Обговорення користувача:Zakhar.Khrystych

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Zakhar.Khrystych!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

Вітаємо вас на сторінках Української вікіпедії .Сподіваємося що ви будете гарним дописувачем . Маєте питання? Звертайтесь сюди --«(…°°…)» обг 07:25, 17 листопада 2011 (UTC)

Статус Файл:Віктор Чернець.jpeg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Віктор Чернець.jpeg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 01:20, 28 березня 2014 (UTC)


Статтю Глосарій азартних ігор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Назва статті, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 жовтня 2015. Що ще можна зробити? Helgi (обговорення) 10:43, 6 жовтня 2015 (UTC)

Я взаглі би хотів для початку створити статтю з перекладом та значенням англомовних термінів в азартних іграх, оскільки українській мові більшість просто відсутні. А далі би вже наповнював дану статтю. В вікі я не знайшов прецеденту з подібними статтям. Буду вдячний, якщо скажити чи таку статтю (англо-укранський словник азартних ігор), або дайте пораду як краще поступити. Дякую. --Zakhar.Khrystych (обговорення) 14:54, 6 жовтня 2015 (UTC)
а як Ви збираєтесь писати про «відсутні» в українській мові терміни? на підставі яких АД? є паперовий англо-укр словник термінів азартних ігор? --Helgi (обговорення) 15:00, 6 жовтня 2015 (UTC)
Звісно нема в паперовому варіанті, навіть в електронному його нема. Про відсутні терміни українською: "термін (англійською) - значення (українською)". Наприклад, ось так http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/657/10/ тільки більш розширено --Zakhar.Khrystych (обговорення) 08:44, 7 жовтня 2015 (UTC)
мушу Вас засмутити - в такому випадку це буде Ваше ОД і стаття буде вилучена --Helgi (обговорення) 10:06, 7 жовтня 2015 (UTC)
Тобто, якщо я зроблю посилання на англомовний варіант, це також буде вважатись ОД? Дякую Вам за роз'яснення.--Zakhar.Khrystych (обговорення) 12:34, 7 жовтня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Руснаки(гурт).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Руснаки(гурт).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 『  』 Обг. 18:11, 5 червня 2019 (UTC)

Олексій Тулюк надав дане фото, щоб викласти тут --Zakhar.Khrystych (обговорення) 21:40, 7 червня 2019 (UTC)