Обговорення шаблону:Монархи Франції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Пропишіть у ВП:Ш де потрібно, додайте категорію до шаблону. Якщо шаблон перенесений з инщої Вікіпедії, дайте і-вікі.--A l b e d o ® 17:03, 11 лютого 2007 (UTC)

Може краще "Монархи" ? --Movses
Справді краще. Імператор лише один. Доречі, а де Каролінги? Якщо додати Карла Великого — вийде два імператори (Щоправда, назвати Карла "імператором Франції" буде невірно. --Alex K 10:54, 12 лютого 2007 (UTC)

Імператори аж два — Наполеон І і Наполеон ІІІ. А Каролінгів немає тому що це зовсім окремий період, як і Франкська монархія Меровінгів.-- Amadeus-Alex 13:27, 26 лютого 2007 (UTC)

Тоді виникає питання, шо розуміти під "Францією". Каролінги окремий період французької історії, і нащадки Карла Великого правили саме "Францією" (Західною частиною СРІ)...

Каролінги правили тим, що традиційно називається Західнофранкським королівством. Звичайно можна вписати тих монархів, що правили після Верденського договору (і саме Верденського), але не має потреби розривати (маю на увазі Капетингів, а не Каролінгів) династію (все таки династія була одна, крім Бонапартів), тим більше, що Гуго Капета можна віднести саме до першого з королів Франції (хоча він себе сам, звичайно, так не іменував) через те, що його основним доменом був Іль-де-Франс.--Amadeus-Alex 08:14, 28 лютого 2007 (UTC)

Вожді франків не потрібні --August (обговорення) 09:55, 4 лютого 2018 (UTC)