Обговорення шаблону:Гібридна російсько-українська війна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Переопрацювання шаблону[ред. код]

Шаблон у нинішньому вигляді, на мій погляд, має проблеми, і суттєві. Можливо, він колись був корисний, проте на сьогоднішній день він страждає від таких проблем:

  • неповноти — чимало його розділів містять далеко неповний перелік сутностей, як то українські сили, жертви, список боїв
  • застарілості — знову ж, розділ жертв та списку боїв давно не є синхронізованим
  • крайньої степені сумнівності — в око кидаються якісь абсолютно недоречні Староросія, Силовий гіпноз (що це взагалі таке і що тут робить?)
  • неструктурованості — це проблема номер один шаблону, і проблема, можливо, нерозв'язна.

Враховуючи, що тему російської агресії було розкрито у навігаційному шаблоні Шаблон:Російська збройна агресія проти України (2014—дотепер), а також цілій низці спеціалізованих: Категорія:Навігаційні шаблони:Російсько-українська війна (2014-дотепер), доцільність цього шаблону має бути суттєво переглянута. Тому в якості першого кроку пропоную видалити згадані вище безнадійно застарілі три розділи, і подумати яке застосування ми можемо придумати для шаблону в подальшому. --VoidWanderer (обговорення) 22:32, 19 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон буде переопрацьовано у ключі висвітлення гібридного характеру конфлікту. --VoidWanderer (обговорення) 16:54, 22 жовтня 2017 (UTC)

Фразеологізми[ред. код]

Можливо, хтось колись нормально опрацює Фразеологізми та меми (2014-2015) (якщо бачитиме сенс). --VoidWanderer (обговорення) 22:40, 30 жовтня 2017 (UTC)