Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


В продовження діалогу![ред. код]

Вельмишановна Nina Shenturk, завдяки Вашему зауваженню я виявив в статті, присвяченій Фонду, ще одне посилання (під індексом 65), яке не розкривалося (воно дійсно, була розміщене на mail.ru). На моє прохання джерело "перезалілі" ... і при цьому також "обрізали" дві відповідні фотографії ... В зв'язку з цим не відмовте в люб'язності отпатруліровать ці нові правки. З Добром, --Optimist2014 (обговорення) 01:06, 1 серпня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено. Прохання на майбутнє. Якщо ви пишете з приводу однієї й тієї ж статті, не відкривайте щоразу нову тему з однаковою назвою — просто додавайте свої репліки до вже відкритої. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 17:01, 4 серпня 2017 (UTC)
Щиро дякую! Ваше зауваження обов'язково врахую! З глибокою повагою, --Optimist2014 (обговорення) 20:01, 4 серпня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас отпатруліровать статті: Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф.П. Гааза, Інститут демократії та прав людини, Мучник Олександр Геннадійович. Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром, --Optimist2014 (обговорення) 00:49, 1 жовтня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, щиро дякую за незмінну доброзичливість! З Добром,--Optimist2014 (обговорення) 13:56, 22 жовтня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас отпатруліровать статті: Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф.П. Гааза, Інститут демократії та прав людини, Мучник Олександр Геннадійович. Заодно дозвольте привітати Вас з наступаючим Новим роком і побажати всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром, --Optimist2014 (обговорення) 13:07, 6 грудня 2017 (UTC)
Ваше прохання виконане. Щиро дякую за поздоровлення і, користуючись нагодою, навзаєм бажаю вам радісних свят! З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:27, 6 грудня 2017 (UTC)
Щиро дякую! З глибокою повагою,--Optimist2014 (обговорення) 20:34, 6 грудня 2017 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статті: Інститут демократії та прав людини та Мучник Олександр Геннадійович, оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 13:14, 9 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, дозвольте ще раз звернутися до Вас з проханням не відмовити в люб'язності отпатруліровать статті Інститут демократії та прав людини та Мучник Олександр Геннадійович. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам міцного здоров'я і незмінно гарного настрою в цей непростий для всіх нас час! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 14:00, 24 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, щиро дякую за незмінну доброзичливість! З добром,--Optimist2014 (обговорення) 21:30, 25 лютого 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, дозвольте звернутися до Вас з проханням не відмовити в люб'язності отпатруліровать також статтю Інститут медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи імені Януша Корчака. Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро, --Optimist2014 (обговорення) 14:03, 26 лютого 2018 (UTC)
YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 13:50, 4 березня 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас отпатруліровать статтю Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф.П. Гааза. Користуючись нагодою дозвольте привітати Вас з наступаючим святом і побажати миру і добра, здоров'я і всіляких гараздів, а також гарного настрою в цей такий непростий для всіх нас час! Щиро, --Optimist2014 (обговорення) 23:38, 7 травня 2018 (UTC)
Дякую, хоча і з запізненням, за поздоровлення. Статтю відпатрулювала. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 10:08, 13 травня 2018 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, щиро дякую за незмінну доброзичливість! З Добром,--Optimist2014 (обговорення) 12:36, 13 травня 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Якщо ви досконало володієте англійською то будь ласка поліпшіть сторінку Храм Сета до амер.зразку. Звісно якщо у вашому графіку вистачить пару годин для такої дрібнички. Просто ця сторінка дуже для мене важлива. Був би вам вельми вдячний пані Nina Shenturk. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:43, 13 грудня 2017 (UTC)

На жаль, досконало я англійською не володію, тому з таким специфічним текстом нічим не можу зарадити. --Nina Shenturk (обговорення) 18:40, 13 грудня 2017 (UTC)

Вітаю пані Nina Shenturk! Хотів вас запитати дещо. Ви могли би відновити мою сторінку "Нація прокидається", яку було давно вилучено? Адже я додав всі посилання, котрі були необхідні та виставив джерела. Шкода тільки, що не долучився до обговорення так, як ще нічого не знав. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:25, 9 березня 2018 (UTC)

Вітаю, Professor Senkler. Статтю було вилучено із формулюванням «неукраїномовна / машинний переклад» і, судячи з того, який вона мала вигляд, це рішення справедливе. Якщо вас влаштує, можу відновити її у ваш особистий простір для доопрацювання, а після завершення роботи над нею ви можете самостійно перейменувати сторінку в основний простір. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 19:57, 9 березня 2018 (UTC)

Буду вдячний. Та мені потрібно, щоб ви мені роз'яснили деякі деталі. Що таке особистий простір, основний простір? Як мені її доробити? Адже всі посилання додав, тільки вичитку потрібно зробити, щоб її виправити. --Professor Senkler (обговорення) 20:04, 9 березня 2018 (UTC)

Дивіться, зараз ця стаття не видна серед інших загальнодоступних (тобто її нема в основному просторі). Натомість, я перетворила її на підсторінку вашого акаунту — це і є ваш особистий простір. Там, окрім вичитки, бажано додати інтервікі, заповнений шаблон, посилання на імена режисера, головного актора (навіть, якщо вони будуть червоними). Якщо по завершенню роботи виникнуть питання з перейменуванням, звертайтесь до мене. --Nina Shenturk (обговорення) 20:16, 9 березня 2018 (UTC)

Усе — доробив. Залишилось тільки додати фото та посилання на англ. зразок. Та для цього потрібна ваша допомога пані Ніно. Адже я не знаю, як її повернути до того вигляду, коли я її створив. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 08:50, 10 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 13:31, 10 березня 2018 (UTC)

Вельми вдячний! --Professor Senkler (обговорення) 13:52, 10 березня 2018 (UTC) Пані Ніна вітаю! Пробачте за зухвалість, та не могли б ви додати на сторінці про Джона в кінці біографії графу "висловлювання у вікіцитатнику"? Відповідно, як в сторінках про Тараса Григоровича та Наполеона. Я би і сам створив та не вмію. Тож звертаюсь до вас за допомогою. Також хотів, щоб ви розглянули мою заявку на права відкочувача (бо інші адміністратори чомусь її ігнорують). Певно справ забагато, щоб приділити своїй увазі таку дрібничку. Завчасно дякую. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 13:51, 11 березня 2018 (UTC)

Наразі додати в Джон Локк (Загублені) посилання на Вікіцитати неможливо, оскільки на цьому ресурсі поки що відсутня стаття про такого персонажа. Щоб її створити, просто перейдіть до Вікіцитат, створіть сторінку з відповідною назвою і перенесіть до неї весь матеріал. Перш ніж братися за справу, раджу ознайомитися з їхніми правилами і Чим не є Вікіцитати, щоб раптом не виявилося, що ваш персонаж незначимий. --Nina Shenturk (обговорення) 18:45, 12 березня 2018 (UTC)

Вітаю пані Ніна! Я добавив на вікіцитатнику цитати Джона. Тепер ви можите додати на його ст. відповідну графу? --Professor Senkler (обговорення) 07:24, 18 березня 2018 (UTC)

Вже зроблено. --Nina Shenturk (обговорення) 10:14, 18 березня 2018 (UTC)

Доброго вечора пані Ніно. Пробачте, що турбую по тому самому питанні. Можите додати на ст. 20 000 льє під водою (фільм, 1954) посилання у вікіцитати як ви це раніше зробили з Джоном? Завчасно дякую! Перепрошую, що потурбував таким несерйозним питанням. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:33, 31 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 10:43, 1 квітня 2018 (UTC)

Добрий ранок пані Ніно! Звертаюсь саме до Вас, так як вважаю Вас самой ліпшой адміністраторкой. Тепер перейдем до діла. Не хотів цього робити та прийдеться. Прошу заблокувати користувача SitizenX (чи позбавити прав патрульного) за :

1.Образи

2.Знущання

3. Знущання над місячником фантастики

4.Агресивною поведінкою (особливо до мене)

5. Знущання з тих людей, котрі голосували за мою добру ст.

Якщо хочете доказів продивіться в мене на СО відповідну тему та в розділі "заявки на статус патрульного, там знову його уїдливий коментар. Я вас знаю, як саму справедливу адміністратору, тож сподіваюся ви дослухаєтесь до цього. В противному випадку я покину цей проект, адже бажання тут, щось робити відбивають саме такі як він. Тим паче я і так зробив добрий внесок допомігши пану Яснодарку. З повагою Professor Senkler (обговорення) 06:49, 12 квітня 2018 (UTC)

 • По-перше, пане Professor Senkler, обвинувачення у знущанні, образах, агресивній поведінці досить важкі, тому такі скарги треба підкріпляти посиланнями на конкретні висловлювання, які ви вважаєте неприпустимими. Бажано робити це через шаблон {{диф}}, попередньо ознайомившись із видами особистих образ.
 • По-друге, оскільки ви цього не зробили, я самостійно передивилась ваші СО й обговорення добрих статей і не знайшла там нічого уїдливого. Більш того, на репліки SitizenX на вашій СО ви начебто конструктивно зреагували. Єдине, до чого можна причепитися, — це деякі його висловлювання до заявки на права патрульного, де я застосувала відповідний шаблон. Поки що, на мою думку, цього досить.
 • По-третє і найголовніше, порушення етики до здатності оцінювати якість статей не мають жодного стосунку, тому, навіть якби пан SitizenX був справжнім хамом, позбавити його за це прапорця патрульного було б неможливо. В таких випадках слід звернутись до адміністраторів із запитом про попередження чи блокування (але ваші аргументи мають бути вагомими). Утримуйтесь від недостатньо обґрунтованих звинувачень, бо це розцінять як гру з правилами, п. 5.
 • По-четверте, мені приємно, що ви вважаєте мене за справедливу адміністраторку, але ваша погроза покинути проект у випадку, якщо я не задовольню позов, скидається на шантаж (переконана, несвідомий — вас просто зачепило за живе).
 • По-п'яте, особисте. У кожної людини є сильні і слабкі сторони. Вашою сильною стороною є здатність вчитися (рідкісне явище у Вікі). Користуйтеся цим даром якомога частіше і ви досягнете більшого успіху, ніж очікуєте! Однак ваша слабка сторона — це гарячкуватість (на щастя, нетривка). Отже давайте собі охолонути. Ви вже неодноразово демонстрували здатність бачити власні помилки, погоджуватись з думкою опонента, виправлятись і прогресувати. Йдіть цим шляхом, а пан SitizenX вам заважати не буде, він сам сказав, що нейтральний. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 23:02, 13 квітня 2018 (UTC)

Щодо шантажу Ви перебільшуєте))) Я таким не займаюсь. На рахунок SitizenX ну якщо його вислови тільки прикрили і більше нічого, то хай так. Я в розмові з ним такого ніколи не робив. Стосовно мого останнього акорду — можливо перейду сюди, а може передумаю та залишусь. Усерім єдине, що можу додати — це моя щира вдячність Вам. 2 роки читав, які адміни злі та погані люди. Зустрів 6 і бачу, що всі вони навпаки добрі(особливо це стосується Вас). Дякую за все! ) З повагою --Professor Senkler (обговорення) 06:05, 14 квітня 2018 (UTC)

Патруль[ред. код]

Вітаю Nina Shenturk, прошу вас відпатрулювати статті, 1, 2, 3, 4, 5, бо людина продовжує деструктивну діяльність, цього разу вдаючи, що геть не розуміється на класифікації творів і під цим виглядом підмінює наші усталені терміни англіфікованими аналогами з іншим змістовним наповненням у нашому розумінні. А як вам теза про російський Крим чи більш ранні регулярні спроби, представляючи українських митців як російських чи осіб з поодинокими антиукраїнськими висловлюваннями як лютих українофобів? І жодної реакції на 10 разову війну редагувань у статті про Лозницю. Також треба давно вирішити питання, чому він раз за разом патрулює всупереч рішенню спільноти. Не маючи відповідних прав, адже йому було відмовлено у наданні відповідних прав на сторінці [1] . Прошу надати пояснення відповідним діям користувача та очікую на ваші дії. Інша інформація є у моєму запиті до ад-рів на відповідній сторінці. --Yasnodark (обговорення) 13:27, 31 травня 2018 (UTC)

Синдром струшеної дитини[ред. код]

Доброго дня. шановна Nina Shenturk Будь ласка, пробачте, якщо зробила щось не те. Побачила статтю як недописану. Така стаття є в англомовній версії та російськомовній версіі Вікіпедії. Синдром активно обговорювався на міжвідомчій конференції "Дитинство без насильства", яка відбулася 26-27 лютого. Не розумію, чим нашкодила україномовній версіі, що сторінку, яка існувала два роки, зараз вилучено. Будь ласка, поверніть хоча б недописану статтю без моїх правок. з повагою, леди БОМЖ

Вітаю, Ledibomzh1, дякую за ваше щире бажання розвивати Українську Вікіпедію! Хочу прояснити ситуацію: при перейменуванні статті ви припустилися невеличкої помилки — у назві використали лапки, хоча вони там не потрібні. Статтю ще раз перейменували і тепер ви можете знайти свій доробок під назвою Синдром струшеної дитини. А стару сторінку з неточною назвою я видалила. --Nina Shenturk (обговорення) 17:15, 12 березня 2018 (UTC)

Доброго часу доби, шановна Nina Shenturk. Прошу пробачити за ненавмисну шкоду. Зараз готую конспект виступу для медпрацівників за даною темою. Шукаю інформацію на різних сайтах. Вчора тільки-но почала редагувати статтю - зник інтернет. Встигла додати лише одне речення. Сьогодні знов "сторінка вилучена". Якщо можна. дозвольте мені попрацювати кілька днів. Дуже хотілося б, щоб в Вікіпедії була адекватна інформація щодо цього синдрому. Дуже невпевнено почуваюся в Вікіпедії, постійно забуваю свої паролі та НІКи, але вивчення цього синдрому дуже важливе та актуальне для лікарів та батьків. з повагою, леди БОМЖ

@Ledibomzh1: Привіт. Стаття тепер під іншою назвою, її ніхто не вилучав.--Piramidion 19:33, 13 березня 2018 (UTC)

Piramidion! Будь ласка, допоможить мен! Зараз зі сторінки Nina Shenturk за посиланням - виходжу на статтю. Але коли набираю в пошукової сторінці Гугля - система інформує,що сторінка вилучена. Як потрапити на сторінку? Дуже вдячна Вам за підтримку та прошу пробачити мої лузерськи здібності. :)

Це кеш гугла ще не оновився. Він перенаправляє на сторінку з лапками в назві, яка була вилучена після перейменування статті, тоді як сама стаття нікуди не ділась. Думаю, треба просто трохи почекати — оновлення кешу в гуглі займає якийсь час.--Piramidion 20:26, 13 березня 2018 (UTC)

Дякую

Пишемо про інформаційну безпеку[ред. код]

Вітаю!

Ви перейменували категорії створені для конкурсу, однак тепер перестав працювати шаблон

{{Пишемо про інформаційну безпеку}}

Зараз поставлено шаблон у статті Роботизована хірургія, однак стаття у списку статей в Категорії не появилась. До внесених Вами правок, працювало, перевіряли. Таким чином прошу поправити, якщо знаєте як, для функціонування шаблону.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 11:33, 21 березня 2018 (UTC)

Дивно, серед сторінок, які посилались на стару назву категорії цього шаблону не було, тому я й перейменувала. Але нічого страшного, код шаблону я поправила, у статті «Роботизована хірургія» категорія з'явилась. Начебто то все в порядку. --Nina Shenturk (обговорення) 17:39, 21 березня 2018 (UTC)
Вітаю! Шаблону не було, Ваша правда. Історично:Спочатку побачив, що було виправлення посилання на сторінці конкурсу, а коли наступного дня показало, що категорію перейменовано, додав шаблон для перевірки, і одразу Вам написав. Вдячний за співпрацю. Всього хорошого.
З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 18:25, 21 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Вітаю[ред. код]

Пані Ніно, дякую Вам за Ваш внесок і увагу до помилок. Я також помиляюсь. З повагою. --Ветер (обговорення) 15:54, 3 червня 2018 (UTC)

Допомога з перенаправленнями[ред. код]

Доброго дня! Ось ця сторіночка перенаправляє на Манта. А ще є Opel Manta... а також Манта (значення). Підкажіть, будь-ласка, як впорядкувати все це, щоб було красиво і логічно? :) Дякую! --Yuriz (обговорення) 11:54, 4 червня 2018 (UTC)

Чесно кажучи, з Opel Manta повного збігу нема (так, щоб тягло на дизамбіг), а от те, що сторінка Manta посилається не туди, ви слушно зауважили. І Манта (значення) теж доповнила. --Nina Shenturk (обговорення) 19:55, 8 червня 2018 (UTC)

Вилучення перенаправлень[ред. код]

Питання щодо Лоренс Саффорд. Навіщо це робити? Яка з цього користь? --Буник (обговорення) 07:22, 21 червня 2018 (UTC)

Взагалі-то такі назви прийнято передавати через "а", і тут всі сторінки треба перейменувати на варіант із "Саффорд".--Piramidion 10:11, 21 червня 2018 (UTC)
@Piramidion: Ось список: Саффорд, розбирайтесь де там перейменувати, а де ні. Питання в тому навіщо вилучати перенаправлення з написання яке можуть вводити в пошук і на яке можуть бути посилання? --Буник (обговорення) 14:28, 21 червня 2018 (UTC)
Тому що ви плутаєте пошук у Вікіпедії з пошуком Гугла. Гугл-пошук налаштований таким чином, що будь-який варіант набору, грамотний чи ні, має кудись там вести, бо інакше користувач обере собі інший браузер. Вікіпедія - це енциклопедія, тут варіанти набору мають бути якщо не академічними, то бодай обґрунтовані джерелами. Але я не відстоюватиму цю точку зору, бо вона явно не популярна. --Nina Shenturk (обговорення) 14:49, 21 червня 2018 (UTC)
Так, вікіпедія - не гугл, але вікіпедія - це веб-сайт, частина всесвітньої павутини, і консорціум всесвітньої павутини дуже радить, що якщо щось можна знайти за однією адресою сьогодні, то було б дуже добре, якби це саме можна було знайти за тією адресою завтра, післязавтра і через 100 років. Навіть якщо без перейменування не обійдеться. --Буник (обговорення) 15:25, 21 червня 2018 (UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Kitten-stare.jpg

З деякими Вашими позиціями я згоден безумовно, особливо в питанні з Google і Вікіпедією. За це і кошеня. Просто посміхніться ).


GC 007 (обговорення) 10:30, 25 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Nina Shenturk вітаю, прошу знову відновити захист у адмінформаті для статей 1, 2, 3 для запобігання війни редагувань через подальше просування користувачем "ОДещини", що повністю суперечить трактовці термінів в українському літературознавстві та впроваджує нетипове трактування, абсолютно несумісне з вітчизняним, адже в англомовних країнах термін набув сучасного значення, ідентичного нашому терміну "повість" набагато пізніше, ніж з'явився у нас, куди прийшов з Франції, де він має близьке до нашого трактування. Усе підмінює наше загальноприйняте трактування терміну іншомовним.--Yasnodark (обговорення) 13:36, 10 липня 2018 (UTC)
YesТак Зроблено. Але прохання не полишати це питання, полягаючись на захист вашої версії. Спробуйте все ж знайти компроміс з опонентом на СО статті. Якщо не вийде через його спротив, потурбуйте спільноту, може у Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація) хтось відгукнеться. Я на жаль фахової думки з цього приводу висловити не можу — великих англо-українських словників не маю. --Nina Shenturk (обговорення) 15:21, 10 липня 2018 (UTC)

Київська весняна аніме-хода[ред. код]

Вітаю, пані Nina Shenturk.

Я б попросив вас відновити сторінку Київська весняна аніме-хода. Вона була створена досвідченим користувачем, і він там абсолютно доречно вжив софт-редирект. Подібне не є перенаправленням між різними просторами назв, оскільки змушує читача явно перейти за посиланням, а не перекидає його неявно, що було б очевидною помилкою. Мені невідомі причини з яких сторінку номінували на вилучення. В кнайпі тривали досить довгі обговорення, і хоча остаточного підсумку ще немає, перенаправлення загалом рекомендується залишати — вони приносять користь. Дякую, --VoidWanderer (обговорення) 11:13, 12 липня 2018 (UTC)

«Перенаправлення між різними просторами назв» — не точне, а просто найближче за суттю формулювання, адже там насправді йдеться про перенаправлення між різними вікіпроектами. За відсутністю основної статті у вікі посилатися на новини вважаю зайвим та й обговорення у кнайпі не завершене. Але якщо вже ви переконані у користі цього редиректу, най буде. --Nina Shenturk (обговорення) 11:42, 12 липня 2018 (UTC)
Так, обговорення справді незавершене, і я також є противником давати посилання на інші Вікіпроекти у тексті Вікі-статті. Але софт-редирект, на мій погляд, — цілком адекватне рішення, і нікому воно не зашкодить. --VoidWanderer (обговорення) 11:49, 12 липня 2018 (UTC)

Прохання переглянути ваше адмін рішення[ред. код]

Вітаю! Ніколи з вами особисто не стикався (принаймні я не пам'ятаю), але приємно познайомитися. Прохання переглянути ваше рішення щодо захисту Новела - це не рішення щомісяця ставити цю сторінку на повний захист - так ми ВП:Консенсус не знайдемо. Краще рішення було б змусити зацікавлених редакторів обговорити все на СО і дійти консенсусу використовуючи АД джерела (чого зараз не робить користувач Yasnodark). @AlexKozur: пінгаю вас теж у надії що два адміна краще ніж 1 і здоровий глузд переважить (бо це не рішення щомісяця ставити цю сторінку на повний захист, а навпаки - це типічне укрвіквське адмінрішенівське псевдорішення "ігнорувати/консервувати проблему в надії що вона сама зникне, замість того аби зайтянися вирішеням проблеми". --Piznajko (обговорення) 03:11, 13 липня 2018 (UTC)

Жодних АД ви не надаєте щодо невластивого трактиування терміну ви не надаєте, натомість тулите постійно туди своє власне ОД. Новела в українському літературознавстві - це твір короткої форми. Щодо цього надано купу енциклопедичних АД. Про помилки перекладу та відмінності у трактуванні у англомовній та українському літературознавстві все сказано в окремому розділі.
Годі свідомо заплутувати читачів та підміняти питомо наш термін "повість" з тисячолітньою історією західним терміном "новела" причому не у первинному трактуванні, з яким він прийшов з французької літератури (де він і сформувався), та приживився у нас з цим значенням, а надавати йому невластиве англомовне значення, що у післявоєнні роки заповнило лакуну в англомовній літературі (в якій термін "Новелла" виник як відповідь слов`янському поняттю "повість" з використанням для творів середньої форми, бо такого не було, а твори відповідного розміру видавалися і приходилися застосувувати сумнівне формулювання "короткий роман"). Тож не треба нас робити творинними, бо первинними є французьке трактування терміну "новела" та термін "повість" для творів середньої форми. Англомовне трактування та використання терміну "novella" є вторинними по відношенню до цих двох понять у світовому літературознавстві, тож не треба нам калькувати сліпу вторинність, набуваючи третинного сенсу, коли у нас є первинне французьке трактування "новела", що має більше 100 років та первинний слов`янський термін повість для твору середньою форми з багатостолітньою історію.--Yasnodark (обговорення) 13:02, 13 липня 2018 (UTC)
Добрий день, пане Piznajko, перегляньте, будь ласка, тему вище Питання. Ви побачите з моєї відповіді пану Яснодарку, що я в жодному разі не збираюсь вмивати руки. Навпаки, я усвідомлюю, що захист статей не вирішить цю мовознавчу проблему, тому закликала його до конструктивного діалогу з вами. Від себе додати якихось аргументів до вашої дискусії, на жаль, не можу, бо не розуміюся в тонкощах перекладу. А якщо вдвох у вас дійти згоди не вийде, я запропонувала звернутися до Кнайпи. Це краще ніж СО статті, бо туди крім вас майже ніхто не заходить. А в Кнайпі можна поставити питання руба: мовляв, гостра суперечка і треба вашої допомоги. Якою б кволою не була наша спільнота, але коли вже дійде до розв'язання конфлікту у повітрі він не зависне. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 14:05, 13 липня 2018 (UTC)

Вилучення категорій[ред. код]

...які мають оформлення, інтервікі, і потенціал наповнення, хоч і порожні.


Вітаю. Я так розумію створення, поєднання з Вікіданими, чи міжмовна навігація категоріями (хай і через порожні, поки що, уквікійські) для Вас дії незнайомі чи незрозумілі. Ви бажаєте витрачати час наступних користувачів на створення (з будь-якою хоч іншою надуманою назвою), пошук інтервікі для створеного і поєднання. Якщо категорія порожня в уквікі, але має інтервікі, які непорожні — пропонуєте одразу покинути уквікі, оскількі обмежуєте користувачів у пошуку інформації українською, хоч через текстовий пошук, хоч через навігацію категоріями. Я хочу знайти геймдизайнерів Японії — результат — в уквікі я нічого не знайду. Уквікі радить шукати одразу японською, оскількі навіть не бажає мати категорії з такою назвою.

Отака повага . до вже створеного внеску, і до потреб користувачів, редакторів....--Avatar6 (обговорення) 15:14, 17 липня 2018 (UTC)

Щодо вилученої Вами "Категорія:Спорт в Латвії" із формулюванням "помилка в назві":

 1. Ви уважно читали правопис?
 2. Скажіть, будь-ласка, чи є збіг приголосних "ртвл" важким для вимови? Це десь можна дізнатися?--Avatar6 (обговорення) 15:18, 17 липня 2018 (UTC)
  Доброго дня вибачте за втручання! Я ж на своїй сторінці вже пояснював Вам, Avatar6, що таке важкі для вимови приголосні. Там спеціально поставили двокрапку щоб показати коли відбувається чергування у\в. У даному випадку це пар. 11 пункт 1-а. Дякую за увагу!--Чорний Кіт Обг. 15:47, 17 липня 2018 (UTC)


 1. Так, мені може бути щось незнайоме і незрозуміле, але це не привід зараховувати мене до ворогів — припускайте добрі наміри: прийдіть і поінформуйте, не ображаючись.
 2. Наші критерії дозволяють вилучати категорію, якщо вона була порожня три дні і не схвалюють їх створення про всяк випадок, отже у вашому випадку я діяла за правилами.
 3. До бездушних формалістів мене зараховувати теж не слід, адже з кількох тисяч порожніх категорій я щомісяця вилучаю десь з десяток. В тому, що цього разу не пощастило геймдизайнерам, нічого особистого немає.
 4. Якщо навіть у випадку дотримання правил сталося щось явно некорисне, варто пояснити це спільноті — суперечливі застарілі правила треба міняти, а не критикувати їх виконавців. Про їхню неактуальність першими дізнається не адмін, а той, хто працює з тією чи іншою функцією Вікі. І ніхто, крім вас, не знає краще, яким саме має бути проект нових правил.
 5. Можливо для вас правопис — це епос давніх укрів. Для мене це суспільний договір, за яким громадяни України домовились спілкуватись між собою певним способом, а не кому як зручно. Якщо у ньому написано, що треба уникати збігів приголосних, то «спорт В Латвії» — помилка. --Nina Shenturk (обговорення) 17:42, 17 липня 2018 (UTC)