Обговорення користувачки:Ата

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архів 2011.11.24—2012.04.18 автоматичний
Архів 2012.04.20—2014.05.19
Архів 2014.06.12—2019.05.08
Архів 2019.05.13—2020.12.29

Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написала Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Wikipedia Asian Month 2020 Postcard

Wikipedia Asian Month 2020

Dear Participants, Jury members and Organizers,

Congratulations!

It's Wikipedia Asian Month's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2020, the sixth Wikipedia Asian Month. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the Wikipedia Asian Month International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2020. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

  • This form will be closed at February 15.
  • For tracking the progress of postcard delivery, please check this page.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team, 2021.01

Південно-Східна Азія

Привіт. А можеш фокус з ботом і шаблоном повторити для Південно-Східної Азії? Хоча б для цих:

Заздалегідь дякую! --Brunei (обговорення) 14:21, 8 січня 2021 (UTC)

Brunei, з підкатегоріями незавершених статей з географії і фільмів, чи без? --Ата (обг.) 15:36, 8 січня 2021 (UTC)
З усіма. Усіх їх у топку! :-)--Brunei (обговорення) 16:41, 8 січня 2021 (UTC)
Є, див. нові надходження у Категорія:Статті проєкту Південно-Східна Азія невідомого рівня невідомої важливості. --Ата (обг.) 17:35, 8 січня 2021 (UTC)

Питання від Алім Павленко (18:13, 8 січня 2021)

Licensing tutorial uk.svg

Доброго вечора, пані Ата! Підкажіть мені, будь ласка, як мені створити біографічну сторінку людини? З повагою, Алім. --Алім Павленко (обговорення) 18:13, 8 січня 2021 (UTC)

Алім Павленко, доброго вечора. Для створення сторінки можете скористатися ось цим посиланням: Майстер створення статей. --Ата (обг.) 18:56, 8 січня 2021 (UTC)

Дякую Вам щиро за швидку відповідь, почав по трохи робити чернетку, проте, підкажіть мені, будь ласка, яким чином я можу завантажувати світлини, які у мене є скановані з паперових оригіналів? Мова йде про історичну особистість, тому я маю у себе тільки скановані паперові світлини! Система у мене вимагає світлини, які зроблені камерою... -- Алім Павленко

Алім Павленко, чудово, що робите чернетку — не забудьте її зберегти ). Щодо зображень — Вікіпедія дуже серйозно ставиться до дотримання авторських прав, є різні ситуації залежно від давності і роду зображень. Ви вже, мабуть, бачили це зображення-інструкцію, яку я додала тут праворуч: можна без проблем додати знімки зроблені вами (чи це цифрове фото, чи відскановане — без різниці, головне, щоб ви були тими, хто натискали на кнопку фотоапарата) або зображення такі старі, що авторські права вже не захищаються (пройшло 70 років після смерті автора). Якщо зображення, які у вас є, не ваші і не старі, тоді вам треба буде скористатися Майстром завантаження файлів, вибрати потрібний пункт і гарно описати, чому саме це зображення конче необхідне у Вікіпедії — цей Майстер починає працювати через чотири дні після реєстрації у Вікіпедії. -- Ата (обг.) 20:05, 8 січня 2021 (UTC)
Дякую пані Ата за відповідь! Чорно-білі світлини, які я планую розташувати разом з біографією поважної людини робилися в 30 роки минулого століття, 60 та 70 роки століття та ще й на плівку! Звичайно я їх не робив, ці світлини з домашнього архіву, я тільки їх сканував, проте, якщо я буду викладати біографічні дані цієї людини, було б добре, якщо б поруч були світлини різних років його життя... Про цю людину поки немає жодної згадки в Інтернеті, на жаль! На сьогодні, я поки зупиняюся, буду продовжувати в наступні дні... Разом з тим, чекатиму, пані Ата від Вас допомоги щодо розташування моїх світлин! Добраніч! -- 93.74.204.182

Питання від Алім Павленко (14:06, 9 січня 2021)

Доброго дня, пані Ата! Щось я не отримав від Вас відповіді на моє попереднє питання, а саме, як мені розташувати світлини, які проскановані особисто мною з паперових оригіналів? З повагою, Алім. --Алім Павленко (обговорення) 14:06, 9 січня 2021 (UTC)

Алім Павленко, вам треба буде скористатися Майстром завантаження файлів — цей Майстер стає доступним через чотири дні після реєстрації у Вікіпедії. Відкладіть зображення на потім, а поки пересвідчіться, чи предмет вашої статті відповідає критеріям значущості осіб і чи у вас є авторитетні джерела, на які можна посилатися. --Ата (обг.) 14:11, 9 січня 2021 (UTC)
Дякую за відповідь! Я хотів би розташувати у Вікіпедії біографічні дані Павленка Григорія Григоровича - державного діяча УРСР та фахового фінансиста, тому предмет оприлюднених біографічних даних відповідає критерію значущості, а джерела у мене є, і самі авторитетні - це мій особистий архів, який ще ні де не був оприлюднений! Добре, пані Ата! Чекатиму "Майстра завантаження файлів"! Щасти Вам! --Алім Павленко
Алім Павленко, неоприлюднений архів — це не так добре, як ви вважаєте. Вікіпедія стоїть на засадах перевірності — що інформацію, подану у статті, за бажання можна перевірити у вказаних джерелах. Тому приватні архіви, в силу своєї недоступності, не є бажаними джерелами для статей. -- Ата (обг.) 14:29, 9 січня 2021 (UTC)

Ви що, знущаєтеся, пані Ата? Особисті документи людини, такі, як, наприклад, трудова книжка,державні нагороди, грамоти та інше для Вас "не є добрим"? що за маячня? Що значить недоступності, якщо всі ці особисті речі у мене? Я просто хотів освітити життєвий шлях цієї людини, це було б важливо для всіх, хто його знав! Я не розумію, про що Ви кажете? Я не пишу ніяку статтю! Я хочу просто оприлюднити біографію зі двома, трьома головними світлинами! Ось і все! --Алім Павленко

Алім Павленко, Якщо ви хочете створити сторінку про людину у Вікіпедії, то маєте дотримуватись правил Вікіпедії. Це енциклопедія, це не сайт для біографічних досліджень. Тут такі правила: інформація уже має бути опублікована десь іще й інформацію має бути можна перевірити. Якщо у вас на меті відкрити світові невідому досі інформацію, можливо, Вікіпедія — не підходяще для цього місце і вам варто свій текст подати натомість у ЗМІ чи галузеве видання. -- Ата (обг.) 14:43, 9 січня 2021 (UTC)

В фінансових колах України ця людина відома! Павленко Григорій Григорович очолював державний банк УРСР до 1975 року, а тоді, якщо Ви розумієте, Інтернету ще не було, тому інформація була виключно паперова! Під час його поховання 14 квітня 1995 року урочисту промову на Байковому цвинтарі казав 3-й Президент України Віктор Андрійович Ющенко. В історії Національного банку України Павленко Григорій Григорович є відомою людиною! Разом з тим, зараз в Інтернеті про цю людину немає ніякої згадки... Я перевіряв! --Алім Павленко

Алім Павленко, от і чудово ) Я ж не кажу вам, що паперова інформація не годиться; маєте газети, журнали, постанови, довідники тощо — це цілком підходить. -- Ата (обг.) 16:04, 9 січня 2021 (UTC)
Слава Ісусу Христу, пані Ата, що Ви зрозуміли мене! Дякую! --Алім Павленко

Wikipedia Asian Month 2020 Postcard

Wikipedia Asian Month 2020

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for Wikipedia Asian Month postcard 15/02/2021 UTC 23:59. If you haven't filled the Google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team, 2021.01

Питання від Geoshurup (08:04, 14 січня 2021)

Доброго дня! Чи видно мою сторінку з описом геошурупів? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87:Geoshurup --Ефектбуд-Геошуруп (обговорення) 08:04, 14 січня 2021 (UTC)

Geoshurup, доброго дня! Ви додали текст на сторінку з назвою «Користувач:Geoshurup» — це не стаття Вікіпедії, а ваш профіль користувача, де можна написати щось про себе. Щоб створити статтю енциклопедії, вам треба додати свій текст на сторінку «геошуруп». Зверніть увагу, що для вказування джерела інформації є кнопка «Джерело» на панелі інструментів. --Ата (обг.) 08:20, 14 січня 2021 (UTC)

Питання по "Місяць Азії 2020"

Доброго дня, в інструменті Fountain вказано, що Ви проводили оцінювання Місяцю Азії 2020. Чи можете, будь ласка, пояснити чому 3 мої статті не отримали бал? Справа в тому, що 2 з них я брала з переліку запропонованих до конкурсу статей і ще одна стаття теж підходить по тематиці конкурсу. Я ще раз перечитала правила й так і не зрозуміла помилки. І ще я б хотіла уточнити, чи можу я отримати листівку, якщо виконала всі имоги конкурсу (в правилах вказано "створити більше 4 статей по заданій тематиці")? Дуже чекаю на Вашу відповідь. Беру участь уже не перший рік в цьому конкурсі і жодних проблем не виникало.--Rina.sl (обговорення) 19:18, 16 січня 2021 (UTC)

Rina.sl, доброго вечора, перепрошую за затримку. Власне, перепрошую за затримку з оцінюванням теж, бо я якби я вам сказала, що в статтях не так, до кінця листопада, у вас був би шанс їх виправити.
  • Друга битва за Хомс — іншомовний вміст картки, незрозумілі числа по тексту (посилання на джерела в якомусь друкованому джерелі, звідки текст?). «Мамлюкского військо прибуло раніше і зайняла більш вигідні позиції». Я вважаю це неякісним перекладом.
  • Технологічний інститут Брунею — без джерел. «в жовтні 1985 р. Інституту допомагала Лідська політехніка у розробці своєї навчальної програми», «Школи бізнес-програм навчаються в галузі економіки».
  • Ріка Кіхіра — неперекладена картка і таблиця в статті. «Ріка Кіхіра (яп. 紀平 梨花 рід. 21 липня 2002, Нисиномия) — дві помилки в першому реченні преамбули, це дуже впливає на враження від статті. Хоча основний текст статті непоганий, і можливо, статтю можна було б зарахувати.
--Ата (обг.) 19:37, 20 січня 2021 (UTC)
Дякую за відповідь. Тобто якщо пісумувати, то через певні недоліки з перекладом виходить? Наступного разу буду уважнішою. А вже нічого не можна хробити, щоб отримати листівку? Я можу ті помилки переробити--Rina.sl (обговорення) 22:30, 20 січня 2021 (UTC)
Rina.sl, переробіть, будь ласка ) Тоді заповните ось цю форму. --Ата (обг.) 06:55, 21 січня 2021 (UTC)

Чи можете допомогти

На сторінках місячників та тематичних тижнів дуже часто бачу таблички типу цієї. Так і не знайшов як вона створюється і який принцип її створення. З червоних посилань переносять просто вікідані? --Artem Lashmanov (обговорення) 20:34, 19 січня 2021 (UTC)

Artem Lashmanov, для виведення такої таблички створено модуль, в якому задаються потрібні стовпці з мовами. Це поки не дуже добре організовано, бо такі модулі створювалися спорадично для різних конкурсів: наприклад, на сторінці Вікімарафону, яку ви згадали, використано модуль, який створювався для конкурсу «Жінки у STEM». Але код простий, тому його можна тягнути на яку завгодно сторінку: {{#invoke:STEMwomen|table|Q123456}} виведе табличку з одним рядком, де буде елемент Вікіданих з номером Q123456, назва статті, як вона задана у Вікіданих (англійською, якщо немає української), і плюсики в колонках мов, якими ця стаття вже існує, зі списку мов, які задані автором модуля. Ви можете для своїх потреб робити собі такі таблички. Я знаю тільки один інший такий модуль, з більшим набором мов, здається (Модуль:WikimediaCEETable-uk). Завдяки вашому запитанню створила Категорія:Модулі вікіпроєктів, може є ще інші подібні, які туди можна додати. (Насправді, не завадить створити якийсь шаблон, у якому один ґрунтовний модуль виводитиме табличку із заданими мовами, щоб не треба було створювати весь час інші, але я таке не вмію). --Ата (обг.) 19:52, 20 січня 2021 (UTC)
дякую за відповідь. хоча б зрозуміло що це. на жаль я з модулями також не вмію --Artem Lashmanov (обговорення) 20:04, 20 січня 2021 (UTC)

Питання від Артіво (18:26, 5 лютого 2021)

Доброго дня! Я хотів би створити статтю про лікаря-винахідника, прогресивного діяча санітарної освіти, дослідника вірусології - доктора Сигізмунда Яна Леона Завістовського. Хотів би відродити ім'я невинної жертви сталінських репресій. Його історія відкриття в медицині в 1935 році, яка, була ключовим приводом для спеціальної комісії по встановленню пам'ятних знаків в міській адміністрації Києва в 2019 році, в позитивному вирішенні питання про встановлення меморіальної дошки на будинку, де проживав доктор Завістовький. Я б хотів, також, помістити з текстом супровідні фотографії цієї історії. Але як? Не знаю. Дбайливо намотаний клубок створення нової публікації перетворився в заплутану головоломку. Меморіальна дошка є, а відомостей про її персонажу немає. Що робити? Дякую! --Артіво (обговорення) 18:26, 5 лютого 2021 (UTC)

Артіво, доброго дня! Перепрошую за запізнення з відповіддю. Отже ви хочете створити статтю Сигізмунд Ян Леон Завістовський. Коли ви натиснете на цей червоний текст, то відкриється сторінка, на якій можна писати і зберігати текст, який буде одразу доступним усім читачам. Але — чи є у вас надійні джерела інформації? Для Вікіпедії обов'язково треба, щоб інформацію було подано нейтральним, енциклопедичним текстом і щоб її можна було перевірити за ще якимись публікаціями: газетними статтями, книжками, статтями тощо. Ви можете також працювати на чорновій сторінці, готуючи свій текст. --Ата (обг.) 15:42, 11 лютого 2021 (UTC)
Привіт Ата! Яка це зворушлива чутливість опанувала моїм настроєм в справі просування публікації про людину, яку знаю, можна сказати, з пелюшок, коли прочитав ваше повідомлення у відповідь.
Так, вже, склалося в житті, що моїм вихованням займалася моя бабуся - мати мого батька і дружина лікаря Сигізмунда Яна Леона Завістовського, яка, не тільки детально мені розповіла всю історію життя цієї людини, але і просякла мою сутність ароматом цього пізнання. Але і, звичайно, не без мого плідного втручання обійшовся пошук в архівах і бібліотеках міста Київа біографічних джерел з життя цієї непересічної людини, медика за покликанням, трударя на ниві здоров'я.
І, звичайно, всі мною накопичені матеріали були надані спеціальній комісії по встановленню пам'ятників і меморіальних знаків Київської міської адміністрації, після чого, яка, прийняла рішення задовольнити мій запит для встановлення меморіальної дошки моєму дідові на будинку де він проживав. Всі ці документи у мене знаходяться в безпеці і порядку. Зараз, мені залишається вам запропонувати мій "ескіз" біографічного есе доктора Завістовського. --Артіво (обговорення) 05:31, 12 лютого 2021 (UTC)

Питання від AntonFedoras (15:02, 11 лютого 2021)

Добридень! Я хочу спитати Вас: з чого розпочати? --AntonFedoras (обговорення) 15:02, 11 лютого 2021 (UTC)

AntonFedoras, добридень! А з чого ви хочете розпочати? ) Ви можете погортати вступну інформацію тут: Довідка:Ознайомлення. Можливо, вас зацікавлять пропоновані редагування на вашій домашній сторінці. -- Ата (обг.) 15:34, 11 лютого 2021 (UTC)
Добридень! Дуже дякую за відповідь! Я вже зрозумів, що таке Вікіпедія і як вона працює. Я вирішив передусім створити свою сторінку користувача. Скажіть мені, з чого починати створювати сторінку? --AntonFedoras (обговорення) 15:49, 11 лютого 2021 (UTC)
AntonFedoras, зазвичай на своїй сторінці користувача люди пишуть коротко щось про себе і додають так звані юзербокси — маленькі шаблончики з характеристиками. Є загальні рекомендації, що варто чи не варто писати на своїй сторінці, але по суті, ви можете почати з того, щоб поставити на сторінку, скажімо, {{Новачок}} і {{Користувач з України}}. -- Ата (обг.) 16:10, 11 лютого 2021 (UTC)

Вимоги до фото

Вітаю! Отримав питання від користувачки щодо зміни зображення у статті. Побачив скасування Вами її редагування: ред.№ 30775418. В Описі фото саме вона вказана автором. Пошук зображення видав посилання на статтю за 2018. Зображення вважається власністю сайту? Розум (обговорення) 11:18, 16 лютого 2021 (UTC)

@Розум людина фізично не може бути автором фото, на якому зображена, окрім випадку з автоспуском, а тут не він. Автор той, хто тисне на кнопку. По правді, я винувата, що покинула це зображення на півдорозі, бо треба було б або пояснювати і номіновувати на вилучення у Сховищі, або не чіпати. Але тим редагуванням прибрали картку, то я його скасувала ще й через це. Завжди найкраще, якщо людину хтось сфотографує і власноруч завантажить свіже, ніде не публіковане фото, тоді не може бути жодних претензій. --Ата (обг.) 16:11, 16 лютого 2021 (UTC)