Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:37, 30 серпня 2018 (UTC)

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам призи--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 10:07, 3 вересня 2018 (UTC)

О'Коннор Євгенія[ред. код]

Вітаю, Nina Shenturk! Хочу Вас запитати про видалення Вами сторінки О'Коннор Євгенія, скажіть будь ласка, чи можна вважати особисті сторінки та сторінки блогів в соціальних мережах (Facebook, Youtube) авторитетними джерелами? Які на Вашу думку потрібно зробити поліпшення для підвищення значимості цієї сторінки? Дякую.

  1. Ні, сторінки у соцмережах до авторитетних джерел не належать. Щонайбільше, їх можна використовувати для ілюстрування окремих фактів, але значимості статті вони не додають. Правила Вікіпедії взагалі рекомендують уникати посилань на первинні (тобто від героя статті) джерела, бажано посилатись на вторинні — від сторонніх авторів;
  2. для поліпшення статті, перш за все, треба довести, що значимою є сама особа. Діяльність Євгенії має відповідати зазначеним тут критеріям: наявність блогу чи рутинна фінансова робота, навіть у міжнародних компаніях, до важливих досягнень не належать. Хіба що, продюсування фільмів із 20-тьма міжнародними нагородами може бути значимим, але це ще належить обґрунтувати;
  3. щоб довести факт, треба послатися на друковане чи онлайн-джерело (газету, журнал, популярний новинний чи спеціалізований сайт), причому у статті має бути докладно висвітлено, що О'Коннор є продюсеркою фільму — побіжна згадка десь у вихідних даних на сторінці фільму не рахується.

З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 16:17, 2 листопада 2018 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Вікі-орден Танзанії.png
Вікіорден Танзанії
Нагороджується КОРИСТУВАЧ:Nina Shenturk за участь у Тижні Танзанії, що тривав з 13 по 31 серпня 2018 року. Дякую Вам за вагомий внесок!!! Якщо Вас зацікавила тематика, пропоную звернути увагу на Портал:Танзанія. Бажаю натхнення й наснаги у подальшій роботі. З повагою, --visem (обговорення) 22:25, 8 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю, Nina Shenturk, доброго дня! Я призабув, як подавати на перейменування, щось нахомутав на тій сторінці та створив ‎Вікіпедія:Перейменування статей/Французьке вторгнення в Португалію (1807) → Французьке вторгнення до Португалії (1807)‎, прошу виправити і якщо треба перейменувати чи передислокувати її.--Yasnodark (обговорення) 15:47, 1 листопада 2018 (UTC)

Я не проти номінації, але на сторінці перейменувань статей її треба обґрунтувати. Враховуючи те, що Користувач:N.Português фактично вже включився в обговорення і відповів на СО статті з належними посиланнями, може ліпше продовжити дискусію там (якщо ви все ще заперечуєте)? --Nina Shenturk (обговорення) 16:33, 2 листопада 2018 (UTC)
Тепер ніби є серед інших перейменувань. Прошу вас також вилучити дві помилкові категорії 1 та 2.--Yasnodark (обговорення) 15:24, 14 листопада 2018 (UTC)
YesТак Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 19:35, 15 листопада 2018 (UTC)
Дякую! Нове прохання ніби вже не є актуальним.--Yasnodark (обговорення) 16:48, 20 грудня 2018 (UTC)
Вітаю, Nina Shenturk можете вилучити цю категорію?--Yasnodark (обговорення) 17:48, 9 січня 2019 (UTC)
Yasnodark, ви порушуєте правило ВП:ТАТО, оскільки обговорення цього питання триває у К-П § Категорії у кінематографі: потреба у стандартизації. --VoidWanderer (обговорення) 17:59, 9 січня 2019 (UTC)
Нічого я не порушив, бо користувач спершу перейменував без узгодження з автором одину категорію з багатьох, вибивши її з кола 2 десятків інших однотипових за назвою категорій-аналогів (причому таким хитрим чином, що я не зміг повернути стару назву простим перейменуванням), а лише потім започаткував те обговорення. Тож питання про порушення правил не до мене не до мене. Тим більш номінував категорію я ще того обговорення (про що і вказано в тому обговоренні), просто потім не був вікіактивним і не встиг зробити другу номінацію одразу після вилучення першої.--Yasnodark (обговорення) 13:55, 10 січня 2019 (UTC)

Протік[ред. код]

Вітаю! Перепрошую, але Ваше вилучення шаблону ШВ є помилкою. Річ у тім, що «протік» і «протока» не є абсолютними синонімами, їхні значення збігаються лише частково. Протока — це й «протік», «рукав річки», «струмок», і «простір між материками чи островами». Поки сторінку варто вилучити. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:48, 17 листопада 2018 (UTC)

Так я і не заперечую, просто протік веде не на протоку, а на рукав річки і в цьому сенсі вони якраз тотожні. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 20:53, 17 листопада 2018 (UTC)
Добре, хай так. Але прохання вилучити помилкові перенаправлення Січка і Водостік, а також Криця і Барк — для звільнення шляху перейменування. Наперед вдячний --В.Галушко (обговорення) 23:14, 17 листопада 2018 (UTC)

Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна[ред. код]

Доброго дня. Дублікатом була інша сторінка, створена нещодавно. Будь ласка скасуйте вилучення і об'єднайте історії двох сторінок. --Roman333 (обговорення) 07:26, 15 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Чому ви видалили мою статтю? ЧИ можна її якось відновити?

Ваша стаття об'єднана з більш ранньою за датою створення Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна, весь текст перенесений туди, але статтю перейменовано на Ірена Туркевич-Мартинець, оскільки вона не була громадянкою СРСР.--Nina Shenturk (обговорення) 08:18, 15 січня 2019 (UTC)

Видалення категорії[ред. код]

Вітаю! Прошу вилучити категорію Категорія:Битви Росії в Першій світовій війні і відновити Категорія:Битви Росії у Першій світовій війні. Першу категорію я не поставив на вилучення через те що вона не правильна, а через те що категорія була помилково створена ботом не через механізм перейменування, і видаляючи таким чином її первинних авторів. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:06, 18 січня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено На майбутнє у таких випадках пишіть причину вилучення, бо інколи важко зрозуміти через що номінатор виставив на ШВ. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 14:02, 18 січня 2019 (UTC)
Дякую. Причина була вказана в шаблоні {{db-move}}.--Andriy.v (обговорення) 14:06, 18 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:52, 22 січня 2019 (UTC)