Обговорення порталу:Війна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статистика відвідуваності сторінки «Портал:Війна»

Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Війна
Правила обговорень

Розміщуючи шаблон {{Інтерес:Портал:Війна}} на власній сторінці користувача, Ви повідомляєте вікіпедистів про свій догляд за порталом, насичення його інформацією тощо.

Swords.svg Цей користувач доглядає за порталом «Війна»


 WikiProject Military history / Firearms International 
Flag of the United States.svg Flag of the United Kingdom.svg Discussions:  Military history / Firearms
Flag of Canada.svg      Discussions:    Forces canadiennes / Canadian Armed Forces
Flag of Germany.svg      Diskussionen:  Militär / Waffen
Flag of France.svg      Discussions:    Histoire militaire / Armes
Japan - Rounded Rectangle.svg      Discussions:    Portal‐ノート:軍事 / 
Flag of Italy.svg      Discussioni:     Guerra / Armi da fuoco
Single Color Flag - 007500.svg      Discussions:     بوابة:الحرب  نقاش البوابة
Flag of Poland.svg      Dyskusje:         Militaria / Broń
∑ Interntl. 1 <--> ∑ Interntl. 2


Місце для обговорення мілітарної тематики[ред. код]

@A1:, @Andrew J.Kurbiko:, @Andrewredk:, @Aries t:, @Bunyk:, @Fessor:, @Goo3:, @Green Zero:, @Krupski Oleg:, @NickK:, @Piramidion:, @PsichoPuzo:, @Ragnarok:, @ReAl:, @ROMANTYS:, @Taromsky:, @Veoret:, @VictorAnyakin:, @Yakiv Gluck:, @Yakudza:, @Бровар:, @Ветер:, @Максим Підліснюк:

Шановне панство, пропоную кожному, хто буде вважати це за потрібне, додати цю сторінку до власного «списку спостереження» і перетворити цей майданчик на місце обговорення питань, що стосуються мілітарної тематики, а також для прийняття щодо них спільних рішень.

Чому це місце, а не Вікіпедія:Кнайпа_(різне) чи Вікіпедія:Кнайпа_(політики)?

По-перше, через те, що згадані два майданчики, здається, ігноруються більшістю, проглядаються поверхово/нерегулярно, чи у користувачів немає бажання там вести дискусію. Принаймні такі мої, можливо поверхові чи передчасні, висновки. А все ж хотілося б мати точку, де зацікавлені люди можуть обмінятися думками і спільно вирішувати нагальні питання. Бо деякі питання є просто кричущими (про них нижче).

По-друге, маючи історії дискусій на одну тематику в одному місці, буде легше орієнтуватися у правилах і звичаях військової української вікі новим користувачам чи прочитати новини постійним.

Ну і, по-третє, маю надію, що зможемо кооперуватися для вирішення складних задач у значно більш організований спосіб, аніж дописи поодинці, чи в кращому випадку узявшись удвох.

ПС. Прошу запросити до розмови тих користувачів, про яких я не згадав, але ви вважаєте за доречне поінформувати їх (моя вибірка не є спеціальною - згадав користувачів що відписувались у деяких обговореннях). --VoidWanderer (обговорення) 19:36, 22 серпня 2016 (UTC)

ППС. Запрошую до обговорення також @Kwasura: . --VoidWanderer (обговорення) 23:05, 26 серпня 2016 (UTC)

@VoidWanderer: Взагалі традиційно обговорення відбуваються в проектах, відповідно, Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова технікаNickK (обг.) 19:40, 22 серпня 2016 (UTC)
Я ще не досить обізнаний з місцевими правилами, - це лише моя пропозиція знайти якусь конкретну "точку збору". Якщо це буде Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова техніка - я абсолютно не проти. --VoidWanderer (обговорення) 21:02, 22 серпня 2016 (UTC)
Ознайомився з приведеним проектом - трошки не та специфіка, як мені здається. А от коментар про "Проект" замість "Порталу" - цілком слушний. Нам треба щось накшталт Обговорення Вікіпедії:Проект:Війна. Чи щось в такому плані. --VoidWanderer (обговорення) 21:12, 22 серпня 2016 (UTC)
Не все, що пов'язане з війною, є військовою технікою. Додав до списку. --ROMANTYS (обговорення) 06:01, 23 серпня 2016 (UTC)
Так, військова техніка підтема війни, але думаю що для початку можна і там (і тут) вести обговорення. До речі, думаю, що нам би не завадив окремий проект присвячений нинішній Російсько-українській війні, бо, на жаль, у нас в цій темі є деякі проблеми - ці проблеми вже тут прямо нижче і обговорюють. Додав до списку спостереження--vityok (обговорення) 15:04, 23 серпня 2016 (UTC)
Можемо створити окремий Портал та Проект. Але постає питання про його доцільність: чи воно справді ма бути окремо? Чи розвивати вже те, що є? --Andrei Kurbiko (обговорення) 23:03, 23 серпня 2016 (UTC)

Результат обговорення[ред. код]

Місце для обговорення статей військової тематики було створене тут: Вікіпедія:Проект:Військова_історія

Попереднє обговорення на сторінці було перенесено сюди: Обговорення_Вікіпедії:Проект:Військова_історія

--VoidWanderer (обговорення) 15:45, 30 серпня 2016 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:23, 25 травня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (обговорення) 09:23, 25 травня 2018 (UTC)