Обговорення користувачки:Ommer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 18:00, 22 липня 2010 (UTC)[відповісти]

Файл:Rektor g.jpg[ред. код]

Статус зображення Файл:Rektor g.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Файл:Rektor g.jpg. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. ВікіPEDист (обговорення) 12:14, 31 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]

привіт! ще хочу додати, що на сайті, звідки Ви взяли зображення Файл:Gorl.jpg не пише, що фотографії поширюються під вільною ліцензією. будівлю можна (і треба) сфотографувати власноруч, так само як і пана ректора. якщо Ви маєте доступ до сторінки на сайті, то поставте там текст:
«Copyright ©2012 Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет». Зображення на цій сторінці поширюються на умовах ліцензії Creative Commons Із зазначенням авторства — Розповсюдження на тих самих умовах».
популярно про цю ліцензію див. Ліцензія Creative Commons#CC_BY-SA.
або (якщо є такий шанс) можна отримати від сайту інституту дозвіл на використання матеріялів з їхнього сайту. стандартний текст такого дозволу та адреса для його надсилання вказані тут --antanana 12:26, 31 жовтня 2012 (UTC)[відповісти]