Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви


В продовження діалогу![ред. код]

Вельмишановна Nina Shenturk, завдяки Вашему зауваженню я виявив в статті, присвяченій Фонду, ще одне посилання (під індексом 65), яке не розкривалося (воно дійсно, була розміщене на mail.ru). На моє прохання джерело "перезалілі" ... і при цьому також "обрізали" дві відповідні фотографії ... В зв'язку з цим не відмовте в люб'язності отпатруліровать ці нові правки. З Добром, --Optimist2014 (обговорення) 01:06, 1 серпня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено. Прохання на майбутнє. Якщо ви пишете з приводу однієї й тієї ж статті, не відкривайте щоразу нову тему з однаковою назвою — просто додавайте свої репліки до вже відкритої. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 17:01, 4 серпня 2017 (UTC)
Щиро дякую! Ваше зауваження обов'язково врахую! З глибокою повагою, --Optimist2014 (обговорення) 20:01, 4 серпня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас отпатруліровать статті: Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф.П. Гааза, Інститут демократії та прав людини, Мучник Олександр Геннадійович. Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром, --Optimist2014 (обговорення) 00:49, 1 жовтня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, щиро дякую за незмінну доброзичливість! З Добром,--Optimist2014 (обговорення) 13:56, 22 жовтня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас отпатруліровать статті: Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф.П. Гааза, Інститут демократії та прав людини, Мучник Олександр Геннадійович. Заодно дозвольте привітати Вас з наступаючим Новим роком і побажати всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром, --Optimist2014 (обговорення) 13:07, 6 грудня 2017 (UTC)
Ваше прохання виконане. Щиро дякую за поздоровлення і, користуючись нагодою, навзаєм бажаю вам радісних свят! З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:27, 6 грудня 2017 (UTC)
Щиро дякую! З глибокою повагою,--Optimist2014 (обговорення) 20:34, 6 грудня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статті: Інститут демократії та прав людини та Мучник Олександр Геннадійович, оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 13:14, 9 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, дозвольте ще раз звернутися до Вас з проханням не відмовити в люб'язності отпатруліровать статті Інститут демократії та прав людини та Мучник Олександр Геннадійович. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам міцного здоров'я і незмінно гарного настрою в цей непростий для всіх нас час! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 14:00, 24 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, щиро дякую за незмінну доброзичливість! З добром,--Optimist2014 (обговорення) 21:30, 25 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, дозвольте звернутися до Вас з проханням не відмовити в люб'язності отпатруліровать також статтю Інститут медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи імені Януша Корчака. Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро, --Optimist2014 (обговорення) 14:03, 26 лютого 2018 (UTC)
YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 13:50, 4 березня 2018 (UTC)

Різне[ред. код]

Nina Shenturk вітаю, ви вилучили не ту сторінку Одісей і острів туманів замість Одісей и острів туманів. Вилучена сторінка для перенаправлення потрібна. Інша - помилковий суржик.--Yasnodark (обговорення) 15:00, 18 листопада 2017 (UTC)

Перенаправлення Одісей і острів туманів порушує правила українського правопису, оскільки в його назві присутній небажаний збіг голосних (і-о). Відновити цю сторінку доцільно лише в тому випадку, якщо такий неоковирний збіг зафіксований офіційно (наприклад, у якомусь виданні, перекладі, поширеному документі). Оскільки в статті Одісей та острів туманів натяків на існування паралельної неправильної назви я не знайшла (а посилань на неї також не було), тому я вилучила невикористовуваний дизамбіг. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:45, 18 листопада 2017 (UTC)
Проте значна частина читачів цього правила може не знати - для цього і потрібне перенапрвлення, для якнайширшого доступу до статті.--Yasnodark (обговорення) 14:41, 21 листопада 2017 (UTC)
Вибачте, але в цьому питанні моя позиція тверда і незмінна: неграмотність повинна залишатись проблемою неграмотних, а не розумних. Виняток можна зробити хіба що у випадках, про які я написала вище. До того ж вашу хибну логіку можна поширювати до нескінченності, адже будь-яку фразу можна неправильно написати безліч способами - то що, для кожного створювати перенаправлення? --Nina Shenturk (обговорення) 19:46, 21 листопада 2017 (UTC)

Перейминувати[ред. код]

Віддо. Дякую.--Максим Огородник (обговорення) 18:55, 23 листопада 2017 (UTC)

Добривечір, Максиме. Нічого проти цього перейменування не маю, але хочу звернути вашу увагу на те, що особа за нашими загальними критеріями не проходить. Можливо, Любомир Габруський має значимість саме як журналіст (член НСЖУ, нагороджений медаллю), але оскільки критерії для журналістів у нас окремо не прописані, то в інших користувачів можуть виникнути сумніви і вашу статтю вилучать. Пропоную перестрахуватись наступним чином: 1) подайте пропозицію про перейменування на цій сторінці, вислухайте думки спільноти; 2) навіть якщо більшість буде проти, не засмучуйтесь, а просто доповніть статтю якимось конкретними фактами: в якій галузі журналістики працює Габруський, які теми є його улюбленими, його характерний професійний почерк (як саме пише) - коротше, опишіть те, за що його нагородили медаллю, тоді стаття не буде просто біографічним переліком народився - вчився - … --Nina Shenturk (обговорення) 19:19, 23 листопада 2017 (UTC)

Вікіпедія:CEE Spring 2017: підсумки та церемонія нагородження[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Доброго дня! Вітаємо Вас із перемогою у конкурсі CEE Spring 2017! Ви можете переглянути результати тут. Дуже перепрошуємо за затримку із публікацією результатів — і запрошуємо на церемонію нагородження, що відбудеться у суботу, 16 грудня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. Для вибору призів потрібно, щоб Ви заповнили форму, яку ми Вам надіслали вікіпоштою — перевірте, будь ласка, чи Ви отримали.

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу та アンタナナ 23:14, 23 листопада 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Якщо ви досконало володієте англійською то будь ласка поліпшіть сторінку Храм Сета до амер.зразку. Звісно якщо у вашому графіку вистачить пару годин для такої дрібнички. Просто ця сторінка дуже для мене важлива. Був би вам вельми вдячний пані Nina Shenturk. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:43, 13 грудня 2017 (UTC)

На жаль, досконало я англійською не володію, тому з таким специфічним текстом нічим не можу зарадити. --Nina Shenturk (обговорення) 18:40, 13 грудня 2017 (UTC)

Вітаю пані Nina Shenturk! Хотів вас запитати дещо. Ви могли би відновити мою сторінку "Нація прокидається", яку було давно вилучено? Адже я додав всі посилання, котрі були необхідні та виставив джерела. Шкода тільки, що не долучився до обговорення так, як ще нічого не знав. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:25, 9 березня 2018 (UTC)

Вітаю, Professor Senkler. Статтю було вилучено із формулюванням «неукраїномовна / машинний переклад» і, судячи з того, який вона мала вигляд, це рішення справедливе. Якщо вас влаштує, можу відновити її у ваш особистий простір для доопрацювання, а після завершення роботи над нею ви можете самостійно перейменувати сторінку в основний простір. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 19:57, 9 березня 2018 (UTC)

Буду вдячний. Та мені потрібно, щоб ви мені роз'яснили деякі деталі. Що таке особистий простір, основний простір? Як мені її доробити? Адже всі посилання додав, тільки вичитку потрібно зробити, щоб її виправити. --Professor Senkler (обговорення) 20:04, 9 березня 2018 (UTC)

Дивіться, зараз ця стаття не видна серед інших загальнодоступних (тобто її нема в основному просторі). Натомість, я перетворила її на підсторінку вашого акаунту — це і є ваш особистий простір. Там, окрім вичитки, бажано додати інтервікі, заповнений шаблон, посилання на імена режисера, головного актора (навіть, якщо вони будуть червоними). Якщо по завершенню роботи виникнуть питання з перейменуванням, звертайтесь до мене. --Nina Shenturk (обговорення) 20:16, 9 березня 2018 (UTC)

Усе — доробив. Залишилось тільки додати фото та посилання на англ. зразок. Та для цього потрібна ваша допомога пані Ніно. Адже я не знаю, як її повернути до того вигляду, коли я її створив. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 08:50, 10 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 13:31, 10 березня 2018 (UTC)

Вельми вдячний! --Professor Senkler (обговорення) 13:52, 10 березня 2018 (UTC) Пані Ніна вітаю! Пробачте за зухвалість, та не могли б ви додати на сторінці про Джона в кінці біографії графу "висловлювання у вікіцитатнику"? Відповідно, як в сторінках про Тараса Григоровича та Наполеона. Я би і сам створив та не вмію. Тож звертаюсь до вас за допомогою. Також хотів, щоб ви розглянули мою заявку на права відкочувача (бо інші адміністратори чомусь її ігнорують). Певно справ забагато, щоб приділити своїй увазі таку дрібничку. Завчасно дякую. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 13:51, 11 березня 2018 (UTC)

Наразі додати в Джон Локк (Загублені) посилання на Вікіцитати неможливо, оскільки на цьому ресурсі поки що відсутня стаття про такого персонажа. Щоб її створити, просто перейдіть до Вікіцитат, створіть сторінку з відповідною назвою і перенесіть до неї весь матеріал. Перш ніж братися за справу, раджу ознайомитися з їхніми правилами і Чим не є Вікіцитати, щоб раптом не виявилося, що ваш персонаж незначимий. --Nina Shenturk (обговорення) 18:45, 12 березня 2018 (UTC)

Вітаю пані Ніна! Я добавив на вікіцитатнику цитати Джона. Тепер ви можите додати на його ст. відповідну графу? --Professor Senkler (обговорення) 07:24, 18 березня 2018 (UTC)

Вже зроблено. --Nina Shenturk (обговорення) 10:14, 18 березня 2018 (UTC)

Доброго вечора пані Ніно. Пробачте, що турбую по тому самому питанні. Можите додати на ст. 20 000 льє під водою (фільм, 1954) посилання у вікіцитати як ви це раніше зробили з Джоном? Завчасно дякую! Перепрошую, що потурбував таким несерйозним питанням. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:33, 31 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 10:43, 1 квітня 2018 (UTC)

Добрий ранок пані Ніно! Звертаюсь саме до Вас, так як вважаю Вас самой ліпшой адміністраторкой. Тепер перейдем до діла. Не хотів цього робити та прийдеться. Прошу заблокувати користувача SitizenX (чи позбавити прав патрульного) за :

1.Образи

2.Знущання

3. Знущання над місячником фантастики

4.Агресивною поведінкою (особливо до мене)

5. Знущання з тих людей, котрі голосували за мою добру ст.

Якщо хочете доказів продивіться в мене на СО відповідну тему та в розділі "заявки на статус патрульного, там знову його уїдливий коментар. Я вас знаю, як саму справедливу адміністратору, тож сподіваюся ви дослухаєтесь до цього. В противному випадку я покину цей проект, адже бажання тут, щось робити відбивають саме такі як він. Тим паче я і так зробив добрий внесок допомігши пану Яснодарку. З повагою Professor Senkler (обговорення) 06:49, 12 квітня 2018 (UTC)

 • По-перше, пане Professor Senkler, обвинувачення у знущанні, образах, агресивній поведінці досить важкі, тому такі скарги треба підкріпляти посиланнями на конкретні висловлювання, які ви вважаєте неприпустимими. Бажано робити це через шаблон {{диф}}, попередньо ознайомившись із видами особистих образ.
 • По-друге, оскільки ви цього не зробили, я самостійно передивилась ваші СО й обговорення добрих статей і не знайшла там нічого уїдливого. Більш того, на репліки SitizenX на вашій СО ви начебто конструктивно зреагували. Єдине, до чого можна причепитися, — це деякі його висловлювання до заявки на права патрульного, де я застосувала відповідний шаблон. Поки що, на мою думку, цього досить.
 • По-третє і найголовніше, порушення етики до здатності оцінювати якість статей не мають жодного стосунку, тому, навіть якби пан SitizenX був справжнім хамом, позбавити його за це прапорця патрульного було б неможливо. В таких випадках слід звернутись до адміністраторів із запитом про попередження чи блокування (але ваші аргументи мають бути вагомими). Утримуйтесь від недостатньо обґрунтованих звинувачень, бо це розцінять як гру з правилами, п. 5.
 • По-четверте, мені приємно, що ви вважаєте мене за справедливу адміністраторку, але ваша погроза покинути проект у випадку, якщо я не задовольню позов, скидається на шантаж (переконана, несвідомий — вас просто зачепило за живе).
 • По-п'яте, особисте. У кожної людини є сильні і слабкі сторони. Вашою сильною стороною є здатність вчитися (рідкісне явище у Вікі). Користуйтеся цим даром якомога частіше і ви досягнете більшого успіху, ніж очікуєте! Однак ваша слабка сторона — це гарячкуватість (на щастя, нетривка). Отже давайте собі охолонути. Ви вже неодноразово демонстрували здатність бачити власні помилки, погоджуватись з думкою опонента, виправлятись і прогресувати. Йдіть цим шляхом, а пан SitizenX вам заважати не буде, він сам сказав, що нейтральний. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 23:02, 13 квітня 2018 (UTC)

Щодо шантажу Ви перебільшуєте))) Я таким не займаюсь. На рахунок SitizenX ну якщо його вислови тільки прикрили і більше нічого, то хай так. Я в розмові з ним такого ніколи не робив. Стосовно мого останнього акорду — можливо перейду сюди, а може передумаю та залишусь. Усерім єдине, що можу додати — це моя щира вдячність Вам. 2 роки читав, які адміни злі та погані люди. Зустрів 6 і бачу, що всі вони навпаки добрі(особливо це стосується Вас). Дякую за все! ) З повагою --Professor Senkler (обговорення) 06:05, 14 квітня 2018 (UTC)

Invitation to Blocking tools consultation[ред. код]

Hello,

The Wikimedia Foundation's Anti-Harassment Tools team is inviting all Wikimedians to discuss new blocking tools and improvements to existing blocking tools in December 2017 for development work in early 2018.

We are specifically contacting you for your ideas because you are one of the top users of the blocking tool on uk Wikipedia. We think that your comments will help us make better improvements. You can post to the discussion in the language that you are most comfortable expressing your ideas.

Other ways that you can help[ред. код]

 1. Spread the word that the consultation is happening; this is an important discussion for making decisions about improving the blocking tools.
 2. Help with translation.
 3. If you know of current or previous discussions about blocking tools that happened on your wiki, share the links.
 4. Help summarize the discussion to share back to your wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or send an email to the Anti-Harassment Tools team.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 18:35, 13 грудня 2017 (UTC)

 • I apologize for posting in English.
 • Please let us know if you wish to opt-out of all massmessage mailings from the Anti-harassment tools team.

Щодо статті Доморобники[ред. код]

Вітаю! Повідомляю Вас, що відновив сторінку Доморобники: тепер як перенаправлення, бо на неї було багато посилань. Як я зауважував раніше, на цю тему була ще одна стаття Кустарна промисловість, вміст якої я вирішив приєднати до Кустарне виробництво. Якщо Ви матимете вільний час, можете об'єднати історії їхніх редагувань, щоб вони не загубилися на перенаправленні. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 17:34, 18 грудня 2017 (UTC)

Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці (Краків)[ред. код]

Доброго вечора! Помітив, що ви вилучили перенаправлення Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці (Краків). Чи могли б ви пояснити, в чому його хибність? Я бачу на нього низку джерел, зокрема, два польські туристичні сайти, три українські туристичні сайти та освітній сайт. Звісно, це не найкращі джерела, але це свідчить, що така назва поширена, та її можуть використовувати для пошуку, тож мені перенаправлення видається таким, що відповідає ВП:П. Дякую — NickK (обг.) 18:17, 18 грудня 2017 (UTC)

 1. Як адміністратор я аналізую поточний стан сторінок і його відповідність покладеній функції. Оскільки назва «Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці» в тексті статті як синонімічна не вказана, відповідно, таке перенаправлення є хибним.
 2. Я також врахувала, що сам термін «Успіння» по відношенню до католицьких церков є контроверсійним. В укрВікі неодноразово оскаржувалось його застосування навіть до українських католицьких споруд, тим більш нелогічне воно по відношенню до закордонних церков, чиї назви виникли не як плід міжконфесійного компромісу.
 3. На жаль, зазначені вами сайти не можна вважати АД у питаннях католицької термінології. Туристичні сайти часто вдаються до послуг копірайтерів, які перекладають слова або гуглом, або за словником буквально, або за схожістю інтуїтивно (особисто читала про «церкву Святої Нареченої» в Лондоні яка виявилася церквою Святої Бригітти).

Отже, за цих умов не можна говорити про автоматичну відповідність укр. Успіння = пол. Wniebowzięcia. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:51, 18 грудня 2017 (UTC)

Подивився уважніше й зрозумів, що це частина тривалої війни користувача Бучач-Львів за Успіння/Внебовзяття. Так, зі статті Успіння вилучив він же вчора. При цьому прикметно, що на доданий ним варіант Базиліка Внебовзяття Пресвятої Богородиці (не лише про краківську, а про будь-яке місто) взагалі існує одне-єдине джерело: 15 найпрекрасніших храмів, що змусять затамувати подих. Стосовно контроверсійності терміну, то не можна закривати очі на те, що значна частина (не можу сказати, більшість чи ні, але щонайменше значна частина) передає пол. Wniebowzięcia = укр. Успіння, і цей вжиток відображається в джерелах. Як на мене, це відповідає п. 2 і 3 ВП:П щодо потрібності перенаправлень (воно запобігатиме створенню дубля та допомагатиме при пошуку) та не відповідає жодному критерію вилучення — NickK (обг.) 09:51, 19 грудня 2017 (UTC)
Якщо така ваша думка, можете створити сторінку знов. Просто я не думаю, що альтернативні назви мають створюватись автоматичним перекладом окремих термінів — треба щоб для кожного конкретного об'єкта існувала повна назва українською з АД на неї. А переклад слід використовувати в тих випадках, коли української назви не існувало взагалі. --Nina Shenturk (обговорення) 16:56, 19 грудня 2017 (UTC)
Я не хочу вдаватися до війни (і в такому разі на моє перенаправлення потрапить під критерій «ідентична копія раніше вилученої сторінки»), тому я й вирішив обговорити замість створення прямо замість вилученого. Тут було обговорення щодо назви статті Вікіпедія:Перейменування статей/Церква Успіння Пресвятої Богородиці (Краків) → Маріяцький костел, де обговорювали і вжиток в україномовних АД, і питання Успіння з Внебовзяттям. Тут я бачу україномовні АД на назву Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці (Краків), з яких можна зробити висновок про вживаність такого варіанту: так, джерела не найвищої якості, але принаймні це не очевидно сміттєві джерела, і є ймовірність, що після прочитання таких джерел читач шукатиме цю назву у Вікіпедії — NickK (обг.) 19:37, 19 грудня 2017 (UTC)

Статті, коротше за 296 байтів[ред. код]

Вітаю. На швидке вилучення я виніс статті, довжина яких менше 296 байтів, чітко за ВП:КШВ. Ці статті не можуть існувати недописаними. Будь ласка, перенесіть їх на ВП:ВИЛ, якщо Ви вважаєте неможливим їх вилучити швидко. Дякую.--Brunei (обговорення) 14:19, 28 грудня 2017 (UTC)

Статті доповнила, отже сенсу вилучати нема. --Nina Shenturk (обговорення) 18:57, 28 грудня 2017 (UTC)
Дякую за добру справу!--Brunei (обговорення) 19:09, 28 грудня 2017 (UTC)

Мої шаблони[ред. код]

Підкажіть, будь ласка, як мені взнати де використовуються ті чи іні шаблони? Є спеціальний інструмент чи що?--МаксимОгородник обг 16:17, 28 грудня 2017 (UTC)

Заходите на сторінку свого шаблона і ліворуч на бічній панелі у розділі «Інструменти» натискаєте «Посилання сюди» — там буде перелік усіх сторінок, які посилаються на даний шаблон як безпосередньо, так і опосередковано (через сторінки-перенаправлення, якщо ви такі створювали). --Nina Shenturk (обговорення) 19:03, 28 грудня 2017 (UTC)
Знайшов. Підкажіть, будь ласка до якого бота звертатися по допомогу і що писати? Дякую.--МаксимОгородник обг 20:01, 28 грудня 2017 (UTC)
Уточніть, що саме ви хочете зробити. Якщо мова йде про перейменування (наприклад, Шаблон:ПогорецькийШаблон:Погорецький-2007) із подальшим вилученням старого дубліката, тоді послідовність дій наступна: 1) перейменуйте свій шаблон самостійно; 2а) якщо на стару версію мало посилань, після перейменування виправте їх вручну; 2б) якщо посилань багато, то зайдіть на цю сторінку і напишіть: «Посилання на „стара назва“ треба виправити на посилання „нова назва“» — хтось із ботовласників відгукнеться і зробить; 3) після того, як усі посилання на стару версію шаблона будуть виправлені (сторінка «Посилання сюди» спорожніє), стару версію шаблона поставте на швидке вилучення. --Nina Shenturk (обговорення) 14:21, 29 грудня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 18:20, 31 грудня 2017 (UTC)

Привітання[ред. код]

Nina Shenturk вітаю вас з Новим 2018-м роком та бажаю наснаги та звершень на вікіпедійних та життєвих нивах і в ньому.----Yasnodark (обговорення) 17:29, 3 січня 2018 (UTC)

Дякую. Прийміть навзаєм щире побажання успіхів у всіх справах, які ви вважаєте для себе важливими. А так як празниковий цикл ще триває — веселих вам свят! --Nina Shenturk (обговорення) 19:46, 3 січня 2018 (UTC)

Старі назви[ред. код]

(Журнал вилучень); 14:28 . . Nina Shenturk (обговорення • внесок) вилучила сторінку Ленінська районна рада (Кіровоград) ‎(зайве / хибне перенаправлення: зміст: «#ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Подільська районна рада (Кропивницький)»)

А нащо вилучати редиректи на старі назви об'єктів?--Анатолій (обг.) 12:34, 7 січня 2018 (UTC)

Я залишила редирект Ленінська районна рада (Кропивницький). Припускаю, що хтось, хто цікавиться містом Кропивницьким, може не знати на яку назву перейменовано одну з його рад, але щоб не знати, яка назва самого міста — це важко уявити. --Nina Shenturk (обговорення) 12:38, 7 січня 2018 (UTC)
Ленінська районна рада в місті Кіровограді існувала 42 роки, тоді як Ленінська районна в місті Кропивницькому — 8 місяців. То яку з них шукатимуть більше?--Анатолій (обг.) 12:50, 7 січня 2018 (UTC)
Якщо людина цікавиться міськими об'єктами, вона принаймні знає, в якому місті вони розташовані. Навіть якщо припустити неймовірне: вичитала у книзі і не знає, де той Кіровоград, то автоматично потрапить на Кропивницький. А так за вашою логікою треба для всіх маріупольських установ про всяк випадок створити перенаправлення зі словом «Жданов», для луганських — зі словом «Ворошиловград», для челябінських — з епітетом «свердловський» і до нескінченності, бо вони ж всі за радянщини бозна скільки існували. --Nina Shenturk (обговорення) 13:32, 7 січня 2018 (UTC)
Тобто їй треба буде кілька дій зробити: спочатку знайти, як називається місто, а потім як називається рада. А так одним запитом можна було б перейти. А що поганого в редиректах зі старих назв? Існують же редиректи Сільмаш (Кірово), Металіст (Зінов'євськ), Завод імені Ілліча (футбольний клуб), Трудові резерви (Ворошиловград), хоча команди і міста ще неодноразово змінювали назви з того часу.--Анатолій (обг.) 13:51, 7 січня 2018 (UTC)
Доброго дня! Вибачте. Дам трохи статистики відвідування цієї сторінки [1], це десь 12 % за весь час. Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 14:20, 7 січня 2018 (UTC)
@AlexKozur: Ви про яку сторінку? За вашим лінком статистика по трьох існуючих редиректах. Ми ж говоримо тут про вилучений.--Анатолій (обг.) 14:47, 7 січня 2018 (UTC)
Якщо є по цьому Ленінська райрада (Кіровоград), то буде і по цьому Ленінська районна рада (Кіровоград). Фактично даже більше, за весь час 392, але з липня 2016 року лише 11. --くろねこ Обг. 14:49, 7 січня 2018 (UTC)

@Ahonc: Ви так наполегливо уникаєте відповідей на прості питання, що повторю ще раз: 1) Як людина практично може дізнатись про існування якоїсь вулиці/району/ради, не відаючи про існування самого міста, до якого вона належить? 2) Якщо існування міста (=місця розташування) — не секрет, то як можна не знати його сучасної назви (мова тільки про великі міста)? 3) Якщо знайдеться прибулець із минулого, який спромігся прочитати про Кіровоград, Жданов, Ленінград, Свердлов, Вятку… але так і не дізнався, де ж вони на сучасній мапі, то задля цього одиничного природного феномену, ви підтримаєте створення перенаправлень на кшталт:

Порівняння з футбольними командами некоректне, оскільки за радянських часів тих динамо, торпед, соколів і трудових резервів було не злічити, тому в спорті їх завжди читають з уточненням, так що назви фактично перетворюються на складні. Тут перенаправлення зі старої версії (як за іменуванням, так і за географією) слушне. --Nina Shenturk (обговорення) 15:49, 7 січня 2018 (UTC)

Я ж вам відповів: навіщо людині робити дві дії, тобто дізнаватися нову назву міста, а потім нову назву ради, якщо можна це за одну зробити. Окрім того, я не розумію, чому вилучено редирект Ленінська районна рада (Кіровоград), але залишено Ленінська районна у місті Кіровограді рада і Ленінська райрада (Кіровоград). Зрештою, ви на моє питання теж не відповіли: яка шкода від таких редиректів? А щодо вулиць — так само порівняння некоректне: перейменування райради відбулося вже за часи існування Вікіпедії, перейменування ж міст вказаних вулиць відбулося набагато раніше. Редиректи Вулиця Карла Маркса (Кіровоград), Проспект Карла Маркса (Дніпропетровськ) існують же.--Анатолій (обг.) 15:56, 7 січня 2018 (UTC)
Ленінська районна у місті Кіровограді рада, припускаю, була офіційною назвою, тому має право на існування. Ленінська райрада (Кіровоград) пропустила, тому що працювала у журналі користувача, а не на сторінці посилань — що там побачила, те і обробила. Стосовно головного предмету суперечки… Я не вилучала альтернативну назву об'єкту — я вилучила альтернативну назву із застарілим уточненням (саме у такому поєднанні), яке я вважаю надлишковим, а саму цю практику штучною радянізацією Вікіпедії. Яка шкода від тих редиректів? — ніякої, але це не привід їх залишати, тому що у Вікіпедії має бути те, що корисне і працює, а не те, що лежить і не жужжить. А тепер опишіть реальну ситуацію, коли людина зацікавиться Ленінською районною радою міста К. і при цьому не буде знати, як її знайти. Це можливо лише за специфічних умов, коли така людина надибала стару книжку/газету (а для цього вона повинна вміти читати, мати доступ до бібліотеки і певну цікавість до життя), але при цьому останній рік ця людина не виходила на вулицю, ні з ким не спілкувалась, не мала доступу до радіо, телебачення, інтернету, не чула про перейменування і… РАПТОВО вийшла з коми і зайшла у Вікі щось почитати. Ви таку реальну людину уявляєте? Якщо ні, тоді можете бути спокійним — «робити двічі одну дію» просто нікому не доведеться. --Nina Shenturk (обговорення) 17:04, 7 січня 2018 (UTC)
Я вважаю, що раду, яку існувала 42 роки, шукатимуть більше, ніж раду, яка існувала 8 місяців. Власне, ви вилучили сторінку швидко, у мене є заперечення щодо швидкого вилучення, тож прошу відновити і номінувати на повільне вилучення (якщо таки вважаєте, що вона має бути вилучена).--Анатолій (обг.) 17:38, 7 січня 2018 (UTC)

@AlexKozur:Дякую за увагу до теми, але, по-перше, я погоджуся із зауваженням Анатолія, бо статистика формально про інші сторінки. По-друге, цифри, на жаль, малоінформативні, тому що неможливо дізнатися скільки з цих відвідувань були здійснені з пошукової форми за, так би мовити, «живим» запитом, а скільки — з посилань у статтях. Враховуйте, що цих посилань раніше могло бути більше, просто після перейменування основної статті, їх могли виправити. З особистого досвіду додам, що маловживані у текстах перенаправлення збирають дуже мало переглядів, але можуть натягувати статистику за рахунок адміндій, згадки в обговореннях (таких, як оце), бо в таких випадках викликають інтерес спільноти і створюється пікова відвідуваність. --Nina Shenturk (обговорення) 15:49, 7 січня 2018 (UTC)

 • Перепрошую, але я теж не розумію сенсу вилучення. Назва не така й стара, досі вживається (наприклад, довідковий сайт або міське ЗМІ), тож перенаправлення не виглядає ні зайвим, ні хибним. А стару назву люди можуть уживати або через те, що не пам'ятають нової (зокрема, старіше покоління), або через те, що надають перевагу старій (так, там і досі є прихильники Кіровограда) — NickK (обг.) 01:20, 8 січня 2018 (UTC)

Довідка:Перенаправлення: "вилучати можна лише найновіші чи дійсно шкідливі перенаправлення... Намагайтеся уникати вилучення перенаправлень, якщо: ... Перейменування є корисною історією сторінки... Перенаправлення запобігатимуть розставленню невірних посилань ... Вилучаючи перенаправлення, ви ризикуєте порушити зовнішні чи внутрішні посилання ... якщо хтось каже про перенаправлення як про корисне, певно, воно так і є ..." --Буник (обговорення) 23:36, 15 січня 2018 (UTC)

Вандалізм[ред. код]

Як адміністратор може займатися вандалізмом? Ви двічі (1, 2) змінили посилання з кінострічки в списках фільмів на колір. Навіщо?--Бровар (обговорення) 08:12, 13 січня 2018 (UTC)

Перенаправлення[ред. код]

Доброго вечора. Перепрошую, що я знову скаржуся на ваші вилучення перенаправлень, але чи могли б ви, будь ласка, не вилучати перенаправлень, які можуть бути потенційно корисними? Наприклад, я помітив такі:

Дякую — NickK (обг.) 22:09, 14 січня 2018 (UTC)

Дякую за відновлення. Чи будете ви заперечувати проти відновлення інших подібних випадків (дефіси, лапки або порядок)? Дякую — NickK (обг.) 17:23, 17 січня 2018 (UTC)
Ні, не заперечуватиму. І не дякуйте, будь ласка, за виправлення моїх власних помилок, хоч і зроблених з добрими намірами — це вас принижує. --Nina Shenturk (обговорення) 17:12, 19 січня 2018 (UTC)

Категорія:Навігаційні шаблони:Склади збірних на чемпіонатах Європи з футболу[ред. код]

Колего, що це? Для шаблонів — категорії шаблонів:

Категорія:Навігаційні шаблони:Склади збірних на чемпіонатах Європи з футболу
Категорія:Навігаційні шаблони:Склади збірних на чемпіонаті Європи з футболу 1960 року.

Плутанину треба виправляти. 91.197.junr3170 (обговорення) 16:47, 16 січня 2018 (UTC)

Категорії були виставлені на швидке вилучення без вказання причини. Я врахувала доволі тривалий час їхнього існування (з жовтня 2017) і те, що вони обидві досі порожні. У Вікіпедії не заохочується створення категорій «про запас», тому за критеріями ШВ я їх видалила. Якщо ви вважаєте, що вони потрібні, створіть (категоризуйте) відповідні шаблони, щоб категорії мали наповнення і тоді їх можна буде відновити. --Nina Shenturk (обговорення) 18:45, 16 січня 2018 (UTC)

Reminder about Blocking consultation[ред. код]

Hello again,

The discussion about new blocking tools and improvements to existing blocking tools is happening on meta now and is in the final days.

We contacted you because you are one of the top users of the blocking tool on this wiki. We think that your comments will help us make better improvements. There is still time to share your ideas. You can post to the discussion in any language.

Thank you if you have already shared your thoughts. You can also help out by sharing a link to the meta discussion with users on this wiki. Or you can translate the summary of the discussion and share it on this wiki.

If you have questions you can contact me on wiki or by email.

 • I apologize for posting in English.

For the Anti-Harassment Tools team, SPoore (WMF), Community Advocate, Community health initiative (talk) 22:41, 16 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пані Nina Shenturk! Запрошую Вас долучатися до тематичного тижня, бо хто як не Ви зможе так повно і якісно писати про флору кожного регіону ) (і цього, зокрема)! З повагою — Шиманський હાય! 20:29, 20 січня 2018 (UTC)

Обов'язково долучуся. --Nina Shenturk (обговорення) 21:32, 20 січня 2018 (UTC)

Бєсм і мєсм[ред. код]

Пані Ніно, сподіваюся, ви бачите різницю між літерами Є і Э? «бЄсм» і «мЄсм» НІКОЛИ (підкреслюю це) не були абревіатурами ніяких електронно-обчислювальних машин. Слова Єлектрон не існує в українській мові, як і не існує слова «електрон» у мові московської держави. Прохання до Вас, як до адміністратора, видалити дані два перенаправлення, бо вони є наборами літер, що нічого не означають (шановний Користувач:Ветер докладно все розтлумачив автору). Поважаймо українську енциклопедію. Дякую заздалегідь! --Yuriz (обговорення) 21:43, 24 січня 2018 (UTC)

@Yuriz: Я чудово розрізняю літери, але бачу, що ви «пісатєль», а не «чітатєль». Ну що ж, спробую пояснити на пальцях:

 1. ви не читали правила створення перенаправлень, хоча пан Буник ввічливо запропонував вам розширити кругозір. Якби прочитали, то дізналися б, що рекомендується створювати перенаправлення з усіх альтернативних назв. Наразі в статті присутнє скорочення БЄСМ — саме в цьому корінь проблеми! Вважаєте його неправильним? Ну то спочатку обговоріть це на СО основної статті, а його результати покажуть — видаляти чи ні;
 2. у коментарі до свого редагування я не писала, що це абревіатура, я написала, що це акронім, тобто слово, яке походить від скорочення, але скороченням не є. Подібно до того, як всі ми кажемо НАТО, ЮНЕСКО, хоча в українських назвах організацій таких літер нема.
 3. ну і врешті-решт, коли ви бачите, що ваші редагування кілька разів поспіль відкочує досвідчений користувач, а інший адмін своїми діями підтримує першого, то це — не «змова адмінів», як у нас люблять казати. Це ознака того, що проблема трохи глибша, ніж вам здається. В таких випадках рекомендовано вести діалог з усіма, чиї дії вам незрозумілі. Спочатку вести діалог, а потім за обопільною домовленістю (бодай її ознаками) — відкочувати. Якщо домовленості не досягнуто, звертайтесь до колективної думки спільноти: кнайпа і повільне вилучення вам на допомогу. За цим рецептом ви мали вирішити конфлікт безпосередньо з опонентом без мого втручання.

P.S. Непорозуміння виникло з хибного обґрунтування паном Буником «корисності альтернативних варіантів набору назви». В цьому я цілком погоджуюсь з вами і Ветер, але на долю саме цього перенаправлення така позиція не впливає. Доречі, на СО вашого опонента, я виклала свої сумніви щодо МЄСМ. Отже чекаємо від пана Буника АД, якщо їх не буде — однозначно видаляти. --Nina Shenturk (обговорення) 23:33, 24 січня 2018 (UTC)

@Yuriz: @Bunyk: Пані Ніно, я вважав, що я бачив багато, але сьогодні зрозумів, що я нічого не бачив.
 1. Наразі у статтях НЕ ПРИСУТНІ слова БЄСМ та МЄСМ. Тому кругозір - хоча б шляхом примітивного пошуку двох слів в межах двох невеликих статей - потрібно розширювати Вам.
 2. Звідки Ви взяли, що БЄСМ - акронім? Ви мабуть часто зустрічаєте цей акронім у спеціальній або загальній літературі - тоді поясніть, на милість, чому Гугл, який "знає все" знаходить лише одне посилання на БЄСМ і жодного на МЄСМ? Чи не тому, що Ви зі своїм шановним колегою ці акроніми тільки-но вигадали? Поздоровляю!
 3. Про досвідченого користувача. Скажу за себе. Вибачте, шановна працьовита пані, але я маю скромний внесок створених статей понад у 12 разів більше від Вас і понад у 5 разів більше, ніж у Вашого колеги, який обстоює "нововведення". То скажіть на милість, які висновки я маю робити щодо вашого (на двох з Вашим колегою) досвіду? І які висновки я маю робити щодо моралі?
 4. І останнє. За Ваш постскриптум дякую. Хибне обґрунтування паном Буником корисності "альтернативи" звичайно є вагомою підставою до того, щоб зберегти нововведення, одне з яких вже стало відоме всевидючому Гуглу. Тепер я наочно побачив, яким саме чином збагачуються мови. Погодьтесь, бути присутнім при народженні нового слова - далеко не кожному вдається. --Ветер (обговорення) 04:40, 25 січня 2018 (UTC)
Перепрошую, в якій статті присутнє скорочення БЄСМ? --Yuriz (обговорення) 09:19, 25 січня 2018 (UTC)
@Yuriz: В жодній. Тому що "Необхідно лиш трохи уваги з боку редакторів статей, щоб знизити частоту появи у статтях неправильно написаних слів-посилань", а їх то було всього 2. --Буник (обговорення) 09:38, 25 січня 2018 (UTC)
Проблема таки й справді глибша. А за безпідставний «наїзд» я б у подібній ситуації вибачився. --Yuriz (обговорення) 10:12, 25 січня 2018 (UTC)

Реєстрація у Тижні[ред. код]

Ви написали статтю в рамках Тижня Сумщини. Будь-ласка зареєструйтесь на сторінці учасників --Андрій Гриценко (обговорення) 16:54, 25 січня 2018 (UTC)

Синдром струшеної дитини[ред. код]

Доброго дня. шановна Nina Shenturk Будь ласка, пробачте, якщо зробила щось не те. Побачила статтю як недописану. Така стаття є в англомовній версії та російськомовній версіі Вікіпедії. Синдром активно обговорювався на міжвідомчій конференції "Дитинство без насильства", яка відбулася 26-27 лютого. Не розумію, чим нашкодила україномовній версіі, що сторінку, яка існувала два роки, зараз вилучено. Будь ласка, поверніть хоча б недописану статтю без моїх правок. з повагою, леди БОМЖ

Вітаю, Ledibomzh1, дякую за ваше щире бажання розвивати Українську Вікіпедію! Хочу прояснити ситуацію: при перейменуванні статті ви припустилися невеличкої помилки — у назві використали лапки, хоча вони там не потрібні. Статтю ще раз перейменували і тепер ви можете знайти свій доробок під назвою Синдром струшеної дитини. А стару сторінку з неточною назвою я видалила. --Nina Shenturk (обговорення) 17:15, 12 березня 2018 (UTC)

Доброго часу доби, шановна Nina Shenturk. Прошу пробачити за ненавмисну шкоду. Зараз готую конспект виступу для медпрацівників за даною темою. Шукаю інформацію на різних сайтах. Вчора тільки-но почала редагувати статтю - зник інтернет. Встигла додати лише одне речення. Сьогодні знов "сторінка вилучена". Якщо можна. дозвольте мені попрацювати кілька днів. Дуже хотілося б, щоб в Вікіпедії була адекватна інформація щодо цього синдрому. Дуже невпевнено почуваюся в Вікіпедії, постійно забуваю свої паролі та НІКи, але вивчення цього синдрому дуже важливе та актуальне для лікарів та батьків. з повагою, леди БОМЖ

@Ledibomzh1: Привіт. Стаття тепер під іншою назвою, її ніхто не вилучав.--Piramidion 19:33, 13 березня 2018 (UTC)

Piramidion! Будь ласка, допоможить мен! Зараз зі сторінки Nina Shenturk за посиланням - виходжу на статтю. Але коли набираю в пошукової сторінці Гугля - система інформує,що сторінка вилучена. Як потрапити на сторінку? Дуже вдячна Вам за підтримку та прошу пробачити мої лузерськи здібності. :)

Це кеш гугла ще не оновився. Він перенаправляє на сторінку з лапками в назві, яка була вилучена після перейменування статті, тоді як сама стаття нікуди не ділась. Думаю, треба просто трохи почекати — оновлення кешу в гуглі займає якийсь час.--Piramidion 20:26, 13 березня 2018 (UTC)

Дякую

Пишемо про інформаційну безпеку[ред. код]

Вітаю!

Ви перейменували категорії створені для конкурсу, однак тепер перестав працювати шаблон

{{Пишемо про інформаційну безпеку}}

Зараз поставлено шаблон у статті Роботизована хірургія, однак стаття у списку статей в Категорії не появилась. До внесених Вами правок, працювало, перевіряли. Таким чином прошу поправити, якщо знаєте як, для функціонування шаблону.


З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:33, 21 березня 2018 (UTC)

Дивно, серед сторінок, які посилались на стару назву категорії цього шаблону не було, тому я й перейменувала. Але нічого страшного, код шаблону я поправила, у статті «Роботизована хірургія» категорія з'явилась. Начебто то все в порядку. --Nina Shenturk (обговорення) 17:39, 21 березня 2018 (UTC)
Вітаю! Шаблону не було, Ваша правда. Історично:Спочатку побачив, що було виправлення посилання на сторінці конкурсу, а коли наступного дня показало, що категорію перейменовано, додав шаблон для перевірки, і одразу Вам написав. Вдячний за співпрацю. Всього хорошого.
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 18:25, 21 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)