Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Блокування від 20 грудня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви вже діставали блокування #Блокування від 14 грудня 2018, проте продовжили війну редагувань у Шаблон:Аеропорти України. Ви дістаєте блокування на 12 годин. --VoidWanderer (обговорення) 19:42, 20 грудня 2018 (UTC)

Московські топоніми[ред. код]

Вітаю! Хочеться подякувати Вам за інтерес до транспорту Москви і наполегливу роботу зі створення статей, присвячених цій темі. Але маю деякі зауваження. Спостеріг певну безсистемність у передачі російських назв: чи калькування (Червоний Будівельник, Південна), чи транслітерація (Цвєтний бульвар), чи навіть просто збереження оригінального написання (Северянин). Я думаю, треба додерживатися якоїсь системи. У цілому, більшість московських назв можна адаптувати до української мови, оскільки більшість коренів спільні. Відповідно до § 109. 1. чинного правопису «в географічних назвах, що мають у російській мові форму, спільну з відповідною українською, таке е передається через і: Арабатська Стрілка, Біла, оз. Біле, Біловезька Пуща, Вітка, Лісна, Негоріле, Піщане, Сінне, Сірий мис, Цілиноград і под.». Отже, Северянин пропоную передати як «Сіверянин» (пор. плем'я сіверяни), Цветной бульвар — «Цвітний бульвар» (бо є слово цвіт). Складніше з назвами Сретенка, Чистопрудный бульвар і Краснопресненская. Першу навряд чи доречно передавати як «Стрітенка», бо розрізняються населені пункти Сретенка і Стретенка. Чистопрудный бульвар доведеться залишити як в оригіналі. Назву Краснопресненская, хоча і походить від Красная Пресня («Червона Прісня»), ми теж мусимо залишити як в оригіналі, тільки з адаптацією закінчення. Залишається питання з кореневою голосною в слові Пресня: оскільки дореформене написання Прѣсня, то згідно з правилами правопису в українській передачі має бути «Прісня» чи «Прєсня», а відповідно «Краснопрєсненська». Я не обговорюю це питання в мовній консультації, бо побоююся, що нікому, окрім нас, ця тема не цікава. Пропоную висловити свї думки. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:57, 23 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня! Дякую за Ваш внесок в упорядкування укрвікі, але я намагаюсь не лізти до української орфографії, бо послідовності там точно немає. Найпростіший приклад, за дарі п'ять — pʌnˈdʒ, але передається на українську: Пенджаб, Панджшерська ущелина, Пянджкент та П'яндж. Те саме Червона площа (за СРСР вона для українців саме так називалася), то вона червона, красива чи південна (Червона Хорватія)? З ятями (ѣ) взагалі, щось окреме, хто як їх вимовляє то відповідно є хорват чи серб. У східних слов'ян я завжди згадую колір бѣлий, (білий, бєлий, бялий), то згідно логіки має бути має бути Червонопрісненська, але мова і логіка дві різні речі. Ще один цікавий приклад: Місто де складають КАМАЗи за татарською зветься Яр Чали (теж чому прикметник йде після іменника?), за українською іменують Набережні Човни, хоч якщо перекласти буде Рудий Берег...Де немає логіки, я пас, тому якщо є слушна пропозиція, я без зайвих питань погоджуюсь. Ще раз — дякую!--Zvr (обговорення) 16:03, 23 грудня 2018 (UTC)
Назва Красна площа підтверджується УРЕ, і це правильно, бо давня назва означає Гарна, а не Червона. У розмовному мовленні її могли звати «Червоною», машинально перекладаючи рос. Красная. Щодо Набережних Човнів виявив цікавий факт: цей варіант жодним джерелом, окрім Вікіпедії, не підтверджується (див. правопис). Сумнів викликає і транслітерація Фільовська лінія. Якщо назва лінії утворена від слова «Філі», природно її адаптувати як «Філівська». Варіант «Фільовська» був би беззаперечним, якби вона була названа на честь людини з прізвищем Фільов. З Краснопресненская складніше, треба шукати джерела. --В.Галушко (обговорення) 16:50, 23 грудня 2018 (UTC)
Щодо Червоної площі, цікаво подивитися інтервікі... Щось тут не так...--Zvr (обговорення) 17:06, 23 грудня 2018 (UTC)
Інтервікі я дивився. У більшості мов — помилкова калька, бо слово «красний» у його давньому значенні, здається, зберегла тільки українська. Щодо Набережних Челнів розпочав обговорення. --В.Галушко (обговорення) 17:12, 23 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Нант (аеропорт)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нант (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:23, 8 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:49, 15 березня 2019 (UTC)

Термохалінна циркуляія[ред. код]

Вже існує стаття Термохалінна циркуляція, прошу вас перенести свій внесок туди, щоб уникнути дублювання. --Nina Shenturk (обговорення) 09:38, 27 квітня 2019 (UTC)

Дякую, вже побачив--Zvr (обговорення) 09:39, 27 квітня 2019 (UTC)

== Сторінку Ханенко Святослав Святославович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ханенко Святослав Святославович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 квітня 2019. Що ще можна зробити? Pulsbeat (обговорення) 10:32, 27 квітня 2019 (UTC) ==

Добрый день, данную статью номинировано на удаление. Ханенко Святослав - первый и пока единственный доктор, открывший в Украине клинику биохакинга и регулярно предствляющий Украину как единственный представитель на международных биохакер саммитах. Клинике осенью исполнится 3 года. Помогите, пожалуйста, советом как подтвердить его значимость, если по факту он первый, кто это сделал, является инноватором своей сфере.

Салам! Ознайомтесь із посиланням [1] і доповніть статтю згідно наведених критеріїв--Zvr (обговорення) 10:57, 27 квітня 2019 (UTC)

Пяндж[ред. код]

Доброго дня! Заборона редагувати статтю Пяндж було знято у зв'язку з наявним консенсусом назви статті. Віднині Ви можете її редагувати. Дякую Вам за внесок! --『 』 Обг. 23:20, 2 травня 2019 (UTC)

Курсив у шаблонах lang[ред. код]

Вітаю. Хочу Вас повідомити що шаблони lang мають властивість ставити курсив на текст який обгортають, і тому не можна обгортати цим шаблоном вже курсивний текс або обгортати курсивом сам шаблон, інакше відтворюється помилка в результаті чого курсив зникає (див. ред.№ 23348499). Прошу взяти це до уваги, дякую. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 09:50, 10 червня 2019 (UTC)

Печиво для вас![ред. код]

Choco chip cookie.png Хочу подякувати, від себе, від простого Користувача...

Дякую, що ставите на видалення невідповідні статті! Особливо зараз, приходить якийсь користувач і найперше, неознайомившись з правилами, робить статтю, та щей БІО, просто жах! Але Дякую за вашу працю! Анатолій (обговорення) 18:18, 19 червня 2019 (UTC)

Номінація на вилучення сторінки "Дмитро Івахнюк"[ред. код]

Доброго вечора! Я створила ту сторінку і не зовсім розумію ваших зауваг. Поясніть, будь ласка, що б я змогла покращити в створеній сторінці і вона могла лишитися. 21:24 26.06.2019

Салам! Ознайомтесь будь ласка з Вікіпедія:Критерії значимості/Особи#Особи сьогодення і якщо у статті доведете (ВП:АД) значимість згідно цих пунктів, номінація буде закрита--Zvr (обговорення) 18:29, 26 червня 2019 (UTC)

Етикет[ред. код]

Вітаю! Хочу звернутись із проханням бути стриманішим у своїх висловах, особливо в номінаціях на вилучення. Дуже гарно, що Ви намагаєтесь відстоювати свою позицію, але робіть це, будь ласка, з дотриманням норм етикету. Ви висловлюєте свою думку, таке саме право мають інші користувачі, але кидатись із мечем на кожну репліку не варто. Сподіваюсь на розуміння. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 06:20, 5 липня 2019 (UTC)

Сторінка Лілеєв Сергій Вікторович[ред. код]

Відповідає пункту 4. Керівники і найактивніші в публічній діяльності представники достатньо впливових політичних партій і рухів різних країн (впливовість політичної організації визначається як регулярною участю у виборах, так і активною та систематичною позапарламентською діяльністю: організацією демонстрацій і маніфестацій, законодавчими ініціативами і т. д.). Та 7. Інші політичні діячі міжнародного, державного і муніципального рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу.

Шаблон Пишу у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:15, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінка Таршин Станіслав Іванович номінована на вилучення[ред. код]

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Мною були додані джерела та посилання на статті у ЗМІ про цю людину. Підкажіть, що ще потрібно доопрацювати. Дякую Користувач:Vichkagon

Сторінка Коропецький Михайло Мафтейович номінована на вилучення[ред. код]

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Я дещо доповнила статтю "свіжою" інформацією. Що ще потрібно зробити щоб позбутися номінації на вилучення. Дякую.

Щодо перейменування Patagotitan[ред. код]

Добридень! Звертаюсь до вас, як до головного дописувача даної статті. Чи не вважаєте ви, що більш прийнятна назва у заголовку цієї статті була б українською Патаготитан, замість наразі латинської. За аналогією, наприклад статті Тиранозавр. Мені здається, що для українських користувачів, відшукувати цю статтю в інтернеті та читати Патаготитан — було б зручніше. Якщо ви погоджуєтесь з моєю думкою, тоді перейменуйте статтю будь ласка. :) --Iskatelb (обговорення) 08:20, 26 липня 2019 (UTC)

Сіудад-де-ла-Пас[ред. код]

Вітаю! А може таки «Сьюдад-де-ла-Пас», іспанська мова саме так транслітерується, наприклад «Сьюдад-Хуарес». --Yukh68 (обговорення) 16:24, 2 серпня 2019 (UTC)

Якщо впевнені, сміливо перейменуйте, від мене протидії не буде--Zvr (обговорення) 16:27, 2 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Абдул-Рашид Дустум[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Абдул-Рашид Дустум був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:58, 15 серпня 2019 (UTC)

«Я маю право!»[ред. код]

Вітаю. Gov.ua тепер під CC BY за законодавством України. Тому там нема порушення АП. Також нагадую, що швидке відкочування призначено для боротьби з вандалізмом чи власними помилками, а не для війни редагувань з іншими користувачами. --Brunei (обговорення) 20:47, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Невелике запитання[ред. код]

Вітаю! Цікаво, а чому ви вилучили фразу "глибокого закладення" зі статей Луб'янка (станція метро), Чисті пруди (станція метро)?

Пілонні станції бувають лише глибокого закладення, тобто уточнення зайве--Zvr (обговорення) 00:12, 29 серпня 2019 (UTC)

Попередження щодо етикету[ред. код]

Вітаю.

У своєму дописі ред.№ 26014138 ви припустилися персонального випаду на адресу іншого користувача. Настанова ВП:Етикет говорить:

Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.

Це означає, що ви маєте обговорювати саме аспекти певної статті, а не особистість користувача. І те, що користувач, імовірно, має статтю про себе, не означає що ви можете обговорювати і оцінювати його релігійні погляди ред.№ 24950954.

Повторні персональні випади на адресу користувачів можуть вилитися у застосування блокування щодо вас.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:00, 31 серпня 2019 (UTC)

Щодо статті Титули стародавнього Риму[ред. код]

Авторські права цієї статті не були порушені тому що було створенні шляхом збору інформації про титули в статтях Української Вікіпедії! --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 14:09, 31 серпня 2019 (UTC)

Адміни розберуться, якщо все гаразд, то стаття незабаром буде відновлена--Zvr (обговорення) 15:18, 31 серпня 2019 (UTC)

Г​айдайчук Сергій Анатолійович[ред. код]

Привіт. Допоможіть правильно створити сторінку Гайдайчук Сергій Анатолійович. Ось частина посилань на авторитетні джерела

Для початку приберіть ВСІ джерела що є у статті і натомість поставте приведені тільки-но джерела на цій сторінці, далі адміни розберуться--Zvr (обговорення) 13:43, 2 вересня 2019 (UTC)

Чи дового ще чекати?[ред. код]

@Zvr:, мої прохання на відновлення статтей про Титули стародавнього Риму та Принципи війни вже певний час без уваги знаходяться у списку статтей на відновлення. Ці заявки ніхто непереглядав. Чи можу я дізнатись коли це буде? І взагалі я вважаю що Ви з невідомих причин заблокували Титули стародавнього Риму і посилалися на якесь невідоме мені джерело. Це неправильно бо статтю я зробив виключно з інформації що була у Вікіпедії. З повагою, --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 11:22, 7 вересня 2019 (UTC)

Для прискорення розгляду на відповідність вільності тексту, з аналогічним запитом зверніться ВП:Запити до адміністраторів--Zvr (обговорення) 15:13, 7 вересня 2019 (UTC)

На тему ШВ сторінки Оля (персонаж)[ред. код]

Слухайте мене уважно.Шо за кашу Ви хочете зроьити? Можете обґрунтувати мені моменти спаму чи реклами? Про Олю багаторазово писали у нд, і Ви кажете що це реклама?! Ніякої реклами там немає. Вона присутня в персонажах сторінки мультсеріалу у рувікі [2]. Та й самі бачите що я працюю над статтею. Обґрунтовуйте свої номінації, ще й на ШВ. А то як на конвеєрі. --DestroyedShu Обг 05:37, 22 вересня 2019 (UTC)

Рандомне оголошення контенту сторінки рекламою[ред. код]

Прохання відповідальніше виставляти мітки про рекламний харакетр контенту сторінок. Якщо сторінка не містить закликів, комерційних пропозицій, а лише факти із посиланням на значимі ресурси, то не варто ставити мітки про спам і оголошувати сторінки рекламними.

Залізничний термін[ред. код]

Вітаю! Спостеріг, що в багатьох статтях про станції є термінологічна помилка: «обіг поїздів/потягів» замість «оборот поїздів/потягів». У мене нема часу все виправити, тому просьба при виявленні заміняти хибне сполучення на правильне. Можливо, варто перекласти з російської статті Оборот локомотива й Оборот вагона. З повагою --В.Галушко (обговорення) 23:50, 29 вересня 2019 (UTC)

Видалення статті про Митницю[ред. код]

Доброго дня! Ви знищили контент статті Митниця в Україні з посиланням на те, що його було скопійовано з якогось сайту. Це не відповідає дійсності. Ця стаття - переробка та вікіфікація багатьох стате вікіпедії:

Якщо ви помітили якийсь фрагмент, який свідчить про копіювання, це може означати або те, що або якийсь сайт скопіював статтю з Вікіпедії, або те, що якась з перелічений вище статей містить порушення.


Відкочую вашу правку в очікуванні пояснень --Vanuan (обговорення) 18:33, 2 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Об'єднана церква Канади[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Об'єднана церква Канади був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 10 днів. — KrBot (обговорення) 22:53, 6 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Назви станцій Санкт-Петербурзького метрополітену[ред. код]

Вітаю! Маю певні сумніви щодо доцільності перейменування Рибацьке (станція метро) → Рибальське. Річ у тім, що назви повинні передаватися якомога ближче до оригіналу, а слово «рибацький» в українських словниках засвідчене (існує і село Рибацьке в Донецькій області). Думаю, що Василеострівна (станція метро) теж слід перейменувати на Василеострівська. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:13, 26 жовтня 2019 (UTC)

Салам! Вельми проблематичне питання — наче слов'янські акроніми мають перекладатись на українську, я маю таку позицію: якщо це історично вживана назва то залишати як є — Рибацьке, якщо новодєл — перекладати, у Вас попереду ще одна делема з Пітерського метро — Старе Село, назву залишати українську (перекладену не точно, бо рос. деревня — присілок), зробити російську, або перекласти точно — присілок. Як на мене, саме в цьому випадку, — не буди лихо, доки спить тихо.--Zvr (обговорення) 13:23, 26 жовтня 2019 (UTC)
Слово «рибацький» вживалося українськими класиками, тому можна залишити Рибацьке. Зі Старая Деревня — складніше. Оскільки це усталена назва району, можна було і зберегти оригінальне написання. Присілок і рос. деревня не є точними відповідниками. Українське присілок означає маленьке село поруч великого, а рос. деревня — маленьке село без церкви (в українській мові окремих назв для цих населених пунктів нема). Щодо «Василеострівський» — саме таке написання трапляється в україномовних ЗМІ. --В.Галушко (обговорення) 14:18, 26 жовтня 2019 (UTC)
Як на мене — це русифікація укр.вікі. Рибацьке та Старе Село не є усталенами акронімами української мови. В україномовних ЗМІ майже не є редакторів (цензорів) вільно володіючих укр мовою (Хтів би побачити їх атестацію з укр мови!), тому це не АД. Або робимо укр. вікі — або повна русифікація її. Я наполягаю на поверненні назв Василестрівська та Рибальське та обговорення спільнотою перейменувань--Zvr (обговорення) 14:30, 26 жовтня 2019 (UTC)

Щуріков Микола Олександрович[ред. код]

Zvr, Ви запропонували до швидкого вилучення сторінку Щуріков Микола Олександрович зазначивши причину "ідентична копія раніше вилученої сторінки". Вказана причина не відповідає дійсності! Вашу правку мною скасовано, про що повідомлено на сторінці обговорення. Прошу утриматись від неконструктивних змін у статті, тим більше вона перебуває в процесі створення (редагування), про що зазначено відповідний шаблон. --Zapadenec (обговорення) 17:43, 26 жовтня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Звертаю увагу на неприпустимість реплік, подібних до тих, що Ви їх вживаєте тут. Не забувайте, будь ласка про ВП:Е та ВП:НО. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 13:18, 3 листопада 2019 (UTC)

@Mcoffsky: ¿¿Які саме?? Конкретно? А щодо висловлювань Панасюка?--Zvr (обговорення) 13:22, 3 листопада 2019 (UTC)
На його СО. Якщо Ви з Вашим досвідом не розумієте призначення сторінок, де відбувається обговорення статей, номінованих на вилучення, то спробую пояснити: вони призначені для обговорення статей, номінованих на вилучення (вибачте за таку тавтологію), й аж ніяк не для взаємних образ між користувачами. Лише аргументи по суті. --Mcoffsky (обговорення) 13:26, 3 листопада 2019 (UTC)

Остапчук Андрій Володимирович[ред. код]

Доброго дня! Ви номінували мою статтю на вилучення. Я врахував ваші зауваження і переробив сторінку. Прибрав рекламу і малозначущі факти, додав посилання на українські ЗМІ, де висвітлюються результати діяльності Остапчука, як блогера. Доповнив, кого Остапчук інтерв'ював. Скажіть будь ласка, як я можу ще доопрацювати статтю, щоб вона була знята з вилучення? Дуже дякую! Çelebicihan (обговорення) 12:52, 7 листопада 2019 (UTC)

Зловживання масовим видаленням статей[ред. код]

Вітаю, друже! Є розмова. Набери як буде зручно 0506010734 , bodiadub@gmail.com -- Bodiadub (обговорення) 13:22, 8 листопада 2019 (UTC)

Печиво для вас![ред. код]

Choco chip cookie.png Дякую! Academia of USA (обговорення) 17:42, 9 листопада 2019 (UTC)

Опаліха[ред. код]

Вітаю! Маю сумнів щодо передачі російської назви Опалиха як Опаліха. Оскільки в Україні існує річка Опалиха, може, є сенс узгодити назву з цим гідронімом. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:37, 9 листопада 2019 (UTC)

Салам! Я не проти.--Zvr (обговорення) 18:46, 9 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Міжнародна зона Танжер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міжнародна зона Танжер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:58, 11 листопада 2019 (UTC)

Статтю Урочище Сагайдачне помічено на видалення.[ред. код]

Щось не так із статтею? Щось потрібно доповнити, змінити? Vasyl.Yevtushenko (обговорення) 08:13, 21 листопада 2019 (UTC)

Додайте джерел, категорії та енциклопедичності--Zvr (обговорення) 08:20, 21 листопада 2019 (UTC)

Добре, за пару днів виправлю. Vasyl.Yevtushenko

Пленті (затока)[ред. код]

Вітаю! Підкажіть причину номінації, бо Ви її не вказали в шаблоні. --Mcoffsky (обговорення) 18:55, 23 листопада 2019 (UTC)

Салам! Бей-оф-Пленті — стаття про регіон, з часом треба буде створити статтю про затоку (Пленті (затока)), окремо від статті про регіон.--Zvr (обговорення) 19:06, 23 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Єллоустон (гаряча точка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єллоустон (гаряча точка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:50, 26 листопада 2019 (UTC)

Вікіпедія:Не доводьте до абсурду[ред. код]

Шановний, Zvr! Своєю дією не доводьте до абсурду --Андрій Гриценко (обговорення) 19:49, 26 листопада 2019 (UTC)

@Андрій Гриценко:, я вже декілька раз писав: хоч на довічне блокування--Zvr (обговорення) 19:52, 26 листопада 2019 (UTC)
Дякую! Ми з Вами ще не спілкувались. Це, до речі - перший діалог! Буду радий співпраці! --Андрій Гриценко (обговорення) 20:00, 26 листопада 2019 (UTC)

Меморіал жертвам політичних репресій московського комуністичного режиму в Україні[ред. код]

Текст видалила, залишила посилання на статтю, хоча, це не є плагіатом, автори статті є ініціаторами створення Меморіалу... пізніше дооформлю, дякую за зауваження. VitaVD (обговорення) 22:50, 26 листопада 2019 (UTC)

Попередження ВП:НО та ВП:Е[ред. код]

ред.№ 26616074 Відповідно до ВП:НО п.2 та ВП:Е. Ви повинні розуміти, що такі провокативні питання і твердження не йдуть ніяким чином з етикетом. Такі заяви повинні бути обґрунтовані і мати докази, а не Ваші думки чи припущення. Будь-ласка утримайтесь від таких коментарів.

Також зауважу, що на ВП:ВИЛ потрібно «Обговорюйти не авторів, а зміст статей».

П.С. Для усього іншого є сторінки як ВП:ЗА, адмінкнайпа, включаючи такі й ВП:ЗЧ та листи адміністратору для вирішення чутливих питань. Також я не бачу на СО користувача згадок про ПІБ, а це може бути порушення ВП:РПД, тож ознайомтесь з проєктом. --Fosufofiraito Обг. 11:49, 27 листопада 2019 (UTC)

П.С №2: Вибачте, диф не той був вказаний. Виправлено. --Fosufofiraito Обг. 06:10, 28 листопада 2019 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Вітаю. Відповідно до рішення АК і обговорення у Кнайпі адміністраторів на вас накладено обмеження на редагування сторінок вилучення статей на 1 тиждень. --yakudza 09:11, 29 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Єрмак Лариса Миколаївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Єрмак Лариса Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:35, 30 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Серро-Галан[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Серро-Галан був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:58, 7 грудня 2019 (UTC)