Обговорення шаблону:Партії України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

"ВО Свобода" не є "головною політичною силою України". Або видаляйте з шаблону, або змінюйте заголовок шаблону. --Movses 15:24, 22 серпня 2008 (UTC)

Я просто написав 8 найбільших політичних списків, які набрали понад 0,5% голосів (понад 150 тисяч голосів). Далі йде така дрібнота, про яку я перший раз чую: Супрун, Партія зелених, Комуністи (оновлені) і т.д., що навіть не дотягнули до 100 тисяч голосів --Friend Peace symbol.svg 15:30, 22 серпня 2008 (UTC)
В шаблоні написано, цитую - "Головні політичні сили України". Може напишете "Політичні сили України, що набрали на останніх виборах понад 150 тисяч голосів" ? Бо, "головною" ВО Свобода не є. --Movses
Термін "головна" дуже важко формалізувати, тому пропоную залишити тільки наявні зараз у ВРУ. --Movses
Я розумію, що деяким людям важко сприймати деякі речі. Але я навів дійсно популярні партії України, серед яких є і ліві радикали і праві — так шаблон є значно цікавішим і гострішим, та має свою родзинку. Головне — щоб не було байдужих. Не зациклюйтесь, ліпше пишіть статті. --Friend Peace symbol.svg 16:01, 22 серпня 2008 (UTC)
Межа "Головний \ не головний" у вашому розумінні це "дрібнота, про яку я перший раз чую". Це не є формалізованим критерієм визначення "головна \ не головна". Ви взяли за межу 0,5 %. І хто вам сказав, що це є визначенням "головна \ не головна" ? Я, наприклад, чув і про менш дрібні партії, але називати їх головними я б не наважився. Я ще раз наголошую, шо краще залишити тільки наявні зараз у ВРУ або видалити із заголовка слово "Головні". --Movses
Логічно буде писати не "головні", а "парламентські" партії України. Поділ же на "ліві" та "праві", "центристські" теж дуже умовний. Тому залишається тільки дві групи "парламентські" і "непарламентські". Так ми убезпечимося від суб"єктивності. Білецький В. С.
ніхто не визначав, що таке головна партія. краще парламентські партії --Ілля 13:24, 24 серпня 2008 (UTC)

Парламентські партії[ред. код]

Наскільки правильно стверджувати, що до цієї касти слід відносити усі партії, які мають хоча б одного представника у ВРУ, а не лише ті, які мають фракцію? Якщо залишати так, як є, то, мабуть, є й представники інших партій, напр., Лопушанський, висунутий КУНом, але ввійшов у фракцію Порошенка.--Сергій Липко (обговорення) 08:30, 3 грудня 2014 (UTC)