Обговорення шаблону:Марка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст шаблону[ред. код]

Даний навігаційний шаблон є на даний момент абсолютно беззмістовним. По факту, він є просто розширеннням до неіснуючої статті Марка (значення), набором усіх термінів, що мають у своїй назві марку. Це не цільове призначення навігаційних шаблонів. Має бути суттєво перероблений, із найбільш очевидного — навігаційний шаблон усіх грошових одиниць, які звуться марками. --VoidWanderer (обговорення) 08:45, 6 квітня 2017 (UTC)

@VoidWanderer: А яке цільове призначення навігаційних шаблонів на Вашу думку? Як на мене bottom-navbar — щось проміжне між розділом "див. також" і категоріями. отже Ви вважажте, що шаблон стане "змістовнішим", якщо стане містити виключно грошові одиниці із назвою терміна?--Avatar6 (обговорення) 23:02, 16 квітня 2017 (UTC)
Настанова №1 у англійській Вікі щодо вжитку навігаційних шаблонів (en:Wikipedia:Categories,_lists,_and_navigation_templates#Navigation_templates) каже, що поняття у навігаційному шаблоні мають бути зв'язані єдиною і чіткою темою. Очевидно, що перелік багатозначностей — це нецільове використання навігаційного шаблону. --VoidWanderer (обговорення) 23:22, 16 квітня 2017 (UTC)