту. Ви можете приєднатися до проекту. Але якщо приєднаєтеся, то маю надію, що не заради одного підсумку (по вашій статті), а заради постійної участі. --Flavius (обговорення) 16:29, 14 липня 2017 (UTC)
О, бачте, не дарма сказав, що можу помилятись. Дякую за уточнення. --YarikUkraine (обговорення) 16:33, 14 липня 2017 (UTC)
Колеги, Ви занадто поганої про мене думки (аж образливо трохи)) Я піклуюсь не про свою статтю, а про номінацію пана OlegVDV68, яка висить з першого липня. Це моя не перша номінація, тому я знаю терміни обрання. Та й зі своєю статтею я нікуди не поспішаю) З повагою --SW (обговорення) 16:34, 14 липня 2017 (UTC)
З приводу Вашої пропозиції, пане @Flavius1: - залюбки приєднаюсь до проекту (не задля одного підсумку)) --SW (обговорення) 16:36, 14 липня 2017 (UTC)
Вибачте, в жодному разі не хотів Вас образити. --YarikUkraine (обговорення) 16:39, 14 липня 2017 (UTC)
Shwagro25 Навіть в думках не було того, аби вас образити, хоча, чесно, я і подумав саме про вашу статтю, але без закидів написав вам. Стосовно тієї іншої статті, то ви написали вище, що "деякі номінації висять доволі довго". Стаття пана OlegVDV68 довго не висить. У ту п'ятницю вона не могла стати доброю по тій самій причині чому зараз ваша не може стати нею. Сьогодні (п'ятниця ще не завершилася )) статті можуть присвоїти статус (або один із учасників проекту, або один із адміністраторів це зробить), а можуть і не присвоїти (все залежить від підбивача) і дати додатковий час, що в принципі не заборонено тими самими правилами. Проте ви все ж можете долучитися і підбити по тій статті підсумок, якщо є бажання. Буду рад також, якщо зацікавитеся паралельними проектами (вибрані статті і списки), але детально перед підбиттям раджу ознайомитися з правилам. --Flavius (обговорення) 16:45, 14 липня 2017 (UTC)

en:Nadine Heredia[ред. код]

Сделайте стаб, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 21:19, 15 липня 2017 (UTC)

Надін Ередіа YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 21:53, 15 липня 2017 (UTC)

Шаблон Золотого Кубка[ред. код]

В мене питання. Чому на відміну від решти вікіпедій (1991) у нас склади від самого початку турніру? Інформація точно присутня з 1963? --Jphwra (обговорення) 19:37, 17 липня 2017 (UTC)

Чого у всіх? У англійців теж є червоні посилання на склади з 1963 року — en:Template:CONCACAF Championship, чи італійців — it:Template:CONCACAF Gold Cup. А у вірменів навіть є неінформативні стаби по усім сезонам з 1963 року — hy:Կաղապար:ԿՈՆԿԱԿԱՖ-ի ոսկե գավաթ. Тож є ймовірність, що колись вони будуть. --YarikUkraine (обговорення) 19:51, 17 липня 2017 (UTC)

Арно Гедж[ред. код]

Здраствуйте. Интересует вопрос: откуда вы взяли информацию о том, что он сыграл 1 игру за юношескую сборную Франции? Я, при написании статьи в русской вики, перерыл кучу источников и так и не нашёл этой информации. Прошу прощения, что на русском--UVD93 (обговорення) 13:23, 18 липня 2017 (UTC)

Добрый день. Честно говоря я информацию с англвики взял, даже не стал проверять. А вообще в подобных случаях информация всегда находится на сайте местной федерации. Сейчас специально зашел на нее, чтоб убедиться в своей правоте и понял, что зря не проверил — [1]. Таки ошибались англичане, он три матча сыграл в январе 2013, а не один (с Бельгией, Украиной и Чехией). Сейчас исправлю в обеих статьях--YarikUkraine (обговорення) 14:03, 18 липня 2017 (UTC)
Исправил всюду. Спасибо за Ваши статьи ) --YarikUkraine (обговорення) 14:10, 18 липня 2017 (UTC)
Огромное спасибо. Вчера сайт французской федерации почему-то не работал, поэтому я не мог им воспользоваться при написании статьи. Благодарю за помощь --UVD93 (обговорення) 14:46, 18 липня 2017 (UTC)

en:Abu Dis[ред. код]

Создайте статью, пожалуйста. Русский текст здесь: ru:Участник:Станислав Савченко/Абу-Дибс--Станислав Савченко (обговорення) 17:03, 18 липня 2017 (UTC)

Абу-Діс YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 18:39, 18 липня 2017 (UTC)

Патруль[ред. код]

Отпаруливуйте, пожалуйста

--Станислав Савченко (обговорення) 18:12, 19 липня 2017 (UTC)

Вторую отпатрулировал, а в первой зачем Вы дали ссылку на статью, которой нет? Создадут статью - тогда и добавим. --YarikUkraine (обговорення) 18:41, 19 липня 2017 (UTC)

Статьи[ред. код]

--Станислав Савченко (обговорення) 09:07, 25 липня 2017 (UTC)

--YarikUkraine (обговорення) 16:47, 25 липня 2017 (UTC)

Кандидати у добрі статті[ред. код]

Доброго дня. Я тільки нещодавно (як Ви знаєте) взявся підбивати підсумки у Вікіпедія:Кандидати у добрі статті, тому не дуже розумію, яку процедуру я маю залучити до статті Облога Високого замку. Справа в тому, що там є зауваження (мої), але більшість проголосувала «за». Мені підбивати підсумки, чи залишати статтю на другий тиждень? Якщо така сама ситуація буде за підсумками другого тижня, що робити у такому випадку? Наскільки я бачу за відповідями до зауважень (особливо пану Base, якому відповідав користувач Arxivist на своїй СО), що автор номінації не зацікавлений в покращені статті. З повагою, --SW (обговорення) 08:13, 21 липня 2017 (UTC)

Пане @YarikUkraine:? --SW (обговорення) 20:52, 22 липня 2017 (UTC)
Прошу вибачення. Чогось не помітив Ваше повідомлення. Я ж вже Вам вище говорив, що я не великий знавець підбиття підсумків у добрих статтях і навряд можу реально допомогти з цього питання. Наскільки я розумію, на другий тиждень можна перенести, точніше воно вже перейшло і до п'ятниці нічого підбивати не можна. А як трактувати «при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання» я вам не скажу. Не знаю що важливіше: наявність позитивної статистики голосування, а вона поки є, чи наявність зауважень, які також поки є і не виправлені. Я жодного разу, ніби, не підбивав підсумки добрих статей і такі нюанси мені далекі. Ви б краще продовжили діалог і співпрацю з паном @Flavius1:, який фахово відповідав Вам вище, бо я не зовсім компетентний у цих питаннях і можу Вам дати хибну відповідь. --YarikUkraine (обговорення) 21:03, 22 липня 2017 (UTC)
У будь-якому разі вдячний Вам. Зараз напишу пану Flavius. З повагою, --SW (обговорення) 21:40, 22 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

YarikUkraine вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.

Або можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)

Добридень. По другому тижню зовсім не в мій степ, я навіть таких слів не чув ). А з приводу діаспори навряд, але може щось і перекладу цікавеньке. В будь-якому випадку дякую за запрошення.--YarikUkraine (обговорення) 20:51, 21 липня 2017 (UTC)
Дякую та сподіваюсь, щодо степу - то можна відкрити і нові обрії:
 1. Кік-ту-кікen
 2. Колоболen
 3. Рінгоpl
 4. Конеболen
 5. Кікболru
 6. Гуверболen
 7. Ґридіронський футболen
 8. Хай-алайen.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)
Я навіть слів таких не чув. ) Знаєте, важко перекладати з англійської мови текст, якщо ти взагалі не маєш уявлення про описувану статтю. До того ж є багато специфічних термінів. Ще раз дякую за запрошення, але я у спорті обмежусь футболом. в якому я розбираюсь і можу більш-менш адекватно створювати статті. Не хочеться робити примітивні статті чи тим більше з фактологічними помилками. --YarikUkraine (обговорення) 17:07, 25 липня 2017 (UTC)
YarikUkraine а щодо діаспорянського футболу, наприклад:
 1. Список українських футболістів Франції
 2. Список українських футболістів Німеччини
 3. Список українських футболістів Російської Федерації
 4. Список українських футболістів Італії
 5. Список українських футболістів Греції
 6. Список українських футболістів Швеції
 7. Список українських футболістів Іспанії
 8. Список українських футболістів Португалії
 9. Список українських футболістів Фінляндії
 10. Список українських футболістів Чехії
 11. Список українських футболістів Казахстану
 12. Список українських футболістів Ізраїлю
 13. Список українських футболістів Білорусі
 14. Список українських футболістів Швейцарії
 15. Список українських футболістів Бельгії
 16. Список українських футболістів Польщі
 17. Список українських футболістів Нідерладів
 18. Список українських футболістів США
 19. Список українських футболістів Хорватії
 20. Список українських футболістів Словаччини
 21. Список українських футболістів Данії
 22. Список українських футболістів Канади вам буде до смаку?--Yasnodark (обговорення) 14:14, 30 липня 2017 (UTC)

Золотий кубок КОНКАКАФ 2017 (склади)[ред. код]

Мені вистачило оформлення статті + ще чотирьох, ця за тобою тим більше вже всі гравці в наявності (хоча б у червоному). --Jphwra (обговорення) 12:21, 24 липня 2017 (UTC)

А я б вже не поспішав. Ті склади були б максимально цікаві напередодні/по ходу турніру, зараз же вони по суті все рівно вже «для історії». Коли перефарбується можливий максимум посилань на гравців, то переклад гравців (та й формування посилань на поточні клуби у багатьох випадках) потребуватиме мінімуму ручної праці. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 13:22, 24 липня 2017 (UTC)
Згоден, доб'ємо вже цих гравців і тоді зроблю статтю про склади. Чесно кажучи я не очікував, що це настільки великий об'єм гравців буде. Лише того року був турнір Кубок Америки, де 6 збірних брали участь і про всіх гравців були статті. Тут місяць назад Мексика на КК була і про них написали. А виявилося, що в підсумку на ЗК-17 майже всі «червоні». Думав за тиждень-півтора все пройти і закрити тему, а вийшло, що турнір закінчується, а тут ще кінця-краю тим гравцям не видно. Добре, що тут хоч збірних лише 12, а не як на Євро )--YarikUkraine (обговорення) 13:54, 24 липня 2017 (UTC)
З європейцями такої марудної праці немає. --Jphwra (обговорення) 13:58, 24 липня 2017 (UTC)
Доброго дня, ну можна нас з Вами поздоровити. З усіх учасників ЗК-2017 лишилося близько десятка гравців + тренери — випадки, де нема італійських статей або бот не може відразу допомогти. Сподіваюся їх відсутність укрвікі переживе. Тож може давайте вже зробимо склади і забудемо цей турнір, як жахливий сон )? Зробіть, будь ласка, кістяк з англомовними посиланнями на гравців/клуби, я зроблю решту. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 07:51, 30 липня 2017 (UTC)
@Thevolodymyr: Зробив Золотий кубок КОНКАКАФ 2017 (склади). Але знову ж таки стара проблема за зміщенням таблиць нікуди не ділась, особливо внизу добре видно наскільки відхиляється шаблон. --YarikUkraine (обговорення) 14:02, 30 липня 2017 (UTC)
Дуже дякую! Займуся. Насправді той зсув майже непомітний, та й не такий значний для 12 складів. Мені більше ріже око формат виведення дати. Можна якось підкорегувати {{Birth date and age2}} аби змінити місцями дату і місяць? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 14:34, 30 липня 2017 (UTC)
Так, то калька англійського шаблону, тому треба в кінці додавати «df=y». Виправив. --YarikUkraine (обговорення) 14:46, 30 липня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада[ред. код]

подай в оголошення про старт тижня. --Jphwra (обговорення) 14:28, 24 липня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 14:34, 24 липня 2017 (UTC)

«Попередження»[ред. код]

Вважаю ваше звернення до користувача, який традиційно порушує ВП:Е та ВП:НО, образою, оскільки ви назвали користувачів-жертв, які вимушені терпіти лайку у свій бік, у тому числі й мене, «неадекватними». Це не є гідною поведінкою адміністратора та бюрократа. Замість нагадування користувачу про недопустимість образ, ви перевели стрілки на тих, хто про регулярні порушення ним нагадує адміністраторам. Прошу у вас вибачитись за образи користувачів, у сторону яких Когутяк Зенко регулярно порушує ВП:Е та ВП:НО. --Lexusuns (обговорення) 16:39, 24 липня 2017 (UTC)

Ну вважайте. Ваше право, не можу Вам заборонити. Але я не назвав жодного імені чи ще чогось і мої слова про абстрактних користувачів прив'язувати до цілком конкретних дій і висловів іншого користувача зовсім нелогічно. Сподіваюсь, це не той випадок, коли на злодії і шапка горить, бо Ви самі себе з якогось дива до того списку приписали). А те, що у вікіспільноті є і неадекватні — ніхто відкидати не буде, не дарма тут сварки по десять разів на дню замість цивілізованого діалогу. І взагалі, якщо для Вас фраза «Прошу, дотримуйтесь ВП:Е» і «Бо може все дійти і до блокування» не є «нагадування користувачу про недопустимість образ» то мені навіть нема чого сказати. --YarikUkraine (обговорення) 16:55, 24 липня 2017 (UTC)
Ви це написали тільки після мого запиту на ВП:ЗА та пінгування більшої частини адміністраторів. Останні порушення ВП:Е та ВП:НО користувача Когутяк Зенко були спрямовані в сторону Brunei (який, до речі, відповів вам у зампиті) та мене, отже ваші слова були направлені не в сторону «абстрактних користувачів», а конкретних: Brunei та мене. І так, на мою думку, постійна лайка, це не тільки порушення ВП:Е, а й грубе — ВП:НО. Про це ви змовчали. --Lexusuns (обговорення) 17:02, 24 липня 2017 (UTC)
Я не так часто заходжу на ту сторінку, тому відразу не бачив. А коли Ви пропінгували, я прочитав ваше прохання і написав звернення до користувача. Нічого дивного, і зв'язку я ніякого я не бачу. А ВП:НО не зазначив, бо воно взаємопов'язне та додаткове і якби всі виконували ВП:Е, то ніякі інші подібні правила і потрібними б не були, бо ВП:Е — це базис, а всі інше надбудова. Можна десятки подібних посилань додати, наприклад ВП:КС, Вікіпедія:Рівність користувачів ітд, але хіба більша кількість посилань щось змінить? А блокувати користувача на той момент не було сенсу, бо «блокування розглядається передусім як превентивний, а не каральний, захід і служить лише для того, щоб запобігти можливій шкоді нормальному функціонуванню Вікіпедії та її товариства.». А конфлікт на той момент вже був вичерпаний. Тому взагалі нічого дивного не бачу. Отже, вибачайте (от Вам і вибачення)), але мені набридло пояснювати елементарні речі і спростовувати притягнуті за вуха факти. Дякую за діалог. --YarikUkraine (обговорення) 17:18, 24 липня 2017 (UTC)

Потрібна допомога[ред. код]

Погляньте будь ласка тут і тут --Basio (обговорення) 11:20, 27 липня 2017 (UTC)

Добридень. Значною мірою згоден з Вашою тезою. Якщо до мене звертаються з проханням адміндії, то відразу як заходжу у Вікіпедію, то намагаюсь її виконати. Інші активні адміністратори - аналогічно. Тому не бачу в цьому ніякої проблеми. Просто на сторінку запитів до адміністраторів заходять не так і часто. Особисто я раз в кілька днів, тому і виникає затримка. Хоча збільшити адмінкорпус все ж варто. Головне, щоб це були люди, що бажають щось змінювати, а не просто набір для галочки. --YarikUkraine (обговорення) 12:38, 27 липня 2017 (UTC)

Удаленные статьи[ред. код]

Переведите с ин en:Tobot, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 19:24, 28 липня 2017 (UTC)

Тобот. --YarikUkraine (обговорення) 21:01, 28 липня 2017 (UTC)
ru:Участник:Станислав Савченко/Мияко, Харуми создайте, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 17:10, 29 липня 2017 (UTC)
Сделайте?--Станислав Савченко (обговорення) 19:52, 29 липня 2017 (UTC)
Спасибо большое, думал вы не знаете японский.--Станислав Савченко (обговорення) 20:16, 29 липня 2017 (UTC)
Я и не знаю японский ). Я брал русскую и английскую версии. --YarikUkraine (обговорення) 21:57, 29 липня 2017 (UTC)
Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 09:04, 30 липня 2017 (UTC)
Ещё эту ru:Ифилл, Гвен--Станислав Савченко (обговорення) 10:46, 31 липня 2017 (UTC)
Гвен Іфілл --YarikUkraine (обговорення) 14:10, 1 серпня 2017 (UTC)
Спасибо!--Станислав Савченко (обговорення) 13:02, 4 серпня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вандал розбушувався. Заблокуйте діапазон 46.133.0.0/17 на 6 годин --Basio (обговорення) 15:44, 29 липня 2017 (UTC)

Розібрались вже без мене ) --YarikUkraine (обговорення) 18:31, 29 липня 2017 (UTC)

Текущие события[ред. код]

Сдалейте, пжл, en:The National (Scotland)--Станислав Савченко (обговорення) 13:16, 30 липня 2017 (UTC)

The National (Шотландія) --YarikUkraine (обговорення) 15:02, 30 липня 2017 (UTC)

Сторінку Братиславська (станція метро, Київ) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Братиславська (станція метро, Київ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 липня 2017. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 13:45, 30 липня 2017 (UTC)

Вандал[ред. код]

Наведи там лад в ЗА, а то вандал взявся за редагування. --Jphwra (обговорення) 20:14, 1 серпня 2017 (UTC)

 • Не думаю, що варто повністю приховувати цей розділ. Обговорення офіційно закрито, ніякої нової шкоди він вже не вчинить. А сам текст хай лишається для нащадків, щоб всі бачили хто є хто. --YarikUkraine (обговорення) 20:28, 1 серпня 2017 (UTC)

Santos de Guápiles[ред. код]

Доброго дня, Guápiles з іспанської таки Гвапілес, можливо, як варіант, Гуапілес; але Х там точно не може бути. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 06:55, 2 серпня 2017 (UTC)

Добридень. Так це ж Ваш бот називає клуб «Сантос де Хуапілес» та відповідну категорію, наприклад ось тут Хамір Ордаїн. Я завжди намагаюсь підлаштуватись під бота, як він подає, то я під такою назвою і категорії створюю, щоб не лишались на майбутнє червоними категорії і не доводилось виправляти постійно. А з приводу іспанської, то «G» інколи і читають як «Х», наприклад той же Херардо Мартіно, а не Герардо, чи Хіхон, а не Гіхон. Але я поняття не маю які там в них привила ) --YarikUkraine (обговорення) 08:00, 2 серпня 2017 (UTC)
Дякую. Дійсно, то була ботова проблема. Виправив, підчистив за ним наче. А g стає х лише у наведених Вами прикладах (перед e та i) З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 10:10, 2 серпня 2017 (UTC)
Ясно, дякую. І вибачте, що через мою уніфікацію Вам довелось займатись цими виправленнями. Хочеться вже винищити червоні категорії як клас, а для цього найголовніше, щоб категорії бота потрапляли на діючі категорії. --YarikUkraine (обговорення) 13:05, 2 серпня 2017 (UTC)
Так, було б непогано. Будь ласка, давайте знати про криву категоризацію від бота, виправлятиму. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:23, 2 серпня 2017 (UTC)
Thevolodymyr можете виправити в бота там одне слово в усіх інкбуторах, прибрати слово колишній. Бо дійсно в енциклопедіях відсутній такий термін, як колишній спортсмен. Лишити просто баскетболіст, футболіст, хокеїст. Дякую. --Jphwra (обговорення) 19:30, 2 серпня 2017 (UTC)
Дуже добре пам'ятаю, як на чиєсь прохання те слово додавав для екс-гравців ). Для баскетболістів вже видалив був. Приберу для решти. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:53, 2 серпня 2017 (UTC)
До речі, як виявилося, у футболістів теж був прибрав ще раніше. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:10, 2 серпня 2017 (UTC)
Thevolodymyr і хто просив? Невже я? --Jphwra (обговорення) 20:20, 2 серпня 2017 (UTC)
Навряд ), декілька років тому було, на згадаю. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:27, 2 серпня 2017 (UTC)
Може й я. Я намагаюсь дописати в статті про колишніх футболістів, що вони колишні. Так пишуть і англійці, а також так можна визначити, що стаття вже завершена і оновлювати її більше не треба. Але ваше діло, хочете - прибирайте, я все-одно вручну допишу ))) --YarikUkraine (обговорення) 21:21, 3 серпня 2017 (UTC)
Особисто мені простіше одну букву в категорії підправити до «ботівської», ніж Вам турбувати по кожній дрібниці. Їх достатньо багато, але я так сходу можу згадати лише Нью-Йорк Космос, який є редіректом, а бот не розрізняє старий і сучасний клуб. Доречі, саме для цього я і створив цей редірект, щоб було видно, що клуб не один. --YarikUkraine (обговорення) 21:21, 3 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Бісмарк Веліс[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бісмарк Веліс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:28, 3 серпня 2017 (UTC)

Нагорода за місячний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому липневому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +11 633 переглядів!

Це 7-е місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 14:25, 4 серпня 2017 (UTC)

Ого, дуже несподівано. Літній сезон, затишшя ). Але дякую за нагороду --YarikUkraine (обговорення) 16:17, 4 серпня 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

YarikUkraine вітаю! Не підкажете, де грає молодіжний склад Кам'янської "Сталі"? Коли найближчий домашній матч? І чи було жеребкування кубка України?--Yasnodark (обговорення) 14:51, 4 серпня 2017 (UTC)

Добридень. Якщо вірити офіційному сайту УПЛ, то грають на Діназ (стадіон, Демидів), причому і U-21, і U-19. Жеребкування третього етапу Кубка України відбулось, Сталь гратиме ж Жемчужиною (Одеса). Всі результати можете побачити тут Кубок Украины: Таврия примет Зирку, Карпаты сыграют с Прикарпатьем --YarikUkraine (обговорення) 16:14, 4 серпня 2017 (UTC)
YarikUkraine Дякую за кубок та щодо другого я мав на увазі молодіжну першість прем'єр-ліги.-Yasnodark (обговорення) 16:54, 4 серпня 2017 (UTC)
Так Чемпіонат U-21 і є молодіжна першість Прем'єр-ліги. І грають вони на Діназ (стадіон, Демидів). --YarikUkraine (обговорення) 17:03, 4 серпня 2017 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Доброго дня. Зараз я дуже тісно співпрацюю з паном Estabiano, який написав декілька дуже цікавих і інформативних статей, які зараз претендують на звання добрих (одна вже отримала). Він щодня робить значну кількість редагувань, яку потрібно, звичайно, верифікувати. Чи не були б Ви такі люб'язні запропонувати йому статус патрульного? Я знаю, що він сам може номінуватись, але, на скільки я зрозумів, він доволі нерішучий (зважаючи на те, що я його вмовляв номінувати його статті). На мою думку, людина яка має в активі добру статтю заслуговує на статус патрульного. З повагою, --SW (обговорення) 09:32, 5 серпня 2017 (UTC)

Написав, зазначивши, що це принесе користь усій Вікіпедії. Є значна група користувачів, які створюють статті через те, що їм це подобається, а не заради добрих статей, чи якихось там статусів патрульного. Просто їм це цікаво. Тому залучити подібних користувачів до спільноти зазвичай досить важко. --YarikUkraine (обговорення) 13:45, 5 серпня 2017 (UTC)
Як на мене, це досить «цінний вид» користувача Вікіпедії), адже варто лише «відполірувати» їхні статті — і ось в нашому сегменті унікальна цікава інформативна стаття, яка не є перекладом з англійської чи російської, а може претендувати на статус і доброї, і навіть вибраної. Дякую за Вашу допомогу. З повагою, --SW (обговорення) 14:32, 5 серпня 2017 (UTC)

Адміни[ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що знову Вас відволікаю. Хотів дізнатись, чи є якийсь певний адміністратор, який відповідає за сторінку Вікіпедія:Заявки на права патрульного? Просто там один користувач (Narkulome, якщо бути конкретним) вирішив деномінуватись (4 серпня), але на це не викликало жодної реакції. Можливо Ви мені підказали б, до кого я можу звернутись? З повагою, --SW (обговорення) 17:05, 6 серпня 2017 (UTC)

Певного адміна нема, якісь туди зазирають частіше, якісь рідше. Звертатися можна на ВП:ЗА. Деномінація там так захована, що я не відразу знайшов :-), зараз закрию. --ReAlв.о. 19:31, 6 серпня 2017 (UTC)

Королівство Імерина[ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що знову турбую Вас, проте це набагато швидше ніж запити до адміністраторів. Вийшов певний казус зі статтею "Королівство Імерина", який детально я описав на сторінці обговорення користувача Mr.Ilia T.. Чи не могли б Ви запропонувати які-небудь методи виходу з цієї ситуації? Справа в тому, що я планую грунтовно працювати над цією статтею, тому було б зручніше і раціональніше, якби саме моя версія стала основною (сам Mr.Ilia T не проти цього). У статтю користувача Mr.Ilia T я пропотную перенести іншу інформацію про королівство, перейменувати її і прибрати інтервікі. Свою версію з чернетки я готовий перенести у будь-який момент (даремно, що не зробив це раніше: уникнув би проблеми). З повагою, --SW (обговорення) 10:54, 7 серпня 2017 (UTC)

Так, бачу Вам вже відповів інший користувач. Прощу вибачення, що довго не відповідав. Цілком згоден, що Вам варто продовжувати працювати у своїй чорнетці, можливо додати матеріали і з основної сторінки, а коли стаття буде готова, то попросити адміністратора об'єднати. --YarikUkraine (обговорення) 13:01, 8 серпня 2017 (UTC)
Так і зроблю. Вибачте, що завантажую Вас питаннями. Просто я думаю, що краще запитати у більш досвідчених, ніж наламати дров самому. P.S. Напевне, помучаю трохи пана ReAl, щоб Вам не приїдатись). Він також адміністратор і відповідає, як і Ви, доволі швидко. З повагою і вдячністю, --SW (обговорення) 15:03, 8 серпня 2017 (UTC)
Та ні, звертайтесь коли вважаєте за потрібне, я завжди згоден допомогти. Не дарма ж у мене стоїть банер, що я допомагаю новачкам. До неновачків це також відноситься. Тому якщо не відповідаю - то просто тимчасово поза межами Вікіпедії і як тільки побачу запит - то обов'язково відповім. --YarikUkraine (обговорення) 15:06, 8 серпня 2017 (UTC)

Середньовічна культура[ред. код]

Подставьте источники, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 11:00, 8 серпня 2017 (UTC)

Добавил интервики и ссылки с литературой. --YarikUkraine (обговорення) 13:23, 8 серпня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 13:56, 9 серпня 2017 (UTC)

Побєда (футбольний клуб)[ред. код]

Є такий македонський клуб, але в тебе він чомусь проходить, як Перемога (Прилеп)|«Перемога» або Перемога (Прілеп)|«Перемога» і більше того, є ще варіант Победа (1941)|«Победа». Якось треба визначитись і створити статтю з правильною назвою і перенаправленням з неправильних. Зробиш? Правильний скоріш за все той що в темі зазначений. --Jphwra (обговорення) 21:02, 8 серпня 2017 (UTC)

Створив Побєда (футбольний клуб) про колишній клуб. А також поки стаб Побєда (2010) про нинішній клуб, завтра дороблю. --YarikUkraine (обговорення) 00:21, 9 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2011[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2011 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:41, 9 серпня 2017 (UTC)

ru:Pharaoh[ред. код]

Напишите, пожалуйста про игру?--Станислав Савченко (обговорення) 10:19, 10 серпня 2017 (UTC)