Обговорення користувачки:Нестеренко Оля

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search

Архіви
Архів 1

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Нестеренко Оля!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:59, 11 червня 2014 (UTC)

Вандал на моїй СО

Вітаю. Дякую Дякую за блокування вандала, відкидання його змін та захист сторінки! Але чи не могли б Ви також приховати різниці версій усіх його та Ваших редагувань? Багато адмінів, коли бачать порушення ВП:НО одразу ставлять {{образа}} або відкидають зміни і приховують різницю версій. Дякую!--DiMon2711 15:00, 4 лютого 2019 (UTC)

DiMon2711 гляньте, будь ласка, чи всі версії приховані? --Нестеренко Оля (обговорення) 19:26, 4 лютого 2019 (UTC)
Так, все добре. Дуже дякую!--DiMon2711 19:34, 4 лютого 2019 (UTC)
Будь ласка! --Нестеренко Оля (обговорення) 19:36, 4 лютого 2019 (UTC)

Захист статті

Вітаю! Ви захистили статтю про Фукса у версії, до якої є питання. Погляньте, будь ласка, останній запит на ВП:ЗА та СО статті. Я вважаю, що така версія порушує ВП:БЖЛ, бо джерела не відповідають цим вимогам. --Basio (обговорення) 12:36, 11 лютого 2019 (UTC)

Basio дякую! Зараз я подивлюся. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:47, 11 лютого 2019 (UTC)
Сподіваюсь, що все правильно зробила? --Нестеренко Оля (обговорення) 12:54, 11 лютого 2019 (UTC)
Так, ще потрібно дати відповідь з поясненнями на ВП:ЗА. --Basio (обговорення) 12:59, 11 лютого 2019 (UTC)


Жінки у моді, Вікіпедія:WikiGap 2019

Вітаю Нестеренко Оля! Може вас також зацікавлять і ці персони моди: Ольга Навроцька, Cвітлана Бевза, Лідія Лущик, Ірина Каравай, Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь?--Yasnodark (обговорення) 15:04, 1 березня 2019 (UTC

Видалення статті

Доброго дня) Надайте, будь ласка, інформацію, чому моя стаття (Таємне джерело), була вилучена? Мяковська Наталія (обговорення) 09:44, 5 березня 2019 (UTC)

Мяковська Наталія, Ви маєте на увазі цю статтю Таємне джерело? --Нестеренко Оля (обговорення) 10:01, 5 березня 2019 (UTC)

Так)

Стаття на місці. Дякуємо за Ваш внесок. --Нестеренко Оля (обговорення) 10:07, 5 березня 2019 (UTC)

Про редагування статті

Шановна Нестеренко Оля! Звертаюся до Вас по допомогу як новачок. Я редагую статтю Стороженко Олекса Петрович, розділ «Біографія». В шаблоні «Письменники» там записано: Родичі Ревуцький Лев Миколайович і Ревуцький Дмитро Миколайович. О. Стороженко приходився Левку та Дмитру Ревуцьким троюрідним дідом по жіночій лінії і помер до їх народження, тому включати таку інформацію в шаблон недоцільно, вона не є настільки важливою. Параметра Родичі у шаблоні «Письменники» немає, хоча він існує: relative (P1038). Я завжди намагаюся зберегти правки інших користувачів, тому переніс інформацію про Ревуцьких в текст біографії, помістивши разом з указанням родинних зв’язків з іншими відомими родами. Але мені не вдається видалити запис із шаблону, він не висвічується. Якась прихована версія? З повагою. Редкан (обговорення) 07:38, 12 березня 2019‎ (UTC)

Шановний Редкан, Вам можна обговорити цю проблему на сторінці Обговорення шаблону:Письменник чи в кнайпі. Параметр Родичі використовує шаблон «Письменники», ця інформація занесена у Вікідані, а інформацію з Вікіданих не можна вилучити. Тож щодо доцільності використання параметру Родичі краще обговорити в кнайпі чи на СО шаблону. --Нестеренко Оля (обговорення) 15:01, 14 березня 2019 (UTC)

Шановна Нестеренко Оля! Дякую за інформацію. У вказаному Вами Обговорення шаблону:Письменник немає параметра Родичі, а є батько, мати, чоловік, дружина. З досвіду знаю, що назву параметра можна змінити, написавши, наприклад, Родичі замість батько. Я нічого не маю проти використання параметра Родичі, можливо, в окремих випадках воно буде доцільним. А питав я Вас про інше. Мені незрозуміло, чому того редагування (Ревуцьких) не бачить опція [ред. код]. Щось пишуть про приховані категорії, але я не можу розібратись. І до чого тут Вікідані, вони є у більшості параметрів, але записи редагуються. -- Редкан (обговорення) 10:27, 15 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:50, 17 березня 2019 (UTC)

До статті внесені правки, перевірте, будь ласка.

Доброго дня! Подивіться, будь ласка, статтю Користувач:Cabinet_Noir/Галіцька_Вікторія_Вікторівна. Це версія відрізняється від віддаленої. Я краще розподілила інформацію, отредактировала джерела, додала інформацію з газет. Розділила благодійну діяльність на розділи, окремо Вікторії і окремо компанії. Дякую!--Cabinet Noir (обговорення) 11:54, 6 червня 2019 (UTC)

Шановна Cabinet Noir, дякую за Вашу роботу над статтею, однак над нею ще треба попрацювати. У статті відсутні посилання на вторинні незалежні джерела, що істотно висвітлювали б її діяльність як експерта та підтверджували її діяльність, що істотно впливає на регіон. Раджу прочитати про Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:51, 6 червня 2019 (UTC)

Богданович Андрій Якович

Прошу відпатрулювати сторінку Богданович Андрій Якович. Дякую!

Прошу ще раз відпатрулювати сторінку Богданович Андрій Якович. Дякую!
Прошу ще раз відпатрулювати сторінку Богданович Андрій Якович. Дякую!

Вітаю! Прошу відпатрулювати сторінки Богданович Андрій Якович та Керівник з цифрової трансформації. Дякую! --ABwikiuser (обговорення) 08:39, 12 лютого 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:41, 3 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні «Це зробила вона»

Вітаю! Ви брали участь у WikiGap 2019. Можливо, вам було б цікаво долучитися до схожого заходу — марафону «Це зробила вона», присвяченого видатним українкам. Він почався сьогодні — і триватиме до кінця неділі 6 жовтня.

Мета марафону — показати світові досягнення жінок-українок і допомогти зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Теми статей для поліпшення і створення можна обрати із пропонованих або вибрати самостійно, якщо вони відповідають правилам Вікіпедії і загальній темі марафону.

Усі учасники й учасниці марафону, які суттєво поліпшать або створять принаймні одну статтю, можуть сертифікати й сувеніри від організаторів, а кілька найактивніших — окремі подарунки. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 11:16, 4 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:12, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:48, 2 листопада 2019 (UTC)

Відновлення сторінки

Доброго дня, шановна Нестеренко Оля. Звертаюсь до Вас по допомогу у зв"язку з видаленням сторінки ТОТUM LF. На жаль, я новачок, тому не розумію багатьох аспектів Вікіпедії. Уточніть, будь ласка, як можна відновити сторінку юридичної компанії і що для цього потрібно зробити. Дякую за Вашу відповідь.

Шановний PandemoniumDen, дякуємо за Ваш внесок, однак у Вікіпедії є критерії вилучення статей, які ґрунтуються на правилах і цілях проекту. Серед критеріїв: критерії значущості осіб; критерії значущості веб-сайтів; критерії значущості програм; чим не є Вікіпедія. Щоб «врятувати» свою статтю та в майбутньому писати статті, які не будуть вилучені - прошу обов'язково прочитати Правила і вказівки, щоб знати, які вимоги до статей у Вікіпедії. Щодо сторінки ТОТUM LF - то тут не треба просто наново створювати статтю, а напишіть запит на відновлення на сторінці запитів на відновлення. Якщо виникнуть питання - пишіть, чим зможу - допоможу. --Нестеренко Оля (обговорення) 11:38, 14 листопада 2019 (UTC)

Поради щодо підсумків

Вітаю. Я хочу поговорити щодо Ваших підсумків на повільному вилученні. Я бачу, що з цим у Вас є проблеми, тому не пінгував, коли запрошував адміністраторів залучитися до повільного вилучення. А зараз конкретніше. Якщо стаття вилучається, то з цим проблем менше, бо видно, що значимості немає. А от коли залишається, то потрібні ґрунтовні аргументи. Недопустимо писати у підсумку, що залишається на основі аргументів проти, якщо там конкретно не вказані критерії значимості. Те, що людина гарна, для Вікіпедії нічого не значить. Мають бути про це авторитетні незалежні джерела. Публікації у ЗМІ районного значення про особу такими вважати не можна, особливо якщо це інтерв'ю з ним. Виникають питання щодо нейтральності. Так, з них можна брати факти, але не визначати значимість. Даних з офіційних сайтів недостатньо, якщо особа не значима за формальними критеріями. Наведу зауваження щодо декількох підсумків. Ткачов Кирило Володимирович - значимість є, але підсумок я б сформулював десь так: Діяльність особи висвітлена у різних джерелах, учасник виставок, лауреат конкурсів (це остання номінація за день, тому його потрібно закрити, на початку сторінки вставити 1, щоб було closed=1). Вислоцький Василь Михайлович - аргументи, що підтверджують значимість в обговоренні відсутні, формальним критеріям значимості не відповідає, а загальними не проходить, є офіційні дані та два інтерв'ю з ним в районці. Цього недостатньо. Андрос Олег Євгенійович - можна залишити, але підсумок має бути аргументований з посиланням на критерії значимості. DRIMAbeats - аргументів проти немає, тому на них не можна посилатися, особа перспективна, ніби можна залишити, але глянув на стиль статті і виникла підозра, яка підтвердилася - майже вся стаття скопійована з Прапора, порушення АП, за це потрібно вилучити. Я оскаржувати Ваші підсумки не буду, але врахуйте на майбутнє. Я на Вашій номінації запитував про солідарність з іншими користувачами. Тут є неявна солідарність, яку Ви може і не відчуваєте: не хочеться йти проти користувача якого поважаєте. Але потрібно бути рішучим, насамперед правила. --Submajstro (обговорення) 08:11, 21 листопада 2019 (UTC)

Submajstro, дякую за Ваші поради. Я ще тільки вчусь підводити підсумки, тож буду рада Вашій допомозі («Людина, яка нічого не робить - то не помиляється»). Я ще раз перегляну підсумки, які я підбивала, а також скористаюся Вашими формулюваннями, якщо можна. Ще питання, чи можу я сама змінити підсумок (який підбивала) чи обов'язково повинен хтось оскаржити? Ще раз дякую Вам. --Нестеренко Оля (обговорення) 09:05, 21 листопада 2019 (UTC)
Ви можете змінювати свій підсумок і до оскарження і після оскарження. Прав на формулювання немає, можете використовувати, головне щоб було зрозуміло. --Submajstro (обговорення) 11:59, 21 листопада 2019 (UTC)
Дякую Вам і бажаю гарного дня. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:01, 21 листопада 2019 (UTC)

Щодо статті Всесвітньо-Броварське телебачення

Нестеренко Оля, скажіть, будь ласка, на якій підставі ви видалили цю статтю, адже ВБТ досить популярна програма. Наприклад, існують статті #@)₴?$0, Петро Бампер, Чоткий паца та ще багато різноманітних шоу.
Прошу не займатися перевищенням Ваших обов'язків. --Степан Ігорович (обговорення) 19:44, 23 листопада 2019 (UTC)

Шановний Степан Ігорович, прошу ознайомитись із настановами Вікіпедії, можете почати з Вікіпедія:Критерії значимості, а також прочитати про Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Нестеренко Оля (обговорення) 08:18, 26 листопада 2019 (UTC)
Нестеренко Оля, я прекрасно ознайомлений із правилами, а от Ви, на мою думку, займаєтесь репресіями у Вікіпедії.
Я вже запитувався вас чому ви видалили статтю без аргументів та наводив приклади подібних статей, але Ви, наскільки я бачу, не зрозуміли мене. Тому я востаннє прошу вас не робити репресій та відновити сторінку про ВБТ. Також я подам статтю на відновлення. Дякую за увагу! --Степан Ігорович (обговорення) 18:25, 26 листопада 2019 (UTC)
Степан Ігорович, при видалені статті я зазначила, що немає значимості, бо у статті відсутні авторитетні джерела, які б її підтвердили. Звичайно, Ви можете подати на її відновлення. P.S. Я не займаюсь репресіями у Вікіпедії, а дію згідно правил та настанов. --Нестеренко Оля (обговорення) 18:34, 26 листопада 2019 (UTC)
Нестеренко Оля, по-перше через принцип «у статті відсутні авторитетні джерела» можна видалити третину української Вікіпедії. По-друге, у статті були авторитетні джерела, наприклад сторінки у YouTube та Facebook. Та те, що у статті нібито не було авторитетних джерел, ви могли повідомити на мої сторінці обговорення, а не видаляти статтю одразу, адже вона підходить під критерії значимості. --Степан Ігорович (обговорення) 18:46, 26 листопада 2019 (UTC)
Степан Ігорович, сторінки у YouTube та Facebook не є авторитетними джерелами, тому я і порадила Вам прочитати про Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Нестеренко Оля (обговорення) 19:32, 26 листопада 2019 (UTC)
Нестеренко Оля, я читав правила. Стаття ще повинна була вдосконалитись, просто я не мав змоги залишити шаблон (Edited), оскільки я не мав часу редагувати цю сторінку. Тому прошу Вас відновити сторінку. --Степан Ігорович (обговорення) 19:50, 26 листопада 2019 (UTC)

Салам

Доброго часу доби! Якщо дійсно маєш намір бути корисною вікі, то звернись до старих адмінів із запитанням щодо неписаних консенсусів, упорядкуй все це і доведи до рівня правил--Zvr (обговорення) 20:24, 25 листопада 2019 (UTC)

Для інформації

ru:Служебная:CentralAuth/Алексей_Эрдниев. Раммон (обговорення) 12:45, 15 січня 2020 (UTC)

Дякую! --Нестеренко Оля (обговорення) 12:48, 15 січня 2020 (UTC)

Щодо редагувань сторінки Верещук

Та не помилково, а все правильно Ви робили. Схоже, хтось Вас добряче налякав.--Юрко (обговорення) 15:21, 4 лютого 2020 (UTC)

Ви обіцяли вичитати статтю та внести свої корективи. Коли Ви це зробите?--Юрко (обговорення) 16:46, 4 лютого 2020 (UTC)
Нестеренко Оля,все ж прошу надати тут чіткі пояснення Ваших дій. Складається враження про Вашу низьку кваліфікацію як адміна, тому треба розбиратись --Юрко (обговорення) 07:31, 5 лютого 2020 (UTC)
Вкотре закликаю Вас до розмови про ситуацію, що відбулась. --Юрко (обговорення) 08:34, 6 лютого 2020 (UTC)

Що ж, відповіді я так і не дочекався. Ці Ваші дії навколо статті вважатиму аргументом при позбавленні Вас прав адміністратора. Дякую. --Юрко (обговорення) 15:18, 8 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)