Обговорення користувачки:Нестеренко Оля

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Нестеренко Оля!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:59, 11 червня 2014 (UTC)

Вандал на моїй СО

Вітаю. Дякую Дякую за блокування вандала, відкидання його змін та захист сторінки! Але чи не могли б Ви також приховати різниці версій усіх його та Ваших редагувань? Багато адмінів, коли бачать порушення ВП:НО одразу ставлять {{образа}} або відкидають зміни і приховують різницю версій. Дякую!--DiMon2711 15:00, 4 лютого 2019 (UTC)

DiMon2711 гляньте, будь ласка, чи всі версії приховані? --Нестеренко Оля (обговорення) 19:26, 4 лютого 2019 (UTC)
Так, все добре. Дуже дякую!--DiMon2711 19:34, 4 лютого 2019 (UTC)
Будь ласка! --Нестеренко Оля (обговорення) 19:36, 4 лютого 2019 (UTC)

Захист статті

Вітаю! Ви захистили статтю про Фукса у версії, до якої є питання. Погляньте, будь ласка, останній запит на ВП:ЗА та СО статті. Я вважаю, що така версія порушує ВП:БЖЛ, бо джерела не відповідають цим вимогам. --Basio (обговорення) 12:36, 11 лютого 2019 (UTC)

Basio дякую! Зараз я подивлюся. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:47, 11 лютого 2019 (UTC)
Сподіваюсь, що все правильно зробила? --Нестеренко Оля (обговорення) 12:54, 11 лютого 2019 (UTC)
Так, ще потрібно дати відповідь з поясненнями на ВП:ЗА. --Basio (обговорення) 12:59, 11 лютого 2019 (UTC)


Жінки у моді, Вікіпедія:WikiGap 2019

Вітаю Нестеренко Оля! Може вас також зацікавлять і ці персони моди: Ольга Навроцька, Cвітлана Бевза, Лідія Лущик, Ірина Каравай, Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь?--Yasnodark (обговорення) 15:04, 1 березня 2019 (UTC

Видалення статті

Доброго дня) Надайте, будь ласка, інформацію, чому моя стаття (Таємне джерело), була вилучена? Мяковська Наталія (обговорення) 09:44, 5 березня 2019 (UTC)

Мяковська Наталія, Ви маєте на увазі цю статтю Таємне джерело? --Нестеренко Оля (обговорення) 10:01, 5 березня 2019 (UTC)

Так)

Стаття на місці. Дякуємо за Ваш внесок. --Нестеренко Оля (обговорення) 10:07, 5 березня 2019 (UTC)

Про редагування статті

Шановна Нестеренко Оля! Звертаюся до Вас по допомогу як новачок. Я редагую статтю Стороженко Олекса Петрович, розділ «Біографія». В шаблоні «Письменники» там записано: Родичі Ревуцький Лев Миколайович і Ревуцький Дмитро Миколайович. О. Стороженко приходився Левку та Дмитру Ревуцьким троюрідним дідом по жіночій лінії і помер до їх народження, тому включати таку інформацію в шаблон недоцільно, вона не є настільки важливою. Параметра Родичі у шаблоні «Письменники» немає, хоча він існує: relative (P1038). Я завжди намагаюся зберегти правки інших користувачів, тому переніс інформацію про Ревуцьких в текст біографії, помістивши разом з указанням родинних зв’язків з іншими відомими родами. Але мені не вдається видалити запис із шаблону, він не висвічується. Якась прихована версія? З повагою. Редкан (обговорення) 07:38, 12 березня 2019‎ (UTC)

Шановний Редкан, Вам можна обговорити цю проблему на сторінці Обговорення шаблону:Письменник чи в кнайпі. Параметр Родичі використовує шаблон «Письменники», ця інформація занесена у Вікідані, а інформацію з Вікіданих не можна вилучити. Тож щодо доцільності використання параметру Родичі краще обговорити в кнайпі чи на СО шаблону. --Нестеренко Оля (обговорення) 15:01, 14 березня 2019 (UTC)

Шановна Нестеренко Оля! Дякую за інформацію. У вказаному Вами Обговорення шаблону:Письменник немає параметра Родичі, а є батько, мати, чоловік, дружина. З досвіду знаю, що назву параметра можна змінити, написавши, наприклад, Родичі замість батько. Я нічого не маю проти використання параметра Родичі, можливо, в окремих випадках воно буде доцільним. А питав я Вас про інше. Мені незрозуміло, чому того редагування (Ревуцьких) не бачить опція [ред. код]. Щось пишуть про приховані категорії, але я не можу розібратись. І до чого тут Вікідані, вони є у більшості параметрів, але записи редагуються. -- Редкан (обговорення) 10:27, 15 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:50, 17 березня 2019 (UTC)

До статті внесені правки, перевірте, будь ласка.

Доброго дня! Подивіться, будь ласка, статтю Користувач:Cabinet_Noir/Галіцька_Вікторія_Вікторівна. Це версія відрізняється від віддаленої. Я краще розподілила інформацію, отредактировала джерела, додала інформацію з газет. Розділила благодійну діяльність на розділи, окремо Вікторії і окремо компанії. Дякую!--Cabinet Noir (обговорення) 11:54, 6 червня 2019 (UTC)

Шановна Cabinet Noir, дякую за Вашу роботу над статтею, однак над нею ще треба попрацювати. У статті відсутні посилання на вторинні незалежні джерела, що істотно висвітлювали б її діяльність як експерта та підтверджували її діяльність, що істотно впливає на регіон. Раджу прочитати про Вікіпедія:Авторитетні джерела. --Нестеренко Оля (обговорення) 12:51, 6 червня 2019 (UTC)

Богданович Андрій Якович

Прошу відпатрулювати сторінку Богданович Андрій Якович. Дякую!

Вилучене обговорення

Перед вилученням сторінок, переглядайте їх історію. Відновіть.[1], там було обговорення перенесене з ЗА, вандалізмом стало воно потім. — Alex Khimich 14:30, 11 серпня 2019 (UTC)

Alex Khimich, дякую, що побачили. Буду уважніша. --Нестеренко Оля (обговорення) 05:56, 12 серпня 2019 (UTC)