Обговорення користувачки:Лапчук

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Лапчук!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:55, 28 січня 2019 (UTC)

Вітаємо!
Дякуємо вам за інтерес до Вікіпедії та намагання її покращити! Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що це — україномовна Вікіпедія, і тому всі статті та тексти мають бути написані українською мовою, інакше адміністратори будуть вимушені їх вилучити. Будь ласка, зверніть увагу на існування інших розділів Вікіпедії.
Якщо Ви хочете перекласти свою статтю українською мовою — поставте на її початку шаблон {{перекладаю}} і спокійно дороблюйте — у такому випадку Вам ніхто заважати не буде.
Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! --DiMon2711 17:44, 3 лютого 2019 (UTC)

Стаття Білокрилий дятел[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Білокрилий дятел. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Mcoffsky (обговорення) 18:07, 3 лютого 2019 (UTC)

Європейська весна 2019[ред. код]

Уважніше з категоріями будь ласка, як по темах так і по країнах. Переглядайте теми, вони всі наявні і нових не буде. Також назви країн прописуйте правильно вони також всі наявні. --Jphwra (обговорення) 19:41, 7 травня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Лапчук! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:28, 24 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Доротея Саган[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Доротея Саган був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:45, 31 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Дубравка Чешська[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дубравка Чешська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:45, 31 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ода Дітріхівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ода Дітріхівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:45, 31 травня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Юдіт Німецька[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Юдіт Німецька був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:59, 4 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ядвіга Болеславівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ядвіга Болеславівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:59, 4 червня 2019 (UTC)

Шаблон перекладаю у статті Ельжбета Рикса[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ельжбета Рикса був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{перекладаю}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:51, 9 червня 2019 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, ви нещодавно зареєструвались але вже написали низку досить хороших стетей. Рекомендую вам подати заявку на права патрульного якщо плануєте і дальше щось тут писати. Зробити ви можете це тут ВП:ЗПП--August (обговорення) 14:08, 16 серпня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:04, 2 листопада 2019 (UTC)

WikiScience Contest 2019[ред. код]

Доброго вечора. Ви почали писати статтю на конкурс, дуже Вам вдячний за це й бажаю перемоги! Згідно з регламентом конкурсу «На початку написання конкурсної статті її автор має додати свою статтю (статті) до розділу обговорення наприкінці цієї сторінки, а також шаблон {{пишу}} на сторінку своєї статті». Будь ласка, зробіть це, тоді журі та організаторам конкурсу буде легше давати Вам поради та коментарії щодо поліпшення статті та підвищувати Ваші шанси на перемогу, а шаблон {{пишу}} покаже іншим користувачам, що не варто редагувати статтю, адже їх внесок буде заважати повноцінно оцінити Вашу працю. З повагою, член оргкомітету, --Brunei (обговорення) 19:18, 13 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Наночастинки оксиду заліза[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Наночастинки оксиду заліза був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:44, 25 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Сканувальний зондовий мікроскоп[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сканувальний зондовий мікроскоп був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:01, 27 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Дареджан Дадіані[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дареджан Дадіані був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:05, 13 грудня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.

Науковий конкурс: Запрошення на церемонію нагородження[ред. код]

Вітаю!

Радий повідомити, що ви зайняли призове місце в одній із номінацій конкурсу статей WikiScience Contest 2019 в українській Вікіпедії.

Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи переможцям. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 16:32, 15 грудня 2019 (UTC)

Подяка і кілька підказок[ред. код]

Дуже вам вдячна за участь у Місяці Азії! Ви так продуктивно попрацювали Emojione 1F60A.svg Крім цього, мене радує, що ви користуєтеся інструментом перекладу.
Хочу звернути вашу увагу на кілька дрібничок, на які варто зважати (це насамперед підступні недоліки інструменту перекладу, але не тільки):

  • Пам'ятаєте, що внутрішнє посилання (на іншу статтю Вікіпедії) складається з двох частин: назви статті, як вона є у Вікіпедії (називний відмінок), і слів, які мають бути у тексті (у відповідному для конкретного речення відмінку). Не забувайте перевіряти, чи ваші «червоні посилання» у тексті червоні, тому що такої статті ще немає, чи тому що закралася помилка з написанням, як-то [[1800-х років|1800-х років]] замість [[1800-ті|1800-х років]] (стаття Ціцішвілі Маріам Георгіївна). Ви добре знаєтеся на розмітці, і все ж я подумала, що не завадить нагадати.
  • Не знаю, з чим це пов'язано, але в інструменті перекладу часто губляться заголовки джерел, які подані через шаблон {{книга}}; наприклад, у вищезгаданій статті в одній з приміток замість заголовка книжки пише {{{Заголовок}}}. Подібне буває із шаблоном {{публікація}} — див. статтю Дареджан Дадіані. Також поки що зовсім не переноситься інформація про джерело, якщо вона подана через шаблон {{cite journal}}. Якщо помічаєте таке, поверніться у статтю, з якої робили переклад, і скопіюйте всю примітку чи потрібну частину, яка згубилася, вручну.

Будь ласка, перегляньте свій внесок на предмет подібних проблем, які можна виправити.
Ще раз дякую за внесок і бажаю подальших успіхів як редакторки Вікіпедії! -- Ата (обг.) 23:29, 5 січня 2020 (UTC)

Дякую за підказки!--Лапчук (обговорення) 10:19, 8 січня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Хвилі Лява[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хвилі Лява був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:10, 7 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Маргарита Тереза Іспанська[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Маргарита Тереза Іспанська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:50, 6 лютого 2020 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь в конкурсі статей «Вікіпедія для школи». Зараз експертне журі перевіряє усі подані на конкурс статті. Результати конкурсу будуть оголошені дещо пізніше, ніж планувалося: у березні. На конкурс подали доволі багато статей, і журі потрібно усі якісно перевірити )

Поки ви чекаєте на результати, можете взяти участь в акції «Пишемо про пам'ятки культури» або іншому тематичному тижні з тих, які зараз проходять.

Дякую за розуміння! Якщо будуть питання, пишіть мені або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:36, 13 лютого 2020 (UTC)

Королева - регент[ред. код]

Вітаю. Трошки не пощастило. Буквально за годинку до Вас уже створили цю статтю і з правильною назвою - Королева-регент. Будь ласка, напишіть в сторінці запитів до адміністраторів запит на об'єднання історій 2-х статей. Даруйте і дякую. --IgorTurzh (обговорення) 09:00, 11 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Королева - регент[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Королева - регент був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:04, 18 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»: Оновлення щодо результатів[ред. код]

Доброго дня! Пишу, щоб повідомити, що результати конкурсу статей «Вікіпедія для школи» будуть оголошені пізніше, ніж планувалося: до кінця квітня. На жаль, поточна ситуація не дозволяє нам підбити підсумки раніше.

Від імені організаційного комітету конкурсу перепрошую за затримку і дякую за розуміння. Якщо будуть питання, пишіть мені на сторінку обговорення або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:06, 27 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Вірменське князівство Закарідів[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вірменське князівство Закарідів був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:49, 13 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ахтамар[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ахтамар був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 01:48, 17 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Східна Вірменія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Східна Вірменія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:08, 18 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Шаблон пишу у статті Зангезур[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Зангезур був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:58, 19 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ангехакот[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ангехакот був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:26, 29 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Вірменія (історичний регіон)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вірменія (історичний регіон) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:26, 29 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Лорі (історичний регіон)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лорі (історичний регіон) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:14, 4 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ечміадзінський монастир[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ечміадзінський монастир був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:34, 6 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ірано-візантійська війна (572-591)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ірано-візантійська війна (572-591) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:31, 8 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Битва біля Варданакерта[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Битва біля Варданакерта був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:31, 8 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Самуель Анеці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Самуель Анеці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:33, 8 червня 2020 (UTC)

Digital Postcards and Certifications[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (обговорення) 18:58, 20 червня 2020 (UTC)

Про сторінку "Історія радіо"[ред. код]

Вітаю. Чи не вважаєте, що Ваш гарний переклад потрібно дещо урізноманітнити. Перше - не побачив натяків на технології (прочитав статтю аналог, думаю що не буде і там). А якщо не буде, то з назви сторінки рекомендую залишити більш загальну назву, що буде відповідати змісту - "Історія радіо". Друге - трохи підредагую текст, якщо не сподобається, обговоримо.--С.Гор (обговорення) 13:06, 6 липня 2020 (UTC)

Wikipedia Asian Month 2020[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2020

Hi WAM organizers and participants!

Hope you are all doing well! Now is the time to sign up for Wikipedia Asian Month 2020, which will take place in this November.

For organizers:

Here are the basic guidance and regulations for organizers. Please remember to:

  1. use Fountain tool (you can find the usage guidance easily on meta page), or else you and your participants’ will not be able to receive the prize from WAM team.
  2. Add your language projects and organizer list to the meta page before October 29th, 2020.
  3. Inform your community members WAM 2020 is coming soon!!!
  4. If you want WAM team to share your event information on Facebook / twitter, or you want to share your WAM experience/ achievements on our blog, feel free to send an email to info@asianmonth.wiki or PM us via facebook.

If you want to hold a thematic event that is related to WAM, a.k.a. WAM sub-contest. The process is the same as the language one.

For participants:

Here are the event regulations and Q&A information. Just join us! Let’s edit articles and win the prizes!

Here are some updates from WAM team:

  1. Due to the COVID-19 pandemic, this year we hope all the Edit-a-thons are online not physical ones.
  2. The international postal systems are not stable enough at the moment, WAM team have decided to send all the qualified participants/ organizers extra digital postcards/ certifications. (You will still get the paper ones!)
  3. Our team has created a meta page so that everyone tracking the progress and the delivery status.

If you have any suggestions or thoughts, feel free to reach out the WAM team via emailing info@asianmonth.wiki or discuss on the meta talk page. If it’s urgent, please contact the leader directly (jamie@asianmonth.wiki).

Hope you all have fun in Wikipedia Asian Month 2020

Sincerely yours,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.10

Машинні переклади[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення Телеграф Кука та Вітстона, але маю зауважити, що стаття створена машинним перекладом і вимагає негайного вичитування. Прохання за можливості виправити помилки. Невичитана стаття може бути номінована нав вилучення. З повагою --В.Галушко (обговорення) 14:01, 31 жовтня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Телеграф Кука та Вітстона[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Телеграф Кука та Вітстона був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:40, 7 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті П'ятно Пуассона[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті П'ятно Пуассона був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:08, 10 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Оптика (Ньютон)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Оптика (Ньютон) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 17 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Хронологія електромагнетизму та класичної оптики[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хронологія електромагнетизму та класичної оптики був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 17 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Плазмова антена[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Плазмова антена був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:57, 18 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Жорж-Луї Лесаж[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жорж-Луї Лесаж був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:18, 19 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті П'єр Пелерин де Марікур[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті П'єр Пелерин де Марікур був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:57, 21 листопада 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Ніколас Фатіо де Дюйє[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ніколас Фатіо де Дюйє був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 18:39, 23 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановна Лапчук, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 17:48, 24 листопада 2020 (UTC)