Обговорення користувачки:Даринка Когутяк

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Галичани (нація)[ред. код]

Запрошую Вас долучитися до обговорення статті Галичани (нація). --Dajan

Шаблон {{Edited}} в статті Gaumont[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Gaumont був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася більше 37 днів. — KrBot 20:46, 13 грудня 2011 (UTC)

Шаблон {{Edited}} в статті Аліс Гі-Бланше[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Аліс Гі-Бланше був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася більше 17 днів. — KrBot 20:51, 13 грудня 2011 (UTC)

Шаблон {{Edited}} в статті Галльський півень[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Галльський півень був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася більше 50 днів. — KrBot 20:53, 13 грудня 2011 (UTC)

Анкета-заготовка для роботи з живими героями статей[ред. код]

Добрий вечір, Даринко! Скидаю Вам анкету. Якщо захочете, можете її застосувати, коли пишете про когось. Надсилаєте йому ось такий обіжник -- і нехай заповняє.


1. Точна дата і місце народження, датовані зміни місця проживання --

2. Сімейний стан, ім'я чоловіка чи дружини, імена дітей, імена та професії батьків –

3. Освіта. Вказати школу та інші навчальні заклади, датувати початок і кінець навчання --

4. Місця роботи й посади. Датувати початок і кінець. Вказати інші датовані й варті уваги факти та події (скажімо, творчі конкурси, форуми, конференції, з'їзди, участь у різних спілках та організаціях тощо) --

5. Вказати свої праці, дату їх створення й інші дані про них (видавництво, місце виставки тощо) --

6. Навести критику й характеристику творів (з авторитетних джерел). Вказати авторів, назви джерел, назви видавництв, роки опублікування

7. Нагороди та відзнаки, дата нагородження --

8. Досягнення у творчостi. Її коротка характеристика і періодизація --

9. Вказати сайт (якщо є), дати інші інтернет-дані (для зручности посилання) --

10. Дати особисте фото (бажано, щоб було не дуже давнє).


З пошаною — Олег-літред (обговорення) 00:10, 13 квітня 2012 (UTC)

Дядьку Олег, дуже Вам дякую за пораду, це мені дуже поможе. Бо раніше доводилося, навіть при зустрічах з письменниками, розпитувати їх в усній формі й розмова затягувалася на доооооооовго. І добре що в мене відзначають добру пам'ять - а то би я не все передала. Тепер роздрукую собі ці анкетки (може ще добавлю кілька пунктиків) і даватиму їх на початку розмови. І дякую Вам за поради по оформленню статей - буду їх враховувати й вчитися робити це правильно, як в енциклопедії. З повагою, --Даринка Когутяк (обговорення) 07:03, 13 квітня 2012 (UTC)

Маленьке запитання[ред. код]

А до чого було те посилання про Зевсову силу? Я ж не Зіновіївна ) -- Ата (обг.) 10:48, 6 травня 2012 (UTC)

То просто я Зіновіївна, й так вийшло що зустрілися два Зевсових нащадки - Ви доця (хоч й віртуальна), а я доця (на цяпінку реальна). Тому, ще раз вам, вдячна - за поміч, тато каже: «шануймося», а я «гуртуймося-дружімо» (бо тут жіночого товариства обмаль).--Даринка Когутяк (обговорення) 18:13, 6 травня 2012 (UTC)

Звертайтесь[ред. код]

Дарино, якщо виникнуть питання і я буду в змозі вам допомогти, звертайтесь. Завжди рада підтримати. З повагою до вашого тата, який у свій час надав мені підтримку. Інші файли, щоб завантажувати, потрібні або статті, або завантажити їх на Комонс, додавши відповідний шаблон на одну із статей. Але там ще треба розібратись із ліцензуванням. --Учитель Обг 16:26, 27 червня 2012 (UTC)

дуж-дуж, Дякую! Пані Учителько, буду Вам вдячна за вашу подальшу допомогу. Тато мені казав звернутися до вас особисто, щодо допомоги, під час писання статей про літературу - то я, видко, так і буду робити. Маю, з татом, одну цікаву ідейку (щодо «моєї шкільної програми»), і рішила я її трішки тут спробувати - може вдасться. Іще, ось, маю намір довести статті про Черкасенка та «Маленького горбаня» до рівня «добра» - тому скоро звернуся до Вас за порадами, бо тато казав, що Ви дуже гарний наставник. Ще раз Вам приношу свою дяку і.....«гуртуймося-дружімо» (бо тут жіночого товариства обмаль)--Даринка Когутяк (обговорення) 16:39, 27 червня 2012 (UTC)
ОК!)--Учитель Обг 17:18, 27 червня 2012 (UTC)
Дарино! Переглянула статтю: найбільше кидається в очі її надмірна верифікація. Тобто, одне й те саме слово, наприклад, шахтар верифікується декілька раз. Так робити не потрібно. Одне поняття верифікується тільки раз. Потім, про милозвучність. Якщо попереднє слово закінчується голосною, то вживається прийменник «в» замість «у» та сполучник «й» замість «і». Перегляньте. Статтю ще подивлюсь. Бо глянула краєм ока!--Учитель Обг 12:41, 28 червня 2012 (UTC)
Дякую за поради - йду поправляти. Пані Учителько, хотіла в вас поспитати, як ви дивитеся на те, щоби я переробила тему «Біографія» (відносно хронології), та розбила її на кілька розділів (завдяки матеріалам пана Булки - тепер ще більше інформації допишу). А також чи варта тема «Педагогічна діяльність Черкасенка» (а вона теж обширна) зробити окремим розділом статті чи прикріпити її до розділу «Творчих набутків». І Ви дуже гарно придимали з подачею взірців поезії - тепер буду сама те робити - дуже гарно виглядає.--Даринка Когутяк (обговорення) 07:12, 29 червня 2012 (UTC)
Нема за що.... Стосовно статті, звісно, якщо ви будете її розширювати, то доцільно розбити на підрозділи. Поскільки Черкасенко не тільки письменник, а й педагог, то варто зробити окремий розділ. Я писала статтю про китайського поета Лі Бо. Можете її подивитись, обидві статті на літературні теми, щось пригодиться. Шаблони використовую різні, навчилась інших користувачів.--Учитель Обг 11:40, 29 червня 2012 (UTC)

Статтю На шахті (збірка) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття На шахті (збірка), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2012. Kharkivian (обг.) 09:56, 24 липня 2012 (UTC)

Дарино, знайшла цікаве посилання [1], не знаю чи бачили. Стаття С. Петлюри про збірку "На шахті" Черкасенка.--Учитель Обг 11:21, 24 липня 2012 (UTC)
Пані Учителько, дуже Вам дякую за це цікаве посилання, обов'язково ним скористаюся. Правда, трішки пізніше, адже за цей час ще багато книжок перечитала й про них хочу повідати читачам (і про авторів тих творів - також).
Тато перечитав мою підбірочку на Черкасенка й був дуже задоволений й порадив закінчити її десь на зимову пору — присвятивши статтю дню народження Черкасенка. Тому я візьму трішки паузу й писатиму про інших письменників (та час від часу доповнюватиму Черкасенка). Якщо матимете час - поглядайте за моїми дописами.
Тато пререказував вам велике ДЯКУЮ за те, що помагаєте мені; і я, принагідно, буду вам дякувати та повторююватиму «гуртуймося-дружімо»--Даринка Когутяк (обговорення) 12:41, 7 серпня 2012 (UTC)
Добре, що у вас появились нові ідеї. Літературна тема у Вікіпедії дуже слабенька. Якщо є бажання, долучайтесь до роботи на Порталі: Література.--Учитель Обг 13:17, 7 серпня 2012 (UTC)
Ось, взялася за цього дитячого письменника, оброблю статтю. Гадаю, що так буду долучатися до літературного порталу і це буде чергова цеглина українського літературного вікі-порталу.--Даринка Когутяк (обговорення) 14:25, 7 серпня 2012 (UTC)

Статтю Маленький горбань та інші оповідання номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Маленький горбань та інші оповідання, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2012. Kharkivian (обг.) 09:57, 24 липня 2012 (UTC)

Тато наказав мені, не зачипатися з великими дядьками, бо то мені на мороку буде і лише час відволікатиме. Тому мені нічого не залишається як повторити казахську промовку (яку віднайшла та переклала) — «Довкола звірі лаються, Мій караван простує — далі». Давайте «гуртуймось-дружімо», а не сварімось!--Даринка Когутяк (обговорення) 12:47, 7 серпня 2012 (UTC)

Обговорення:Черкасенко Спиридон Феодосійович[ред. код]

Зверніть увагу. --Bulka UA (обговорення) 19:48, 23 жовтня 2012 (UTC)

Дуже дякую, якраз сьогодні запримітила і відписалася (та й поправилась). Принагідно, просила би Вас, дядьку Bulka UA, поглянути на статттю Євген Гуцало - може щось ще нарадите. Особливо з тим аналізом творчості (його до мене хтось переслав ... і я розумію що то відверте списування) - той аналіз дуже-дуже якісний і мені щось рука не піднімається його різати. Але якось то треба краще оформити, чи таки переписати (з цитатами, як по Черкасенку вийшло). З повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 20:14, 23 жовтня 2012 (UTC)

нумерація)[ред. код]

привіт) крихітка така штучка: коли Ви відписуєтеся в обговореннях де є нумерований список (під час голосування, наприклад), старайтеся не забувати ставити перед своїми репліками (якщо вони - відповіді) знак «#», а вже після нього знак відступу «:». так зручніше, бо тоді не порушується нумерація:

 • якщо без «#» перед відповіддю:
 1. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
--antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
 1. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
 2. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
 • якщо з «#» перед відповіддю:
 1. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
  --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
 2. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)
 3. --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)

добре? була б вдячна) --antanana 18:12, 24 жовтня 2012 (UTC)

Я просто не хотіла голосувати - тому не ставила цю решіточу. Тому дякую Вам за підказку. Намагатимуся дотримуватися (хоч і не до голосувань мені) --Даринка Когутяк (обговорення) 18:19, 24 жовтня 2012 (UTC)

це просто для того, щоб після Вашої репліки не збивалася нумерація для голосів інших користувачів. у голосуванні Ви таким чином якраз не голосуєте ) --antanana 18:29, 24 жовтня 2012 (UTC)

Черкасенко Спиридон Феодосійович[ред. код]

Вітаю. Ваша стаття обрана доброю за результатами, проте вона не зовсім відповідає критеріям доброї. Попри те, що ви зробили чудову роботу, часто-густо у статті про Черкасенка порушено нейтральний стиль викладу. Я зробив спробу хоча б трішки зробити її нейтральною, заодно підкорегував пунктуацію. Не ображайтеся, якщо десь, на вашу думку, переборщив. Нових творчих звершень! --Acedtalk 19:17, 2 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Казка про три гроші
 2. Твори (Черкасенко)

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:49, 15 грудня 2012 (UTC)

Нагорода[ред. код]

BandW condensed milk.jpg
Імпортна згущівка
За якісне наповнення Вікіпедії. З повагою О. Погодін (обговорення) 10:11, 20 січня 2013 (UTC)
Дуже дякую,
буду ласувати,
далі так писати.--Даринка Когутяк (обговорення) 11:46, 20 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:35, 25 січня 2013 (UTC)

Общини Македонії[ред. код]

Привіт! Дуже дякую що долучилась до Тижня українсько-македонської співпраці! І дякую за статті про общини Македонії! Я тут перейменував їх типу "Ранковце (община)", я так робив попередні, та й вважаю, що так краще і легше буде шукати. І не забувай додавати в кінці статті інтервікі, щоб було посилання на іншомовні розділи Вікіпедії. Користуючись нагодою, хочу попросити тебе передати привіт татові та братику! --visem (обговорення) 10:06, 4 лютого 2013 (UTC)

 • Дякую Вам за сприяння. Буду надалі писати за Вашо вказівкою (сама хотіла перейменовувати, але ще мало з такою технікою вправлялася, тому боялася помилитися). Тільки ще би Вас попросила залишити якісь перепосилання на назву «Община Ранковце» (та інші, я підглежу й сама потім буду робити) - бо, займаючись трішки своїми сайтами, побачила, що пошуковики так цільніше сприймають інфу, особливо при пошуку назв... їхала на Охрідський фестиваль і там часто чула, як самі македонці кажуть «Општина», а потім уже назву «Велес». Мені навіть видалося, що навіть про інші села там і не кажуть, а все під одну марку - «Општина Велес»... а вже коли уточнюю про якесь село, то вони одразу посміхаються "турист, а-а-а... сєло...".
 • Ой, а про інтервіки... зовсім забула - дякую що нагадали.
 • Тато зараз заклопотаний дуже (допоміг Другові виграти вибори в Миколаївській області у якогось олігарха Регіонала та посварився з тими Руїно-будівничими, так називає їх) - літає по всі Україні. А братика затягнула школа та музика - коли освоїться - буде помагати (він й так мені помага з сайтами). А привіт їм обов'язково передам. Дякую Вам за розуміння --Даринка Когутяк (обговорення) 10:21, 4 лютого 2013 (UTC)
То круто, що ви були в Македонії, та ще й на Охрідському озері побували. Бо я там був у жовтні лише 1 день та лише у Скоп'є. Хотів би ще раз туди з'їздити. А з приводу назви, то мабуть пишіть так як зручно, а я буду слідом перейменовувати, то тоді залишаться обидві назви. Дивно, чого вони все під Општину кажуть, бо наш знайомий з македонської Вікіпедії взяв навіть нікнейм на честь свого села (яке не є центром общини). --visem (обговорення) 10:51, 4 лютого 2013 (UTC)
Добридень, створив Шаблон:Общини Македонії. Поки не повний у статті Адміністративний поділ Республіки Македонії не всі назви перекладені. Тож надалі додавайте до своїх статей посилання на шаблон.--KuRaG (обговорення) 10:34, 4 лютого 2013 (UTC)
Як добре: ще не встигла я подумати, як прикрасити, а мені вже допомогли. Дуже-дуже Вам дякую, буду добавляти шаблон, постараюся до вечора заповнити усю таблицю (треба ще уточнити декотрі назви та стиль) Адміністративного поділу Македонії - навідайтеся.
Обов'язково буду відслідковувати шаблон та статті адмін поділу. Наснаги.--KuRaG (обговорення) 11:03, 4 лютого 2013 (UTC)
Чи будете ви надалі збільшувати дані стаби? якщо ні, то можливо варто одразу додавати/перекладати інформацію, наприклад, з рос вікі, щоб наша стаття була не меншою. Ось цікавий інструмент для перекладу з рос вікі.--KuRaG (обговорення) 13:27, 5 лютого 2013 (UTC)
Обов'язково доповнюватиму, на перших порах буде, як в статті про Ранковце, потім вже начиню, щось на кшталт Крива Паланка (там мені мама помагає - тому вона уточнює питання з назвами, фотографіями та контактами з друзями-гідами - із Македонії). А зараз я змушена дати лише коротку інформацію, аби подати всі македонські общини, оскільки: інформація про межі перегукується з іншими общинами (потрібні для вікіфікації), велика частина географічних статей (річки, озера) - потребують хоча би стабової статті про общину, статті про міста, особистостей, і навіть історичні - потребують хоча би стабу общини, як фундаменту і перепосилань. Постараюся за цих два дні закінчити з заготовками на кожну общину. Потім вже легше буде доповнювати статті до рівня Ранковце, а то й більше. Дякую Вам за підтримку та розуміння, з повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 13:42, 5 лютого 2013 (UTC)

Община чи все-таки громада?[ред. код]

Шановна Даринко! Ознайомтеся будь ласка з традицією вживання слова в українській мові. --Bulka UA (обговорення) 10:46, 4 лютого 2013 (UTC)

Це назва адміністративно-територіального поділу, тому тут община. Громада це більш стосується до спільноти людей. --visem (обговорення) 10:56, 4 лютого 2013 (UTC)
 • Дуже дякую, дядьку Bulka UA, що звернули увагу на це. Тато мені вже втовкмачив, що громада є головною назвою, а всі решта похідні. Я й намагатимуся в тілі статей частіше вживати цей український відповідник. Але ось займаючись трішки своїми сайтами (а було, що спершу тато заставляв) - я зрозуміла, що треба навіть в назві привернути увагу читачів, а це значить, що якщо македонець чи чех або поляк буде шукати якусь македонську общину, то він відразу натрапить на другу ж назву - українською мовою! а це великий плюс нам - це приверне читача. Та й український читач, перебуваючи в Македонії, мусить звикнутися з назвою «община» (як це сталося і зі мною) - тому шукатиме більше цей відповідник. Тато мені радив таки лишитися на слові «община» - адже воно ще з Київської Русі в нас залишилося, але не забувати й вписувати конкретніший відповідник - «громада».
 • А ще знаєте, якось заїхали ми подалі від македонських автобанів і коли питали дороги, то македоннці часто плутали нас, бо вони навіть про свої села часто кажуть «общіна» (особливо розкидані по горах)... ще тоді тато запримітив, як то було незручно... і прочитав нам лекцію про села, присілки, громади та сільські ради.... Тому я і закарбувала собі цей момент і спробую виокремити - «Громаду села Липково» від «Общини Липково».
 • Пане Bulka UA, може я таки помиляюся, буду дуже рада ваших порад, бо за вашого наставництва дуже гарно в мене виходить, зокрема, вікі-успішно. З повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 11:10, 4 лютого 2013 (UTC)
 • Якщо залишити термін без перекладу як німці то буде община звісно. Тоді для пояснення слід подавати македонське обштина бо в українській мові слово община чуже. А може й зовсім писати як македонці? Вживання вами слова громада як синоніма в тілі статей не зовсім зважене. Слід віддати перевагу одному із них. Але здається українське громада непридатне до вживання щодо адмінодиниць бо стосується більше людських спільнот. --Bulka UA (обговорення) 16:48, 4 лютого 2013 (UTC)
Тоді я, згідно вашої поради, притримуватимуся написання «община» (близьке мовно та ще й, як адміністративно-юридичне вживання - терміну), а вже в статтях про села (які доволі часто мають жорстку етнічну чи кланову складову) - помічатиму: «громада» - як певна спільнота (етнічна, фахова). Дякую, що допомогли мені розібратися (гех, доведеться ще й на сайті-блозі все виправляти.... чому я раніше не поспитала...)--Даринка Когутяк (обговорення) 20:33, 4 лютого 2013 (UTC)

Доброго дня! Щойно помітив, що маємо тепер Прилеп (община) і місто Прілеп. Напевно має бути "і", бо на географічні назви наче правило дев'ятки не поширюється. --А1 00:11, 8 лютого 2013 (UTC)

Дядьку Андрію (тато казав що Вас так звуть, і ви теж музикант, і дуже-дуже вправний, може і я колись така буду...), дякую, що звернули увагу на таку недоречність, але я не можу нічим зарадити, бо, що не напишу пан Вальдимар перейменовує - майже не пояснюючи, видно він тут головний спеціаліст по правопису і він краще знає за македонців і українських перекладачів: що споконвічна Бітола має стати бИтолою, Демір Хісар - Демир Хисаром - мій абсолютний слух (як каже вчителька) не витримує такої "милозвучності", а Старо-Нагорічане з однієї гори в низині річки перенесли .... кудись... нагорИчани... Бабця-похресна моя каже, що "ми українці з великого розуму - робимо ще більші помилки-покручі"... Признаюся чесно, гряди-годи, шкодую, що взялася за цю тему.... писала собі би про письменників та музику і менше би нервувалася.... але тато каже, що без своїх власних ґуль - не наберешся досвіду..... ось і товчуть мені трохи "вікі-ґуль" - деколи і нізащо....
Сподіваюся, що у вікі-музиці такого не буде (ще десяток общин і почну писати про македонську музику), дякую вам за розуміння і підтримку, сподіваюся на плідну співпрацю... з повагою--Даринка Когутяк (обговорення) 11:31, 8 лютого 2013 (UTC)

Файл:Даринка на сторінку.jpg[ред. код]

Привіт. Зверніть увагу, що я був змушений був номінувати сабжевий файл, як такий, що не використовується у статтях згідно з одного з ключових правил Вікіпедії ВП:ЧНЄВ: «Вікіпедія — не колекція посилань, зображень чи мультимедійних файлів» і «Вікіпедія — не блог» (ВП:НЕКАТАЛОГ). --Baseобг.вн. 13:56, 8 лютого 2013 (UTC) Сторінка номінації Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/8_лютого_2013#Файл:Даринка на сторінку.jpg --Baseобг.вн. 14:01, 8 лютого 2013 (UTC)

Дякую, що звернули увагу на цю мою фотку, то було давно, як тільки починала освоюватися у вікіпедії, поставила її. Я не знала, що таке робити заборонено, крім того, ще не знала, як поводитися: загружати, ліцензії та інше.... тато по телефону щось пояснював... тому може криво чи неправильно вийшло. Признаюся чесно, я й досі не знаю як поводитися з фотографіями, тому боюся щось погано зробити, а якщо правильно буде її видалити... то нехай дядьки адміністратори те зроблять.--Даринка Когутяк (обговорення) 19:39, 8 лютого 2013 (UTC)

Вітаю, Даринко! Поставте, будь-ласка, на цей файл, наприклад, |Ліцензія={{Cc-by-sa-3.0}} чи яку Ви вважаєте за потрібне. А про видалення файлу є й інші думки на вказаній вище сторінці номінації. Вітання татові Зенку! Побратиме, моє шанування!-- Володимир Ф 17:57, 8 лютого 2013 (UTC)

Дядьку Володимире, дякую, що помагаєте мені і ще більше дякую за рекомендацію, якщо доцільно для вікіпедії (і дядьки позволять) - я спробую поставити той шаблон-ліцензію (правда такого ще не робила - аби криво не вийшло). Татові обов'язково передам ваші вітання, хоч і його мало бачу: він у роз'їздах - воює з "покращувачами" і жартує, «що залишив укр-вікі на мене, може часи Руїни подолаємо, то буде час на творчість» (правда, любить таки почитувати укр-вікі - бо час від часу мені щось та й нарадить). Щиро дякую Вам, дядьку Володимире, за підтримку і моє, з батьком, Вам пошанування --Даринка Когутяк (обговорення) 19:39, 8 лютого 2013 (UTC)
Ну до чого вже та Даринка чемна дитина як кажуть в нас в Галичині )! Ото ще уточнюся по зміні опису фото: |Джерело=власне фото (було власна). Ну і ще про лівий куточок світлини — Фотостудія Позитив, то що тато в фотошопі написав? Бо судячи з Метадані файла — це цифрове зображення з фотокамери, а не скан паперового фото. В принципі можна обрізати частину фото з підписом чи забрати підпис у фотошопі, щоб не виникало зайвих питань з авторством фото. Шануймося, бо ми того варті! -- Володимир Ф 20:11, 8 лютого 2013 (UTC)
Та яка чемна, коли ось яке начудила). З татом зізвонилася (і він дуже вам радий і переказував, що ще десь у Львові ще буде нагода зустрітися, і можливо на моєму, з братом, різдвяному концерті поміж нашими дідухами, павучками та витинанками - а поки що наказував переслати Вам трохи балканського привіту), а ще він пообіцяв завтра зранку перезвонити та настановити, як учиняти (правда, знову, по телфону).
А про ту горемичну фотографію: їх в той день більше 50 зробили: спершу до концерту, потім на концерті, потім ще окремо в студії... до речі, нарадила пані-кравчиня (вона минулого року у Києві на днях моди виставлялася) - то вона хотіла якось так себе розрекламувати, похвалитися своєю роботою, а мама не була проти - чому б не помогти файній майстрині, так і зі студією її подружки, яка з нею макіяжі, на спілку, робила... вона хотіла віддячитися, а мама й собі не проти розрекламувати в буклетах свою подружку - бо хорощий фотограф.... А ж тепер маю через те мороку, присікалися дядьки... Треба ж було мені першим відкрити файлик з портфоліо і загрузити одну з перших фотографій.... Та я просто гадала, що в українській навчальній енциклопедії давати фотографії в купальниках чи за весільними столами... якось невдобно - тому краще підходили фотографії офіційні і з вишивкою українською.... І, як тато каже: "хотіла на краще, вийшло... як завжди". Та невже дядьки гадали, що це крадене чи заборонена фотографія і я її виставляла би з логотипом????? і навіть не вирізала з мертвого поля (того значка)....
Дядьку Володимире, дякую Вам за розуміння та підтримку і будемо шануватися --Даринка Когутяк (обговорення) 20:59, 8 лютого 2013 (UTC)
Дякую за детальне роз'яснення, окреме велике дякую за чудову пісню! З татом радий буду зустрітися. Всіляких гараздів!-- Володимир Ф 06:54, 9 лютого 2013 (UTC)

Ти у нас тепер знаменитість! ;-)[ред. код]

Привіт, Даринко! Я вчора читав лекцію по вікіпедії у чернігівській школі. Ну і показував учням твоє фото для того, щоб вони розуміли, що і ВОНИ можуть редагувати вікіпедію, а не тільки дорослі дядьки. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 03:59, 14 лютого 2013 (UTC)

Дядьку Nickispeaki, вдячна за рекламу, мою:), я й сама пропагую вікі у себе в школі, правда більше серед вчительок, але вони кажуть, що у них "катастрофічно часу не має".... так ніби то вони: за день по 7 різних! уроків вчать, на спортивні гуртки біжать, на гітарі-фортепіані грають, та ще й встигають на дискотеку злітати і в вКонтактах години дві посидіти... Тому ті, хто встигає за всім, то встигне й трішки в укр-вікі щось вписати... Сама от сусідку заагітувала, правда вона не часто пише, але то лише початок. Тому, дядьку Nickispeaki, дякую Вам за добре слово і бажаю плідної вікі-праці! --Даринка Когутяк (обговорення) 08:41, 14 лютого 2013 (UTC)

Технічний момент[ред. код]

Доброго дня, Даринко! Переглянув статтю Музична культура Республіки Македонії. Там є низка вікіфікацій на сторінки неоднозначностей (Болгарське царство, Македонія, Гармоніка та ін.). Аби їх відразу бачити треба включити спеціальну підпрограмку: для цього треба увімкнути у налаштуваннях (зверху ліворуч на сторінці користувача), у вкладці додатки (передостання зверху), у розділі перегляд функцію виділяє червоним тлом посилання на неоднозначності (поставити «галочку» і тиснути «зберегти конфігурацію» внизу). --Pavlo1 (обговорення) 10:26, 18 лютого 2013 (UTC)

Дуже-дуже дякую, дядьку Павле, Ви мене знову виручаєте. Зробила за Вашими порадами і тепер буде легше на руки та й таких помилок не допускатиму.--Даринка Когутяк (обговорення) 11:29, 18 лютого 2013 (UTC)
Привіт. Є ще пару моментів. Я підправив оформлення перших п'яти приміток у відповідності з «тутешніми манерами». Сподіваюсь, інші сама виправиш за зразком. І ще, дрібниця на майбутнє: коли закінчуєш писати великий шмат тексту, перед збереженням тисни клавішу вікіфікатора на верхній панелі кнопка ["/«]. На перший погляд нічого не міняється, але то на перший погляд ). Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 08:37, 19 лютого 2013 (UTC) P.S. І не переймайся, що голосів «за» поки нема. В перший день голосують ті, кому читати ліньки.
Дякую за пораду (не люблю слово підказка, бо і сама в школі майже не підказую). Почала користатися нею. Та й за голоси не переймаюся надто, то більше бабця дивується). Вибачайте, що не відписала одразу, просто пішла дошколи (після тижневого грипування-байдикування) - тому навалилося купу контрольних та концертів, і на вікі часу зараз ледь-ледь вистача. З повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 19:10, 20 лютого 2013 (UTC)
Ну, ти в тата пішла ))) Інколи, коли хочеться жбурнути тарілку об підлогу, краще взяти паузу — аби емоції вляглися. А потім, коли охолонеш, з холодною головою обґрунтувати свою точку зору ;) --Pavlo1 (обговорення) 09:20, 21 лютого 2013 (UTC)
Таки татова, правда Ви ще емоційності моєї мами не бачили))). Так, я вчора була на дуже позитивних емоціях, а коли побачила, що тітка, яка палець об палець не вдарила, аби запитатися, що і як малося на увазі, а одразу ж прийнялася за голосування, навіть добре не перечитавши статті.... Бо вона тоді би побачила в джерелах як македонці чи болгари, чи навіть англійці пишуть собі Македонія, зовсім не уточнюючи яка. А я за те, що всюди виправляла на республіку, або македонську територію, землю, край - стала брехинею та наклепницею. А це я ще не давала пунктів: Патріотична музика Македонії, музика етносів Македонії, танці, а пункт про музику-діаспори зовсім вичистила - забравши страшний радикалізм та антигрецькі настрої! А та пані на мене визвірилася, що я Македонського слов'янином зробила - та хоч би десь показала, де я таку дурню писала, але такого не має, ніде. І тато правий - та пані мститься, тому їй нічого я не роз'ясню (та ще й така от школярка, і такій пані?)--Даринка Когутяк (обговорення) 13:13, 21 лютого 2013 (UTC)

Знову я з вікіпримочками. Там де NickK каже, що зноски мають іти не на YouTube він частково має рацію. Для зовнішніх медіафайлів є одна штука: див. як приклад сюди. Такий бокс(и) можна розміщувати внизу, як тут, або в безпосередньо в тексті розділів. Подумай, може згодиться. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 18:11, 21 лютого 2013 (UTC)

Дякую Вам за пораду, неодмінно скористаюся, єдине от міркую, що тоді не вийде зробити це через виноски, а я саме хотіла показати у тих примітках - ті особливості музики чи самі музичні композиції. На зовнішніх посиланнязх це обов'язково зроблю, а з примітками - може ще залишити, як гадаєте?--Даринка Когутяк (обговорення) 18:28, 21 лютого 2013 (UTC)
Є ще такий варіант: можна розділити виноски-посилання на джерела і посилання додаткові. Я якось було ось так робив. Технічно це реалізується ось так:
<ref group="refs">Посилання</ref> <ref group="notes">Примітка</ref> === Посилання === {{reflist|group=refs}} === Примітки === {{reflist|group=notes}}
Якщо не зрозуміло, скажеш — допоможу, але вже не сьогодні--Pavlo1 (обговорення) 18:44, 21 лютого 2013 (UTC)
Мені подобається, як Ви зробили в тій статті, спробую ввечері поекспериментувати.--Даринка Когутяк (обговорення) 18:54, 21 лютого 2013 (UTC)

Не треба здаватись[ред. код]

Продублював номінацію в добрі статті, з боязні, що там не прочитаєте. Не треба здаватись: тут так вчать плавати, кидаючи з розгону на глибоку воду. Великі дядьки хочуть досконалості зразу й негайно в когось, забуваючи, що хтось їх вчив писати перші літери, а перед тим ще рисочки й гачечки. Ім заздрісно, що вийшла хороша стаття не у них. Тому шукають всілякі огріхи, загострюють на них увагу, вживають невідомі для новичка слова типу ОД, АП, Дизамбіг, пробуючи залякати, переконати, що Вам (і не тільки) тут робити нічого, хіба дрібні правки, як вікігному. Ваша капітуляція їм на руку. Почитайте статтю віківампір і зрозумієте. Але Ви самі зауважили, є й інша частина спільноти, яка рада новачкам, допоможе порадою й прикладом. На особистому досвіді переконався, таких, принаймі поки що, тут більше. Орієнтуйтесь на них, з часом навчитесь давати відкоша. Тепер спокійно поверніться ще раз до статті про віківампіра, прочитайте про всю фауну вікіпедії, може десь зустрінете свої риси, чи осіб, з якими Вам комфортно. З повагою, --ROMANTYS (обговорення)--ROMANTYS 10:12, 21 лютого 2013 (UTC)

Дядьку Романе (якщо я правильно розшифрувала нік-нейм, якщо ні - то дуже пререпрошуюся), щиро дякую Вам за розуміння та напутні слова. Ні, я вступатися з укр-вікі ще не надумала - просто збавлю свої вікі-оберти: писатиму менше та якісь дрібязки. Присвячу себе більше своїй Хатці-читальні чи іншими сайтам (навіть мамі і дядькові Живко допоможу з українсько-македонським). А ще буду дружити з приязними та добрими вікі-друзями (такими, як Ви), а з віківампірів - насміхатимуся, знайдуся як:). ROMANTYS, дякую Вам за поради та приязнь, з повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 13:26, 21 лютого 2013 (UTC)
Пані Даринко!
Додам іще й від себе, під тією ж вивіскою: не треба...
Пані Даринко, як би ж то Ви жили у той час, коли на компьютері вручну треба було визначати приоритети завдань, що їх виконує машина, то Вас би машина навчила бути більш терплячою і вірно визначати приорітети. Перше: Яка мета? — Створити статтю на улюблену вами тему. Важливо: Ви маєте тему, а вона не у всякій голові зароджується. Друге: Є матеріал? — Очевидно, що є. Третє: Є бажання? — Є! Четверте: Сили є? Вміння є? Достатня підготовка є? — Оцініть себе самі! П'яте: Як є усе те, що потрібно для того, щоб досягти мети — до роботи! А вже далі — всілякі «номінації», «обговорення», «претензії», «іще якісь-то там дурниці...» — то вже все пусте. Не буває зовсім гладкої дороги. І життя — то терниста нива, по якій не пройдеш не вколовшись. А емоції — свої, та й інших — побережіть до кращих часів. І не йдіть туди, куди Вас штовхають різні агресори, яким щось там застить очі — чи то особиста неприязнь, чи то якісь вади... Невдячна справа когось-то оцінювати. Та й то — коли характеризуєш іншого, то говориш і про себе. Наші «адміністратори», та ті, що при них, часто про це забувають.
Так що висновок — вперед! І ми переможемо!--Ejensyd (обговорення) 13:42, 21 лютого 2013 (UTC)
Дякую, намагатимуся дотриматися Ваших порад. Єдине от, що, тато вчив на відверту брехню та агресію - давати здачі (я в школі не дозвола сісти мені на голову неукам - мажорам). А от з номінаціями - а ну їх... хотіла, як на краще, потішити македонців та дядьків з якими працювала в тому тижні, а вийшло... ви добре підмітили, що я вчора була емоційна (більше від позитивних емоцій), а потім отримала на горіхи за свою ініціативу (як Ви вказали за один їз пріоритетів) - але мета моя залишиться непорушною.... тільки за довший час її доведеться проходити. Та, слава богу, ще є школа, музика, друзі і пізнала ще більше приязних вікі-друзів, як кажуть - друзі пізнаються в біді (добавлю - в суперечці). Дядьку Ejensyd, дякую Вам за приязні і добрі слова, з повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 13:56, 21 лютого 2013 (UTC)
Тримайтеся, шануйтеся! А на цьому фронті - вже четверте століття війна йде. І як би вони не сподівалися - нас не переможуть!--Ejensyd (обговорення) 17:54, 21 лютого 2013 (UTC)
Збавляти обертів не треба: якраз для того вампіри кусають, що випити кров й людина захворіла на апатію. Зичу читати скоро наступні Ваші статті.

P.S. Ви правильно мене «розшифрували». :-) Зовуть Роман. А «TYS» — частинка прізвища, й в цілому нік ще з тих часів, коли й поняття такого, «НІК», не знали. Як вірно пише Ejensyd, були часи, коли «на компьютері вручну треба було визначати приоритети завдань, що їх виконує машина», машина була одна, завдань-задач у неї багато (тільки 25 навчальних від твоїх одногрупників, а ще ж інші студенти, викладачі, наукові співробітники), і щоб не загубити у купі рішень СВОЮ-єдину задачу (а деколи, тихцем, попри заборону, й кілька), кожен давав своїй програмі ім'я, по якому міг швидко її виловити у загальній масі. З тих часів залишилось. Подобається. Наче римлянин...--ROMANTYS 13:03, 22 лютого 2013 (UTC)

Дарино! Нагадую мою пораду розділом вище! І не думайте, що у вікіпедії ховаються вороги. Це, швидше, опоненти. Не треба зриватися на емоції, відповідати звинуваченням на звинувачення. Треба виважено доказувати свою правоту і хиби «противника». Це складно. Але саме так діють цивілізовані люди. Давай краще працювати над статтею, адже її читають не тільки редактори, а і сотні інших інтернет-користувачів. Поглянь сюди ;) --Pavlo1 (обговорення) 18:23, 22 лютого 2013 (UTC)
Все, все - я уже відволіклася (ось про Дністер перечитала, щось ще добавлю), просто не могла утриматися і застосувати татову настанову для брата: «якщо налетіли пси, то треба дати відкоша найсильнішому-найзапеклішому - тоді і всі решту розбіжаться» (тому невтрималася, бо неочікувала, що той дядько прийде, а перед тим навіть палець-об-палець не вдарив, щоб дрібничку якусь виправити, а тут одразу ж зі своїм глобальним висновком). Іду спробую відеоролики оформляти, мені вони дуже імпонують. А ще треба давно заготовлений текст про танці долучити до статті. Дякую Вам за поради, і що утримуєте мене від емоціних дурниць --Даринка Когутяк (обговорення) 18:41, 22 лютого 2013 (UTC)

Леб и сол[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. там, думаю, дядько base саме про цей невільний файл говорив ред.№ 11744077. замінила його на фото гурту. а Ви їх слухаєте? Леб и сол, маю на увазі. якщо так, і якщо буде час/бажання/натхнення, добре було б статті про їхні альбоми створити. хоча б про ці два Файл:Леб и сол (албум).jpg та Файл:Као Какао.jpg. ну, то таке) успіхів --アンタナナ 08:01, 22 лютого 2013 (UTC)

Біжу на музику, але Вам, тітко antanana, з радістю відповім. Аналогічно й запитаю Вас, а Ви Океан Ельзи слухаєте, так «Леб і сол» в десять раз круче (музично) за наш Славковий гурт, такого рівня гітаристів (за татовими словами) в Україні не має і не було (а він в музиці відколи здружився, в нашому Косово, ще з Назарієм Яремчуком). Верталися відти, і тато казав, що то його мрія би збулася, якби в Україні зробив концерт: «Леб і сол» + «Кому вниз» + «thoMPson» + «Океан Єльзи» - потім би жоден тазік-Кіркоров до нас не приїздив би. --Даринка Когутяк (обговорення) 13:28, 22 лютого 2013 (UTC)
не слухаю)) я не дуже на українській естраді знаюся. як і на російській. чи ще якійсь )) тому й шукаю тих, кого можна було б «сподвигнуть» щось про це написать. раз самій не надто цікаво^^ --アンタナナ 15:39, 22 лютого 2013 (UTC)
Було би натхнення та по-менше критиканів (з сімомам помилками в двох рядочках:) — то обов'язково розпишу дискографію більшості відомих македонських музикантів (а ще би де часу викроїти?). А Вам велике дякую, що підчистили мої криві вікі-фото-руці.--Даринка Когутяк (обговорення) 13:32, 22 лютого 2013 (UTC)
просто ці файлики варто б вилучити було — вони не зовсім відповідають правилам. але якщо написать статті про самі альбоми — вони могли б там «жить». от і шукаю «добру душу» ) --アンタナナ 15:39, 22 лютого 2013 (UTC)

Про Дністер[ред. код]

Привіт, Даринко! Тут щодо статті про наш коханий Дністер. Ви мені писали побажання дещо доробити/написати, а ще пан MaryankoD слушно зауважив, що зовсім відсутня інформація «Дністер у культурі». Знаєте, тут (у цій темі) я не того, не дуже. А ще трохи не маю часу. Може так, на майбутнє: якби ви допомогли, адже культура (музика тощо) — це ВАШЕ! (вам і бабця може допомогти). А тоді сміливо додавайте до статті про Дністер. Заздалегідь дякую. З повагою --MSha (обговорення) 20:45, 28 лютого 2013 (UTC)

Дякую за нагадування, дядьку MSha, бо з тими концертами - забігалася, ледве встигаю за усім. Та обіцянку пам'ятаю, спробую завтра почати щось писати і так впродовж неділі (бо фотографії уже підготовила, ще би Раковецький замок на фоні Дністра знайти). А сьогодні та завтра ще допрацюю музику Македонії (розставляючи посилання та трішки інформації). З повагою --Даринка Когутяк (обговорення) 19:29, 28 лютого 2013 (UTC)

Мости Дністра[ред. код]

Привіт пані Даринко. Я б хотів написати хорошу статтю про мости Дністра або про якийсь окремий міст (планував про Нижнівський, але матеріалів нема достатньо). Тому, якщо у Вас є якась інформація, матеріали, буду дуже вдячний за їх надання, якщо зможете Ig2000.

Лишилися татові фото з Незвисько-Лука-Мосту (навіть позвоню татові і бабці з Городенківщини, які мають дуже цікаву історію будови моста - героя-соц праці Марії Скіцько (сусідки моєї бабусі, і родички з Тишковець). Та на це треба два-три дні (бо мушу таки закінчити Музику македонську - і одразу ж Вам помагатиму, по Дністру).--Даринка Когутяк (обговорення) 21:49, 28 лютого 2013 (UTC)
Ось перше зоображення моста через Дністер
А ось друге зображення - уже самого мосту
А це вже сам - виїзд на міст
І наприкінці - вигляд з мосту Дністровського каньйону (поблизу села Незвисько)
Дядьку Ig2000 - ось і переслала Вам фотографії (є і кращі, але там ми з родиною, а раз вони особисті, то залишу їх собі). Ще треба буде до стрийкового комп'ютера добратися - там і Нижнівські і інші Дністровсьькі фото мають бути (бо він рибалка - затятий). А історію, Луківського мосту - напишу пізніше, бо дуже заклопотана концертами та ще й на конкурс бандуристів відібрали і все навалилося на початок березня. З повагою--Даринка Когутяк (обговорення) 12:28, 3 березня 2013 (UTC)

Ig2000 Дякую Вам за надану інформацію, чекатиму нових матеріалів, якщо будуть. Щодо ніка, я не 2000 року народження, старший. Також запрошую Вас у групу на Фуйсбук-https://www.facebook.com/groups/467621889918214/, котра має на меті пропагувати поширення української мови, шляхом написання нових статтей у Вікіпедію.

Щодо флейти[ред. код]

Вітаю :) зараз інфо про цю флейту лише побіжно згадується. Не дуже довіряю гуглоперекладачу, а Ви, наче, добре розумієте південнослов'янські мови. Додайте, буд ласка, найбільш точний вірогідний вік флейти, якщо можливо, та вікі-посиання на місце знахідки. Ця деталь давала в більш чітке уявлення за загальне перші згадки. Дякую наперед. --Erud (обг.) 23:16, 4 березня 2013 (UTC)

Вибачаюся, але до 20 числа маю через день по концерту чи виступу (а той і по два, разом з братом) - тому дуже обмежена в часі і аж після 20 березня матиму зо 6-8 днів - тоді допрацьовуватиму статтю. Щоби розвіяти ваші сумніви, ось детальніший текст про цей археологічний артефакт, крім того, можна з впевністю говорити про тривалі перебуванні людських культур в межех теперішньої республіки Македонії (і стоянки залізної доби і неолітичні). Для прикладу обсерваторія Кокіно та знахідки древніх культур довкола неї. Тому частина ваших редагувань (в тому, що вичеркнули «до-еллінські згадки») - є поспішними. На жаль, я зараз не маю часу та й бажання (через брехню та безглузді домагання до моєї праці) щоби дописувати статтю (хоча... якісь кусочки на 10-15 хвилин - спробую). Я свідома того, що всім не угодиш і взірцевою статтю - не назвеш... але намагалася створити щось якісне та оригінальне (принаймі, не списувала безбожно, як тут заведено). Дякувати тим вікі-дядькам - справжнім доброзичливцям та моїм наставникам - вийшло добре (мамі, навіть, з посольства дзвонили) - і я цим дуже задоволена.... а всі ваші відзнаки та умови ... нехай залишаються при тих, що заради них тут перебуває. --Даринка Когутяк (обговорення) 19:53, 5 березня 2013 (UTC)

Забув одну маленьку справу[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За наполегливу працю над статтею Музична культура Республіки Македонії і добре зроблену роботу.

За часів СРСР була таке звання Герой Радянського Союзу. Того, хто його заслуговував, нагороджували відразу двома нагородами: Зіркою Героя і найвищим державним орденом (чому то довго пояснювати — ідеологія). Так от, ти мужньо трудилася над статтею і гідно відстоювала її в дискусії з опонентами. То і нагорода має бути відповідною: зірочка «доброї» статті і особиста віківідзнака. -- Pavlo1 (обговорення) 19:36, 5 березня 2013 (UTC)

P.S. Не бери близько до серця те, що роблять зі статтею «досвідчені користувачі». Така специфіка вільної енциклопедії — тут «кожен ховраха агроном». А у «дорослих» комплексів і забобонів ще більше ніж в твоєму віці. Хай тішаться. Стаття така ґрунтовна, що ні Erud, ні Ahonc, кожен зі своїм суб'єктивним баченням вікінейтральності, «підпилявши» пару абзаців її вже не зпохаблять. Наснаги! Я, нажаль, змушений покинути вікіпедію. То якщо потрібна допомога — пиши мені на ел.пошту: ліворуч на моїй сторінці є посилання «Надіслати листа».

Безмежно Вам вдячна, Ви як завжди вчасно... бо вже хотіла дядька Ніка "порадувати" - бо він таки перечепився за вікі-голоблю, через свої уявлення, що всі довкола дурять (видко по собі міряє:). Але, залишу то все на його совісті... Я й сама зараз у вікіпедії - лише на 10 хвильок можу заскочити, що мало не щодня концерти, виступи, репетиції .... і так до 20 числа, аж тоді продовжу і македонську й дністровську тематику. Я трішки переглянула ваші, дядьку Павле цікаві статті, тому хотіла вам, в знак подяки, відіслати нещодавно віднайдений матеріал про цілком забутого українського патріота. Тато дуже тішився, як вперше його перечитав, гадаю і Ви теж пізнаєте щось цікаве.... до речі, писала-дошукувала той матеріал саме в час коли тіпали мене у вікіпедії, і саме доля цього українського патріота змушувала мене не поступатися, то черговий приклад із життя (як тато завше каже). Дякую Вам за розуміння і наснаги Вам у житті та творчості --Даринка Когутяк (обговорення) 20:03, 5 березня 2013 (UTC)
Tin of condensed milk.jpg
Доливаю від себе, рідко який студент консерваторії зміг би так написати, молодець! --А1 22:47, 6 березня 2013 (UTC)
Вітаю з «Доброю». Тішуся, що там є й мій маленький внесок. Наснаги. З повагою, --ROMANTYS 10:33, 10 березня 2013 (UTC)
Дякую і Вам, дядьку Романе та дядьку Андрію, без вашого наставництва в мене не вийшло би встояти. Дуже-дуже Вам вдячна і обіцяюся, ще не раз Вас подивувати, чимось цікавеньким. З повагою та шаною --Даринка Когутяк (обговорення) 12:28, 10 березня 2013 (UTC)
Даринко, я також хочу приєднатися до привітань! Коли я запропонував провести тиждень, то навіть гадки не мав що розкриються такі таланти та буде написана така чудова стаття! Ще раз вітаю!!! --visem (обговорення) 21:12, 10 березня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 21:30, 13 березня 2013 (UTC)

Почув зойк круглої відмінниці[ред. код]

Добридень, Даринко!

Я випадково почув, як якась дівчина зойкнула «яй!!!», прибіг рятувати, аж бачу, то ти, Дариночка, по дорозі повчаєш дядьків з Вікіпедії: «яй кругла відмінниця у музичній і загальній школі». Я теж свого часу завжди був відмінником у школі й навіть у МДУ (туди був такий конкурс, що на першому екзамені два золотих медалісти із моєї школи двійки отримали). То ж так приємно мені стало тебе, сучасну відмінницю зустріти.

Й такий сором пройняв, як почув від тебе серйозну догану: «чи може так бути в українській мові, щоби назви і навіть чужі імена так сильно спотворювалися».

Зирк, а ти в одному лише абзаці три з гачком помилки у словах зробила, і то не рахуючи стилістики. Думав вказати, аж читаю, що тобі, бач, «шкода свого часу». Мабуть, тому й текст вичитувати не стала, дядьки та тітки у Вікіпедії стерплять, головне, щоб донести їм десь почуте розумне слово про мову.

То я тобі влаштую маленький іспит.

Дві помилки у тебе механічні, ти їх зробила, бо дуже поспішала на музику, їх відразу видно. А от чи знайдеш третю, справжню свою помилку посередині слова, подивимося. Про стилістику мовчу, то вже надто складно.

Як не знайдеш, то чесно скажу, що оцінки тобі завищують з поваги до бабусь, відмінників освіти, і до батька, він у тебе непересічна людина. І може, те, що ти десь від когось почула про мову, ти так само, поспішаючи, переплутала, як літери у слові. Буває …

З повагою до твоїх бабусь, батька і до тебе, дядько Юpiй Владиславович Дзядuк в), 11:02, 19 березня 2013 (UTC).

Дякую за пораду та навчання, дядьку Юрію. Я тільки не зрозуміла в якому тексті напомилялася, бо усвідомлюю, що ще багато помилок допускаю - особливо в коментарях (які я пишу, зчаста, нашвидкоруч - в паузах між навчанням чи якоюсь роботою). Якщо ж Ви мали на увазі мій коментар дядькові Якудзі, то там я допустилася більше 3-х помилок. Завтра їх поправлю (таким чином спробую впоратися з Вашим завданням) якщо Ви це мали на увазі - бо сьогодні хочу ще дописати статтю (маю вже заготовлену текстівку). Ще раз висловлюю Вам дяку за науку, намагатимуся виправдати Ваші сплодівання. --Даринка Когутяк (обговорення) 19:57, 19 березня 2013 (UTC)
 • Доброго ранку, Даринко! Коли ж настане твоє «завтра»? Мені дуже подобаються твої статті, твоя жага передати свої знання. Але у Вікіпедії (як і у житті) найменша недбалість може бути небезпечною. Особливо, якщо ти кращий автор, деякі критики стають особливо злі та прискіпливі. Написав тобі листа. Те, що я у ньому написав, наче легке щеплення, яке має на меті зберегти від тяжких недуг. Коли щось не зрозумієш, поклич батька чи бабусь. Гадаю, що для мене з кожним разом буде все більшою насолодою читати твої статті, які вже й зараз дуже цікаві. З щирою повагою, — дідусь Юpiй (Дзядuк) в), 09:42, 31 березня 2013 (UTC).
Дядьку Dzyadyk, вибачте що не відповідала і не поправила текстівку — тато заборонив на місяць вікі, тож це моє "завтра" розтягнулося.... бо справді, мала за майже два місяці майже 30 концертів та різних виступів, а ще 5 конкурсів (в трьох виявилася найпершою) а ще день народження і.... весна.... тож аж тепер, з початком травня, починаю редагувати укр-віки.... і обов'язково пройду Ваш тест.... ні не Ваш, а виправлю свого емоційного допису..... А Вам зичу успіхів і всього найкращого...--Даринка Когутяк (обговорення) 14:01, 5 травня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у проекті[ред. код]

--Helgi (обговорення) 11:12, 30 березня 2013 (UTC)

дякую, дядьку Helgi, років через 5 може й стане в нагоді, але зараз я більше тішуся літературою...... а от батькові перекажу, бо йому за першою освітою ця тема має бути близька (принаймні бачила світлини, як він з якимсь приладами по горах лазив:). Гараздів Вам і творчих звершень! --Даринка Когутяк (обговорення) 21:39, 30 березня 2013 (UTC)

Сом звичайний[ред. код]

Вітаю тебе Даринко!

Пишу стосовно твого внеску до статті про сома. На сторінці голосування цей внесок розцінили як оригінальні дослідження, тому їх слід переробити. Оскільки внесені вони були під час голосування, то я пропоную перенести розділи "Сом у народних переказах" і "Сом у літературі" на сторінку обговорення, там доробити, а потім перенести на основну сторінки. Зроби це будь ласка. Дякую! З повагою. --Yuriy Kvach (обговорення) 11:43, 30 березня 2013 (UTC)

Дядьку Юрію, я дуже перепрошуюся, що Вам нашкодила, не знала, що слова апостола Куйбіди важливіші за класика української літератури (письменника, новеліста, сатирика). Тому я забрала той текст - раз найшлися ті хто мене обізвали "покращувачкою"... то нехай пишуть... аби лише не списували, безбожно, ще за якимсь Апостолом:):)--Даринка Когутяк (обговорення) 20:50, 30 березня 2013 (UTC)
Дариночко! Мені шкода що дискусія перейшла в таке русло. Я все ж таки хотів би, щоб ви переробили цей текст, щоб до нього не було претензій. Бо інформація цікава. З повагою. --Yuriy Kvach (обговорення) 11:36, 1 квітня 2013 (UTC)
Дядьку Ykvach, дякую за пораду, якось пізніше, я підправлю ту текстівку, саме в часі уроків біології, бо бачу, що є дядьки, що люблять, як ті курки, по-порпатися і лишити напризволяще розриту грядку.... а там хоч трава не рости:)... А Вам зичу успіхів і всього найкращого...

Привіт![ред. код]

Доброго часу доби, Даринко! Не полюбляю свари у проекті, проте й не моя справа розбиратися хто правий. Особисто до тебе маю наступні слова:

 • Ти мабуть забула гімн УПА? -- Не для того ми створюємо Вікі, щоб чути слова подяки.
 • Ще, на Кавказі є файне прислів'я: "Лишь джихад и жизнь ясна". Поміркуй, можливо це прислів'я стане тобі у нагоді.-- З повагою --Zvr (обговорення) 15:36, 29 квітня 2013 (UTC)
Дядльку Zvr, дякую Вам за напутнє, буду притримуватися ваших настанов, до того ж, на 10-30% в мені ще й кавказької крові течі, тож тому я така..... вперта й емоційна:)... і "воювати" по-упівськи від татка і його предків навчилась. А проект я не залишатиму, бо маю багато цікавих ідей та задумів щодо нього, і свідома того.... що ті посіпаки, буквоїди, це як надокучливі мухи, але й без них ніяк:) на те вона природа, досконало створена Богом - урівноважує різні людські і божі створіння..... Дякую Вам за поради і Вам зичу всього найкращого...--Даринка Когутяк (обговорення) 13:52, 5 травня 2013 (UTC)
Христос Воскрес! Радий знову бачити Тебе у вікі. Моя маленька допомога в доведенні твоєї статті до «доброї» надихнула мене самому спробувати щось таке. Захотілося серйозно повоювати зі «злими дядьками». І хоча зі статтею «Месники» не вийшло, голосування було «одноголосним» (вони, певно, проспали) й сама стаття зараз на головній сторінці укрвікі, відвів душу на номінації списку до неї в «вибрані», яка ще триває. Так що вчися воювати. З повагою,--ROMANTYS 19:24, 22 травня 2013 (UTC)
Воїстину воскрес!!! Дядьку Романе, не переставатиму дякувати Вам за підтримку та допомогу. Я тільки-но зібралася, перед сном, навідатися до вас на сторінку й подякувати за статтю Месники (УПА) (за яку дуже хотіла Вам подякувати моя бабця Марта - дисидентка, із вивезених). Тож пересилаю Вам подяку від моєї Бабусі, тата та й від себе (хоч не все ще я усвідомлюю з того, перечитаного - але тато казав: «головне, щоби суть закарбувалася - потім, підросту, й знатиму де знайти й перечитати уже детальніше»). На жаль, я не встигла приєднатися до когорти тих, хто Вас хвалили за дуже гарну роботу (татові дала обіцянку - більше уваги приділити навчанню та музиці - тепер уже все відмінно вийшло, і навертаюся до вікі) - тож доведеться мені, за вашими настановами і підтримки, теж засучити рукава (написати добру статтю, може і не одну), та й повоювати:).... і таким чином бути гідною одного з моїх вікі-настаників. Ще раз дякую Вам за підтримку і сподіваюся виправдати Ваші надії щодо мене, і зичу Вам всього найкращого...
Ця тема просто мені близька, як тобі музика. Моя мама дитиною депортована з Закерзоння, хіба з Сяноччини. А коли відчуваєш серцем, то й працювати легше. А ще трохи заїло, що в поляків, хоч невелика, але стаття є, а в нас відсутня навіть згадка. Й джерела написання гарні попались. А ще, якщо звернула увагу в голосуванні, всі, хто давав зауваження, допомагав їх виправити. Так що доброзичливих людей в вікі немало.--ROMANTYS 20:12, 22 травня 2013 (UTC)
Привіт, Даринко! Я без бійки не залишився. Нещодавно з двома вікі-користувачами написали фактично з нуля статтю Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940 й тепер, як три мушкетери, відбиваємся від гвардійців кардинала Табачника на кількох фронтах. (Правда, до цих пір не знаю, хто з нас Атос, Портос чи Араміс) ). Якщо цікаво — зайди, почитай, проголосуй, вислови свою думку на сторінці обговорення, перейменування, номінації на «добру». Це пропозиція, а аж ніяк не наказ «великого дядька» ).--ROMANTYS 17:54, 24 червня 2013 (UTC)
Дядьку Романе, дякую, що нагадали. Я ще мало знаю по цих історичних темах, але історія - улюблений предмет. Тож, я цю статтю більше читатиму, закарбовуватиму в своїй пам`яті. Але проголосую обов`язково, тільки нехай бабця Марта, добавить своїх аргументів, бо вона то пережила і її, з сім`єю, "визволителі" вивезли до Сибіру. Зичу Вам всього найкращого, --Даринка Когутяк (обговорення) 18:52, 24 червня 2013 (UTC)
Привіт! Чи читала статтю? Як відреагувала бабуся? Чи сподобалась? А Тобі? Наскільки я розумію, Когутяк Зенко Твій тато. Він, здається, досить доброзичливо поставився до статті на сторінці номінації на добру, але його голос не врахували, бо голосував незареєстрований. Його забанили чи це хтось писав під його ніком? Стиль, принаймі, дУУУже схожий. Спитай батька: якщо це був він, то ще раз його голос з власної сторінки на підтримку статті зайвим не буде. Власне, якщо більше ніхто не проголосує, то, згідно правил, цей один може бути вирішальним в підведенні голосування 5 липня й стаття зразу отримає статус «Доброї». З повагою, --ROMANTYS (обговорення) 16:35, 3 липня 2013 (UTC)
Щойно приїхала із села від бабусі, другої. Тож зараз же навідаюся на сторінку Добрих статей. Дядьку Романе, бабця дуже хвалила Вас за проведену роботу. Звичайно, вона хотіла щось додати, від себе, але потім сказала, що й так достатньо матеріалу і ні в одному академічному підручнику немає стільки інформації. Вона навіть найшла мені книжку історії 82 року випуску, а потім тета-бібліотекарша пригесла із запасників першу шкільну книжку Історії України - так там інформації, як кіт наплака та ще така брехлива. І я тепр точно погоджуюся з татом, що більшість уроків історії краще доповнювати, а то й повністю черпати, інформацією з української вікіпедії.
Що стосується татового голосування, то він так учинив, аби я не голосувала, бо ще не так знаюся в історії. Але, як бачите, «ті пси що на ваш караван гарчать» (люблю татові порівняння:) - і досі його не допускають до української вікіпедії — тому він проголосував із мобільного свого, десь з гір. Тато розказував, він дуже сильно їх присоромив, за те, що вони ходили за медальками та грамотами, падали на колінка та випрошували у найбільшого НЕУЧА України якісь цяцьки, він назвав їх кар'єристаими і іншими, ще мало мені зрозумілими висновками.... от вони так йому мстяться. Тато любить повторювати: «стояти в ласку бандитам, гвалтівникам та дурням - себе знеславити» - тому він такий відвертий і твердий..... і мені того трохи передалося, кажуть:)
Дядьку Романе, дякую вам, що не забуваєте мене, зичу Вам всього найкращого! --Даринка Когутяк (обговорення) 19:14, 4 липня 2013 (UTC)
) --ROMANTYS (обговорення) 05:27, 5 липня 2013 (UTC)

Заскучала за вікі[ред. код]

Школа майже закінчилася, тож тепер часу на вікі досить.

Почну із завантажень:

Черемош-Фест
Камінь Довбуша в Криворівні
Церква в Криворівні
Церковна Дзвіниця в Криворівні
Пам'ятник Івану Франку 2013 119.jpg
Памятник Шевченку у Верховині
У хатинці-гражді від Параджанова
І ми на гуцульський фест

Голем-Габар[ред. код]

Вітаю! А чому стаття пишеться з а Голем-Габар, коли македонською через е Голем Габер? --Bulakhovskyi (обговорення) 13:58, 24 червня 2013 (UTC)

Дядьку Булаховський, дякую, що підмітили. Виправила.--Даринка Когутяк (обговорення) 15:20, 24 червня 2013 (UTC)
Нема за що:) Просто назву статті перед створенням треба кілька разів перевірити, бо це ж шапка. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:29, 24 червня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 18:21, 24 липня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме у 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 21:48, 18 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Даринка Когутяк!

В минулому ви створили 223 статті Вікіпедії та додали понад 1,4 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:47, 24 квітня 2014 (UTC)


Спроба №5:)[ред. код]

Ох, давно мене не було тут. А то ще така нагода - спробую (і Миколка помагатиме). Якщо якісь питання - пишіть сюда --Даринка Когутяк (обговорення) 17:56, 27 червня 2015 (UTC)

«Пам'ятки України: Крим»[ред. код]

Стаття Кара-Тобе[ред. код]

??запити-поради??
  • привіт. фрази на кшталт «дивовижний вид» не дуже пасують до статті, загалом витриманої у стилі. і дуже хотілося б більше виносок біля тверджень ) --アンタナナ 16:15, 28 червня 2015 (UTC)
   І того. Було то все за царя Гороха, чи навіть раніше — то все має бути у минулому часі. Переписуй. А так молодець ;) --Pavlo1 (обговорення) 16:23, 28 червня 2015 (UTC)

Привіт, Даринко. Я бачу в статті ще не дописаний розділ «Гіпотези», то ще є місце для творчості. Якщо будеш писати про Евпаторіон-Євпатроіон, то треба буде зробити відповідні стрінки-перенаправлення. --Pavlo1 (обговорення) 18:49, 28 червня 2015 (UTC) А може навіть краще створити, хай невеличку, але окрему статтю. Тобі вирішувати. --Pavlo1 (обговорення) 19:07, 28 червня 2015 (UTC)

 • Дядьку Павле, наперед хочу вам подякувати, що поправляєте за мною (я вже давно не писала до вікі і призабулося мені, а Миколка теж не все ще знає). Дякую за підказку про статтю Евпаторіон - трохи вже є матеріалу (правда мало) - тато казав ще почекати і добрати ще інформації.
  Маю проблему із вкладкою фотографій, Миколка найшов трохи, але тато попередив, що на них ліцензія якась - і не можна ставити. Підкажіть, чи фото з цього сайту можна брати
  Про пункт «гіпотези» - то тато порадив, а тепер нехай пересилає мені (за кілька днів) - що він мав на увазі;)
  Щодо фоток, то краще попитати antanana — вона краще знається на тих ліцензіях. та ще й штуку знає, яка в інтернеті зображення шукає з «вільними» ліцензіями. Я, на жаль, тут мало чим допоможу — те що раніше було просто, зараз зробити складно. Але з одним дядечком завтра переговорю. Якщо вийде — за місяць-півтора (а конкурс триватиме до кінця серпня) фото пришлють. --Pavlo1 (обговорення) 19:40, 28 червня 2015 (UTC)
  @Даринка Когутяк: спробую написати автору фотографій із того сайту й попросить «жити» у Твоїй статті --アンタナナ 19:44, 28 червня 2015 (UTC)
  Дякую, але там розгледіла ще на кожній фотці логотипи (тато такі на своїх сайтах теж ставить) - то видно треба аби він нам поновому відправив - хоч 1-2 фотки. Чи він схоче?--Даринка Когутяк (обговорення) 20:38, 28 червня 2015 (UTC)
  Перепрошую за втручання, але може щось-то знайдеться на сайті http://www.etoretro.ru/ ? --Ejensyd (обговорення) 11:48, 29 жовтня 2015 (UTC)

Музей старожитностей Північно-Західного Криму Кара-Тобе[ред. код]

??запити-поради??
  • Кажуть що списала ;) Треба переписати як твір у школі пишуть. Справишся? Чи допомогти? --Pavlo1 (обговорення) 13:01, 30 червня 2015 (UTC)
   • Я брала інформацію з 3 сайтів і переписувала своїми словами (там де є якісь терміни, то не робила цього - думаю що так має бути), потім ще Миколка знаходив цікаві дані (не з тих сайтів) і я їх дописувала до статті. Але, якщо десь щось випустила - покажіть в якому пункті, я перепишу, час є - канікули ж;). А тим дядькам скажіть, що твори в школі пишу великі і дослівні, пам'ять маю хорошу;)
    • Тоді переглянь електронну пошту, будь ласка. Там є лист від однієї користувачки з конкретними зауваженнями. Якщо не вийде, з твого дозволу, я скину посилання сюди. ОК? --Pavlo1 (обговорення) 17:42, 30 червня 2015 (UTC)

P.S. В твоїй сторінці користувача праворуч зверху є «Налаштування», що відкриває сторіночку «Конфігурація». Постав там в розділі «Адреса електронної пошти» і-мейл, який тобі зручно переглядати. --Pavlo1 (обговорення) 18:18, 30 червня 2015 (UTC)

  • Не хочу сперичатися (а там таки можна) - поправлю текст.
  • Але дивно, бо коли пишу статтю я: 1- перекладаю її, 2- записую переказ (великий шмат тексту), 3- потім відправляю татові, 4- він присилає мені з виправленнями і підказками (буває там так багато вумних слів, що мушу ще збоку словника тримати:), 5- я роблю виправляння та потрішки доповнюю статті, 6- бувають дрібніші питання, то сама їх правлю. І щоби після такої переробки дійшли висновку, що я списала у когось!? Хай буде.
  • О, я і тато, хочемо подякувати тій пані, бо ми цих двох джерел не мали (https://www.academia.edu/8563272/ та http://ksuha25.io.ua/s53425/krepost_kara-tobe) - тепер опрацюю і можна статю на Добру висувати:)--Даринка Когутяк (обговорення) 18:49, 30 червня 2015 (UTC)

Сакський курортний парк[ред. код]

??запити-поради??

Мельниченко Павло Сидорович[ред. код]

??запити-поради??

Садиба Шлеє[ред. код]

??запити-поради??
 • Привіт. Порядок розділів (це я маю на увазі ті, що наприкінці статті) в статтях вікіпедії досить чітко визначений (див. Вікіпедія:Стиль). Зручно користуватись табличкою вставок під віконцем редагування: в якому порядку вони там ідуть — так і в статті. --Pavlo1 (обговорення) 08:47, 1 липня 2015 (UTC)
  • Дякую, за підказку. Миколка сьогодні це поправить (так-так, він мені теж помагає). І дякую вам, дядьку Павло, що помагаєте зі статтями.--Даринка Когутяк (обговорення) 16:52, 1 липня 2015 (UTC)

Татів Херсонес:)[ред. код]

??запити-поради??

Халім Ґерай (історик)[ред. код]

Несподівалась, а Микола допоміг - знайшов оригінал двох книжок цього принца, може хтось перекладе колись.--Даринка Когутяк (обговорення) 19:28, 1 липня 2015 (UTC)

«Рожевий квітник ханів або Історія Криму»[ред. код]

??запити-поради??

Диван[ред. код]

??запити-поради??

«Олександрійське караїмське духовне училище»[ред. код]

??запити-поради??

Городище Кермен-Кир[ред. код]

Дуже красиво написано ;) Але це стиль не для енциклопедії, для путівника. Перепиши сухіше.

Молодець. Ти хоч на річку інколи ходи ;) --Pavlo1 (обговорення) 14:36, 14 липня 2015 (UTC)

То ми в чотири руки (з Миколкою). Замість річки була бабусина ферма:). Я сьогодні перекажу увесь віднайдений матеріал (боюся щось важливе і цікаве втратити), а потім тато перегляне та покаже, що виправити.--Даринка Когутяк (обговорення) 14:42, 14 липня 2015 (UTC)
а з іншої сторони, вони ж хочуть щоб я переказувала, то я переказую так:) нехай терплять:)

Генуезька фортеця (Гурзуф)[ред. код]

Гурзуфська фортеця (інша назва Дженевез-Кая) — не правильно. Правильно фортеця Горзувіти розташована на скелі Дженевіз-Кая. Шукай [2] [3] [4]. Може навіть назву змінити треба. --Pavlo1 (обговорення) 10:38, 17 липня 2015 (UTC)

Я найшла це і зараз пишу, просто на сторінці необхідних статей чомусь так назвали і я зберегла таку назву, як задано. Дякую, за допомогу, дядьку Павло.--Даринка Когутяк (обговорення) 11:13, 17 липня 2015 (UTC)

Білий басейн[ред. код]

он, фото є, чого б його не додати? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 16:11, 30 липня 2015 (UTC)

Водонапірна башта «Білий басейн».jpg
Дякую Вам, Андрію. Просто фотки, то моя ахілесова п'ята (сякі-такі ліцензії:)--Даринка Когутяк (обговорення) 16:23, 30 липня 2015 (UTC)
звертайтесь, раптом щось, трохи у цьому тямлю:) --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 17:57, 30 липня 2015 (UTC)

Вілла «Діва»[ред. код]

Шановна пані Дарино! Я не хотів втручатися у Вашу статтю, але мені здається, що вона має називатись не вілла а дача, оскільки це різні обєкти, як я зрозумів з інших джерел: даю на одне з них посилання [5] З повагою, --Користувач:mkyiv

Кажіть мені Даринка, ще не пані:). Там з цими віллами-дачами у мене виникало питання з початків написання (а ще коли найшла книжку, давню, де писалося, що розпайовували землю під дачі, а потім писалося що будували вілли, то ще більше заплуталася). Коли радилися з батьком, то він навів кілька головних аргументів:
 • 1- вілли зазвичай це будинки (саме будинки) на узбережжі
 • 2- власники мали ще додаткове майно (будинки) на материку
 • 3- вілли на ті часи (і зараз) почали використовувати для прийомів, пансіонів - тоді коли дачі, це особисто для себе і сім'ї.
 • 4- вілли на слуху і частіше проговорюються, тому й для пошуковика важливо.

Тому ми, вибираючи з дача і вілла вибрали останнє, і для всіх тих паїв та будиночків - щоб не плутатися (хоч правильно буде: і одне й друге).

• Дякую за відповідь, але я не це мав на увазі, нехай то буде вілла... просто виходить що в Сімеїзі є два обєкти з назвою Діва, ось і все, то про який саме обєкт стаття? З повагою, --Користувач:mkyiv

Ні, то одна Діва, а друга Диво (якщо Ви їх маєте на увазі). Так там і справді є ще назви Діва (бо відома дуже скала). А була ще одна вілла Діва, яку викупив Павлов і її уже назвали віллою Павлова (тепер це бібліотека і школа санаторію Юність). Там ще одну Діву знайшла, але вона мало-кому відома і я пізніше напишу про неї, але назву залишу по прізвищу власника, бо найвідоміша вілла Діва саме ця - Вілла «Діва».
І Вам дякую, за поради і спостереження. Обіцяю пізніше (після конкурсу і пішовши до школи) я якось наведу в тому порядок, може і справді всі вілли поназивати за їх власниками.--Даринка Когутяк (обговорення) 07:47, 26 серпня 2015 (UTC)

Мідраш (школа)[ред. код]

Вітаю! Мідраші не є тільки караїмськими закладами освіти. Взагалі юдейські школи в синагогах називаються бейт мідраш чи бет мідраш (Bejt midrasz або Beth midrash). Караїмські є лише малою частиною з усіх бейт мідрашів (які є всюди, де є синагоги). Тобто це не «кримська» тема, а загальносвітова. З повагою, --Volodymyr D-k (обговорення) 17:35, 13 липня 2015 (UTC).

Дякую за підказку ! Допишу.--Даринка Когутяк (обговорення) 17:38, 13 липня 2015 (UTC)
Я б ще на Бейт мідраш перейменував. Просто Мідраш — це книга, а бейт мідраш — навчальний заклад (де цю та інші книги вивчають). --Volodymyr D-k (обговорення) 17:44, 13 липня 2015 (UTC)
Я ще найшла додаткову інформацію про Бейт мідраш, де дуже гарно все розписано, але й там більше вказується на вчення юдеїв (і дорослих теж) і особливо тлумачення Тори на дуже високому рівні. Тоді як в караїми свої школи робили саме для дітей і вони були початковими. Крім того там ще й вчили бути різником (професія). Миколка назбирав мені багато текстів саме по караїмській школі (і там трохи є відмінностей), а тато каже, щоб "жиди чи євреї, самі писали про Дім Знань, вони на тому краще знаються":). Я спробую з Миколкою написати про караїмську окремо.

Кримський конкурс[ред. код]

Дарино, привіт! Приємно бачити твоє бажання створювати оригінальні статті та використовувати велику кількість джерел! Це свідчить про відповідальність, бажання бачити українську Вікіпедію самобутньою. Ти - молодець! Зверни лишень увагу на стиль, бо часто трапляється розмовна лексика, одруки та орфографію. І так тримати! --Учитель Обг 15:29, 2 серпня 2015 (UTC)

?--Даринка Когутяк (обговорення) 10:10, 7 серпня 2015 (UTC)
Працюємо над помилками !--Учитель Обг 13:09, 7 серпня 2015 (UTC)

дозволю собі привітати. Чував сьогодні про Вас на українському радіо-1, --Л. Панасюк (обговорення) 07:36, 7 серпня 2015 (UTC)

Дякую, дядьку Леоніде, бабуся сьогодні зранку сполошила всіх:) казала, що про мене чула на радіо. Але то маленький "аванс" (сказав тато), треба доказати більше, чим і займуся далі. І дякую Вам за підтримку, коли закінчу із конкурсом ще до Вас звернуся, маю з татом цікаву ідею, давно про неї думала--Даринка Когутяк (обговорення) 09:55, 7 серпня 2015 (UTC)

Курорт Новий Сімеїз[ред. код]

Для розстановки координат використовують Шаблон:Coord. Це не складно. І ще, глянь на Обговорення:Башта в Поштовому. Я звісно не лінгвіст. Можу й помилятись. Попитай кого хто краще знається. --Pavlo1 (обговорення) 18:44, 12 серпня 2015 (UTC)

Дякую за підказку, проставлю, просто сьогодні найшла цікавий матеріал про Мальцових
Я радилася з татом про «башту» і «вежу», він сказав, «що то слова синоніми, і можна використовувати обидва, просто «вежа» більше українське, а «башту» запозичили чи то в німців чи в кого - а так як він інженер саме по цій галузі, то всі звикли тдо німецької "водонапірної башти"... але комусь та треба повертатися до української мови, то як не мені»:) Тому він порадив чергувати, а вже через роки буде видно куди розвиватиметься українська мова. але ще позвоню бабусі--Даринка Когутяк (обговорення) 18:58, 12 серпня 2015 (UTC)

Фото[ред. код]

Вибачте, що може я поспішаю, але знов кілька статей без зображеннь --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 18:27, 19 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Башта Сімферопольського залізничного вокзалу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Башта Сімферопольського залізничного вокзалу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:11, 16 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Монігетті Іполит Антонович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Монігетті Іполит Антонович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:23, 3 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сопов Сергій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сопов Сергій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:23, 3 вересня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Шагінян Мірель Яківна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Шагінян Мірель Яківна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:23, 3 вересня 2015 (UTC)

Анатолій Король[ред. код]

Добрий день, я знаю, що ви писали цю статтю. Сьогодні він був нагороджений нагородою Італії. Треба додати йому цю нагороду у статтю. Я б і сам додав, але я не знаю, яку саме нагороду йому вручили, бо різні джерела подають різну інформацію. Це або Золота медаль «За громадянські заслуги» (італ. Medaglia d'oro al merito civile) або Золота медаль «За громадянську доблесть» (італ. Medaglia d'oro al valor civile). Спробуйте взнати яка саме, (щоб не було дези) а я додам.--NOSFERATU (обговорення) 11:04, 2 жовтня 2015 (UTC)

Пам'ятки України: Крим[ред. код]

Привіт! Перш за все, дякую за Ваш внесок ) Також маю два важливі оголошення:

 • Журі уже майже завершило попереднє оцінювання статей, зважаючи на те, що вони не встигли попереднє оцінювання зробити вчасно, вони готові врахувати у фінальному оцінюванні виправлення, які Ви зробите у статтях до неділі, 11 жовтня 2015 року (включно). Будь ласка, перегляньте їхні зауваження до Ваших конкурсних статей і виправте.
 • Церемонія нагородження планується наступного тижня, 17 або 18 жовтня 2015 року. Відбуватися вона буде у Національному заповіднику «Софія Київська». Точну дату повідомлю у понеділок щонайпізніше. Перепрошую за таку невизначеність, але раніше не виходить сказати точно.

Якщо у Вас будуть додаткові запитання, прошу писати на wm-uaAt sign.svgwikimedia.org чи мені на сторінку обговорення. До зустрічі! --アンタナナ 14:30, 9 жовтня 2015 (UTC)

Привіт! Мушу повідомити, що церемонія переноситься на 31 жовтня 2015 року, оскільки міністр не зможе на цих вихідних, а на наступних будуть вибори. Журі завершує оцінювання, результати буде опубліковано на блозі Вікімедіа Україна wikimediaukraine.wordpress.com. Якщо у Вас будуть додаткові запитання, прошу писати на wm-uaAt sign.svgwikimedia.org чи мені на сторінку обговорення. До зустрічі! --アンタナナ 09:10, 16 жовтня 2015 (UTC)

Привіт! Записуйтеся на вікізустріч з нагоди нагородження переможців «Пам'ятки України: Крим» (31 жовтня, Київ) і приходьте ) Якщо у Вас будуть додаткові запитання, прошу писати на wm-uaAt sign.svgwikimedia.org чи мені на сторінку обговорення. До зустрічі! --アンタナナ 22:51, 28 жовтня 2015 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 19:25, 11 жовтня 2015 (UTC)

vitame[ред. код]

Щоб мене, хотів вже словацькою писати, геть здурів. Вітаю панну Дарину! От радіо Ера розказало мені які Ви хороші. А дай Боже бути такою ж чудовою й надалі! --Л. Панасюк (обговорення) 12:07, 31 жовтня 2015 (UTC)

вибачте за нахабство. Якщо маєте бажання, можете виробляти візу (і батько теж))), радо прийму на українській словацькій землі. Виклик гарантую, бандура обов'язкова)), --Л. Панасюк (обговорення) 08:51, 1 листопада 2015 (UTC)
Дякую і Вам, адже ви помагали і поправляли мої помилки. Ох, важко буде мені так одразу вам пообіцяти що ми поїдемо в цьому році, бо маю кілька концертів, випускний екзамен із бандури та ліцею та ще тато готує Різдвяну програму. А от з наступного року може більше буде часу. Хіба що тата десь побачите, він зараз більше на Закарпатті ніж дома (то в Чопі, то в Ужгороді, то Мукачево), та ще готує там якісь проекти нові. Ще раз дякую Вам за підтримку.--Даринка Когутяк (обговорення) 17:03, 1 листопада 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вікізустрічі/188[ред. код]

Music ClefG+3.svg Скрипковий ключ
Молодець! Так тримати ;) Pavlo1 (обговорення) 19:14, 31 жовтня 2015 (UTC)

Дядьку, Павле! Дуже-дуже-дуже вдячна Вам за підтримку. Без вас мені цього було не добитися. Мушу щось вигадати, щоби вам віддячитися:)--Даринка Когутяк (обговорення) 16:59, 1 листопада 2015 (UTC)

Тарілка з полуницями для вас![ред. код]

Erdbeerteller01.jpg Вітаю з перемогою у конкурсі! Дописуйте так активно й надалі! Можливо, зацікавлять наступні тематичні тижні: Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Азії, Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Луганщини. Сергій Липко (обговорення) 22:27, 31 жовтня 2015 (UTC)
Дякую, за підтримку і побажання. Спробую трішки щось написати, але небагато, бо чимало уроків маю--Даринка Когутяк (обговорення) 16:56, 1 листопада 2015 (UTC)

Прохання[ред. код]

Ваше прохання я виконав. Результат, два шаблони, приліпив на вашу Особ.Стор.. Якщо матимете зауваження щодо їх оформлення (фото-файл, колір і т.п.) - можна виправити. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 11:07, 7 листопада 2015 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Даринка Когутяк. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 14:17, 22 листопада 2015 (UTC)

Марі-де-Франс[ред. код]

«Перша французька жінка письменниця. Дуже цікаво би було, якби найшовся хтось, хто би переклав щось з її творів. Пізніше перенесу кілька текстів до статті.--Даринка Когутяк 20:51, 8 листопада 2011 (UTC)» — Якщо Вам цікво, є переклад одного ле («Жимолость») в Сузір'ї французької поезії / Пер. і переспіви М. Терещенка. Том перший, 33 сторінка.--Andrew-CHRom (обговорення) 13:36, 28 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Даринка Когутяк!

В минулому ви створили 285 статей Вікіпедії та додали понад 3,0 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:17, 28 січня 2016 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю, Дарино! Дякую за ваш внесок. Статтю про Яхневич Орисю я трохи доповнив. --Goo3 (обговорення) 21:21, 11 серпня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановна дописувачко української Вікіпедії Даринка Когутяк!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 20:10, 31 грудня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Даринка Когутяк!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Василик (Карпенюк) Любов Іванівна[ред. код]

Значимість статті Василик (Карпенюк) Любов Іванівна дуже сумнівна. Будь ласка підтвердить її згідно вимог КЗ:БІО.

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Даринка Когутяк!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Даринка Когутяк!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Даринко, доброго дня! Я створив портал "Корінні народи РФ". Намагаюсь його оформити на взірець Вашого порталу, однак, у мене нічого не виходить. Ви могли б підказати, що я роблю не так? Тарас Дем'яненко (обговорення) 15:53, 5 квітня 2020 (UTC)