Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Архів поперередніх обговорень тут.

Щодо статті[ред. код]

Вітаю! Перечитайте архів останніх запитів на відновлення сторінок, там усе за цю статтю написано. --Yukh68 (обговорення) 18:51, 7 січня 2021 (UTC)

А тепер уважно передивіться статтю, джерело я додав. --Yukh68 (обговорення) 19:00, 7 січня 2021 (UTC)

Пр шаблон[ред. код]

Вітаю! Запрошую поставити шаблони Вікімарафон 2021 на статті створені 28-31 січня. Якщо маєте бажання звісно. --Anntinomyобг 21:08, 1 лютого 2021 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю! Абсолютно не зрозумів номінацій на швидке вилучення, подібних до цієї. Для таких випадків є ВП:ПОЛ і попереджувальні шаблони. Окрім того Ви зазначили дивну підставу - явна реклама/спам, це що означає? Вибачте, але схоже на демарш, не розумію лише, що спричинило таку реакцію. Сподіваюсь на розуміння. --Mcoffsky (обговорення) 09:03, 6 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Ryanair UK[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ryanair UK був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:34, 6 лютого 2021 (UTC)

Номінування на видалення стаб статей[ред. код]

Вітаю! Як вказано в ВП:Stub при оцінюванні якості статті за формальними параметрами стабом для українського розділу Вікіпедії вважається стаття розміром до 13—16 кілобайт. Статті що номіновані вами Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/6 лютого 2021 саме підпадають під це визначення. Також якісна стаття-заготовка містить точне визначення, пояснення важливості й посилання на зовнішнє джерело, де можна знайти детальніший опис того, що становить предмет статті. Можливо ви помилилися при номінуванні статей. Всі вони підходять під визначення стабу. GPV (обговорення) 18:21, 6 лютого 2021 (UTC)

Певна кількість цих статей вже було вилучено саме за тією аргументацією що я привів, прошу адмінів перевірити, які статті з номінованих вже вилучались і порівняти решту, з початковим варіантом --Zvr (обговорення) 18:27, 6 лютого 2021 (UTC)
@Zvr, Вас можуть заблокувати на добу чи на дві. Потрібно ті статті ставити на ВП:ПОЛ. --Улюбленець поїздів (обговорення) 09:56, 7 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Шеллі Макнамара[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шеллі Макнамара був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 19:05, 9 лютого 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Zvr, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! Дуже вам дякуємо за участь і ваш внесок в Транспортний марафон! Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:51, 19 лютого 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Шахта имени Орджоникидзе Кривой Рог-1.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Шахта имени Орджоникидзе Кривой Рог-1.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 20:19, 22 лютого 2021 (UTC)

Блокування від 22 лютого 2021[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війна редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю! Ви не прислухались до рекомендацій почати обговорення категоризації, а натомість знову вдалися до війни редагувань, видаляючи категорії, які Вам не подобаються. Оскільки я напевно перший з адміністраторів, який це побачив, то вимушений заблокувати Вас на 3 дні. У подальшому термін блокування буде збільшуватися, тому надіюсь, що це не повториться. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 20:35, 22 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Шахта_имени_Орджоникидзе_Кривой_Рог-1.JPG
 2. File:Сила_сибіру.jpg
 3. File:GrandEthiopianRenaissanceDamSaliniRendition.jpg
 4. File:Москва_Марксистская_Путевое_развитие.png
 5. File:Мендерес.jpg
 6. File:Windrose_Airlines_logo.png
 7. File:Platov_Airport_Logo.jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 02:39, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус File:Тибетська_лисиця.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Тибетська_лисиця.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 12:18, 26 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Trade Air[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Trade Air був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:41, 28 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Монорейка аеропорту Лондон-Гатвік[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Монорейка аеропорту Лондон-Гатвік був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 05:41, 28 лютого 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Блекпульський трамвай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Блекпульський трамвай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:54, 1 березня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Thameslink[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Thameslink був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:20, 14 березня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті AlMasria Universal Airlines[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті AlMasria Universal Airlines був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:22, 15 березня 2021 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Чому ред.№ 31050992? Є навшаблон під карткою, усілякі його замінники - даремне дублювання. --Fessor (обговорення) 13:05, 22 березня 2021 (UTC)

В цьому випадку не згоден - наступна/ попередня шаблон має бути у статті--Zvr (обговорення) 13:07, 22 березня 2021 (UTC)
Що незгоден - бачу. Чому? --Fessor (обговорення) 13:08, 22 березня 2021 (UTC)
Ген не всі полізуть розібратись у шаблон лінія, яка попередня/наступна станція--Zvr (обговорення) 13:11, 22 березня 2021 (UTC)
Facepalm3.svg Ну, якщо Ви вважаєте читачів настільки безпорадними - як хочте... --Fessor (обговорення) 13:13, 22 березня 2021 (UTC)

Гузема Валерія Михайлівна[ред. код]

Доброго дня, стаття не ідентична:

 • Додані відомості про благодійний фонд
 • Додані відомості про соціальну значущість особи

Шаблон Пишу у статті Південноатлантичний вир[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Південноатлантичний вир був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:54, 1 квітня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Агульяс (прохід)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Агульяс (прохід) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:59, 10 квітня 2021 (UTC)

Зішестя Христа у пекло[ред. код]

Добрий день! Ви перейменували статтю Зішестя Христа в ад на Зішестя Христа у пекло із поміткою Це українська вікіпедія. Що значить ця помітка не зрозуміло. У статті йдеться про Зішестя Христа в ад а не у пекло. Для ознайомлення з темою можете прочитати статтю українською мовою у фаховому журналі Українське релігієзнавство. / П. Павленко. До питання про ад і пекло — 2001. — № 20. — С. 24-31., що видається Інститутом філософії імені Г.С. Сковороди НАН України. Прохання повернути початкову назву. Успіхів. --Babizhet (обговорення) 15:59, 22 квітня 2021 (UTC)

Доброго часу доби! Файно дякую за наведене джерело, але це окремо взята думка і не є загальноприйнята, тому прошу навести енциклопедичні джерела--Zvr (обговорення) 17:17, 22 квітня 2021 (UTC)
Шановний Zvr. Я не знаю, що таке загальноприйнята думка. Може це Ваша видумка? Не кажіть про таке нікому, оскільки це - нефаховість. За правилами Вікіпедіії - «Найбільш надійне (авторитетне) джерело — стаття в поважному науковому журналі» (тут більше: Оцінка джерел, у тому числі і про АН України). Я думаю Ви про це трохи забули. Вище я Вам навів статтю у фаховому, поважному, україномовному журналі, статті у якому рецензуються. Вибачте за настирливість. Успіхів! --Babizhet (обговорення) 17:40, 22 квітня 2021 (UTC)
Тоді ставте на перейменування, послухаймо думку вікіспільноти--Zvr (обговорення) 18:08, 22 квітня 2021 (UTC)
Заявку подав. Ви робите дивною ситуацію, не розуміючи принципу авторитетних джерел і коли фахові речі будуть визначати нефахівці, просто більшість. Це - якби ліки робив сантехнік, визначений просто більшістю. --Babizhet (обговорення) 18:59, 22 квітня 2021 (UTC)

Блокування від 24 квітня 2021[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війна редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — один тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю! Вас уже попереджували про неприпустимість війн редагувань зі своїм опонентом. Тому цього разу я вимушений заблокувати Вас на тиждень. При продовженні таких дій термін блокування буде прогресивно збільшуватися. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 19:03, 24 квітня 2021 (UTC)

Обхід блокування[ред. код]

Вітаю. Попереджаю Вас, що обходи блокування є порушенням правил Вікіпедії, тому я попросив би Вас утриматись від подальших дій у Вікіпедії допоки Ваш термін блокування не сплине. У разі якщо Ви будуте продовжувати здійснювати обходи блокувань, Ваш термін блокування може бути продовжений. Сподіваюсь на розуміння. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 17:30, 27 квітня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Twin Jet[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Twin Jet був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:31, 27 квітня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Агульяс (банка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Агульяс (банка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:01, 30 квітня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Перпіньян (аеропорт)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Перпіньян (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 13:03, 30 квітня 2021 (UTC)