Обговорення користувачки:Нестеренко Оля

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Нестеренко Оля!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 07:59, 11 червня 2014 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Болдиревський тощо

Нестеренко Оля доброго дня! Дякую за відновлення, як ви бачили я додав джерела та трошки поліпшив. Крім наявності в енциклопедичному довіднику, автоматичної значимості йому також додає наявність державних орденів, тож прошу підвести новий підсумок, зважаючи на нововстановлені обставини. З повагою--Yasnodark (обговорення) 13:02, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Блокування IP-адрес

Вітаю. Хочу Вас проінформувати, що блокування IP-адрес на довгі терміни можливо тільки, якщо це або статична IP-адреса і користувач з неї здійснює вандальні правки протягом довгого періоду, або якщо це відкрите проксі (можливо й VPN). При цьому блокування на невизначиний термін не рекомендується у будь-якому випадку, особливо щодо динамічних адрес як 46.118.90.132, яку Ви заблокували назавжди. --Andriy.v (обговорення) 18:19, 23 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Andriy.v, дякую за пораду. Зазвичай я блокую на 1 день. Можливо помилково вибрала «назавжди», в майбутньому буду уважніше дивитися. Ще раз вдячна Вам! --Нестеренко Оля (обговорення) 21:09, 23 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Проєкт «Культурна спадщина України» — пишіть про культурну спадщину під загрозою

Банер для проєкту Культурна спадщина України (2023) без тексту.jpg

Доброго дня! З нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць запрошуємо доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати, у межах проєкту «Культурна спадщина України».

Ця тема завжди важлива, а особливо актуальна під час широкомасштабного російського вторгнення в Україну, яке спричинило значні руйнації пам'яток культури та значимих будівель. Ми не можемо захистити від руйнування усі пам'ятки, але можемо допомогти задокументувати їх для мільйонів читачів у Вікіпедії.

Цьогорічна кампанія триває до 30 квітня. Активні учасники та учасниці отримають сертифікати про участь та сувеніри від організаторів — оргкомітету проєкту «Вікі любить пам'ятки» та ГО «Вікімедіа Україна». Долучайтеся!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» та зробили принаймні 150 редагувань у Вікіпедії.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 06:25, 21 квітня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Доброго дня! Ви брали участь у Конкурсі наукових зображень для Вікіпедії у минулі роки і одночасно активні в українській Вікіпедії. Можливо, вам було б цікаво долучитися Місячника ілюстрування статей про науку.

Метою проєкту є покращити ілюстрування статей української Вікіпедії та елементів Вікіданих на наукову тематику зображеннями, поданими на фотоконкурс у минулі роки. Він розпочався сьогодні і триватиме до 22 червня.

Для найактивніших учасників та учасниць передбачені призи, а для усіх активних — сувеніри від організаторів проєкту.

Усі деталі — на сторінці проєкту. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:16, 22 травня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]