Обговорення користувачки:Учитель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

може просто[ред. код]

відпочити? Не треба рубати з плеча. З повагою --Jphwra (обговорення) 19:36, 4 грудня 2015 (UTC)

Мені один із захисників фіктивної професорки, обласканої колись Табачником, написав: Якщо підтасовка старих джерел вище за правду, а аморальність вище за чесну працю, то Вікіпедія завдяки таким, як В. Кодола, невдовзі перетвориться на звичайне інтернет-звалище. То нехай її редагують ті, хто це вміє робити. Я скільки бруду начиталась про себе, що ще ніколи скільки не чула. В усіх дописах опонентів звучало одне: Як могла «проста тупа вчителька» замахнутись на велику розумну професорку: Ви, зі своїми мізерними знаннями, дозволили собі критикувати розумну людину. Кодоло, поведінка Ваша ганебна. Досить підтасовувати факти! Опоненти дуже хотіти припинити «свавілля Кодоли» (Можливо, вже варто припинити свавілля Кодоли?!). Вони навіть придумали, що у мене до неї є "войовнича неприязнь", давши посилання на мої коментарі в обговоренні на одному освітньому ресурсі: (Пушкін, Лермонов, Гоголь, Достоєвський, Чехов, "Срібна доба" ОБОВ"ЯЗКОВО мають бути!!! "Мертві душі" йшли на "Ура", Печоріна, Онєгіна діти розуміють у 9 класі. У Чехова - кожне оповідання - відкриття для дітей, вони вдома не бачать змісту, а от на уроці - суцільна Еврика і задоволення від пошуку! Чехов актуальний й нині тими суспільними проблемами, які він піднімає. Ну а краса поезії "Срібного віку" несе таке емоційне навантаження..Достоєвський... жоден 10-класник ніколи не сказав, нащо нам той Раскольніков... Доходимо до істини, завершуючи вивчення твору віршем білоруса Дашкевича із демонстраціює закривавленої сокири на презентаційному слайді, яка є символом зброї, смерті, насильництва: ....... И все равно бы в Музее Человека На самое видное место Положили топор Раскольникова Родиона. А авторам статті мало б бути просто соромно за таку назву, яка каламутить й так скаламучену воду. Стара Програма нас задовольняла майже цілком. Невеликі корективи й..у добрий час.... ). Руками Basio вони це зробили. Так, мені як фахівцеві добре зрозуміла шкідливість програми Ніколенко, тому й висвітлила цю сторону її "освітньої" діяльності, бо діти на уроках зарубіжної літератури просто тупіють... Кому потрібні підручники, які пройшли схвалення МОНУ, але в яких немає текстів, але запитання до текстів, складених авторкою??? Й діти приходять на урок непідготовлені, а вчитель не може їх оцінити, бо в тому їх вини немає. Авторка підручників та програми не розуміє елементарного: на уроці ЛІТЕРАТУРИ необхідні ТЕКСТИ! І якщо правдива інформація нікому у Вікіпедії не потрібна, то така Вікіпедія не потрібна й мені...--Учитель Обг 21:36, 4 грудня 2015 (UTC)
Вибачаюсь перед Зенко, що попереду пишу вже після його репліки. Погоджуюсь з кожним словом пані Валентино але все одно гарячкувати не треба. Про шкільну програму промовчу, бо там дійсно суцільний жах... --Jphwra (обговорення) 11:21, 6 грудня 2015 (UTC)

Доброго дня, Валентино. Ох і запальна ж ви. Не раз ми тоті глечики били, не другий і мирилися... знаю, що важко стерпіти зверхність і тутешню безхребетність.... але мусите, заради справи. Адже це стосується вами обраного, улюбленлого, фаху... і навіть стерпіти не заради себе, а заради тих діток, наших... Яких відучують думати, аналізувати, читати-мислити - бо владі і її прислужникам потрібне безмовне і тупе стадо - ним легше маніпулювати!!!! Але, щоби перемогти, ми повинні трішки подавляти в собі емоційні вибухи...і не переймайтеся, Ви не одні - і ми переможемо тоту бюрократично-карєрну запчастинку. Успіхів і спокою!!!--Когутяк Зенко (обговорення) 11:14, 6 грудня 2015 (UTC)

Що ж, дякую Вам, колеги! Зачитала мамі слова підтримки, вона вчитель української мови та літератури, 46 років педстажу, нині пенсіонерка, також ніколи не була байдужою до суспільних проблем. Вона заплакала. Кажу, чого ти? Відповідає: Бідна та Україна.... Дійсно, щиро дякую, що підтримали... Тепер можна й не здаватись...--Учитель Обг 12:00, 6 грудня 2015 (UTC)

Блокування від 6 грудня 2015[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО, переслідуваннями користувачів та погрозами, розголошенням особистої інформації для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Надалі нехай інші адміністратори розглянуть правомірність такого кроку. --Максим Підліснюк (обговорення) 14:37, 6 грудня 2015 (UTC)

надалі не доводьте ситуацію до гротеску. Всі ми знаємо жалюгідний стан справ у наших школах, і які знання там "вкладають", а от за критику посадовиці нагепали по голові. Правомірно це? Не думаю. Співпадіння? Не думаю, --Л. Панасюк (обговорення) 05:52, 7 грудня 2015 (UTC)
Пане Леоніде! Невже Ви ще не зрозуміли, а Вас шпиляли немало, що Вікіпедія не для чесних, щирих, досвідчених, патріотично налаштованих людей? Сірість, бездарність, амбіційність - ось її ознаки.... Ми, старше покоління, чистіші душею і совістю, а ті, хто цього не мають, нас ніколи не зрозуміють. У всякому разі, дякую за підтримку! --Учитель Обг 17:05, 13 грудня 2015 (UTC)
Пані Валентино, в мене дочка тільки в першому класі, але я вже знаю, які в нас шкільні програми, так що я повністю на Вашій стороні. Р.С. А покійний уже мій батько більше тридцяти років викладав у нашій школі англійську та німецьку мови, потім на пенсії ще підробляв по селах. --Yukh68 (обговорення) 19:26, 7 грудня 2015 (UTC)
Дякую за розуміння!--Учитель Обг 17:05, 13 грудня 2015 (UTC)
пані Учителько, я все одно схилю голову і тягтиму цього плуга. Мені наплювати на це кодло, головне - світло в голові. Дякую, --Л. Панасюк (обговорення) 10:45, 26 грудня 2015 (UTC)
Правду говорите...--Учитель Обг 12:59, 26 грудня 2015 (UTC)

Ніколенко Ольга Миколаївна[ред. код]

Вітаю! Там я прибрав зайві слова, які повторюються. Не зрозумів, до чого тут джерела. Будь ласка, поясніть. Дякую!--Бучач-Львів (обговорення) 14:59, 15 грудня 2015 (UTC)

Твердження важливе, але не підкріплене джерелами. Стаття належить до розряду конфліктних, тому, якщо Ви перемістили абзаци, то втратився контекст й, відповідно, джерельна база. Саме це я мала на увазі. Ну а якщо зачепити позавікіпедійну тему, як ці підручники затверджувались, то там має бути зовсім інша інформація. Думаю, вона колись з"явиться...--Учитель Обг 15:09, 15 грудня 2015 (UTC)
не зрозумів, як могла втратитись джерельна база, якщо я взагалі не редагував розділ джерела,[1] а той, у тому, який підправив (Науково-методична робота для загальноосвітніх закладів України), не «чіпав» приміток.--Бучач-Львів (обговорення) 12:41, 16 грудня 2015 (UTC)

Викладання історії в Україні[ред. код]

Шановна Валентино.
Як ви казали моя думка вас не цікавить, але все-таки можливо не варто витрачати свій час на статтю Ніколенко Ольга Миколаївна, коли існують набагато серйозніші проблеми, наприклад викладання історії в Україні, в котрий раз був неприємно вражений: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/1 грудня 2015#Єврейські погроми під час Української революції - «В істфаку в моєму місті питання про петлюрівські погроми навіть винесене в білети до екзамену з іст.Укр. 1900-1939.». Саме так: петлюрівські погроми. Боґан (обговорення) 05:07, 26 грудня 2015 (UTC)

Освітня програма[ред. код]

Щойно надав Вам прапорець викладача, який дає можливість створювати сторінки курсів. Щоб створити сторінку курсу, Вам слід спершу додати тут навчальний заклад, а потім додати до нього сторінку курсу для предмету, в рамках якого Ви пропонуюєте учням редагувати вікі. На сторінці можна розмістити перелік статей, які вони могли б вибирати собі для редагування.

Після цього учні реєструються у Вікіпедії і клацають на кнопку «Записатись на курс», і з цього моменту усі їхні редагування висвітлюватимуться на сторінці Спеціальна:Мої курси.

Також Ви можете розмістити на сторінці шаблон {{Пам'ятка студенту}} (хоча він вживає слово «студент», там немає нічого такого, що не не підходило б і для учнів). --Юрій Булка (обговорення) 10:26, 26 грудня 2015 (UTC)

Дякую...--Учитель Обг 10:42, 26 грудня 2015 (UTC)

Побажання (і прохання теж)[ред. код]

Добривечір, пані Валентино. Випадково зайшов я на Вашу сторінку — й остовпів...

З раннього дитинства вчуся цінувати людей і відділяти зерна від плевелів. За той довгий час я затямив собі: найважливіше — те, що зробила людина. Те, ким вона є, — теж важливо, але не воно стоїть на першому місці. Із суто практичного погляду дивлюся на кожного/кожну учасника/учасницю нашої Вікі як на монету, цінність якої залежить від кількости та якости створених статей. А також — від ентузіязму, який відображається (ну звичайно ж, не тільки в тому! кажу про те, що найвище ставлю!) в числі залучених учасників Вікі. Сам на себе ось так дивлюся (принаймні стараюся дивитись). Монета не набере цінности від того, що її чи то обпшикають духа́ми, чи то обприскають трояндовою оливою. Так само й не втратить вартости, коли на неї пустять «відходові гази» або ж обіллють ріденькими екскрементами.

Полеміка конче потрібна для розвитку Вікіпедії, як і для розвитку будь-чого. Але ця полеміка — всього-на-всього допоміжний засіб для творення головного продукту. Вона цілком природно відлітає геть (і так має бути!), як шумовиння (і чисте, і нечисте) й залишається хіба що матеріялом для дослідників історії нашої многостраждальної Вікі.

Не хочу входити в подробиці Ваших суперечок із іншими вікіпедистами. Знаю, що немає стовідсоткової правоти (як і стовідсоткової неправоти). Знаю, що завжди є неточності у висловлюванні й хибні трактування висловленого. Знаю, що з таких непорозумінь часто-густо постають маленькі ланцюгові реакції, результатом яких (знову ж таки, часто-густо) постають поспішні, на гарячу голову поставлені рішення.

Розглядаю чиюсь відмову участи в чомусь як маленьку смерть — саме в тому «чомусь». Відмовляєтеся від участи у Вікі — та це ж бо декларація про Вашу маленьку смерть як вікіпедистки! Тож словами Маяковського закликаю Вас: «Прекратите! Бросьте! Вы в своем уме ли? Дать, чтоб щеки заливал смертельный мел?! Вы ж такое загибать умели, что другой на свете не умел».

Ви справді цінна монета. Від Вас-таки й залежить зміна ціни, навіть номіналу. Судячи з усього, Ви талановита вчителька. Як мені хочеться, щоб у Вашому благословенному селі завдяки Вам (і не тільки!) стало стільки вікіпедистів, що хай позаздрять райцентри, і то не тільки ті, що в серці України. Моє рідне село Волиця і моя мама-вчителька в ньому — ген на краю нашої держави. Мамі (їй під дев'яносто) не беруся пояснювати, що таке Вікіпедія, а сам майже не маю контактів із волицькою школою. Тому-то й не маю змоги провадити відповідну роботу. Ну а Вам — усі карти в руки...

Отже, прохання. Сперечатися сперечайтеся, полемізувати полемізуйте, це конче потрібно — для розвитку Вікіпедії. Ображатися ображайтесь, сваритися сваріться — цього не уникнути. Але ж працюйте! Не покидайте роботи, не грішіть! Плюньте на непорозуміння й робіть своє. Головне ж бо не пси, що брешуть, а верблюди, що несуть. І коні, що тягнуть плуга. Одне слово — залишайтесь і поліпшуйте геть усе. Колись, сподіваюся, при нагоді побалакаємо про це — широко і глибоко.

Щиро Ваш — Олег-літредобг. 02:22, 27 грудня 2015 (UTC)

Доброго вечора, пане Олеже! Приємно чути Ваші слова! Я сама часто "стовпію" від того, що діється на на сторінках обговорення Вікіпедії... Тоді виникає величезне бажання все це покинути! На загальних зборах ГО "Вікімедіа Україна" під час полеміки, коли я зауважила молодшим вікіпедистам та адмінам про їхню не завжди коректну поведінку та конструктивну діяльність, мені Base зробив закид, що я декілька раз демонстративно залишала Вікпедію, а потім поверталась... Де йому зрозуміть, що повертаюсь сюди саме через таких редакторів та особистостей, як Ви й Вам подібних... Просто тоді думаєш: "Ты ж такое загибать умешь, что другой на свете не умел»....й це може принести користь проекту та Україні вцілому.... Тому й повертаюсь... Дякую за підтримку, за гарну оцінку. Сподіваюсь, що нам випаде нагода поспілкуватись...З повагою Валентина...--Учитель Обг 22:27, 27 грудня 2015 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з грубим порушенням ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Я приховав Ваше редагування, але Ви знаєте, про що йдеться. Свої позавікіпедійні взаємини з користувачами й залишайте поза Вікіпедією, конфліктів нам тут і без того вистачає.--Piramidion 21:14, 28 грудня 2015 (UTC)

(образа вилучена)....дістали вже....--Учитель Обг 21:15, 28 грудня 2015 (UTC)
Думаю, заборона редагування СО дуже доречна в цій ситуації. --Acedtalk 21:35, 28 грудня 2015 (UTC)

Дозволив вам редагувати власну сторінку обговорення, сподіваюсь, що ви прокоментуєте свої дії. --RLuts (talk) 23:32, 28 грудня 2015 (UTC)

Через обхід блокування воно було перезапущене і збільшене через продовження порушень (Спеціальна:Внесок/78.111.185.89) --Максим Підліснюк (обговорення) 22:36, 2 січня 2016 (UTC)

@Максим Підліснюк: можна навести точний пункт для вибору тривалості блокування? Вікіпедія:Правила блокувань#6.2. Термін закінчення й тривалість блокування? --アンタナナ 10:42, 3 січня 2016 (UTC)
6.2.4.5.2.4., підрив нормального функціонування Вікіпедії (надмірна брутальність і агресивність в обговореннях) --Максим Підліснюк (обговорення) 10:46, 3 січня 2016 (UTC)
@Максим Підліснюк: ) Дякую, що розсмішили! Але…: Пане Максиме! Негоже «підтасовувати»! Це не робить вам честі! Особливо, з огляду на те, що ви носите «високе звання адміністратор». Мало того, ще й так ображати пані Учитель! Роблю припущення, що ви не розумієте, того, що пишете: (і не подумайте мене переконувати у зворотньому!)
1. Ви звинуватили користувача у брутальності. Якщо вам ліньки було почитати, а що ж означає це слово, перед його вживанням, то я наведу текст із статті: «Брутальність — риса примітивної людської натури, що своїм духовним розвитком ще недалеко відійшла від звіринного світу. Це слово походить від латинського "брутус", що значить — "звірина".» Сказонути таке жінці, та ще й вчительці! Та за такі слова – «до бар’єру»!
2. Ви звинуватили користувача у агресивності. Якщо вам ліньки було почитати, а що ж означає це слово, перед його вживанням, то я наведу текст із статті: «Агресивність — ситуативний стан, який характеризується афективними спалахами гніву чи злоби та імпульсивними проявами поведінки, спрямованими на об'єкт фрустрації, що став причиною конфлікту.»
Ці обидва слова до дій, вчинків та поведінки пані Учитель аж ніяк не підходять. Якщо ви застосували обидва терміни у переносному значенні, то вони не можуть бути аргументами у застосуванні п.6.2.4.5.2.4. А, відповідно, і цей пункт ви застосували Неправомірно! Як на мене, це від ваших діянь «віє» такими термінами, а якщо бути точним – це зловживання своїм становищем із підтасовкою фактів (не знаю, із якою метою – може це переслідування?). Якщо я неправий – шукайте інший пункт!
@Aced: Пане Aced, не давайте порад пану Максиму, аргументованих на власних думках, бо приймати рішення про блокування, аргументуючи власними уподобаннями, … . Краще допоможіть йому знайти інший пункт та відповідні аргументи!
А ще краще, не звинувачуйте пані Учитель у «підриві нормального функціонування Вікіпедії», розблокуйте, привітайте її із Різдвом, та й самі святкуйте! ) Веселого усім Різдва! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 08:25, 5 січня 2016 (UTC)
А чому ви вирішили, що блокування аргументоване власними уподобаннями? Воно цілком і повністю базується на правилах. Це блокування мало підстави за двома пунктами ВП:ПБ: 2.2 «Особисті погрози» і 2.4 «Розголошення особистих відомостей». Термін блокування за передбачені у пункті 2.2 порушення пункт 6.2.4.2.9 визначає у розмірі 1-3 днів. Термін блокування за передбачені у пункті 2.4 порушення пункт 6.2.4.4.1 дозволяє визначати на розсуд адміністратора аж до безстрокового. Звичайно, безстрокове блокування в цій ситуації було б надмірним, але формальні підстави є навіть для нього. Ну і до цього всього додається ще й обхід блокування (причому багаторазовий), який за встановленою практикою тягне за собою збільшення терміну блокування. --Acedtalk 17:05, 5 січня 2016 (UTC)
А чому ви вирішили, що були погрози й розголошення особистих відомостей??? Такі звинувачення потребують підтвердження, тому наведіть посилання! Стосовно розголошення особистих даних, який тут може бути секрет? Підліснюк зареєстрований під своїм реальним іменем. Кожен, хто більш-менш, уміє користуватись інтернетом, погугливши або ввівши в пошук Яндексу отримає безліч інформації. Якщо він так хотів зашифруватись, нехай би придумав нік. Не вистачило розуму, це тепер його проблеми! Ви, Аседе, всіх тут за дурнів маєте???? Я написала, що розмовляла з Підліснюком на ЗЗ. Хтось не знає, що користувач Підліснюк є членом ГО "Вікімедіа Україна"? І за це була ним же заблокована!!!!

А порушення такої кількості правил блокування адміністратором Підліснюком каратися не буде? Цитую свій запит на Арбітраж. (Дійсно не знала, бо не займалась ніколи кляузами, що такий запит можуть робити лише адміни)

« 6.2.4.2.1. Адміністраторам варто пам'ятати, що блокування за особисті образи найчастіше є так званими неочевидними блокуваннями, а тому при намірі їх застосувати треба неухильно керуватися положеннями пункту 6.6.3 дійсних Правил. (ТОбто, твої дії в даному випадку "неочевидне блокування)

6.2.4.2.2. Не слід застосовувати блокування за окремі особисті випади, зроблені в запальності в ході гострої дискусії («війни відкотів»), якщо мова не йде про нецензурну лайку або абсолютно однозначні образи й якщо брутальність в обговореннях не є постійною практикою для того або іншого користувача. У кожному разі це категорично не слід робити адміністраторові, що особисто бере участь у цій дискусії. Адміністраторам взагалі варто втримуватися від застосування блокувань як міри модерування обговорень. (Отже, нецензурно й брутально я не сварилась. Де нецензурщина й брутальність у моїх словах, які ти відкотив й за це заблокував НА 2 ТИЖНІ: У мене ж був наказ, щоб не паскудили мою сторінку своїми каракулями. Це до адмінів, які стали на захист хамству, зарозумілості, нездоровим амбіціям. Й не демонструйте свою слабкість тим, що зробите відкіт. Найлегше воювати з жінкою, коли вона не може дати відсіч словами....Й так хочеться завершити словами Кевіна із "Сам вдома", які він сказав тим бандитам, що за ним гонились: "З Новим роком,(і т.д)"... Колегам-однодумям я завжди рада на сторінці свого обговорення....Учитель) Виходячи з цього, саме ти не мав права мене блокувати. Тим більше, рішення про довготривале блокування приймає АК!

6.2.4.2.5. Блокування у зв'язку з особистими випадами й брутальністю може застосовуватися лише до користувачів, що систематично й зловмисно ображають інших користувачів, якщо кілька винесених із цього приводу попереджень не зробили на них впливу. При цьому забороняється свідомо провокувати користувачів, особливо новачків, на порушення правил, або просто стежити за кожним їх кроком, фіксуючи будь-якого недогляду (З ким крім тебе, бо ти мене провокуєш, я конфліктую?)

6.2.4.2.7. Не рекомендується адміністраторам або іншим користувачам вести публічний «підрахунок» або «реєстр» «порушень правил поведінки», зроблених тому чи іншому користувачеві, з метою визначити, чи заслуговує він блокування, оскільки це, навпаки, може лише провокувати користувача на те, щоб продовжувати такі дії. (Отже, ти мене провокуєш! Я знову обійшла блокування, бо тільки камінь може мовчати в такій ситуації!!!!) у цьому випадку, блокування прийнятне лише тоді, коли поводження даного користувача явно заважає нормальній роботі інших користувачів. (КОМУ Я ЗАВАЖАЮ, КРІМ ТЕБЕ????)

6.2.4.2.8. Адміністраторам варто втримуватися від повторного застосування засобів впливу (попереджень і блокування) стосовно тих самих користувачів за те саме (або схоже) порушення, за винятком відвертого вандалізму й прямих погроз на адресу окремих користувачів і співтовариства в цілому; навіть у цих випадках рекомендується, при можливості, спробувати звернути увагу інших адміністраторів на це порушення. (ТИ ЦЕ БАЧИВ ПРАВИЛО?)

6.2.4.2.10. Блокування нормального зареєстрованого користувача за систематичні образи інших користувачів на строк від 1 тижня й вище можуть накладатися лише за рішенням АК на підставі пропозиції одного з адміністраторів, що зобов'язаний представити обґрунтування для такого рішення. (Мої образи, якщо вони є, не стосуються інших користувачів, крім тебе. Знову твої порушення)

6.6. Неочевидні блокування: Блокування зареєстрованого користувача, що має значний внесок у розвиток Вікіпедії, незалежно від причин блокування. (Саме таким користувачем мене вважає спільнота. Ти знову порушник)

»

Знаєте, тут на моїй сторінці, та й не тільки, йде обговорення. Час від часу я читаю цей "брєд" сивої кобили. До цього моменту терпіти можна було. Але якщо ви починаєте плювати в очі всій спільноті, то терпіти тут просто не можна. Заблокувати мене довічно? Блокуйте! Що вам заважає? Я не зможу редагувати Вікіпедію й так, бо тут зараз "засіли" блазні.... Й видаляйте цей допис та блокуйте довічно пошвидше. Або залиште таке задоволення Підліснюку...) @Biletsky Volodymyr:, дякую за підтримку! Так вийшло, що лише вас цікавить проблема вигнання активних редакторів, які мають свою думку, із Вікіпедії. Спільноту задовольняє такий стан речей. @Когутяк Зенко:, вікі-старожили, вони й є вікі-старожили. Поки я дочекаюсь їхньої реакції, то мене обкладуть тут лайном з ніг до голови.... Одним словом, бувайте! Учитель...

@Aced:: Пані Учитель мабуть читає мої думки? Її запитання і репліки майже слово в слово такі ж як і мої:
1. Дійсно, «А чому ви вирішили, що були погрози й розголошення особистих відомостей??? Такі звинувачення потребують підтвердження, тому наведіть посилання!»
2. Дійсно, «Ви, Аседе, всіх тут за дурнів маєте???? …» Принаймні, мене? Пане Aced, ну почитайте те, що ви мені написали: «Це блокування мало підстави за двома пунктами ВП:ПБ: 2.2 «Особисті погрози»…». Відкриваю ВП:ПБ. Читаю. У п.2.2 ні слова про погрози! Face-hand.svg. Перечитав усе, що є наявне на цій сторінці і на посиланнях, від 28 грудня, також – жодної погрози з боку пані Учитель! 8-0 Можливо, погроза була у тих текстах, які ви повидаляли? Та й скільки їх там було? Та й що то були за погрози (якщо вони таки були), якими жінка так «налякала мужчин»? Якщо це не відмашка від мене, а просто ви помилилися номером пункту, та ще й його назвою, то для адміністратора у такій полеміці і перше і друге є неприпустимим! Відмашка на мій погляд і є погано прихованою образою користувача адміністратором (якщо й не відверте глузування). (Тільки не намагайтеся цей мій рядок видати за погрозу позбавити вас цього статусу! Я високо ціную вашу роботу як адміністратора, так же, як і роботу пана Максима). От тільки б ще і … !
Тепер попробую дати відповідь на ваше запитання (цитую його) «А чому ви вирішили, що блокування аргументоване власними уподобаннями?». А ви почитайте своє речення вище (наведу його тут:) «Думаю, заборона редагування СО дуже доречна в цій ситуації.» Ну, як його ще зрозуміти пересічному користувачеві, як не так, як зрозумів його я? Написали б хоча б так: «Блокування за особисту образу на 1 добу (див статтю п.2.2 ) ВП:ПБ». Я б так і не подумав би!
Тепер напишу «власні дослідження»: «Шиєте статтю п.2.4 ? Це для більшого терміну?» Хороша стаття, от би підтвердження та б із посиланнями!
Іще одне «власне дослідження»: Глянув я на [2] і… побачив там «телепрограму National Geographic Channel» – «прайд загнав тварину», і ну її «кусати – той зліва, той спарва, а той ззаду, а той спереду!» Тепер звертаюсь до усіх учасників цього «сафарі»: Сядьте, тричі переведіть подих, погляньте на плоди своїх діянь, знайдіть, за що вибачитись – і вперед! (можу десь після свят підказати, за що потрібно вибачатися – перша підказка – не провокуйте «загнану вами у глухий кут» жінку «огризатися» на «ваші укуси», обходячи ваші блокування!) ). З Різдвом! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:03, 5 січня 2016 (UTC)
P.S.п.1. Жінкам можна ВСЕ!
п.2.Якщо жінка вам не подобається - див. п.1! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:14, 5 січня 2016 (UTC)
Зауважу, і це майже виключно для Підліснюка (правда, може й ще якомусь-то із адміністраторів на користь піде), — Є ж іще і у Вікіпедії розумні люди!
А від мене особисто — ВЕЛИКА ПОДЯКА ЗА ВСЕ ТУТ НАПИСАНЕ ПАНОВІ ВОЛОДИМИРОВІ! З Різдвом! Усіх! Особливо шановну прекрасну частину користувачів Вікі! --Ejensyd (обговорення) 21:49, 5 січня 2016 (UTC)
Дякую за аргументовану відповідь і вас також вітаю з Різдвом, але мушу зазначити кілька моментів. По-перше, повторю очевидне: будь-які посилання на стать (а також вік, національність, расову приналежність, релігію, сексуальну орієнтацію і що-там-ще) користувачів не грають жодної ролі у Вікіпедії. По-друге, розголошення особистих даних з боку пані Учитель було. Викласти деталі чи навести посилання я не можу зі зрозумілих причин — бо це буде нове розголошення. Так, воно не було надто кричущим, тому й блокування спочатку було доволі коротким. По-третє, я справді помилився, передруковуючи назву пункту ВП:ПБ (хоча номер указав правильно), перепрошую за це. Не особисті погрози, а особисті образи. Погроз не було, образи були. По-четверте, слово «думаю» жодним чином не свідчить про мої особисті уподобання. Це лише частина мого стилю спілкування. Але це рішення цілком базувалося на прийнятій практиці: забороняти редагувати сторінку обговорення, якщо порушення продовжуються і на ній. --Acedtalk 18:03, 6 січня 2016 (UTC)

@Ejensyd:: Дякую за теплі слова, та ще й на Різдво!

@Aced::

Aced Користувач:Biletsky Volodymyr
Дякую за аргументовану відповідь і вас також вітаю з Різдвом, але мушу зазначити кілька моментів. І я вам дякую: і за вашу подяку, і за вітання і за ваші пояснення. Дозволю собі їх прокоментувати, щоб ви знали мою думку щодо наведених вами аргументів і пояснень.
По-перше, повторю очевидне: будь-які посилання на стать (а також вік, національність, расову приналежність, релігію, сексуальну орієнтацію і що-там-ще) користувачів не грають жодної ролі у Вікіпедії. Пане Aced’е, не знаю, що вам на це сказати? Чи заплакати, чи позбиткуватися або посміятися над такою вашою позицією, чи… Що, ж попробую хоч чогось, аби тільки не образити: Для пересічного користувача, який прочитав ваші рядки, звучить резонно і нібито зрозуміло. Однак:

1. Ми з вами живемо ж не у «маленькій комірці віртуального світу „Вікіпедія“, де діють свої закони», а у звичайному реальному світі! І ображати ближнього негоже, де б то не було!

2.Блокувати користувача за нанесену образу потрібно. Але, скажіть, чому одного користувача нещадно блокують за образу (ще, й як ви зазначили, за некричущу), а іншого – ні? Мало того, йому ще й можна і блокувати і ображати у відповідь, провокуючи подальші образи на свою адресу, і повторно блокувати і переблоковувати, застосовуючи правила Вікіпедії як інструмент? Подивіться, скільки разів пан Максим ображав пані Учитель! Питається, чому ж його за нанесені образи жодного разу не заблокували? Чи може я щось не те сказав?

4. Стосовно образ – подивіться усю переписку! А потрібно довести – доведу і аргументую! Напр., оцінити вчинок користувача як «низько»! Правда, ще невідомо, що малося на увазі під цим словом. Якщо це просто неграмотне застосування російського «низко», то це вже і є образа! Самі вже оцінюйте, чи кричуща вона, чи некричуща. Так у нього їх не одна (якщо поступати за його методикою, то й можна «дотягти» до «систематичних»).

5. А якщо вийти із «віртуальної комірки Вікіпедії» у реальний світ, то ці дії по відношенні до жінки та ще й вчительки і т.ін., просто «ні в які рамки не лізуть»! Саме тому я і послався на стать, на статус і т.і. користувача. Все як байці Крилова «Вовк і ягня». Намагання «поставити вчительку у позу ягняти» — … ну, я просто цього не розумію!

По-друге, розголошення особистих даних з боку пані Учитель було. Викласти деталі чи навести посилання я не можу зі зрозумілих причин — бо це буде нове розголошення. Так, воно не було надто кричущим, тому й блокування спочатку було доволі коротким. Мабуть так. Перевірити не можу, отже, змушений повірити вам на слово. Цікаво знати, хоча б якого плану ці особисті дані. Бо у мене склалось враження, що ці дані є ні чим іншим, як висвітленням власного враження про поведінку опонента під час взаємного спілкування.
По-третє, я справді помилився, передруковуючи назву пункту ВП: ПБ (хоча номер указав правильно), перепрошую за це. Не особисті погрози, а особисті образи. Погроз не було, образи були. Ну, з ким не буває. Але у винесенні звинувачень чи аргументування терміну покарання такі помилки неприпустимі.
По-четверте, слово «думаю» жодним чином не свідчить про мої особисті уподобання. Це лише частина мого стилю спілкування. Але це рішення цілком базувалося на прийнятій практиці: забороняти редагувати сторінку обговорення, якщо порушення продовжуються і на ній. Перепрошую, бо я зрозумів саме так. Але, стиль - є стиль! Перепрошую і за мій стиль.

У американців є чудове свято під ще чудовішою назвою «День подяки». От би, знайти в собі мужність, щоб переглянути власні вчинки, переоцінити їх і перепросити у ображених нами людей і подякувати нашим опонентам! Мо’ й і наш реальний світ і світ УкрВікіпедії стали б трішечки кращими? Бо принцип «око за око» та «зуб за зуб» став неактуальним саме від Різдва Христового! Якщо когось і образив - перепрошую, бо не образити хотів а «достукатися». Усім веселих свят і всього найкращого! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 13:06, 7 січня 2016 (UTC)

Приєднуюся до побажань пана Biletsky Volodymyr. Я ще не аналізував весь хід цього конфлікту, лише епізодично спостерігав за його розвитком і не берусь поки що оцінювати дії всіх його учасників, але в будь-якому разі з нього потрібно якось виходити, бажано з найменшими втратами. Один з найкращих редакторів заблокований, інші, замість написання статей, витрачають час на нескінчені обговорення і звинувачення. Напевно, саме в цей день найкраще було б спробувати зробити кроки до примирення і порозуміння. Для початку розблокувати пані Учитель. Об'явити мораторій на обговорення, пов'язані з цим конфліктом і взагалі на конфліктну і провокативну поведінку принаймні до закінчення терміну блокування (із очевидної причини - самої суті блокування). Далі, якщо емоції до кінця все ж не вщухнуть і порозуміння не можливе — спробувати цивілізовано поставити крапку за допомогою посередників. Хоча зі свого досвіду можу сказати, не називаючи імен, що з двома редакторами, з якими кілька років тому весь час були конфлікти, через що збирався навіть кинути цей проект, вже давно не конфліктую без втручання зі сторони. Десь себе стримую, десь просто ігнорую. Мені здається, вони діють так само, можливо, там ще й інші причини наявні. Принаймні, замість витрачати час та нерви на лайки і обговорення з ними, як колись, є можливість провести його приємніше за написанням і редагуванням. Можна згадати, що нам було до душі в цьому проекті, коли ми тільки в ньому з'явились. --Олег (обговорення) 14:45, 7 січня 2016 (UTC)
як це ганебно некрасиво - виситкуватися із придуманими правилами, підтикувати на сторінки вислови людини, яку ж самі адміни й загнали в гамівну сорочку, (і ще потім Ніки сюсюкають - мовляв, будьте мужні, плакальники будуть завжди) і тільки те й робити, що влаштовувати полювання на відьом. Адмінове, чим далі, тим менше бачу потребу у вас. Особливо зважаючи на таке непотребне лайдацтво. Якщо якесь слово вам не до шмиги - можете мазюкати "персональний випад". Суть від того не зміниться - ви займаєтеся не адмініструванням, а відриваєтеся на сафарі. Це підло і низько, які б ви дифи не навели як доказ і які б дифірамби не співали загонщику, --Л. Панасюк (обговорення) 17:12, 7 січня 2016 (UTC)

Прохання[ред. код]

Дуже вас прошу, дотримуйтесь конфіденційності щодо користувачів Вікіпедії та не розголошуйте своїх вражень від особистих зустрічей з іншими користувачами. Тим більше, якщо ці враження негативні. Наперед вдячний. --RLuts (talk) 23:24, 28 грудня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Потік Діви[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Потік Діви був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:25, 1 січня 2016 (UTC)

Поновив шаблон. Працюйте!

Син Божий народився! Славімо Його!--Ejensyd (обговорення) 11:06, 5 січня 2016 (UTC)

проханнячко[ред. код]

Валентино, маленьке проханнячко, не зважайте на того кар'єриста, намагайтеся оминати його. Візьміть на озброєння давню українську приказку: «не чіпай ...»))) Дозвольте нам, вікі-старожилам, розібратися із випадками прояву вікі-кар'єризму.--Когутяк Зенко (обговорення) 17:37, 3 січня 2016 (UTC)

не розчаровуйтеся, все буде добре... дайте цяпіночку часу--Когутяк Зенко (обговорення) 05:04, 6 січня 2016 (UTC)

Ще одне попередження[ред. код]

Ви продовжуєте розповсюджувати конфіденційну інформацію про користувачів Вікіпедії навіть після попередження. Повідомляю вас, що якщо подібне повториться, адміністратори можуть вас заблокувати --RLuts (talk) 13:31, 16 січня 2016 (UTC)

Можливо, я чогось не розумію, то поясніть, будь ласка! Як можна загальнодоступну інформацію зі сторінок тієї ж ВП вважати конфіденційною? Й нащо ви прибрали мої свідчення про можливе упередження Підліснюка після оцінки конкурсних статей? Або чого ж тоді не прибрали посилання Підліснюка на давні обговорення, які ж знову мене провокують???? Хух, це точно змова... --Учитель Обг 13:37, 16 січня 2016 (UTC)
Якщо ви десь її знайшли, то це не означає, що вона «загальнодоступна».--RLuts (talk) 13:47, 16 січня 2016 (UTC)
Якесь дивне формулювання: "якщо десь". "Десь" - це українська Вікіпедія, службові сторінки якої доступні не лише користувачам, а й читачам! Щось ви мудруєте й самі не знаєте що... А чи думали ви над тим, що цим, що немає смислу, знову ставите мене в ситуацію вибору: "обтікати" чи огризатись? Цим ви покращите "моральний клімат" Вікіпедії?--Учитель Обг 14:18, 16 січня 2016 (UTC)
В українській Вікіпедії цю інформацію публікували лише ви. А сайт ВМУА ніякого відношення до Вікіпедії немає. --RLuts (talk) 14:24, 16 січня 2016 (UTC)
Я такий "невіглас", дайте посилання де це написано, будь ласка!--Учитель Обг 14:29, 16 січня 2016 (UTC)
Я не бачу згоди на публікацію особистих відомостей у Вікіпедії. Покажіть мені її --RLuts (talk) 14:38, 16 січня 2016 (UTC)
Тоді ви трохи запізнились, було б тоді видалять інформацію, коли писався прес-реліз. --Учитель Обг 14:40, 16 січня 2016 (UTC)
А чому ви не погоджуєтесь на мою пропозицію? Я вважаю, що Максим Підліснюк не давав згоду на публікацію особистих відомостей. Ви — що давав. Якщо ви праві, користувач відновить версії і проблема зникне сама по собі. Якщо ж не відновить — значить ця публікація йому не подобається і згоди на неї він не дав. Не так?--RLuts (talk) 14:44, 16 січня 2016 (UTC)
Знаєте, на своїй сторінці, я відкрито написала, хто я є. Думаю, що моя професія, чогось є багато ображених вчителями, не спрацювала на мене. Але нічого, жива. Мені не страшно зовсім. Якщо хтось цього боїться, то нехай би не "світився". А то якась безглузда ситуація виходить. І дане обговорення безглузде, типу, немає чого робити. Попередили, то й попередили. На все добре...--Учитель Обг 14:49, 16 січня 2016 (UTC)
Дорога пані Валентино! Я можу помилятися, але думаю, що це банальна провокація із розрахунку на Вашу запальність та принциповість. Бачите, написано не просто «попередження», а «ще одне попередження». Якщо зможете - прийміть це попередження як належне, щоб це не стало приводом. А якщо помиляюся, то цей пан має слушність - чи ж Вам потрібно тратити Інтернет-трафік на висвітлення нікому не цікавої інформації? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 17:13, 16 січня 2016 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушеннями правил Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 6 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Причина - ред.№ 17444687. Не варто обзивати користувачів, знаходити втіху в перепалках з ними. Вікіпедія не соціальна мережа. Ми тут щоб писати статті, а не воювати. І Ви ж досвідчений вікіпедист з колосальним педагогічним досвідом. Ви показуєте поганий приклад, але ж вмієте показувати добрий. --Brunei (обговорення) 13:46, 19 січня 2016 (UTC)

Brunei, ви заблокували мене саме за те, що я написала Ходакову, щоб він писав статті, а не кляузи на всіх підряд! "Ми тут щоб писати статті" - пишете ви. А що робить Ходаков? Якщо у мене "колосальний педагогічний досвід", то у вас немає його ніякого! Ви ж навіть не вчитались у мої слова й у слова користувача. Елементарно, Ватсон! Я написала, що у мене очі стали по 5 копійок, а Ходаков пише, що я згадую його очі! ). Я слова "диверсант" та "кляуза" беру в лапки, що передбачає вживання даного поняття в переносному значенні, а ви МЕНЕ ЗА ЦЕ БЛОКУЄТЕ! Я показувала "добрий приклад"? Так такі як ви відбивають бажання показувати гарний приклад взагалі. Блокування? З недавніх пір до цього стала відноситись спокійніше! Мене навіть не хвилює те, що ви втішили (образа вилучена)! Якщо це не хвилює вас, то чого це має хвилювати мене? А ви, власне, готуйтесь до номінації. Це я зроблю після розблокування. Це не погроза, а дружнє попередження ). Й ви знову "роздмухали" черговий конфлікт.... Й не повчайте мене, навчена уже....

PS НА сторінці ЗА ви пишете, що толерування руйнує спільноту. А Ходаков це робить відкрито й ви його толеруєте!. --Учитель Обг 14:40, 19 січня 2016 (UTC)

Перепрошую, видно щось не те натиснув? --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:32, 21 січня 2016 (UTC)
) ) ) --Учитель Обг 09:48, 21 січня 2016 (UTC)

Прохання[ред. код]

Пані Учитель, не сприйміть це як якийсь наказ чи попередження. Це скоріше порада, а робити висновки Вам. До мене звернувся Khodakov Pavel з приводу Вашої репліки на ВП:ЗСА щодо нього. Якщо Ви уважно переглянете внесок зазначеного користувача, то побачите, що його основний внесок полягає в тому, що він підправляє статті (виправляє мовні помилки, вікіфікує і т.п.). Таких статей багато сотень і зазначена Вами стаття, просто одна із них. І прошу не вбачати у моїй відповіді спробу когось захистити. Це об'єктивна реальність, було б інакше, було б інше прохання. --Basio (обговорення) 09:11, 26 січня 2016 (UTC)

Не переконали, на жаль.. А час - суддя найкращий. Зазвичай, далекоглядних людей мало. Почекаємо...--Учитель Обг 10:39, 26 січня 2016 (UTC)

Відношення[ред. код]

Чому Ви до мене так відноситесь? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:01, 8 лютого 2016 (UTC)

@Khodakov Pavel: Знаю, що ви ігноруєте мої запитання. Але зараз задаю вам ще одне: Навіщо ви задали це запитання пані Учитель? Можете проігнорувати і це моє запитання, але у такому разі я дам відповідь за вас: 1. Запитання неконкретне, а саме: «так відноситесь» — «як це так?» 2. Ви прекрасно знаєте причину «такого відношення». 3. Виходячи з цього, вважаю, що ви таким запитанням намагаєтеся «дражнити» пані Учитель. Більш конкретно – вивести її з себе, щоб потім хтось із ваших «подільників» міг «підловити» пані на якомусь порушенні чи грубощах. Залиште жінку в спокої, бо коли мужчина дражнить жінку, то напрошується негарний діагноз. Зможете самі поставити цей діагноз? Якщо ні – підкажу «притчою»: Ви виглядаєте як той мужчина, який отримав облизня на свої залицяння. І, попри це, і далі «нудить», і далі безуспішно намагається залицятися. Вам немає що робити? Ну, нема для вас місця у її серденку! Не—ма! ) Із «співчуттями», --Biletsky Volodymyr (обговорення) 17:21, 8 лютого 2016 (UTC)

Вікіпедія:Запити на арбітраж/Топік-бан користувача Учитель[ред. код]

Подано запит на арбітраж. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:40, 10 лютого 2016 (UTC)

Побачила це, аж скривило.. Не від того, що запит подано, а від того, нащо ви здались тут??? Отаким тре займатись, а не соплі розмазувати по сторінках Вікіпедії: Фейсбук--Учитель Обг 17:23, 10 лютого 2016 (UTC)
Пані Учитель!
Неодноразово бачив, як Ви пояснювали «чоловікам», як вони у Ваших очах... Зараз глянув на той «позов» — і, як і Вас, засудомило. Подумалось: на Вашому місці вже би перестав звертати увагу на це..., чи на цих... Не варто перейматися. Бо ж тільки нервуєтесь та втрачаєте час. А «воно» ж, як ті «енергетичні вампіри», тільки того й потребує. Бо ж інакше - йому не жити. Так що Ви їх підтримуєте і стимулюєте.--Ejensyd (обговорення) 22:00, 10 лютого 2016 (UTC)
Отут Ви, пане Ejensyd, помиляєтесь! Абсолютно ніяких емоцій, лише констатація фактів...--Учитель Обг 22:10, 10 лютого 2016 (UTC)
Черговий цирк..... побачимо, чим це закінчиться... --Учитель Обг 09:36, 11 лютого 2016 (UTC)
@Krupski Oleg: Якщо десь є правила подавання позовів на арбітраж, то підкажіть, будь ласка, бо щось мені здається, що якщо подивитися на історію цього процесу, то за часовими відмітками хтось намагався «поставити воза поперед коня». Із вдячністю, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:55, 11 лютого 2016 (UTC)
 • У "1.2 Процедура прийняття справи до розгляду" пункт "3" на сторінці Вікіпедія:Арбітражний комітет. Якщо Ходаков Павло подав позов і не виконав правила - має бути відхилений його позов (позначка "позов відхилено"). А якщо йому нагадують про ці правила, це значить заздалегідь справу його з симпатіями лише до нього приймуть до розгляду не зважаючи на порушення ним процедури, при умові зневаги до формальності пункту "3" враховуючи нагадування від Користувач:Dgho. Де гарантії того, що в такій ситуації не будуть ставитися зневажливо і до аргументів від відповідача Учитель? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:41, 11 лютого 2016 (UTC)
Я, звичайно, не зобов'язаний нічого коментувати, але нагадування позивачу мало на меті захист інтересів Учителя: щоб вона вчасно дізналася про позов. Усі процедурні рішення будуть прийматися арбітрами в закритому режимі та у суворій відповідності до правил.--Dgho (обговорення) 11:00, 11 лютого 2016 (UTC)
Дякую і пану ✍ Крупскі Алег і пану Dgho за змістовні відповіді, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 12:08, 11 лютого 2016 (UTC)
Колеги, дякую за підтримку! Пане Олег, я не буду аргументувати, тут все й так зрозуміло. Я в дитсадочку була вже давно. Якщо хтось й досі там, а хтось цьому потурає, то нехай спільнота це бачить. Мені доводили, що політики тут немає, в чому я маю сумніви... Тоді - соплі.. Подобається їм їх підтирати, не буду є я людей лишати такого задоволення... Мені нині приносить задоволення те, що я провела вікіфлешмоб в середній школі, чого не було в жодній українській школі, я створила Курси для Шендерівського НВК, поряд з університетами, я проводжу вікі-уроки, чого тоже ніхто не робив. Я планую зібрати колег в рамках "Освітньої програми" на вікі-тренінг, мені є чим з ними поділитись, рік, два - й процес редагування статей українськими школярами-старшокласниками та вчителями стане нормою. Мої діти вчора вчились писати статті. А вдома деякі з них продовжили це заняття. Особливо вразила одна 11-класниця. Вона прийшла додому й створила самостійно статтю Гонгоризм, не зовсім досконалу, але без жодної підказки. Сьогодні я дітям сказала, що вікіпедистами стають або народжуються. От ця 11-класниця народилась вікіпедисткою. Я їх мотивую тим, що будучи студентами, вони зможуть тоді себе добре зарекомендувати. Оце мені цікаво, а втішать сопливого дядька бажання немає ніякого. Нехай той дядьку придумає собі іншу забавку, ніж постійні скарги на сторінці ЗА, а це й вже - Арбітраж. Довічно мене блокувати? Та без проблем! Уявіть, скільки тоді у мене буде вільного часу для себе й для родини... Жалко тільки, що в нинішній ВП в пріорітеті саме такі "плаксії".... (Для довідки: Є така казка про царя Плаксія )
« Цар любив, як плачуть діти,


Бо любив їх сльози пити.
Отакий був цар Плаксій
Україні Сльозолий.

»

--Учитель Обг 13:12, 11 лютого 2016 (UTC)

Дорога пані Валентино! Дякую! За цілий сьогоднішній день вперше на сторінках Вікіпедії серед неприємних речей, таки, прочитав позитив. Радий і за Вас, і за Ваших учнів! Внесок Вашої учениці мене порадував! Не намагатимуся «забирати Ваш хліб», і залишаю Вам право і честь навчити ваших учнів як прив'язати україномовну статтю до іншомовних сторінок (біокосмізм), уникати невизначеностей і шукати вірні назви статей для посилань на них (омолодження, регенерація тощо). Іще ви мене порадували тим, що робите – я про «вікі-уроки». Я вбачаю, що саме такі уроки – це наша майбутня система освіти. Я у свій час познайомився із системою дистанційного навчання «Прометей», про яку нема статті у Вікіпедії. Дітки мають можливість навчатися, не виходячи із дому. Там передбачено багато різних можливостей – і інтерактивні лекційні та практичні заняття, які можна проводити у режимі «чату», і контроль «відвідуваності занять», і індивідуальні домашні завдання та індивідуальна допомога чи контроль їх виконання, доступ до підручників із структурованим і категоризованим вмістом із необхідними посиланнями чи блоками підказок та пояснень що можуть розгортатися-звертатися, на кшталт «вікі-підручників», тести, самотести і багато іншого. Все побудовано на html-розмітці. Аналогічні системи успішно діють в Канаді. Наприклад, у мережі шкіл у Фрейзер-Веллі (входять школи містечка Гоуп). До-речі, якщо не помиляюся, то 27 лютого у посольстві Канади в Україні виставка-семінар «Освіта у Канаді»! ([3]) Якщо зможете туди потрапити, то попросіть у них ознайомитися із системами дистанційного навчання. Успіхів Вам, наснаги і здоров'я! А на ці процеси, що відбуваються навколо Вас (Вас же і цитуючи), «плюньте і розітріть»! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:20, 11 лютого 2016 (UTC)
Так, над статтями ще працювати й працювати. Поки що у нас віківишкіл, пишемо за інтересами. В планах - героїко-патріотична тематика до дня визволення села від німецької окупації (Корсунь-Шевченківська битва). Але це будуть статті про війну на сході України та про сучасних героїв. Сьогодні директор, після вчорашнього флешмобу, він також отримав вікі-сувенір ), звернувся з тим, щоб замість нікому не цікавих застарілих заходів, краще писати статті. Діти сьогодні, хто вчора не був у школі, запитували, коли ми ще будемо проводити такі тренінги. Звісно, що такі факти дуже приємні. Стосовно дистанційного навчання, то елементи запроваджую. У нас ВКонтакті створено діалоги за класами за оперативного спілкування та обміну інформацією та он-лайновий сервіс "Padlet", де також додаткова інформація за темами. Для колег дистанційно роблю он-лайн уроки із "методичними родзинками". А ще у мене 6 власних освітніх сайтів, де ділюсь своїми надбаннями з колегами. Тобто, це мені цікаво. Звісно, було б добре відвідати виставку, але я далеко від Києва, за день не встигну, а проживання, проїзд - це не дешево. Зараз взагалі в пошуках проектора, бо в класі є інтерактивна дошка, яку з дітьми виграла у Всеукраїнському конкурсі відеороликів про школу, а проектор "накрився", блимає й псує зір, але в екстрених випадках користуємось з директором на двох. Такі реалії нашої освіти... А діти в нас хороші, тому хочеться хоч щось для них зробити....--Учитель Обг 18:55, 11 лютого 2016 (UTC)
Я вражений! Добре діло робите! І, добре, ж, робите! А я… Стидоба! Сторінок (окрім у Вікіпедії) не маю, як їх створити не знаю, по Ю-тубах енд сетера не «ходжу». Хотіла б душа вКонакти, та комп’ютер не «пускає». Дякую за відповідь та посилання-підказки і перепрошую за затримку із відповіддю. Писав вчора на цьому місці розлогу відповідь, аж хутко щезла електроенергія! А комп’ютер «образився на це» і «завис». Буває… А стосовно виставки у канадійському посольстві – може Ви із такими знаннями і навиками і через Інтернет щось зможете звідти завантажити чи отримати … (надіюсь) Всього Вам і Вашим учням найкращого! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:05, 12 лютого 2016 (UTC)

Безводівка (археологічний комплекс)[ред. код]

Вітаю вас! Будь ласка, чи не могли би ви глянути цю статтю, чи не є це містифікація, і чи має ця стаття значення? Якщо для вас це проблема - порекомендуйте когось, хто у цьому розбирається. Дякую! З повагою. --Yuriy Kvach (обговорення) 11:30, 15 лютого 2016 (UTC)

Вітаю! Вибачте, не зразу відповідаю. Глянула на статтю, дійсно, що стаття схожа на ОД, адже інформації іншої я також ніде не знайшла. Зверніться до Нікіспікі, він з Чернігова. Можливо у нього є якась інформація.--Учитель Обг 14:47, 18 лютого 2016 (UTC)
Добре, дякую. Так може @Nickispeaki: підкаже? --Yuriy Kvach (обговорення) 17:01, 18 лютого 2016 (UTC)
Та мало що можу додати. Ок. Завтра запитаю в істориків. Якщо вони не знають,то точно ОД. --Nickispeaki (обговорення) 21:54, 18 лютого 2016 (UTC)

Попередження[ред. код]

Ви порушили ВП:НО ред.№ 17669911, знову повернули порушення ред.№ 17671375. Будь ласка, утримайтеся надалі від подібного. -- Green Zero обг 21:57, 25 лютого 2016 (UTC)

Ви б краще утримались він підтримки "козачків"! Чи ви тоже з тих?--Учитель Обг 22:04, 25 лютого 2016 (UTC)
Я розділяю своє життя поза Вікіпедією і в Вікіпедії. Поза Вікіпедією мої погляди приблизно схожі на Ваші, Бучач-Львова, Пероганича, zmi007 та погляди інших гарних людей. В Вікіпедії ж я намагаюся робити свою поведінку такою, щоб мої особисті громадянські, політичні та інші погляди не впливали на якість енциклопедії (яка, безперечно, є великим джерелом знань!), були максимально об'єктивними та нейтральними. В Вікіпедії я тільки за Вікіпедію, тут у мене немає ані друзів, ані ворогів, ані союзників. Є тільки Вікіпедія, я та інші вікіпедисти, з якими я цю Вікіпедію творю і покращую на благо усього українства. -- Green Zero обг 22:34, 25 лютого 2016 (UTC)
Перепрошую за втручання у розмову, але тут, здається, вже маленьке обговорення. Якби ж то не було війни, то я би з Вами, пане Green Zero, погодився. А так,— погоджуючись із першою частиною Вашого виступу,— зауважу, що вороги у Вас є — і у Вікіпедії, і поза нею. Багато нині покійних українців і росіян (рос. русских), як в Україні, так і поза її кордонами хотіли би бути «максимально об'єктивними та нейтральними». А їх взяли, та й убили. І ще й зараз убивають. І — будуть убивати. Бо йде війна. І не тільки десь-то, а й на сторінках Вікіпедії.

Не думайте, що то я такий злий та запеклий. Але ж хоче того хтось-то, чи ні, а інформаційна війна на сторінках Вікіпедії йде, і ми з Вами (знову ж — хочемо того, чи ні) учасники її. Ви гадаєте що мені того хочеться? В мене вже на те й сил немає, а доводиться брати участь. Бо їх — «ані друзів, ані ворогів, ані союзників» — можна зупинити лише силою. Це — менталітет нації: ненависть (на першому місці!), агресивність, зверхність (до речі — безпідставна). Ще раз перепрошую за втручання в розмову.--Ejensyd (обговорення) 23:17, 25 лютого 2016 (UTC)

Мені здається, що ви намагаєтесь перетворити УкрВікі на майданчик пропаганди української ідеї, але це суперечить принципам Вікіпедії. Вікіпедія має подавати правдиву незаангажовану інформацію або інформацію з різних джерел, якщо є різні точки зору на подію. Боґан (обговорення) 23:50, 25 лютого 2016 (UTC)
@Боґан: Видно, по Вас ще ніхто не стріляв! Хоча, і по мені теж, однак, близька мені людина місить багнюку, стоячи на сторожі «майданчика української ідеї» та і нашої з Вами України, має поранення, а тому я негарно подивився на оцю Вашу репліку. А ми з Вами та з Користувач:Ejensyd - у «окопі» інформаційної війни. Щось перестаю «відчувати Ваше плече» --Biletsky Volodymyr (обговорення) 05:05, 26 лютого 2016 (UTC)
Можливо вам це не сподобається, але я не вважаю УкрВікі місцем де треба вести війни та поділяти користувачів на своїх і чужих, не нехтуючи будь-якими методами для образ опонентів. Більше того, я точно знаю, багато з тих на кого виливається агресія за недостатній патріотизм у реальному житті довели протилежне. Просто вони не несуть це на прапорі. Єдине чим ми можем допомогти українській справі це писати добрі, правдиві, підтверджені ВП:АД статті, а не займатися недолугою пропагандою, яку може спростувати школяр. А реальний стан справ ось такий, як наприклад тут: ВП:КН-Р#Бої за капличку. Боґан (обговорення) 06:27, 26 лютого 2016 (UTC)
@Green Zero:, дуже гарно за мене відповів пан Ejensyd, якого я щиро поважаю! Ваша адміністраторська принциповість сьогодні на руку тим, через кого знову полеміка. Я могла б знову відкотити ваше редагування, але цього не зробила. Типу, не помітила... Могли б і ви так зробить...Бувають такі випадки. Ваші сьогоднішні дії, даю 100%, Вікіпедію кращою не зроблять, якщо в патрульні та адміністратори пнуться ті, хто не володіє мовою енциклопедії, за яку, за вашими словами, ви вболіваєте. Напевно, я вчинила розсудливіше, як гарна людина і як гарна вікіпедистка.--Учитель Обг 23:32, 25 лютого 2016 (UTC)
@Боґан:, а ви в темі?--Учитель Обг 23:54, 25 лютого 2016 (UTC)
В темі, якраз вів діалог на цю тему тут ВП:ЗСП#Проти (Ragnarok). Боґан (обговорення) 00:03, 26 лютого 2016 (UTC)
Й ви, після цих слів: Думаю вам не варто кидатися словами про антиукраїнські правки. Наявність чи відсутність українського патріотизму це не критерій на надання статусу. Хоча сам Ragnarok вважає себе патріотом України. Здається, що користувач знаходиться під впливом кремлівської пропаганди, що накладає свій відбиток. Боґан (обговорення) 07:04, 26 лютого 2016 (UTC), ще маєте право робити іншим користувачам закиди, що Вікіпедія-не місце, де ведуться війни??? Чого ж інколи люди, про яких зразу так гарно думаєш, ведуть себе потім неадекватно.... Мої питання риторичні--Учитель Обг 09:20, 26 лютого 2016 (UTC)
Ну якщо вже після Агонка ви собі в друзі записали Рагнарока, тут про щось говорити не варто. Не ображайтесь, але ви мені нагадуєте одну українську політичну діячку, яка заради досягнення своїх тактичних цілей готова затоватришувати з будь-ким. Боґан (обговорення) 11:10, 26 лютого 2016 (UTC)
Тю! Ви взагалі розумієте про що йшла мова на цій сторінці???? Прокоментую. Я проти того, щоб Ходаков був адміністратором, так як його діяльність може бути підривною для укрВікі. Його підтримує Илья Драконов і йому подібні, я їх назвала "братвою". Ці слова Грін Зеро вилучив як образу, а мене попередив. Я його зачислила до "козачків". Він пояснив, що я не права в такій оцінці. Я пояснила, що він міг би моє редагування й не помітити во благо нашого проекту. І тут появляєтесь ви, сунете сюди Агонка, а потім Рагнарока... Ви хоча б тепер зрозуміли? Все пояснила, як першокласнику! От іще ....--Учитель Обг 12:33, 26 лютого 2016 (UTC)
А те, що ви проголосували за надання Илье Драконову статусу патрульного, то взагалі, ні я які ворота не влазить Ще язик повертається називати мене проросійським симпатиком! Ви самі хоча б тепер зрозуміли за кого ви віддали свій голос? За особу, яка навіть на сторінці номінації Гугло-переклачем користується, незнаючи абсолютно української . Дивина та й годі...--Учитель Обг 15:45, 26 лютого 2016 (UTC)

@Боґан: Щось я Вас зовсім не зрозумів! На цій сторінці пан Green Zero робить попередження хазяйці цієї сторінки, щоб вона не застосовувала термін «братва» до групи користувачів. Вона ж йому дорікає за формалізм, проявлений у цій ситуації. Я б від себе добавив: за його позицію «рос. непротивления злу насилия» та «персонального ховання» за «штампами правил ВП», яку він обрав. Це, так би сказати, як у нашому житті, коли справжні порушники ходять на свободі, а людей, які намагалась їх зупинити, «беруть під варту». Пан Ejensyd також йому зауважив, що в умовах сьогодення, коли йде запекла війна, у тому числі у інформаційному просторі, не пристало займати формальну позицію, тому що сотні і більше людей, які дотримувалися саме такої позиції, поза їхнім бажанням перетворили на «борців за демократію»… посмертно. І тут Ви з, як на мене, дуже дивною реплікою, яка мені зовсім не зрозуміла. Чому незрозуміла – поясню у таблиці та ставлю запитання, які мені незрозумілі – так мені зручніше:

Користувач:Боґан Користувач:Biletsky Volodymyr Що незрозуміло:
Мені здається, що ви намагаєтесь перетворити УкрВікі на майданчик пропаганди української ідеї, але це суперечить принципам Вікіпедії. Побійтеся Бога! Де і на цій сторінці, і на тих сторінках, на які тут посилаються, йдеться про «пропаганду української ідеї»? Думаю, якщо Ви побігаєте по усій УкрВікі, то й там не знайдете підтвердження тому, що тут написали. Ніхто із причетних до обговорення користувачів ніде й «не заїкався» - ні про «українську ідею» ні про її пропаганду! Чи, може, це загальне огульне звинувачення усіх користувачів УкрВікі?
Можливо вам це не сподобається, але я не вважаю УкрВікі місцем де треба вести війни Мені можуть сподобатися чи не сподобатися тільки дівчата або закуски (жарт). Та невже Ви «сліпий»? Хочете Ви, чи не хочете, але Ви також є учасником інформаційної війни. Вас уже давно в неї втягнули. Так, як і мене. Чому Ви закликаєте «не вести війни» саме учасників цього обговорення, а не причетних до воєн, чи не увесь загал, скажімо, у Кнайпі?
… та поділяти користувачів на своїх і чужих, Їх так «поділяє» тільки ота «братва». Нормальні ж люди самі обирають, яку сторону їм прийняти – чи добра, чи зла, чи порядності, чи безчестя, чи чесності, чи обману, чи принциповості, чи безпринципності, і т.д. А те, що вам здається поділом на «свої і чужі» - це тільки омана, викликана об'єктивними причинами, як ото у молоці – сметана з часом збереться зверху, підсме́тання – нижче, і т.д. – сироватка ж плаватиме на дні. Ви вважаєте, що учасники цього обговорення «поділяють» когось на «свої і чужі»? Якщо ні – то чому тут написали про це?
… не нехтуючи будь-якими методами для образ опонентів. Невже це на адресу пані Валентини, чи інших учасників обговорення цієї сторінки? Чи це знову черговий штамп-огульного звинувачення користувачів УкрВікі «від Боґана» - на кого Бог пошле?
Більше того, я точно знаю, багато з тих на кого виливається агресія за недостатній патріотизм у реальному житті довели протилежне. Просто вони не несуть це на прапорі. Це кого Ви маєте на увазі? Надіюсь, що оцю таблицю не розцінюватимете як «агресію» з мого боку до Вас?
Єдине чим ми можем допомогти українській справі це писати добрі, правдиві, підтверджені ВП:АД статті, а не займатися недолугою пропагандою, яку може спростувати школяр. Ой ні! Це ж або демагогія, або Ваше власне ОД! І не тільки ж це! А «дати по руках» порушникам чи тим, хто заважає (цитую ж Вас) «писати добрі, правдиві, підтверджені ВП:АД статті». Інститут адміністраторства і призначений для цього, а він … Що маю на увазі: Або: «та, вроді, й непогано, але хотілося би краще». Або: «та хотілося би краще, але і так непогано». (це хоча й маленький, але комплімент на адресу адміністраторів і патрульних, хоча, звичайно, ж хочеться ще краще!) Чи не вважаєте Ви, що якби інститут адміністраторів працював належним чином, а не заважав би користувачам писати гарні статті, та, головне – не відваджував корисних користувачів від УкрВікі, «розрулюючи» конфліктні ситуації, спровоковані саме «братками», то вона була би ще кращою? А так – «нема ж кому писати»! Оті неграмотні та малограмотні, що пнуться у патрульні та у адміністратори? (це не про пана Миколу). І, хоча я й не такий корисний, як би це мені хотілося, але вже бажання писати в УкрВікі нема – саме через адміністративне свавілля і тенденцію до зародження і поширення братви в УкрВікі. Іще одна негативна тенденція. «Братва» залучає висококласних фахівців до «своїх» і використовує їх у власних інтересах як «інструмент» (нехай ці фахівці хоча б зашаріються) наприклад, щоб «поставити на місце» хазяйку цієї сторінки.
А реальний стан справ ось такий, як наприклад тут: ВП:КН-Р#Бої за капличку Пане Боґан! Це ж «бої місцевого значення»! От «козиряння» таким «позором» УкрВікі – чи не, (як Ви кажете), «пропаганда це»? Всього Вам найкращого. Надіюсь, що зрозумієте саме те, що хотів сказати, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 17:58, 26 лютого 2016 (UTC)
Пане Користувач:Боґан! У моєму Списку спостереження усього-навсього десь 3000 статей ( із більш ніж 600 000 в УкрВікі). І Ви знаєте, практично щодня я зтикаюся із вандалізмом рос. русских. Як Ви вважаєте, «це суперечить принципам Вікіпедії»? Я теж «не вважаю УкрВікі місцем де треба вести війни», але часто доводиться відстоювати фрази, узяті із АД, а то й цитати, які не подобаються анонімним та неанонімним вандалам, серед яких зустрічаються і патрульні, і адміністратори УкрВікі. І вони не вважають, що їх діяльність «суперечить принципам Вікіпедії». А за те, що я назвав російську «мовою агресорів і окупантів», і висловив небажання користуватися нею, ті, що «дотримуються принципів Вікіпедії» у Commons заблокували мене. А те що Вам «здається» (про «пропаганду української ідеї», про «поділ на своїх і чужих», про «образи») — то не до мене, не займаюсь я пропагандою, не ображаю когось-то (хоча й хочеться інколи назвати мерзотника — мерзотником, а гамно — гамном), і пропагандою, як сьогоднішній агресор, котрий перебріхує історію, — не займаюся. Інколи, правда, пишу, що думаю, але й то, лише тим, хто, на мою думку, здатен почути. А для якості статей і повноцінності і правдивості інформації якраз і треба, по можливості, не давати пролізти до УкрВікі нашим ворогам. Бо ми - на війні. І у нас - убивають. І користувачів Вікіпедії - теж.--Ejensyd (обговорення) 22:06, 26 лютого 2016 (UTC)
Доброго дня! А на дворі - майже весна різнобарвна. ) Дмитро. --Бучач-Львів (обговорення) 14:25, 28 лютого 2016 (UTC)
Доброго дня! Так, майже весна... )--Учитель Обг 18:16, 28 лютого 2016 (UTC)
Як там Черкаський театр себе чує? --Бучач-Львів (обговорення) 07:08, 29 лютого 2016 (UTC)
 • Народ, я дуже добре розумію що йде війна. Вона до мене, до речі, набагато ближче ніж до багатьох інших тут, але на війні кожен має виконувати свою роботу: військові — воювати, лікарі — лікувати, офіцери — керувати, поети — надихати, дипломати — домовлятись, урядовці — правильно розподіляти гроші, а вікіпедисти повинні писати гарну, нейтральну, правдиву енциклопедію. Наша зброя — знання, наша зброя — правда. Війна в енциклопедії — це кінець Вікіпедії. Треба розмежовувати працю в енциклопедії і деінде. Як один з адміністраторів скажу, що ніхто не буде блокувати користувачів тільки за їх погляди, але за образи, провокації, створення ворожої гнітливої атмосфери блокування будуть. Пишіть у фейсбуці, що ви думаєте один про одного, а на сторінках обговорень Вікіпедії мають бути лише робочі обговорення. -- Green Zero обг 13:25, 29 лютого 2016 (UTC)

Закрите обговорення[ред. код]

Вітаю. Ваша репліка на ВП:ЗСА після закриття голосування недоречна. Якщо Ви хотіли щось сказати користувачеві, то зробіть це на його СО. Тому кращим виходом буде перенесення цієї репліки на цю сторінку, так як тема цікава тільки для обох --Basio (обговорення) 12:41, 29 лютого 2016 (UTC)

@Basio: Буває, що під час голосувань чи обговорень, де встановлено терміни їх проведення, один користувач висловить думку щодо іншого «у останній момент», після чого сторінку закривають. Інший же користувач, може мати потребу (і, як на нього, дуже суттєву) дати відповідь, спростувати чи прокоментувати цю «останню» репліку і, саме на цій сторінці, щоб це побачили усі учасники даного голосування чи обговорення, як це має місце у даній ситуації. В мене такі ситуації були не поодинокими. Чи не вважаєте Ви за доцільне змінити Правило і для вирішення таких ситуацій «по-людськи», дозволити користувачеві можливість подати відповідь на останню репліку вже після закриття голосування чи обговорення? Завчасно дякую за відповідь, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:13, 29 лютого 2016 (UTC)
@Biletsky Volodymyr: Я вважаю не таким великим порушенням вставка пари реплік (хоч це не бажано), які не провокують нової дискусії, в обговореннях, які не так швидко архівуються (кнайпи, ЗА і т.п.). А от коли обговорення триває визначений термін або прийняте рішення, цього не потрібно робити. Змінити підсумок вони не можуть і він йде архів. Обговорення можна провести на іншій сторінці. --Basio (обговорення) 14:43, 29 лютого 2016 (UTC)
А у відповідь на цю останню репліку? Таким робом обговорення може продовжитись вже в архіві, бо таку саму логіку можна застосувати до оцього останнього коментаря - а що, як на нього захоче відповісти Nickispeaki? Не в архіві ж йому писати відповідь? Ось тому й треба такі обговорення виносити за межі вже закритих тем.--Piramidion 14:19, 29 лютого 2016 (UTC)
@Basio та Piramidion: Виглядає логічно, але формально! Тільки одну! І, якщо це у Правилі - то людина знатиме, що має право дати відповідь, пояснення чи коментар, і тільки того, що було висловлене на її адресу у останній репліці. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 15:16, 29 лютого 2016 (UTC)
Дорога пані Валентино! Дорогий пане Миколо! Мені прикро, що був недостатньо енергійним та переконливим у прагненні досягнення, якщо не примирення, то хоча б консенсусу між Вами. Надіюсь, що все ж зможу не тільки частково, а і повністю переконати обох Вас у пріоритеті добрих намірів стосовно один одного у всіх діях як на сторінках Вікіпедії, так і поза її межами. З повагою до діяльності обох Вас і до Вас самих, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:13, 29 лютого 2016 (UTC)

@Piramidion: @Basio:, здається мені, що й ви не умієте аналітично мислити, вчитуватись в повідомлення, вдумуватись й лавірувати відповідно до ситуації. Мені Нікіспікі зробив закид, що більшість членів ГО ВУ налаштовані проти мене. Це читають всі користувачі. З однієї сторони, наче у по-барабану, а з іншої - наче й не дуже, тому навела аргументи. Як би було наявне аналітичне мислення, то ви б обійшли б це стороною. А то знову ще роздмухали одну полеміку! Та запихайте те повідомлення куди хочете! Пане @Biletsky Volodymyr: не витрачайте дарма свого часу. При всій моїй повазі до Вас, це вже був останній пасаж від Нікіспікі. Тут хочу додати, що я швидко всім все прощаю, але наступають такі моменти, коли люди просто перестають для мене існувати. Тут саме той випадок. Я про Нікіспікі. --Учитель Обг 14:58, 29 лютого 2016 (UTC)

Дорога пані Валентино! І вода й час точать каміння. І, хоча надіюсь на час, все-рівно не буду жаліти власного часу на те, щоб хоча б «капати» на «камінці» несприйняття та непорозуміння. Стосовно Вас це стосується найменше, бо Ви прислухаєтеся до опонентів (мене ж почули, що мені приємно). Попри все сказане мною, я Вас розумію і не можу мати нічого проти висловленого Вами. Старатимуся і надалі Вас підтримувати та допомагати. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 15:16, 29 лютого 2016 (UTC)

Ну раз тут мене згадали, то цікаво чому? Може через це - "я швидко всім все прощаю"? Пані Валентино?--Nickispeaki (обговорення) 19:56, 1 березня 2016 (UTC)

Пане Миколо! Можливо я не так Вас зрозумів? Якщо йдеться про мене, бо саме я згадав Вас на цій сторінці із посиланням на Ваш Нік, то поясню: Я намагався допомогти і Вам і пані Валентині знайти шляхи і засоби до примирення. Не буду оцінювати і коментувати результати моїх «потуг», але згадав Вас тут для того, щоб Ви поглянули на цю сторінку і надіявся, що тоді б побачили на ній мій «натяк» на те, що пані зробила більше кроків на шляху до примирення (це як на мене). Це для Вас: ;-)! А це для пані ) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:53, 1 березня 2016 (UTC)
Вав! Я з Вчительки перетворилась на пані Валентину! Це вже прогрес!--Учитель Обг 21:19, 1 березня 2016 (UTC)
Приємно, що є прогрес. Значить, мої старання недаремні! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:56, 1 березня 2016 (UTC)
Ну так!--Учитель Обг 21:58, 1 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Біла фіалка[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Біла фіалка був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:20, 2 березня 2016 (UTC)

Шаблон для статей[ред. код]

Створив шаблон: [4] --Юрій Булка (обговорення) 10:17, 4 березня 2016 (UTC)

Дякую!--Учитель Обг 10:18, 4 березня 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:56, 7 березня 2016 (UTC)

Вітання[ред. код]

Доброго здоров'я! Вітаю з Українським святом землячку Кобзаря! [5] ) --Бучач-Львів (обговорення) 10:39, 9 березня 2016 (UTC)

Приєднуюся до привітання та побажань! ;-) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:43, 9 березня 2016 (UTC)
Дякую Вам! Дійсно, Тарас Шевченко народився в 10 км від мого села... Й також бував проїздом в Шендерівці. А Ви думаєте чого я така непокірна? :) --Учитель Обг 20:48, 9 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Едмонда Шарль-Ру[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Едмонда Шарль-Ру був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:34, 11 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Едмонда Шарль-Ру[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Едмонда Шарль-Ру був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:16, 21 березня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Едмонда Шарль-Ру[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Едмонда Шарль-Ру був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:59, 29 березня 2016 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
Щиро дякую Андрій Гриценко 14:03, 17 квітня 2016 (UTC)
Дуже приємно, Андрію! Ви стаєте просунутимим вікіпедистом...)--Учитель Обг 14:15, 17 квітня 2016 (UTC)

Іриска[ред. код]

Iryska.png Іриска
Як натхненнику і рушію Вікітренінгу для педагогів України. Класна ідея. Буде толк ;) -- Павло (обговорення) 13:59, 18 квітня 2016 (UTC)
Будемо сподіватись! ;)--Учитель Обг 14:08, 18 квітня 2016 (UTC)

Подяка[ред. код]

Вдячний за допомогу! Слава Україні!--Самотній Жовнір (обговорення) 09:34, 29 квітня 2016 (UTC)

Героям Слава!--Учитель Обг 10:09, 29 квітня 2016 (UTC)

Попередження (30 квітня 2016)[ред. код]

Доброго дня. Коли адміністратор прибирає повідомлення користувача, яке порушує правила, то повторно його ні в якому разі не потрібно знову повертати. Це вже вдруге помічаю за Вами. -- Green Zero обг 10:08, 30 квітня 2016 (UTC)

Якщо користувач називає речі своїми іменами та вказує на орфографічні помилки, то не варто прибирати повідомлення, бо я це не раз помічала за Вами. Якщо Ви адміністратор, на чому акцентуєте, то я - учитель, й не можу пройти повз безграмотних номінантів. Й взагалі, не роздмухуйте конфлікт! --Учитель Обг 10:40, 30 квітня 2016 (UTC)
У тій репліці Ви перейшли на особистості, у негативному контексті згадали про розумові здібності іншого користувача, що прямо порушує ВП:НО. І, як Ви помітили певно, Ваш опонент у відповідь теж став Вас провокувати, фамільярно заявивши: «Дамочко, вгамуйтесь!». Я погасив конфлікт у зародку, видаливши репліки. -- Green Zero обг 11:10, 30 квітня 2016 (UTC)
Який Ви любязний! А Ви помітили, що я не зреагувала? Бо не було на що. Іншого користувача "вгамувала" вже спільнота. А словосполучення "вистачило розуму", аж ніяк не зачіпає розумові здібності номінатора. Може то я так його похвалила? )--Учитель Обг 15:49, 30 квітня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сільська проза[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сільська проза був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:36, 5 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Розвиток спроможностей спільноти[ред. код]

привіт. Ви реєструвалися як зацікавлені, але ще не зареєструвалися. Тренінг відбудеться 21—22 травня, у Києві. Лінк на реєстраційну форму Ви мали отримати вікіпоштою. Якщо не отримали, то відпишіть тут чи на wm-uaAt sign.svgwikimedia.org, щоб Вам повторно відправили. дякую! --アンタナナ 18:02, 11 травня 2016 (UTC)

CEE Spring 2016[ред. код]

Доброго дня! Пані Валентино, коли будете перевіряти статті CEE Spring 2016? Бо вже всі інші члени журі майже закінчили, треба підсумки підбивати. --visem (обговорення) 07:30, 13 червня 2016 (UTC)

Доброго дня! Ніколи. Організатори про це знали ще на початку квітня. Чому вони не відшукали іншого журі, я не знаю Запитайте у них. --Учитель Обг 11:01, 13 червня 2016 (UTC)
Добре. Я зрозумів Вас. --visem (обговорення) 11:09, 13 червня 2016 (UTC)
ОК!--Учитель Обг 11:10, 13 червня 2016 (UTC)

Щодо провокацій Павла Ходакова[ред. код]

Шанована і смілива моя! Схиляюся перед вашою сміливістю і відкритою підтримкою моє принципової позиції щодо безмежно-безпрецедентних вандальних дій в українській Вікіпедії Павла Ходакова. Обов'язково почитайте його шедевральний-безпрецедентний позов №-75 проти мене >Вікіпедія:Запити на арбітраж. Дуже-дуже прохаю Вас, в Розділі "Пропозиції учасників обговорення" (без будь-яких емоцій і образ), чітко і логічно описати відому Вам вандально-провокативну діяльність Павла і підтримати мою пропозицію про позбавлення його статусу патрульного-відкочувача та безстрокове заблокування його українського акаунту. Павло безмежно боїться рішення Арбітражного комітету, бо його рішення є обов'язковими до виконання і він має найвищі повноваження у Вікіпедії. Також, з величезною радістю повідомляю Вам, що наш любий Олекса Довбуш-Кармелюк Леонід Панасюк сьогодні вранці повернувся до Вікі, з чим я його щиро привітав! Може і Ви його - привітайте. А нині, нам усім потрібно усю свою увагу зосередити на тому провокаторі Павлі! То ж, давайте скористуємося унікальним шансом: назавжди припинити провокативно-вандальні дії Павла у нашій ВП! З безмежною шаною до Вас, Користувач:193.164.130.30 10:37, 20 червня 2016 (UTC)

Давайте, все-таки, щось робити з тим ЧМОМ...--Учитель Обг 10:37, 21 червня 2016 (UTC)
Пані Валентино!
Колись-то один користувач, певно з молодих, вірно охарактеризував Путіна, але я скасував його правку і порадив йому не принижуватися до рівня істоти з ідентифікатором путін.
Як би правдиво Ви не писали, але, мабуть, не варто принижувати себе тим, щоб ставати на рівень подібних істот. Воно того не варте.
Успіхів у роботі!--Ejensyd (обговорення) 10:40, 21 червня 2016 (UTC)
Дещо неправильно ви мислите, як на мене. Навіть більше: такий хід думок мені не подобається... Я речі просто називаю своїми іменами.. А хто там куди опускається, я не знаю й не хочу знати... Я тільки думаю, де оцих дегенератів, що шастають сторінками ВП, а інші блокують, замість того, щоб поставити таку непотріб на місце... Те ж ЧМО ждало реакції адмінів на сторінці ЗА, де воно мене зачепило. А тоді вже почало діяти... Я, все-таки, жінка, тому маю право, особу, яка зводить стосунки з жінкою, назвати ЧМОМ. Його щастя, що він мене не зустрів у реалі. А може й моє: не бачити таку бридоту! --Учитель Обг 10:45, 21 червня 2016 (UTC)

Як на мене, для початку, жінці не пристало так висловлюватись. А поки додатково вам ще сторінка обговорення закрита. Останню репліку буду сприймати як образу, а не як погрозу розправою. --Максим Підліснюк (обговорення) 11:04, 21 червня 2016 (UTC)

Як на мене, то ти недалеко втікав від такого означення! Це кажу. як жінка....--Учитель Обг 11:09, 24 червня 2016 (UTC)

Доброго здоров'я![ред. код]

Вітаю! Він ще довго так буде робити, припускаю, для того й прийшов, й підтримку має від адм-ів деяких. Все стало зрозумілим після того, як на п. Пероганича «наїхав». Всіх благ! ) (пепепрошую, забув підписати --Бучач-Львів (обговорення) 06:14, 22 червня 2016 (UTC))

І чого Ви до нього причепилися? Ну, робота у нього така... А Ви - «правила» якісь там, «етика» десь-то, ще щось... А «рос. у нас так не принято!»... Точніше - саме так прийнято. І те, що Вас шокує, вражає, дратує - для них - це норма. Дивіться Євро-2016. ) --Ejensyd (обговорення) 18:43, 21 червня 2016 (UTC)
Серденько Валентино! Подобається Вам те, що тут хлопці написали – то й добре (особливо, дивитися футбол)! А ні – то ще краще! Це так хлопці за Вас переживають, і я їх розумію. А я ж Вам скажу трішки інакше – і вода камінь точить! Кожний вивід на чисту воду нечистих на руку користувачів і, навіть і адмінів, які, користуючись вільним трактуванням Правил ВП, просто махлюють – вже добра справа! Кожне голосування із відверто правдивою аргументацією, кожна репліка, яка на це вказує, кожен оприлюднений факт порушень та окозамилювань очевидних фактів – все більше висвітлюють їх сутність і їх небажання «пройти світ правдою і повернутися» і, в той же час, як на мене, дуже дивне як для людини бажання – «пройти світ неправдою», утвердитися неправдою, і неправдою жити. Тепер про Ваш «постріл». Вам потрапив під руку «маленький інструмент» цієї системи, так би мовити, «непотріб» для пересічних людей, але який саме у такій системі дуже затребуваний і є незамінним «потребом» - виконує для них «брудну роботу». А Ви та й із «гармати» – та й по такому «малому горобцю»! З якого – як з «гуся вода»! Але нічого не робиться даремне, «і так непогано» (як у тому анекдоті). Хоча і як із гуся вода – але все більше і більше користувачів тепер дивитимуться на них «вашими очима». Тепер гляньте, як ховають з очей думки, репліки і пропозиції користувачів – навіть і одного із відповідачів (яких «хитро» не вписали у позов)! Це щоб їх неправда не так «рябіла в очах». Маскують, готують «картинку» під заготовлене рішення. А аргументація яка «за вуха притягнена» Вашим «підопічним»: «(АК буде простіше розібратись в ситуації, вивчаючи внески та журнали, а не гігабайти флуду)» чого варта! Стверджують, що ту сторінку усі члени АК читатимуть. Себе ж обманюють, що так їм легше буде розібратися у ситуації, «перескакуючи із сторінки на сторінку»! При цьому, мабуть думають, що це вони Вас зі мною обманюють )! Так що, бачите, як за неправильно оформлений позов (без відповідачів – на діровню дєдушкє) уже два адміністратори проголосували «прийняти»! Із найкращими побажаннями, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:46, 21 червня 2016 (UTC)
Ejensyd Вітаю! Поки ще маю надію, що у цього користувача такий стан через надмірну кількість свіжого повітря, що й грає з ним такий жарт. судячи з прізвища, його предок був козак Ходак, а не москаль Ходок (рос. ходоки). --Бучач-Львів (обговорення) 06:18, 22 червня 2016 (UTC)
Колеги, дякую за підтримку! Сподіваюсь, що час недалекий, коли все більше користувачів глянуть на цю історію нехай не "моїми" очима, а своїми, але НЕБАЙДУЖИМИ.... Там гарну пропозицію дав Basio. Сподіваюсь, позитивні результати будуть...--Учитель Обг 11:18, 24 червня 2016 (UTC)

А будьте но ласкаві пояснити ред.№ 18349808 --Максим Підліснюк (обговорення) 16:46, 24 червня 2016 (UTC)

 • очевидно питання "пояснити" не за адресою. --yakudza 16:58, 24 червня 2016 (UTC)
 • Підліснюк, у тебе жар і марево? А лінк цікавенький :) Хто ж це так старався від мого імені? Хоча, там перебор вийшов, звісно... Особливо у звертанні до Бога. Це вже кощунство... (А коли дочитала до кінця ту маячню, то подумала, що це ти Підліснюк хворий на голову. По-перше, ти багато мені приписав. По-друге, ти навіть не звернув увагу, що допис анонімний й підпис підроблений. Ех, Підліснюк, втрачаєш "бдительность"....Це вже погано...) --Учитель Обг 17:20, 24 червня 2016 (UTC)
  Та ні, це запитання, чи то є ваш внесок (і тоді у вас має вистачити сміливості визнати це), чи ні, і тоді я блокую цього аноніма за підробку підпису. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:16, 24 червня 2016 (UTC)
  У тебе точно щось з головою не в порядку, якщо ти мені приписуєш той стиль й такі дії. Звісно, блокуй аноніма. Й приберіть те повідомлення або хоча б мій підпис. Я вже про це писала Fessor‎. --Учитель Обг 22:52, 24 червня 2016 (UTC)
  Панове адміни (Максим Підліснюк, yakudza) але очевидно, що від Валентини користі більше для УкрВікі ніж від Павла, от від Павла, наскільки я пригадаю чимала кількість конфліктів і повне небажання їх погасити. --Jphwra (обговорення) 17:03, 24 червня 2016 (UTC)

Прохання про допомогу[ред. код]

Дорога пані Валентино!

Вітаю Вас у ці спекотні дні, коли навіть і відпочивати ліньки!

Перепрошую за турботу, але звертаюся до Вас як до професіонала у галузі освіти і освітніх програм. Справа у тому, що мене, хоча я й надаю перевагу автомобілям та доробку пана Кріса Кирзика, часом «заносить» на невластиві для мене теми. Розпочалось все із переліку автозаводів Фольксваген, та й добрався я до такого містечка всередині міста Шанхай, як Аньтін, та й зацікавила мене розташована там міжнародна школа Юе-Кун Пао. Сподобалася вона мені. Та й «зачепився» за неї, а далі дійшов до міжнародних шкіл, знайшов, що такі ж, є і в Україні, і підрихтував дві вже наявні статті про них, створив категорію шкіл в Україні і написав статтю про британську міжнародну школу в Україні та й у Шанхаї. Чому у Шанхаї? І сам того не відаю – бо не був у Шанхаї, і пам’ятника мені там нема… ) Отже: прошу Вас поглянути на них. Щось підправите – буду вдячний! А конкретно прошу поглянути на такий термін, який я переклав із англійської, як «навчальна програма». Щось мені здається, що потрібно було написати не так, а, скажімо, «навчальний план»? Якщо допоможете і просвітите мене у цій царині – буду дуже вдячний! З огляду на спеку та на канікули, готовий чекати на відповідь (якщо вона буде) хоч сто років! З повагою, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:13, 1 серпня 2016 (UTC)

Доброго дня, пане Володимире! Не така вже й спека страшна, коли Ви можете писати статті ). Я не пишу зараз, бо були складні домашні обставини, а зараз готую другий Вікітренінг для педагогів. Але по ділу... Навчальний план - це перелік дисциплін, кількість годин, факультативів, курсів за вибором тощо, які властиві тому чи іншому типу навчального закладу. А навчальна програма - це вже конкретні рекомендації (теми, години, вимоги тощо) для окремих шкільних предметів. Тому в написаних Вами статтях, потрібно дивитись в контексті, який термін правильніше окреслює описуване явище.--Учитель Обг 16:14, 4 серпня 2016 (UTC)
Дякую за відповідь. Все ніби зрозуміло, але подивився у контекст і зрозумів - без Вас не розберуся, а тому поки залишаю так як є, а там, дасть Бог, - то й щось виясню. Із Ваших пояснень думаю, що, все ж, план, хоча дослівно перекладається як "програма". Із вдячністю і повагою, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 06:55, 7 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Учитель:, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Чи може загітуєте, когось з ваших учнів, якщо це не ваша тема.--Yasnodark (обговорення) 15:43, 12 серпня 2016 (UTC)

Дякую за запрошення! Візьме участь разом з учнями. Залучу й колег, які будуть на тренінгу. --Учитель Обг 22:12, 12 серпня 2016 (UTC)
@Учитель: вітаю ще раз, нагадую, що завтра (1 вересня) офіційно стартує місячник фантастичної літератури, для участі в якому ви зареєструватися.--Yasnodark (обговорення) 15:33, 31 серпня 2016 (UTC)

@Учитель: вітаю ще раз, дякую за реєстрацію та все ж дуже сподіваюся, що самою реєстрацією ви не обмежитеся. І як там із залученням? З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:14, 14 вересня 2016 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Дякую за запрошення! Ти класне маленьке, але дуже чіпке кошення!!!

Наталія Рудніцька 08:41, 21 серпня 2016 (UTC)

Дякую!--Учитель Обг 09:16, 21 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування[ред. код]

Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Свій голос можете залишили на сторінці голосування , згідно з правилами для голосування потрібно мати не менше 300 редагувань і не менше 90 днів досвіду. Голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування. Хід голосування - на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування/Усі). А тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/Обговорення/2016/Усі. Дякую за увагу.--Сергій1992 (обговорення) 14:19, 4 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:26, 15 вересня 2016 (UTC)

Вікі-тиждень «Переяслав-Хмельницький: місто-музей»[ред. код]

Пані Валентино, запрошую Вас взяти участь в толоці вікіпедистів «Переяслав-Хмельницький: місто-музей». Вікі-тиждень відбудеться 24—30 вересня. Приєднуйтесь. Цікавого і якісного внеску. --Павло (обговорення) 10:29, 23 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:46, 28 вересня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Темний Чотирилисник[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Темний Чотирилисник був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:43, 3 жовтня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Лейлі і Маджун[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Лейлі і Маджун був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:39, 17 листопада 2016 (UTC)

Оцінка тренінгу з вирішення конфліктів[ред. код]

Шановні колеги!

Зараз я оцінюю вплив першого року програми Розвитку спроможностей спільноти, і в тому числі — тренінгу з вирішення конфліктів, який я робив разом з українською спільнотою. Один з компонентів оцінки — широка думка спільноти щодо тренінгу, включно з думкою тих, хто не відвідував основний (дводенний, у травні 2016) чи скорочений (3-годинний, на Вікіконференції у вересні 2016) тренінг.

Щоб допомогти з оцінкою, будь ласка, пройдіть це опитування і повідомте ФВМ свої міркування. Заздалегідь дякую за ваш час! Asaf (WMF) (обговорення) 21:53, 16 листопада 2016 (UTC)

(Я нагадую усім, хто висловлював бажання і брав участь) -- Ата (обг.) 13:48, 22 листопада 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснице Учитель!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ (як і навпаки), особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 13:07, 23 листопада 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Геннадій Гор[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Геннадій Гор був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:12, 27 листопада 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 1998 3.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 13:34, 6 січня 2017 (UTC)
Щиро дякую! Навзаєм!--Учитель Обг 16:53, 6 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Щасливого Різдва!
Тепла в душі, тепла в родині, тепла в хаті і в валянцях і, звичайно, у Вікіпедії! І Вашим учням — також! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:45, 6 січня 2017 (UTC) Різдвяний+

Дуже дякую! Навзаєм!--Учитель Обг 16:52, 6 січня 2017 (UTC)

Вікімарафон[ред. код]

28 — 30 січня 2017 відбудеться Вікімарафон 2017 до 13-річчя української Вікіпедії. Минулоріч ви організовували заходи в своєму місті. Чи не хочете повторити? З повагою, --Павло (обговорення) 19:21, 11 січня 2017 (UTC)

Звісно, що повторимо... Тим більше, це вже відгукнеться й по інших школах завдяки моїм колегам, які стали відданими вікіпедистами!--Учитель Обг 18:27, 13 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Черкасах!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановна дописувачко української Вікіпедії Учитель!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:27, 9 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Ви брали участь в обговореннях торішнього конкурсу, тож може цього року теж матимете бажання — бути оргом чи в журі.

Від організаторів очікуватиметься:

 • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
 • сформувати правила конкурсу
 • затвердити журі
 • працювати над поширенням інформації і
 • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

 • перевіряти написані статті,
 • виставляти їм бали за якість,
 • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйтеся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуйте основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів за написання статей, а інші моменти ще тільки будуть вирішуватися, тому вибір суто за вашим бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:20, 27 лютого 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Примітки[ред. код]

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
 3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

віківишколи на Півдні (Кінбурнська коса, Миколаїв)[ред. код]

привіт! знаю, що Ви не дуже любите кудись їздити, але може раптом захотіли б і змогли трохи повчити редагувати? виглядає, що там гарно ) --アンタナナ 14:11, 28 червня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:56, 30 липня 2017 (UTC)

Дякую! Зареєструвалась, наважилась їхати)--Учитель Обг 12:19, 30 липня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, сьогодні, 20 вересня, розпочалася офіційна частина місячника, тож є пропозиція зареєструватися та прийняти участь чи залучити колектив чи учнів, прошу вас також висловитися на підтримку банера на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 13:11, 20 вересня 2017 (UTC)

Дякую!--Учитель Обг 17:40, 20 вересня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 20:06, 31 грудня 2017 (UTC)
Дуже дякую! Навзаєм!!!--Учитель Обг 17:54, 3 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Учитель!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)


Keccak / SHA-3[ред. код]

Добридень! Обговорення вже розпочато тут, і прибирати шаблон до підбиття підсумку — злочин. Ліпше аргументуйте свою думку. --Рассилон 09:36, 20 квітня 2018 (UTC)

Ого! Нічого собі заява!!! Це ви де таке бачили???? Безпідставне звинувачення людини у скоєнні злочину несе за собою кримінальну відповідальність. Ви це знаєте??? Підбирайте слова!--Учитель Обг 19:54, 20 квітня 2018 (UTC)


Довірене завантаження (апаратні засоби)[ред. код]

Доброго дня, шановна користувачко! Ви створили дану статтю — досить немаленьку (35 кілобайт). Але при цьому добра половина її містить інформацію виключно про апаратуру і технології, що використовуються у Росії (включно з вказуванням, що воно сертифіковане фсб). Вам не здається це неправильним? Взагалі, яка релевантність означених семи систем/засобів для України, чи науки/техніки/інженерії у загальному випадку?

Замість семи російських розробок у статті мають бути присутні засоби для pre-boot authentication, розроблені у США, Канаді, ЄС, Австралії. Будь-ласка, не ображайтеся, якщо 90% тексту про росію буде видалено, і натомість висвітлено збалансовану картину (а також прив'язано до англійської і німецької Pre-boot authentication замість російської статті, що не має інтервікі).--Yuriz (обговорення) 20:53, 25 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня! Скажемо так, стаття сворена в рамках конкурсу "Пишемо про інформаційну безпеку". Я не бачу нічого страшного, що у ній є багато інформації про апаратуру, яка сертифікована ФСБ. Я не пропагую ніяким чином рсійську продукцію. Я керуюсь принципом: Ворога треба знати в обличчя. Тому зараз стаття не може бути редагована іншими користувачами. Я сама гляну й подумаю, що можна з нею зробити.--Учитель Обг 15:21, 26 квітня 2018 (UTC)

@Bunyk: і @Yuriz: В "гострослів"ї" повправляєтесь на сторінці користувача The Iron Addict. Там воно набагато більше необхідне...--Учитель Обг 13:54, 21 вересня 2018 (UTC)

@Yuriz: Я думаю, що у вас і біля свої статей роботи досить. Це що таке? Стаття? З Біблії. Новий Заповіт, Євангелія від Матвія (гол. 7, ст. 3): «І шаную ти дивишся на сучок в оці брата твого, а колоди у твоєму оці не відчуваєш?» Також ст. 5: «Лицемір! вийми перше колоду з ока твого, і тоді побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого». --Учитель Обг 14:03, 21 вересня 2018 (UTC)
Перепрошую, а що не так у статті Гамньой? У англійській версії розмір практично такий самий. А щодо інших статей, які треба вдосконалювати і дописувати — дякую, що нагадали, але я і сам чудово про них пам'ятаю. Всьому свій час. --Yuriz (обговорення)
За вашою логікою, україномовні статті не повинні орієнтуватись на статті в ішших розділах. Вони мають бути кращими! Дуже приємно, що я вам нагадала про нагальні ваші потреби... А то розкрила пару ваших статей, а вони як не із категорії: багатозначніть, то недописані, то без джерел, то ізольовані. Роботи не початий край. Маленький принц з казкової повісті Антуана де Сент Екзюпері сказав дуже важливі слова: "Є таке правило. Встав вранці, вмився, привів себе в порядок - і відразу ж приведи в порядок свою планету ... Це дуже нудна робота, але зовсім легка" .--Учитель Обг 14:15, 21 вересня 2018 (UTC)
Вам подобається музика Цуйоші Ямамото? )
«… свою планету» — на що саме Ви натякаєте? У Вікіпедії немає «своїх» чи «чужих» статей. Дивно, якщо Ви цього не розумієте. Ви можете започаткувати статтю, але з моменту натиснення кнопки «Зберегти зміни» вона перестає бути «вашою». Вона стає надбанням всього людства. Я був би дуже радий, якби хтось редагував, вдосконалював, обговорював статті, які я започаткував (чи переписав з нуля). Так само і я виправляю десятки і сотні статей, започаткованих іншими дописувачами (і термін «авгієві конюшні» щодо деяких з них зовсім не є недоречним. Лише один приклад: здійсніть пошук за insource:"ru.wikipedia.org"). Так що будь-ласка не ображайтеся, і давайте разом працювати над спільною справою. --Yuriz (обговорення) 15:05, 21 вересня 2018 (UTC)

А що треба писати користувачу The Iron Addict? Він мовчки сприймає те що його статті підчищають, і ніяких істерик з цього приводу не влаштовує. Ті статті в яких він "найбільше відзначився" тихенько пропадають з його внеску і він зайвий раз не соромиться, а ви постійно вимагаєте щоб вам кожну дурницю яку ви написали привселюдно пояснювали. --Буник (обговорення) 14:19, 21 вересня 2018 (UTC)

Поки що я бачу двох істериків: вас й ще одного, який скаржився на мене Звірі. Й не відволікайте мене від справ... Всім до побачення! --Учитель Обг 14:26, 21 вересня 2018 (UTC)
Серденько, та вони ж «хором» намагаються втягнути Вас у флуд! Люблю цитувати Великих: «Плюньте на це і розітріть»! Най собі пишуть, най і на Вашій сторінці. Тим паче, що Вас тут «агітують», що «Вашого» тут нічого нема! І усього Вам прекрасного, ) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 07:26, 22 вересня 2018 (UTC)
@Biletsky Volodymyr:, зате це дало можливість нам знову поспілкуватись, що мені дуже приємно))) І, як завжди, цілком з Вами погоджуюсь. --Учитель Обг 09:41, 22 вересня 2018 (UTC)
Користуючись нашою «випадковою» зустріччю на теренах УкрВікі, хочу привітати Вас із початком Нового навчального року. Здоров'я, наснаги, прекрасних бажань, творчих злетів і Вам і Вашим учням! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:48, 22 вересня 2018 (UTC)
Щиро дякую!!! --Учитель Обг 12:27, 22 вересня 2018 (UTC)

Список шедеврів усної та нематеріальної культурної спадщини людства‎ [ред. код]

Вітаю, перепрошую за номінацію. На сторінці не було видно ані процесу редагування, ані Вашого контролю цього процесу. Якщо не важко, при створенні таких сторінок зразу ставити шаблон ПИШУ. Дякую,--SitizenX (обговорення) 09:33, 29 квітня 2018 (UTC)

Курсанти це знають. Вони тільки вчились сьогодні писати статті. Просто ви випереджаєте їх такими діями й відлякуєте. Будьте просто обачніші з новачками, перш ніж виконувати такі дії, раджу просто поцікавитись хоча б реєстрацією та внеском. По ідеї, повинно зразу все стати зрозумілим.--Учитель Обг 18:00, 29 квітня 2018 (UTC)

Вилучення[ред. код]

Вітаю! Не варто вилучати службового шаблону. Буває, статті, ставлять на вилучення — звичайна тут ситуація, нічого страшного, можна спробувати спокійно довести, що це помилка номінанта, особливо в цьому випадку. Буває, номінують і новачки, але це, здається, не той випадок. --Олег (обговорення) 21:25, 9 травня 2018 (UTC)

Нехай каші понямає вікіпедійної, а тоді буде вилучати статті... або хоч одну свою напише, знаток. Тратить час не зрозуміло на кого й не зрозуміло на що, я не збираюсь. Я все зробила ПРАВИЛЬНО Як для новачка, він багато знає, тільки не того, що треба. Цих "козачків" за версту бачу.. Там цікава категорія "Кінотеатри України"... --Учитель Обг 23:01, 9 травня 2018 (UTC)

Інформаційна безпека[ред. код]

Зверніть, будь ласка, увагу що в шаблоні {{Інформаційна безпека}} треба ставити ім'я простим текстом, а не підпис. Вже мали з цим проблеми у "Скандинавській весні", коли бот не побачив ті сторінки, де замість просто імені стоїть підпис. Також, перевірте чи всі ваші статті потрапили до списку. --Tohaomg (обговорення) 10:46, 10 травня 2018 (UTC)

Всі статті є. --Учитель Обг 11:29, 10 травня 2018 (UTC)

У продовження теми:[ред. код]

@Учитель:Вітаю! Прошу звернути увагу, що Вас попросили дочекатись завершення оцінювання! Адже, в іншому випадку решта учасників конкурсу зможе поставити під сумнів суму балів за набрані вами статті - Ви ж здійснюєте втручання у роботу суддів, отже Ви хочете змінити результат! Якщо, це не так, наберіться терпіння і дочекайтесь будь ласка процесу завершення оцінювання. Ви ж наче говорили мені, що знаєте як це важко. Постарайтесь зрозуміти, як це заважає коли ще не усі статті оцінені.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:17, 28 червня 2018 (UTC)

@Всевидяче Око: Зверніть увагу краще на те, що мої статті перевіряються не об"єктивно і я, по ходу, вказувала на цю необ"єктивність.... Решта учасників поставить під сумнів суму балів??? Не смішіть! Там вже нічого ставити! Якщо й поставлять, то нехай свої ставлять, бо оцінки за статті завищені. Стосовно журі... Так, я була членом журі у 4 чи 5 конкурсах. Але я ЗНАЛА, за що я бралась і відносилась ВІДПОВІДАЛЬНО до своїх обов"язків. Статті оцінювала об"єктивно, а головне - ВЧАСНО!!! Намагалась підігнати інших членів журі або сама перевіряла статті, призначені іншим суддям. Тому результати були вчасні. Ви "прострочили" вже 30 днів!!!! Із моменту закінчення конкурсу, пройшло 60 днів!!! Можна було б за ці 60 днів перевіряти по 1 статті, якщо взялись були в журі, то вже були б результати. Наразі ще не перевірено відсотків 30-40. Ще рік чекати??? Ви мене звинувачуєте в порушеннях умов, а самі що робите??? Я втручаюсь??? Та ні, тепер Руслан Козак хоч знатиме, що те, як була створена стаття та з якої вікі перекладена, можна подивитись в історії редагувань.... А то гадає, що стаття конкурента, це переклад із англвікі, коли історія свідчить, що це переклад із рувікі. Й за таку статтю конкурент отримує 4 бали, а я 2. Ну суперсправедливо! А це що за зауваження, якою мовою воно написане: Стаття не розкриваэ суть классу "network viruses". Багато орфографычних помилок. Посилання на один сумнывний ресурс. Тут скільки помилок? Нехай розкладка не поміняна. Але мене в орфографічних помилках звинувачує особа, яка слово "клас" написала з двома "ес" !!!!! Мережні віруси - оригінальна стаття. Її немає в інших Вікі, а мене звинувачйють в чому??? Сподіваюсь, ви знаєте, як започатковуються перекладені або оригінальні статті? Ось історія редагування То так, за умовами, оцінюються оригінальні статті? Судді знайомі хоча з умовами? Помилок орфографічних, перечитала, я не знайшла. Є декілька пунктуаційних....Знайдете, вкажіть... Посилань 2, а не одне. Подаруйте члену журі, навіть не дивилась хто це, окуляри... (А судді хто?)

Я потратила багато часу, здоров"я, беречу участь у конкурсі, бо, вже писала, хотіла ще один ноутбук для своїх учнів. У мене є своїх 2, я можу собі дозволити купити й третій. Але мої учні редагують цю ж саму Вікіпедію в рамках "Освітньої програми" і цей приз, задля якого я доклала максимум зусиль, мав би бути використаний саме в цих цілях.... Ви б познайомились із моїми справами в цій програмі... Ваші дії просто ще раз мене переконали, що мені, моїм учням та колегам, яких я залучила до роботи у Вікіпедії, тут, де панує безлад і формалізм, робити просто нічого... Цікаве, до речі, питання для обговорення на вікіконференції та ЗЗ... Взялись за справу, робіть по честі!--Учитель Обг 10:48, 1 липня 2018 (UTC) P.S. Оце можна назвати справедливою оцінкою в 4 бали: Переклад з російської. Читати важко, але можливо.???? Чи зареготатись чи заплакати...

Доброго дня, Учитель!

Фраза "наберіться терпіння і дочекайтесь будь ласка процесу завершення оцінювання." - власне усе вирішує, спробуйте будь ласка її дотриматись.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:10, 1 липня 2018 (UTC)

@Всевидяче Око: Тупішого конкурсу організаційно й найбездарніших журі, в основній масі, я ще не зустрічала! Дана стаття MI-8 (США) отримала 0 балів із зауваженням: невичитаний переклад з рос., помилки, русизми, машинний переклад! Я передивилась її ще пару раз. Чогось такого вираженого я не побачила, щоб це мало 0 балів! Тепер гляньте на статтю суперника CryptGenRandom. Уже у вступі помилка "Microsoft рекомендує використовувати її у всіх Win32-програмах, де потрібно генерація випадкових чисел."!!! Далі: "Microsoft використовують одну реалізацію CryptGenRandom, засновану на деякій вбудованої функції «RtlGenRandom».[2]" Й таких моментів безліч. Тут явно виражений автопереклад. Де він у моїй статті??? За цю статтю Захищене завантаження термінальних клієнтів - 0!!! Де помилки??? Завершите? Коли? Через рік, два?? Успіхів :) --Учитель Обг 13:37, 14 липня 2018 (UTC)
Доброго дня, Учитель!

Фраза "наберіться терпіння і дочекайтесь будь ласка процесу завершення оцінювання." - власне усе вирішує, спробуйте будь ласка її дотриматись.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 18:54, 14 липня 2018 (UTC)


Мені здається що ваші з Iron Addict статті (і я в тому числі) занадто поблажливо перевіряють. Всі цілком вірять вашому твердженню про те що ви не бачите помилок в тому що вам комп'ютер понаперекладав, інакше ви б не "переклали" Strock Smith як "Рядків Сміт". Тому не потрібно постійно повторювати що ви не бачите помилок.

Мережні віруси - не оригінальна стаття а дублікат (я її об'єднав). Стаття повинна починатись з визначення, а "це надзвичайна небезпека з боку локальних мереж та Інтернету включно" - не визначення. Деякі речення суперечать одні одним. Наприклад "Шлях активності - зі шкідливих джерел (гнучких дисків, оптичних дисків, Zip, Jazz, Floptical, і т.д.);" Тоді мережа тут до чого, якщо описані одні диски? Вікіфікація така ніби хтось виділяв випадкові слова і їх вікіфікував. Який Jazz? Жанр музики чи сорт яблук?

Вас підводять джерела. Ті два джерела що ви використали у статті - так звані "гівносайти", основною ознакою яких є надмір реклами і відсутність хоч якихось атрибутів документу, як то дати публікації, автора, інформації про видавця чи хоч чогось. Їх створюють низькооплачувані редактори, образно кажучи шляхом закидування старих книжок, журналів і газет в блендер, а тоді публікацією тієї мішанини що вийшла, для того аби ви просто знайшли їх в пошуку, а вони отримали умовний ~0.1e-5 руб за показ реклами. Саме тому там якісь застарілі згадки про модем.

Те саме в перекладах з російської вікіпедії. В статті NaCl (бібліотека) ви переклали "Реализация ссылок" як "Реалізація посилань". Все ніби зробили правильно, але які ще посилання в криптографічній бібліотеці? Що це? Мені треба було вирішити яку бібліотеку використати для тестування аутентифікації в нашому веб сервері, NaCl, pycrypto чи ще якусь. Прочитав англійську вікіпедію. Там цей термін звучить як "Reference implementation". Все стало зрозуміло, на російську перекладав хтось хто теж поняття не мав про що йде мова, але ви цього не помітили. Ви зможете помітити що щось написане за допомогою SCIgen і не перекласти це у вікіпедію?

Чому за неї поставили 5 балів - я без поняття. Може суддя по діагоналі це читав, аби пошвидше відкараскатись від цього жахіття.

Відповідно ваша конкуренція за передостаннє місце з Iron Addict - це не гра навику, це гра випадку хто знайде на сміттєзвалищі щось корисніше, і в кого комп'ютер при перекладі менше натупить. Я вирішив допомогти з цим конкурсом бо люблю щось цікаве почитати що потім допомагає працювати, крім того корисно детальніше дізнатись як саме scrypt стереже мої заощадження в litecoin. А почуваюсь так ніби прийшов судити конкурс кондитерів бо люблю тістечка, а кілька з учасників принесли з найближчого звалища по центнеру лайна, і ще й жаліються що я його повільно їм. --Буник (обговорення) 14:25, 24 липня 2018 (UTC)--Буник (обговорення) 14:25, 24 липня 2018 (UTC)

Даний "опус" я не перечитала, але необхідне для себе вихопила із контексту. Мені здається, що поблажливо ставляться тільки до Iron Addict. Приклади я наводила вже... А те про що ви писали, їжте далі...Бо ваше повідомлення для мене є саме тим, про що ви писали...--Учитель Обг 14:36, 24 липня 2018 (UTC)

Щодо Файл:ФРАНКСЬКЕ ВІЙСЬКО.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:ФРАНКСЬКЕ ВІЙСЬКО.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння.

Анатолій (обг.) 15:38, 22 липня 2018 (UTC)
Дякую. Робить тобі нічого((( Файлу 100 років уже. Побачив лишень....--Учитель Обг 17:04, 22 липня 2018 (UTC)

Сторінку Java Keystore номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Java Keystore, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 липня 2018. Що ще можна зробити? --Tohaomg (обговорення) 15:38, 27 липня 2018 (UTC)

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

 • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
 • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
 • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

 • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
 • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
 • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Арбітражний комітет 2018[ред. код]

Висунув Вашу кандидатуру в арбітри Української вікіпедії. Робота невдячна, але потрібна. І її мають робити досвідчені користувачі, а головне — люди з великим життєвим досвідом. Вибір за вами. Якщо згодні — залиште автограф на сторіночці висунення кандидатів. З повагою, --Павло (обговорення) 19:32, 1 вересня 2018 (UTC)

Дякую за довіру! Давно вже про себе щось чула )... Послухаємо разом)))--Учитель Обг 21:10, 1 вересня 2018 (UTC)
Щоб усунути будь-які сумніви — це ж означає згоду, так? --Acedtalk 13:15, 2 вересня 2018 (UTC)
Так. Я ж дала згоду на сторінці номінації.--Учитель Обг 13:42, 2 вересня 2018 (UTC)
Були сумніви щодо формулювання вашої згоди, тому уточнив на всякий випадок. Дякую. --Acedtalk 15:35, 2 вересня 2018 (UTC)
)--Учитель Обг 16:05, 2 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Інструменти хакера номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інструменти хакера, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 19:47, 4 вересня 2018 (UTC)

Неукраїномовний контент у статті Викриття масового стеження у 2013 році[ред. код]

Доброго дня, пані Учитель! Не могли б Ви перекласти (або видалити взагалі) контент неукраїнською мовою в даній статті? І ще прохання на майбутнє: не ставте, будь-ласка, посилання на ru.wikipedia.org (у згаданій статті було більше десятка, всі вилучено). Дякую! --Yuriz (обговорення) 09:58, 14 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня! Звісно гляну до статті)--Учитель Обг 15:06, 14 вересня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку»[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Доброго дня! Вже підведено підсумки конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку», церемонія нагородження переможців відбудеться 29 вересня у Києві. Дякуємо за участь і запрошуємо до офісу CISCO (бізнес-центр «Горайзон Парк» (Horizon Park), вул Миколи Грінченка 4В). Початок о 10:00. Прошу також заповнити анкету, яку надішлю поштою. Гарного дня!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:48, 19 вересня 2018 (UTC)

Добре. Дякую! --Учитель Обг 18:54, 19 вересня 2018 (UTC)

Поема-подія[ред. код]

Доброго дня! Можна поцікавитись, на якій підставі Ви видалили шаблон «завершити переклад»? Текст шаблону говорить: «Дана стаття містить фрагменти іноземною мовою», і це на сто відсотків відповідає дійсному стану статті. --Yuriz (обговорення) 16:43, 23 вересня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Інструменти хакера[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Інструменти хакера, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://fossbytes.com/best-hacking-tools-of-2016-windows-linux-mac-osx/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Інструменти хакера.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Інструменти хакера, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Ілля (обговорення) 04:51, 24 вересня 2018 (UTC)
На здоров"я!--Учитель Обг 09:28, 24 вересня 2018 (UTC)

Щодо виправлення статтей конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку»[ред. код]

Доброго дня! На прохання оргкомітету повідомляю про його вимогу: для залишення оголошених результатів конкурсу без змін, необхідно закінчити виправлення статтей Коник (шифр), Безпека інтернету речей, Лай Сюецзя, Шифр Дорабелла та MESH (шифр).

Недоліки у ваших статтях, які потребують виправлення:

 1. Коник (шифр)
 2. Безпека інтернету речей — помилки в примітках;
 3. Лай Сюецзя — надати посилання на англомовні статті за допомогою Шаблон:Не перекладено, виправити "У Вікіджерелах є Q27955412", оформити списки в розділах "Сфера освіти" та "Бібліографія";
 4. Шифр Дорабелла — виправити помилки в примітках;
 5. MESH (шифр) — потребує повної вичитки, купа помилок.

--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 08:36, 24 вересня 2018 (UTC)

Я виставляла статті в номінації "Добра" чи, взагалі, "Вибрана"?--Учитель Обг 09:30, 24 вересня 2018 (UTC)
Й повідомте їм мою вимогу не вимагати від мене того, чого не варто вимагати. Я достатньо попрацювала над статтями. Вони фахфвці - нехай правлять те, що вважають за потрібне. Міняють результати конкурсу? Нехай міняють! Я не дівчинка на побігеньках, щоб мною помикали. Все одно, я на церемої буду в любому випадку й приготую дуже гарний виступ. Приз нехай віддадуть моєму головному супернику, якого дискваліфікували! Такого цирку я ще не бачила ні в тих конкурсах, в яких брала участь та перемагала, ні в тих, де була членом журі... Дістали вже! Наче віллу на Карибах збирають подарувати...--Учитель Обг 23:12, 24 вересня 2018 (UTC)

Прошу підтримати мою статтю[ред. код]

У Вікіпедії я започаткував статтю Климович Степан Іванович. Але якийсь … виставив її на вилучення. Тому прошу Вас зайти сюди: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/3_жовтня_2018#Климович_Іван_Степанович і підтримайте «Проти». Петро Кравчук (обговорення) 16:10, 7 жовтня 2018 (UTC)