Обговорення користувачки:Lenka:)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Подяка[ред. код]

Cqlosten prinos.png
校正
Дякую вам за коректуру моїх статей - кандидатів у добрі. Сподіваюсь, ви й далі будете плідно працювати на теренах Української Вікіпедії.--セルギイОбг. 17:27, 15 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не хотіли б Ви отримати статус патрулюючого укрвікі?--Leonst 22:55, 17 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

А які обов'язки у патрульних? боюсь, що не матиму часу. з жовтня у мене нова робота. важча (( --Lenka:) 09:16, 18 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

Про патрулюваня сторінок непогано написано тут. В принципі, оскільки маємо справу з вікіпедією то говорити про наявність обов'язків не варто. Скоріше можна сказати про певні права та інструменти, які можна використовувати для координації зусиль з перевірки нових статей. Від патрульного не вимагається перевірка достовірності фактажу статей. Крім того, якщо Ви не перевірите жодної чужої статті, то завдяки функції автопатрулювання звільните патрулюючих від необхідності перевірки створених Вами статей.--Leonst 21:35, 18 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

Добре. Але в першу чергу для того, щоб полегшити роботу іншим зі створеними мною статтями. Хай будуть автопатрульовані )) Сама патрулювати чужі статті буду рідко. Попереджаю ))) --Lenka:) 07:49, 19 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

П.С. самовисуватись не люблю. Зробіть це за мене. будь ласка.
За результатами голосування Вам було надано статус патрульного.--Leonst 08:02, 28 вересня 2009 (UTC)Відповісти[відповісти]

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! --Dim Grits 22:23, 3 січня 2018 (UTC)Відповісти[відповісти]

Кошеня для вас![ред. код]

Kitten-stare.jpg

З поверненням :)

塩基Base 14:49, 2 березня 2019 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякую )--Lenka:) (обговорення) 14:56, 2 березня 2019 (UTC)Відповісти[відповісти]

Подяка![ред. код]

Дякую Вам за створення статей про радянське кіно! Дуже приємно бачити в Укрвікі моїх однодумців! Важко одному осилити таку велику тему. Я вже 4 роки працюю над нею — в результаті, в Укрвікі вже більше статей про радянські фільми, ніж в Рувікі. Ще раз дякую!--Mykola (обговорення) 11:32, 29 серпня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до «Це зробила вона» — марафону, присвяченого захисницям України та іншим видатним жінкам[ред. код]

She Did Marathon in UkWiki Visual 2022.png

Вітаю! Пишу, щоб запросити долучитися до марафону «Це зробила вона» 2022 у Вікіпедії, який розпочався сьогодні і триватиме до 24 листопада.

У межах проєкту запрошуємо працювати над статтями про видатних жінок, зокрема про захисниць України. На відміну від минулорічного марафону, цього разу можна також створювати нові статті; однак за поліпшення уже наявних можна отримати додаткові бали.

Ви брали участь у кампаніях WikiGap чи «Це зробила вона» у минулому — тож сподіваємося, що вам буде цікаво приєднатися і до цієї кампанії. За активну участь традиційно можна отримати пам'ятні сувеніри та книжкові призи від організаторів. Долучайтеся!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:33, 10 листопада 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Кампанія #1Lib1Ref у Вікіпедії розпочалася — долучайтеся![ред. код]

З 15 січня по 5 лютого 2023 року бібліотекарі та всі охочі зможуть взяти участь у міжнародній акції #1Lib1Ref, метою якої є наповнення Вікіпедії авторитетними джерелами.

Взяти участь дуже просто, для цього треба в період від сьогодні до 5 лютого додати посилання на авторитетні джерела до статей, обов’язково поставивши гештеґ #1Lib1Ref в описі вашого редагування. Про те, що таке авторитетні джерела, та іншу корисну інформацію можна прочитати на сторінці проєкту: Вікіпедія:1Lib1Ref.

Для всіх зацікавлених 17 січня 2023 р о 16.00 ми проведемо вебінар, де детально, крок за кроком, розкажемо, як додавати джерела і долучитися до кампанії. Зареєструватись на вебінар можна за посиланням.

Запрошуємо долучатися!

Ви отримали це повідомлення, бо брали участь у #1Lib1Ref в минулому. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення, напишіть мені або приберіть своє ім’я користувача з цієї сторінки.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:19, 15 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до WikiGap 2023[ред. код]

WikiGap Ukraine 2023 without logo.png

Вітаю! Вчора розпочався WikiGap 2023 — щорічний онлайн-марафон із створення та поліпшення статей про видатних жінок, спрямований на покращення видимості жінок у Вікіпедії. Він триватиме до 26 березня.

Ви долучалися до WikiGap чи схожих кампаній у минулі роки, тож сподіваюся, що матимете можливість долучитися і цьогоріч. За активну участь традиційно можна отримати сувеніри від організаторів, а особливі подарунки — за доведення статей до статусу «доброї» чи «вибраної».

У межах марафону планується офлайн-подія для вікіспільноти у Києві в суботу 18 березня, 12:00—15:00. На зустрічі можна буде разом попрацювати над статтями про видатних жінок, поспілкуватися з однодум(и)цями і насолодитися кавою) Деталі і реєстрація за посиланням.

Долучайтеся! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:26, 7 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Верифікація[ред. код]

Добрий день/вечір. У Вас у статті Змієнко-Сенишин Галина Всеволодівна достатньо великий список джерел, і чи не могли би зробити верифікацію окремих тверджень з відповідного джерела. У Вікіпедії є неписане правило, що якщо у статті є 4-5 та більше джерел, то варто верифіковувати які твердження взяті з конкретного джерела (книги, статті, публікації тощо). Дякую.

І дякую за статтю - вартісна. --Kharkivian (обг.) 19:37, 12 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]