Обговорення користувачки:Наталія Ластовець

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю. Побачив, що Ви історик, то запрошую до вікіпедійного осередку істориків та аматорів цієї науки. Вікіпедія:Проект:Історія.--Brunei (обговорення) 13:58, 28 червня 2018 (UTC)

  1. Дуже дякую за пропозицію! Приєднуюсь до написання та редагування. --Net Last (обговорення) 06:33, 29 червня 2018 (UTC)

Утримайтесь[ред. код]

від коментів будь ласка. Не треба відповідати, я вже навідповідав, що сами бачите що з того вийшло. Є адмінітратори вони вгамують його без Вас, а він може вивести Вас з рівноваги. Тому утримайтесь і робіть свою справу. Я краще сам попереджу, мені від того зле не буде. --Jphwra (обговорення) 10:27, 10 липня 2018 (UTC)

Патрульна[ред. код]

Привіт. За результатами обговорення Вам надано права патрульного. Прошу врахувати зауваження щодо категорій, адже категоризація — це одна з вимог ВП:ПАТ. Деякі шаблони (як от у статтях про осіб) додають категорії автоматично, в інших же їх треба додавати вручну. Також бачу, що Ви ще не вантажили файлів у вікі, тому, традиційно, кілька настанов щодо цього: не забувайте вказувати ліцензії файлів, а також додавати шаблон {{ОДВ}}, якщо файл є невільним. Вільні ж файли в більшості випадків бажано вантажити одразу на Вікісховище. Якщо Вам буде потрібна якась допомога з будь-чим або виникнуть якісь запитання, звертайтесь до мене на СО, або в Кнайпу.--Piramidion 20:02, 11 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Свиридов Валентин Вікторович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Свиридов Валентин Вікторович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 14:36, 17 липня 2018 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg
)

Віталій Плекан (обговорення) 17:24, 27 липня 2018 (UTC)

Стосовно деструктивної діяльності Kharkivian[ред. код]

Шановна пані Наталю!

Правила Вікіпедії забороняють на ВП:ЗА приватні розмови, звернення, і обговорення дій дописувача, які не є деструктивними, і не потребують адміндій (попередження, блокування, бану тощо). Інколи за це карають. Тому, вибачте, для Вашої ж безпеки переніс сюди. Тут це дозволено.

Юрій Дзядик в) 06:16, 16 серпня 2018 (UTC).

Перенесено із ВП:ЗА

Ви маєте право відредагувати на ВП:ЗА, і неприватне залишити. — Юрій Дзядик в) 06:20, 16 серпня 2018 (UTC).

Шаблон Edited у статті Факультет інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:06, 12 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Петров Едуард Георгійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Петров Едуард Георгійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:03, 14 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:25, 15 листопада 2018 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

для вас

Віталій Плекан (обговорення) 20:32, 16 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Факультет комп'ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет комп'ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:05, 22 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Факультет комп'ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультет комп'ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:18, 31 грудня 2018 (UTC)

Сувеніри за участь у WikiGap 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у WikiGap 2019. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:18, 13 березня 2019 (UTC)

Подяка за участь у WikiGap Challenge[ред. код]

WikiGap 2019 logo.svg
Подяка за участь у конкурсі WikiGap Challenge
Вітаю, Наталія Ластовець! Хочу Вам подякувати за участь у міжнародному конкурсі WikiGap Challenge — створення статей про видатних жінок. Під час конкурсу українські вікіпедисти написали впродовж місяця 813 статей (це більше половини від загальних 1,440), а 7 користувачів української Вікіпедії увійшли у десятку міжнародних переможців. Бажаю успіхів і наснаги у подальшій роботі. З повагою, --Tespaer (обговорення) 21:41, 24 травня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Швеції[ред. код]

Доброго дня! Завтра починається тематичний тиждень Швеції, який триватиме до 30 червня. Минулого року ви брали участь у конкурсі статей Скандинавська весна — можливо, вам було б цікаво долучитися і до цього тематичного тижня.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із Швецією. Для активних учасників тижня передбачені сувеніри від Посольства Швеції в Україні та ГО «Вікімедіа Україна», а для найактивніших — окремі призи і запрошення на нагородження в Посольстві у Києві. Запрошую вас долучатися. --Aced 11:34, 5 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Список міст-побратимів у Швеції[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список міст-побратимів у Швеції був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 29 червня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Явдась Митрофан Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Явдась Митрофан Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:17, 17 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:45, 22 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 19:15, 6 серпня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у конкурсі статей «Жінки у STEM»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у конкурсі статей «Жінки у STEM». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:18, 8 вересня 2019 (UTC)