Обговорення користувачки:Strannitsa

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. — NickK 21:08, 21 лютого 2010 (UTC)

Валерій Прусс[ред. код]

Створювати нову тему не наважилась, а ця, трішки підходить, хочу подякувати за редагування сторінки В.Прусс, це була моя перша робота, тому ще багато не знала, але тепер буду вважати а Ваші корегування. Хотіла також запитати таке - чому коли просто у пошуку вводжу прізвище Прусс статтю не знаходить, навіть у результатах пошуку? Треба вводити тільки як Валерій Прусс, - тоді знаходить. Чому так? Дякую.--Strannitsa 23:02, 21 лютого 2010 (UTC)

Я переніс Ваш пост зі своєї сторінки обговорення на Вашу. Відразу ж хочу сказати, що мене особисто та й усіх завжди радують нові цікаві статті нових цікавих дописувачів-користувачів :-). Вам і справді ще належить дізнатися багато чого щодо Вікіпедії, якщо буде на те Ваша воля. Зараз зверну Вашу увагу на декілька моментів (дуже різних): 1) щоб підпис створювався автоматично, і не вводити його самій (правильно ж я вжив Ваш рід :-)), дивіться у віконнечку, коли Ви щось редагуєте, є верхній рядок, там такі собі кнопки, протестуйте їх усіх, щоб дізнатися, які вони мають функції. Позначка «підпис», коли її тиснете додає Ваш автограф автоматично (+ час). Далі 2) фото до статті, завантажене Вами до Коммонзу, скоріш за все буде видалено, адже у Вікіпедії діють чіткі (хоча іноді й суперечливі) правила ліцензування зображень 3) по Вашому питанню — щоб стаття «записалась» має минути якийсь час, як він пройде все вискакуватиме автоматично. Але, щоб був Прусс його треба створити — це так званий редирект, він додається за допомогою ось такої позначки #Redirect .... (усередину вставляється, на яку статтю Ви хочете перенаправити свій редирект). До речі, її (кнопку редиректу) Ви теж можете побичити у верхньому рядку. 4) у обговоренні створювати окрему (нову) тему варто, бо Ви ж бачили, скільки в мене там тем, і відшукати Вашу нову репліку, яка в принципі, як Ви самі підмітили, лише «підходить» до теми того посту вже задавненого), мені було трохи складно. А ГОЛОВНЕ — я буду щасливий побачити Ваші нові редагування і статті, звісно все за бажання і наявності можливостей і часу. Також, якщо забажаєте, можете коротко розповісти про себе на своїй сторінці користувача. Отак багатослівно, але сподіваюсь, до діла. Пишіть, якщо виникатимуть питання, завжди стану в нагоді. Натхнення і успіхів, і задоволення в УкрВікі та житті ! --IgorT 21:59, 21 лютого 2010 (UTC)
Велике Вам дякую! Дуже багато цікавого розповіли, що й дійсно мені було невідоме...Як я зрозуміла можна не тільки створювати нові сторінки, а й редагувати вже існуючі, тобто й доповнювати?! Наприклад, зайшовши на сторінку, яка містить інформацію про генерала Брусилова, побачила там дуже мало інформації, виходить я маю право дописати? Що ж стосується моєї, поки що однієї сторінки, - Прусс, то ще буду редагувати, - тобто вчитись. Фотографію, коли завантажувала, тоді бачила скільки там правил того ліцензування...Дуже вимогливо. Пишу тут аби не нагромаджувати Вашу сторінку, хоча, напевно Ви тут й не побачите =(. Сторінку користувача намагатимусь заповнити в найближчий час.--Strannitsa 16:34, 22 лютого 2010 (UTC)
Є режим спостереження сторінок, тому цю Вашу відповідь я побачив скоріше за Ваше ж питання на своїй сторінці ;-). Так, редагувати можна будь-які сторінки, що, знов-таки, через різноманітні процедури, відслідковуються певними користувачами. Будь ласка, редагуйте і, звичайно, створюйте нові статті, до чого у Вас душа лежить. З нетерпінням чекатиму на Ваші нові редагування, а також статті. Можете бути вільними у питаннях до мене. Сюди переніс, бо, погодьтесь, це обговорення більше стосується Вас, а значить Вашої сторінки обговорення, ніж мене ;-). Але писати, за потреби, Ви можете і на мою сторінку. Тільки створюйте вже тоді окрему тему. Гаразд ? --IgorT 17:35, 22 лютого 2010 (UTC)
Звичайно, дуже Вам дякую за Ваші поради, зараз з'явилося трохи вільного часу й займуся сторінками, а Ви потім статті за потреби підкоректуєте та покритикуєте))--Strannitsa 22:08, 24 лютого 2010 (UTC)
Звичайно, Ви ж добре ставитесь до критики, точніше порад :-). Звичайно, пишіть, із задоволенням переглядатиму Ваш доробок (і редагування, і статті). Бажаю натхнення, ще поспілкуємось... --IgorT 01:35, 25 лютого 2010 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 15:01, 6 червня 2010 (UTC)

Щодо Файл:БарКФ.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:БарКФ.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:25, 29 жовтня 2013 (UTC)