Обговорення користувачки:Orden award

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Orden award!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 14:12, 14 липня 2017 (UTC)

Див також[ред. код]

Вітаю, шановний. Хотів би зауважити, що популяризація статті Нагородна система України через додання її до всіх статей — не краща ідея. Якщо у статті є розділ про нагороди, символіку чи хоча б геральдику — там посилання буде доречним, як це було зроблено у Служба зовнішньої розвідки України. В усіх інших випадках це часто недоречно, через те ваші зміни і відкочують. Будьте обережні, оскільки наступні ваші правки можна буде розглядати як війну редагувань, за що можна і блокування отримати. --VoidWanderer (обговорення) 17:49, 19 липня 2017 (UTC)

Дякую! Врахую! --Orden award (обговорення) 08:21, 21 липня 2017 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю. Хочу зазначити те, що створення подібних статей у вікіпедії є недоречним. Відсутні авторитетні й незалежні джерела, погане оформлення, невказана енциклопедична значимість, все це фактично є підставою для видалення статті. Тому прошу або доробити статті, або вони можуть бути видалені. У вікіпедії є певні енциклопедичні критерії, яких слід дотримуватись.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 13:49, 21 серпня 2017 (UTC)

KHMELNYTSKYIA підскажіть ,будь-ласка, як я можу їх доробити в вікіпедії ,щоб вони не видалялись,але були в режимі редагування ?

KHMELNYTSKYIA Якщо не тяжко, прошу Вас подивитися на статтю Орден «Єдність та Воля» (намагалися зробити все згідно ваших вказівок) за приклад брали статтю Орден «За спасіння життя» В статті Медаль «За оборону рідної держави» в реєстрі нагороджених вказано більше 18500 нагороджених бійців АТО.Хіба це не є показником значимості ?Дякую за ваші відповіді. --Orden award (обговорення) 14:12, 21 серпня 2017 (UTC)

Розумієте, статті про кожну нагороду не пройдуть. Але я пропоную Вам створити їх у вигляді списку. Ось гляньте Державні нагороди України. Всередині є список нагород, так само зробіть і Ви. Назвіть Нагороди Всеукраїнського громадського об'єднання «Країна». Отак стаття думаю пройде по критеріям і її ніхто не видалить. І виглядатиме набагато краще.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 14:37, 21 серпня 2017 (UTC)

Але в цієї статті є посилання на кожну нагороду окремо,а крім того стаття на кожну нагороду.Якщо я правильно розмію Ви пропонуєте зробити загальну статтю,а потім заповнювати її іншими нагородами( окремими статтями) Ми так і планували зробити, але навпаки.Спочатку окремі статті, потім об'єднати їх. --Orden award (обговорення) 14:54, 21 серпня 2017 (UTC)

В їхньому випадку це нагороди державної значимості. Відзнаки Всеукраїнського громадського об'єднання «Країна» поки що не так відомі. Я створив у своїй чернетці нарис майбутнього списку: Користувач:KHMELNYTSKYIA/Чернетка. Скопіюйте його собі в чернетку і доробіть. Я думаю, що зверху у преамбулі слід дати коротку відомість про саму організацію та коротку загальну інформацію про всі нагороди. А потім буде йти цей список, далі посилання, категорії. З тих статей, що Ви створили, я зроблю перенаправлення.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 06:21, 22 серпня 2017 (UTC)

KHMELNYTSKYIA Велике Вам дякую!Дуже допомогли!Буду працювати над списком)

Щоб зображення виглядали чітко по центру, будь-ласка обріжте непотрібний край у тих фото, де медалі зміщені в бік.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 13:44, 22 серпня 2017 (UTC)

KHMELNYTSKYIA все зроблено Користувач:Orden award/Чернетка , далі я повинна робити статтю на кожну нагороду окремо?

Не можна, бо вони не відповідають значимості, можна зробити тільки загальний список, що є у Вашій чернетці. І слід обов'язково надати згадки у новинах, зробити преамбулу з описом організації й всіх нагород і теж надати згадки у новинах та інші авторитетні джерела.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 04:39, 23 серпня 2017 (UTC)

Сторінку Медаль «За незламність духу» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Медаль «За незламність духу», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 серпня 2017. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 04:02, 23 серпня 2017 (UTC)