Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

«Крісіума»[ред. код]

Вітаю! Прошу, за можливості, переглянути вище вказану статтю! Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 22:19, 20 січня 2019 (UTC)

Добридень. Переглянув, виправив що помітив. Але все ж раджу Вам не перекладати з португальської, надзвичайно велика кількість помилок, доводилось виправляти майже у кожному абзаці і не по одному разу. І я певен що виправив я далеко не все, лише те, що помітив. Складний текст, інколи навіть важко зрозуміти контекст. Але вже нехай буде, дякую за цю титанічну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 01:53, 21 січня 2019 (UTC)
Доброго дня! Та я б з радістю брав би ту ж ангійську версію, але вона менш інформативна. У Вас же повний карт-бланш — якщо в розділі «Історія» щось не зрозуміле (або вважаєте зайвим, надміру детальним) можете спокійно видаляти. Жодних питання (в тому числі й образ не буде). З вдячністю та повагою, --Дми88 (обговорення) 6:55, 21 січня 2019 (UTC)
Та я так і робив, наприклад прибрав речення «У штаті він не зміг провести хороший чемпіонат, не вийшовши на чотири місця повороту та повернення, що призведе команду до фінальної стадії.» бо не зрозумів що воно значить ) --YarikUkraine (обговорення) 16:00, 21 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

Привіт! Сьогодні стартував Вікімарафон. просто нагадую, що для СО нових статей в цей період пропонується додавати шаблон {{Вікімарафон 2019}}. Дякую!--Anntinomyобг 08:41, 26 січня 2019 (UTC)

Я так розумію що той марафон для залучення нових учасників і спонукання створення ними статей. А я їх і так робитиму, незалежно від того чи є цей марафон чи нема. --YarikUkraine (обговорення) 16:02, 26 січня 2019 (UTC)

Шаблон:Футболіст[ред. код]

Доброго дня. Я стосовно інтеграції нагород з вікідати до шаблону. Останнім часом неодноразово зустрічав статті, де нагороди розтягували картку ледь не на півекрану. Сьогодні зайшов на Жузеп Гвардіола і вирішив таки знайти причину ). Мені здається, що тут користі менше, ніж шкоди... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:47, 2 лютого 2019 (UTC)

Добридень. Чесно кажучи, це не якась моя вигадка. Така інтеграція є і у «дружніх» шаблонах {{Спортсмен}}, {{Особа}} та інших. З довгими назвами великих проблем нема, варто просто встановити плашку, як я і зробив це на сторінці Гвардіоли у Вікідаті і вже картка не розтягується, а замість довгих слів з'являється маленька картинка. Просто, як завжди, не все можна помітити і переробити, мало рук. Але де бачу — то виправляю. В ідеалі користі від цього багато: по-перше збільшує категоризацію, по-друге збільшує інформативність, ну і по-третє збільшує зв'язність, бо вручну цього ніхто ніколи робити не буде. Вікідата - єдиний варіант в наших умовах, де одне виправлення впливає відразу на десятки статей. Хоча і не сперечаюсь, що може десь щось допрацювати варто. --YarikUkraine (обговорення) 13:15, 2 лютого 2019 (UTC)
Дякую. А є якісь універсальні «ліки» від розтягування картки, якщо «плашки» не існує? Скажімо у Фелікс Магат? Там би якось перенести текст на новий рядок, але це з вікідатою не виглядає трівіальною задачкою... З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:48, 3 лютого 2019 (UTC)
@Thevolodymyr: Єдині універсальні ліки - це чітко встановлена ширина рядка. Шаблон:Футболіст один з небагатьох, де розмір стягується і розтягується скільки хоче, це пов'язано із наявністю шаблонів в шаблоні, а також інколи дуже довгих назв клубів. Пам'ятаєте, пару років тому хтось намагався ширину уніфікувати і потім назви клубів розтягувало на два рядки? Довелося відмінити. Тому для рядка "Нагороди" я зараз поставив стандартну ширину 200, розтягувати не дасть, але головний мінус що якщо шаблон буде ширшим, а він здебільшого виходить таким, в тому числі і у Магата, то на цей рядок воно не розповсюджуватиметься і все-одно завчасно переноситиме. В нашому випадку аж три роки то не так критично, а якби було тільки один 2003, який спокійно помістився би в один рядок, воно б його все-одно некрасиво перекинуло. Як то кажуть, усі ліки мають побічний ефект ). Ви ж зрозумійте, я не великий знавець оцього всього, на примітивному рівні підправляю шаблони, може десь не дуже вдало. Якщо є бажання погратись, то можете змінити цю ширину, або прибрати отой маленький шрифт. Тепер коли є чіткі рамки може і нема необхідності в таких маленьких літерах, в мене відповіді нема. --YarikUkraine (обговорення) 17:59, 3 лютого 2019 (UTC)
Дякую, як на мене, стало набагато краще! З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 18:56, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон в роботі у статті Хав'єр Пінола[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хав'єр Пінола був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{в роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:44, 27 лютого 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Можливо, сповіщення не прийшло, але Вас номіновано на права чек'юзера. Сподіваюся, дасте згоду. З повагою, DiMon2711 19:55, 4 березня 2019 (UTC)

Так, дякую за номінацію. Сповіщення приходило, просто я не міг відповісти, був тимчасово неактивний. --YarikUkraine (обговорення) 15:20, 8 березня 2019 (UTC)

Мої правки[ред. код]

Отпатруливуйте правки, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 16:12, 12 березня 2019 (UTC)

YarikUkraine вітаю! Побачив, що у відпатрульованій статті випадково зберіглася не доконфліктна версія, а а якась проміжна, бо ми з колегою, що не те відкинули. А щодо більш складного випадку співачки, в тому інтерв`ю "Абба", "Скорпіонз", Томаса Андерса чи Ріанну треба було б вважати англійськими співаками: а це — нонсенс. Крім того, навіть в тому одіозному інтерв'ю вона ніде не називала себе російською співачкою, вона називала себе космополітною співачкою світу та що співала від початку кар'єри на просторах усього СНД, до якого більшість необізнаних аполітиків відносять і Україну. Тож називати її російською співачкою є відвертим викривленням фактів. Всюди у світі приналежність співаків визначають за країною творчості та громадянством, а не за мовою чи кинутими фразами через 15 років піcля початку кар'єри. Так вона російськомовна співачка - для цього є окрема категорія : за мовою, але вона українська співачка за всіма ознаками і для цього є категорія за країною. Тож вилучення українських категорій за країною — теж відверто неправильне. Тим більше усе сказане стосується інтерв'ю, якщо б воно було дане авторитетному українському джерелу, а рос. каналу. Давайте і про розп'ятих хлопчиків феки повторювати в такому випадку: хіба не зрозуміло для чого федслужбабезпреєлу це робить (беруть собі все, що не рівно лежить, а нам лишень б роздавати Кемські волості). Там прямих ефірів нема, може той журналюга путінський десять разів її запитував, перш ніж вилучити оте сумнівно-космополітичне твердження. Хай вона те саме скаже Осадчій, Скрипіну чи Притулі - тоді можна щось міняти, та це все одно не викрислить перд її творчості, як української спіаачки, бо думки змінюються. Бо вона ввважала себе українською, та потім їй раз за разом казали: з росмовою ти не можеш бути українською, не можеш - от досягли свого: насильно милим не будеш. І ще раз повторю: вона жодного разу не казала, що вона російська співачка і тим більше, що вона — виключно російська співачка.--Yasnodark (обговорення) 12:45, 31 березня 2019 (UTC)
Погоджуюсь, російська приналежність теж притягнута за вуха. Компромісний варіант це взагалі без приналежності, тобто просто співачка. Щодо АББИ, Скорпіонза і всіх інших, то я особисто ніде не чув від них, що вони не вважають себе шведськими чи німецькими співаками. Розіп'яті хлопчики теж не підходять, бо ЛЮДИНА ГОВОРИТЬ САМА ПРО СЕБЕ, а не якийсь «свідок» каже, що Брежнєва себе не вважає українською співачкою. Самофейків не буває. Дайте посилання, де вона говорить, що вважає себе українською співачкою і не буде проблем, з джерелом можна буде додати до статті, бо Ви написали що вона раніше так вважала, а потім передумала, але я цього не знайшов. Тільки слова що вона ніколи себе українською співачкою не вважала і з самого початку почала співати у Петербурзі. --YarikUkraine (обговорення) 13:20, 31 березня 2019 (UTC)

Знову чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Дивився запити щодо чек'юзерів за попередні роки. Там за день-два справлялися із визначенням, а тут скоро тиждень пройде. Або дуже важко визначитися, або арбітри забули. Якщо перше, то вибачте, що відволік, а якщо друге, то через скільки можна чекати рішення? З повагою, DiMon2711 05:58, 13 березня 2019 (UTC)

@Dimon2711: Поспішиш - людей насмішиш. Ви дійсно вірите, що 5 людей одномоментно може забути? ) Ні, все під контролем, але у нас фактично два питання - не лише визначити достойника, але і визначити кількість, бо у запиті зазначено "принаймні один", а це може бути і два, і три. І можу Вас запевнити, що друге питання значно важче першого. Але найближчими днями вже має бути рішення. Час ще є за правилами, а права достатньо серйозні, щоб легковажно їх роздавати. Не дарма так багато кандидатів повідмовлялось. --YarikUkraine (обговорення) 18:16, 13 березня 2019 (UTC)
Дякую! Враховуючи те, що правила розраховані навіть на рідші випадки, то все можливо. Минулі роки за день справлялися, а тут я так бачу, раз не забули, то все дуже важко. Добре, буду чекати. З повагою, DiMon2711 18:20, 13 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:41, 15 березня 2019 (UTC)

ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю! Зазирніть сюди. Прошу висловити думку щодо підсумку хоча б ще одного бюрократа. Дякую. --Lystopad (обговорення) 09:51, 27 березня 2019 (UTC)

Шотландська футбольна ліга[ред. код]

Привіт. Тут 5 клубів в червоному, можливо буде час і натхнення і зробиш про них статті? --Jphwra (обговорення) 15:47, 30 березня 2019 (UTC)

Добридень. Це взагалі якісь мутні клуби, що вже не існують мільйон років і навряд комусь цікаві. Я б їх просто зробив чорними і на тому все, але якщо таке прохання, то зроблю стаби, але усе перекладати не буду. --YarikUkraine (обговорення) 23:30, 30 березня 2019 (UTC)
Та я про стаби і вів мову. --Jphwra (обговорення) 10:39, 31 березня 2019 (UTC)
@Jphwra: YesТак Зроблено. Я бачу Ви трохи слідкували і вікіфікували новостворені клуби у різних статтях про сезони чемпіонату і кубку Шотландії, тому я в це не ліз, щоб не вносити плутанину. --YarikUkraine (обговорення) 22:41, 4 квітня 2019 (UTC)
Так, вікіфікую швиденько і трохи одну твою давню статтю привожу до тями (кваліфікація до Євро 1968). --Jphwra (обговорення) 05:35, 5 квітня 2019 (UTC)

Вітаю, прохання захистити мене від особистих атак. Дякую[ред. код]

Вітаю. Дайте будь ласка оцінку щодо ВП:Жодних особистих атак заяви Yasnodarka тут diff щодо мене, а саме І всюди ти лізеш Сибірський цирюльник нарваний. Дякую--piznajko (обговорення) 01:56, 4 квітня 2019 (UTC)

@Piznajko: У ВП:НО чітко вказано що варто зробити — «Користувачеві, що вважає, що йому завдана образа, рекомендується звернутися до опонента, з'ясувати, чи була ця образа навмисною, і попросити його вибачитися.». Ви звертались до користувача Yasnodark з проханням вибачення? Я не побачив. Більшість питать можна вирішити самостійно, без залучення адміністраторів чи ще когось. Тому без пояснення опонента я ніякої оцінки словам не можу дати. Щодо самої проблеми з визначенням, то ви сперечаєтесь яким є предмет - зеленим чи круглим, при тому що він спокійно може бути і зеленим, і круглим. Не бачу ніякої проблеми у визначенні «український, переважно російськомовний актор», тільки необхідне посилання на джерело що він таки переважно російськомовний, але я не дуже розумію як це робиться і як визначити цю «переважність». Тому поки відпатрулював нейтральну версію «український актор». А інформацію про мову спілкування можна і в «Особисте життя», якщо це не є чимось визначальним. --YarikUkraine (обговорення) 16:43, 4 квітня 2019 (UTC)
Ок, звернуся до опонента.--piznajko (обговорення) 00:43, 5 квітня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Приховайте будь-ласка мій допис в історії, щоб вирішити питання, проте, якщо б опонент припинив свою цілоспрямовану деструктивну політику зросійщення українських осіб в укрвікі, то питання і не виникало б.--Yasnodark (обговорення) 11:56, 5 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Втім я все ж маю прохання не переходити на особистості, навіть якщо не згодні з якимсь діями. Шукайте порозуміння, образами конструктиву не досягти. Як мінімум сподіваюсь що ви на своїй СО дасте відповідь користувачу і висловите вибачення за свій ймовірно емоційний коментар. Закопайте вже нарешті той топірець війни. Сподіваюсь на розуміння обох. Дякую. --YarikUkraine (обговорення) 12:15, 5 квітня 2019 (UTC)

Привіт.[ред. код]

Ще пару замовлень якщо можна. Хочу замовити швейцарців: Етуаль Ла Шо-де-Фон, Етуаль Каруж, Вінтертур, Берн, Біль, Монтре Спортс та Олд Бойз (Базель). Всі вони в звичайному для мене чорному кольорі присутні в статті Чемпіонат Швейцарії з футболу 1923—1924. Я вікіфікую їх сам в разі створення, щоб не відволікати від інших справ. --Jphwra (обговорення) 21:17, 6 квітня 2019 (UTC)
Ще ярославе додай мою заявку в загальне оголошення. Дякую. --Jphwra (обговорення) 21:18, 6 квітня 2019 (UTC)

Оголошення додав, щодо статей то трохи проглянув, то в англвікі там взагалі мало інформації, а знання німецького в мене майже ніякі, тому статті будуть зовсім куці, але як би там не було пройдусь по чорним посиланням, а може гугл-перекладач допоможе і щось вийде ). --YarikUkraine (обговорення) 21:29, 6 квітня 2019 (UTC)
краще хай будуть куці. Lexusuns свого часу взагалі мікростаби робив (і вони зараз вже перетворюються на повноцінні статті) і не парився. --Jphwra (обговорення) 21:57, 6 квітня 2019 (UTC)
Ну я з ним стабільно сперечався, тому не хотілось би повторювати його дії) Не бачу сенсу у цих болванках без жодних даних чи історії. Спробую хоч якусь інформацію подавати, щоб було хоч ясно навіщо стаття про той клуб існує. --YarikUkraine (обговорення) 22:00, 6 квітня 2019 (UTC)
@Jphwra: Зробив усі чорні статті з вищевказаного сезону, можете усе вікіфіковувати. --YarikUkraine (обговорення) 19:25, 11 квітня 2019 (UTC)
А взагалі я вже Вам казав кілька разів, що краще відразу статті робити «червоними», тоді в подібних випадках не доведеться проводити зайву повторну роботу. --YarikUkraine (обговорення) 19:26, 11 квітня 2019 (UTC)
Вітаю. Чи є можливість перевірити статті чемпіонату Швейцарії з футболу щоб вони стали перевіреними? --188.163.16.93 18:05, 14 квітня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Може розблокувати Вашу сторінку і продовжите працювати в нормальному режимі? Бо постійно перевіряти кожну Вашу правку то абсурд. --YarikUkraine (обговорення) 19:45, 14 квітня 2019 (UTC)
В жодному разі. Я буду працювати на ІР без реєстрації (мобільний в мене має такий самий ІР). Можна дати автопатруль та і все. --188.163.16.93 19:49, 14 квітня 2019 (UTC)
Навряд на ІР можна дати автопатруль. Тому це лише буде зайва морока усі патрульним. --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC) --YarikUkraine (обговорення) 19:56, 14 квітня 2019 (UTC)
Значить так і буде. Буду звертатись. Є ще Ніколас і Thevolodymyr. Буду «напрягати» за потребою і їх також. --188.163.16.93 20:00, 14 квітня 2019 (UTC)


Ярославе ще хочу замовити швейцарців, вже як і просив вони в червоному. Сезон 1930—1931 років. Там їх лише п'ять цього разу і вони більш відомі ніж з минулого разу. PS. Перевіриш все ще жовте. До слова повиправляв правопис нашого загального знайомого бр як завжди один клуб з купою різноманітних назв. --188.163.16.93 16:09, 16 квітня 2019 (UTC)

@Jphwra: YesТак Зроблено. Радий, що Ви повернулись. Хоча, чесно кажучи, я і не сумнівався ) --YarikUkraine (обговорення) 14:37, 19 квітня 2019 (UTC)
А можна замовити в тебе ще шотландців? Сезон 1903/04: Порт Глазго Атлетік і Літ Атлетік (чемпіонат 1891—1892). Перший довгенько проіснував, а другий до 90-х 20-го сторіччя + Сент-Бернардс, він в статті Список чемпіонів Шотландії з футболу. А повернувся бо по двох причинах. Перша: в аноніма дуже забагато мороки, друга так простіше і бачу що треба. --Jphwra (обговорення) 14:48, 19 квітня 2019 (UTC)
Щось ви швидко змінили країну, ще ж купа «червоних» сезонів у чемпіонаті Швейцарії і там явно знайшлись би ще «червоні» клуби. Ну добре, Шотландія так Шотландія. --YarikUkraine (обговорення) 21:34, 19 квітня 2019 (UTC)
Я бачу фраза: "Стадіон так стадіон", набуває популярності. ) --Jphwra (обговорення) 21:39, 19 квітня 2019 (UTC)
Ну а шо, хороша фраза, чого б не використати) Хоча я про неї і не думав, коли писав свою відповідь. YesТак Зроблено три шотландські клуби. --YarikUkraine (обговорення) 23:58, 19 квітня 2019 (UTC)


Цікавий шаблон знайшов: Футбол за роками. Але цікаво стало від наповнення статей по роках. От хочу звернути твою увагу на це там геть повне неподобство. Може варто якось там навести лад? От для прикладу 1908 у футболі. Я так думаю там чи не в кожній такі перли. --188.163.16.93 20:42, 16 квітня 2019 (UTC)

НУ так це вищезгаданий Lexusuns ) Та сама історія що і з його статтями про клуби, або про футболістів в інкубаторі. Скільки ми сперечались, але толку не було, тепер можна його кожну другу статтю вилучати. Але якось рука не підіймається. Інтервікі є, шаблони є, то хай собі висить. А шаблон то я створив, як не дивно, і навіть почав перекладати перші дві статті про роки, але потім зрозумів що то дурня і воно не вартує роботи. А він вирішив наштампувати оці статті, ну хай так і буде, але бігати за ним на побігушках і дороблювати не збирався і не збираюсь. Хоча у французів все добре розписано по місяцях, але поки це не на часі. Футбольна тематика дуде обширна, а людей які цим займаються дуже мало. Тому і виходить, що гидко з'їсти, але жаль викинути. На все свій час. Втім якщо Вас так муляє, можете поставити на обговорення щодо вилучення. А про 5 клубів напишу протягом тижня. --YarikUkraine (обговорення) 21:34, 16 квітня 2019 (UTC)
Ні вилучати не треба. Може колись і в нас розвинуть ті статті. --188.163.16.93 21:40, 16 квітня 2019 (UTC)
І відпатрулював статті, але це абсурд щодня десятки разів автоматично клацати "перевірив". Ну не хочете старий нік, то створіть новий аккаунт і почніть з чистого листа і нової історії, але щоб можна було Вам статус автопатрульного дати. Або якщо вже зовсім принципи, то попросіть якогось ботовласника, щоб він запрограмував бота на це. Бо це ж автоматична робота, саме для них. --YarikUkraine (обговорення) 21:42, 16 квітня 2019 (UTC)
Бот Thevolodymyr'а це може робити? Thevolodymyr --188.163.16.93 21:45, 16 квітня 2019 (UTC)
Доброго дня, ні, мій не може. Щось подібне має бути у стандартній бібліотеці pywikibot, але я з нею не працюю. --Thevolodymyr (обговорення) 07:00, 17 квітня 2019 (UTC)


Ярославе чи можна дати автопатрульного користувачу Sb008? Він багато вносить добрих правок у статті про футбольні чемпіонати. Подивись для прикладу поточні турніри цього року в провідних лігах: Англія, Італія тощо. --188.163.16.93 13:48, 17 квітня 2019 (UTC)

Хай подасть заявку на Вікіпедія:Заявки на права патрульного, я ж не можу самостійно надати. Може хтось проти буде в обговоренні. Демократія. ) --YarikUkraine (обговорення) 16:48, 17 квітня 2019 (UTC)
Ярославе це іноземець. Якщо не помиляюсь він з Нідерландів бо до цього сезону він суто його і редагував. --188.163.16.93 17:03, 17 квітня 2019 (UTC)
Ну яка різниця. Є ж процедура, по ній і варто йти. Тим більше якщо він не знає чи погано знає українську то незгодних може бути ще більше. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 17 квітня 2019 (UTC)
Подав самостійно заявку. --YarikUkraine (обговорення) 17:20, 17 квітня 2019 (UTC)
вже бачив. Дякую. --188.163.16.93 17:21, 17 квітня 2019 (UTC)

Документація шаблонів[ред. код]

Будь ласка, створюй документацію для шаблонів, які створюєш. Не тільки я буду вдячна ;) -- Ата (обг.) 10:33, 7 квітня 2019 (UTC)

Добридень. Про які конкретно шаблони мова? Я їх створюю вкрай рідко, та й ті або надзвичайно прості і інтуїтивно зрозумілі у використанні, або взагалі взяті з англвікі і вся суть в тому щоб скопіювати там і вставити тут. Ну або шаблони, якими користуються півтори людини, разом зі мною. Тому якісь зарозумілі шаблони з купою невідомих дій, де треба така документація, я ніколи і не створював. --YarikUkraine (обговорення) 14:17, 7 квітня 2019 (UTC)
Так, я розумію, що коли переніс з енвікі, то це нескладно — ні створити, ні користуватися. Але простий шаблон {{Cite tweet}} має щось 17 параметрів. То я думаю, що разом з шаблоном можна було перенести й документацію --Ата (обг.) 07:25, 8 квітня 2019 (UTC)
Так всі ці параметри і беруться напряму з англвікі, треба просто увесь заповнений шаблон там скопіювати і в нас вставити, нічого не треба там змінювати. Тому достатньо було в документації написати «скопіюй у англвікі і встав в укрвікі», але то і так ясно, тому і не створив. І те, що шаблон має понад 60 включень вказує що дійсно все очевидно. Не знаю з чого у Вас такі претензії виникли. --YarikUkraine (обговорення) 13:47, 8 квітня 2019 (UTC)

Знову я[ред. код]

і знову замовлення. Але цього разу вже... англійців. Можна? Скарборо (футбольний клуб), Мейдстоун Юнайтед (1897) (Футбольна ліга Англії 1991—1992). --Jphwra (обговорення) 15:00, 21 квітня 2019 (UTC)
Від швейцарців Івердон Спорт (Чемпіонат Швейцарії з футболу 2005—2006). --Jphwra (обговорення) 15:42, 21 квітня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено, заодно вже створив і про «новий» Мейдстоун Юнайтед, щоб не було плутанини. І все ж повернулись до швейцарців ) --YarikUkraine (обговорення) 23:23, 22 квітня 2019 (UTC)
Та так. Виявляється там їх чимало, я згодом ще напишу заявку на кілька команд. Це нічого що я не даю повернутись до футбольного інкубатору (там затишшя зараз панує)? --Jphwra (обговорення) 05:01, 23 квітня 2019 (UTC)
Ще пару реплік. Вчора нарешті доробив всі чемпіонати Італії, відтепер можеш свої червоні перетворити на сині. І друге, от є Вікторія (Франкфурт-на-Одері) у німців стаття поєднує історію всіх клубів в тому числі і 1. Франкфурт, який йде вже основною статею до всіх попередників. Може переглянь та перейменуй на сучасну назву з усіма перенаправленнями. А третє, я за вчора і сьогодні зробив всі перенаправлення з єврокубків на існуючі статті про клуби. Виявляється в нас таких чимало і червоних посилань суттєво зникло. --Jphwra (обговорення) 05:30, 23 квітня 2019 (UTC)
швейцарці Веттінген (футбольний клуб) (Кубок УЄФА 1988—1989). --Jphwra (обговорення) 06:37, 23 квітня 2019 (UTC)
От є ще таке: Рейтинг UEFA Fair Play (Кубок УЄФА 2008—2009). --Jphwra (обговорення) 08:21, 23 квітня 2019 (UTC)
Розібрався з тими франкфуртцями, там помилкова стаття була, переробив і створив ще одну. Веттінген YesТак Зроблено, а Рейтинг Fair Play УЄФА давно є, просто редірект треба було поставити. --YarikUkraine (обговорення) 19:23, 23 квітня 2019 (UTC)

Залучити Вас, як третю сторону в вирішенні конфлікту.[ред. код]

Доброго дня! Я новий учасник Вікі, вже цілий місяць веду бесіди з різними адміністраторами, щодо застосування санкцій до моїх статтей й до мене як автора, права автора вказувати джерело. Повне обговорення у мене на сторінці. Прошу наперед вибачення за клопіт.--Legal Pride (обговорення) 08:41, 23 квітня 2019 (UTC)

Добридень. Так, зразу видно, що Ви юрист ). Але все ж тут не зовсім діє юридична система: норми Вікіпедія:Ігноруйте всі правила та Вікіпедія — не експеримент у законотворчості показують що не треба настільки пристрастно вичитувати кожен пункт і кожну циферку, щоб довести свою правоту. А щодо юридичної сторони авторського права, то на жаль (а може на щастя), я дуже далекий від цієї теми щоб прийняти якесь рішення. Взагалі навіть не можу припустити наскільки співвідноситься DMCA з правилами Вікіпедії, тому навряд можу чимось допомогти, аби вирішити суперечку. --YarikUkraine (обговорення) 13:47, 23 квітня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу 2019[ред. код]

привіт. Там треба уточнити арени, бо дві змінились. І вікіфікуй їх в загальній таблиці арен кубку а я зроблю про них статті. --Jphwra (обговорення) 05:36, 24 квітня 2019 (UTC) YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 18:24, 24 квітня 2019 (UTC)

Французи[ред. код]

Привіт. Бачу створив пару статей про них і хочу «навантажити» тебе роботою. NickK свого часу вікіфікував статті про Кубок Франції і там тепер чимала кількість червоних посилань. Це найбільш відомі команди з маловідомих, якщо буде натхнення та бажання ліквідуй те червоне неподобство будь ласка. --Jphwra (обговорення) 06:33, 26 квітня 2019 (UTC)

Та я вирішив нарешті взятись за статті з футбольного тижня, бо він так скоро і закінчиться, а я і не починав. Там цілий список тих французьких клубів, дійду і до інших країн потім, звісно всякі там Бутани, Японії і іншу чудасію навряд буду, бо то нікому не треба, не знаю навіть хто їх туди додав. --YarikUkraine (обговорення) 12:10, 26 квітня 2019 (UTC)
На всяк випадок уточню: я вікіфікував усі команди з автоматичною значимістю за КЗФК. Це не означає, що вони найбільш важливі, там багато клубів з другого дивізіону, які непогано виступали в кубку. Зараз замінив список на клуби з трофеями або >1 сезону в еліті, ці наче цікавіші. Я сам поки пас, на мені ще борг з жіночого футболу: хотів залити сезони, але не встиг, от заливка вже майже готова — NickK (обг.) 13:29, 26 квітня 2019 (UTC)
Та ні, французькі всі важливі, потроху зробимо усі значимі. В ідеалі взагалі у нас мають бути статті про усі команди, що виступали у вищих європейських дивізіонах хоч один сезон. Всі ці клуби можуть бути цікаві, особливо коли і про всі сезони статті будуть. Про нецікаві то я казав про різні клуби з Еритреї та Бутану, про які, є підорзра, ніхто навіть не чув. Тим більше і вікіфіковані вони помилково. А щодо жіночого футболу, то тут вже я пас, для мене це не далі ніж футбол Бутану ). --YarikUkraine (обговорення) 14:42, 26 квітня 2019 (UTC)
NickK та Ярославе розрулить ту ситуацію з Бенфікою бо це просто неподобство коли через малозначущий район вбили статтю фактично. Я там привів приклад з уругвайським клубом як так само названий на «честь» одного з районів в... Італії (там просто цікава історія появи назви клубу, історія довга та комічна можна знайти в інеті) і тут так само, мало хто знає про район в усякому разі у нас в Україні. А клуб от відомий куди більше. Це як наше Динамо. --Jphwra (обговорення) 18:20, 26 квітня 2019 (UTC)
Та вже ж розрулили. Повернули доконфліктну версію з редіректом, посилання знову працюють. --YarikUkraine (обговорення) 19:04, 26 квітня 2019 (UTC)
І дякую за додавання логотипів у моїх статтях, я останнім часом їх не завантажую за польським зразком. Якось з ними більше мороки, ніж користі. --YarikUkraine (обговорення) 19:15, 26 квітня 2019 (UTC)
Та не питання, до слова проглянув швейцарців як дойду до 70-х, то знову буду замовляти статті. Там є ще пару клубів. --Jphwra (обговорення) 20:26, 26 квітня 2019 (UTC)
Я так поміркував, доконфліктна, то Бенфіка (Лісабон), а не те чудовисько, що зараз. --Jphwra (обговорення) 09:55, 28 квітня 2019 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар привіт. може ще додаш французів після інкубатору? --Jphwra (обговорення) 19:06, 4 травня 2019 (UTC)

Добридень. Я не бачив, що там нові з'явились. Так, зроблю. Хоча тут взагалі клуби з 1 сезоном, то думаю великими вони не будуть. --YarikUkraine (обговорення) 21:01, 4 травня 2019 (UTC)

Ліквідація «червоних»[ред. код]

Я тут пройшов по складам збірних на Євро різних років. Попросив Thevolodymyr'а пройтись по гравцях, можливо чимала кількість з них вже присутня під іншими назвами. Трохи дав раду клубам зробив перенаправлення. Можливо щось пропустив, тоє прохання і до тебе пройтись свіжим оком по ним. Як приклад Чемпіонат Європи з футболу 2004 (склади команд), щоб довго не шукав. --Jphwra (обговорення) 09:53, 28 квітня 2019 (UTC)

Зробив. Та поступово створюються усі гравці з чемпіонатів світу і Європи, за кілька років думаю усі сині будуть, принаймні по Євро. --YarikUkraine (обговорення) 22:36, 28 квітня 2019 (UTC)

ТФ[ред. код]

@YarikUkraine: В мене прохання:коли в тижні футболу перейдете до гравців, після 4-5 створених статтей, додавайте посилання на них у список створених статтей, бо коли ви створювали про клуби і стадіони, їх було небагато і я й сам міг заповнити, а ось гравців забагато, щоб я міг кожного шукати й заповнювати. Сподіваюся ви зрозумієте.--Meteor06 11:38, 30 квітня 2019 (UTC)

Чесно кажучи, гравців в рамках тижня футболу я роботи не буду. Вони поступово наповнюються через інкубатор і цього достатньо. --YarikUkraine (обговорення) 14:09, 30 квітня 2019 (UTC)

І ще одне[ред. код]

Які права потрібно мати, щоб перейменовувати файли, не створюючи перенаправлень?--Meteor06 12:05, 30 квітня 2019 (UTC)

Права адміністратора, так само як і для перейменування статей без перенаправлень. Тільки треба розуміти, що перейменування файлу без перенаправлення означатиме, що у статтях файл перестане відображатись. Треба його виправляти вручну, або встановити скрипт від RLuts'а. --YarikUkraine (обговорення) 14:12, 30 квітня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:29, 1 травня 2019 (UTC)

Клайдбанк[ред. код]

привіт. Це Шотландія і це замовлення на цей клуб. Місто є і в клуба аналогічна назва, чимала кількість виступів у вищому дивізіоні. я потім вікіфікую. --Jphwra (обговорення) 15:54, 7 травня 2019 (UTC)

Добридень. Зроблю трохи згодом, а поки доб'ю вже тих французів. --YarikUkraine (обговорення) 15:58, 7 травня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:48, 10 травня 2019 (UTC)

Центральноамериканський кубок[ред. код]

Привіт. Ти часом не збираєшься згодом знищити ті червоні по сезонах? --Jphwra (обговорення) 20:36, 12 травня 2019 (UTC)

Добридень. Якщо це питання, то в принципі не планував. Якщо ж це прохання зробити, то добре, зроблю. Вже сформувалась черга планів, але добре, додам і ці сезони в її кінець ). Інкубатор чудово працює і без мене, тому поки маю можливість позайматись сторонніми статтями. --YarikUkraine (обговорення) 20:40, 12 травня 2019 (UTC)
Інкубатор працює добре але інколи зависають гравці. Це не прохання, просто згадав, що з Півночною Америкою вже працював. Тому і про цих нагадав. вони мабуть простіше будуть. Хоча там такі збірні і гравці, що їх теж не буде більшості. --Jphwra (обговорення) 20:43, 12 травня 2019 (UTC)
Так і сам турнір це фактично не турнір, а лише кваліфікація. Тому звісно і рівень збірних, і рівень гравців невисокий. Але знову ж таки через Інкубатор не проблема буде їх зробити, якщо буде необхідність. --YarikUkraine (обговорення) 20:47, 12 травня 2019 (UTC)

Оулун Паллосеура[ред. код]

категорія хокеїстів хай лишається допоки не створять статтю про бенді-клуб якщо ти не проти. --Jphwra (обговорення) 19:20, 13 травня 2019 (UTC)

Та звісно хай буде, то фактично спортивний клуб у складі якого є різні секції, тут хокейна навіть сильніша і титулованіша за футбольну, просто вже припинила існування. --YarikUkraine (обговорення) 19:24, 13 травня 2019 (UTC)

Сочі (футбольний клуб, 2018)[ред. код]

привіт. Можеш нормально його фоормити? --Jphwra (обговорення) 18:06, 15 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. А заодно вже й зробив про іншого новачка їх вищого дивізіону Тамбов (футбольний клуб). --YarikUkraine (обговорення) 21:28, 15 травня 2019 (UTC)
Вже бачив і вікіфікував його в кубках. --Jphwra (обговорення) 21:29, 15 травня 2019 (UTC)

Ередивізі 2018—2019[ред. код]

там 2 клуби в червоному, зроби їх при нагоді. --Jphwra (обговорення) 22:05, 17 травня 2019 (UTC)

Клубів багато, а нас мало ). Тому все буде, але поступово. --YarikUkraine (обговорення) 13:36, 18 травня 2019 (UTC)
Ярославе, ти сам бачиш що я не сиджу склавши руки (швейцарці вже є). Он вже завтра-післязавтра закрию повністю чемпіонати Шотландії, а в мене між іншим вісить ще хокей без руху. Погано що Дми88 без інету, я б його «навантажив». --Jphwra (обговорення) 13:47, 18 травня 2019 (UTC)
Так я ж і кажу що нас тут дуже мало таких. До того ж тут все добровільно, можна і склавши руки сидіти ))). Ви ж бачите я намагаюсь створювати статті про клуби з якимись начинками, а не просто шаблон і одне речення. До того ж бачили який там список червоних клубів на сторінці футбольного вікітижня? Тому це все розтягується. "Лучше меньше да лучше", як то кажуть. Коли якісь повідомлення, то я можу через телефон відповісти, але писати так статті для мене нереально. Одним словом не переживайте, все в нас буде. --YarikUkraine (обговорення) 14:01, 18 травня 2019 (UTC)
та я не переживаю але десь за два-три тижні знову випаду з Вікі і не буду таким активним. З мобільного так не поредагуєш як з компа. Тому в мене запара виникла певна. --Jphwra (обговорення) 14:07, 18 травня 2019 (UTC)
Не страшно, я ніби не збираюсь пропадати нікуди, тому потроху продовжуватиму створювати статті про клуби. --YarikUkraine (обговорення) 16:04, 18 травня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (зима 2018—2019) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:55, 20 травня 2019 (UTC)

Прохання-пропозиція[ред. код]

Доброї ночі! Звертаюся до Вас з таким питанням: Чи можете Ви започаткувати створення статтей на зразок «Список легіонерів в українському жіночому вищому футбольному дивізіоні» або «Список легіонерів в українській першій лізі»? Справа в тому, що в статті «Список легіонерів в українському вищому футбольному дивізіоні» такі гравці вже майже завершилися (за великим рахунком, залишився лише один хорват, якого, якщо буде працювати футболфактс. ру, планую зробити завтра)? В жодному разі не сприймайте це як докір або вимогу (й т. п.) просто цікавлюся. З повагою, Дми88 (обговорення) 21:09, 22 травня 2019 (UTC)

Добридень. Щодо жіночого футболу, то сумніваюсь що там є ті легіонери в Україні, втім я не сильно розбираюсь у жіночому футболі. Щодо першої ліги, то там теж мало таких легіонерів, які так і не доросли до вищого дивізіону. До того ж у мене нема джерел, щоб створити такі списки. В нас є списки гравців по сезонах в УПЛ, від Чемпіонат України з футболу 2016—2017: Прем'єр-ліга (склади команд) і назад по роках. Певно коли закінчиться нинішній турнір, то зроблю такі ж списки і по останнім двом турнірам. Тому «червоних» футболістів і з УПЛ, і взагалі у світі, дуже багато. І списків достатньо, особисто не бачу необхідності опускатись аж до першої ліги, якщо гравець не піднявся до вищого дивізіону. --YarikUkraine (обговорення) 20:29, 22 травня 2019 (UTC)
Дми88 у вас вже є інет? Підтримую слова Ярослава тут вистачає роботи в футбольній тематиці і без 1-ої ліги та жіночої. Якщо там є червоні посилання, то їх можна «знищити» і без списку. А загалом якщо інет у вас вже стабільно, то є списки в інкубаторі. Я маю на увазі ті що бот не зробив, вони відзначені червоноим хрестом, плюс купа списків по футбольних тижнях з червоними стадіонами, гравцями та клубами. Знаючи вашу працездатність, то роботи вам там вистачить, а УкрВікі поповниться цікавими, чудовими і головне змістовними статтями. Так що робота для вас є, а легіонери зачекають. --Jphwra (обговорення) 05:46, 23 травня 2019 (UTC)
Jphwra В Олександрії в мене інету взагалі немає. Укртелекомівські брехуни просто продовжують заявку на ремонт (цього разу до 24 червня), а з'являюся я періодично з Кам'янського (з 29-о травня знову зникну). Щодо легіонерів у жіночому чемпіонаті, то це помилка. Вони були та є. Наприклад бразилійки з «Медика» (Моршина) та ЖФК «Львів», болгарки в «Нафтохіміку», про деяких вже є статті (зокрема про білорусок, мексиканку, литовку Кудіте й т.п.). Щодо першої ліги — рано чи пізно прийдемо й до цього. З повагою, Дми88 (обговорення) 7:07, 23 травня 2019 (UTC)
Ну я ж кажу, що жіночим футболом не цікавлюсь, тому міг помилятись. От і помилився ). Якщо у Вас є джерела по першій лізі і жінкам то дайте і я зроблю статті. Я наразі просто фізично не можу, бо не маю інформації. По легіонерам УПЛ є ціла купа інформації, тому проблем не було. Тут же екзотична інформація. --YarikUkraine (обговорення) 14:23, 23 травня 2019 (UTC)
По першій лізі — немає. Якщо б у мене був інтернет вдома, то можна було б потихеньку за допомогою футбол фактс ру їх знайти (проте витратилося б багато часу). По жінкам — легіонери з «Нафтохіміка» є тут, ще дехто є тут, вірменські легіонерки, бразилійки жфк «львів». Окрім цього потрібно пробігтися по заявкам команд на офіційному сайті ФФУ. Це просттіше, ніж у чоловічому футболі, оскільки футбольних команд менше та й футбольних ліг також. Окрім «вишки» є перша ліга, яка функціонувала пару років у 1990-х й відновлена була лише в останні роки. Я Вас не кваплю. З повагою, Дми88 (обговорення) 6:22, 24 травня 2019 (UTC)
@Дми88: Дякую за джерела. Створив Список легіонерів в українському жіночому вищому футбольному дивізіоні. Додав кого знайшов, на сайті ФФУ досить важко із громадянством, тому ймовірно міг когось пропустити, проглядаючи заявки. Якщо раптом знайдете — додавайте. --YarikUkraine (обговорення) 12:31, 24 травня 2019 (UTC)

Спартак (Єреван)[ред. код]

Ярославе потім пройдись по вірменських турнірах і повиправляй клуби, де виступав саме Спартак під різними назвами, щоб там все було гаразд. В мене хокей з інкубаторами, тож цей клуб я вікіфікувати не буду, покладаю це на тебе. Там ще є ось Аракс (футбольний клуб, Арарат) З цим Спартаком щось купа клубів... --Jphwra (обговорення) 17:13, 25 травня 2019 (UTC)
і ще подивись цю статтю → Облога Олександрії (47 до н. е.), що то є? Я джерел не знайшов на неї. --Jphwra (обговорення) 17:20, 25 травня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено. Там два клуби зліпили у один, довелось розділяти. Щодо вікіфікації, то теж зробив, і це знову наслідок небажання деяких користувачів разу робити червоні посилання. Доводиться робити подвійну роботу. По Александрії додав інтервікі, а саму статтю автор редагує ще. --YarikUkraine (обговорення) 18:24, 25 травня 2019 (UTC)
от відносно вірмен, то це не до мене. --Jphwra (обговорення) 19:31, 25 травня 2019 (UTC)

Моанес Дабур[ред. код]

знаю ти полюбляєш розширювати статті. Тож от є цікава постать, два роки поспіль найкращий бомбардир Австрійської Бундсліги, а стаття геть ніяка. Я інформацію оновив в картці і все. --Jphwra (обговорення) 13:03, 27 травня 2019 (UTC)

Я вже казав, що я можу оновити або розширити статтю, якщо є що розширювати. А коли створюється кастрована стаття без жодної корисної інформації, то я не можу як нянька бігати і кожну таку виправляти. Тут, на відміну від попереднього випадку, автор статті активний, тож краще зверніться до нього, я не маю жодного бажання бігати за ним і виправляти кожну таку статтю, яких сотні. Давайте краще про хороше говорити і на хороше звертати увагу ). --YarikUkraine (обговорення) 20:32, 27 травня 2019 (UTC)

Вараждин (футбольний клуб)[ред. код]

що з ним робимо? цього немає, а новий Вараждин вийшов до першої ліги. І за хронологією цей новий (2012) існував ще під час існування старого (розформований 2015). Інтервікі на новий в енвікі і ще в когось. --Jphwra (обговорення) 08:02, 28 травня 2019 (UTC)

Так а в чому проблема, для таких нерідких історій в нас є уточнення з роком, створив Вараждин (футбольний клуб, 2012), а стару статтю перейменував у Вараждин (футбольний клуб, 1931) і доповнив --YarikUkraine (обговорення) 15:20, 28 травня 2019 (UTC)
справа в тому, що торік ми вже списувались на цю тему і тоді ти заявив, що не треба нової статті. А тут цей клуб підвищився до вищого дивізіону і все вже необхідна стаття. Тому пам'ятаючи про торішню переписку і запитався як бути. А ти вже все зробив, дякую. Пішов вікіфікувати. А і ще, я там до ухвали свою думку висловив. Якщо буде такі ініціюватись обговорення, то його треба перенести туди. --Jphwra (обговорення) 17:29, 28 травня 2019 (UTC)
Ну може і не треба, але вже зробив ). Можливо в майбутньому доведеться об'єднувати, а може і приживеться. Краще поки так, оскільки в старій статті було написано, що клуб розформований у 2015 році, то посилатись на нього у сезоні 2019/20 дивно. А щодо ухвали і обговорення, то це просто думка, я особисто нічого починати не буду --YarikUkraine (обговорення) 17:34, 28 травня 2019 (UTC)
Ну і добре. Обмінялись думками і годі. --Jphwra (обговорення) 17:37, 28 травня 2019 (UTC)

Мохамед Камара[ред. код]

в нього йде посилання на Чемпіонат світу з футболу 2014 (кваліфікаційний раунд, КАФ, другий раунд), в першому турі Групі В в збірній Сьєрра-Леоне забив гол теж Мохамед Камара. Це два різних цей же з Малі та і малієць замалий по віку. Їх треба роз'єднати. Також він в розділі Бомбардири фігурує. --Jphwra (обговорення) 05:33, 29 травня 2019 (UTC)

Створив дисамбіг Мохамед Камара для усіх цих Камарів. Там ще цікаво, що oдин Camara а інший Kamara, а в нас лише одна буква «К» і люди з формально різними прізвищами в укрвікі стали однофамільцями.--YarikUkraine (обговорення) 17:24, 29 травня 2019 (UTC)
я очікував, що їх буде чимало але щоб стільки... --Jphwra (обговорення) 18:09, 29 травня 2019 (UTC)
Ярославе ще прохання пройтись по чемпіонатам і за можливості та натхнення знищити червоних: Грецька Суперліга 2018—2019, Чемпіонат Ізраїлю з футболу 2018—2019, Національний футбольний дивізіон Люксембургу 2018—2019, Чемпіонат Македонії з футболу 2018—2019, Чемпіонат Мальти з футболу 2018—2019, Прімейра-ліга 2018—2019, Чемпіонат Сербії з футболу 2018—2019: Суперліга, Фортуна ліга 2018—2019, Перша ліга Словенії 2018—2019, Чемпіонат Туреччини з футболу 2018—2019, Чемпіонат Чорногорії з футболу 2018—2019. Мова йде про клуби які присутні на підвищення в картці. --Jphwra (обговорення) 20:01, 29 травня 2019 (UTC)
Зробимо, я ж пішов по клубах, просто зараз невелика перерва на молодіжний ЧС. А щодо новачків чемпіонатів, то не варто спішити, бо буде як того року, тоді я теж почав відразу створювати, а потім та команда знялась, ту не допустили ітд. Краще вже дочекатись статей про нові чемпіонати 2019/20 і тоді вже там червоні закрити.--YarikUkraine (обговорення) 13:37, 31 травня 2019 (UTC)
домовились. Я почну їх вже скоро робити, тим більше енвікі вже майже повністю створила статті, принаймні ТОП-чемпіонати то всі точно і ще трохи інших зробили. --Jphwra (обговорення) 21:03, 31 травня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу 2019[ред. код]

я вже розпочав над нею працювати. Попросив на заливку гравців, що відсутні. З тебе потім склади. ОК? --Jphwra (обговорення) 16:32, 2 червня 2019 (UTC)

Склади вони ж автоматично ботом робляться. Ну підправлю де бот не перекладе. --YarikUkraine (обговорення) 16:56, 2 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

МЧС 2019[ред. код]

В мене там в червоному вже є. Тож прохання до тебе коли доперекладаєш про склади повиправляєш в мене якщо я там когось не так переклав. Дякую. --Jphwra (обговорення) 05:06, 9 червня 2019 (UTC)

Ліга націй[ред. код]

не забудь їх закрити. Турнір вже завершився. І ще Кубок Америки на носі. Я можу розраховувати на допомогу? --Jphwra (обговорення) 20:43, 9 червня 2019 (UTC)

Лігу націй зроблю, а з Кубком Америки як вийде, може по мінімуму, не думаю що то такий важливий турнір, щоб там прямо всіх гравців завантажувати, в нас його навіть я так розумію ніхто із телеканалів показувати не буде. Але якщо будуть якісь проблеми - то допоможу чим зможу, наприклад якщо будуть червоні автори голів, ці люди ще мають якусь цінність для української спільноти. --YarikUkraine (обговорення) 20:48, 9 червня 2019 (UTC)

Звідки[ред. код]

ти викопуєш тих нідерландських динозаврів? Є пропозиція тобі пройтись для початку по топ-чемпіонатах і ліквідувати «червоних». Решта може зачекати до липня-серпня. Там окрім чорногорців всі чемпіонати вже в наявності. --Jphwra (обговорення) 20:24, 14 червня 2019 (UTC)

Та я все рухаюсь по списку клубів Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень футболу, як і говорив. Але то проект дійсно на тривалий час, клуби, що були на піку популярності, але відійшли у вічність, то історія на століття, а «червоні», що зараз грають у вищому дивізіоні або вийшли туди - то нагальні питання. Тому дійсно зараз по ним пробіжусь. --YarikUkraine (обговорення) 21:20, 14 червня 2019 (UTC)
вже і чорногорці є. І там в них теж дебютант типу нашого Колоса. Лаври Унтергахінга непокоять багатьох.... --Jphwra (обговорення) 15:03, 15 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено по усіх нових чемпіонатах --YarikUkraine (обговорення) 17:21, 30 червня 2019 (UTC)

Даніель Сваровскі[ред. код]

точно -скі? Може все-таки -ський? Думаю, походження в нього слов'янське--DiMon2711 23:03, 14 червня 2019 (UTC)

Походження то добре, але головна відмінність у тому, що в західному світі оці «ski» є характерні для обох статей, а у слов'ян — тільки для чоловіків. А його праонука теж Diana Langes-Swarovski, не Swarovska, як мало би бути, якби це було досі чеське прізвище. Тому якщо робити Даніель Сваровський, тоді і Діана Сваровська, а це вже якесь чисте АД. Тому як на мене це стандартне європеїзоване прізвище, де вже слов'янське закінчення не працює у австрійському середовищі, бо те прізвище втрачає суть закінчення, яка тепер не вказує на стать, на кшталт Лукас Подольскі чи Одрі Васілевскі чи багатьох інших. --YarikUkraine (обговорення) 23:19, 14 червня 2019 (UTC)
Але редірект з Даніель Сваровський я все ж додав ) --YarikUkraine (обговорення) 23:21, 14 червня 2019 (UTC)

МЧЄ 2019[ред. код]

я в головній статті лишив латинецею відсутніх. Потім як почнеш над своїми працювати в складах прохання одразу в матчах їх українізувати. --Jphwra (обговорення) 06:23, 17 червня 2019 (UTC)

Та можна і відразу, не бачу проблеми. А прибирати червоних поки не буду, вручну то довго, почекаємо поки Thevolodymyr повернеться і інкубатор почне працювати. Тоді авторів голів і «закриємо» --YarikUkraine (обговорення) 14:57, 17 червня 2019 (UTC)

Хай[ред. код]

якщо ти ще не в курсі. З 30 червня я на заробітках, тож КА і МЧЄ не дороблю, прохання до тебе фінальні матчі доробити я все підготую. --Jphwra (обговорення) 18:27, 18 червня 2019 (UTC)

Та там є в нас люди, які турніри роблять, але якщо ніхто не візьметься - то добре, після закінчення турніру дороблю що залишиться. А щодо щоденного оновлення, то я вже говорив, що це зайва праця, а людей в нас недостатньо. Це енциклопедія з інформацією на десятиліття, а не спортивний сайт із найсвіжішою інформацією. Кількаденна затримка не є критичною, як на мене. Тому все дороблю після закінчення турнірів. --YarikUkraine (обговорення) 18:30, 18 червня 2019 (UTC)

Файл:Lfc badge.png[ред. код]

додаш до Ларн (футбольний клуб). --Jphwra (обговорення) 20:19, 18 червня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 20:21, 18 червня 2019 (UTC)

Кубок Америки з футболу[ред. код]

Привіт, всі подають наступний турнір 2020, а не 2023, а от потім буде 2024, а 2023 взагалі не буде. Повиправляй та перейменуй без перенаправлень як адмін. --Jphwra (обговорення) 05:54, 23 червня 2019 (UTC)

Кубок Америки по футболу 2020[ред. код]

тільки перейменуй одразу без перенаправлення → Кубок Америки з футболу 2020 --Jphwra (обговорення) 14:33, 23 червня 2019 (UTC)

Та все зроблю, я ж не можу за секунду, там багато чого треба виправляти після автоперекладу. --YarikUkraine (обговорення) 14:35, 23 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 14:52, 23 червня 2019 (UTC)

...[ред. код]

[1]. Це вже не вперше, і навіть, виявляється не в соте. Декілька стррінок в журналі блокувань за порушення ВП:НО. Тепер це торкнулося й мене. Вимагаю блокування на місяць. З повагою--DiMon2711 15:11, 23 червня 2019 (UTC)

Проблема в тому що Ваше перейменування дійсно помилкове, бо іспанське «llo» = «ьйо», наприклад Кастільйо. Втім ,звісно, подібна реакція навіть на Ваші помилки неприпустима. --YarikUkraine (обговорення) 15:25, 23 червня 2019 (UTC)

Фк україна мюнхен[ред. код]

як буде час подивись. --Jphwra (обговорення) 15:54, 23 червня 2019 (UTC)

Переніс у статтю про місто Мюнхен, окрему статтю вилучив. --YarikUkraine (обговорення) 16:03, 23 червня 2019 (UTC)

дякуюза Пораду[ред. код]

Ярку, вельми вдячний за пораду. Намагаюся їх притримуватися. Але ж бувають Випадки, коли вже пора ЗАДЕКЛАРУВАТИ і вГолос - реально ганебні випадки в укр-вікі. Які продовжують накопичуватися. Звичайно, адміністратори взяли собі за фетиш - ганятися за словами в комантарях та обговореннях і зробили це чи не НАЙГОЛОВНІШОЮ своєю чеснотою-справою.

Натомість - викривлений, дурацький, непрофесійний, дилетантсько-простяцький, крадений та БЕЗГРАМОТНИЙ контент - може роками просовуватися до укр-вікі!!!!

Невже, для вас усіх важливішими стали оболочки/обгортки/мішура....навзамін самого КОНТЕНТУ-продукту???

Ярку, Ви професіонал в кількох царинах і Досвідчений редактор/автор - невже Вам приємні такі ситуації, коли нефахівці (читай дилетанти) безцеремонно викривляють/паплюжать/кромсають інформацію-контент - заради якихось кар'єрних чи наївно-провокативних дій???

Невже важко вікі-громаді прийняти певні настанови-запобіжники???

насамкінець: моя форма подачі, нажаль, зумовлена тим, що більшість з Вас, адміністраторів - ЗАКРИВАЮТЬ ОЧІ на маніпулювання, викривлення, саме із головним вікі-ресурсом - КОНТЕНТОМ!!! В мене складається враження, що декому "по-барабану" інформація - важливий лише «процес/карєра/вікі-бла-бла/пиха...». Так, коли десяток адміністраторів - толерують такі дилетантські/провокаційні вчинки (ба більше навіть приймають участь в БЕЗзмістовних та провокаційних іграх з контентом) - тоді залишається єдиний шлях привернути до цього увагу --- виставити НА ГЛУМ тих авторів безграмотного, дилетантського стилю/контенту. Звиняйте, я зовсім не маю наміру на то все відволікатися - але засилля таких маніпулятивних/безграмотни/дилетантських дописів/редагувань - уже в більшості моїх статей спостереження...

.....прошу трактувати мій допис не як особисті випади щодо конкретних дописувачів, але як спостереження за ТЕНДЕНЦІЄЮ в укр-вікі....отже, а чи не пора починати ставити НА ВИД саме цю проблему - підПорченого (навмисне) вікі-контенту....як ГОЛОВНОГО ПРОДУКТУ укр-вікі (як на мене,і чималої когорти моїх вікі-побратимів).Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) }}16:22, 23 червня 2019 (UTC) (оскільки мені службові сторінки Кнайпи- зацензуровані, я можу лише на сторінках Запиту Адміністраорів - заДекларовувати своїспостереження та привертати увагу спільноти, нажаль.... ще раз наголошую, я маю на увазі уже тенденцію, а не якісь особисті претензії.... зрештою, а чи в укр-вікі, уже КРИТИКУ/РЕЦЕНЗІЇ повністю заборонили???)

і знову образи в сторону користувачів та їх внеску. Реакція якась буде? Чи вічно буде це продовжуватися?--DiMon2711 16:28, 23 червня 2019 (UTC)
Якщо адміністратори не будуть закривати очі, то в укрвікі користувачів не лишиться, в тому числі і Вас обох ). Якщо що, то це жарт, а не погроза, але в кожному жарті є доля правди. Тому навчіться уживатись, іншої вікіпедії не буде і інших користувачів теж. Критикуємо якість статей і їх недоліки, а не їх редакторів. Ось і все, це аксіома для вирішення будь-яких проблем. І знову таки до обох — Вікіпедія:Припускайте добрі наміри, бо всі дописувачі хочуть робити вікіпедію краще. --YarikUkraine (обговорення) 16:39, 23 червня 2019 (UTC)

Ось, Ярку, як це трактувати???

Культурно написати на СО користувачу і спитати причини. Є можливість почати обговорення щодо перейменування. Але аж ніяк не переходити на особистості. Сперечайтесь щодо назви статті, приводьте аргументи на свій бік ітд. Я не знавець іспанської, тому не можу сказати яка назва має бути. Але як на мене обидві помилкові, Guinea швидше Гвінея, як країна, бо чого ви вдвох букву "u" пропустили. Он у дискусії і діалозі і варто визначити як має писатись українською ця особа. Сподіваюсь у Вас все вийде, будьте більш стриманим. --YarikUkraine (обговорення) 18:15, 23 червня 2019 (UTC)
Так хто має ПЕРШИМ звертатися і шукати КОНСТРУКТИВУ - АВТОР статті - чи перейменовувач - із нульовими знаннями іспанської (який до цього часу жодної статті в укр-вікі не переклав з іспанської!!!)...себто, якщо людина без знань відповідних - вона має право - кардинально перейменовувати статті??? Тільки за те - Ви вже мали винести попередження!!!--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 18:50, 23 червня 2019 (UTC)
а ВП:БР кому писали? Тобто виходить, що я повинен консультуватися з мовознавцями перед тим, як створити сторінку? Чи якщо я її створю, то лише мовознавці мають право змінити назву, навіть якщо то вже дуже очевидно?--DiMon2711 18:56, 23 червня 2019 (UTC)
Якщо в кого єякі сумніви то він ЗАЗВИЧАЙ,дієза таким алгоритмом: 1- звернення до автора; 2- звернення із сумнівами на сторінку обговорення статті; 3-звернення до мовників-спеціалістів; 4- а вже поготів,знайшовши консенсус, робляться дії із контентом статті...і що з цього ви зробили????....ой, забув - ви висловлювали свої прИИИИИИтензії в коментаряхдо волюнтаристських перейменовувань.
Відтак, я маю серйозні претензії щодо ваших пізнаннях в українській граматиці, мові, фонетиці - тому, в апрріорі, не довіряю вашим редагуванням...ще й таким кардинальним.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 19:08, 23 червня 2019 (UTC)
Альо, що ви тут влаштовуєте?? Моя СО не місце для цього обговорення. Є СО статті, та СО один одного, я не філолог, тим більше не іспанознавець, і нічим Вам не допоможу. Єдине що скажу, так це те, що існує негласне правило, що особа, яка створює статтю і дає певну назву, в даному випадку має рацію і змінювати її не варто, якщо це не очевидна помилка. Тому просив би Dimon2711'а консультуватись із іншими користувачами перед суперечливими перейменуваннями. Все, на моїй СО більше нема чого обговорювати. Переносьте дискусію до себе. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 23 червня 2019 (UTC)
буква u після g в романських мовах не читається. Вона служить для інших цілей. Скажімо, у французькій gi буде жі, а gui вже буде гі. Схоже й в іспанській - gi=хі, а gui=гі. Ну а щодо першої назви, то перед ї завжди стоїть хочаб апостроф (нп, під'їзд, а не підїзд). З повагою--DiMon2711 18:24, 23 червня 2019 (UTC)


Ярку, ще раз питаюся!!!! Неправомірні редагування і правоПорушник - якимсь чином будуть приструнені...чи мені знову вчиняти Глум.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 19:10, 23 червня 2019 (UTC)

Ще раз кажу, подавати заявку на ЗА в культурній формі, із суттю проблеми, а не користувача. Або на запит щодо перейменування, якщо ви впевнені у своїй позиції. Глум, як Ви кажете, НІКОЛИ не можна вчиняти. Але я нічим не може допомогти, бо не знаю як має бути правильно. Тому для вирішення конфлікту і варто писати не тут до мене. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 23 червня 2019 (UTC)

Army men[ред. код]

Напишите стаб, пожалуйста en:Army men--Станислав Савченко (обговорення) 02:23, 26 червня 2019 (UTC)

Есть статья Солдатик. Не вижу зачем еще одну статью про то же самое. --YarikUkraine (обговорення) 15:48, 28 червня 2019 (UTC)

Європейські ігри[ред. код]

YarikUkraine вітаю! Сподіваюсь, що вас зацікавить тема Європейських ігор:

Польща на Європейських іграх 2019[en] Італія на Європейських іграх 2019 Швеція на Європейських іграх 2019[en] Туреччина на Європейських іграх 2019[en] Бадмінтон на Європейських іграх 2019[ru] Баскетбол на Європейських іграх 2019 Велоспорт на Європейських іграх 2019[ru] Пляжний футбол на Європейських іграх 2019. --Yasnodark (обговорення) 13:58, 26 червня 2019 (UTC)

перепрошую що втручаюся. Ця тема цікавить мене. Але я буду вільний лише до 30 числа, тому оновлювати дані не зможу. З повагою--DiMon2711 14:15, 26 червня 2019 (UTC)
DiMon вітаю! Тоді пропоную вам зайнятися статтями щодо дисциплін окремих видів спорту як от Бокс на на Європейських іграх 2019 — вагова категорія 49 кг, чоловіки[en] та видів спорту - Дзюдо на Європейських іграх 2019[ru], — змагання з яких вже завершилися та статтями про країни на іграх з невеликим представництвом Хорватія на Європейських іграх 2019[en]Люксембург на Європейських іграх 2019[en]Боснія і Герцеговина на Європейських іграх 2019[en]Молдова на Європейських іграх 2019[en]Чехія на Європейських іграх 2019[en].--Yasnodark (обговорення) 15:32, 26 червня 2019 (UTC)
Ну я радий що Ви знайшли один одного. ) Я особисто більше по футболу, ви це знаєте, а це змагання вирішило відмовитись від футбольного турніру, тому воно мені зовсім не цікаве. --YarikUkraine (обговорення) 16:53, 26 червня 2019 (UTC)

Пляжний футбол на Європейських іграх 2019--Yasnodark (обговорення) 17:03, 26 червня 2019 (UTC)

Ну ви ж розумієте, що це не футбол. Але добре, після закінчення цього турніру створю статтю, не питання. Тим більше бачу наші за медалі боротись будуть. --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 26 червня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено. Хоча якби знав що наші так виступлять в обох матчах, то і не обіцяв би. --YarikUkraine (обговорення) 22:56, 29 червня 2019 (UTC)
найбільше проблемною статею є Україна на Європейських іграх 2019. Її створив користувач, який явно не розуміє, що капслоком імена, так ще й не перекладені й бе зпосилань наних, і ще без багато чого не робляться. Як матиме хто бажання, прошу виправити. Дякую--DiMon2711 17:18, 26 червня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Є ще Футбол на Літній універсіаді 2019, теж по вашій частині. А пляжники до медалей таки не дотягнулися, прямо як наші баскетболістки у 1996 в Атланті, всюди були близкі до перемоги - і у півфіналі і за третє місце, а поїхали з дерев'яною баранкою.--Yasnodark (обговорення) 13:48, 6 липня 2019 (UTC)
Та хай закінчать турнір, що зараз створювати. Поки створив Студентська збірна України з футболу, але схоже що і на цьому турнірі нічого не світить, вже програли матч і на останньому місці. Якщо буде щось цікавеньке, то створю, а якщо вкотре зганьбляться, то ну його ). --YarikUkraine (обговорення) 14:47, 6 липня 2019 (UTC)
Проте читатимуть статтю саму під час турніру...--Yasnodark (обговорення) 16:05, 6 липня 2019 (UTC)
Під час турніру читають новинні сайти, а тут енциклопедія, а не спортивна газета. Я завжди і всім це говорю, що енциклопедія це на віки, а статтю про сьогоднішній матч то на Вікіновини. Може я і помиляюсь, але я не та людина, яка любить і буде щодня заходити у статтю і її оновлювати, бо це зайва робота і марна трата часу. В мене до цього душа не лежить ). Я працюю лише постфактум, як і з Європейскими іграми зробив. Тому вибачте. --YarikUkraine (обговорення) 16:32, 6 липня 2019 (UTC)
Згоден, сам такої мороки не люблю, проте постфактум розраховую.--Yasnodark (обговорення) 13:34, 8 липня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! Футбол замовляв лише вам, та вже почав інший користувач. Тож випадково на створіть дублікат.--Yasnodark (обговорення) 12:39, 10 липня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.

Энциклопедия не занимается тем, что определяет что есть действительностью, а что нет. И если в независимых и авторитетных источниках написано «Блогер Анатолій Шарій відомий своїми антиукраїнськими пропагандистськими матеріалами, а також підтримкою кремлівського режиму та проросійських терористів», то нет никаких проблем, что со сноской не этот и другие источники информацию подают в Википедию. Википедия не политическая программа, которая сама решает кто хороший, а кто плохой, а всего лишь берет мнения в экспертных кругах. Поэтому все вопросы к сайтам, каналам и политическим экспертам, Википедия ничего не придумывает и лишь берет информацию оттуда. Главное, чтоб это было не голословно, а со ссылками на источники. --YarikUkraine (обговорення) 21:21, 6 липня 2019 (UTC)
YarikUkraine вітаю! По цьому питань немає, проте є інше питання стосовно особи, щодо використання словосполучення чи терміну "колишній український журналіст". Адже він не може вважатися колишнім українським, бо є громадянином України. --Yasnodark (обговорення) 13:33, 8 липня 2019 (UTC)
Добридень. Так слово «колишній» стосується не стільки слова «український», скільки «журналіст». А він вже давно не займається журналістською діяльністю, він блогер, а тепер ще й політичний діяч. Про Зеленського можна теж написати, що він «колишній український комік», але ж це не означає, що в нього мають забрати громадянство. Просто люди змінюють сферу діяльності і українські журналісти і коміки можуть стати колишніми. --YarikUkraine (обговорення) 13:58, 8 липня 2019 (UTC)
Вітаю! Проте в енциклопедіях ніколи не вживають слова "колишній" в такому контексті, адже енциклопедії завжди пишуться у теперішньому часі. Наведу приклад з найближчої для вас теми. Ось приміром колишній футболіст Лобановський 1, 2, 3 чи інші колишні футболісти - Блохін 1, Лютий 2, Заваров 3 . Максимум, що дозволяється в енциклопедіях для позначення минулого часу: футболіст (1972 - 2001), тренер (2001-). Так само й з журналістами: Журналіст або журналіст (2006-2011). І жодного колишній. З коміками так само: або комік або комік (1996 - 2019). От приклад: 1 (у 1984 році він вже був колишнім коміком, проте як завжди використовується час теперішній без відповідного слова). Бо вживання слова "колишній" в енциклопедичних статтях - неенциклопедично. На жаль частина користувачів цього не знає і не розуміє.--Yasnodark (обговорення) 12:55, 10 липня 2019 (UTC)

Необхідно допомогти[ред. код]

Добрий вечір! Прошу допомогти з розміщенням - підписи "Khudoyor Yusufbekov Signature.jpg" на сторінці Юсуфбеков Худоер Юсуфбековіч. Заздалегідь вдячний Khurshed.yusufbekov (обговорення) 18:49, 10 липня 2019 (UTC)

Абелардо Фернандес[ред. код]

перевір там правки та підкорегуй бо доданий текст трохи важко читається та й трапляються помилки. --Jphwra (обговорення) 17:24, 15 липня 2019 (UTC)

Вибори АК[ред. код]

Арбком розпущений, тож потрібно оголосити нові вибори АК.--Анатолій (обг.) 22:13, 15 липня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2019[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Золотий кубок КОНКАКАФ 2019 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 19:15, 17 липня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей. тут можна глянуть власні статті-сироти: [2] --アンタナナ 19:55, 18 липня 2019 (UTC)

Оскарження присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer[ред. код]

Ви привласнили прапор адміністратора користувачу Tespaer за підсумком обговорення, відповідно до якого було вирішено не враховувати мої вилучені правки і тому не враховувати мій голос, оскільки без віддалених правок я не задовольняв вимогам до учасників голосування. Але при цьому не було враховано те, що у мене є вклад в статті з інших моїх облікових записів - Qnyx77 (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (46 правок в статтях), Ашири (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (29 правок в статтях) і Zhukk (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) (1 правка в статте). Те, що ці облікові записи належать мені, підтверджується наступним:

  1. моєю заявою на своїй сторінці в російській Вікіпедії, зробленим задовго до початку голосування по адміністратору Tespaer,
  2. рішенням арбітражного комітету російської Вікіпедії № 961,
  3. результатами перевірок чекюзерів російської Вікіпедії: ru:Википедия:Проверка участников/Раммон, ru:Википедия:Проверка участников/Ашири, [3], ru:Служебная:Вклад/Zhukk

Оскільки з урахуванням правок в статтях української Вікіпедії з вищевказаних облікових записів я задовольняю вимогам до учасників голосування, то прошу врахувати мій голос проти і скасувати присвоєння прапора адміністратора користувачу Tespaer. Раммон (обговорення) 10:52, 16 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Колись ви брали участь у тижні української літератури — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивнші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 16:27, 28 серпня 2019 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Вітаю YarikUkraine! Номінував вас, та не знаю, чи це доречно і чи вам це буде цікаво, тож висловіться будь ласка тут.--Yasnodark (обговорення) 13:20, 6 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Кандидатура на виборах до Арбітражного комітету[ред. код]

Доброго дня!

Вашу кандидатуру висунули на участь у виборах до Арбітражного комітету. Якщо маєте час, можливість та бажання допомогти українській Вікіпедії з вирішенням найскладніших конфліктів у спільноті, якими займається Арбітражний комітет як найвищий судовий орган української Вікіпедії, будь ласка, підтвердьте свою згоду на цій сторінці. Якщо ж не маєте бажання брати участь у цих виборах як кандидат до Арбкому, напишіть відмову, або просто проігноруйте це повідомлення: висунення кандидатів триває до 9 вересня 2019 року включно, і якщо Вашої згоди не буде до завершення цього терміну, Ваша кандидатура не фігуруватиме на етапах обговорення та голосування.--Piramidion 11:24, 8 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:37, 3 жовтня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:32, 11 жовтня 2019 (UTC)