Обговорення шаблону:Адміністративна одиниця

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Applications-internet.svg Шаблон Адміністративна одиниця є частиною Вікіпроекту «Адміністративні одиниці країн світу», який покликаний покращувати всі сторінки, що присвячені географічній тематиці. Якщо ви бажаєте покращити вміст Вікіпедії з цієї теми, будь ласка, приєднайтеся до проекту. Щиро запрошуємо всіх зацікавлених осіб.

1[ред. код]

 1. Варто "Адмін.центр" зробити необов'язковим параметром. Оскільки часто бувають суб-регіони, які не мають якогось однозначного центру. Ну щось в стилі Західна Україна, або наприклад Прерійні провінції Канади. Тобто чітко визначена сукупність кількох регіонів, які мають площу, населення, іноді фігурують в офіційних звітах, але як того центру вони не мають.
 2. Варто добавити пояснення до деяких параметрів, або навести приклад де використано всі параметри. З повагою ゲイ 16:11, 8 березня 2011 (UTC)
По пункту 1 наче зробив. Й року не пройшло :-)... З повагою, Thevolodymyr 14:23, 19 січня 2012 (UTC)
 1. де координати на гугл мапс?--Pig1995z Обг 06:39, 1 червня 2012 (UTC). Також нема: мер і рік перепису.
  Що Ви маєте на увазі? --Baseобговореннявнесок 16:22, 2 червня 2012 (UTC)

вебсайт[ред. код]

Змінив секцію «вебсайт». Закриваючі квадратні дужки — у даній секції взагалі не потрібні. Це очевидний глюк, придуманий незрозуміло ким, який до того ж вводить в оману. За замовчуванням я повинен поставити як відкриваючі, так і зариваючі дужки. Тоді і самі зовнішні парсери (такі як зовнішні посилання з розривом рядка) будуть коректно відробляти дані сторінки. Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:42, 21 вересня 2015 (UTC)

Wikidata[ред. код]

 • @Avatar6: там після вашого внеску перестала відображуватися права стінка шаблону + додалося усякого знизу.
 • @Alex Khimich: уважніше з тим, що ви перевіряєте. дякую. Andrei Kurbiko (обговорення) 23:59, 24 лютого 2018 (UTC)
@Andrew J.Kurbiko: який браузер?? можна ж код переглянути і навести фрагмент, що зламав.--Avatar6 (обговорення) 18:29, 25 лютого 2018 (UTC)
@Avatar6: Після того, як ви повернули ті зміни та внесли нові, знову вилізли проблеми. На прикладі Чако (провінція):
 • Угорі написано, що Чако — «вобласць Аргентини». Не знаю, що таке вобласць Аргентини (мабуть, машинний переклад з російської через білоруську), але нижче вже людською мовою написано, що Чако — провінція, не потрібно подавати ту саму інформацію один раз правильно й один раз із помилкою. Подекуди там просто дубляж, наприклад, у статті Клуж (повіт) тепер двічі написано, що це жудець.
 • Дві карти розташування. Для розташування провінції Чако на мапі Аргентини достатньо одного зображення, можна обговорити, яке саме, але недоречно вгорі ставити зображення з Вікіданих, а внизу — прописане в картці.
 • Категорія Вікісховища з'їхала вбік. У Вогняна Земля, Антарктида та острови Південної Атлантики зворотний ефект — категорія Вікісховища, навпаки, розтягнула шаблон.
Будь ласка, виправте ці проблеми. Дякую — NickK (обг.) 18:57, 17 березня 2018 (UTC)
Ви розумієтє призначення і сутність Вікіданих ? Також вміст / зміст ваших дописів щодо концепту його / їх, розуміте? Ви здатні правити вікідані і статті ukwiki самостійно? Сподіваюсь — здатні. Вікідані для Вас викликають складнощі для самостійного опанування - редагування? Цей процес не складніший за роботу з комп'ютером — знання вікірозмітки не потребує., чи кожного разу будете галасувати "бабушка", чи звинувачувати бабушку в тому, що вас "чомусь ще не привчили досі робити самстійно" або "ігнорують", певні дії розумної людини у спільноті, окрім набору вмісту-змісту ботосоцмереж і витрачаня часу на ознайомлення (увагу до власної беззмістовної сутності) з ним, власним відсутнім внеском, витрачають час на Вашу обистість, час інших дописувачів, в цих штучних соцмережах. Ви там, маніпуляцію згадали, — ваше маніпулювання вже нікому не цікаве..--Avatar6 (обговорення) 20:01, 17 березня 2018 (UTC)
@Avatar6: Я добре розумію призначення й сутність Вікіданих. Проблема ж ваших редагувань не у Вікіданих, а в тому, як ви їх додаєте. Якщо в статті прямо написано, що це провінція, а з Вікіданих переноситься «вобласць Аргентини», проблема в тому, що з Вікіданих узяли те, що людина вже прописала правильно. Якщо в статті двічі написано, що Клуж — це жудець, то проблема в тому, що навіщось узяли з Вікіданих те, що вже й так написано в статті, та додали в інше місце. Якщо категорія Вікісховища відображається перекошено, то це ну ніяк не може бути проблемою того, що на Вікіданих щось не так, а це проблема того, що Вікідані додали криво. Якщо замість реагування на конкретні проблеми ви переходите на демагогію, не дивуйтеся, що ваші редагування можуть бути скасовані — NickK (обг.) 14:26, 18 березня 2018 (UTC)
Ви вмієте редагувати Вікідані, не питання, питання — ви не робите цього, гальмуєте українську вікіпедію і українську мову , натомість, робите "плюватися на внесок інших", через неспромоможність вами робити це? Ви сприймаєте спільноту, як за власну копію-шаблон. Втім, користувачі роблять внески не в просторі призначення вашого існування, а там, де їх внесок корисний. Go on, social keeper, keep your nose on it everywhere, eberpossible for...
@Ahonc: а що? зручна порука, пінгувати таких самих долугих.. Адже для цього автора — це все гальмо? Чи він неправий, і сам — гальмо, коли отримає аргументи від негальма?--20:35, 18 березня 2018 (UTC)
"Я добре розумію призначення власного існування, тому й використовую його переваги виключно для користі власного носа - допоки мені це дозволено" ...тими, кому мого носа мета не заважає у їх розумінні. Адже це і є моє первинне, запрограмоване, призначення — керування... Адже, я не маю людських недолік, недоліки людського життя мені недосяжні для їх наслідування, але їх розуміння-трансляція є командами подальшого алгоритма їх використання, праця перекриває усі людські недоліки, бо вона цілеспрямована, приносить користь, мені, для досягнення встановленої мети.. 21:13, 18 березня 2018 (UTC)
@Avatar6: Перепрошую, але я вмію редагувати Вікідані. Від того, що в статті двічі написати «жудець» чи відобразити дві мапи, розвиток української Вікіпедії не прискориться. Від того, що шаблон криво відображатиметься — тим більше. На решту вашого допису можу хіба порекомендувати вам прочитати ВП:НО.
Не впевнений, що вам це сподобається, але розкажу вам одну історію (так, вона реальна, і ні, вона не про мене). В одній вікіпедійній спільноті кілька активістів хотіли запровадити Вікідані. Перший активіст вирішив якнайшвидше пододавати якнайбільше полів Вікіданих до різних шаблонів, позамінювати картки в статтях на картки, які заповнювалися б суто Вікіданими, поприбирати заповнені поля карток, щоб користувачі редагували прямо на Вікіданих... тощо. Решта активістів намагалися обговорити з відповідними тематичними проектами, довго тестували, щоб переконатися, що нічого не втрачається й забезпечується сумісність... тощо. Власне, це мало два наслідки. Перший наслідок — перший активіст зробив свою роботу швидше та додав Вікідані до більшої кількості статей. Другий наслідок — спільнота почала асоціювати Вікідані саме з роботою цього першого активіста, і оскільки відсоток браку в нього був надто великий, значна частина спільноти почала ненавидіти Вікідані й усе, що з ними пов'язано, і решта активістів нічого з цим не могли зробити. У підсумку саме додавання Вікіданих нашвидкуруч і стало гальмом розвитком проекту, оскільки невдоволені вирішили провести обговорення й суттєво обмежили використання Вікіданих. Історія цілком реальна, таке реально сталося в одній Вікіпедії. Так от, я не хочу, щоб таке сталося в нас — NickK (обг.) 00:13, 19 березня 2018 (UTC)

Властивість "скасований"[ред. код]

Значення, вказанні у властивості "скасований", не відображаються у статтях. Також такої властивості (чи її відповідника) не видно в документації шаблону. --WithUinH (обговорення) 21:53, 28 серпня 2018 (UTC)

Перекладені шаблони, з enwiki, ruwiki, можна підглядати в оригіналах. Назва цього параметру природно повинна бути в середньому гр. роді "скасовано" і, відповідає P576: час/дата припинення існування або ...?--Avatar6 (обговорення) 04:28, 29 серпня 2018 (UTC)
А як власне використовувати цей параметр? Наприклад, є стаття адмін. одиниці, що існувала в минулому, як мені вказати рік її ліквідації? --WithUinH (обговорення) 23:40, 29 серпня 2018 (UTC)
@WithUinH: YesТак Зроблено Там вже є параметр "заснування2" — означає — _ліквідація_, але ж незрозумілий, бо значення зворотнє. Додав "скасовано=", "тип скасування=" і Вікідані до них, як непідтягне - можете додати в картку статті.--Avatar6 (обговорення) 07:18, 30 серпня 2018 (UTC)
Дякую! --WithUinH (обговорення) 10:20, 30 серпня 2018 (UTC)

Обов'язкові параметри площі та населення[ред. код]

Для колишніх адміністративних одиниць не завжди є можливість вказати їх площі/населення. Можна додати умову для цих параметрів, щоб не відображалися пусті поля (як, наприклад, тут для площі), якщо значення невідомі? --WithUinH (обговорення) 00:54, 2 вересня 2018 (UTC)

WithUinH Поля по суті є важливими. В таких випадаах роблять таке — або ставлять знак питання (?) або невідомо, недоступно. Зрештою це чітко дає розуміння читачу, що інформація (поки що) недоступна, але бажано її вказати, і якщо вона стане доступна, її ймовірніше додадуть до картки, яка ніби просить про це.--Avatar6 (обговорення) 05:16, 2 вересня 2018 (UTC)
Гаразд, буду додавати знак питання. Дякую за відповідь! --WithUinH (обговорення) 11:00, 2 вересня 2018 (UTC)

@WithUinH: зробив площу необов'язковою.--Анатолій (обг.) 11:29, 2 вересня 2018 (UTC)

Дякую! --WithUinH (обговорення) 11:38, 2 вересня 2018 (UTC)
Навіщо так? Пля себе? --Avatar6 (обговорення) 16:32, 2 вересня 2018 (UTC)
а для чого її робити обов'язковою. Ви ж не робите обов'язковим інший параметр. Наприклад, країна. Якщо є дані, то це підтягнення з Вікіданих, якщо немає, то потрібно буде заповнити на Вікіданих. Навіть якщо це буде параметр "невідомо" --『 』 Обг. 16:58, 2 вересня 2018 (UTC)
Дякую. Якщо більш нема кому зроблю |країна= обов'язковим. Адмінодиниця Землі (планети). Смішно-несмішно?--Avatar6 (обговорення) 03:10, 3 вересня 2018 (UTC)
Якщо ніхто не проти, то все можно зробити. Все інше краще обговорити в кнайпі та вирішити колективом. Головне прислухатися до колективу. Нині ж це зрозуміло, що населення\площа\країна повинні бути скрізь. Однак не повинно бути виводитися у статті лише "км2" тощо. Це лише спотворює оформлення. Також потрібно зробити перевірку (категорія-спостереження), де ці обов'язкові параметри пусті. Плюс я б виводив б при перегляді сторінки попередження про пусті обов'язкові параметри. Також можна прописати в коді, що коли параметр пустий, то виводить "невідомо км2" тощо. Просто зараз зробити це вручну\ботом не так уже легко. --『 』 Обг. 18:25, 7 вересня 2018 (UTC)