Обговорення користувачки:Педагог Світлана

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Педагог Світлана!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:30, 24 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Марселіна Деборд-Вальмор[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Марселіна Деборд-Вальмор був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:54, 26 квітня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Патола Володимир Богданович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Патола Володимир Богданович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:54, 16 червня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Обшарська Раїса Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Обшарська Раїса Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:19, 24 червня 2016 (UTC)

Порушення авторський прав[ред. код]

Wikipe-tan-no-plagiarism-uk.svg

Будь ласка, зверніть увагу, що у Вікіпедії дозволено використовувати лише тексти та матеріали, які поширюються на Creative Commons Attribution/Share-Alike ліцензіях з вказанням автора та GNU Free Documentation License, Версії 1.2 або будь-якої наступної версії, опублікованої Free Software Foundation. Копіювання, включаючи дослівний переклад, джерел, які не розповсюджені на цих засадах, є порушенням авторського права.

За систематичне порушення правил до Вас можуть бути застосовані заходи адміністративного характеру, включаючи повну заборону доступу до редагування сайту.

Будь ласка, ознайомтесь з правилами Вікіпедії. Якщо у Вас виникли запитання про проект, скористайтеся системою допомоги. Якщо Ви не знайшли в ній відповіді на ваше запитання, поставте його на форумі проекту.
Примітка: не рекомендується вилучати попередження, які ще не втратили актуальність, тому що у деяких випадках це може розцінюватися як порушення правил Вікіпедії. --Микола Василечко (обговорення) 04:09, 27 липня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Шевчук Степан Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шевчук Степан Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:49, 3 серпня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Церква святого Миколая Чудотворця (Колиндяни)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Церква святого Миколая Чудотворця (Колиндяни) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:51, 16 серпня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Костел Святого Станіслава (Заліщики)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Костел Святого Станіслава (Заліщики) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:16, 31 серпня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Хрест Героям Небесної Сотні та всім борцям за вільну Україну (Колиндяни)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Хрест Героям Небесної Сотні та всім борцям за вільну Україну (Колиндяни) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:05, 22 жовтня 2016 (UTC)

Вікірозмітка[ред. код]

Будь ласка прочитайте це Вікірозмітка. А щоб додати мені тему в обговорені Тисніть "Додати тему" Успіхів--Shmanʹkivtsi - Chortkiv (обг.) (обговорення) 15:56, 13 грудня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Семчишин Ліда Михайлівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Семчишин Ліда Михайлівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:36, 14 грудня 2016 (UTC)

Оформлення років життя осіб та інше[ред. код]

Вітання. Прочитайте ВП:Стиль#Оформлення років життя осіб. А також, коли пишете в обговореннях користувачів чи статей, треба ставити свій підпис — на панелі інструментів є піктограма у вигляді олівця. --Микола Василечко (обговорення) 12:16, 15 грудня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Емануель Шлехтер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Емануель Шлехтер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:44, 25 грудня 2016 (UTC)

Список необхідних статей[ред. код]

Вітання! Прошу в цей список не вносити жодних змін. Список формується не в ручному режимі, а на основі автоматичних посилань зі статей розділу «Тернопільська область». Тому назви статей цього списку можуть не співпадати з наявними статтями і залишатися червоними, такі червоні посилання на наявні вже статті треба оформляти не в цьому списку, а через статті і шаблони, з яких формуються ці червоні посилання. Тому мені важливо мати у власному просторі саме такий червоний список, за яким я періодично виправляю неправильні назви. --Микола Василечко (обговорення) 13:00, 21 січня 2017 (UTC)

Зрозуміло... Думала допоможу... Вибачте... багато вже того "червоного" написано...--Педагог Світлана (обговорення) 13:03, 21 січня 2017 (UTC)
Те, що воно написано, — добре. Я періодично цей список оновлюю загалом. Тому, якщо вже стаття створена, посилання автоматично вилучається, натомість додаються нові червоні посилання. --Микола Василечко (обговорення) 13:15, 21 січня 2017 (UTC)

Коцюбинці[ред. код]

Уважніше, будь ласка. У тексті вже була репліка — Є версія, що тут раніше було місто Підвишенці, яке 16 ст. зруйнували татари (на поч. 20 ст. виднілися залишки мурів замку). — ви ж додали наступне: Є версія, що до XVI століття на його місці існувало поселення Підвишенці, яке, начебто, зруйнували татари. --Микола Василечко (обговорення) 15:59, 21 січня 2017 (UTC) Добре, буду уважнішоююю--Педагог Світлана (обговорення) 19:17, 21 січня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гімназія товариства «Рідна Школа» (Тернопіль)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гімназія товариства «Рідна Школа» (Тернопіль) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:03, 4 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Воскресенська церква (Збараж)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Воскресенська церква (Збараж) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:00, 6 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Потикевич-Заболотна Марія Василівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Потикевич-Заболотна Марія Василівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:01, 6 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Успенська церква (Збараж)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Успенська церква (Збараж) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:02, 6 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Учнівське самоврядування[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Учнівське самоврядування був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:02, 6 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Данилишин Степан Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Данилишин Степан Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:24, 8 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Тімішоарський Банат[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Тімішоарський Банат був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:25, 8 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Франц Мазох[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Франц Мазох був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:25, 8 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Шумбарський замок[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шумбарський замок був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 02:26, 8 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті День усіх померлих вірних[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті День усіх померлих вірних був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:27, 9 лютого 2017 (UTC)

Лапки[ред. код]

Вітання! Зверніть увагу, що ми використовуємо не такі "лапки", а такі «лапки». В тому числі й у назвах. --Микола Василечко (обговорення) 21:27, 21 лютого 2017 (UTC) Дякую--Педагог Світлана (обговорення) 21:47, 21 лютого 2017 (UTC)

Музейно-меморіяльний комплекс "Рідна хата" Патріярха Йосифа Сліпого[ред. код]

Будь ласка, перенесіть інформацію з новоствореної статті в Музей-садиба Йосипа Сліпого, тому що це про одне й те ж. Потім її треба перейменувати (тут уже без адміністраторів не обійтися), бо ви неправильно задумали з розширенням інформації та неправильно назвали сторінку з використанням лапок. --Микола Василечко (обговорення) 21:33, 21 лютого 2017 (UTC)

Стаття пpо музей-садибу названа непpавильно. Пpавильна назва - саме така, яку я зазначила у своїй статті. Отець Андpій та сестpа Маpія дуже хочуть, щоби назва звучала пpавильно. То попpошу вашої допомоги змінити спочатку назву статті "Музей-садиба..." на "Музейно-меморіяльний комплекс «Рідна хата» Патріярха Йосифа Сліпого" (бо саме така пpавильна назва!) , а тоді я пеpенесу усю інфоpмацію. Дякую за pозуміння --Педагог Світлана (обговорення) 21:40, 21 лютого 2017 (UTC)
Прошу пані, я вже вам пояснив процес. Спочатку ви доповнюєте статтю Музей-садиба Йосипа Сліпого новою інформацією, а потім її перейменовуєте (чи якщо у вас такої можливості нема) замовляєте перейменування в досвідченіших чи адміністраторів) на Музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата» Патріярха Йосифа Сліпого з правильними лапками. Для того, щоби збереглися в історії редагувань ваші правки і щоб не звертатися до адміністраторів про об’єднання історій. --Микола Василечко (обговорення) 21:56, 21 лютого 2017 (UTC)
Гляньте, так добре? І, якщо ваша ласка, перейменуйте статтю. Дякую! --Педагог Світлана (обговорення) 22:08, 21 лютого 2017 (UTC)
YesТак Зроблено --Микола Василечко (обговорення) 05:44, 22 лютого 2017 (UTC)
Клас! Дуже Вам вдячна!--Педагог Світлана (обговорення) 11:59, 22 лютого 2017 (UTC)

Файл[ред. код]

Вітання! Якщо ви завантажуєте файл у Вікісховище, додавайте його в категорію Images uploaded during Month of Ternopil, але не створюйте сторінку обговорення на локальній Вікіпедії. Це відмінне одне від одного. --Микола Василечко (обговорення) 05:52, 20 березня 2017 (UTC)

Дякую, спробую. Добре, що бачите наші помилки і реагуєте. А ми так вчимося!--Педагог Світлана (обговорення) 07:16, 20 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Присяжний Володимир Тадеушович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Присяжний Володимир Тадеушович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:29, 23 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Драбишинець Василь Миколайович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Драбишинець Василь Миколайович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:28, 24 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Кухалашвілі Володимир Костянтинович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кухалашвілі Володимир Костянтинович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:28, 24 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ладика Роман Богданович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ладика Роман Богданович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:28, 24 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Каменюк Надія Миколаївна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Каменюк Надія Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:50, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Кульчицька Зоя Григорівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кульчицька Зоя Григорівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:51, 25 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Павленко Вадим Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Павленко Вадим Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 27 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Купецький Володимир Васильович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Купецький Володимир Васильович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:39, 28 березня 2017 (UTC)

Зображення на Вікісховищі[ред. код]

Файл:Єпархіальне управління Кафедрального собору Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.jpg та Файл:Кафедральний собор Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (Тернопіль).jpg порушують правила Вікісховища і будуть вилучені. В Україні відсутня Свобода панорами, а будинки збудовані після 1990-го. Перезавантажте їх на локальну Вікіпедії. --Микола Василечко (обговорення) 05:56, 29 березня 2017 (UTC)

@Микола Василечко: О... то чого так важко... Коли я завантажую, написано: «Файл існує...»... його треба замінити (так як я це зробила) чи наново завантажити із тим так званим шаблоном Обґрунтування добропорядного використання? Підкажіть, будь ласка! Дуже дякую!
Завантажуйте сюди, але вибирайте Натисніть тут, щоб перейти до старої форми завантаження (лише для досвідчених користувачів). Краще додайте до назви файлів якусь цифру вкінці (1, чи дату зйомки). Текст Опису та Добропорядного використання можете глянути хоч на цій моїй світлині. --Микола Василечко (обговорення) 11:11, 29 березня 2017 (UTC)
@Микола Василечко: Ніби так Файл:Кафедральний собор Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у Тернополі.jpeg?! Дякую Вам дуже-дуже!

Шаблон Edited у статті Білик Леся Петрівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Білик Леся Петрівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:45, 29 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Шевчук Микола Степанович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шевчук Микола Степанович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:46, 29 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Демкура Тарас Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Демкура Тарас Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:59, 3 квітня 2017 (UTC)

Місяць Тернополя[ред. код]

  • Дякуємо за участь у Місяці Тернополя і запрошуємо на церемонію нагородження, яка відбудеться о 12:00 8 квітня у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею (Тернопіль, площа Героїв Євромайдану, 3). Вам буде вручено диплом учасника та вікісувеніри. Проїзд до місця нагородження компенсує ГО «Вікімедія Україна» — треба надати квиток. --Микола Василечко (обговорення) 19:00, 5 квітня 2017 (UTC)
@Микола Василечко: Щиро вдячна! Обов'язково приїду!--Педагог Світлана (обговорення) 20:53, 5 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Денека Микола Григорович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Денека Микола Григорович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:49, 17 травня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 19:32, 25 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Місто першого салюту[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Місто першого салюту був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:03, 5 листопада 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Шимків Катерина Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шимків Катерина Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:34, 4 грудня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Педагог Світлана!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Парулювання[ред. код]

Вітаю, створив для вас заявку на ВП:ЗПП, потрібно щоб ви заглянули. Зверніть увагу, це право, а не обов'язки. — Alex Khimich 21:33, 16 липня 2018 (UTC)

+1. :-) --Nickispeaki (обговорення) 12:59, 19 липня 2018 (UTC)

Церква святителя Миколая Чудотворця (Колиндяни) - вилізла категорія.... Категорія:Церкви Чортківського благочиння УПЦ КП - @Alex Khimich: - може знаєте, як могло воно вилізти? Зараз часу не маю розбиратися.. --Nickispeaki (обговорення) 19:53, 28 липня 2018 (UTC)

Сторінку Каськів Михайло Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Каськів Михайло Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 серпня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 17:59, 11 серпня 2018 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:48, 22 січня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Довгаль Оксана Володимирівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Довгаль Оксана Володимирівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:02, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Пахомова Тетяна Романівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пахомова Тетяна Романівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:13, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Цепін Борис Євгенович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Цепін Борис Євгенович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:15, 3 лютого 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Кікіс Іван Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кікіс Іван Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 10 днів. — KrBot (обговорення) 10:52, 9 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 13:31, 20 лютого 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Сторінку Заліщук Володимир Васильович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Заліщук Володимир Васильович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 липня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 01:38, 8 липня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:29, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон редагую у статті Корицька Галина Романівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Корицька Галина Романівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:20, 12 грудня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Педагог Світлана!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Ворохта)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Ворохта) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 3 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Криворівня)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Криворівня) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:43, 4 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Пилипець)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Пилипець) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:28, 9 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Церква Пресвятої Трійці (Микуличин)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Церква Пресвятої Трійці (Микуличин) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:58, 25 лютого 2020 (UTC)

Питання від Koly.m (10:19, 1 квітня 2020)[ред. код]

Доброго дня.чи ви тут займаєтесь? --Koly.m (обговорення) 10:19, 1 квітня 2020 (UTC)

Питання від Білозерський Валерій Володимирович (17:36, 20 квітня 2020)[ред. код]

Добрий вечір, пані Світлано! Я створив сторінку-чернетку, "Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого", як її опублікувати? --Білозерський Валерій Володимирович (обговорення) 17:36, 20 квітня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Питання від Docruslan (04:43, 22 червня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Я лікар-травматолог. Нещодавно мій колега отримав звання Заслуженого лікаря України. Я б хотів додати сторінку про це у Вікіпедії, але ще не зорієнтувався як правильно це зробити. Можете підказати де читати? Всюди бачу тільки можливість редагування, але як створити нову сторінку - не знайшов. Дякую. Якщо потрібно - мій телефон 0672109010 --Docruslan (обговорення) 04:43, 22 червня 2020 (UTC)

Питання від Alina Huba (20:55, 6 вересня 2020)[ред. код]

Вітаю! Підскажіть, як перенести таблицю під фото? --Alina Huba (обговорення) 20:55, 6 вересня 2020 (UTC)

Питання від Switlanka (08:00, 16 вересня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Я б хотіла дізнатись про причини відхилення моєї публікації на Вікіпедії адміністратором Krystofer. Якщо зміст бографії не відповідає правилам, повідомте, будь ласка, про ці відхилення, щоб я ліквідувала причини. Дуже вдячна за допомогу. --Switlanka (обговорення) 08:00, 16 вересня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:08, 21 вересня 2020 (UTC)