Обговорення користувача:Zvr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Назва[ред. код]

Вітаю. Чому ГЕС Чикамоге, а не ГЕС Чикамога? Blast furnace chip worker (обговорення) 08:42, 2 лютого 2020 (UTC)

Салам! Перейменовуйте, я не проти--Zvr (обговорення) 09:03, 2 лютого 2020 (UTC)
Прийнято. Blast furnace chip worker (обговорення) 16:17, 4 лютого 2020 (UTC)

про Вікімарафон[ред. код]

привіт! чи можна поставити відповідний шаблон на со Ваших статей, що були створені під час Вікімарафону? --Anntinomyобг 18:07, 6 лютого 2020 (UTC)

Салам! Я не проти.--Zvr (обговорення) 04:00, 7 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Ірану 2020[ред. код]

Вітаю! Помітив сьогодні, що Ви створили 2 статті на Іранську тематику. То випадково співпало, чи може запишетесь до нашої когорти )? Разом веселіше, був би радий Вас бачити серед учасників. З повагою, — Шиманський હાય! 18:55, 10 лютого 2020 (UTC)

Дотримання ВП:Е[ред. код]

Звертаю Вашу увагу на необхідність дотримання вимог ВП:Е. --Юрко (обговорення) 14:41, 12 лютого 2020 (UTC)

Оскарження підсумків обговорень щодо вилучення статей[ред. код]

Вітаю, колего. Де у ВП:ВИЛ взагалі про процедуру оскарження підсумку? Що це за «відсєбятина» ? Давайте прописувати це правилом. --IgorTurzh (обговорення) 13:12, 18 лютого 2020 (UTC)

Салам! Діючий адмін не має розпочинати війну редагувань, а має виносити суперечливі питання на обговорення спільноти. Ймовірно досвідчені адміни нададуть точну інфу, щодо процедури оскарження підсумку--Zvr (обговорення) 13:23, 18 лютого 2020 (UTC)
Шановний Zvr, я дуже ціную Вас як дописувача, але Ви не відповіли на питання. Наразі, якщо процедура оскарження підсумків, як така, не прописана, саме це оскарження і вважатиметься початком війни редагувань. З приводу ж саме цієї статті (багатостраждальний Маленко) - навіть той, хто виставив статтю, визнав, що вона годяща після дописання. --IgorTurzh (обговорення) 13:37, 18 лютого 2020 (UTC)
В укрвікі, за ті роки що вона існує, є система прописаних і не прописаних правил, і тому я маю право вимагати іншого адміна для підбиття підсумків, ніж чиє рішення було оскаржено--Zvr (обговорення) 13:53, 18 лютого 2020 (UTC)
Мене дивують Ваші тон і лексика («вимагати»), а головне зміст того, що Ви пишете - адже є офіційні правила Вікіпедії, неписані правила (традиція) не є правилом. Сподіваюсь, Ви згодні. З повагою, --IgorTurzh (обговорення) 14:02, 18 лютого 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Оце - дуже погана практика. У нас тут був один користувач, який вибірково виставляв на вилученння статті тих, хто, як йому здавалося, його образив. Такі дії іноді йдуть на користь статтям, але підривають нормальне функціонування Вікіпедії. Не робіть такого більше ніколи. Сподіваюсь на розуміння.--Brunei (обговорення) 19:06, 19 лютого 2020 (UTC)

Який відсоток з усіх статей що виставляю на вилучення статей є авторства Панасюка?--Zvr (обговорення) 17:20, 20 лютого 2020 (UTC)
Процент ролі не грає, у співтоваристві редакторів української Вікіпедії склався негласний консенсус щодо невиставлення на вилучення нагороджений учасників російсько-української війни, оскількі ці статті все-одно будуть доповнюватися і розширюватися зацікавленими користувачами, і щодо цих людей є великий суспільний резонанс. У поляків значими є всі учасники Варшавського повстання, постійно при перегляді їх статей знаходжу часто короткі статті, і їх ніхто не вилучає, бо для поляків вони значимі. Так і тут — для нас значимими є учасники російсько-української війни. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 17:39, 20 лютого 2020 (UTC)
Якщо це стаття на кшталт Салітра Володимир Богданович, Сорочинський Анатолій Ярославович, Кондратюк Максим Володимирович то питань не є. Героям слава! Якщо взагалі не є інформації крім наказу про нагородження, навіщо створювати статтю?--Zvr (обговорення) 17:57, 20 лютого 2020 (UTC)
Мова не про діяльність того користувача й не про Ваші номінації на вилучення. Мова про конкретну ситуацію: образливий діалог - і наступним редагуванням номінація. Навіть якщо Ви випадково натрапили на неякісну, на Вашу думку, статтю, Вам варто було відкласти номінацію на пізніше, чи попрохати когось, щоб номінували замість Вас. Бо інакше це виглядає як недружній жест. --Brunei (обговорення) 18:12, 20 лютого 2020 (UTC)
Ок. Працюймо далі.--Zvr (обговорення) 18:13, 20 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті АЕС Дул[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті АЕС Дул був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 12:12, 2 березня 2020 (UTC)

Дякуємо за те, що Ви є одним з провідних медичних учасників Wikipedia[ред. код]

Wiki Project Med Foundation logo.svg The Cure Award 2019
У 2019 році Ви були одним з ~ 250 кращих медичних редакторів будь-якою мовою у Вікіпедії. Дякуємо від Фонд Wiki Project Med за допомогу в поширенні вільної, повної, точної та найновішої інформації про охорону здоров'я для всіх охочих. Ми дійсно цінуємо Вас і найнеобхіднішу роботу, яку Ви робите! Фонд "Wiki Project Med" - це група користувачів, метою якої є покращення статей медичного змісту. Подумайте про приєднання до групи тут, це не вимагає жодних витрат.

Ще раз дякую :-) -- Doc James разом з командою Wiki Project Med Foundation. 18:45, 5 березня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, зверніть увагу, що такі коментарі в тексті статті неприпустимі та розцінюються як вандалізм. Якою б не була ваша незгода з використанням джерела, коментарю « Московський сайт Вконтакте АД? Панасюк жжет!» не місце в тексті статті. Йому не надто місце і на сторінці обговорення (бо порушує ВП:Е), але в тексті статті таке точно неприпустиме. В разі повторення вами таких коментарів у текстах статей до вас може бути застосоване блокування — NickK (обг.) 16:23, 7 березня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Джидда (аеропорт)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джидда (аеропорт) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 13:32, 15 березня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:45, 18 березня 2020 (UTC)

Прохання від IgorTurzh[ред. код]

Я вас не кривдив. Попросив би і Вас цього не робити. Тим більше Ваші твердження голослівні. --IgorTurzh (обговорення) 22:49, 19 березня 2020 (UTC)

Я особисто виставляв Ваші рекламні статті на видалення. Перевір з чого у нас розпочалось свара.--Zvr (обговорення) 22:57, 19 березня 2020 (UTC)
Я Вам не тикаю, і «свари» з Вами не маю. Свої думки про Вас я теж тримаю при собі, тому, будь ласка, не хаміть. Вікіпедія - це вільні знання, а не простір, де один користувач визначає, чому бути, а чому ні, плюючи на думку решти Спільноти. За великим рахунком, на мою думку, українському і україномовному читачеві важливіше і цікавіше прочитати про львівського оператора мувінгу, ніж про якийсь аеропорт у Меріленді чи кірібатського бігуна, але це, повторюю, моя думка. … Ми з Вами не знайомі, давайте на цьому і зупинимось. Успіхів! --IgorTurzh (обговорення) 23:10, 19 березня 2020 (UTC)
З Ігорем Туржинським у мене не було непорозумінь, після того як декілька разів зломали його акаунт, з'явились не порозуміння. Вважаєте за непотріб статті з транспорту, знайдіть мужність — виставте на видалення. Людина що почала зі злому чужого акаунту, і честь це дві різні речі.--Zvr (обговорення) 23:14, 19 березня 2020 (UTC)
Ну Ви даєте! По-перше, я не Туржинський, а Туржанський - хоча Ви й знаєте, що це конфіденційність. По-друге, це круте звинувачення. Але й сміховинне, як на те. Слухайте, якщо я й зламав екаунт, сам свій же, то аж 2009 року, адже в Коммонзі є мої фото, датовані тим часом, і є я нинішній, хоч і стрункіший, але таки я. Причому член Правління Вікімедіа Україна, достатньо відкритий і гордий за свій внесок, як і користувач Turzh - той пароль я, дійсно, втратив. Гордий за весь внесок - від перших тувинців до УРА! Переїзд. Ви дарма мене ображаєте. --IgorTurzh (обговорення) 23:28, 19 березня 2020 (UTC)
Будь-який криміналіст знайде різницю між роботами Туржа за 2007 та 2020, а то що Ви виправдовуєтесь що власноруч зломали власний акаунт — перевірте історію перейменувань Туржа та аргументацію--Zvr (обговорення) 23:33, 19 березня 2020 (UTC)
Ну навіщо ж так грубо?! Ще й криміналіста приплели :)) Я не маю Вам доводити, що я це я. А перевіряти історію перейменувань свого екаунта мені немає потреб. У мене їх 2 - Turzh - із втраченим паролем (ще не було, здається, електронки (або принаймні тої адреси в мене точно немає), і IgorTurzh з об'єднаним IgorT. До речі, я розділяю Вашу думку, що в УкрВікі багато що не на краще в порівнянні зі «старими» часами. Втім, не самим замовним контентом, і не лише автоперекладами… --IgorTurzh (обговорення) 23:49, 19 березня 2020 (UTC)

Щодо порушень етики[ред. код]

Звертаю Вашу увагу на неприпустимість порушень ВП:Е, як це зробили Ви тут. Дякую. --Юрко (обговорення) 16:22, 20 березня 2020 (UTC)

Блокування від 20 березня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Будь ласка, не ставтеся до обговорень на ВП:ВИЛ як чогось надважливого в житті. В будь-якому разі, особисті випади в обговореннях на кшталт цього чи того ред.№ 27500157 не мають виправдання. Вас попереджали вище на цій сторінці щодо неетичних висловів, Ви досвідчений користувач і знаєте, що так робити не можна. Сподіваюся, що надалі й не будете.--Brunei (обговорення) 17:49, 20 березня 2020 (UTC)

  • До вищесказаного додам ще зауваження щодо недопустимості таких (ред.№ 27528869) неетичних висловлювань та дій, які носять ознаки переслідування. yakudza 00:06, 24 березня 2020 (UTC)

Тюргеський каганат[ред. код]

Не забувайте проставляти категорії в статтях. Дякую. --IgorTurzh (обговорення) 10:38, 25 березня 2020 (UTC)

Кшиштоф Пендерецький - сучасний чи ні[ред. код]

Доброго дня. У словнику української мови (академічному тлумачному слованику) http://sum.in.ua/s/suchasnyj серед визначень слова "сучасний" є й таке: "який стосується теперішнього часу, нинішньої епохи; нинішній, теперішній. ... З сучасних українських письменників мені більше подобаються Стефаник, Франка, Мирний, Кобилянська, Леся Українка, Самійленко... (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 287)..." Кшиштоф Пендерецький творив у нашій епосі, тому вважаю, що його цілком можна називати "сучасним". Yuri Kaminski (обговорення) 03:07, 1 квітня 2020 (UTC)

Файл Файл:Platov Airport Logo.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:Platov Airport Logo.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за The file available in Commons. c:File:Platov International Airport logo.svg. Що ще можна зробити? ToprakM (обговорення) 00:14, 4 квітня 2020 (UTC)

Блокування від 12 квітня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:Е для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вислови, подібні до тих, що Ви собі дозволили на ВП:ЗА, не можуть бути виправдані нічим. Пропоную Вам охолонути. --Mcoffsky (обговорення) 17:44, 12 квітня 2020 (UTC)

Оскільки блокування накладається на людину, а не на обліковий запис чи IP-адресу, а ви спочатку обійшли блокування з IP-адреси Спеціальна:Внесок/78.108.180.118, отримали блокування на неї, а потім обійшли блокування IP-адреси з цього облікового запису, ваш обліковий запис переблокований на 3 дні разом з IP-адресою. Звертаю увагу, що в разі подальших обходів блокувань термін блокування може бути збільшений — NickK (обг.) 14:36, 14 квітня 2020 (UTC)
NickK тільки одне питання — чому Mcoffsky не заблокував ФАШИСТА, а тільки мене?--Zvr (обговорення) 15:01, 14 квітня 2020 (UTC)
Перезапускаю блокування і продовжую до 4 днів з забороною редагування сторінки обговорення, оскільки ви продовжуєте. Я розумію ваші емоції та що саме їх спричинило, але ні тим словам, які вжив ваш опонент, ні тим словам, які вжили ви, не місце в енциклопедії. Будь ласка, взаємно відійдіть від уживання таких слів. Я розумію, чому ви так дієте (хоча ваш опонент, мабуть, цього не розуміє), але будьте мудрішим з двох у цьому конфлікті. Дякую — NickK (обг.) 08:28, 15 квітня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Джон Пердью[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джон Пердью був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:02, 19 квітня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Кувейт (затока)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кувейт (затока) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:02, 19 квітня 2020 (UTC)

Обмеження до простору Вікіпедія[ред. код]

Оскільки Ви не відреагували на попередження у ВП:ЗА і продовжили образи, Вам обмежений доступ до простору Вікіпедія на один день. --Submajstro (обговорення) 18:34, 21 травня 2020 (UTC)

Звернення адміністратора[ред. код]

Л. Панасюк та Zvr ви тут наговорили як мінімум на тиждень блокування кожен. Тому у мене буде наполегливе прохання надалі ніяк і ніде не коментувати дії один одного, і не відкочувати редагувань один одного. Блокувати я вас не буду але при продовженні подібних дій може бути накладене одразу тижневе блокування на того, хто розпочне конфлікт, якщо конфлікт буде підтримано опонентом, то на обох. yakudza 07:05, 27 травня 2020 (UTC)

Джон Беркав[ред. код]

Доброго здоров'я. Поясність, будь ласка, чому ви скасували моє редагування у цій статті. Згідно зі § 124 чинного правопису англійське w на позначення звука [w] передаємо звичайно через в, у деяких словах за традицією через у. Я не бачу жодного українськомовного джерела, що підтверджувало б цю «традицію». Дякую заздалегідь. —NachtReisender (обговорення) 17:05, 27 травня 2020 (UTC)

Хронологічні категорії[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, не видаляйте хронологічні категорії зі статей про конкретні події на кшталт Преображенський договір. На відміну від статей про населені пункти або компанії, статті про події цілком доречні в хронологічних категоріях на кшталт Категорія:1699 у Європі, оскільки прямо стосуються теми. Відповідно, будь ласка, залишайте їх у статтях. Дякую — NickK (обг.) 20:49, 27 травня 2020 (UTC)

Зоологічна номенклатура[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення Equus hemionus onager, але маю сумніви щодо назви. Хоча в моєму розпорядженні нема українських зоологічних довідників, в українських словниках є слово «онагр». Отже, пропоную перейменувати на Онагр (тварина). З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:00, 10 червня 2020 (UTC)

Салам! Ліпше зверніться до Стефанко — він фахівець у таксономії. Якщо є згадка в україномовних довідниках українська назва цього підвиду, то перейменовуєм, немає — то ліпше залишити назву латиною--Zvr (обговорення) 13:07, 10 червня 2020 (UTC)

Харківський ІТ Кластер[ред. код]

Доброго дня, Zvr! Підскажіть, будь ласка, чому ви додали сторінку Харківського ІТ Кластера на вилучення? Справа в тому, що ще вчора один із адміністраторів Вікіпедії затвердив її та залишив. Дякую. --Олена Бєляєва (обговорення)

Салам! Я чітко зазначив що у Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок##Харківський IT Кластер, що у шаблоні вилучення на сторінці Харківський IT Кластер — відверто рекламний стиль статті--Zvr (обговорення) 09:46, 12 червня 2020 (UTC)
Вітаю! У мене два питання: на якій підставі Ви застосували швидкий відкіт, до речі з грубим порушенням правила ВП:ШВ (ред.№ 28677566) та чи знайомі Ви як відкочувач і патрульний з процедурами ВП:ВИЛ і ВП:ВВС? --Mcoffsky (обговорення) 10:04, 12 червня 2020 (UTC)
А Ви знайомі що таке відверто рекламний стиль?--Zvr (обговорення) 10:10, 12 червня 2020 (UTC)
Дуже по дорослому відповідати питанням на питання. Я знайомий з тим, що таке відверто рекламний стиль, його зі статті було прибрано. --Mcoffsky (обговорення) 10:20, 12 червня 2020 (UTC)
Харківський IT Кластер#Про організацію тоді що це? Та ще раз прочитайте статтю — її повністю треба переписати.--Zvr (обговорення) 10:25, 12 червня 2020 (UTC)
Доведеться Вам ще розповідати про існування відповідних шаблонів? На питання, розумію, відповідати не бажаєте, бо порушуєте правила цілком свідомо? --Mcoffsky (обговорення) 10:31, 12 червня 2020 (UTC)
Mcoffsky а Вам відомо що адмін має бути нейтральним?--Zvr (обговорення) 10:46, 12 червня 2020 (UTC)
  • Абсолютно не маю зацікавленості у збереженні цієї чи якоїсь іншої конкретної статті, інакше б з піною на губах відстоював би її на ВП:ВВС. Ви ж, мало того, що свідомо порушили цілу низку правил, створили умови для початку війни редагувань, Ви ще й довели ситуацію до абсурду, оскарживши підсумок на ВП:ВВС, одночасно втретє номінувавши статтю на швидке вилучення. При цьому Ви намагаєтесь перевести стрілки, звинувачуючи мене в чомусь! --Mcoffsky (обговорення) 10:52, 12 червня 2020 (UTC)

??? Про організацію Директорка Ольга Шаповал — директорка Kharkiv IT Cluster з 2018 року. Вона експерт із питань менеджменту, маркетингу й ком’юніті-білдингу. У своїй роботі Ольга керується філософією win-win. Раніше Ольга реалізувала свій потенціал у великому бізнесі та втілила кілька успішних проектів на позиції топ-менеджера. Наразі на посаді директорки Kharkiv IT Cluster Ольга сприяє розвитку IT-ком’юніті завдяки співпраці з провідними IT-компаніями, представниками освіти та владоюМісія — розвиваємо середовище для технологічного бізнесу. — Це не реклама?--Zvr (обговорення) 10:56, 12 червня 2020 (UTC)

Доброго дня, Mcoffsky, yakudza! Підскажіть, будь ласка, чи можемо ми виправити якось ситуацію зі статтею, без її вилучення? Наприклад, спробувати знов її переписати? Якщо так, то зазначте, будь ласка, розділи, які вас не влаштовують. Вступ та історію ми переписали відовідно до вимог Вікіпедії, тому не бачимо там ніякого рекламного стилю. Проте ми можемо переписати знов. Щодо розділу "Про організацію", в якому вказана інформація про директорку Кластера, ми прибрали деталі, які наштовхують на те, що це рекламний стиль. Дякую. --Олена Бєляєва (обговорення)

Шаблон Пишу у статті Сескло[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сескло був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:59, 18 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Хауз (споруда)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хауз (споруда) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:39, 27 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Північно-Двінська губернія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Північно-Двінська губернія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:41, 1 липня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Хлопці, не грайтеся, а пишіть статті. Решта — в обговоренні категоризації. --Yukh68 (обговорення) 15:40, 4 липня 2020 (UTC)

Казакська Автономна Соціалістична Радянська Республіка[ред. код]

почитайте на дозвіллі ru:Википедия:Оспаривание итогов#Википедия:К объединению/11 ноября 2018, одна і таже АРСР. Валко (обговорення) 01:50, 6 липня 2020 (UTC)

губернія[ред. код]

Інгерманландська губернія, Санкт-Петербурзька губернія, одна і та ж або дві різні? Валко (обговорення) 14:32, 6 липня 2020 (UTC)

Поволі пане! Правильно поставлене питання, то є вже половина відповіді. Вчимо діалектику in Continuous--Zvr (обговорення) 15:08, 6 липня 2020 (UTC)
Тобто на питання не бажаєте відповідати. Валко (обговорення) 15:26, 6 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Еліас Фахфах[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Еліас Фахфах був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:20, 20 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Економічне місто Короля Абдалли[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Економічне місто Короля Абдалли був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:39, 21 липня 2020 (UTC)

Не відповідає ВП:БІО --Zvr (Татік Юлія Миколаївна)[ред. код]

Доброго дня, підскажіть, чим саме не відповідає сторінка Татік Юлії Миколаївни?

Шаблон Пишу у статті Мууга (затока)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мууга (затока) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:01, 26 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Педро Катеріано[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Педро Катеріано був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 9 днів. — KrBot (обговорення) 08:38, 30 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Східносередземноморський газогін[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Східносередземноморський газогін був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 08:38, 30 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Чан Сантохі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чан Сантохі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:46, 31 липня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Георг Нагель[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Георг Нагель був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:31, 1 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Давид Каждан[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Давид Каждан був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:31, 1 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Міна Біссел[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міна Біссел був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 03:25, 3 серпня 2020 (UTC)

Назва станції[ред. код]

Вітаю, Zvr! Поясніть, будь ласка, А чому ви написали назву станції через "е" - "Бірюлево-Товарна", Хіба правильно буде не "Бірюльово"? https://uk.wikipedia.org/wiki/Бірюлево-Товарна

Наприклад, вчений та місто - Корольов.

Блокування від 5 серпня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю! Вас уже недавно блокували за образи користувачів у просторі Вікіпедія. Сьогодні Ви знову допустили низку образ на сторінці обговорень статей до вилучення. При подальшому продовженні образ я або інший адміністратор можуть заблокувати Вас на більший термін. Сподіваюсь на розуміння. --Yukh68 (обговорення) 14:56, 5 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Роуз Рапонда[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Роуз Рапонда був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:11, 6 серпня 2020 (UTC)

Добрий день[ред. код]

Добрий день! Написав статтю про відомого радянського спортсмена, але на жаль я новенький у вікіпедії і плутаюся з редагуванням. Тому прошу вашої допомоги з опцією "шаблон персона", був би вам дуже вдячний якби ви мені допомогли з редагуванням. Я вважаю, що память про видатних діячів культури і спорту повинна бути в вікіпедії. Щиро буду вдячний.

Посилання на сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/Гетман_Володимир_Григорович

Шаблон Пишу у статті Шаховська (станція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шаховська (станція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:15, 9 серпня 2020 (UTC)

Стародуб Андрій Вікторович[ред. код]

Щодо, як правильно вказати таке джерело?--Kamelot (обговорення) 05:25, 11 серпня 2020 (UTC)

Блокування від 12 серпня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Можливо краще обговорити цю ситуацію з опонентом, а не влаштовувати війну редагувань?--Стефанко1982 (обговорення) 21:51, 11 серпня 2020 (UTC)

@Стефанко1982:Він наче ж погодився[1] , тепер знову....--Zvr (обговорення) 21:55, 11 серпня 2020 (UTC)
Значить потрібно знову договорюватись. Бо постійні відкочування це не вихід. --Стефанко1982 (обговорення) 22:03, 11 серпня 2020 (UTC)
@Стефанко1982:А Ви йому власноруч спробуйте пояснити, що то є зайва категоризація і що червоні категорії не доречні[2]Категорія:Яхненки, продивиться категоризацію статті Брати Яхненки і Симиренко. Можливо там є зайві категорії--Zvr (обговорення) 22:16, 11 серпня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Басейн Піско[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Басейн Піско був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 11 серпня 2020 (UTC)

Місцеві вибори у Львові (2015)[ред. код]

Перейменуйте тоді, будь ласка, і всі інші статті у підкатегоріях Категорія:Місцеві вибори в Україні, бо вони всі без дужок. Мені однаково, чи з дужками чи без, але погано коли 100 статей так названі, а одна по іншому. --Atsd (обговорення) 13:52, 13 серпня 2020 (UTC)