Обговорення шаблону:Вищий навчальний заклад

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Обговорення шаблону:ВНЗ)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зразок використання[ред. код]

Донецький національний технічний університет
ДонНТУ
Емблема
Герб
Перший корпус (вул. Артема, 58)
Перший корпус (вул. Артема, 58)
пошук у Nominatim
Засновано 30 травня 1921 р.
Акредитація: IV рівня
Ректор Мінаєв Олександр Анатолійович
Професорів: w
Веб-сайт: http://donntu.edu.ua
Адреса: Україна, 83000, Донецьк, вул. Артема, 58

Доповнення[ред. код]

додайте хтось, поле після назви, ще одну — оригінальна назва, для іноземних закладів.--Texnik 15:05, 29 грудня 2008 (UTC)

{{pnex}}[ред. код]

@Piramidion: не зрозумів, чим приклад параметрів із власними назвами Вам зайвий саме в цьому шаблоні? Може краще було б усі ті pokaz повидаляти з тіла карток?--Avatar6 (обговорення) 02:04, 6 квітня 2017 (UTC)

Тому що це зайве дублювання того, що вже подано в <pre>. Та й кожен зможе побачити, як виглядає той чи інший параметр, просто заповнивши його, і або скориставшись попереднім переглядом, або зберігши сторінку. Не бачу користі від цього шаблону в документації, до того ж виглядає вона жахливо з трьома нерівномірними блоками підряд.--Piramidion 04:56, 6 квітня 2017 (UTC)
@Piramidion: Вам, мабуть, не довелося стикнутися з мовчазними відкочувачами, які тупо скасовують виправлення і стандартизацію параметрів шаблонів. У випадку наявності демки параметрів безпосередньо в документації — цей факт буде наочно продемонстрований. А непідтримка шаблоном параметрів — куди жахливіша "вигляду документації", яку просто можна дооформити TemplateData. Далеко не кожен користається попереднім переглядом і дивиться на результат заповнення параметра. --Avatar6 (обговорення) 22:51, 16 квітня 2017 (UTC)

Країна не задано[ред. код]

Вискакує у шаблоні. Вище це якраз видно. Параметр країна.--Чорний Кіт Обг. 23:45, 13 березня 2018 (UTC)

То відображається лише дописувачам і є нагадуванням саме авторам-редакторам, що параметр є необхідним, обов'язковим, в картці або елементі.--Avatar6 (обговорення) 08:48, 14 березня 2018 (UTC)