Обговорення шаблону:Муніципалітет Франції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Карта[ред. код]

Вітаю! Може карту слід поставити згори, а не знизу? Бо стаття про географічний об'єкт. Його місцезнаходження на карті повинно одразу кидатися ввічі, а так, коли карта знизу, її треба шукати прокруткою.--天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 08:20, 20 травня 2011 (UTC)

Якщо немає герба, то при 1280х1024 і вище не треба прокручувати (навіть 960 по вертикалі достатньо). Я спеціально викинув зображення з картки, щоб не пересувало вниз всю інформацію (хтось вже додав, але майже не використовується). Проблема з'являється коли є герб. Можна спробувати так зменшити герб. Просто мапу догори пробував - щось інше важливе ховається. Ще у нас погано працюють координатні шаблони, часто розлазяться на 2 рядки. Спробуйте створити "паралельний" шаблон-картку і позмінювати, що влізло на лаптопівське 768 по вертикалі. --Rar 18:56, 20 травня 2011 (UTC)
Взагалі-то з гербом ідея-то непогана для Ліона, але починаючи з Сен-Жермен-ле-Корбей і подібного це виглядатиме погано, не кажучи вже про те, що в Сен-Жермен-де-Тальванд-ла-Ланд-Вомон чи Боже-Сен-Вальє-П'єрржу-е-Кіттер це вже буде не економією місця, а додаванням ще зайвих рядків до назви. Економії там реально не настільки багато, і мені здається, що відсутність в картці зображення справді найбільше заощаджує місце, інакше ж піде за екран населення, яке також є дуже важливою інформацією — NickK 22:37, 20 травня 2011 (UTC)