Обговорення користувачки:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви


Прошу Вашого втручання чи роз'яснення[ред. код]

Вітаю. Колись з певним скепсисом оцінював Вашу роботу у Вікі, але потім зрозумів своє упередження. Але річ не в тому. На сторінці Василенко Микола Прокопович один користувач вперто змінює (ред.№ 19626062, ред.№ 19632402) на свій розсуд порядок викладення розділів (що регламентує Вікіпедія:Стиль/Структура статті), виносить посилання перед джерелами, посилаючись на обговорення в Кнайпі Вікіпедія:Кнайпа (політики)/Архів 33, у якому Ви колись брали участь, але яке не вирішило питання зміни правил, бо не було підсумку. Більшість обговорюючих ( і як мені здається Ви) визнали порядок, що викладений у правилах Вікі, адекватним. Але не цей користувач. Тож вважаю його структурну правку неправомірною, але не хочу розв'язувати війну редагувань. Що Ви порадите? Ні в якому разі не вимагаю до користувача якихось каральних засобів, просто може йому треба пояснити якось з адміністративної точки зору, якщо я правий. Бо я вже мав з ним неефективні спілкування раніше, і зараз в короткому описі свого редагування ред.№ 19632306, але безрезультатно. З повагою, --АВШ (обговорення) 12:59, 28 січня 2017 (UTC)

На жаль цей користувач не спиняється, знову торочить своє про якусь логіку — ред.№ 19698050 і ред.№ 19698419 вже на іншій сторінці. Щось можна з цим зробити? Якщо він відкидає зміни вікіфікатора, то це ще так, але отут він без кінця порушує Вікіпедія:Стиль/Структура статті. Судячи з його внеску він це робить на усіх сторінках, де буває. --АВШ (обговорення) 13:48, 5 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Ви допомагали у торішньому конкурсі, тож може цього року теж матимете бажання — бути оргом чи в журі )

Від організаторів очікуватиметься:

  • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
  • сформувати правила конкурсу
  • затвердити журі
  • працювати над поширенням інформації і
  • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

  • перевіряти написані статті,
  • виставляти їм бали за якість,
  • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйтеся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуйте основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів, тому вибір суто за вашим бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:27, 27 лютого 2017 (UTC)

Підсумки ВП:ПС[ред. код]

В обговорення статті слід додавати шаблон {{Перейменовано}} або {{Не перейменовано}}, щоб зайшовши на сторінку обговорення вдіразу можна було дізнатися чи було вже обговорення щодо цієї статті.--Анатолій (обг.) 21:59, 9 квітня 2017 (UTC)

Дякую, беру до уваги. --Nina Shenturk (обговорення) 22:00, 9 квітня 2017 (UTC)

Бюрократи[ред. код]

Привіт! Зараз в нас досить мало бюрократів і тільки два з них періодично активні, чого явно не вистачає. Тому нам досить сильно потрібні ще нові бюрократи. Вже йде подання на бюрократів на Вікіпедія:Бюрократи. Я хочу подати тебе. Звісно, за твоєї згоди. Якщо будуть якісь пропозиції з цього приводу - дай знати. Буду дуже вдячний за відповідь. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 17:06, 10 квітня 2017 (UTC)

На жаль, ні. Через брак часу я й як адміністратор не допрацьовую, куди мені ще бюрократом. Тут навіть справа не в тім, що взагалі часу не вистачає, а в тім, що я не можу гарантувати якийсь стабільний графік відвідин Вікіпедії, а отже й оперативну участь у вирішенні проблем. --Nina Shenturk (обговорення) 13:21, 11 квітня 2017 (UTC)
Ясно! Шкода! Та шо тут казати?! Я он сам трохи іншим захопився і до Вас аж сьогодні знову дійшов. Ну що ж! Дякую і на тому! Тобто за відповідь. ;-) На все добре! :-) --Nickispeaki (обговорення) 18:56, 19 квітня 2017 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Nina Shenturk! Прошу вас вилучити помилково мною створену дубліючу категорію з неоковирною назвою.--Yasnodark (обговорення) 12:08, 23 квітня 2017 (UTC)

YesТак Зроблено --Nina Shenturk (обговорення) 12:09, 23 квітня 2017 (UTC)

Некоректні посилання[ред. код]

Nina Shenturk, доводжу до Вашого відома недоцільність Ваших правок на сторінці Teredo. Я поставив цю сторінку на ШВ, бо основне значення цього терміна — рід молюсків, додаткове — протокол, а статті про рід Teredo в нас нема. Я не проти, того, щоб перейменувати Teredo (значення) на Teredo (доцільність цього треба обговорити), але посилання на вид «Шашень» роду Teredo мені уявляється необґрунтованим, адже в роді не менш ніж 13 видів.

--В.Галушко (обговорення) 14:27, 21 квітня 2017 (UTC)

Безумовно, ви праві. Мій напрямок думок був такий самий, це видно з визначення, яке я дала цьому терміну на сторінці дизамбіга, але поки я виправляла циклічні посилання, трохи заплуталась і послалася не туди. --Nina Shenturk (обговорення) 15:36, 21 квітня 2017 (UTC)
Дякую за розуміння. Але залишається питання з основним значенням Teredo — сторінка неоднозначності чи назва роду. Це треба додатково обговорити. --В.Галушко (обговорення) 15:45, 21 квітня 2017 (UTC)
На мою думку, обидва терміни співставні за відомістю: просто про протокол буде більше згадок в інтернеті, а про молюсків може бути більше згадок в академічній літературі. До того ж не факт, що стаття про рід буде створена саме під латинською назвою (а нумо там знайдуться якісь українські джерела). Я б залишила так, як зараз. --Nina Shenturk (обговорення) 15:55, 21 квітня 2017 (UTC)
Я думаю, ви маєте рацію. Треба спочатку створити статтю про рід Teredo, а там видно буде. --В.Галушко (обговорення) 14:33, 22 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)