Обговорення шаблону:Великі князі Литовські

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

N.Português литва не мала якогось особливого устрою в складі Рос. імперії. Тому імператори там зайві. --August (обговорення) 13:32, 23 листопада 2018 (UTC)

  • Литва не мала. Але в титулі імператорів значилося «великий князь Литовський». Шаблон називається «Великі князі Литовські», а не «правителі Великого князівства Литовського (Литви)». --N.Português (обговорення) 03:06, 24 листопада 2018 (UTC)
Але за логікою таких шаблонів у ньому має бути інформація про правителів ВКЛ а не носіїв титула. тим більше в російських царів тих почесних князівств було вельми багато. Ми ж не будемо їх пхати в кожен шаблон, наприклад князі волинські --August (обговорення) 03:22, 24 листопада 2018 (UTC)
  • Звідки ви взяли «логіку» таких шаблонів?
  • Є титул — є його носій. Є шаблон, де зібрані носії титулу.
  • Хто ще був «великим князем литовським» окрім російських імператорів? Так, вони зібрали усі титули під себе. Не визнавати цього факту? --N.Português (обговорення) 03:30, 24 листопада 2018 (UTC)
Логіка цих шаблонів в тому щоб показати правителів однієї держави, а не носіїв якогось титулу, можете у інших мовних розділах також імператорів немає. --August (обговорення) 12:14, 24 листопада 2018 (UTC)
1. Якщо логіка — це показати правителів однієї держави, то шаблон треба назвати «Правителі Литви», а не «Великі князі Литовські».
2. У інших мовних розділах — правителі (монархи), а не великі князі (титул).
3. Посилаючись на інші мовні розділи треба зважати на політичну агенду. Литовцям як і українцям неприємний факт того, що їхніми монархами були російські імператори.--N.Português (обговорення) 04:11, 25 листопада 2018 (UTC)