Обговорення шаблону:Академічна установа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміни шаблону[ред. код]

А чому було відкинтуо мої зміни? Прошу обґрунтувати, за можливістю по кожному пункту:

  • Було додано коротку назву як опціональний заголовок картки, відповідно поле картки назва змінено на повна назва. Для багатьох акад. установ їх скорочені назви є загальноприйнятими, наприклад: UCB, TU München, МГУ або ХАІ
  • Замість дата заснування, як на мене засновано просто легше сприймається і коротше, але це звичайно вже не суттєво
  • Замість координат я використав більш прийняте по відношенню до установ контакти
  • Ключова особа може бути не одна, а ключові особи коректніше позначає деякий список.
  • По крайній мірі писати e-mail в укр. вікі не прийнтято, як свідчить це перенаправлення, тому я скоротив до е-пошта, звичайно маючи на увазі електронну пошту.
  • окрім того замість таблиці, я примінив клас infobox думаю це може допомогти пізніше в автоматизації роботи. Можливо є інша думка на цей рахунок, охоче її вислухаю (прочитаю).

--Дід Панас 15:44, 1 січня 2007 (UTC)

Не пасували зміни щодо колірного оформлення. Ви ж внесли зміни, не порадившись щодо цього. А все решту: резонно, можна вернути. На колірно-просторовному рішенні — наполягаю.--A l b e d o ® 15:55, 1 січня 2007 (UTC)
Я зараз додаю велику партію академічних установ. Ваш варіант мені подобається. Якщо є час і бажання, було б добре, якщо б Ви відновили свій варіант. Пропоную лише замість "Контакти" - проставити окремо "Адреса", "Тел/факс", "Веб-сайт", "е-пошта". І зверху - зображення, як зараз.--Leon II 16:01, 1 січня 2007 (UTC)
Нам треба додати два знакомісця: на емблему та на сітлину споруди, я припускаю. Бо одне з двох може бути або відсутнє, або неефектне.--A l b e d o ® 20:02, 1 січня 2007 (UTC)
Так, там є де розвернутись з доповненнями — в англомовній ціла когорта карток на цю тему. Зображення емблеми — погоджуюсь, а зображення споруди — мені здається тут буде тяжко, у більшості установ декілька споруд (факультети, інститути, деканати ...) як визначити котру ліпити в картку? Краще до статті причіпити окремо. Але для початку підскажіть як/хто визначають стилі/кольори. Де тут існують норми/рекомендації на рахунок цього.
А замість відкидати — було змінити один рядок і мали б старі кольори, а тепер пиши знова́...--Дід Панас 22:23, 1 січня 2007 (UTC)
Споруд хоча і декілька буває, повинен бути й головний корпус (або історично, або той, де адміністрація). Думаю, це не проблема. А ось емблема не завжди є. Якби можна було зарядити умовну конструкцію у шаблон, щоб комбінувати зображення головного корпусу і емблеми, але я, наприклад, не знаю як це робиться. А кольори, IMHO, просто повинні бути нейтральними, не дуже яркими, а які саме - не принципово.--Leon II 23:24, 1 січня 2007 (UTC)
А навіщо плутати яблука з грушами? Тре зробити два поля Емблема і Головна споруда (чи бюро, офіс — треба уточнити) і поставити на них опцію #if (якщо не помиляюсь) і тоді відповідно буде те з'являтись де є зображення або обидва, а де немає — не буде нічого видно (назви поля в ящику теж не буде).
Я саме це й мав на увазі. Ось тільки я пробував цей #if у картці для програми, щось воно не запрацювало :(. Мабуть, щось не так зробив.--Leon II 10:57, 2 січня 2007 (UTC)
Одразу треба вирішити які поля є обов'язковими, а на всі решту теж опцію поставити, щоб не висіли мертвими душами. --Дід Панас 00:31, 2 січня 2007 (UTC)
Подивився у англійців, ото насправді "когорта". Якщо брати приклад, тоді нам слід окремо робити картки для університетів і окремо - для наукових закладів. Ось цей "юніверсіті" - повністю на умовних конструкціях побудований. Я пас.--Leon II 11:10, 2 січня 2007 (UTC)

Зображення[ред. код]

Наразі якщо зображення немає, то підставляється текст "300px". Це не є гарним. Требя зробити поле "Зображення" опціональним (не обов'язковим). Якщо щось написали - то виводимо зображення, якщо ні - нічого не виводимо. --Movses

Щось я там нашаманив. Не знаю, чи то вірно, чи ні ...--Movses