Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви


Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна

Доброго дня. Дублікатом була інша сторінка, створена нещодавно. Будь ласка скасуйте вилучення і об'єднайте історії двох сторінок. --Roman333 (обговорення) 07:26, 15 січня 2019 (UTC)

Добрий день! Чому ви видалили мою статтю? ЧИ можна її якось відновити?

Ваша стаття об'єднана з більш ранньою за датою створення Туркевич-Мартинець Ірина Іванівна, весь текст перенесений туди, але статтю перейменовано на Ірена Туркевич-Мартинець, оскільки вона не була громадянкою СРСР.--Nina Shenturk (обговорення) 08:18, 15 січня 2019 (UTC)

Видалення категорії

Вітаю! Прошу вилучити категорію Категорія:Битви Росії в Першій світовій війні і відновити Категорія:Битви Росії у Першій світовій війні. Першу категорію я не поставив на вилучення через те що вона не правильна, а через те що категорія була помилково створена ботом не через механізм перейменування, і видаляючи таким чином її первинних авторів. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:06, 18 січня 2019 (UTC)

YesТак Зроблено На майбутнє у таких випадках пишіть причину вилучення, бо інколи важко зрозуміти через що номінатор виставив на ШВ. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 14:02, 18 січня 2019 (UTC)
Дякую. Причина була вказана в шаблоні {{db-move}}.--Andriy.v (обговорення) 14:06, 18 січня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:52, 22 січня 2019 (UTC)

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Доброго дня, чи можна до Вас звернутися із запитнням, чому видалили сторінку https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9_%D1%81%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BA%D1%96%D0%B2

Підкажіть, будь ласка, що треба поправити, що, інформація про унікальний музей з`явилася у ВІКІПЕДІЇ ось сайт https://msumk.com/

моя електронна пошта adrenalinmarketing4@gmail.com чекаю з нетерпінням

Вітаю,
щодо вимог до написання статей, то на вашій сторінці обговорення зверху є шаблон-привітання. Так от у ньому ви можете побачити посилання на різні корисні довідки, особливо раджу ознайомитись із правилами та настановами та порадами щодо стилю. З них ви дізнаєтесь, що порядна стаття повинна:
 • обов'язково доводити значимість предмета (не просто ваша думка, що цей музей — кращий в Україні, а думка якогось експерта, висловлена публічно);
 • усі важливі твердження у статті мають бути підтверджені авторитетними джерелами. І не плутайте офіційне з авторитетним, бо сайт музею — це офіційне джерело інформації, але нейтральним його назвати не можна;
 • доречі, стиль подання інформації має бути сухим, енциклопедичним і неупередженим, а у вашій статті багато цитат (без посилань на джерела) і всі вони містять якість екзальтовані вислови;
 • стаття має стисло повідомляти про головне; статут, засади, організаційна структура закладу тут ні до чого, треба показати чим значима в масштабах України сама експозиція. Якщо згадуєте відомих художників, то на їхні прізвища у статті мають бути посилання, які ведуть на відповідні сторінки Вікіпедії. Якщо у Вікіпедії ще нема сторінки про художника, то треба добре подумати, чи не передчасно на нього посилатись;
 • ну і на на завершення дрібниці — в статті мають бути категорії, картка-шаблон зі стислими відомостями про музей (тільки в ній можна писати адресу і тел.), не завадить і фото (у вашому випадку це не проблема зробити).

І ще… Ця річ безпосередньо статті не стосується, але важлива. У Вікіпедії заборонено обирати ніки, які співзвучні назві організації, продукту, послуги тощо. От ваш нік наводить на думку, що ви є працівником зазначеного музею, а статтю надрукували не від свого імені, а за розпорядженням начальства. Ну тобто є ознаки реклами. Поки що ваша стаття вимогам не відповідає, особливо кидається у вічі повна відсутність джерел, але якщо ви врахуєте зауваження, подивитесь як оформлені сторінки про інші музеї, то у вас вийде непогана сторінка. Бажаю вам успіхів! --Nina Shenturk (обговорення) 18:43, 31 січня 2019 (UTC)

В продовження діалогу!

Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статтю Мучник Олександр Геннадійович, оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 20:21, 18 лютого 2019 (UTC)

Вітаю Nino, прошу відновити захист цієї статті, користувач відновив спроби редвоювати з метою включення до статті власних ОДешних тез, що суперечать українській словниковій термінології.--Yasnodark (обговорення) 17:41, 2 березня 2019 (UTC)
YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 15:39, 3 березня 2019 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, у відповідності зі сформованою доброю традицією прошу Вас не відмовити в люб'язності отпатруліровати статті Мучник Олександр Геннадійович, Інститут медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи імені Януша Корчака та Інститут демократії та прав людини оскільки побільшало правок. Дозвольте також скористатися нагодою і побажати Вам всього самого доброго! Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! Щиро,--Optimist2014 (обговорення) 12:14, 11 березня 2019 (UTC)
Вельмишановна Nina Shenturk, не відмовте все-таки в люб'язності отпатруліровати згаданих вище статей ... Заздалегідь дякую за незмінну доброзичливість! З добром,--Optimist2014 (обговорення) 14:32, 13 березня 2019 (UTC)
Відпатрулювала, але зверніть увагу, що у всіх статтях у вас однакова помилка: додавання нових джерел до вже підтверджених тверджень, або й взагалі очевидних, які не викликають сумнівів. Деякі речення у вас підтверджені дев'ятьма посиланнями — це зайве, достатньо одного-трьох. Також не слід додавати первинні джерела, оскільки це суперечить правилам. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 22:40, 17 березня 2019 (UTC)
Вітаю Nina Shenturk! Узгоджену з вами версію цієї статті знову відкинуто і замінено ОДешними тезами, що абсолютно не відповідають жодній статті в авториттних українських літературознавчих та енциклопедичних джерелах. Прошу повернути консенсусну версію, підверджену джерелами і вжити заходи, бо користувача лише цього року попереджували за аналогічні дії вже декілька разів.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 29 березня 2019 (UTC)

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків

Вітаю. Цю сторінку вже багато разів вилучали. Останню таку дію зробили Ви. Імхо, статтю варто вилучити та дозволити створення лише адміністраторам.--DiMon2711 16:55, 19 лютого 2019 (UTC)

Вітаю, останній раз я дала автору поради щодо оформлення статті. І хоча наразі стан її жахливий, але я бачу ознаки того, що до них намагалися прислухатися. Де-факто - це єдиний музей сучасного українського мистецтва і про його значимість свідчить хоча б те, що про художників, які з ним пов'язані, у нас є статті. Тому я не бачу причин для суворої заборони створення. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:49, 19 лютого 2019 (UTC)
Добре, дякую за пояснення! Так як я не адмін, то не маю доступу до вилучених версій статті.--DiMon2711 20:12, 19 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:37, 16 березня 2019 (UTC)

Категорія:Республіканські партії

Вітаю! Пан Rausch поставив на вилучення категорію Категорія:Республіканські партії, яку ви пізніше вилучили. Чи мали ви змогу перевірити чому пан Rausch вилучив усі статті з цієї категорії, а потім поставив її на видалення як "пусту"? Ця категорія мала багато аналогів у інших вікі https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Republican_parties, статті які в ній знаходились були правильно категоризовані. Не думаю, що категорії які мають аналоги у інших вікі взагалі потрібно вилучати як пусті, ми ламаємо інфраструктуру своєї ж вікі. З повагою, --AndriiK (обговорення) 01:20, 26 березня 2019 (UTC)

Я не маю технічних можливостей побачити, які статті входили до спорожнілої категорії. Він поставив її на вилучення разом із кількома подібними з неправильними назвами, тому я була впевнена, що йдеться про справді порожню категорію, яку вже давно ніхто не наповнює (такі фантоми в нас іноді трапляються). Зараз за його внеском я бачу масове вилучення цієї категорії без пояснень. Прошу пана @Rausch: прокоментувати свої дії. Якщо задовільних пояснень не буде, я відновлю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:00, 27 березня 2019 (UTC)
У статтях не було джерел що ці партії відносять до республіканських, проставлена категорія була оригінальним дослідженням. --Rausch (обговорення) 18:02, 27 березня 2019 (UTC)
@Rausch: В українській вікіпедії взагалі мало інформації на будь-яку тему. Усі ці партії внесені до республіканських в англійській вікіпедії. Ви можете перевірити кожну статтю, категорію з яких ви вилучили. Перечитайте також чим є Вікіпедія:Оригінальне дослідження (а саме перше та друге речення) перед тим як користуватися цим правилом. З повагою, --AndriiK (обговорення) 00:34, 28 березня 2019 (UTC)
Добре, тоді я приймаю компромісне рішення. Саму категорію відновлюю, але в статтях її поновлювати не буду. До неї входитиме щонайменше одна субкатегорія, тому порожньою вона не залишиться. --Nina Shenturk (обговорення) 18:12, 27 березня 2019 (UTC)
Щиро дякую за допомогу! --AndriiK (обговорення) 00:34, 28 березня 2019 (UTC)

звертаю увагу на обговорення

Вітаю, Ніно!

О 22:47 6 квітня Ви вилучили Шаблон:Вибори у Словаччині.

Звертаю увагу, що ще триває обговорення можливості вилучення. На СО спорідненого шаблону ще о 10:40 6 квітня вказано перенаправлення.

Тепер, коли процитовано § 11 Правопису, кожен може негайно переконатися, що § 11 не забороняє "Вибори у Словаччині", чергування дозволено. Немає жодних підстав для КШВ. Тому Ваш аргумент для вилучення "перенаправлення з грубою помилкою: правопис 11.2.в" не є чинним, оскільки спростований в обговоренні.

Крім того, (ВП:ПДН, несвідомо) порушено ВП:КОНС. Згідно ВП:КОНС, прошу відновити Шаблон:Вибори у Словаччині до досягнення консенсусу в обговоренні.

Юрій Дзядик в) 13:27, 7 квітня 2019 (UTC).

Добридень, Юрію, чесно кажучи, не погоджуюсь із вашим трактуванням правопису («у» там рекомендовано для уникання збігу конкретно з «св», а не «сл»), але водночас погоджуюсь із вашим посиланням на ВП:КОНС. Тут не настільки принципове питання, щоб наполягати на якомусь одному варіанті, тому на ваше прохання відновлюю перенаправлення. --Nina Shenturk (обговорення) 17:53, 9 квітня 2019 (UTC)

Вилучення

Вітаю, колего. Відносно номінації на вилучення цього файлу — Файл:The Song 2005 G1.jpg. Шаблон може ставити не автор, автор ініціював вилучення. Звернувся з відповідним проханням — тут. У підсумку, файл я все ж прошу вилучити за запитом автора. З повагою, GC 007 (обговорення) 13:52, 26 квітня 2019 (UTC)

У правдивості вашої аргументації я і не сумнівалася, просто там не було пояснень у самому шаблоні, а це зв'язує мені руки на випадок якихось заперечень. YesТак Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 14:00, 26 квітня 2019 (UTC)

Щодо категорії

В мене питання:якщо є порушення чергування то не можна просто було перейменувати, а не видаляти. Якщо у статті буде написано у Україні ви також її видалите.--Meteor06 06:50, 29 квітня 2019 (UTC)

Я видаляла лише порожні або вже перейменовані категорії, за нашими правилами вони не мають права на існування з будь-якою назвою. --Nina Shenturk (обговорення) 11:07, 29 квітня 2019 (UTC)
Nina Shenturk вітаю! Прошу вас вилучити цю категорію-дублікат, з метою повернення відповідної назви раніше створеній категорії, що зараз без узгодження перейменована, всупереч існуючому у проекті "Фантастика" дереву категорій.--Yasnodark (обговорення) 14:13, 1 жовтня 2019 (UTC)
Добридень, формально цю категорію вилучити не можу, бо вона не порожня, але якщо ви мені пояснете, що на що треба перейменувати, то я переміщу статті до потрібної категорії і вилучу цю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 18:05, 7 жовтня 2019 (UTC)

Нейронний газ

користуваач знову створив статтю з росназвою --Jphwra (обговорення) 12:27, 15 травня 2019 (UTC)

видалила поставила захист на створення. --Nina Shenturk (обговорення) 12:38, 15 травня 2019 (UTC)

Даллас/Форт-Верт (аеропорт)

Вітаю. Бачу, що ви перейменували статтю. Я також спочатку відстоював у Zvr саме назву з дефісом, але не вийшло. Є ще статті Кельн/Бонн (аеропорт) та Лейпциг/Галле (аеропорт). Що з ними робити? Також прошу врахрвувати [[Вікіпедія:Перейменування статей/Кельн/Бонн (аеропорт) → Кельн — Бонн (аеропорт). З повагою--DiMon2711 13:38, 15 травня 2019 (UTC)

Мастикаш

захист від аноніма і його заблокувати. --Jphwra (обговорення) 22:06, 17 травня 2019 (UTC)

Ґрифув-Шльонський

Вітаю! Поясніть, будь ласка, це вилучення перенаправлення і, особливо, обґрунтування.--Rar (обговорення) 06:44, 20 травня 2019 (UTC)

Я врахувала тенденцію до передачі g через г, і не тільки в наведеному обговорені, а й в інших подібних випадках, де вона не викликала заперечень. Але визнаю, що мала кількість посилань на цю сторінку — недостатня підстава, щоб говорити про однозначне тлумачення назви. Працювала пізно вночі, тому прошу вибачення за помилку.--Nina Shenturk (обговорення) 09:32, 20 травня 2019 (UTC)
Дякую! Я прихильник "Ґ" як основного варіанту, але хай хоч в редиректі залишиться. На мою думку в польських назвах принаймні 3 речі треба редиректити: Г/Ґ, кінцівки -ув/-ів, та написання з/без дефіса. Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 13:39, 20 травня 2019 (UTC)

ВП:НВ

Вітаю, @Nina Shenturk:! Повідомляю всіх, залучених до попереднього обговорення. В нинішньому стані ВП:НВ викликає багато питань і взагалі не діє. Згідно з рядом пропозицій до нього внесено поправки і зміни. Якщо ви ще не проголосували, прохання перейти на цю сторінку і проголосувати. Сьогодні останній день. Завтра можна внести уточнення, доповнення, зміни, але принаймні ми вже будемо мати основу. Mykola Swarnyk (обговорення) 17:24, 31 травня 2019 (UTC)

Декоративні рослини

Вітаю! Було б добре, якби Ви написали статті про такі популярні декоративні рослини як Заміокулькас (Zamiocúlcas), і Сансев'єрія/чи Сансевієра/чи як там правильно (Sansevieria), а особливо Сансев'єрія циліндрична (Sansevieria cylindrica), Фрізея/Врієзія (Vriesea). Звісно, якщо цікаво. --AnatolyPm (обговорення) 09:30, 25 червня 2019 (UTC)

Дякую за пропозицію. Ці теми мені цікаві, тим більше, що у нас декоративні рослини описані неповно. Єдине, що не гарантую оперативності, можливо, протягом літа опишу їх, бо зараз майже не маю вільного часу. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 20:52, 25 червня 2019 (UTC)
Гаразд, дякую. --AnatolyPm (обговорення) 10:03, 27 червня 2019 (UTC)

Олександр Недобітков

"Безсумнівна невідповідність критеріям значимості", кажете? Поясніть, будь ласка, а як Ви розумієте п. 5 у цьому списку: "Керівники різних гілок влади адміністративно-територіальних утворень вищого рівня (область, штат тощо) — незалежно від країни."? Якщо взяти виконавчу владу, хто саме, на Вашу думку, належить або належав до її керівників в АРК і Севастополі? --Thorn0 (обговорення) 09:58, 11 липня 2019 (UTC)

Добридень, прошу вибачення за запізнілу відповідь. Отже зазначену вами цитату я розумію так: існує три гілки влади - законодавча, виконавча і судова — які на рівні області представляють голова обласної ради депутатів, голова обласної держадміністрації і голова обласного суду. Очільники профільних управлінь до керівників влади не відносяться, це звичайні чиновники високого рангу. Навіть якщо ви не згодні з цією думкою, то у зазначеній вами статті недостатньо формальної приналежності до «відповідного», як на вашу думку, рангу — треба показати, що значимого зробила особа на цій посаді. От у вас в преамбулі зазначено, що Недобітков є фігурантом корупційних скандалів, а в самій статті про це ані слова. Єдине джерело сухо повідомляє про призначення на посаду і там же написано, що очолюване ним управління вже «не головне, а звичайне», тобто ви своїм же джерелом доводите незначимість особи. За сукупністю недоліків цю статтю поки що значимою назвати не можна. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Олександр Ябчанка

Дорого дня! Чи можете вказати причину видалення статті про Олександра Володимировича Ябчанку,я б спробувала її виправити. Дякую!

Добридень, вибачаюсь за запізнілу відповідь. Описана вами особа не відповідає поки що критеріям значимості, яких потрібно дотримуватись у вікіпедії (доказ те, що після мене статтю вилучали ще два адміністратори). Зокрема, значимим може бути народний депутат, а не кандидат в депутати, доктор наук, а не кандидат тощо. Також вам варто повчитися розставляти посилання, так щоб вони не лежали внизу статті купкою, а ілюстрували відповідні тези у тексті. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Амариліс

Вітаю. У статті Амариліс прекрасний йдеться про те, що рід Амариліс є монотипним, тож перенаправлення, як на мене, було доцільним. Хіба ні? --Олег (обговорення) 04:27, 18 липня 2019 (UTC)

Добридень, Олеже. Ні, рід амариліс не монотипний, там від двох (англвікі) до чотирьох (русвікі) видів, тому видається доцільним звільнити сторінку для охочих написати про рід окрему статтю. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

Dj Tapolsky

Чи не могли б Ви пояснити, чому Ви видалили статтю Dj Tapolsky? З якого дива Ви вирішуєте "Безсумнівна невідповідність критеріям значимості". Вам його сотень згадок у пресі мало чи ще чогось бракує? Чому статтю не поставили на видалення через обговорення? І цей випадок не поодинокий. Вище ще пара схожих обговореннь. Поки що я бачу безсумнівну невідповідність посаді адміна. --Alex Blokha (обговорення) 07:35, 19 липня 2019 (UTC)

Добридень, даю згоду на позбавлення мене прав адміністратора. Номінувати мене можна тут. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 15:34, 21 липня 2019 (UTC)

?

Вітаю. Побачив - Nina Shenturk обговорення внесок вилучила сторінку Обговорення:Аттила-завойовник (мінісеріал) ‎(перенаправлення між сторінками обговорень статей: зміст був: «#ПЕРЕНАПРАВЛЕННЯ Обговорення:Аттіла-завойовник (мінісері...», єдиний автор: AlexKozur (обговорення)) Мітка: PHP7. Що це означає? Єдиний автор тієї ст. це я, а не він. Поясніть. --Professor Senkler (обговорення) 12:38, 25 липня 2019 (UTC)

Видаленню сторінки передувало її перейменування користувачем AlexKozur, при цьому ваше авторство зберіглося за новим варіантом назви, а старий варіант записався під його ім'ям (це стандартний механізм при перейменуванні). Я вилучила старий варіант сторінки, відповідно, під його авторством. --Nina Shenturk (обговорення) 13:03, 25 липня 2019 (UTC)

Прохання

Вітаю Nina Shenturk! Прошу вас відпатрулювати цю та інші статті цієї категорії та саму категорію у зв'язку з перейменуванням.--Yasnodark (обговорення) 15:40, 29 березня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Тижні Швеції

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 17:42, 25 липня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:30, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:09, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошення на Тиждень азійської кухні 2019

Вітаю @Nina Shenturk:! Запрошуємо Вас взяти участь другому тижні азійської кухні 2019, що розпочався 10 жовтня і триватиме до 30 жовтня. Чекаємо від Вас смачних статей про азійські наїдки та напої.--Sakateka (обговорення) 10:32, 20 жовтня 2019 (UTC)

Прошу долучитися до обговорення статті-кандидата на вилучення і розгляду конфліктної ситуації

Доброго дня! Прошу долучитися до розгляду конфліктної ситуації довкола статті Мальцев Дмитро Валерійович. Це перша стаття з планованого мною циклу матеріалів про науковців наших сучасників, щоб показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Вважаю це важливим. Не згідна, що кіт Наталки Діденко має право на свою сторінку у Вікіпедії, а багато хто з науковців ні. Однак зустріла шалений опір, з ознаками порушення етики спілкування (подала запит до адміністраторів на відповідну сторінку із проханням про розгляд конфлікту). Опонент спілкується у зневажливій і агресивній формі, повністю знецінюючи внесок і ігноруючи логічні аргументи. Прошу про допомогу. Заздалегідь вдячна--Knignik 2 (обговорення) 19:51, 16 листопада 2019 (UTC)

Європейська весна: Запрошення на церемонію нагородження

Вітаю!

Радий повідомити, що ви перемогли в одній чи кількох номінаціях конкурсу «Європейська весна». Від імені організаційного комітету перепрошую за затримку із публікацією підсумків.

Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи переможцям. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 18:29, 27 листопада 2019 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

сторінка

Вітаю! Відновіть, будь ласка, мою сторінку з історією, якшо це можливо. Дякую наперед. П.С. звертаюсь до вас, бо ви і вилучали її за моїм запитом. --Flavius (обговорення) 11:21, 12 березня 2020 (UTC)

Патрулювання

Вітаю, шановна пані Nina Shenturk! Я один з тих, хто останнім часом брав участь в редагуванні статей Фонд соціальної допомоги імені доктора Ф. П. Гааза та Інститут демократії та прав людини, які з якихось причин залишилися без уваги патрулюючіх укрВікі, що досить неприємно кидається в очі. Оскільки з історії правок видно, що останній раз ці статті патрулювали саме Ви, то вважаю доречним і тактовним звернути на це Вашу увагу і попросити, по можливості, отпатрулюровати їх, щоб цифра про кількість правок, яка красується на текстом не муляла очі і не бентежила тих, хто захоче і далі вносити нові правки. З повагою, --2A02:ED0:425E:3500:9001:642B:ED46:2B5F 01:41, 14 травня 2020 (UTC)

Добридень, ви можете залиши свій запит на цій сторінці. З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 07:10, 14 травня 2020 (UTC)
Дякую! Всього найкращого!--2A02:ED0:425E:3500:9001:642B:ED46:2B5F 08:49, 14 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Тиждень Австралії та Нової Зеландії

--Sakateka (обговорення) 15:20, 19 червня 2020 (UTC)

Джерела

а чому вони Джерела, хоча от звідси Панель спецсимволів → == == · === === · == Див. також == · == Примітки ==

· == Посилання == · == Джерела == це явно простежується як: == Примітки ==

--Jphwra (обговорення) 16:50, 6 серпня 2020 (UTC)

Тому ще в моєму розумінні джерела інформації повинні називатися… «Джерела» (вибачте та тавтологію), а «Примітки» це розгорнуті пояснення до тексту, наприклад, як в цій статті. До речі, це розуміння співпадає з нашими правилами оформлення джерел, а ось самі ці правила суперечать інтерфейсові. --Nina Shenturk (обговорення) 16:57, 6 серпня 2020 (UTC)
перечитайте ще раз той пункт уважно бо «своїм баченням» ви якраз його порушуєте. Так як значок Помилка цитування: Неправильний виклик тегу <ref>: теги без назви повинні мати якийсь вміст вказує на примітку, а не джерело. --Jphwra (обговорення) 17:17, 6 серпня 2020 (UTC)
Я мала на увазі те, що там написано словами, а зазначені вами теги однаковою мірою використовують як для джерел, так і для приміток через додаткову функцію group. --Nina Shenturk (обговорення) 17:39, 6 серпня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь!

--Sakateka (обговорення) 17:15, 17 серпня 2020 (UTC)

Editintro

Привіт. Будь ласка, не вилучайте шаблони з editintro, вони всі використовуються, просто на них немає посилань. Їх видно, наприклад, при створенні нової заявки на ВП:ЗППП перед вікном редагувань. Я зараз спробую додати попередження для адміністраторів через noinclude, але не впевнений, чи воно не зашкодить оформленню самого editintro на відповідних сторінках.--Piramidion 14:37, 18 серпня 2020 (UTC)

Добридень! А за яким пунктом правил Ви вилучаєте шаблони, адміністратори?--Gouseru Обг. 14:58, 18 серпня 2020 (UTC)
@Piramidion:Зрозуміло, не вилучатиму.--Nina Shenturk (обговорення) 19:16, 18 серпня 2020 (UTC)

Тиждень Луганщини 2020

Вітаю, пані Nina Shenturk! Наступні 2 тижні планую працювати над статтями по Луганщину. Був би вдячний, якби Ви долучилися до створення чи покращення статей у рамках тематичного тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 16:10, 14 вересня 2020 (UTC)

Шаблон:Вибрана стаття/19 січня 2019

Доброго дня! Будьте ласкаві, відновіть шаблон вибраної статті.--Dim Grits 17:24, 15 вересня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено--Nina Shenturk (обговорення) 20:17, 16 вересня 2020 (UTC)

Щодо статті Дискове гальмо

Вітаю. Саме в тому ж і проблема - це зовсім иньша стаття, не та, що була.

Знаю, я так зрозуміла, що автор поставив шаблон, аби запобігти можливому повторному видаленню. Думала, хай буде. Але якщо ви проти самої статті не заперечуєте, то тоді СО можна видалити. --Nina Shenturk (обговорення) 20:40, 11 жовтня 2020 (UTC)
Дякую. Там просто СО залишилась, а стаття створена нова. Я вже закриваю очі на відновлення в обхід процедури). --Юрко (обговорення) 20:52, 11 жовтня 2020 (UTC)

CheckUser

Добрий день!

Висунув Вашу кандидатуру на права чек'юзера. Якщо Ви згідні, залиште свій підпис в цьому розділі. Буду радий Вашій згоді). --Нікалай Обг. 10:22, 16 жовтня 2020 (UTC)

Олександра Шульгіна

Вітаю! Поясніть, будь ласка, чому вілучена сторінка Олександра Шульгіна? Хіба там мало посилань - їх десятки різного роду!!! Чому менш значущі медіа-персони, наприклад, [Кривошапко Олександр Олександрович], [Галич Євген Андрійович] або [Чмерковський Максим Олександрович] мають право буди представленими у Вікі? У них набагато мнеше досягнень, почитайте про них! Це дискримінація тому, що вона жінка? --Оксана Егупова (обговорення)

Для залишення статті необхідно, щоби особа відповідала критеріям значимості, а ця значимість, в свою чергу, складається з двох моментів: про Олександру повинні писати авторитетні видання (у вас більшість посилань на ютуб-канал), і факти, підкріплені цими посиланнями повинні мати суспільний резонанс. От у того ж Чмерковського, наприклад, крім перемоги в «Холостяку» є багато інших досягнень з висвітленням в іноземних ЗМІ, а ви назвали Олександру телеведучою (вела одну програму), блогеркою (скільки підписників її блогу), кіноакторкою (в яких фільмах знімалась) і не підкріпили це авторитетними джерелами. Якщо ви вважаєте, що можна суттєво доопрацювати статтю, то я можу відновити її у ваш особистий простір (чернетку). --Nina Shenturk (обговорення) 20:30, 23 жовтня 2020 (UTC)
Ніно, дуже дякую за конструктивну відповідь!

Так, я прошу повернути мені цю статтю на доопрацювання! Я надам відео не тільки з ютубу, а й з архівів телеканалів, приберу інформацію, що персона є кіноактрисою (поки що підтвердити це не можу), і розкрию тему щодо її блогерської діяльності. Сподіваюсь на Вашу співпрацю. --Оксана Егупова (обговорення)

надайте посилання тут, щоб адмін бачила чи є сенс. Бо один ютуб це занадто мало, як і те що ви написали вище. --Jphwra (обговорення) 16:11, 24 жовтня 2020 (UTC)
Оксано, стаття на вашій підсторінці. --Nina Shenturk (обговорення) 16:34, 24 жовтня 2020 (UTC)
Дякую, Ніно! Як доказ, що О. Шульгіна дійсно працювала телеведучою, надаю посилання на один з випусків програми, що вона вела - ранкове шоу Пробуддись. Це відео знаходиться на оф. сайті телеканалу НЛО ТВ (в мене декілька таких посилань). Хочу ще зауважити, що посилання на програму ELLO LOUNGE, що теж вела О. Шульгіна, знаходяться в Ютубі, тому що ELLO TV - це канал інтернет-телебачення, і всі їх програми розміщуються саме в Ютубі.

--Оксана Егупова (обговорення)

@Nina Shenturk:

Вітаю Вас, Ніно!

Я суттєво доробила статтю:

 • Додала розділ «Відео», де розмістила відеороліки с О. Шульгіною, що виходили на рейтингових українських ТВ-каналах (СТБ, ТЕТ, Новий канал), у тому числі програма телеканалу ТЕТ із участю героїні статті ретранслювалася на каналі 1+1 (див. посилання).
 • Частина відео – на розважальних, музичних, та інтернет-каналах, через те, що О. Шульгіна є відомою персоною із сфери шоу-бізнесу. Вона брала участь у багатьох телешоу – МастерШеф, Богіня шопінгу, Мачо не плачуть та ін.
 • Вагомість персони О. Шульгіної підтверджується тим, що у неї була персональна онлайн прес-конференція в редакції однієй з найстаріших и найвідоміших газет – «Комсомольська Правда в Україні» (наклад: щоденний випуск — 93 200 прим. (Україна), 22 000 прим. (Київ), щотижневик — 190 000 прим. (Україна), 42 000 прим. (Київ)).
 • Під час роботи О. Шульгіної ведучою онлайн-передачі "ELLO LOUNGE" на музичному інтернет-каналі "ELLO TV" до неї на інтерв’ю приходили найвідоміші українські зірки - LOBODA, Alyosha, Анна Седокова, Альона Вінницька, Руслана та ін. Хіба це не є показником її значущості?
 • Про О. Шульгіну писали найвідоміші українські інформаційні портали (ГлавРед, Телеграф, Комсомольська Правда) та розважальні видання (hochu.ua, clutch.ua, tochka.net) – див. Примітки та Посилання до статті.
 • Фітнес-тури Shulgina Devichnik продавав один з провідних туроператорів Mouzenidis Travel та багато турагенств.
 • О. Шульгіна є популярним інтернет-блогером. Кількість її підписників в Instagram складає 188 тис. чол., в Facebook - майже 29 тис. чол., YouTube - більше 4 тис. чол.
 • В грудні цього року виходить книга, що написана О. Шульгіною.

Олександра є знаною и популярною медіа-персоною. Вона постійно освоює нові види діяльності, і я впевнена, що скоро в цю статтю буде ще що додати. Через те, що про цікавих особистостей зараз перш за все шукають інформацію у Вікіпедії, я дуже хочу, щоб ця стаття була. Дуже сподіваюсь, що я змогла довести її актуальність. З нетерпінням чекаю на Вашу відповідь.--Оксана Егупова (обговорення)

Ви мене неправильно зрозуміли і пододавали непотрібних посилань на усі її інтерв'ю. Цього якраз і не треба робити, треба додавати посилання на інтерв'ю про неї, там де інші люди висловлюються і підтверджують значимість цієї особи. Але нічого, я вам оформила статтю. Зверніть увагу, що:
 • Я видалила вказівку на національність «українка» і «рідну» українську мову — це сумнівно, оскільки обоє батьків мають російські прізвища і Шульгіна усі інтерв'ю дає російською. Якщо хочете повернути вилучену інформацію, то треба цей факт підтвердити посиланням, де вона сама визнає себе українкою;
 • Дуже бажано знайти підтвердження того, що вона є авторкою унікальної психологічної методики, бо зазвичай для цього потрібна психологічна освіта і практика психолога, а не просто лайф-коуча. Якщо не знайдете такого посилання, то це речення краще приберіть взагалі.
 • Зверніть увагу, що я оформила посилання на джерела за допомогою шаблона cite web, в подальшому ы ви робіть так само. Наснаги вам! З повагою, --Nina Shenturk (обговорення) 19:08, 27 жовтня 2020 (UTC)

@Nina Shenturk: Ніно, дуже дякую Вам!!! --Оксана Егупова (обговорення)

@Nina Shenturk: Вітаю Вас, пані Ніно! За Вашою допомогою вдалося створити створити статтю про Олександру Шульгіну. Для мене це дуже важливо, тому що я є її прихильницею ще з часів "Холостяку", а зараз ми з моїми подругами активно стежимо в соцмережах за її порадами стосовно фітнесу і дієтології, і застосовуємо їх на практиці! Поява цієї статті дуже втішила коло прихильниць Олександри, з якими я спілкуюсь, тому що це є підтвердженням визнання її роботи! І все було добре, але Jphwra, знову вирішив її видалити, незважаючи на Ваше попереднє рішення! Я вважаю такі його дії щодо статті несправедливими, і прошу знова Вашого втручання. Jphwra наголошує, що в статті мало посилань на рейтингові відео, але в мене є посилання на програми з участю О. Шульгіної, що виходили на каналах ТЕТ, СТБ, Новий канал - я знову можу все надати! Якщо треба ще щось доробити в статті - я дороблю! Дуже сподіваюсь на Вашу підтримку! Оксана Егупова (обговорення)

Запрошення до Транспортного марафону

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановна Nina Shenturk, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 15:39, 20 листопада 2020 (UTC)

Порада щодо перейменування

Вітаю. Бачив що перед перейменуванням районів Ви спершу видаляєте сторінку на яку перейменовуєте, і якщо для простого користувача є сенс таке робити, для адмінів це є зайвою тратою часу, оскільки адміни можуть перейменовувати на будь-яку назву не виходячи з панелі перейменування. Там у разі перейменування на назву, яка не є перенаправленням або містить біль ніж одну версію в історії редагувань Вам буде запропонована опція видалення цієї сторінки. Спробуйте нею скористатися.--Andriy.v (обговорення) 07:44, 2 грудня 2020 (UTC)

Я знаю, просто спочатку заходжу на сторінку видалення через ШВ і вже автоматом за звичкою вилучаю, а потім перейменовую. Але дякую за пораду, ви слушно кажете — так раціональніше. --Nina Shenturk (обговорення) 18:25, 2 грудня 2020 (UTC)

Перенаправлення між сторінками обговорення

Вітаю ще раз. Не подумайте, що я слідкую з вашими діями), просто побачив Ваші видалення сторінок перенаправлень обговорень і рішив Вас проінформувати, що я недавно вже створив бота, який цим займається кожних 12 годин. Тож можете більше не переживати за ті сторінки, оскільки їх повилучає бот. Не знаю, чи Ви вже знали про того бота, але сподіваюся, що приніс Вам корисну інформацію. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 11:27, 4 грудня 2020 (UTC)