Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Зміст

Блокування від 20 грудня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви вже діставали блокування #Блокування від 14 грудня 2018, проте продовжили війну редагувань у Шаблон:Аеропорти України. Ви дістаєте блокування на 12 годин. --VoidWanderer (обговорення) 19:42, 20 грудня 2018 (UTC)

Московські топоніми[ред. код]

Вітаю! Хочеться подякувати Вам за інтерес до транспорту Москви і наполегливу роботу зі створення статей, присвячених цій темі. Але маю деякі зауваження. Спостеріг певну безсистемність у передачі російських назв: чи калькування (Червоний Будівельник, Південна), чи транслітерація (Цвєтний бульвар), чи навіть просто збереження оригінального написання (Северянин). Я думаю, треба додерживатися якоїсь системи. У цілому, більшість московських назв можна адаптувати до української мови, оскільки більшість коренів спільні. Відповідно до § 109. 1. чинного правопису «в географічних назвах, що мають у російській мові форму, спільну з відповідною українською, таке е передається через і: Арабатська Стрілка, Біла, оз. Біле, Біловезька Пуща, Вітка, Лісна, Негоріле, Піщане, Сінне, Сірий мис, Цілиноград і под.». Отже, Северянин пропоную передати як «Сіверянин» (пор. плем'я сіверяни), Цветной бульвар — «Цвітний бульвар» (бо є слово цвіт). Складніше з назвами Сретенка, Чистопрудный бульвар і Краснопресненская. Першу навряд чи доречно передавати як «Стрітенка», бо розрізняються населені пункти Сретенка і Стретенка. Чистопрудный бульвар доведеться залишити як в оригіналі. Назву Краснопресненская, хоча і походить від Красная Пресня («Червона Прісня»), ми теж мусимо залишити як в оригіналі, тільки з адаптацією закінчення. Залишається питання з кореневою голосною в слові Пресня: оскільки дореформене написання Прѣсня, то згідно з правилами правопису в українській передачі має бути «Прісня» чи «Прєсня», а відповідно «Краснопрєсненська». Я не обговорюю це питання в мовній консультації, бо побоююся, що нікому, окрім нас, ця тема не цікава. Пропоную висловити свї думки. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:57, 23 грудня 2018 (UTC)

Доброго дня! Дякую за Ваш внесок в упорядкування укрвікі, але я намагаюсь не лізти до української орфографії, бо послідовності там точно немає. Найпростіший приклад, за дарі п'ять — pʌnˈdʒ, але передається на українську: Пенджаб, Панджшерська ущелина, Пянджкент та П'яндж. Те саме Червона площа (за СРСР вона для українців саме так називалася), то вона червона, красива чи південна (Червона Хорватія)? З ятями (ѣ) взагалі, щось окреме, хто як їх вимовляє то відповідно є хорват чи серб. У східних слов'ян я завжди згадую колір бѣлий, (білий, бєлий, бялий), то згідно логіки має бути має бути Червонопрісненська, але мова і логіка дві різні речі. Ще один цікавий приклад: Місто де складають КАМАЗи за татарською зветься Яр Чали (теж чому прикметник йде після іменника?), за українською іменують Набережні Човни, хоч якщо перекласти буде Рудий Берег...Де немає логіки, я пас, тому якщо є слушна пропозиція, я без зайвих питань погоджуюсь. Ще раз — дякую!--Zvr (обговорення) 16:03, 23 грудня 2018 (UTC)
Назва Красна площа підтверджується УРЕ, і це правильно, бо давня назва означає Гарна, а не Червона. У розмовному мовленні її могли звати «Червоною», машинально перекладаючи рос. Красная. Щодо Набережних Човнів виявив цікавий факт: цей варіант жодним джерелом, окрім Вікіпедії, не підтверджується (див. правопис). Сумнів викликає і транслітерація Фільовська лінія. Якщо назва лінії утворена від слова «Філі», природно її адаптувати як «Філівська». Варіант «Фільовська» був би беззаперечним, якби вона була названа на честь людини з прізвищем Фільов. З Краснопресненская складніше, треба шукати джерела. --В.Галушко (обговорення) 16:50, 23 грудня 2018 (UTC)
Щодо Червоної площі, цікаво подивитися інтервікі... Щось тут не так...--Zvr (обговорення) 17:06, 23 грудня 2018 (UTC)
Інтервікі я дивився. У більшості мов — помилкова калька, бо слово «красний» у його давньому значенні, здається, зберегла тільки українська. Щодо Набережних Челнів розпочав обговорення. --В.Галушко (обговорення) 17:12, 23 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Нант (аеропорт)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нант (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:23, 8 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 23:49, 15 березня 2019 (UTC)

Термохалінна циркуляія[ред. код]

Вже існує стаття Термохалінна циркуляція, прошу вас перенести свій внесок туди, щоб уникнути дублювання. --Nina Shenturk (обговорення) 09:38, 27 квітня 2019 (UTC)

Дякую, вже побачив--Zvr (обговорення) 09:39, 27 квітня 2019 (UTC)

== Сторінку Ханенко Святослав Святославович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ханенко Святослав Святославович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 квітня 2019. Що ще можна зробити? Pulsbeat (обговорення) 10:32, 27 квітня 2019 (UTC) ==

Добрый день, данную статью номинировано на удаление. Ханенко Святослав - первый и пока единственный доктор, открывший в Украине клинику биохакинга и регулярно предствляющий Украину как единственный представитель на международных биохакер саммитах. Клинике осенью исполнится 3 года. Помогите, пожалуйста, советом как подтвердить его значимость, если по факту он первый, кто это сделал, является инноватором своей сфере.

Салам! Ознайомтесь із посиланням [1] і доповніть статтю згідно наведених критеріїв--Zvr (обговорення) 10:57, 27 квітня 2019 (UTC)

Пяндж[ред. код]

Доброго дня! Заборона редагувати статтю Пяндж було знято у зв'язку з наявним консенсусом назви статті. Віднині Ви можете її редагувати. Дякую Вам за внесок! --『 』 Обг. 23:20, 2 травня 2019 (UTC)

Курсив у шаблонах lang[ред. код]

Вітаю. Хочу Вас повідомити що шаблони lang мають властивість ставити курсив на текст який обгортають, і тому не можна обгортати цим шаблоном вже курсивний текс або обгортати курсивом сам шаблон, інакше відтворюється помилка в результаті чого курсив зникає (див. ред.№ 23348499). Прошу взяти це до уваги, дякую. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 09:50, 10 червня 2019 (UTC)

Печиво для вас![ред. код]

Choco chip cookie.png Хочу подякувати, від себе, від простого Користувача...

Дякую, що ставите на видалення невідповідні статті! Особливо зараз, приходить якийсь користувач і найперше, неознайомившись з правилами, робить статтю, та щей БІО, просто жах! Але Дякую за вашу працю! Анатолій (обговорення) 18:18, 19 червня 2019 (UTC)

Номінація на вилучення сторінки "Дмитро Івахнюк"[ред. код]

Доброго вечора! Я створила ту сторінку і не зовсім розумію ваших зауваг. Поясніть, будь ласка, що б я змогла покращити в створеній сторінці і вона могла лишитися. 21:24 26.06.2019

Салам! Ознайомтесь будь ласка з Вікіпедія:Критерії значимості/Особи#Особи сьогодення і якщо у статті доведете (ВП:АД) значимість згідно цих пунктів, номінація буде закрита--Zvr (обговорення) 18:29, 26 червня 2019 (UTC)

Етикет[ред. код]

Вітаю! Хочу звернутись із проханням бути стриманішим у своїх висловах, особливо в номінаціях на вилучення. Дуже гарно, що Ви намагаєтесь відстоювати свою позицію, але робіть це, будь ласка, з дотриманням норм етикету. Ви висловлюєте свою думку, таке саме право мають інші користувачі, але кидатись із мечем на кожну репліку не варто. Сподіваюсь на розуміння. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 06:20, 5 липня 2019 (UTC)

Сторінка Лілеєв Сергій Вікторович[ред. код]

Відповідає пункту 4. Керівники і найактивніші в публічній діяльності представники достатньо впливових політичних партій і рухів різних країн (впливовість політичної організації визначається як регулярною участю у виборах, так і активною та систематичною позапарламентською діяльністю: організацією демонстрацій і маніфестацій, законодавчими ініціативами і т. д.). Та 7. Інші політичні діячі міжнародного, державного і муніципального рівня, чиї конкретні дії (публічні виступи, законодавчі ініціативи тощо) потрапляли у фокус широкої громадської думки (підтверджується посиланнями на ЗМІ) і суттєво впливали на життя регіону, країни чи світу.

Шаблон Пишу у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лінія Гаммерсміт-енд-Сіті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:15, 13 липня 2019 (UTC)

Сторінка Таршин Станіслав Іванович номінована на вилучення[ред. код]

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Мною були додані джерела та посилання на статті у ЗМІ про цю людину. Підкажіть, що ще потрібно доопрацювати. Дякую Користувач:Vichkagon

Сторінка Коропецький Михайло Мафтейович номінована на вилучення[ред. код]

Добрий день, статтю було номіновано на вилучення. Я дещо доповнила статтю "свіжою" інформацією. Що ще потрібно зробити щоб позбутися номінації на вилучення. Дякую.

Щодо перейменування Patagotitan[ред. код]

Добридень! Звертаюсь до вас, як до головного дописувача даної статті. Чи не вважаєте ви, що більш прийнятна назва у заголовку цієї статті була б українською Патаготитан, замість наразі латинської. За аналогією, наприклад статті Тиранозавр. Мені здається, що для українських користувачів, відшукувати цю статтю в інтернеті та читати Патаготитан — було б зручніше. Якщо ви погоджуєтесь з моєю думкою, тоді перейменуйте статтю будь ласка. :) --Iskatelb (обговорення) 08:20, 26 липня 2019 (UTC)

Сіудад-де-ла-Пас[ред. код]

Вітаю! А може таки «Сьюдад-де-ла-Пас», іспанська мова саме так транслітерується, наприклад «Сьюдад-Хуарес». --Yukh68 (обговорення) 16:24, 2 серпня 2019 (UTC)

Якщо впевнені, сміливо перейменуйте, від мене протидії не буде--Zvr (обговорення) 16:27, 2 серпня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Абдул-Рашид Дустум[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Абдул-Рашид Дустум був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:58, 15 серпня 2019 (UTC)

«Я маю право!»[ред. код]

Вітаю. Gov.ua тепер під CC BY за законодавством України. Тому там нема порушення АП. Також нагадую, що швидке відкочування призначено для боротьби з вандалізмом чи власними помилками, а не для війни редагувань з іншими користувачами. --Brunei (обговорення) 20:47, 15 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale crassicauda.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bdeogale jacksoni.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 『 』 Обг. 07:21, 22 серпня 2019 (UTC)

Невелике запитання[ред. код]

Вітаю! Цікаво, а чому ви вилучили фразу "глибокого закладення" зі статей Луб'янка (станція метро), Чисті пруди (станція метро)?

Пілонні станції бувають лише глибокого закладення, тобто уточнення зайве--Zvr (обговорення) 00:12, 29 серпня 2019 (UTC)

Попередження щодо етикету[ред. код]

Вітаю.

У своєму дописі ред.№ 26014138 ви припустилися персонального випаду на адресу іншого користувача. Настанова ВП:Етикет говорить:

Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.

Це означає, що ви маєте обговорювати саме аспекти певної статті, а не особистість користувача. І те, що користувач, імовірно, має статтю про себе, не означає що ви можете обговорювати і оцінювати його релігійні погляди ред.№ 24950954.

Повторні персональні випади на адресу користувачів можуть вилитися у застосування блокування щодо вас.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:00, 31 серпня 2019 (UTC)

Щодо статті Титули стародавнього Риму[ред. код]

Авторські права цієї статті не були порушені тому що було створенні шляхом збору інформації про титули в статтях Української Вікіпедії! --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 14:09, 31 серпня 2019 (UTC)

Адміни розберуться, якщо все гаразд, то стаття незабаром буде відновлена--Zvr (обговорення) 15:18, 31 серпня 2019 (UTC)

Г​айдайчук Сергій Анатолійович[ред. код]

Привіт. Допоможіть правильно створити сторінку Гайдайчук Сергій Анатолійович. Ось частина посилань на авторитетні джерела

Для початку приберіть ВСІ джерела що є у статті і натомість поставте приведені тільки-но джерела на цій сторінці, далі адміни розберуться--Zvr (обговорення) 13:43, 2 вересня 2019 (UTC)

Чи дового ще чекати?[ред. код]

@Zvr:, мої прохання на відновлення статтей про Титули стародавнього Риму та Принципи війни вже певний час без уваги знаходяться у списку статтей на відновлення. Ці заявки ніхто непереглядав. Чи можу я дізнатись коли це буде? І взагалі я вважаю що Ви з невідомих причин заблокували Титули стародавнього Риму і посилалися на якесь невідоме мені джерело. Це неправильно бо статтю я зробив виключно з інформації що була у Вікіпедії. З повагою, --Ϥⲉⲗⲉⲏⲧⲁⲛⲟ (обговорення) 11:22, 7 вересня 2019 (UTC)

Для прискорення розгляду на відповідність вільності тексту, з аналогічним запитом зверніться ВП:Запити до адміністраторів--Zvr (обговорення) 15:13, 7 вересня 2019 (UTC)

На тему ШВ сторінки Оля (персонаж)[ред. код]

Слухайте мене уважно.Шо за кашу Ви хочете зроьити? Можете обґрунтувати мені моменти спаму чи реклами? Про Олю багаторазово писали у нд, і Ви кажете що це реклама?! Ніякої реклами там немає. Вона присутня в персонажах сторінки мультсеріалу у рувікі [2]. Та й самі бачите що я працюю над статтею. Обґрунтовуйте свої номінації, ще й на ШВ. А то як на конвеєрі. --DestroyedShu Обг 05:37, 22 вересня 2019 (UTC)