Обговорення користувачки:Luda.slominska

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Luda.slominska!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:59, 27 грудня 2016 (UTC)

Сосонка (заказник)[ред. код]

Вітаю! А де можна знайти цей заказник? Він у самому селі Вікентіївка чи десь поблизу? З повагою, --visem (обговорення) 19:44, 8 січня 2017 (UTC)

У самому селі Вікентіївка, найближчим часом додам координати
Щиро вдячний. Треба буде поїхати, бо в цьому селі ще не був. --visem (обговорення) 17:50, 9 січня 2017 (UTC)

Я поки не дуже добре розбираюсь в тонкощах роботи Вікіпедії, якщо будете мати можливість пофотогафувати інші об*єкти природно-заповідного фонду, діліться, будь ласка фотографіями. Якщо що мій е-мейл luda.slominska@gmail.com Фото можна завантажувати також сюди https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96_%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%97%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8E/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8

Капличка (заказник)[ред. код]

Перепрошую. Випадково відредагував назву файла, а потім побачив що замість фото неіснуюче посилання, ось я його і прибрав. Дякую, що помітили, і дякую за Ваші статті. --visem (обговорення) 11:32, 22 січня 2017 (UTC)

Вікімарафон-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитися до Вікімарафону, а також прийти на зустріч у м. Вінниця, яка запланована на суботу, 28 січня в IHUB Vinnytsia (вул. Пушкіна, 11) з 13:00 до 16:00. Запрошуйте всіх, хто бажає створити статтю в українській Вікіпедії. Дуже бажано з собою взяти ноутбук (звісно, якщо є така можливість), бо з цим трохи проблема. Чекаю на зустріч! З повагою, --visem (обговорення) 20:47, 25 січня 2017 (UTC) P.S. Якщо маєте якісь цікаві джерела по ПЗФ Вінниччини чи інших регіонів, можете прихопити з собою. Вважаю, що написання статей про об'єкти ПЗФ під час Вікімарафону буде гарною ідеєю. --visem (обговорення) 20:51, 25 січня 2017 (UTC)

Дякую, постараюсь бути, у мене наукові обгрунтування і карти на роботі, постараюсь щось нафоткати, щоб були з собою якісь заготовки. Але я тільки початківець, з нуля не вмію писати, копіюю готові шаблони і підставляю свої дані.
Супер! Кожен пише так як може і вміє, і це будуть чудові нагоди для Вас поспілкуватись як із досвідченими користувачами, так і поділитися уже набутим своїм досвідом із новачками. А такого типу заходи як раз присвячені більше для новачків. --visem (обговорення) 21:33, 25 січня 2017 (UTC)

Привіт[ред. код]

Привіт! Помітила нові статті про ПЗФ Вінничини, а сьогодні побачила зміни у статті Барський заказник. Дякую за коригування і за те що наповнюєте Вікіпедію. Будьмо знайомі! --Качуровська

Оформлення статей[ред. код]

Доброго дня! Дякую за написання статей про об'єкти ПЗФ. Прохання створювати внутрішні посилання у статтях. Для уникнення посиланнь на статті-багатозначності (напр., у статті Берека (Петрашкіське лісництво) було Ямпільський район замість Ямпільський район (Вінницька область)) рекомендую увімкнути налаштування: Налаштування (на панелі вгорі екрану) —> Додатки - «Виділяє перенаправлення тлом кольору кістки, та червоним тлом — посилання на неоднозначності». Тоді посилання на неоднозначість у Вас будуть підсвічуватися червоним. Бажаю успіхів! --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 07:08, 1 березня 2017 (UTC)

Бук західний[ред. код]

Привіт! Селише Гулівці знаходиться у Калинівському районі, а в статті — Козятинський. --visem (обговорення) 14:18, 12 березня 2017 (UTC)

Дякую, виправлю

Кисерняк[ред. код]

Доброго вечора! Дякую за написання статей про об'єкти ПЗФ. Не лінуйтесь, будь ласка, додавати внутрішні посилання. У статті Кисерняк Ви згадуєте село Одаї Піщанського району, проте такого села я не знайшов. Прохання уточнити. --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:30, 7 квітня 2017 (UTC)

ПЗФ України[ред. код]

Привіт, бачу, що цікавишся-займаєшся ПЗФ України. Є цікавий лінк Перелік територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення. --ДмитрОст 18:53, 10 квітня 2017 (UTC)

Зеленоклинівські пороги[ред. код]

Доброго дня! Чи могли б підтвердити чи мають Зеленоклинівські пороги статус пам'ятки? Якщо ні, то яким документом виключено з переліку об'єктів пзф. Дякую!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:38, 18 квітня 2017 (UTC)

Доброго дня, Зеленоклинівські пороги - заказник місцевого значення
Але чому ні в переліку Мінприроди (2014), ні в реєстрі ПЗФ (2015) його нема?--Анатолій (обг.) 19:07, 18 квітня 2017 (UTC)

Не знаю, ми щороку надсилаємо Мінприроди свіжий перелік. Не бачила жодного рішення, яке б скасовувало Зеленоклинівські пороги.

‎Гніванське (заповідне урочище)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, у Вашій статті внесіть потрібні виправлення в цифри одного з речень, бо його не можна перевірити з електронних джерел (некоректні цифри я виділив жирним шрифтом): «Середня температура січня становить — 5,5°… -б°С, липня +18,5°…+19°С. Річна кількість опадів становить 55С—525 мм.» Дякую. --Mediafond (обговорення) 12:53, 30 квітня 2017 (UTC)

Вікі любить Землю[ред. код]

Дякуємо за редагування списків! Будемо вдячні за поширення інформації серед адміністрацій вінницьких пзф. Запрошуємо також приєднатися до команди волонтерів конкурсу! Напишіть нам на wle@wikimedia.in.ua --Anntinomyобг 20:34, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Вікісховище[ред. код]

Вітаю! Дякую за ваш внесок. Маю прохання: коли завантажуєте фото до Вікісховища — будь ласка, не забувайте проставляти категорії (інакше фото просто загубляться серед несортованих, аж поки хтось на них випадково не натрапить).

Наприклад, c:File:Жива вода1.jpg слід додати до c:Category:Dzherelo Zhyva voda (natural monument) (а якби цієї категорії не було, то до c:Category:Springs in Vinnytsia Oblast і c:Category:Natural heritage sites in Vinnytsia Oblast). --Djadjko (обговорення) 02:16, 4 липня 2017 (UTC)

Я не сильна у програмуванні і не вмію додавати категорії, якщо фото мого авторства - завантажую одразу в галерею, а коли потрібно прописати інше авторство - вантажу у свою сторінку

Ніби розібралась, дякую

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 19:10, 25 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Luda.slominska вітаю! Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада. Не хочете трохи перемкнути фокус уваги і у зв`язку з початком Універсіади написати про якісь види спорту на цих змагання в рамках Неолімпіади чи про Всесвітні ігри?--Yasnodark (обговорення) 14:17, 20 серпня 2017 (UTC)

Тиждень Вінниччини 2017[ред. код]

Special Silver Barnstar.png
За участь у Тижні Вінниччини 2017
Шановна Luda.slominska, дякую Вам за участь у Тижні Вінниччини! Завдяки Вам з'явилось 22 нові статті. У рамках тижня — це 2-й найкращий результат (14% створених статей, 5% доданого об'єму). Бажаю Вам натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою, — Шиманський હાય! 13:14, 10 вересня 2017 (UTC)

Додавання інформації[ред. код]

Доброго дня, пані Людмило.

Найперше хочу вибачитися, що не зразу вам відповів, просто не було часу. А ще вибачте мені, будь ласка, що я, видаливши шматок вашого тексту, не пояснив причин, чому так зробив. Я, повірте, не хотів вам якось дошкулити чи знеохотити, ні. Тим більше, що у Вікіпедії ви активно займаєтесь природно-заповідними об’єктами.

Тепер дозвольте пояснити (хоча і з запізненням), чому я видалив ваш текст. Ви додаєте інформацію про кліматичні умови, а також те, в якому фізико-географічному районі (чи провінції) розташований даний об’єкт. Гадаю, це зайве, бо читаючи таку статтю, наприклад про заказник з порівняно невеликою площею, спершу я читаю суто про цей об’єкт (бо власне він мене цікавить), потім іде інформація, яка стосується радше цілого регіону або й області (а це мене не дуже цікавить), а потім знову суто про об’єкт — його рельєф, рослинний світ тощо. Наприклад, читаючи про Манявський водоспад, мене не цікавить клімат гірської частини Богородчанського району. Або, читаючи про Бережанський дендропарк, мене не дуже цікавить опис (навіть короткий) фізико-географічної області, в якій розташований цей дендропарк. Зрештою таку інформацію можна додавати, але не в саму статтю, а як посилання на інші статті, наприклад «Клімат Тернопільської області» або «Бережанський горбогірний лісовий район». (До речі, такого типу статті, але про Вінницьку область чи по районах області, ви могли б створювати).

Щодо того, яку інформацію варто додавати, а яку не варто, можна також брати за приклад енциклопедичні статті про природоохоронні території, скажімо в ГЕУ (Географічна енциклопедія України).

Винятком можуть бути статті про великі (з площею в кілька чи кільканадцять тисяч га.) або «вагомі» природоохоронні території, як-от національні парки, біосферні заповідники тощо («Дністровський каньйон», «Галицький нац. парк», «Немирівське Побужжя» і т. п.). В таких статтях можна (і навіть бажано) додавати інформацію про природу, клімат тощо даного регіону.

Будь ласка, сприйміть те, що я тут написав, не як догану, а як пораду чи побажання. Ще раз хочу перед вами вибачитися за свою недолугість.

З повагою, --MSha (обговорення) 09:22, 20 листопада 2017 (UTC)

Доброго дня! Я вважаю, що для об'єктів загальнодержавного значення у статтях ГЕУ написано мало. Якщо в мене є матеріали з наукових обгрунтувань, буду старатись їх доповнити по максимуму. Я як географ звикла писати повну фізико-географічну характеристику, тим більше якщо це об'єкт загальнодержавного значення площею понад 100 га. Але дані по фізико-географічній характеристиці є тільки по більших за площею територіях. а у випадку з кліматом взагалі застарілі, враховуючи темпи його зміни. Але що маємо, те маємо, для локалізації потрібні додаткові дослідження. Я не пишу повну характеристику тільки для дуже маленьких пам'яток природи, типу окремих дерев чи джерел.

Зараз я ставлю першочергову задачу дописати статті про всі ПЗФ області і доповнити ті, що писала не я. А потім можливо і візьмусь за фізико-географічні області, щоб статті були менш перевантаженими.--Людмилка (обговорення) 12:51, 20 листопада 2017 (UTC)

Чудово! -- (MSha)

Статус патрульної або автопатрульної[ред. код]

Шановна Людмило, пропоную вам податись або на патрульного, або на автопатрульного. У другому випадку нічого для вас не зміниться, лише ваші правки не вимагатимуть затвердження іншими. Прошу підтвердити вашу згоду тут: ВП:ЗПП --Goo3 (обговорення) 09:03, 26 листопада 2017 (UTC)

підтримую. --SitizenX (обговорення) 10:20, 26 листопада 2017 (UTC)

Дякую, що подали мою кандидатуру, загалом я за, але можу трохи тупити, бо не технар і мені важко даються всі ці коди--Людмилка (обговорення) 14:12, 26 листопада 2017 (UTC)

Будь ласка, підтвердити згоду потрібно [тут]. Дякую--SitizenX (обговорення) 05:45, 27 листопада 2017 (UTC)

Людмилка, Вам надано статус автопатрульної (з якихось причин так запізно). Отже опрацьовуйте та патрулюйте свій внесок. Якщо надалі будуть питання щодо статусу патрульного — прошу. --SitizenX (обговорення) 14:35, 1 травня 2018 (UTC)

Парк імені 50-річчя Жовтня[ред. код]

Салам! А що закон про декомунізацію не має стосунку до цього парку?--Zvr (обговорення) 15:06, 24 грудня 2017 (UTC)

Має, щодо його перейменування вже подані пропозиції до Мінприроди, але це довгий бюрократичний процес, який займає час. --Людмилка (обговорення) 16:39, 24 грудня 2017 (UTC)

Тиждень Одещини 2018[ред. код]

Вітаю! Планую провести відповідний тематичний тиждень 8–21 числа. Як матимете бажання і вільну хвилину — долучайтеся, може є ще об'єкти ПЗФ регіону, про яких нема статті, чи вона куца і неінформативна. З повагою, — Шиманський હાય! 15:27, 2 січня 2018 (UTC)

Добрий день. Якщо підкажете джерела літератури по ПЗФ Одещини можу долучитись. --Людмилка (обговорення) 17:34, 2 січня 2018 (UTC)

Підпис[ред. код]

Вітаю.

Наскільки я бачу, до цього вам ніхто не підказав особисто. На усіх сторінках обговорення варто підписувати свої повідомлення. Для цього у редакторі є спеціальна кнопка (вона якраз четверта — після жирного, курсивного і закресленого форматування). Ця кнопка вставляє ось такі символи, які потім перетворяться на підпис: --~~~~. Підписуйте власні репліки, будь-ласка. --VoidWanderer (обговорення) 18:51, 12 січня 2018 (UTC)

Дякую, я просто забула поставити підпис, виправила--Людмилка (обговорення) 19:04, 12 січня 2018 (UTC)

Вікізустріч у Вінниці, 21 березня[ред. код]

Запрошую взяти участь у вікізустрічі, яка відбудеться 21 березня 2019 року у Вінниці, неподалік Водонапорної вежі з 17-00 до 21-00. Детальна інформація за посиланням Вікіпедія:Вікізустрічі#Вінниця,_21_березня, більш оперативна у Фейсбук. --Користувач:Yakudza

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Дякую за запрошення, постараюсь взяти участь, якщо буде час--Людмилка (обговорення) 13:23, 6 червня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:00, 11 жовтня 2019 (UTC)

Хороша ідея, але краще не випадково присвоювати наставника, а підбирати досвідчених користувачів з місцевості новачка. Мені, наприклад, було б зручніше допомагати людям з Вінниці. При особистій зустрічі можна працювати продуктивніше, ніж онлайн. З повагою,--Людмилка (обговорення) 06:41, 21 жовтня 2019 (UTC)

Список статей для вичитки[ред. код]

Вітаю. Відгукуюсь на Вашу ініціативу. Почнемо із статей річної давності і до новіших. Вагін Олексій Олексійович (не весь текст верифікований), [[1]] (частина тексту порушує АП, значимість сумнівна), Гетьманський Олександр Миколайович (стаття хоч перекладена, але практично відсутні джерела як і в оригіналі). --Submajstro (обговорення) 10:24, 3 лютого 2020 (UTC)

Вибачте, за емоції. Ви не зобов'язані поліпшувати статті. Детальніші пояснення на ВП:ЗППА --Submajstro (обговорення) 15:17, 3 лютого 2020 (UTC)
Добрий вечір. Статтю Гетьманський Олександр Миколайович доповнив, уточнив дату народження, додав посилання. Залишилися проблеми: 1. В українській версії розділу «Музей» театру ім. Лесі Українки його прізвище мабуть недопереклали. Прийняв рішення написати не так, як в АД, хоча можете змінити посилання на російськомовну версію і тоді цієї проблеми не буде. 2. Чомусь у посиланні на фільм Позаземний подано варіант прочитання як «Позаземної». Редагувати не зважився — не фахівець у галузі кінематографу, а тому залишив на Ваш розсуд. Можливо, автор щось мав на думці, раз так написав, а, можливо, у нього неякісний Гугл - йому видніше. Якщо посилань мало, то маю ще три на російські сайти. Нічого нового там нема, але якщо вимагатимете, то «втулю». Дякую вам, панночко Людмило, за доопрацювання статті — Ви її поліпшили не для пана Андрія і не задля його порятунку, а задля читачів, які читатимуть цю статтю. Як говорять класики, рос. «делай добро и бросай его в воду». Усім всього найкращого і успіхів, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 18:03, 3 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:09, 6 лютого 2020 (UTC)

Перевірка статей[ред. код]

Доброго дня ! Як можна отримати перевірку моїх статей та правок https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%95%D0%A2%D0%90%D0%9C та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Я вже тиждень тому писала в обговорення патрульних, але ніхто не перевірив

@Olga Tep: Доброго дня, статтю про компанію вже перевірили, а статтю про Вишньова раджу вам допрацювати. Уважно подивіться, чи не містить вона дослівно скопійованого тексту, цитати краще перефразувати, пошукати ще незалежні джерела. Бажано показати, що саме корисного і цікавого він зробив. Зауважте, що про нього гуглиться також критична інформація і її будь-хто з користувачів може додати до статті. На жаль, на цьому тижні маю обмаль часу, щоб щось редагувати, сподіваюсь мої поради будуть корисними. --Людмилка (обговорення) 15:28, 11 лютого 2020 (UTC)


Дуже дякую!

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Виправила статтю за вашими рекомендаціями, тож перевирте за можливістю. Дякую)