Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Шаблон Edited у статті Хітроу-Термінали 2, 3 (станція метро)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хітроу-Термінали 2, 3 (станція метро) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 04:42, 17 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Лутон-Аеропорт-Парквей (станція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лутон-Аеропорт-Парквей (станція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:58, 2 грудня 2017 (UTC)

шаблон гора у статтях про аеропорт[ред. код]

Вітаю! Прошу не додавати шаблони до статей що не по темі. Наприклад бачив у Ваших статтях про аеропорти шаблон {{гора}}. Цей шаблон крім того що зайвий, бо не то темі, та ще й провокує конфлікти навколо подвійного вставлення координат у заголовку статей, як ось тут:Постійна версія № 20538077. Дякую за увагу.--Andriy.v (обговорення) 16:36, 10 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Солнцево (електродепо)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Солнцево (електродепо) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:07, 17 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Високошвидкісна залізниця Нюрнберг-Ерфурт[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Високошвидкісна залізниця Нюрнберг-Ерфурт був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:22, 19 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті ЗІЛ (платформа)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті ЗІЛ (платформа) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:19, 27 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Есенкент (станція метро)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Есенкент (станція метро) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:06, 31 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Якаджик—Аднан-Кахведж (станція метро)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Якаджик—Аднан-Кахведж (станція метро) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:14, 5 січня 2018 (UTC)

as-salám[ред. код]

vybačajusj, my znakomi? Ale pryjemno, ščo vhadav u meni sajida, ibn ali baba ... ibn chawadža (abo ibn chúja:-). A ty z jakoho plemeni? V jakij haluzi proponuješ spivpracju? --Kamenarius (обговорення) 00:38, 11 січня 2018 (UTC)

Свого часу трохи співпрацювали по Словаччині, вельми ціную твій вклад у розбудові укрвікі, сподіваюсь й на подальшу твою працю. Нещодавно довів до тями транспорт Кошице, маю на меті створити статті по залізницям Словаччини --Zvr (обговорення) 01:07, 11 січня 2018 (UTC)

Super, dyvľačysj na tvij dorobok mušu spytaty, volodiješ jakojusj orientaľnoju movoju? Slovacjka zaliznycja cikava prysutnisťu 2 pryvatnych českych kompanij- pereviznykiv, Regiojet i Leoexpres na maršruti Praha- Košyce (dedali biľše ukrajinciv korystujeťsja nymy, bo vony maly nalaštuvaty jak prodovžeňňa avtobusne spolučeňňa po Mychajlivci abo Zakarpaťťa) ta Praha-Bratyslava, je šče vnutrišňij maršrut Bratyslava-Komarno, ale deržavna zaliznycja vytisnyla Regiojet z holovnoji trasy Bratyslava-Košyce (Regiojet: ciny buly desj vid 10 E, zamisť nych deržavni pojizdy IC katehoriji desj ponad 20 E). Ostanni roky Fico zaprovadyv dľa pensioneriv (i zakordonnych) bezkoštovnyj projizd a takož deševo vychodyť dľa studentiv, cym choče inspiruvatysj českyj premier Babiš, ale pobačymo, čy v ňoho vyjde sklasty urjad. Moja porada: biľšyj impakt na suspiľstvo bulo b stvoryty abo vdoskonalyty statti npro česku zaliznycju, bo tam i tak pracjuje abo znajde robotu biľšisť ukrajinciv + možna zarobyty biľše. Zarobitčany u Slovaččyni možuť očikuvaty chiba skotske vidnošeňňa do sebe. Turyzm te same, ne možna porivňuvaty, a znaješ v čomu riznycja? V ľustraciji :-) (možu dopomohty z transportom po Prazi, bo čyslo zarobitčan z Košyce ne možna porivňuvaty, v Prazi ce ne pidrachuje žodna statystyka, za mojimi sposterežeňňamy bude vže ponad 100.000 :-)--Kamenarius (обговорення) 01:42, 11 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Аеропорт Саутенд (станція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Аеропорт Саутенд (станція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:48, 12 січня 2018 (UTC)

M5 (Стамбульський метрополітен)[ред. код]

Вітаю. На жаль, не працює посилання у розділі "Посилання". Веде на головну сторінку того сайту. Дякую за статтю, пишіть ще про актуальні події у світі транспорту. --Yakiv Glück 01:01, 16 січня 2018 (UTC)

(До речі, в енВП є список усіх безпілотних ліній, щоправда там геть біда з джерелами + я не петраю в поколіннях автоматизації, аби грамотно перекласти.) --Yakiv Glück 01:17, 16 січня 2018 (UTC)

Слов'янськість культур[ред. код]

Шановний пане. За кожною культурою, де я проставив шаблон є дослідження археологів щодо їх слов'янськості. Наприклад щодо дніпро-донецької культури це згадане у тлі статті. Зарубинецька та пшеворська також давно вважаються багатьма дослідниками слов'янськими. Культури шнурової кераміки також вважаються колискою слов'ян. Проте у шаблоні вони стоять на місці дискусійних, так як неможливо з впененністю казати у якій мірі вони були слов'янськими. Ці джерела легко можливо проставити.--Taromsky (обговорення) 08:35, 21 січня 2018 (UTC)

@Taromsky:Культуру шнурової кераміки не можливо теоретично навіть віднести до слов'янської, або протослов'янської, подивіться дату існування культури та порівняйте з точкою біфуракції протобалтів та германців, тобто це навіть не обговорюється. Далі будь-яку культуру що є до Великого переселення народів, називати слов'яномовною можна тільки умовно і як довести мову носіїв культури? Просто прив'язати до сьогоденного ареалу розповсюдження? То подивіться історію Британських островів хто є тубілець? Яка мовна група? Тому давайте зупинимось на умовній точці Різдво Христово, до цієї дати взагалі не вживати термін слов'яни.--Zvr (обговорення) 15:05, 21 січня 2018 (UTC)
Проте багато дослідників вбачають у культурах шнурової кераміки саме слов'янськість. Яка саме ступінь слов'янськості у цих культур не буде відомо ніколи, але дані археології та генетики вказують на те, що у Східній й Центральній Європі саме з шнурової кераміки складається стале населення, що простежується до цього дня. Думка не тільки російсько-українських дослідників. Є достатньо літератури з такою думкою з англомовного світу. Якщо така думка є, то її необхідно відобразити. Я приділю увагу до джерел саме цієї точки зору й коли буде нагода розширю статті саме з цього приводу.--Taromsky (обговорення) 16:35, 21 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Автошлях E18[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Автошлях E18 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 01:00, 25 січня 2018 (UTC)

Клімович Сергій Іванович[ред. код]

@Zvr , вітаю. Не вважаю текст статті плагіатом саме з сайту Житомирського вишу (http://znau.edu.ua/cat-university/cat-nashi-vipuskniki?start=10), адже і я, і його райтери брали матеріали з одного російського джерела (http://www.warheroes.ru/hero/hero.asp?Hero_id=8382) та перекладали українською. Втім, зараз хочу написати свіжий стаб матеріалу і прошу його трішки згодом перевірити на предмет дотримання правил вікі. --GGFox (обговорення) 09:20, 9 лютого 2018 (UTC)

@Zvr, ось з нуля написав нову статтю Клімович Сергій Іванович/Temp. Як її зробити основною? GGFox (обговорення) 11:55, 9 лютого 2018 (UTC)

Все гаразд, питань не є--Zvr (обговорення) 15:53, 9 лютого 2018 (UTC)
  • Вітаю. Щодо копівіо. Той шаблон якраз і рекомендує написати нову оригінальну статтю на підсторінці, щоб статтю з копівіо в історії вилучити, а залишити лише юридично чисту. Не треба нічого переносити. Потрібно було лише перейменувати Клімович Сергій Іванович/Temp після вилучення адміном власне статті з копівіо. Будь ласка, наступного разу так і робіть. --Brunei (обговорення) 22:15, 10 лютого 2018 (UTC)

Олександp Беля Архімандрит[ред. код]

Статтю доопрацьовую і доповнюватиму. Я новачок, не карайте одразу вилученням, порадьте, - що зробити, щоб запобігти вилученню? Bradatyj (обговорення) 12:07, 9 лютого 2018 (UTC)

доброго часу доби. Найголовніше дві речі: додайте ВП:АД (перейдіть за синім посиланням, там все пояснено) і доведіть у статті, чим саме ця особистість запам'ятається нащадкам, тобто пройде Сторічний тест--Zvr (обговорення) 15:48, 9 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Чарльз Беннетт (фізик)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чарльз Беннетт (фізик) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:54, 27 лютого 2018 (UTC)

Попередження — ніяких образ[ред. код]

Вітаю.

Маю вас повідомити, що подібні вислови ред.№ 22142516 по відношенню до певної частини спільноти Вікіпедії є неприпустимими, і порушують правило ВП:НО. У випадку повторення подібної поведінки, до вас будуть застосовані більш серйозні адміністративні дії. А поки цей допис є першим і останнім попередження від мене.

Дякую за увагу та сподіваюся на розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:21, 1 березня 2018 (UTC)

Сторінку Суоменлінна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Суоменлінна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3_березня_2018. Що ще можна зробити? Andrey Kurilov (обговорення) 05:31, 3 березня 2018 (UTC)

Оформлення джерел[ред. код]

Добридень! Дякую за наповнення статті 2018 у науці. Було б добре, якби Ви дотримувалися правил оформлення джерел. Посилання на джерело в новині від 24 лютого веде на статтю арабською мовою, що навряд чи інформативно для УкрВікі, тому було б добре його замінити.--Maxim Gavrilyuk (обговорення) 18:50, 8 березня 2018 (UTC)

Доброго часу доби! Намагаюсь дати перше джерело, тому можливі певні не порозуміння--Zvr (обговорення) 18:55, 8 березня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Murmansk Airport logo2.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Murmansk Airport logo2.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 17:40, 10 березня 2018 (UTC)

Джон Салстон[ред. код]

Вітаю. Хотів би зазначити, що насправді цей Нобелівський лауреат помер не 9, а 6 березня - там є пруфлінк. Але зараз Ви редагуєте, тому і написав Вам сюди. GGFox (обговорення) 21:18, 10 березня 2018 (UTC)

Дякую, виправив--Zvr (обговорення) 21:30, 10 березня 2018 (UTC)