Обговорення користувача:YarikUkraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Пропозиція[ред. код]

YarikUkraine вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.

Або можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)

Добридень. По другому тижню зовсім не в мій степ, я навіть таких слів не чув ). А з приводу діаспори навряд, але може щось і перекладу цікавеньке. В будь-якому випадку дякую за запрошення.--YarikUkraine (обговорення) 20:51, 21 липня 2017 (UTC)
Дякую та сподіваюсь, щодо степу - то можна відкрити і нові обрії:
 1. Кік-ту-кікen
 2. Колоболen
 3. Рінгоpl
 4. Конеболen
 5. Кікболru
 6. Гуверболen
 7. Ґридіронський футболen
 8. Хай-алайen.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 21 липня 2017 (UTC)
Я навіть слів таких не чув. ) Знаєте, важко перекладати з англійської мови текст, якщо ти взагалі не маєш уявлення про описувану статтю. До того ж є багато специфічних термінів. Ще раз дякую за запрошення, але я у спорті обмежусь футболом. в якому я розбираюсь і можу більш-менш адекватно створювати статті. Не хочеться робити примітивні статті чи тим більше з фактологічними помилками. --YarikUkraine (обговорення) 17:07, 25 липня 2017 (UTC)
YarikUkraine а щодо діаспорянського футболу, наприклад:
 1. Список українських футболістів Франції
 2. Список українських футболістів Німеччини
 3. Список українських футболістів Російської Федерації
 4. Список українських футболістів Італії
 5. Список українських футболістів Греції
 6. Список українських футболістів Швеції
 7. Список українських футболістів Іспанії
 8. Список українських футболістів Португалії
 9. Список українських футболістів Фінляндії
 10. Список українських футболістів Чехії
 11. Список українських футболістів Казахстану
 12. Список українських футболістів Ізраїлю
 13. Список українських футболістів Білорусі
 14. Список українських футболістів Швейцарії
 15. Список українських футболістів Бельгії
 16. Список українських футболістів Польщі
 17. Список українських футболістів Нідерладів
 18. Список українських футболістів США
 19. Список українських футболістів Хорватії
 20. Список українських футболістів Словаччини
 21. Список українських футболістів Данії
 22. Список українських футболістів Канади вам буде до смаку?--Yasnodark (обговорення) 14:14, 30 липня 2017 (UTC)
Ой, не помітив тоді це повідомлення, лише от зараз. Тут важко зрозуміти що ми вкладаємо в поняття Список українських футболістів Франції. Це громадяни України, що грали або грають зараз у чемпіонаті Франції? Чи це громадяни українського походження з французьким паспортом ітд. По першому списки будуть непідйомно великими, особливо по Росії, Казахстану і деяким інгим країнам, а по другому важко визначити АД. --YarikUkraine (обговорення) 17:35, 19 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада[ред. код]

подай в оголошення про старт тижня. --Jphwra (обговорення) 14:28, 24 липня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --YarikUkraine (обговорення) 14:34, 24 липня 2017 (UTC)
Вітаю YarikUkraine, можна теж саме зробити для Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017?--Yasnodark (обговорення) 16:02, 19 вересня 2017 (UTC)
Добридень, YesТак Зроблено. Але для цього не потрібні якість там прапорці бюрократа чи ще щось. Кожен може самостійно це зробити, якщо розпочався новий тиждень. --YarikUkraine (обговорення) 17:32, 19 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Госам Аєш[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Госам Аєш був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:48, 11 вересня 2017 (UTC)

Система освіти в Англії[ред. код]

Вітаю! Ви залишили цю статтю, але вона фактично є повтором статті Освіта у Великій Британії. Є особливості освіти стосовно Англії та Уельсу як єдиного цілого, але в статті цього немає. --Basio (обговорення) 18:49, 18 вересня 2017 (UTC)

Добридень. Та бачу, що схоже, проте це швидше у статті Освіта у Великій Британії, розповідається про англійську і згадок про особливості в тій же Шотландії нема. До речі, у англійців є окремо en:Education in England та en:Education in Wales, і нема єдиного цілого. Хоча якщо є велике бажання, то можете, звичайно, її вилучити. Чи ще краще виставити на обговорення щодо вилучення, може хтось щось розумне вигадає --YarikUkraine (обговорення) 15:50, 19 вересня 2017 (UTC)
Чому Ви вважаєте, що стаття про освіту в Англії, якщо вона на основі законів Великої Британії? Про особливості в Шотландії додав. Стаття про освіту в Англії може існувати, але не ця. --Basio (обговорення) 17:35, 19 вересня 2017 (UTC)
Бо Англія частина Британії і логічно, що живе на основі її законів. Ще раз кажу - я недостатньо компетентний в цій темі, щоб проводити повноцінну дискусію. Я намагався на основі існуючого тексту створити удобовориму статтю, приєднавши її інтервіками до відповідних статей іншою мовою. Ось і все. Якщо Ви повністю певні, що стаття не може в такому вигляді існувати — вилучайте її, не певні — виставте на обговорення. Я нічого розумного більше з приводу цієї статті Вам сказати не зможу ). --YarikUkraine (обговорення) 17:46, 19 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:19, 23 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:22, 1 жовтня 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю! Не знаю, бачили Ви це чи ні? якщо ні, то думаю, Вам буде це цікаво. З повагою, Дми88 12:14, 5 жовтня 2017 (UTC)

Так. щиро дякую за запрошення. Не бачив, але навряд це для мене може бути цікаво, бо я і так 95% статей про футбол роблю, у мене вічний «Місяць футболу» ). В будь-якому випадку зареєструвався у місячнику, якщо треба буде допомога в чомусь - звертайтеся. --YarikUkraine (обговорення) 13:11, 5 жовтня 2017 (UTC)
Добре що зареєструвалися. Не в одного Вас вічний «Місяць футболу» ) (хіба що розпочався пізніше). З повагою, Дми88 20:26, 8 жовтня 2017 (UTC)

Запрошення пост-фактум[ред. код]

Вітаю!

Під час Місяця Боснії і Герцеговини Ви створили кілька корисних статей, проте не зареєструвалися як учасник.

Щоб зареєструватися, достатньо додати своє ім'я до списку учасників Місяця.

Це дасть Вам змогу позмагатися з іншими учасниками та здобути віртуальні нагороди. З повагою --Олесь Діброва (обговорення) 13:51, 7 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Дякую, додався, хоч я і не любитель усіх цих формальностей чи змагань і створив статті просто так, а не до конкурсу. ) Але може створю ще. --YarikUkraine (обговорення) 14:34, 7 жовтня 2017 (UTC)

Вибрані списки[ред. код]

Доброго дня. На сторінці обговорення номінацій списків до надання статусу вибраного висить «Заувага», яка вже, сьогодні саме, втратила чинність. Проте я ніяк не можу допетрати як її звідти прибрати. Чи не могли б Ви мені допомогти? --SW (обговорення) 19:24, 8 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Вилучив на Ваш страх і ризик, бо на кнайпі цю тему не знайшов, певно вона вже десь заархівована і знайти її проблематично. А у самій заувазі було зазначено, що два місяці з 13 серпня, а сьогодні тільки дев'яте. --YarikUkraine (обговорення) 21:17, 8 жовтня 2017 (UTC)
Дякую за допомогу. Чесно Вам кажу, сам ініціював те обговорення, тому знаю про що там йшлось) --SW (обговорення) 11:34, 9 жовтня 2017 (UTC)

Допомога із шаблоном[ред. код]

Доброго вечора, Ярославе. Ви свого часу навчили «футбольні» шаблони джерел розуміти параметри, вказані на Вікіданих. Пишу з проханням допомогти «дружній» тематиці. Можете, будь ласка, додати отримання параметрів з Вікідати шаблоном {{Ice Hockey Stats}} аби він працював, як в англійців, скажімо, для en:Aaron Johnson (ice hockey). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:04, 11 жовтня 2017 (UTC)

Добрий вечір. Чесно кажучи футболі шаблони були прості як двері: стандартне посилання + порожнє місце для кількох унікальних цифр + стандартний опис посилання. А тут же шаблон величезний, ще й наш цілком відрізняється від англійського. Тому я просто вилучив наш варіант, створений Вами, бо не дуже зрозумів принцип його роботи, і вкрав з англвікі. Спробував перевірити на вашій статті —ніби працює. Але якщо Ви хотіли саме вдосконалити ваш існуючий шаблон, то вам треба звернутись до більш фахових програмістів, бо я нічим допомогти не можу. Якщо відкатите мої зміни — я не проти, бо розумію, що зробив у примітивний спосіб, але краще не може запропонувати. Та і сам дуже далекий від хокею. Тож вибачте, якщо щось не так. --YarikUkraine (обговорення) 19:21, 11 жовтня 2017 (UTC)
Дякую! Наскільки я пам'ятаю, мій варіант шаблон був свторений подібним же чином (запозичення з енвікі) :). Якщо поточна версія запозичення коректно працює з двома параметрами, не бачу прчичин, чому б їй не працювати з рештою. Ще раз щиро дякую. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:41, 11 жовтня 2017 (UTC)
Ну для перевірки можна зробити як завжди тестову статтю з гравцем, який має усі ці параметри у Вікідаті і тоді буде зрозуміло. В будь-якому випадку якщо щось не працюватиме - пишіть, буду думати. Виправити не обіцяю, але подумаю точно ). --YarikUkraine (обговорення) 21:13, 11 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:52, 12 жовтня 2017 (UTC)

Милан Джурич[ред. код]

Вибачайте що відволікаю. Прошу Вас у вище вказаній статті підправити шаблон «Матчі за молодіжну збірну». Завчасно дякую. З повагою, Дми88 (обговорення) 18:35, 14 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Виправив. Той шаблон завершальний я новий не створював, використовується старий Шаблон:Матчі за збірну кінець. Якщо Вам є необхідність, то можете створити редірект зі свого варіанту Шаблон:Матчі за молодіжну збірну кінець і все буде працювати. А я поки просто поставив діючий шаблон. --YarikUkraine (обговорення) 18:49, 14 жовтня 2017 (UTC)
Ще з вашого дозволу підправив скорочення назву турніру, щоб він читався шаблоном. Увесь список нині існуючих скорочень турнірів, що читаються, можете побачити тут. Хоча по факту я старався залишити ті самі скорочення, що були і у дорослому турнірі. --YarikUkraine (обговорення) 18:54, 14 жовтня 2017 (UTC)
І ще одне, не відразу помітив, що Ви це все вручну вирішили робити, а не через інкубатор? Чого так? там би ці таблиці опрацювались автоматично, і скоротили б Вам час та нерви ) --YarikUkraine (обговорення) 18:57, 14 жовтня 2017 (UTC)
Дякую, що виправили. Зробив вручну, бо знав що буду відсутнім сьогодні мінімум до 14:00, й міг просто не встигнути залити цю статтю. З повагою, Дми88 (обговорення) 12:53, 15 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список українських футбольних трансферів (літо 2017) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:50, 22 жовтня 2017 (UTC)

Статьи[ред. код]

Здравствуйте! Я вернулся в Википедию. Сделайте статью, пожалуйста en:Carabao (band)--Станислав Савченко (обговорення) 17:24, 25 жовтня 2017 (UTC)

--Станислав Савченко (обговорення) 14:06, 19 листопада 2017 (UTC)

 • Вот текст (Джеймс Арнольд Тейлор).

Джеймс Арнольд Тейлор - Американский Актер озвучания

YarikUkraine

Сделайте статьи, плиз. ПС: Не хотелось вам писать, с другой стороны надо сделать.--Станислав Савченко (обговорення) 18:12, 21 листопада 2017 (UTC)

YesТак Зроблено Марк Осборн (режисер) і Джеймс Арнольд Тейлор --YarikUkraine (обговорення) 19:11, 21 листопада 2017 (UTC)
Спасибо за все! Кстати, где ваш архив? Мне надо посмотреть один ваш разговор.--Станислав Савченко (обговорення) 09:41, 22 листопада 2017 (UTC)
Обговорення користувача:YarikUkraine/Архів 21, Обговорення користувача:YarikUkraine/Архів 20 и так далее до Обговорення користувача:YarikUkraine/Архів 1 --YarikUkraine (обговорення) 13:06, 22 листопада 2017 (UTC)

7000[ред. код]

Football Incubator 7000.png Цей користувач долучився до заливки сьомої тисячі статей з футбольного інкубатора

Доброго вечора, пане YarikUkraine! Дозвольте вже традиційно привітати Вас з черговою віхою проекту Футбольний інкубатор та подякавати за Ваш внесок у її досягнення традиційним сімволічним юзербоксом. 7 тисяч наче й немало, але іноді здається, що тих червоних посилань не меншає, тож буду радий й надалі бачити Вас серед учасників проекту. Тим більше, що завершення чергової тисячі дозволяє «безшовно» позбутися такої проблемної штуки, як поле з поміткою про заливку статті у таблиці ). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:21, 30 жовтня 2017 (UTC)

Добридень. Дякую за привітання. А за ту колонку прошу вибачення, ну не прижилась вона в мене і край. Мене тягне на сяку-таку творчість, а не на постійне стабільне однакове штампування свого підпису. Перше приносить задоволення, а друге - сум. Проставиш п'ять підписів у тих колонках і вже день пропав ). Тож це ніякий не саботаж або бунт, просто ментальне несприйняття. В будь-якому випадку буду за можливості долучатись і надалі, тому дякую, що погодились колонку прибрати. Головне, аби Ви розвивали цей чудовий проект і за можливості вдосконалювали, бо дійсно, сім тисяч - то є дуже мало. Треба мінімум сімдесят ))). --YarikUkraine (обговорення) 22:44, 30 жовтня 2017 (UTC)

Місяць Боснії і Герцеговини[ред. код]

Вікі-орден Боснії і Герцеговини ІІ ступеня.png
Вікіорден Боснії і Герцеговини ІI ступеня
Нагороджується YarikUkraine за активну участь під час Місяця Боснії і Герцеговини, що тривав з 25 вересня до 31 жовтня 2017 року. Під час Місяця здобуто 31,6 бала, причому всі – за створення нових статей.

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 17:03, 4 листопада 2017 (UTC)

Щиро дякую ) --YarikUkraine (обговорення) 17:14, 4 листопада 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Проголосуйте, будь ласка за мене тут (За чи Проти). Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 19:14, 12 листопада 2017 (UTC)

Я не настільки добре знаю Вас і Ваш внесок, щоб проголосувати «За» чи «Проти». --YarikUkraine (обговорення) 21:35, 12 листопада 2017 (UTC)

Перепрошую,[ред. код]

якщо забембала згадуваннями на СО. Хіба аж так погано, щоб відписуватися з місячника зовсім? --Ата (обг.) 09:45, 16 листопада 2017 (UTC)

Та я ж не маю нічого проти і добре до Вас ставлюсь, Ви же знаєте ) І нічого поганого нема. Просто якщо для Вашого конкурсу не підходять мої статті, то мені простіше просто знятись, щоб Ви не витрачали на них свого часу. Бо ще раз повторюю, я не переслідував там жодних меркантильних цілей і створював статті такими, якими вважаю за необхідне для умов укрвікі, а не конкурсу. --YarikUkraine (обговорення) 09:51, 16 листопада 2017 (UTC)
Не можливо переслідувати меркантильні цілі в місячнику, де не дають жодних матеріальних нагород. Кілька статей того чи іншого користувача погоди не роблять, бо я все одно витрачаю на них свій час (в алфавітному, до речі, порядку). Якщо ці статті, про які я вказала, не дотягають до умов Місяця, це не означає, що за другу половину листопада не з'являться такі, які дотягують, тож мені не хотілось би позбавляти місячник Вашого майбутнього внеску. Я просто буду знати, що не треба згадувати на СО, та й по всьому. --Ата (обг.) 10:20, 16 листопада 2017 (UTC)
До речі, дійшла до Національна ліга Бутану, котора в повному порядку з точки зору WAM. --Ата (обг.) 11:19, 16 листопада 2017 (UTC)
@Ата: Чесно кажучи, починаючи з 4 листопада у мене всі статті про Азію, просто у більшості я не проставляв шаблони. Якщо маєте велике бажання, то можете перебрати і вибрати всі статті, які Вам підходять ). Та і надалі я збираюсь писати статті про азійські чемпіонати, їх ще багато ненаписаних. Якщо вже розпочав, то треба добити червоні посилання. Але чи проходитимуть вони критерії, чи ні - це вже відкрите питання. Тому вирішив прибрати себе з учасників конкурсу чисто в практичної причини - бо створюючи статті я не слідкую за виконанням норм місячника, в тому числі і про ці 300 слів. Якось уявлялось, що 300 слів це дуууже мало і кожна стаття їх матиме, а виявилось, що помилявся. В будь-якому випадку дякую Вам за проведення цього чудового місячника. --YarikUkraine (обговорення) 14:46, 16 листопада 2017 (UTC)

Франческо Тотті[ред. код]

Доброго вечора! Щойно завершив роботу над покращенням вище вказаної статті. Якщо маєте можливість, будь ласка перегляньте цю статтю. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 14:29, 20 листопада 2017 (UTC)

@Дми88: Добридень. Чудова стаття. Виправив декілька помилок, які помітив. Цілком можете виставляти статтю на добру. Хіба що два зауваження: 1) Відсутнє посилання у примітці №249, варто його додати. 2) Прівиська у шаблоні варто перекласти на українську, бо якщо «Капітано» і «Гладіаторе» я ще розумію, то що значить «Пупоне» чи «Ре ді Рома» я поняття не маю. А хотілось би ). --YarikUkraine (обговорення) 17:10, 21 листопада 2017 (UTC)
Виправив. Куди подавати? --Дми88 (обговорення) 20:49, 21 листопада 2017 (UTC)
Вікіпедія:Кандидати у добрі статті --YarikUkraine (обговорення) 21:05, 21 листопада 2017 (UTC)
Поставив. Перегляньте будь ласка чи правильно офрмлена заявка та проголосуйте. З повагою, --Дми88 (обговорення) 21:55, 21 листопада 2017 (UTC)
Так, цілком нормально. Заодно проголосував, успіхів Вам і Вашій статті. --YarikUkraine (обговорення) 23:36, 21 листопада 2017 (UTC)
До успіху виявилося, що ще досить далеко. У розділі «У збірній» додав трохи інформації, будь ласка перегляньте її. Можете також і глянути обговорення кандидатів у добрі статті. Завчасно дякую. --Дми88 (обговорення) 13:04, 22 листопада 2017 (UTC)
Переглянув, додав заключне речення. Плюс повернув інформацію про ФІФА 100, бо це важливе досягнення і поставив більш нове фото у шаблон. А про успіх і критику, то просто раджу не звертати увагу на цей перший голос «проти». Я вже звик, що завжди є цей самий один проти і варто це сприймати як даність, а не переживати, чи тим більше намагатись щось виправляти за цією квазікритикою. Тож раджу просто почекати коли буде об'єктивна критика і тоді вже реагувати на вказані недоліки. --YarikUkraine (обговорення) 14:53, 22 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт, перепрошую, що турбую. побачила, що Ти серед користувачів, що пам'ятають про Голодомор. запрошую долучитися й написати чи поліпшити статті на цю тематику --アンタナナ 23:01, 24 листопада 2017 (UTC)

Добридень. Дякую за запрошення. Можливо перекладу якусь статтю-другу. --YarikUkraine (обговорення) 23:45, 24 листопада 2017 (UTC)
@Antanana:, переклав англійську статтю Вільям Рендольф Герст. Як на мене, до проекту по Голодомору ця особа притягнута за вуха, тому про Голодомор зміг додати лише невеличкий розділ і кілька сканів газет, все інше - простий переклад англійської версії. Тому якщо Ви сподівались на трохи інше - прошу вибачення, не маю матеріалів, а англ- і рувікі теж нічого про це не написали. Тож якщо маєте можливість і дані, то було б добре доповнити той розділ. А поки я просто створив статтю про одного із засновників сучасної журналістики. Навіть коли побачив червоне посилання, то дуже здивувався, що про таку непересічну особистість не було статті. --YarikUkraine (обговорення) 21:55, 28 листопада 2017 (UTC)
привіт! дякую! власне, мені здається, що варто висвітлити усі дотичні навіть теми до Голодомору, щоб із них можна було потрапити на Голодомор, і навпаки. у статті є речення «Всі ці видання Герсту» — «Всі ці видання належали Герсту»? --アンタナナ 00:07, 29 листопада 2017 (UTC)
Так, звісно. Загубив слово. Звісно, помилки у статті є, особливо при такому великому обсязі статті. Дякую, що помітили, виправив. --YarikUkraine (обговорення) 00:12, 29 листопада 2017 (UTC)

ru:Джефф Бергман[ред. код]

Спасибо большое! Можете написать заготовку? С уважением.--Станислав Савченко (обговорення) 09:05, 27 листопада 2017 (UTC)

Ам'єн[ред. код]

Вітаю. Щойно завершив роботу над вище вказаною статтею. Якщо (або коли) матимете можливість, то доповніть деякою інформацією (карта, таблиці і т.п.) цю статтю з французької вікі. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 20:21, 29 листопада 2017 (UTC)

@Дми88:Чудова стаття, певно теж варто буде після вичитки виставити в номінацію на добру ). Переніс ніби усі таблиці, карти і схеми з фрвікі. Щоправда, не переклав примітки і частково назви, проставивши просто посилання на фрвікі. Невеликий я знавець цієї мови, тому вірно назви клубів чи прізвища не перекладу. --YarikUkraine (обговорення) 01:28, 30 листопада 2017 (UTC)
Не маю бажання більше бодай щось номінувати на добру статтю. Той же товариш, який вічно проти, ще нові зауваження до статті про Тотті знайшов (і знову напередодні голосування). А щодо «Ам'єна», то навіть не знаю до кого звернутися, щоб перевірив імена та назви з французької. Якщо когось знаєте, то порадьте? --Дми88 (обговорення) 09:38, 30 листопада 2017 (UTC)
Ну не хочете Ви, то виставлю я, коли буде все готово, бо не може така Ваша величезна праця пропасти. Ви створюєте чудові статті, і якщо є незначні недоліки, то це не так страшно. А про того Вашого «товариша» я вже вище писав — не реагуйте і менше звертайте увагу, тоді б і не було того довгого беззмістовного діалогу. А користувачів для перевірки французьких назв варто шукати серед тих, хто добре знає мову (Категорія:User fr-4), і яких Ви можете попросити. Наприклад, Користувач:NickK, який часто звертається і до футбольної тематики, і знає мову. Може б Він допоміг. --YarikUkraine (обговорення) 14:00, 30 листопада 2017 (UTC)
@Дми88: Дякую за статтю, велика робота пророблена! Щоправда, з перекладом з французької справді є помилки, подекуди втрачається сенс (наприклад, Produits — це не продукти, а доходи у парі produits/charges = доходи/витрати), подекуди виходить занадто закручено, бо у французькій Вікіпедії люблять закручені речення (наприклад, Стадіон СК «Ам'єн» знаходився поруч з в'язницею д'Ам'єн рют д'Альбер, тому команда переїхала до нього, залишивши «Стад ам'єну», на якому виступала з 1909 року — насправді все простіше «Ам'єн Спортс» був створений на основі клубу «Стад ам'єнуа», заснованого 1909 року, а його стадіон знаходився поряд з Ам'єнською в'язницею на шосе д'Альбер). Мені цікава тема і я хотів би допомогти тому, щоб ця стаття стала доброю, але в мене проблема з тим, що часу на вичитку такої довгої статті найближчими днями я точно не матиму, скоріш за все зможу повноцінно вичитати лише десь у середині грудня — NickK (обг.) 14:37, 30 листопада 2017 (UTC)
@NickK: Дякую, що не відмовили. В цих статтях доводиться задіювати логіку по-максимуму, бо за тією ж шкалою не знаю французької навіть на 0.1. А щодо статті — то це не терміново. З повагою, --Дми88 (обговорення) 14:50, 30 листопада 2017 (UTC)
@Дми88: Моя порада при перекладі з французької Вікіпедії: не намагатися задіювати логіку, а враховувати те, що там люблять запхати кілька фактів і подій в одне речення. Наприклад, кинулося в вічі у вступі про фінал кубку:
Son principal fait d'armes est une finale de Coupe de France en 2001 = його головним досягненням був вихід до фіналу Кубка Франції в 2001 році
alors que (у той час як) →ставши першим футбольним клубом
le club évoluait en National, troisième niveau du football français → (клуб виступав у Національній лізі, яка є) третього дивізіону французького чемпіонату
performance que seuls quatre clubs ont réussieлише чотири футбольні клуби (мають таке досягнення)
alors qu'ils évoluaient à un niveau inférieur à la deuxième division.на момент виходу до цієї стадії вони грали нижче другого дивізіону
Грубо кажучи, в одне речення впихнули три факти: у 2001 році вийшов у фінал Кубка Франції, у той час вони грали в третьому дивізіоні, лише чотирьом клубам таке вдалося на момент виступів нижче другого дивізіону (тобто в третьому й нижче). Хоч логіка й підказує, що там може бути щось ще, але ні, там просто набір фактів і закручених зв'язків між ними, вони не були першими — NickK (обг.) 16:55, 30 листопада 2017 (UTC)
Насправді трохи заспокоївшись розумію, що той беззмістовний діалог пішов на користь: тепер бачу до чого він «підкопується» (хотів вжити й інше слово, але тоді отримаю бан). З повагою, --Дми88 (обговорення) 14:50, 30 листопада 2017 (UTC)

Еммануель Шеффер[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас, за наявності асу та можливості, переглянути вище вказану статтю (перекладав з івриту та німецької). Може підчистите або щось додасте. З повагою, --Дми88 (обговорення) 12:55, 2 грудня 2017 (UTC)

Виправив деякі очевидні помилки. Мене завжди дивувало Ваше бажання створювати хороші великі статті про осіб чи речі, які цього зовсім не вимагають. Тим не менш дякую за якісну статтю )--YarikUkraine (обговорення) 16:32, 2 грудня 2017 (UTC)
Статтю створив в рамках Місяця Азії. Вирішив робити вже так, щоб Ата мені зайвий раз не нагадувала про її розмір, до того ж не було бажання поповнювати кількість стабів (їх у нас і так дуже багато). А Шеффера обрав — бо він просто був у списку статтей, запропонованих до створення (до того ж дійшла до нього черга). --Дми88 (обговорення) 17:35, 2 грудня 2017 (UTC)
Я мав на увазі, що є більш достойні персони, які не мають нормальних статей. Наприклад володарі «Золотого м'яча» Рівалдо чи Луїш Фігу не мають взагалі ніякого розділу по біографії, а тут про простого тренера слабенької збірної Ізраїлю така стаття. Витрачено стільки сил і зусиль для написання хорошої статті про особу, про яку і читати особливо ніхто не буде, тобто ККД низький. Це мене в Вас дивувало. --YarikUkraine (обговорення) 17:57, 2 грудня 2017 (UTC)
Ну ця людина все ж має відношення до України (хоча й непряме), а щодо більш достойних — почав потроху доопрацьовувати статтю «Алессандро Дель П'єро». --Дми88 (обговорення) 8:18, 5 грудня 2017 (UTC)

Відпатрулю будь-ласка Виверження Агунг (2017) та Останні новини[ред. код]

Виверження Агунг (2017) - тут все гарно, моя стаття, можна не перевіряти вручну.
Шаблон:Останні новини - Та новини перевір якщо претензій нема. якщо є відкинь мою змiну. UkrainianCossack (обговорення) 15:29, 4 грудня 2017 (UTC)

Відпатрулював, тільки назву виправив на Виверження Агунга (2017). --YarikUkraine (обговорення) 15:34, 4 грудня 2017 (UTC)

Дякую так набагато звучить краще. А не буде проблем з сторінками які туди посилались? Та можна новини від патрулювати вніс зміни у зв'язку з перейменуванням.--UkrainianCossack (обговорення) 15:52, 4 грудня 2017 (UTC)

Не буде, тому що я не вилучив перенаправлення і старі посилання будуть автоматично перекидатись на нову назву. Новини відпатрулював. --YarikUkraine (обговорення) 15:54, 4 грудня 2017 (UTC)

Дякую--UkrainianCossack (обговорення) 20:59, 4 грудня 2017 (UTC)

Файл[ред. код]

Залейте файл этот Файл:Степ в Єланецькому районі.JPG на Викисклад, пожалуйста--Станислав Савченко (обговорення) 16:01, 4 грудня 2017 (UTC)

Прошу прощения, я не силен в этих всех лицензиях и не уверен можно ли такое загружать. Обратитесь к более компетентным в этой сфере. --YarikUkraine (обговорення) 19:03, 4 грудня 2017 (UTC)

Статьи 2[ред. код]

Снова здравствуйте! Можете создать заготовки en:Tommy Wiseau? (обговорення) 09:45, 5 грудня 2017 (UTC)

Угорці[ред. код]

Привіт! Помітив, що ти створюєш статті про угорців, то хотів би звернути увагу на оформлення угорських імен. В угорській традиційно прийнятий порядок Прізвище+Ім'я, тому вирішили оформлювати імена угорців через {{угорське ім'я}}: ось так. Не потрібно зараз бігти перевіряти всі статті, але, будь ласка, в подальшому став відповідний порядок з шаблоном для угорців. Дякую — NickK (обг.) 18:59, 6 грудня 2017 (UTC)

Добридень. Так, щоби планово створювати статті про угорців, то ніби і не було ніколи, але інколи бувають трапляються. Добре, буду додавати цей шаблон. --YarikUkraine (обговорення) 00:31, 7 грудня 2017 (UTC)

Статьи[ред. код]

накидайте заготовки, плиз

--Станислав Савченко (обговорення) 18:38, 10 грудня 2017 (UTC)

 • Говард Квейл YesТак Зроблено. А статьи по законам и прочим юридическим и узким темам я не могу достоверно перевести, поэтому раньше уже писал, что переводить подобное не буду.--YarikUkraine (обговорення) 14:30, 11 грудня 2017 (UTC)