Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна[ред. код]

Доброго дня. Дублікатом була інша сторінка, створена нещодавно. Будь ласка скасуйте вилучення і об'єднайте історії двох сторінок. --Roman333 (обговорення) 07:26, 15 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Чому ви видалили мою статтю? ЧИ можна її якось відновити?

Ваша стаття об'єднана з більш ранньою за датою створення Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна, весь текст перенесений туди, але статтю перейменовано на Ірена Туркевич-Мартинець, оскільки вона не була громадянкою СРСР.--Nina Shenturk (обговорення) 08:18, 15 січня 2019 (UTC)

Видалення категорії[ред. код]

Вітаю! Прошу вилучити категорію Категорія:Битви Росії в Першій світовій війні і відновити Категорія:Битви Росії у Першій світовій війні. Першу категорію я не поставив на вилучення через те що вона не правильна, а через те що категорія була помилково створена ботом не через механізм перейменування, і видаляючи таким чином її первинних авторів. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:06, 18 січня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено На майбутнє у таких випадках пишіть причину вилучення, бо інколи важко зрозуміти через що номінатор виставив на ШВ. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 14:02, 18 січня 2019 (UTC)
Дякую. Причина була вказана в шаблоні {{db-move}}.--Andriy.v (обговорення) 14:06, 18 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:52, 22 січня 2019 (UTC)

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків[ред. код]

Доброго дня, чи можна до Вас звернутися із запитнням, чому видалили сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9_%D1%81%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%B2

Підкажіть, будь ласка, що треба поправити, що, інформація про унікальний музей з`явилася у ВІКІПЕДІЇ ось сайт https://msumk.com/

моя електронна пошта adrenalinmarketing4@gmail.com чекаю з нетерпінням

Вітаю,
щодо вимог до написання статей, то на вашій сторінці обговорення зверху є шаблон-привітання. Так от у ньому ви можете побачити посилання на різні корисні довідки, особливо раджу ознайомитись із правилами та настановами та порадами щодо стилю. З них ви дізнаєтесь, що порядна стаття повинна:
  • обов'язково доводити значимість предмета (не просто ваша думка, що цей музей — кращий в Україні, а думка якогось експерта, висловлена публічно);
  • усі важливі твердження у статті мають бути підтверджені авторитетними джерелами. І не плутайте офіційне з авторитетним, бо сайт музею — це офіційне джерело інформації, але нейтральним його назвати не можна;
  • доречі, стиль подання інформації має бути сухим, енциклопедичним і неупередженим, а у вашій статті багато цитат (без посилань на джерела) і всі вони містять якість екзальтовані вислови;
  • стаття має стисло повідомляти про головне; статут, засади, організаційна структура закладу тут ні до чого, треба показати чим значима в масштабах України сама експозиція. Якщо згадуєте відомих художників, то на їхні прізвища у статті мають бути посилання, які ведуть на відповідні сторінки Вікіпедії. Якщо у Вікіпедії ще нема сторінки про художника, то треба добре подумати, чи не передчасно на нього посилатись;
  • ну і на на завершення дрібниці — в статті мають бути категорії, картка-шаблон зі стислими відомостями про музей (тільки в ній можна писати адресу і тел.), не завадить і фото (у вашому випадку це не проблема зробити).

І ще… Ця річ безпосередньо статті не стосується, але важлива. У Вікіпедії заборонено обирати ніки, які співзвучні назві організації, продукту, послуги тощо. От ваш нік наводить на думку, що ви є працівником зазначеного музею, а статтю надрукували не від свого імені, а за розпорядженням начальства. Ну тобто є ознаки реклами. Поки що ваша стаття вимогам не відповідає, особливо кидається у вічі повна відсутність джерел, але якщо ви врахуєте зауваження, подивитесь як оформлені сторінки про інші музеї, то у вас вийде непогана сторінка. Бажаю вам успіхів! --Nina Shenturk (обговорення) 18:43, 31 січня 2019 (UTC)

В продовження діалогу![ред. код]

Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статтю Мучник Олександр Геннадійович, оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 20:21, 18 лютого 2019 (UTC)

Вітаю Nino, прошу відновити захист цієї статті, користувач відновив спроби редвоювати з метою включення до статті власних ОДешних тез, що суперечать українській словниковій термінології.--Yasnodark (обговорення) 17:41, 2 березня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 15:39, 3 березня 2019 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статті Мучник Олександр Геннадійович, Інститут медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи імені Януша Корчака та Інститут демократії та прав людини оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 12:14, 11 березня 2019 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, не відмовте все-таки в люб'язності отпатруліровати згаданих вище статей ... Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром,--Optimist2014 (обговорення) 14:32, 13 березня 2019 (UTC)
Відпатрулювала, але зверніть увагу, що у всіх статтях у вас однакова помилка: додавання нових джерел до вже підтверджених тверджень, або й взагалі очевидних, які не викликають сумнівів. Деякі речення у вас підтверджені дев'ятьма посиланнями — це зайве, достатньо одного-трьох. Також не слід додавати первинні джерела, оскільки це суперечить правилам. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 22:40, 17 березня 2019 (UTC)
Вітаю Nina Shenturk! Узгоджену з вами версію цієї статті знову відкинуто і замінено ОДешними тезами, що абсолютно не відповідають жодній статті в авториттних українських літературознавчих та енциклопедичних джерелах. Прошу повернути консенсусну версію, підверджену джерелами і вжити заходи, бо користувача лише цього року попереджували за аналогічні дії вже декілька разів.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 29 березня 2019 (UTC)

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків[ред. код]

Вітаю. Цю сторінку вже багато разів вилучали. Останню таку дію зробили Ви. Імхо, статтю варто вилучити та дозволити створення лише адміністраторам.--DiMon2711 16:55, 19 лютого 2019 (UTC)

Вітаю, останній раз я дала автору поради щодо оформлення статті. І хоча наразі стан її жахливий, але я бачу ознаки того, що до них намагалися прислухатися. Де-факто - це єдиний музей сучасного українського мистецтва і про його значимість свідчить хоча б те, що про художників, які з ним пов'язані, у нас є статті. Тому я не бачу причин для суворої заборони створення. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:49, 19 лютого 2019 (UTC)
Добре, дякую за пояснення! Так як я не адмін, то не маю доступу до вилучених версій статті.--DiMon2711 20:12, 19 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:37, 16 березня 2019 (UTC)

Категорія:Республіканські партії[ред. код]

Вітаю! Пан Rausch поставив на вилучення категорію Категорія:Республіканські партії, яку ви пізніше вилучили. Чи мали ви змогу перевірити чому пан Rausch вилучив усі статті з цієї категорії, а потім поставив її на видалення як "пусту"? Ця категорія мала багато аналогів у інших вікі https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Republican_parties, статті які в ній знаходились були правильно категоризовані. Не думаю, що категорії які мають аналоги у інших вікі взагалі потрібно вилучати як пусті, ми ламаємо інфраструктуру своєї ж вікі. З повагою, --AndriiK (обговорення) 01:20, 26 березня 2019 (UTC)

Я не маю технічних можливостей побачити, які статті входили до спорожнілої категорії. Він поставив її на вилучення разом із кількома подібними з неправильними назвами, тому я була впевнена, що йдеться про справді порожню категорію, яку вже давно ніхто не наповнює (такі фантоми в нас іноді трапляються). Зараз за його внеском я бачу масове вилучення цієї категорії без пояснень. Прошу пана @Rausch: прокоментувати свої дії. Якщо задовільних пояснень не буде, я відновлю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:00, 27 березня 2019 (UTC)
У статтях не було джерел що ці партії відносять до республіканських, проставлена категорія була оригінальним дослідженням. --Rausch (обговорення) 18:02, 27 березня 2019 (UTC)
@Rausch: В українській вікіпедії взагалі мало інформації на будь-яку тему. Усі ці партії внесені до республіканських в англійській вікіпедії. Ви можете перевірити кожну статтю, категорію з яких ви вилучили. Перечитайте також чим є Вікіпедія:Оригінальне дослідження (а саме перше та друге речення) перед тим як користуватися цим правилом. З повагою, --AndriiK (обговорення) 00:34, 28 березня 2019 (UTC)
Добре, тоді я приймаю компромісне рішення. Саму категорію відновлюю, але в статтях її поновлювати не буду. До неї входитиме щонайменше одна субкатегорія, тому порожньою вона не залишиться. --Nina Shenturk (обговорення) 18:12, 27 березня 2019 (UTC)
Щиро дякую за допомогу! --AndriiK (обговорення) 00:34, 28 березня 2019 (UTC)

звертаю увагу на обговорення[ред. код]

Вітаю, Ніно!

О 22:47 6 квітня Ви вилучили Шаблон:Вибори у Словаччині.

Звертаю увагу, що ще триває обговорення можливості вилучення. На СО спорідненого шаблону ще о 10:40 6 квітня вказано перенаправлення.

Тепер, коли процитовано § 11 Правопису, кожен може негайно переконатися, що § 11 не забороняє "Вибори у Словаччині", чергування дозволено. Немає жодних підстав для КШВ. Тому Ваш аргумент для вилучення "перенаправлення з грубою помилкою: правопис 11.2.в" не є чинним, оскільки спростований в обговоренні.

Крім того, (ВП:ПДН, несвідомо) порушено ВП:КОНС. Згідно ВП:КОНС, прошу відновити Шаблон:Вибори у Словаччині до досягнення консенсусу в обговоренні.

Юрій Дзядик в) 13:27, 7 квітня 2019 (UTC).

Добридень, Юрію, чесно кажучи, не погоджуюсь із вашим трактуванням правопису («у» там рекомендовано для уникання збігу конкретно з «св», а не «сл»), але водночас погоджуюсь із вашим посиланням на ВП:КОНС. Тут не настільки принципове питання, щоб наполягати на якомусь одному варіанті, тому на ваше прохання відновлюю перенаправлення. --Nina Shenturk (обговорення) 17:53, 9 квітня 2019 (UTC)

Вилучення[ред. код]

Вітаю, колего. Відносно номінації на вилучення цього файлу — Файл:The Song 2005 G1.jpg. Шаблон може ставити не автор, автор ініціював вилучення. Звернувся з відповідним проханням — тут. У підсумку, файл я все ж прошу вилучити за запитом автора. З повагою, GC 007 (обговорення) 13:52, 26 квітня 2019 (UTC)

У правдивості вашої аргументації я і не сумнівалася, просто там не було пояснень у самому шаблоні, а це зв'язує мені руки на випадок якихось заперечень. YesТак Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 14:00, 26 квітня 2019 (UTC)

Щодо категорії[ред. код]

В мене питання:якщо є порушення чергування то не можна просто було перейменувати, а не видаляти. Якщо у статті буде написано у Україні ви також її видалите.--Meteor06 06:50, 29 квітня 2019 (UTC)

Я видаляла лише порожні або вже перейменовані категорії, за нашими правилами вони не мають права на існування з будь-якою назвою. --Nina Shenturk (обговорення) 11:07, 29 квітня 2019 (UTC)
Nina Shenturk вітаю! Прошу вас вилучити цю категорію-дублікат, з метою повернення відповідної назви раніше створеній категорії, що зараз без узгодження перейменована, всупереч існуючому у проекті "Фантастика" дереву категорій.--Yasnodark (обговорення) 14:13, 1 жовтня 2019 (UTC)
Добридень, формально цю категорію вилучити не можу, бо вона не порожня, але якщо ви мені пояснете, що на що треба перейменувати, то я переміщу статті до потрібної категорії і вилучу цю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:05, 7 жовтня 2019 (UTC)

Нейронний газ[ред. код]

користуваач знову створив статтю з росназвою --Jphwra (обговорення) 12:27, 15 травня 2019 (UTC)

видалила поставила захист на створення. --Nina Shenturk (обговорення) 12:38, 15 травня 2019 (UTC)

Даллас/Форт-Верт (аеропорт)[ред. код]

Вітаю. Бачу, що ви перейменували статтю. Я також спочатку відстоював у Zvr саме назву з дефісом, але не вийшло. Є ще статті Кельн/Бонн (аеропорт) та Лейпциг/Галле (аеропорт). Що з ними робити? Також прошу врахрвувати [[Вікіпедія:Перейменування статей/Кельн/Бонн (аеропорт) → Кельн — Бонн (аеропорт). З повагою--DiMon2711 13:38, 15 травня 2019 (UTC)

Мастикаш[ред. код]

захист від аноніма і його заблокувати. --Jphwra (обговорення) 22:06, 17 травня 2019 (UTC)

Ґрифув-Шльонський[ред. код]

Вітаю! Поясніть, будь ласка, це вилучення перенаправлення і, особливо, обґрунтування.--Rar (обговорення) 06:44, 20 травня 2019 (UTC)

Я врахувала тенденцію до передачі g через г, і не тільки в наведеному обговорені, а й в інших подібних випадках, де вона не викликала заперечень. Але визнаю, що мала кількість посилань на цю сторінку — недостатня підстава, щоб говорити про однозначне тлумачення назви. Працювала пізно вночі, тому прошу вибачення за помилку.--Nina Shenturk (обговорення) 09:32, 20 травня 2019 (UTC)
Дякую! Я прихильник "Ґ" як основного варіанту, але хай хоч в редиректі залишиться. На мою думку в польських назвах принаймні 3 речі треба редиректити: Г/Ґ, кінцівки -ув/-ів, та написання з/без дефіса. Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 13:39, 20 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ[ред. код]

Вітаю, @Nina Shenturk:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:24, 31 травня 2019 (UTC)

Декоративні рослини[ред. код]

Вітаю! Було б добре, якби Ви написали статті про такі популярні декоративні рослини як Заміокулькас (Zamiocúlcas), і Сансев'єрія/чи Сансевієра/чи як там правильно (Sansevieria), а особливо Сансев'єрія циліндрична (Sansevieria cylindrica), Фрізея/Врієзія (Vriesea). Звісно, якщо цікаво. --AnatolyPm (обговорення) 09:30, 25 червня 2019 (UTC)

Дякую за пропозицію. Ці теми мені цікаві, тим більше, що у нас декоративні рослини описані неповно. Єдине, що не гарантую оперативності, можливо, протягом літа опишу їх, бо зараз майже не маю вільного часу. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 20:52, 25 червня 2019 (UTC)
Гаразд, дякую. --AnatolyPm (обговорення) 10:03, 27 червня 2019 (UTC)

Олександр Недобітков[ред. код]

"Безсумнівна невідповідність критеріям значимості", кажете? Поясніть, будь ласка, а як Ви розумієте п. 5 у цьому списку: "Керівники різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни."? Якщо взяти виконавчу владу, хто саме, на Вашу думку, належить або належав до її керівників в АРК і Севастополі? --Thorn0 (обговорення) 09:58, 11 липня 2019 (UTC)

Добридень, прошу вибачення за запізнілу відповідь. Отже зазначену вами цитату я розумію так: існує три гілки влади - законодавча, виконавча і судова — які на рівні області представляють голова обласної ради депутатів, голова обласної держадміністрації і голова обласного суду. Очільники профільних управлінь до керівників влади не відносяться, це звичайні чиновники високого рангу. Навіть якщо ви не згодні з цією думкою, то у зазначеній вами статті недостатньо формальної приналежності до «відповідного», як на вашу думку, рангу — треба показати, що значимого зробила особа на цій посаді. От у вас в преамбулі зазначено, що Недобітков є фігурантом корупційних скандалів, а в самій статті про це ані слова. Єдине джерело сухо повідомляє про призначення на посаду і там же написано, що очолюване ним управління вже «не головне, а звичайне», тобто ви своїм же джерелом доводите незначимість особи. За сукупністю недоліків цю статтю поки що значимою назвати не можна. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Олександр Ябчанка[ред. код]

Дорого дня! Чи можете вказати причину видалення статті про Олександра Володимировича Ябчанку,я б спробувала її виправити. Дякую!

Добридень, вибачаюсь за запізнілу відповідь. Описана вами особа не відповідає поки що критеріям значимості, яких потрібно дотримуватись у вікіпедії (доказ те, що після мене статтю вилучали ще два адміністратори). Зокрема, значимим може бути народний депутат, а не кандидат в депутати, доктор наук, а не кандидат тощо. Також вам варто повчитися розставляти посилання, так щоб вони не лежали внизу статті купкою, а ілюстрували відповідні тези у тексті. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Амариліс[ред. код]

Вітаю. У статті Амариліс прекрасний йдеться про те, що рід Амариліс є монотипним, тож перенаправлення, як на мене, було доцільним. Хіба ні? --Олег (обговорення) 04:27, 18 липня 2019 (UTC)

Добридень, Олеже. Ні, рід амариліс не монотипний, там від двох (англвікі) до чотирьох (русвікі) видів, тому видається доцільним звільнити сторінку для охочих написати про рід окрему статтю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Dj Tapolsky[ред. код]

Чи не могли б Ви пояснити, чому Ви видалили статтю Dj Tapolsky? З якого дива Ви вирішуєте "Безсумнівна невідповідність критеріям значимості". Вам його сотень згадок у пресі мало чи ще чогось бракує? Чому статтю не поставили на видалення через обговорення? І цей випадок не поодинокий. Вище ще пара схожих обговореннь. Поки що я бачу безсумнівну невідповідність посаді адміна. --Alex Blokha (обговорення) 07:35, 19 липня 2019 (UTC)

Добридень, даю згоду на позбавлення мене прав адміністратора. Номінувати мене можна тут. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

?[ред. код]

Вітаю. Побачив - Nina Shenturk обговорення внесок вилучила сторінку Обговорення:Аттила-завойовник (мінісеріал) ‎(перенаправлення між сторінками обговорень статей: зміст був: «#ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Обговорення:Аттіла-завойовник (мінісері...», єдиний автор: AlexKozur (обговорення)) Мітка: PHP7. Що це означає? Єдиний автор тієї ст. це я, а не він. Поясніть. --Professor Senkler (обговорення) 12:38, 25 липня 2019 (UTC)

Видаленню сторінки передувало її перейменування користувачем AlexKozur, при цьому ваше авторство зберіглося за новим варіантом назви, а старий варіант записався під його ім'ям (це стандартний механізм при перейменуванні). Я вилучила старий варіант сторінки, відповідно, під його авторством. --Nina Shenturk (обговорення) 13:03, 25 липня 2019 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю Nina Shenturk! Прошу вас відпатрулювати цю та інші статті цієї категорії та саму категорію у зв'язку з перейменуванням.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 29 березня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:42, 25 липня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:30, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:09, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019[ред. код]

Вітаю @Nina Shenturk:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:32, 20 жовтня 2019 (UTC)

Прошу долучитися до обговорення статті-кандидата на вилучення і розгляду конфліктної ситуації[ред. код]

Доброго дня! Прошу долучитися до розгляду конфліктної ситуації довкола статті Мальцев Дмитро Валерійович. Це перша стаття з планованого мною циклу матеріалів про науковців наших сучасників, щоб показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Вважаю це важливим. Не згідна, що кіт Наталки Діденко має право на свою сторінку у Вікіпедії, а багато хто з науковців ні. Однак зустріла шалений опір, з ознаками порушення етики спілкування (подала запит до адміністраторів на відповідну сторінку із проханням про розгляд конфлікту). Опонент спілкується у зневажливій і агресивній формі, повністю знецінюючи внесок і ігноруючи логічні аргументи. Прошу про допомогу. Заздалегідь вдячна--Knignik 2 (обговорення) 19:51, 16 листопада 2019 (UTC)