Обговорення користувачки:Стефанія 1612

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Стефанія 1612!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:58, 28 січня 2019 (UTC)

Суміш розкладок[ред. код]

Вітаю! Хочу звернути вашу увагу що в електронному просторі латинські літери E, T, I, O, P, A, H, K, X, C, B, M не є ті самі що й Е, Т, І, О, Р, А, Н, К, Х, С, В, М в українські кирилиці. Компютер розрізняє ці букви, тому писати якесь ім'я прізвище мішано латинкою та кирилицею — неприпустимо. Наприклад назва статті Maрета Вест яку Ви створили має перші 2 літери латинськими характерами і решта кирилицею. Сподіваюсь що Ви зрозуміли. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 08:06, 12 червня 2019 (UTC)

@Стефанія 1612 та Andriy.v: У виявленні таких помилок дуже допомагає додаток KeybLayout, який можна і треба увімкнути на сторінці Спеціальна:Налаштування § mw-prefsection-gadgets. --Рассилон 08:40, 21 червня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Дякую за активну участь в конкурсі. Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, щоб ми могли зв'язатися з вами, коли будемо розсилати відзнаки за конкурсний внесок. Для цього перейдіть в Налаштування, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати Вам повідомлення. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 10:02, 30 червня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслав Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 12:36, 26 липня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 08:19, 22 серпня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у Тижні сучасної європейської літератури. Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:49, 29 вересня 2019 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Салют! Термін Велика Вітчизняна з‘явився в радянській історіографії для штучного відокремлення участі СРСР у Другій Світовій війні протягом перших років. Це цілком пропагандистське кліше, щодо використання якого в укрвікі вже вироблено консенсус. Юудь ласка, дотримуйтеся консенсусу. Це означає, що під час перекладу статей ruwiki або використання джерел російською, потрібно уважно перевіряти текст на наявність ідеологічних штампів на зразок цього. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 09:39, 29 жовтня 2019 (UTC)

про створення сторінки[ред. код]

будь ласка, створіть цю сторінку в українській Вікіпедії https://en.m.wikipedia.org/wiki/Languages_of_Nepal पर्वत सुबेदी (обговорення) 11:46, 1 листопада 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:58, 2 листопада 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у марафоні «Це зробила вона»[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у марафоні «Це зробила вона». Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 01:40, 13 листопада 2019 (UTC)

Подяка і кілька підказок[ред. код]

Дуже вам вдячна за участь у Місяці Азії! Ви так продуктивно попрацювали Emojione 1F60A.svg Крім цього, мене радує, що ви користуєтеся інструментом перекладу.
Хочу звернути вашу увагу на кілька дрібничок, на які варто зважати (це насамперед підступні недоліки інструменту перекладу, але не тільки):

  • Коли є «синє» посилання із прізвища з ініціалами, то воно з одного цілого посилання перетворюється на окремі: окремо на статтю посилаються ініціали, окремо — прізвище. У вікірозмітці виходить щось отаке: [[Козлов Петро Кузьмич|П.]] [[Козлов Петро Кузьмич|К.]] [[Козлов Петро Кузьмич|Козлов]] замість [[Козлов Петро Кузьмич|П. К. Козлов]]; у візуальному редакторі це можна помітити, навівши вказівник миші — підкреслюється як посилання лише ініціал або лише прізвище. Це не є чимось страшним взагалі, але якщо маєте час, то можна поправити.
  • Якщо у тексті є червоне посилання, то перекладається не лише видимий текст у статті, а й та назва статті, куди він веде. Оскільки автоперекладач не розуміє, що видимий текст у статті має бути з якимось одним відмінком, а посилання — лише у називному відмінку, можуть траплятися якісь такі казуси: [[дуньхуанских рукописи|Дуньхуанських рукописів]] замість [[Дуньхуанські рукописи|Дуньхуанських рукописів]]. Це варто не пропускати; помилка непомітна і підступна — читач статті її не побачить, а якщо створять статтю про ці рукописи, то посилання не перетвориться з «червоного» на «синє», бо ж воно з помилкою. (Що, власне, і сталося, у статті Марк Аурель Стейн).
  • Не знаю, з чим це пов'язано, але в інструменті перекладу часто губляться заголовки джерел, які подані через шаблон {{книга}}. Наприклад, у цій статті в розділі Література у трьох рядках замість заголовка книжки пише {{{Заголовок}}}.
  • Як ви вже могли помітити, якщо перекладаєте статтю про особу і в статті є картка, то картка автоматично додає категорії «народилися» і «померли» за роками і датами, тож їх не обов'язково додавати вручну.
  • Оскільки ви перекладаєте з російської, то вже мали помітити, що деякі речі в російській Вікіпедії робляться не так, як в українській. Скажімо, у назвах статей там прийнято ставити кому після прізвища, а у нас ні. Тому у цій статті у вас червоне посилання Мілібанд, Софія Давидівна, тоді як стаття Мілібанд Софія Давидівна існує.

Сподіваюся, я не перевантажила вас текстом o:-! Якщо знати, куди дивитися, то згадані вищі хиби можна виправити дуже швидко ще на етапі створення статті. Ще раз дякую за внесок і бажаю подальших успіхів як редакторки Вікіпедії! -- Ата (обг.) 18:29, 8 грудня 2019 (UTC)

І добрим тоном вважається підправляти написані вами раніше статті, коли дізнаєтеся про якусь похибку в них ;) --Ата (обг.) 16:16, 21 грудня 2019 (UTC)

Дякую за підказки, дещо підправила. На жаль, останнім часом я не маю можливості працювати online, проте обов'язково намагатимусь надалі враховувати Ваші зауваження.--Стефанія 1612 (обговорення) 13:31, 23 грудня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Європейській весні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу участь у Вікіпедія:Європейська весна 2019. Надіслали вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. — Це написала, але не підписала користувачка LizaChekhovska (WMUA) (обговореннявнесок).

Вітання[ред. код]

Bulan Asia Wikipedia 2019 Medali emas.svg

Вітаю з найбільшою кількістю статей, створених під час Місяця Азії!
Звісно, як редакторці Вікіпедії вам ще є куди рости, але працьовитості в перекладах вам не позичати, і я сподіваюся, що додаткові навички тільки покращать ваш внесок, а енергійність не зникне )
Невдовзі отримаєте сповіщення від міжнародних організаторів Місяця щодо отримання листівки, а від мене — всьо найкращого!
-- організаторка Місяця Азії в українській Вікіпедії, Ата (обг.) 23:43, 5 січня 2020 (UTC)

Дуже вдячна, з Вами приємно співпрацювати, старатимусь й надалі)))--Стефанія 1612 (обговорення) 20:23, 6 січня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Dear Participants and Organizers,

Congratulations!

It's WAM's honor to have you all participated in Wikipedia Asian Month 2019, the fifth WAM. Your achievements were fabulous, and all the articles you created make the world can know more about Asia in different languages! Here we, the WAM International team, would like to say thank you for your contribution also cheer for you that you are eligible for the postcard of Wikipedia Asian Month 2019. Please kindly fill the form, let the postcard can send to you asap!

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01

WAM 2019 Postcard[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (обговорення) 20:58, 20 січня 2020 (UTC)

Примітки[ред. код]

Вітаю! При перекладі вмісту чомусь губляться назви джерел, якщо вони оформлені {{книга}}, {{публікація}}, і замість заголовку з'являється {{{Заголовок}}}. У такому випадку необхідно повернутися на сторінку, яку перекладали, та скопіювати всю чи частину примітки та додати у вашу статтю. Оскільки стаття створена в межах конкурсу виправте, будь ласка, самі. Вдалих вам редагувань! --Анна Мороз (обговорення) 07:39, 30 січня 2020 (UTC)

Дякую за підказку, але згаданий вами спосіб виправлення даної помилки спрацьовує лише у літературі, джерелах та посиланнях, але не у примітках. Завжди так виправляю, але тут, на жаль, не можу, тому й просила допомоги. --Стефанія 1612 (обговорення) 08:47, 1 лютого 2020 (UTC)
У шаблоні замість "Назва" була "частина". Виправила --Анна Мороз (обговорення) 10:28, 2 лютого 2020 (UTC)
Вдячна--Стефанія 1612 (обговорення) 20:55, 2 лютого 2020 (UTC)

Публікації російською мовою[ред. код]

Вітаю. Якщо вже додаєте у статтях про письменників розділ «Публікації російською мовою», то їх не потрібно перекладати українською, а подавати в оригіналі — російською. Взагалі, можете пояснити, для чого в україномовному проекті розділ «Публікації російською мовою»? --Олег (обговорення) 05:09, 6 березня 2020 (UTC)

Вітаю. Зрозуміла Вас, хоча й не згідна зовсім їх видаляти, оскільки не всі читачі УкрВікі настільки володіють мовою оригіналу тієї чи іншої статті, щоб самостійно коректно перекласти хоча б назви, в даному випадку літературних творів. Відповідно, не зацікавляться, відповідно, не прочитають. А українською, на жаль, перекладених багатьох видань просто немає. Ок, надалі, щоб зайвого не коригувати, я намагатимусь це відслідковувати до опублікування статті. --Стефанія 1612 (обговорення) 05:33, 6 березня 2020 (UTC)
«Інформацію про використану Вами літературу необхідно заповнювати мовою оригіналу або мовою, на якій Ви читали дану книгу (якщо це переклад, що теж треба вказати). Тобто книга, інформацію про книгу (ПІБ автора, назва, видавництво і т.д.), видану в Москві російською мовою, не треба треба перекладати українською перед оформленням. Те саме стосується видань англійською, французькою, німецькою та іншими мовами. Однак додаткова інформація (наприклад, "[Електронний ресурс]") завжди має бути оформлена українською мовою.» Це поширений стандарт. В цьоиу можна пересвідчитись, якщо взяти будь-яку наукову книгу. Дякую за розуміння. --Олег (обговорення) 07:14, 6 березня 2020 (UTC)

Тиждень Португалії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:45, 18 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Ви - найкраща! Каріна Ігорівна (обговорення) 08:49, 19 березня 2020 (UTC)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[ред. код]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

Конкурс статей «Вікіпедія для школи»: Оновлення щодо результатів[ред. код]

Доброго дня! Пишу, щоб повідомити, що результати конкурсу статей «Вікіпедія для школи» будуть оголошені пізніше, ніж планувалося: до кінця квітня. На жаль, поточна ситуація не дозволяє нам підбити підсумки раніше.

Від імені організаційного комітету конкурсу перепрошую за затримку і дякую за розуміння. Якщо будуть питання, пишіть мені на сторінку обговорення або на shkolaAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:06, 27 березня 2020 (UTC)

Додаток для Європейської весни 2020[ред. код]

Оскільки ви створюєте багато статей в конкурсі "Європейська весна 2020", пропоную вам для зручності увімкнути додаток "EUSpring", який у статтях основного простору додає справа зверху сторінки у секції "Ще" пункт "Європейська весна 2020". При натисканні цього пункту з'явиться зручний інтерфейс додання шаблону {{Європейська весна 2020}} на сторінку обговорення статті. --Tohaomg (обговорення) 20:56, 28 березня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 08:48, 1 квітня 2020 (UTC)