Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Архіви
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Джон Салстон[ред. код]

Вітаю. Хотів би зазначити, що насправді цей Нобелівський лауреат помер не 9, а 6 березня - там є пруфлінк. Але зараз Ви редагуєте, тому і написав Вам сюди. GGFox (обговорення) 21:18, 10 березня 2018 (UTC)

Дякую, виправив--Zvr (обговорення) 21:30, 10 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Санкт-Петербург-Балтійський[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Санкт-Петербург-Балтійський був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:28, 12 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сади Гевсель[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сади Гевсель був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 21:24, 16 квітня 2018 (UTC)

Бохум[ред. код]

Шановний: 1. Дякую за виправлення. Але 2. Навіщо Ви видалили "Jahrhunderthalle"[1]? Це один з найвідоміших концертних залів не тількі у регіоні але у всій країні. Треба було тількі назву виправити.--Bassogenie (обговорення) 12:26, 26 квітня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Privolzhskaya-vozvyshennost.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Privolzhskaya-vozvyshennost.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 12:44, 2 травня 2018 (UTC)

Трамвайні мережі Австралії та США[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас тому що бачу ви так само пишете про транспорт, і досить часто перевіряете та виправляете сторінки написані мною, за що вам вдячний! Алє сьогодні зайшовши на нещодавно написані мною сторінки, та перевірені вами, замітив незрозумілі мені зміни. В історії редагувань ніяких змін немає, алє додались незрозумілі червоні категорії та у картку додані порожні посилання на Вікіданні, через це суттево зіпсивались деякі сторінки (наприклад Мельбурнський трамвай), зображення розкидались зі своїх місць та навіть подвоїлась мапа мережі. До Аделаїдського трамваю додалась додалася історична мапа, що не має ніякого віднощення до сучасної мережі. До картки мельбурнського трамваю додався склад з переліком ліній, тим більш зовсім переплутаний, нерозумію навіщо? Я не дуже досвідчений дописувач, і не розумію що з цим робить далі, як виправити. Як що у вас є можливість прошу допомогти та пояснити що це. З повагою. --Олексій Мажуга (обговорення) 22:46, 21 травня 2018 (UTC)

Доброго часу доби! То що ви побачили, закладено в код програмування картки Трамвайні системи, я не фахівець у програмуванні, якщо маєте бажання зверніться до Користувач:Andriy.v, він саме спеціалізується на програмуванні та картках. --Zvr (обговорення) 17:46, 22 травня 2018 (UTC)

Оформлення джерел[ред. код]

Добридень! Дякую за наповнення статті 2018 у науці. Проте вкорте прошу оформлювати посилання відповідно до вимог.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:41, 22 травня 2018 (UTC)

Зверніть будь ласка увагу на пропозицію[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(мовна_консультація)#неприпустимість_перекладу_імен_іноземців