Обговорення шаблону:Картка Стародавнє місце

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Злиття[ред. код]

Причиною створення цього шаблону був обмежений функціонал тих карток що були, наприклад {{Визначна пам'ятка}}, не мають можливості додавати класифікацію історичних пам'яток, як в аналогічному перенесеному шаблоні. По друге доданий функціонал досить об'ємний, можливо його варто деякий час протестувати, і підготувати до використання, ймовірно тоді об'єднати. --Inna_Z (обговорення) 22:31, 18 лютого 2019 (UTC)

"Тих карток, що були" — вони нікуди не зникли. Причина створення така сама, як і Модуль:Coordinates2, Module:Coordinates3, ... Module:Coordinates100500, :).--Avatar6 (обговорення) 04:58, 19 лютого 2019 (UTC)
Я не стала брати на себе місію оновити працюючі шаблони, було ризиковано бо виліз цілий каскад відмінностей, хотілося побачити для початку що буде. Можна почати злиття з того Module:Coordinates3, в попередньому не вистачало функції, яку можна, як я тепер знаю додати без ризику. Але там ще багато таких нових функцій є, які хтось колись зустріне. Із того, що зустрілося наступним - можна оновити шаблон Картка, щоб він був як створена кимось Картка2, бо без неї ви отримаєте не такий вигляд, а подвійні рамки і відступи (стиль). У мапі знайшлася не значнаб але бага. В шаблоні координати передавалися через параметр coordinates - так як воно працює в англ. вікі в нашій воно не працює, скоріше щось зламане із-за форматування дати і її парсингу. Щоб шаблон був красивий з одним параметром координат, а не так як зараз було б добре то поремонтувати. З іншого боку шаблон {{Визначна пам'ятка}} лаконічніший за цей і має інший вигляд зараз. Цей шаблон люди знайдуть тільки коли перекладатимуть, статті з указанням про пам'ятки ЮНЕСКО чи аналогічні. Мені сподобалося як в англ. вікі оформили ці коди і посилання. Може їх не варто плутати до купи. Я написала в описі шаблону що він тестовий, бо ще не всі ці організації і категорії в доданому списку поперекладала українською. --Inna_Z (обговорення) 20:34, 19 лютого 2019 (UTC)
Так, Ви праві і зрозуміли/зрозумілі. Звісно "розробка-тестування" — є окремий ("умовний", "псевдо-") "простір назв/призначення". Щодо ш-нів "Пам'ятка" тощо — то є тема — бо всі вони вміщують, сумістять, мають потенційно всі то однакові властивості (так би мовити, "digital media properties", шо є = wd Propery(-ies)), але містять кожен власні назви параметрів-полів (хм... копіювання їз іншовікі.. ) ), — тобто не наділені сумісністю за локалізованою назвою (локалізацією назви, 0)параметра,...2)значення) (і між один з одним, і до інтервікі-шаблонів, зокрема в назвах параметрів (), запронованих.. enwiki, ... будь-яким локальним Wiki-шаблоном. Назви wd-properties не є стандартом назв параметрів для сотень шаблонів.
Ви все нормально робите— жодних заперечень — лише — результат! 'до стабільно коду', я лише висловив думку щодо концепту виникнення і розвитку... pieces of code і "фрагментів коду". Перепрошую, ).--Avatar6 (обговорення) 19:42, 19 лютого 2019 (UTC)--Avatar6 (обговорення) 19:42, 19 лютого 2019 (UTC)

Подібний шаблон вже був створений мною ще в 2013 році. Пропоную їх об'єднання. Назва шаблону Стародавнє місто мені бачиться більш вдалою. @Inna Z:, що скажете? Борошно (обговорення) 06:40, 9 жовтня 2019 (UTC)

Для мене не принципово, на ваш розсуд. Але оскільки при перекладі англомовних статей часто натикаюсь на відсутність шаблону чи відсутність якогось подібного функціоналу, бажано щоб десь між тими відповідниками, з яких то було перенесено не було втрачено інтервікі посилання. Бо так легше познаходити, який таки шаблон нашої вікі відповідає їхнім. Тим паче там ціла структура шаблонів, і не всі написи до кінця перекладено (лише те, що вже зустрілося на сторінках) --Inna_Z (обговорення) 15:50, 09 жовтня 2019 (UTC)