Обговорення користувачки:Стефанія 1612

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Стефанія 1612!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:58, 28 січня 2019 (UTC)

Переклад з російської мови[ред. код]

Доброго здоровья! Нет желания расширить украинскую Википедию славянскими традициями? Например, переводом статей ru:Мясопуст в славянской традиции, ru:Пасха в славянской традиции? Я, к сожалению, не достаточно хорошо владею украинским. С уважением, Лобачев Владимир (обговорення) 14:44, 15 травня 2019 (UTC)

Вікіфікація статей[ред. код]

Не лишайте англомовну вікіфікацію в своїх статтях. Ніхто не буде писати статтю тут англійською мовою. Тут треба тільки українська. От для прикладу я редагував ваші останні статті, переглянте їх оформлення, краще вже в чорному лишайте. --Jphwra (обговорення) 11:21, 11 червня 2019 (UTC)

Суміш розкладок[ред. код]

Вітаю! Хочу звернути вашу увагу що в електронному просторі латинські літери E, T, I, O, P, A, H, K, X, C, B, M не є ті самі що й Е, Т, І, О, Р, А, Н, К, Х, С, В, М в українські кирилиці. Компютер розрізняє ці букви, тому писати якесь ім'я прізвище мішано латинкою та кирилицею — неприпустимо. Наприклад назва статті Maрета Вест яку Ви створили має перші 2 літери латинськими характерами і решта кирилицею. Сподіваюсь що Ви зрозуміли. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 08:06, 12 червня 2019 (UTC)

@Стефанія 1612 та Andriy.v: У виявленні таких помилок дуже допомагає додаток KeybLayout, який можна і треба увімкнути на сторінці Спеціальна:Налаштування § mw-prefsection-gadgets. --Рассилон 08:40, 21 червня 2019 (UTC)

Категоризація нових статей[ред. код]

Будь ласка не додавайте у новостворені статті не існуючу категорію Категорія:Жінки в науці. Вже існують категорії які аналогічні за змістом - Категорія:Жінки-науковці, Категорія:Жінки і наука.--Doroshenko (обговорення) 19:37, 17 червня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Дякую за активну участь в конкурсі. Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, щоб ми могли зв'язатися з вами, коли будемо розсилати відзнаки за конкурсний внесок. Для цього перейдіть в Налаштування, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати Вам повідомлення. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 10:02, 30 червня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслав Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 12:36, 26 липня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 08:19, 22 серпня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Доброго дня! У вересні пройде тематичний тиждень сучасної європейської літератури. Ви вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитесь літературою — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього проекту.

В рамках тижня можна писати на будь-які теми, пов'язані із сучасною європейською літературою. Найактивніші учасники тижня отримають сувеніри від ГО «Форум Видавців» та ГО «Вікімедіа Україна». Якщо вас цікавить цей проект, записуйтеся до списку учасників тижня; також буду вдячний за допомогу із розширенням списку пропонованих до створення/поліпшення статей. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 20:41, 28 серпня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні сучасної європейської літератури[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за вашу активну участь у Тижні сучасної європейської літератури. Надіслав вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:49, 29 вересня 2019 (UTC)