Обговорення користувача:ZZZico

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Статус зображення Зображення:2009-Mitsubishi-Pajero-Sport-SUV.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:2009-Mitsubishi-Pajero-Sport-SUV.jpg. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії, або ця інформація неповна чи невірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якось обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Шаблони марок автомобілів[ред. код]

Привіт, ZZZico. Можливо, було б добрим відображати лінійку авто в шаблонах автомобілів інакше. Зараз, наприклад, моделі відображаються так:

| Fargo | Filly | HiLander | ,

було б добре, коли стало так:

| Fargo · Holden Shuttle · Bedford Seta · GME Midi · Isuzu WFR · Vauxhall Midi · Isuzu Midi | Filly | HiLander | ,

так як «холден шатл» (Holden Shuttle), «Bedford Seta», «GME Midi», «Isuzu WFR» і «Vauxhall Midi» — це все одна модель автомобіля Fargo але під різними шильдиками. В багатьох інших випадках з ін.марками/моделями буде так само: «Isuzu Trooper» це те ж саме, що «опель Фронтера». Isuzu Filly заснований на Nissan Elgrand. Bighorn це теж саме, що Trooper, по-моєму. Що скажете?--92.113.157.174 12:07, 27 жовтня 2011 (UTC)

але тоді і шаблон має інакше називатись: не "Моделі Isuzu", бо Ісузу не випускала "Міді" (якщо не рахувати Спільне підприємство Ісузу-Вауксхал)...
або шаблон має називатись "Моделі Isuzu", а в ньому окремим рядком зазначити такі "ребейджингові" моделі, і моделі ОЕМ... Я не знаю як краще, проте було б добрим, якби якось висвітлити цю всю "котовасію" з одними і тими ж моделями під різними шильдиками (різні шильдики відчасти через те, що авто випускалось різними Спільними Підприємствами + цілились на ринки різних країн, і тому вибирали найприйнятніші назви для цих ринків + і інше)
В вікіпедії практика йде таким шляхом щоб в одному шаблоні об'єднувати моделі однієї марки автомобілів, якщо дана модель продавалась під різними марками, інколи перенаправляють редіректами з однієї назви на іншу, а вже в самій статті описують що дана модель називається по різному. Що стасується Ісузу Міді, можливо вона й не виготовлялась на заводі Ісузу, але продавалась під її торговою маркою, тому я вважаю що цю модель можна внести в шаблон автомобілів Ісузу.--ZZZico 13:38, 27 жовтня 2011 (UTC)
вона не виготовлялась на заводі Ісузу. Гаразд, дякую за відповідь. На все добре. --92.113.157.174 12:54, 27 жовтня 2011 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Доброго дня. Чи не хотіли б ви отримати статус патрульного для полегшення роботи вже існуючим? --Сіверян 21:14, 9 лютого 2012 (UTC)

Шкода[ред. код]

Вітаю! Можливо краще називати статті Шкода, а не Škoda?--Krystofer (обговорення) 00:38, 2 березня 2012 (UTC)

Але згідно правил назва статті має відповідати офіційній назві, а офіційна назва Škoda, тому я вважаю, що не зовсім доцільно змінювати назву, хоча в самій статті можна в дужках написати український переклад. --ZZZico 08:32, 2 березня 2012 (UTC)
Справа у тому що так важще шукати. Може нехай буде українська назва, а відображатиметься правильна назва за допомогою шаблону {{DISPLAYTITLE}}?
Якщо шукати в межах вікіпедії то можна з Шкода Rapid зробити #REDIRECT на Škoda Rapid, а в пошукових системах краще писати щоб стаття називалась Škoda Rapid оскільки під такою назвою більше пошукових запросів і сторінок. --ZZZico 15:25, 2 березня 2012 (UTC)
Гаразд, тоді робіть якнайбільше перенаправлень аби було легко знайти сторінки. Варто було б пройтися по всіх марках автомобілів Шкода і поробити перенаправлення.--Krystofer (обговорення) 13:00, 3 березня 2012 (UTC)
Назва фірми - це торгова марка, вона запатентована. На неї пошируються закони про приватну інтелектуальну власність. Тому змінювати її неможна.--85.176.134.47 21:42, 3 березня 2012 (UTC)

Користувач:Mishae/Hyundai County[ред. код]

Незнаю, чи має ця стаття до автомобільного тижня чи ні, але я її переклав. Підправив дещо які помилки, чи можете глянути чи все правильно, і перенести в основний простір? З повагою.--Mishae (обговорення) 21:21, 9 травня 2012 (UTC) Ось ці статті гляньте за одне:

Все добре, Ви можете переносити ці сторінки на статті для ких вони написані.--ZZZico (обговорення) 21:05, 10 травня 2012 (UTC)
Ну, я не знаю як це зробити? Я б їх перевів в основний простір і все.--Mishae (обговорення) 21:05, 10 травня 2012 (UTC)
Про це і йдеться.--ZZZico (обговорення) 22:08, 10 травня 2012 (UTC)
Так так і зробіте будь ласка, я не знаю як!--Mishae (обговорення) 21:39, 10 травня 2012 (UTC)
В пошуку вводиде наприклад Renault Samsung Motors і натискаєте кнопку шукати Вам засвічується червоним, що такої сторінки немає і, що Ви можете її створити натиснувши на назву Renault Samsung Motors, тоді берете копіюєте зі своєї сторінки на цю нову. В цьому випадку Ви будете автором статті.--ZZZico 23:08, 10 травня 2012 (UTC)
Я не можу це зробити у мене персональні обмеження.--Mishae (обговорення) 00:14, 11 травня 2012 (UTC)

Тут перевів текст. Приховав "третє покоління", але залишив решта які злегка підредагував. Схоже все правильно?:--Mishae (обговорення) 03:05, 10 травня 2012 (UTC)

Додав текст в ці статті:

А як щодо цих?:--Mishae (обговорення) 02:20, 16 травня 2012 (UTC)

Автомобільний тиждень[ред. код]

Доброго вечора. Скажіть, створення статей про автошляхи (України та Європи) входить до планів автомобільного тижня? --ДмитрОст 19:59, 13 травня 2012 (UTC)

Думаю, що так, оскільки автомобільні дороги входить тему автомобільний транспорт.--ZZZico 08:58, 14 травня 2012 (UTC)

Шаблон:Автомобільний дизайнер[ред. код]

привіт! дуже перепрошую, що тривожу. а можете сказати для чого цей шаблон? так зрозуміла, що це для митця, але нема статей, які б на шаблон посилалися… мо' він і не є потрібен? --Antanana (обговорення) 19:05, 26 червня 2012 (UTC)

Файл:Iveco Daily 2011.jpg[ред. код]

Привіт Було б непогано, якби образ нового Iveco Daily поділяться із загальною Вікіпедії. Привітання--Zweileben (обговорення) 09:04, 12 липня 2012 (UTC)

нажаль це незовсім можливо, тому що для загальної Вікіпедії фото має бути цілком вільне, а не так як дозволяється в нас.--ZZZico 12:03, 12 липня 2012 (UTC)


Звернення до львів'ян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний львів'янину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Львова? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Зважте, Львів - єдине місто, яке має унікальний шанс випередити Київ і стати першим великим містом, готовим до конкурсу пам'яток!

Новий шаблон — мотоцикл[ред. код]

Доброго вечора, шановний! Я бачу, що Ви, як і я, полюбляєте швидкісні мотоцикли. Щойно я створив шаблон мотоцикл. Буду вельми вдячний за побажання і пропозиції! А також, якщо Ви вставите цей шаблон до своїх статтей. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 21:01, 3 серпня 2012 (UTC) Використовував вже отут — Yamaha YZF-R1 та отут — Yamaha YZF-R6, ну і документація самого шаблону… Переклав з російської. В англійській майже теж саме. В інших мовах з англійської. Ще треба буде доробити розділ із КПП і двигуном. Але, може то вже буде завтра. --Nickispeaki (обговорення) 21:04, 3 серпня 2012 (UTC)

Yamaha V-Max - деякі зміни.[ред. код]

Yamaha V-Max - тут я додав шаблон {{Мотоцикли Yamaha}}, щоб легше було доробити всі основні моделі. Але там у шаблоні глюк. Я вже написав на сторінці обговорення.. Чи може знаєте адміна-спеца по шаблонах? У мене немає дозволу редагувати деякі шаблони, що, видно, роблять косяк. У англійській все гуд, звідти взяв шаблона. Ну і перенаправлення зараз зроблю. А які пропозиції з Вашої сторони будуть? --Nickispeaki (обговорення) 21:17, 3 серпня 2012 (UTC)

Автопереклади[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, не робіть більше так. Краще нехай би стаття була меншою, але якісно вичитаною, бо такий жахливий автопереклад відштовхує читачів. Якщо вже додаєте — його потрібно ретельно вичитувати. Виправіть це, будь ласка. --Олег (обговорення) 13:30, 31 серпня 2012 (UTC)

Категоризація шаблонів[ред. код]

Вітаю, ZZZico! Будь ласка, категоризуйте Ваші шаблони однією із підкатегорій категорії Категорія:Шаблони. Дякую. --Baseобговореннявнесок 10:41, 23 вересня 2012 (UTC)

Вилучення[ред. код]

Вітаю, ZZZico! Для того щоб вилучити створену Вами статтю, яку ніхто окрім Вас не редагував потрібно не очистити її, а встановити шаблон {{db-author}} тоді адміністратори її вилучать. --Baseобговореннявнесок 10:41, 23 вересня 2012 (UTC)

Тиждень країн та столиць[ред. код]

--Lystopad (обговорення) 20:41, 21 жовтня 2012 (UTC)

Похвали на адресу статті ЗАЗ Sens[ред. код]

Стаття була дуже добра. Термінологія і мова майже бездоганні.
Мені було приємно її читати і правити. Буду радий майбутнім Вашим автомобільним напрацюванням, готовий надати допомогу і, звичайно, пояснити усі свої правки і, хоча я і новачок, вважатиму за приємне просто, поспілкуватися на теми автомобільної термінології, законодавства і норм.

З найкращими побажаннями, В. Білецький --Biletsky Volodymyr (обговорення) 00:16, 4 листопада 2012 (UTC)

AC Cobra[ред. код]

Дякую за Ваш внесок. Але, будь ласка, не забувайте додавати категорії в свої статті--Monolit (обговорення) 14:46, 4 листопада 2012 (UTC)

З приводу привода[ред. код]

Шановні панове автори, співавтори і редактори!

Шановний пане ZZZico! (як автор більшості із нижчезгаданих статей)

Закликаю усіх Вас до співпраці над виправленням усіх статей, у яких є термін «привід» та/або « привод ».

У таких статтях, як «передній привід», «задній привід», у безлічі автомобільних статей, та і у основоположній статті «привод», якщо не суцільно, то майже суцільно вживається термін «привід».

Якщо Ви заглянете до статті «привід», то побачите практично ідеальне тлумачення цього терміна, який до приводів механічних об’єктів не має ніякого відношення.

Якщо Ви заглянете до статті «привод», то також побачите вірне тлумачення і достатньо часте вірне вживання цього терміна, хоча, як і у листі «Трьох із Простоквашино», трапляються трактування слова то як «привод», то як «привід».

Якщо Ви заглянете до правопису української мови, то побачите там інформацію, що, попри довільного вживання, і розмаїття бажань багатьох авторів, по відношенню до приводів механізмів слід вживати саме термін «привод». Не довіряйте моїм словам і переконанням, не полінуйтеся і, все ж, загляньте!

Мені незручно правити назви статей, тому що я початківець і не знаю, як впливатимуть мої правки на інші статті, у яких є посилання на вищенаведені статті, а тому закликаю Вас усіх поспівпрацювати! Можливо хтось має відмінну від моєї інформацію з цього приводу (не привода), прошу поділитися зі мною і із усією спільнотою Вікіпедії.

Залишимо це питання без уваги – наші діти сміятимуться над нами і над Вікіпедією (і не тільки з цього приводу, а і з багатьох інших). Є привід позбиткуватися над Вікіпедією, її авторами, співавторами і редакторами та деякими літературними джерелами, але є і привод як механізм чи пристрій, за допомогою якого приводяться в дію механічні об’єкти.

Шановний пане ZZZico. Не дивлячись на відсутність «єдінообразія», на якому трималася радянська армія, і на незначний перелік незначних недоліків, описок і помилочок у Ваших автомобільних статтях, вони мені подобаються, а тому… Якщо не образилися і маєте бажання поліпшити (як мені здається) Ваші статті і статті порталу «Автомобілі», готовий обсудити з Вами окремі з них. У зв’язку із цим – якщо матимете сумніви з приводу будь-якого автомобільного терміна, його перекладу із англійської, російської, ба, навіть французької, чи його відмінювання (закінчення у родовому та у ін. відмінках) то одразу можете звертатися.

З найкращими побажаннями, надіями на співпрацю і взаєморозуміння, В. Білецький.

(Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:34, 9 листопада 2012 (UTC))

Дуже дякую за Вашу пропозицію, я неодмінно нею скористаюсь! А на рахунок привід чи привод, я нажаль сам не знаю як має бути і неодмінно прочитаю, як має бути правильно, і якщо потрібно виправлю відповідні статті. (ZZZico (обговорення) 18:22, 19 листопада 2012 (UTC))
Прекрасно!
Ми з цього приводу мали "електронну бесіду" з паном Albedo (правда, через електронну пошту). "Напав" я на нього тому, що він у свій час вніс (на мій суб'єктивний погляд нелогічні) правки у статтю пана Білецького В.С привод, який, як на мене, написав усе вірно. Не знаю, чи ми з ним домовилися, але я "домовився" (у односторонньому порядку), що вже готові статті із словом "привід" не правитиму, але свої писатиму привод і подаватиму примітку для користувачів, чому я застосував саме це слово, а не інше, і чому у інших статтях інші автори і співавтори пишуть по-своєму "привід", як пристрій, що призначений для приведення в дію механічних об'єктів. Це даватиме користувачам привід замислитися і свободу власного вибору. (Не бійтеся, таких "суперечливих" слів не так уже й багато). Якщо вже буду надто сердитий, то у статтях інших авторів включатису таку ж примітку, можливо, у іншій редакції. Сказано - зроблено! Уже така примітка є у статті СМЗ С-1Л/С-3Л, яка спочатку була у вигляді жахливої заготовки, і яку я трішки підправив - краще було б написати нову! Але нехай так поки що побуде. З найкращими побажаннями, В.Білецький. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:51, 19 листопада 2012 (UTC)

За розвиток автомобільної тематики[ред. код]

Automotive Barnstar.png
Автомобільна зірка
Пане ZZZico, подяка за Ваш вагомий внесок, що ви зробили для розвитку автомобільної тематики.

--Geohem 10:07, 12 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Mercedes-Benz SLR McLaren YesТак Зроблено
 2. Мікровен
 3. Toyota Land Cruiser Prado
 4. Aston Martin One-77 YesТак Зроблено
 5. Lexus LFA YesТак Зроблено
 1. Вальтер де Сільва
 2. Toyota Highlander
 3. Задній привід
 4. Mercedes-Benz W220
 5. Напівпричіп
 6. Турінґовий автомобіль
 7. КрАЗ-219
 8. Мастіно-наполетано
 9. Кане корсо
 10. Філа бразилейро
 11. Поперек
 12. А207.50 Saturn
 13. Renault 5
 14. Ford GT YesТак Зроблено
 15. Volvo S70 YesТак Зроблено
 16. Volvo 850 YesТак Зроблено свого часу була улюбленою моделлю --Nickispeaki (обговорення) 10:30, 25 серпня 2014 (UTC)
 17. BMW E31
 18. Ford Probe
 19. Audi allroad quattro
 20. ЛАЗ-А073 YesТак Зроблено
 21. Ford Model T YesТак Зроблено - феноменальна машина свого часу! 16 млн штук! треба доробити.--Nickispeaki (обговорення) 10:27, 25 серпня 2014 (UTC)
 22. Chevrolet Impala
 23. Dodge Caliber
 24. SEAT Arosa
 25. Ford Puma YesТак Зроблено --Nickispeaki (обговорення) 10:17, 25 серпня 2014 (UTC)
 26. Ford Courier
 27. Dodge Caravan
 28. Nissan 300ZX
 29. Lincoln Continental
 30. Lincoln MKS
 31. Lincoln Town Car
 32. Lincoln MKT
 33. Toyota Century
 34. Toyota Crown
 35. Ford Airstream
 36. VVT-i
 37. Система зміни фаз газорозподілу
 38. Nissan Xterra YesТак Зроблено --Nickispeaki (обговорення) 10:03, 25 серпня 2014 (UTC)
 39. Турер
 40. Круізер
 41. Need for Speed: Motor City Online
 42. ЗІЛ-164
 43. ЗІС-150
 44. Київський Міжнародний автосалон SIA

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:40, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні статей, яких не вистачає УкрВікі[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 10:45, 21 грудня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Перевіряючі ваші редагування подумав чому б вам не стати патрульним. Якщо ви згідні приєднатися до нової системи патрулювання, то, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. --«Teo» обг 14:55, 21 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 14:21, 8 січня 2013 (UTC)

Статус файлу Зображення:Daewoo lanos cabrio.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Daewoo lanos cabrio.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. RLuts (обговорення) 16:18, 11 січня 2013 (UTC)

Також це стосується файлів Файл:Lanos M.jpg та Файл:ZAZ Lanos.jpg --RLuts (обговорення) 16:23, 11 січня 2013 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, ZZZico. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 17:05, 22 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:30, 25 січня 2013 (UTC)

Стаття Volvo 164[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Volvo 164. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Acedtalk 19:21, 26 січня 2013 (UTC)

Дякую за співпрацю! — ZZZico 18:22, 27 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Dmytro Lomonosov (обговорення) 00:28, 8 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 10:46, 10 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:599px-CarlssonAutotechnik svg.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:599px-CarlssonAutotechnik svg.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:800px-Eurolines svg.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:800px-Eurolines svg.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:800px-Michelin Logo.svg.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:800px-Michelin Logo.svg.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:A201.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:A201.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:12, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:A-40160.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:A-40160.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:12, 14 березня 2013 (UTC)


Статус файлу Файл:Balashov 1961.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Balashov 1961.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:51, 24 березня 2013 (UTC)


Статус файлу Файл:BAZ-8110.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:BAZ-8110.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:53, 24 березня 2013 (UTC)


Статус файлу Файл:Baz Chaz Mak.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Baz Chaz Mak.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:52, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:CHAZ 3250.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:CHAZ 3250.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:42, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Chevrolet Cobalt sedan 2012.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chevrolet Cobalt sedan 2012.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:44, 24 березня 2013 (UTC)

«Гальмова» чи «гальмівна»?[ред. код]

Вітаю Вас, пане ZZZico.

Перепрошую, якщо надоїв Вам зверненнями щодо правильного написання термінів «гальмова» чи «гальмівна», «гальмовий» чи «гальмівний» - не пам'ятаю, можливо вже звертався з цього приводу.

Надіюсь, що наступна довідка стане Вам у пригоді (звичайно, якщо Ви із нею погодитеся). І в Україні і в середовищі англомовних американців маю затятих опонентів, які кругом пишуть саме «гальмовий», «гальмова» (brake) навіть там, де увесь англомовний світ пише «гальмівний», «гальмівна» (braking).

В нормативних документах, технічній літературі та публікаціях трапляються випадки невірного вживання термінів "гальмовий", "гальмова", та "гальмівний", "гальмівна". Термін "гальмова" вживається у випадках, якщо він відноситься безпосередньо до гальма (безпосередньо до гальмівного механізма) - "гальмовий барабан", "гальмова колодка", "гальмова накладка", "гальмові скоби" тощо. Англійські відповідники - "brake drum", "brake shoe", та ін. Якщо термін відноситься до систем, їх окремих складових (окрім безпосередньо гальма) або характеристик, тоді застосовується термін "гальмівна" - "гальмівна система", "гальмівний механізм (гальмо)", "гальмівні сили", "гальмівна діаграма" тощо. Англійські відповідники - "braking system (brake)", "braking forces", "braking diagram" та ін. Невірне вживання цих термінів зустрічається і в англомовній літературі.
Для довідки рекомендується користуватись ДСТУ 2886-94; ДСТУ 2916-94, а також міжнародним стандартом ІSO 116, або національними стандартами конкретних країн, а найкраще – англомовними та франкомовними версіями Правил UN/ECE R 13, UN/ECE R 13H (див. ДСТУ UN/ECE R13, ДСТУ UN/ECE R13H).

Нижче наведені деякі із цих термінів, які є стандартизованими.

English Français Українська
brake le frein гальмо (гальмівний механізм)
: brake control : la commande de frein : орган керування гальмом
: brake cylinder : le cylindre de frein : гальмовий циліндр
: brake disk : le disque de frein : гальмовий диск
: brake drum : le tambour de frein : гальмовий барабан
: parking brake control : la commande de frein de stationnement : орган керування стоянковим гальмом
braking le freinage гальмівний, гальмування
: braking force : la force de freinage : гальмівна сила
: braking system : le système de freinage : гальмівна система
: parking braking system : le système de freinage de stationnement : стоянкова гальмівна система
: secondary braking system : le système de freinage de secours : аварійна (запасна) гальмівна система
: service braking system : le système de freinage de service : робоча гальмівна система

З повагою, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:34, 12 травня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +348 222 переглядів!

Це 18-те місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Вилучення "посилань" в Lamborghini Veneno[ред. код]

Шановний пане ZZZico. Ось текст про цю модель з вашого "джерела" Драйв.Ру :

Вот это звук — высокий, яростный, пронизывающий насквозь! Добрая половина зала вздрогнула, когда на сцену выставочного комплекса ..выехал Lamborghini Veneno. Но вот акустические страсти поутихли, двухдверка замерла, а из салона изящно выбрался Стефан Винкельманн… Неожиданный автомобиль, неоднозначный, честно говоря. Но если за его внешность и душу дьяволу можно продать, то Veneno выглядит диковато. ... дисгармония образа так и бросается в лицо

Коли людям нічого сказати по суті, коли ВОНИ НЕ ВОЛОДІЮТЬ ЕЛЕМЕНТАРНОЮ ТЕХНІЧНОЮ МОВОЮ, тобто НЕ МАЮТЬ ДЛЯ ЦЬОГО ВІДПОВІДНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ, - вони заливають веб-сторінки строкатих "журналів" як з дирявого мусорного ведра подібною лексикою ("мовою попси і блатняка" - Ю.Андрухович). І це читачеві дуже «бросается в лицо». (Це і літературною російською - дико і безграмотно). І це я Вам повторюю вже в котрий (в 30-й, 50-й, сотий?) раз. Може колись і дійде(?). Хтів би надіятися.--85.176.133.231 12:08, 9 вересня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Volkswagen Polo Sedan 2010.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Volkswagen Polo Sedan 2010.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото. SteveR (обг.) 11:46, 3 листопада 2013 (UTC)

Стаття Автомобіль року в Японії[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Автомобіль року в Японії. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене — Bulakhovskyi (обговорення) 13:46, 28 грудня 2013 (UTC)

Peugeot 301[ред. код]

і подібні. Добре було б, якби Ви вікіфікатором користувалися. А ще ставили шаблон {{Перекладена стаття|||версія=}} на сторінку Обговорення створеної статті, якщо, перекладаєте, наприклад, з російської.... Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 21:33, 2 лютого 2014 (UTC)

Обговорення:Автомобіль року в Японії[ред. код]

Тут вже проставив. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 21:35, 2 лютого 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Chrysler 200 2014.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Chrysler 200 2014.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 13:34, 9 лютого 2014 (UTC)

UaReview[ред. код]

Вітаю! UaReview — сайт фейкових новин, про що вони самі ж і повідомляють (маленькими літерами, щоправда). Помітив Ваше редагування у статті про Герегу, можливо, є ще десь. Пильнуйте ) З повагою, Volodymyr D-k (обговорення) 07:00, 21 лютого 2014 (UTC).

Статус файлу Файл:Янукович Олександр Вікторович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Янукович Олександр Вікторович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 16:45, 3 березня 2014 (UTC)

Слово подяки[ред. код]

Дякую, колего ZZZico, за запрошення до участі у тижні Права та місячнику Єдності.
А ще раз дякую Вам друже, що Ви не ображаєтесь на мої наскоки на сторінках з автотематики ;). Ваш --Wanderer (обговорення) 02:57, 11 березня 2014 (UTC)

Вітаю Вас! Прошу висловитись - Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Орієнтовний текст і подальший план. З повагою, --А1 16:53, 16 березня 2014 (UTC)

Ескадрони смерті[ред. код]

Вітаю! Шкодую, що Ви не погодилися із запропонованим мною уточненням. Йдеться про те, що свідчення діяльності українських ескадронів смерті наразі (Богу дякувати!) немає. Очевидно, все ж таки, йдеться про діяльність закордонних таких формувань на території України ... У цьому контексті, припущення (зауважу - лише припущення) інтерв'юера не може бути авторитетним джерелом — погодьтеся! Хоча, наполягати не буду. З повагою до Вас, --robot777 (обговорення) 21:31, 16 березня 2014 (UTC)

Давайте ще зачекаємо поки йде слідство. --ZZZico (обговорення) 22:15, 16 березня 2014 (UTC)

Згоден! То може варто поки що (до завершення слідства і рішення суду) знати цей підрозділ? --robot777 (обговорення) 03:29, 17 березня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Dozor B.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Dozor B.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 11:30, 24 березня 2014 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, ZZZico. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 13:07, 8 квітня 2014 (UTC)

Ну так, як? Ставши патрульним ви допоможете іншим патрульним, принаймні, їм не доведеться перевіряти ваші редагування. --yakudza 12:16, 17 квітня 2014 (UTC)
Навіть не знаю, без всяких титулів і посад я маю повну свободу дій, без страху всяких санкцій, а так, я буду мати певні обмеження. --ZZZico 13:54, 17 квітня 2014 (UTC)

Тимошенко[ред. код]

Ви видалили близько 50К інформації зі статті Тимошенко Юлія Володимирівна ред.№ 14127434 Крім того, Вами було видалено більш ніж півсотні (!!!) посилань на джерела. При цьому Ви не переносили видалену інформацію до інших статей. Такі масові зміни, внесені за короткий проміжок часу і без обговорення, кваліфікуються як вандалізм.

Прошу пояснити таку діяльність і не нівечити результати тривалої кропіткої роботи багатьох людей з формування об'єктивної енциклопедичної статті. --Ira.bochar (обговорення) 09:38, 10 квітня 2014 (UTC)

Дійсно викинуто 50к, але не інформації, а суцільної політичної реклами та повтору інформації на початку і вкінці статті, ще й не тільки про вказаного політика, але й стосовно її оточення, а також їх особисті, однобічні думки. Жодного авторитетного джерела не було викинуто, а інтернет ресурси www.tymoshenko.ua та ін. подібні аж ніяк не можна назвати авторитетними джерелами. Крім того, в розділах про вибори та помаранчеву революцію, зміст був дещо оптимізований, оскільки ці питання грунтовно висвітлені в відповідних статтях. Все це було зроблене мною, для того, щоб хоч якось об'єктивно висвітлити зазначені події і хоч частково добитися нейтральності статті, чого вимагало суспільство і інші учасники вікіпедії! Однак Ви, не дочекавшись моєї відповіді, самоправно відкотили мої редагування.
Великий розмір і заплутана структура і зміст статті призводить до повільного відкривання сторінки і сповільненого пошуку і опрацювання інформації користувачем.
Я дуже поважаю і ціню Ваш труд, особливо, якщо він ще й здійснений не на комерційній основі, але принцип нейтральності повинен бути збережений! -- з повагою! ZZZico 15:12, 10 квітня 2014 (UTC)
Погоджуюся, що у статті є повтори, і що вона потребує доопрацювання та скорочення. При цьому детальна інформація, якою дещо перевантажені певні розділи, може бути винесена в окремі інші статті на вузьку тематику. Проте це не означає, що можна одним змахом викидати величезні масиви тексту, підкріпленого джерелами, які комусь видалися рекламою. Тому саме Ви першим «самоправно» порубали статтю, а не внесли коректні редагування.
Щодо того, що Ви не видалили "жодного" авторитетного джерела, то це цілком не відповідає дійсності, і Ви це чудово знаєте. Ви викинули дуже багато посилань на авторитетні джерела. А Ваше твердження про те, що деякі інтернет-ресурси "не можна назвати авторитетними джерелами", по-перше, не є правилом Вікіпедії, а по-друге, такі джерела переважно приводяться тоді, коли вони містять повний обсяг довідкової інформації щодо подій, про які йдеться у тексті статті – наприклад, повні тексти документів, заяв, виступів тощо. Це цілком випрадано, а для енциклопедичної статті, поза сумнівом, дуже важливо й потрібно.
У розділах про вибори і про Помаранчеву революцію йдеться не просто про ці події як такі, а саме про роль Тимошенко в них.
Ви закликаєте до нейтральності, проте, даруйте, Ваша гіперактивна діяльність, яка розпочалася під час виборчої кампанії і яка явно спрямована проти Тимошенко, викликає великі сумніви щодо Вашої неупередженості. Як і діяльність пана Green Zero, з яким Ви дієте на диво скоординовано. Останній яскравий приклад Вашої командної роботи – грубе порушення правил, яке полягає у видаленні шаблону {{пишу}}.
Тому ще раз закликаю Вас скасувати наслідки свого масованого вторгнення в статтю, припинити грубі порушення правил Вікіпедії та явно політично заангажовану діяльність. --Ira.bochar

Вітаю! Вирішив написати тут про цю статтю, аби не заводити окремої теми. Пропоную разом попрацювати над її переробкою і приведенням до енциклопедичного стилю. Адже зараз це більше схоже на твір з вільною темою або агітлистівку, ніж на статтю Вікіпедії. Навіть на lenta.ru біографія написана більш чітко й лаконічно. В ідеалі всі статті про Президентів і Прем'єрів України мали б на укрвікі отримати статус вибраних, як, приміром ось ця.

Тепер по суті. Що я одразу помітив. Багато битих посилань. Ось це, приміром. Якщо говорити про саму книгу Чобота, - це явна "чорнуха", не факт, що АД. Ліпше послатися на першоджерела, звідки він брав інфу про родовід. Взагалі все варто структурувати і прибрати "воду": тільки цифри і факти, - мінімум цитат, максимум посилань на АД.

Що скажете? З повагою, --Jbuket (обговорення) 18:59, 15 травня 2014 (UTC)

Повністю з Вами згідний, буду підтримувати і допомагати у всіх Ваших починаннях щодо цієї статті. --ZZZico (обговорення) 11:59, 16 травня 2014 (UTC)

Тиждень статей з 34 і більше інтервікі посилань, яких немає в УкрВікі[ред. код]

--Kibeee (обговорення) 06:03, 2 травня 2014 (UTC)

Файл:Tesla Model S у Львові.jpg[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за фантастичне фото фантастичного авто! А чому Ви його відразу на вікісховище не записали? ;-0 З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 22:56, 13 травня 2014 (UTC)

Якщо чесно, навіть не знаю чому. --ZZZico (обговорення) 11:00, 16 травня 2014 (UTC)
Ще раз глянув. Там є будинки. А оскільки у нас немає вільної панорами, то краще таки на сховище не завантажувати. Щоб звідти не витерли... ;-( Будемо чекати новий закон про вільну панораму. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 09:29, 25 серпня 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Прошу вас вказувати бодай одне джерело в ваших потрібних статтях в УкрВікі про бронетехніку. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 21:22, 3 липня 2014 (UTC)

Місяць Закерзоння[ред. код]

Запрошую зареєструватися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Закерзоння і взяти участь. --Perohanych (обговорення) 05:17, 14 липня 2014 (UTC)

Статтю Леопард (РЛС) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Леопард (РЛС), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 14:00, 15 липня 2014 (UTC)

Ступінчаста?[ред. код]

Вітаю! Бачу у статтях про автомобілі, створених Вами, типову помилку — у кількості ступенів вживається «ступінчаста», що є росіянізмом, правильно «ступенева». Прошу за можливості виправити. Сподіваюсь на розуміння. --Розум (обговорення) 14:13, 20 липня 2014 (UTC)

Уточнення — зверніть увагу, неправильно писати «трьохступінчаста», правильно «триступенева», «чотирьохступінчаста» — «чотириступенева». --Розум (обговорення) 16:05, 31 січня 2015 (UTC)

Т-98 Комбат[ред. код]

Добрий день! Прохання також перекладати (додавати) розділ посилання, або й все, що є в російській версії. Так статті будуть значно повніші і краще виглядатимуть. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:18, 25 серпня 2014 (UTC)

Добрий день! При можливості буду додавати. З повагою, --ZZZico (обговорення) 18:08, 26 серпня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у Місяці українського війська[ред. код]

--Glorin (обговорення) 12:42, 29 серпня 2014 (UTC)

Кривопішин Олексій Мефодійович[ред. код]

Шановний панове ZZZico, вами було додано зміна - вкладено розділ "Власність" і посилання на блог "Наші гроші".

Вважаю розділ "Власність" таким, що порушує нейтралітет сторінки, інформацію, дану в цьому розділі - неперевіреною, а джерело - блог-ресурс "наші гроші", як джерело, яке не вселяє довіри. Журналістські розслідування можуть бути самими різними, але вони не є фактологічною базою. Фактом може бути офіційно оголошене рішення суду. Такого на сьогоднішній день немає. Отож у цьому внеску я бачу наклеп.

За офіційним правилом української Вікіпедії:[ред. код]

У біографіях людей, що живуть нині[ред. код]

Непідтверджений матеріал, що може розглядатися як критичний, негативний або здатний викликати негативне ставлення до людини, що живе нині, повинен негайно вилучатися й не повинен переміщуватися на сторінку обговорення. Це стосується як статей про персоналії, так і розділів, їм присвячених. Пам'ятайте, що Ви пишете статтю для енциклопедії, а не для жовтої преси.

Отже дуже прошу зняти цю інформацію і дотримуватися принципу нейтралітету.

Наперед дякую

З повагою та надією на співпрацю

Kislicyn (обговорення) 13:30, 11 вересня 2014 (UTC)

Статтю Порошенко Олексій Петрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Порошенко Олексій Петрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 вересня 2014.--Zvr (обговорення) 16:01, 2 жовтня 2014 (UTC)

Козак Тарас Романович[ред. код]

Вітаю! Статтю про цю особу вже вилучали: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/17 січня 2014. Ви не могли цього не бачити при її створенні. Для чого це? --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 20:41, 3 листопада 2014 (UTC)

Дуже дякую за Вашу уважність, але тепер цей персонаж набув значимості, оскільки займає 14 місце в списку Опозиційного блоку і невдовзі стане депутатом ВРУ. З повагою --ZZZico 20:56, 3 листопада 2014 (UTC)
Зрозуміло, прохання не забути додати цю інформацію після обрання нардепом. Тому що зараз можна просто виучити.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 14:06, 9 листопада 2014 (UTC)

Константіновський Вячеслав Леонідович[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Константіновський Вячеслав Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 листопада 2014. --Zvr (обговорення) 19:34, 9 листопада 2014 (UTC)

Мі-8[ред. код]

Добридень! Ви там трохи недоробили заголовки таблиці.--vityok (обговорення) 09:29, 10 листопада 2014 (UTC)

Будь ласка, допоможіть за нейтралітет. "Lite" використовує свою владу від імені адміністратора, щоб підтвердити свій вандалізм![ред. код]

Привіт ZZZico 8) "Lite" продовжує бешкетувати статтю про Renault. "Lite" брехун.

 • Його модифікації не відповідають тому, що він пише, як коментарях! Він пише: "отменил необоснованную правку анонима (необоснованный откат удаления галереи фотографий)". Це суперечить: Пол стирає! Брехун. https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Renault&diff=66876700&oldid=66876625
 • Він пише, що він стирає фотографій: коли об'єкт фотографій не цитується в тексті. Брехун. "Lite" стер фотографію DUSTER: DUSTER в тексті! "Lite" стер фотографію Twizy: Twizy в два рази в тексті! "Lite" стер фотографію DeZir: DeZir є в тексті! Я не додати DeZir, Twizy. Фотографії були вже в статті. "Lite" = вандалізм!
 • Green_fr зауважує, що "Lite" зраджує. Green_fr : "мне кажется, Lite собирался откатить не все эти правки..." https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Renault&diff=66896651&oldid=66876700
 • "Lite" стерті мої посилання в Інтернеті, які доводять інформацію! "Lite" = вандалізм!
 • "Lite" використовує свою владу від імені адміністратора, щоб бути довільним! "Lite" використовує свою владу від імені адміністратора, щоб підтвердити свій вандалізм! "Lite" використовує свою владу від імені адміністратора, щоб блокувати відповідні модифікації! "Lite" використовує свою владу адміністратора, щоб стирає докази: інтернет-посилання до інформації! Поведінка "Lite" неподобство.

Будь ласка, ZZZico, ти хочеш, щоб написати на автомобільному порталі Вікіпедії? Ми повинні зупинити цей скандал. "Lite" поводиться як співробітника Volkswagen. Він додав деяку інформацію про Volkswagen в статті про Renault. Така поведінка є неприйнятною.

До побачення 8) 83.157.24.224 16:39, 22 листопада 2014 (UTC)

Порушення Вікіпедія:Біографії живих людей[ред. код]

У статі про осіб сьогодення (зокрема Гелетей Валерій Вікторович, Ярема Віталій Григорович, Кривецький Ігор Ігорович) Ви вносите зміни з неавторитетних джерел, що порушують принцип ВП:БЖЛ. Стосовно змін у Кубів Степан Іванович було пояснення 5 листопада у Вікіпедія:Запити до адміністраторів. Згідно ВП:БЖЛ користувачі за такі дії блокуються. --Basio (обговорення) 09:23, 27 листопада 2014 (UTC)

Не кожна новина є значимою (Див. Вікіпедія:Чим_не_є_Вікіпедія#Чим не є Вікіпедія#Вікіпедія — не безладне зібрання інформації), тому я знову відкочую редагування. --Basio (обговорення) 09:45, 5 грудня 2014 (UTC)
Вимога про звільнення Яреми на фоні його бездіяльності є надзвичайно важливою (підтверджена АД), оскільки може попередити нове порушення прав і свобод людини, тому прошу відновити її. --ZZZico 10:09, 5 грудня 2014 (UTC)
Вказані джерела є первинними, як стрічки новин, значимість події не підтверджена АД. --Basio (обговорення) 10:27, 5 грудня 2014 (UTC)М

Статтю Кривоносов Олександр Сергійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кривоносов Олександр Сергійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 грудня 2014. --Анатолій (обг.) 21:01, 6 грудня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Bogdan А067.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bogdan А067.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). SteveR (обговорення) 18:01, 28 грудня 2014 (UTC)

Статус Файл:Electron T191.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Electron T191.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 07:51, 31 грудня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 10:24, 5 січня 2015 (UTC)

Хибне перенаправлення[ред. код]

Я правильно зрозумів ред.№ 15551067? Зайве перенаправлення, яке слід вилучити? --Максим Підліснюк (обговорення) 21:20, 31 січня 2015 (UTC)

Скасування[ред. код]

Ви якщо скасовуєте редагування, ви пояснюйте, чому і навіщо. Щодо Яреми - зараз існують лише заяви певних політиків. Указ Президента про відставку відсутній. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:15, 9 лютого 2015 (UTC)

Всі ЗМІ країни про це заявили з посиланням на АП. --ZZZico 22:17, 9 лютого 2015 (UTC)
Якщо конкретніше, то або з посиланням на невідоме приватне джерело, або на нардепів від БПП. Давайте дочекаємось найбільш авторитетного джерела з цього питання - офіційного Указу про відставку. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:20, 9 лютого 2015 (UTC)


Статтю Вовк Дмитро Володимирович (чиновник) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вовк Дмитро Володимирович (чиновник), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2015. Geohem 15:30, 10 лютого 2015 (UTC)

Статтю Ворушилін Костянтин Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ворушилін Костянтин Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 лютого 2015. --Brunei (обговорення) 20:35, 13 лютого 2015 (UTC)

Статтю ПАТ ЗНКІФ «Прайм Ессетс Кепітал» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ПАТ ЗНКІФ «Прайм Ессетс Кепітал», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 лютого 2015. Zvr (обговорення) 08:52, 14 лютого 2015 (UTC)

Статтю VFS Global номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття VFS Global, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 лютого 2015. --Микола Василечко (обговорення) 14:38, 16 лютого 2015 (UTC)

Статтю Груз 200 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Груз 200, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 лютого 2015. --Dimant 18:47, 16 лютого 2015 (UTC)

Гонтарева Валерія Олексіївна[ред. код]

П.ZZZico, доброго дня! Не зважаючи на вашу персональну нелюбов до п.Гонтаревої, прошу утриматись від подібного внеску, коли стає питання навіть не відносно авторитетності джерела, а у невідповідності вашої редакції наведеному джерелу.--Geohem 11:16, 17 лютого 2015 (UTC)

Значимість у Вікіпедії[ред. код]

Див. ВП:ПРОРОК, використовуйте вторинні і АД. Це вже не перше подібне попередження. --Basio (обговорення) 21:45, 26 лютого 2015 (UTC)

Дивлячись на ваші правки, волею неволею виникає питання хто заохочує Вас до них. В мене виникає підозра, що Вас заохочує діюча влада, а Ви у відповідь даруєте їй свою лояльність. Памятайте, така лояльність свого часу вже створила Януковича і ко, якщо це повториться знову, то на Вас ляже безпосередня вина. Пам'ятайте, що крім влади і Вас в цій країні ще є понад 40 млн. громадян, не позбавляйте їх майбутнього. --ZZZico 22:39, 26 лютого 2015 (UTC)
У Вікіпедії є певні правила, якщо Ви працюєте, то дотримуйтесь їх. Мені все-одно про кого йдеться у статті, головне дотримання правил. Якщо хочете висловити особисті емоції, знайдіть підтвердження згідно норм Вікіпедії, і питань не буде. Ви не є експертом, як і я. Запам'ятайте: все бачиться з відстані. --Basio (обговорення) 22:51, 26 лютого 2015 (UTC)
Софістика - наука вічна. Стосовно інформації про голову НБУ, то зараз ця інформація надактуальна і підтверджена АД, тому її неможна видаляти. --ZZZico 22:57, 26 лютого 2015 (UTC)
Щось я не бачу актуальність інформації і джерел, які кваліфіковано дають коментарі. --Basio (обговорення) 23:16, 26 лютого 2015 (UTC)

Статтю Законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту та збереження авторитету держави) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту та збереження авторитету держави), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 березня 2015. Reader85 (обговорення) 22:03, 1 березня 2015 (UTC)

Знову про значимість[ред. код]

Звинувачення, не підтверджені АД, не є значимими. Подібні мітинги не можуть бути об'єктивними, досить тільки згадати [1], [2]. Я нікого не захищаю, хочу щоб було згідно правил. І не відкочуйте виправлення помилок. --Basio (обговорення) 20:41, 6 березня 2015 (UTC)

Шановний, не плутайте горох з екапустою, в нашому випадку є конкретна особва, директор підприємства і трудовий колектив. який звинувачує посадовця у вимаганні, якщзо це не правда в посадовця є можливість притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності за наклеп, або вимагати від ЗМІ через суд спростувати цю інформацію, якщо цього не відбувається, це означає що це правда. Не сприяйте корупції. З повагою --ZZZico 20:47, 6 березня 2015 (UTC)
Уважно почитайте про джерела, особливо ВП:В і пам'ятайте про правило трьох відкотів. --Basio (обговорення) 21:01, 6 березня 2015 (UTC)

Попередження[ред. код]

Доброго дня! Змушений Вас попередити, що за систематичне порушення правила ВП:БЖЛ, а також за війни редагувань (зокрема у цій статті [3]) Вам загрожує блокування. Цитую пункт із ВП: БЖЛ:

« Будь-яка дискусійна інформація про живих осіб, для якої не вказано джерел або ці джерела не викликають довіри, має бути негайно вилучена без попереднього обговорення. Користувачів, які постійно ігнорують цю рекомендацію, слід блокувати. »

Зверніть увагу, що це — не локальне правило укрвікі, це — політика Фонду Вікімедіа.

Прошу взяти це попередження до уваги та більше не додавати сумнівної інформації до статей про живих людей. Скажу, що особисто мене статті на політичну тематику зовсім не цікавлять. Крім того, я переконаний у Ваших добрих намірах. Але ці наміри в першу чергу спрямовані на українське суспільство, а не на розвиток української Вікіпедії. Мета не завжди виправдовує засоби. Тому вже вибачайте. Також зауважу, що я, як ще недосвідчений адмін, при наявності подальших порушень з Вашого боку, не застосовуватиму блокування особисто. Але обіцяю винести це на розгляд інших адмінів. Тож робіть висновки. Дякую!-- Piramid ion  15:57, 12 березня 2015 (UTC)

Статтю Москалевський В'ячеслав Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Москалевський В'ячеслав Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 березня 2015. Zvr (обговорення) 22:47, 13 березня 2015 (UTC)

БПП[ред. код]

Привіт! Ви додали до статті про БПП інформацію про «Жити по-новому». Але за усіма трьома посиланнями в новододаному абзаці немає жодної згадки про, власне, «Жити по-новому». Є про присягу, є про АТО, є заяви адвоката. Про предмет абзацу — жодного слова. Тому наразі скасовую Ваше редагування, але якщо знайдете АД по темі — сміливо вставляйте інформацію про це. Зараз той абзац надто ОД-шний. З повагою, Volodymyr D-k (обговорення) 21:22, 22 березня 2015 (UTC).

Вітаю, пан @Volodymyr D-k:. Інформацію "Жити по новому" було додано до сторінки з іншої, її власної, в результаті обговорень на вилучення, див. тут. Тому поверніть, будь ласка (хоч щось). Користувач ZZZico тут не до чого. =) --Helixitta (обг.) 12:25, 23 березня 2015 (UTC)

Статтю Рашкован Владислав Леонідович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рашкован Владислав Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 квітня 2015. Zvr (обговорення) 04:30, 7 квітня 2015 (UTC)

Статтю Сологуб Дмитро Романович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сологуб Дмитро Романович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 квітня 2015. Zvr (обговорення) 04:34, 7 квітня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:KRAZ Cobra.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:KRAZ Cobra.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 08:32, 13 квітня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Laz 141 Liner.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Laz 141 Liner.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 08:52, 13 квітня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Bogdan A705.22.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bogdan A705.22.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 08:52, 13 квітня 2015 (UTC)

Галичина[ред. код]

Привіт. Зверніть увагу, згідно ВП:ІС спочатку іде власна назва (в нашому випадку - Галичина), а далі, в дужках, уточнення. Тобто має бути Галичина (нафтопереробний комплекс). --Максим Підліснюк (обговорення) 22:10, 19 травня 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Привіт. Ви б не хотіли спробувати отримати прапорець патрульного? Заявки подають на ВП:ЗСП. — Green Zero обг 18:48, 27 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:34, 27 травня 2015 (UTC)

Магазин Рошен[ред. код]

Доброго дня! Прибрав з розділу «Критика» статті Порошенко Петро Олексійович згадку про підрив магазину Рошен, додану Вами. В статті Рошен воно є нормальним, дякую за внесок, а от як вибух стосується критики Президента України? За такою логікою можна додати туди ж Теракт під час Маршу єдності в Харкові (2015), 11 вересня було критикою Буша. З повагою, --Krupolsky (обговорення) 13:33, 29 травня 2015 (UTC) P.S. Є в нас ще таке правило ВП:БЖЛ, почитайте будь ласка.

Наїзд на Тимошенко[ред. код]

Шановний користувач, у Вас напевне вже розпочились вибори. Ви всяко ігноруєте посилання і авторитетні джерела і ставите правки, які дискредитують Тимошенко Ю.В. Де у Ваших посиланнях є присутня "кабальна" угода? Чи ціна 450 дол за газ, коли всі джерела вказують на 232 + є спеціальний розділ на сторінці Тимошенко із даним посиланням на 232 в 2009. Крім того перегляньте російську версію для порівняння. Чому Ви знову "воюєте", Ваші правки не відповідають правилам вікі. --Jan777 (обговорення) 07:05, 31 травня 2015 (UTC)

шановний, я неможу незауважити лакейства з вашого боку до вищезгалданої персони, треба писати правду, а саме з підписанням угод ціна на газ стала 450 дол. сша, і Росія отримала монополію на поставки газу в Україну, а потім як засіб домовлянь і корупції на певний час вона надала знижку на 20%, яку в односторонньому порядку коли хоче тоді забере. При цьому ціна для європейських країна на російський газ набагато нижча. Відповідно Ю.В. поставила під загрозу всі заводи, які стали неконкурентоспроможними на світовому ринку......, але всі співають їй оди і пишуть, що вона зробила благо, закопавши нашу економіку. Як проти людини я проти неї нічого не маю, але не треба перекручувати інформацію, люди гинуть не через це. -ZZZico 09:11, 31 травня 2015 (UTC)

Дивні національні посилання[ред. код]

В дописі про Гройсмана... Ви ж не один день в Вікі. Відкатувати мовчки правки із аругемнтами без пояснень - як мінімум дивно. Щодо предмету відкатування, це ж Вікі, а не газета Вєсти. В жодного із політиків в ліді не вказується нацональність, для цього є "шаблон, де ця національність і вказана". Це якісь "російські штучкі" із дивними акцентами не на тому, що потрібно.

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 08:59, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Обговорення шаблону[ред. код]

Вітаю! Прошу взяти участь у обговоренні шаблона БТОТ України. Є питання, які потребують вирішення. Дякую за увагу! Словесник (обговорення) 13:59, 3 липня 2015 (UTC)

Запрошую долучитися до голосування[ред. код]

Доброго дня, будь ласка долучайтеся до голосування (Вікіпедія:Заявки на статус патрульного) на статус патрульного моєї кандидатури. Буду вдячний за підтримку.--BezosibnyjUA (обговорення) 18:21, 31 липня 2015 (UTC)

Ще раз про ВП:БЖЛ[ред. код]

У Вікіпедії, будь-які твердження мають бути підтверджені АД. У статті Григоришин Костянтин Іванович у спірному твердженні їх немає. Ви мені вказуєте сайт, але це потрібно робити для користувачів і поки цього у статті немає, то порушуються правила Вікіпедії. Вказане Вами джерело - сайт новин металургії, який не є авторитетним джерелом з політичних новин. Тут є передрук з Радіо Свобода, яке можна вважати авторитетним джерелом. Але автор у статті посилається на проект «Наші гроші» без вказання конкретного розслідування. Тому факт бізнес-партнерства не можна доведеним. Навіть, якщо це буде доведеним, то це не причина давати подібне посилання. Бізнес настільки переплетений, що тоді для кожного бізнесмена потрібно вказувати всі його зв'язки, а це абсурд. Тим більш невідомо наскільки тісні зв'язки у вказаних осіб. Моя порада, якщо хочете редагувати подібні статті, то уважно вивчайте джерела і не беріть перші-ліпші джерела, а то будете, вибачте за порівняння, як та моська, що кидається на слона. Це відноситься не тільки до Вас. З редагування статей на тему техніки у Вас виходить добре. Так, що я відкочую зміни і їх повернення буду вважати порушенням правил. --Basio (обговорення) 18:52, 15 серпня 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, ZZZico. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 21:20, 13 вересня 2015 (UTC)

Олігарх Порошенко[ред. код]

Я не розумію, навіщо додавати Порошенка в категорію українські олігархи? Адже Порошенко - не олігарх, а крупний бізнесмен. Олігархи - це ті, хто розкрадають державні кошти, а бізнес Порошенка - це результат його двадцятирічної роботи. Та й взагалі ті, хто кажуть, що він олігарх навіть не здатні навести жодного фату розкрадання ним державних грошей. На мою думку, Порошенко є найнезалежнішим від олігархів президентом України (чого явно не скажеш про усіх попередніх)! Крім того він не дає можливості олігархам впливати на себе, що свідчить про те, що пан Порошенко намагається боротись з ними (це ми яскраво бачимо на прикладі Коломойського та Фірташа). З повагою! --- Користувач:Мулярчук Володимир Євгенович.

Його батько сидів за розкрадання держ майна в вел. розмірах.... Так що походження капіталу під питанням. Приватизація держ підприємств теж під питанням. З повагою! --- Користувач:ZZZico 12:22, 2 жовтня 2015 (UTC)

Стаття Вагонмаш[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Вагонмаш. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Helixitta (обг.) 15:25, 11 листопада 2015 (UTC)

Стаття Трансмашхолдинг[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Трансмашхолдинг. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Helixitta (обг.) 15:25, 11 листопада 2015 (UTC)

Стаття Октябрьський електровагоноремонтний завод[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Октябрьський електровагоноремонтний завод. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Helixitta (обг.) 15:25, 11 листопада 2015 (UTC)

Стаття Вагон метро типу Е-КМ[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Вагон метро типу Е-КМ. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Helixitta (обг.) 15:25, 11 листопада 2015 (UTC)

:Військово-повітряні сили Туреччини[ред. код]

Можна поцікавитись чого ви пхнете скрізь ВПС замість ПС, коли це передбачає окремі війська ППО та ВПС, а це зараз залишилось лише в декількох країнах, та усі переходять на структуру аналогічну до США. Навіть в наших збройних силах така класифікація, а ви пхнете радянську.--PsichoPuzo (обговорення) 23:41, 24 листопада 2015 (UTC)

Офіційна назва ВПС, тому й так.--ZZZico 23:43, 24 листопада 2015 (UTC)
За логікою усі однотипні сторінки мають називатись однаково і це не ВПС, а власна назва на мові оригіналу пишеться у картку.--PsichoPuzo (обговорення) 23:47, 24 листопада 2015 (UTC)
Türk Hava Kuvvetleri, послівно Турецькі Повітряні Сили, а якщо вам ґугл транслейт видає російське ВВС чи похідну від нього ВПС, то можна глянути ще деінде, або включити логіку.--PsichoPuzo (обговорення) 23:51, 24 листопада 2015 (UTC)
Не займайтесь «софістикою», а для себе почитайте новини про збитий літак, у всіх них написано ВПС (російською ВВС), чи Ви думаєте, що всі журналісти мало розуміють.--ZZZico 23:51, 24 листопада 2015 (UTC)
ХАХАХАХАХАХА. Усі журналісти рік війни називали танком все що має гусениці. деякі це роблять досі. у мене все, про рівень журналістики стосовно чогось дотичного до військової сфери. та посилання на масмедіа як на першоджерело термінології.--PsichoPuzo (обговорення) 00:04, 25 листопада 2015 (UTC)
Де Ви таке взяли про танки, знову софізмом попахує, в нашому питанні всі журналісти одностайні, а всі не можуть помилятись; в перекладачі гугл на українську мову також ВПС, припиняєм дискусію і залишаєм так як є.--ZZZico 00:18, 25 листопада 2015 (UTC)
зручно говорити про софістику, але ви почитайте бодай щось на дану тематику. Щоб роботи не додавати на майбутнє по перейменуванню. до того ж стаття з російської вікі убога.--PsichoPuzo (обговорення) 00:38, 25 листопада 2015 (UTC)
Я вибачаюсь. якщо я Вас образив, в сьогоднішній час всі «накручені». На майбутнє, я врахую всі Ваші побажання, а стаття буде дороблятись і оновлюватись, з повагою, --ZZZico 00:49, 25 листопада 2015 (UTC)

Порушення Авторського Права.[ред. код]

Добрий вечір, ZZZico!

Дякую, що створюєте статті. Оце щойно дивився Volkswagen Golf R - це просто ТУПО перекладено один в один (!) текст із сайту офіційного дилера Фольксфаген! Там навіть помилки один в один були! Чого варте оте - "разганяється". Прямо, як на сайті! ;-0 ;-( Прохання у майбутньому писати статті ВЛАСНИМИ словами, а не тупо перекладати, та й ще й з помилками. Такий підхід до створення статей дуже сильно підриває авторитет Української Вікіпедії. Сподіваюся, що Ви прислухаєтеся до моїх слів і надалі будете дотримуватися правил Вікіпедії. Якщо Ви думаєте, що то пусті балачки про АП, то Ви помиляєтеся - я НЕ РАЗ (як офіційний представник "Вікімедіа Україна") вислуховував ДУЖЕ гнівні попередження від власників авторських прав. Навіть грозилися подавати до суду. Так що все ЗАНАДТО серйозно. Слава богу, тоді вдалося заспокоїти, але, зрозумійте, люди різні і деякі АЖ ЗАНАДТО сильно цим переймаються. Я може, не так сильно, але мій обов’язок Вас попередити і попрохати робити як слід. З повагою і побажанням натхнення, --Nickispeaki (обговорення) 19:45, 22 січня 2016 (UTC)

Ну і ... ЗАВЖДИ, будь ласка, вказуйте ДЖЕРЕЛО - найкраще давайте посилання в розділі Посилання (або в примітки додавайте). Звістно, всі порушення АП відслідкувати важко, але колись все випливає.... Як Ви, можливо, знаєте всі статті мають мати розділ в якому вказано ДЖЕРЕЛО, звідки взята інформація для статті. Завжди, будь ласка, додавайте джерело (джерела) до статті. Іноді без джерел статті ставлять на вилучення тільки з цієї однієї причини! Є такі товариші, які так роблять. Так краще вже зразу робити, як треба, щоб менше було у всіх нас неприємностей у майбутньому. Ще раз дякую за Ваш внесок і сподіваюся на розуміння. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 19:50, 22 січня 2016 (UTC)

Добрий вечір, дуже перепрошую, але стаття написана повністю мною на основі доступної технічної інформації, а те, що Ви вказуєте джерелом навпаки скопіювали мою статтю і видають за своє авторство, тому тут немає порушення авторських прав з моєї сторони....крім того, я це вже спостерігаю не вперше. З повагою, --ZZZico 21:01, 22 січня 2016 (UTC)
Добрий вечір! Перепрошую! Не знав. Хоча були і такі думки (що на сайті скопіювано із вікі) - чого гріха таїти - деякі просто беруть інформацію із вікіпедії... Хоч би джерело вказали. Ну раз так - можете вернути все назад, якщо забажаєте. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:07, 23 січня 2016 (UTC)

Статтю Шаблон:Картка:Автомобільний дизайнер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Картка:Автомобільний дизайнер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 лютого 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 00:54, 9 лютого 2016 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт. Ви чудово знаєте, що війни редагувань неприпустимі. Якщо Ваш опонент не йде на контакт, це не означає, що й Ви не повинні. А навіть якщо не хочете - для цього існує ВП:ЗА чи навіть Кнайпа, де Ви можете отримати допомогу від інших користувачів. І навіть якщо виходити з того, що Ваш опонент, найімовірніше, неправий, чи навіть заангажований, - війну редагувань ніхто не скасовував, так само як і дві сторінки засміченої історії статті. Тому майте на увазі - при продовженні війни редагувань Ваш обліковий запис може бути заблоковано. Краще пишіть відразу на ВП:ЗА. --Piramidion 11:51, 21 лютого 2016 (UTC)

Уніфікація назв зброї[ред. код]

Доброго дня. Ви - досвідчений дописувач на тематику військової техніки й автомобілів, чи не могли б Ви висловити свою думку на сторінці обговорення Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова техніка, а також дати свою оцінку нашим пропозиціям з приводу ЗІЛ/ЗИЛ. Дякую. З повагою,--SW (обговорення) 08:33, 26 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:15, 7 березня 2016 (UTC)

Статтю К-1М6 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття К-1М6, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 квітня 2016. Що ще можна зробити? Скоріш за все, трамвай існує лише у рендері Lyubeckiy yav (обговорення) 20:07, 26 квітня 2016 (UTC)

Статус файлу Файл:KrAZ Shrek One TC.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:KrAZ Shrek One TC.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 22:23, 29 травня 2016 (UTC)

Статтю Грибовицьке сміттєзвалище номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Грибовицьке сміттєзвалище, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 червня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:58, 2 червня 2016 (UTC)

Статтю Список українців причетних до офшорних зон номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список українців причетних до офшорних зон, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 червня 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 21:47, 4 червня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @ZZZico:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 14:44, 4 вересня 2016 (UTC)

Зрада[ред. код]

Пропоную не тягнути до Вікіпедії жовті спекуляції й вставляти зраду туди, де її може й не бути. Йдеться про МАЗ. Дякую--vityok (обговорення) 10:34, 10 листопада 2016 (UTC)

Chevrolet Citation[ред. код]

Можете создать статью?--Станислав Савченко (обговорення) 15:59, 1 грудня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!

Шаблон:Автомобілі Jaguar[ред. код]

Добрий вечір! Сьогодні на власні очі побачив білий новенький Jaguar F-Pace! Біля сусіднього будинку! Прийшов додому і в укр-вікі знайшов. Але він не у шаблоні. Чи могли б Ви додати його туди? Там ще 2014 роком все закінчується.... Хотів додати, але там не все так просто - там ширина таблиці розраховується в процентах. Якщо я додам три роки, вона "поїде" і ще й до того ж доведеться і попередні роки підрихтовувати! ;-0 Глянув англовікі - там по 2% ширина стовчика (у нас 3). Ех! Чи може знаєте просте рішення - як такі шаблоно-таблиці оновлювати? Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 19:12, 13 березня 2017 (UTC)

Дякую! ;-)--Nickispeaki (обговорення) 12:35, 12 квітня 2017 (UTC)

Вопак[ред. код]

Добрий вечір!

Додавайте, будь ласка, посилання і примітки. Я Євротек дороблю (я з Чернігова, а вони мають дві третини мережі у Чернігові). Й інші статті, будь ласка, пишіть із посиланнями! От, наприклад, "Єдиним власником є Філіпчук Олексій Іванович." - і ЯК це перевірити? Філіпчук Олексій Іванович взагалі не гуглиться... ;-( Вікі - це все ж таки спільний проект. І правила спільні і однакові для всіх. Статті тут ТРЕБА писати із посиланнями, примітками і принаймні, хоч із списком літератури. Щоб інші могли перевірити те, що Ви написали. Буду дуже вдячний, якщо прислухаєтеся до моїх прохань. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 17:15, 11 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Чергове прохання[ред. код]

Я там намагався порахувати скільки прохань вже було, це мабуть вже шосте?? прохання подати заявку на патрульного. Полегшіть роботу нам і собі. З повагою --Jphwra (обговорення) 09:51, 14 травня 2017 (UTC)

Ок, як це зробити? І що для цього потрібно? --ZZZico 20:33, 19 травня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, ZZZico. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 09:24, 5 червня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Автомобільний дизайнер номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Автомобільний дизайнер, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2017. Що ще можна зробити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 22:58, 2 липня 2017 (UTC)

Стаття КОМО[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю КОМО. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 17:09, 15 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

ZZZico вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити. До речі, не підкажете посилання на УРЕ та Енциклопедію кібернетики в електронному вигляді.----Yasnodark (обговорення) 13:25, 17 липня 2017 (UTC)

Нагорода за загальний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +387 063 переглядів!

Це 5-те місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 13:47, 4 серпня 2017 (UTC)


Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, розпочався місячник фантастики, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.

Також прошу вас також висловитися щодо банера для проекту на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 14:30, 23 вересня 2017 (UTC)

Сторінку Ecolines номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ecolines, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 вересня 2017. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 21:51, 30 вересня 2017 (UTC)

Щодо Файл:КрАЗ-6322 Бастіон-03.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:КрАЗ-6322 Бастіон-03.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. VoidWanderer (обговорення) 19:05, 12 жовтня 2017 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
I been following your edits on automobiles and you are doing fantastic work, they are very detailed like the ones on the English or German Wikipedia A lot of the other language Wikipedia are lazy and are not updated. Keep it up! Vauxford (обговорення) 15:19, 21 березня 2018 (UTC)

Щодо відкотів[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, ознайомтесь із ВП:ВР і уникайте війн редагувань [4]. Для обговорення суперечливих питань є сторінка обговорення. --yakudza 09:27, 30 березня 2018 (UTC)

Сторінку Пасенюк Макар Юрійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пасенюк Макар Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 квітня 2018. Що ще можна зробити? Yukh68 (обговорення) 13:00, 15 квітня 2018 (UTC) Від себе — особисто я проти вилучення, переніс зі швидкого. --Yukh68 (обговорення) 13:00, 15 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане ZZZico! Запрошую Вас, за старою-доброю традицією, долучатися до проведення тижня!) З повагою, — Шиманський હાય! 23:49, 24 квітня 2018 (UTC)

КрАЗ К12.2[ред. код]

Вітаю Вас ZZZico! Cкажіть, будь ласка, з якої причини скасували мою правку № 22992016? Гугл академік не є авторитетне джерело? Дякую!--Stormare.henk (обговорення) 08:56, 23 липня 2018 (UTC)

Добюрого дня! Мені здається, що Ваше посилання жодним чином не стосується вказаної статті. ZZZico 16:01, 23 липня 2018 (UTC)

Статтю KEGG необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю KEGG, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 серпня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 20:05, 6 серпня 2018 (UTC)