Обговорення шаблону:Печери Тернопільської області

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дизайн[ред. код]

@Микола Василечко: Добродію, поясніть будь-ласка, що значить "нас такий дизайн влаштовує?" До чого це люмінісцентне забарвлення з 90-х? (ред.№ 18222308) — Alex Khimich 22:02, 30 травня 2016 (UTC)

Ви спершу поясніть, чому вас такий дизайн не влаштовує. А щодо 90-х, то, до вашого відома, укрвікі заснована 30 січня 2004.--Микола Василечко (обговорення) 04:09, 31 травня 2016 (UTC)
Ви не зрозуміли, в 90-х яскраві кольори були в моді, особливо, коли розвивався Інтернет. Щодо кольорів, шаблони мають другорядну роль в статті, основне — це стаття, але коли на сторінці в пару абзаців стоять шаблони один "зелений-вирвиоко" інший рудий — увага відволікається саме на ці шаблони. Просив би вас обирати пастельні кольори в майбутньому. — Alex Khimich 07:27, 31 травня 2016 (UTC)
По-перше, не я ці кольори вибирав і вони мені не заважають, по-друге, такі кольори позначають геологічні шаблони, ботанічні, наприклад — зелені, гідрологічні — голубі і т. д. Тож не треба «стригти» шаблони під один гребінець.--Микола Василечко (обговорення) 08:12, 31 травня 2016 (UTC)
По перше, ви обоє порушили ВП:ШВ, прохання так не робити. По друге, кольори зараз дійсно жахливі. Мало того що вони як було сказано привертають увагу (ніколи не задумувались чому пожежні машини фарбують в червоний колір?), так ще й читати синє по оранжевому важко. Не важливо хто кольори обирав, думки користувачів рівні. Я підтнимую те, що кольори повинні бути ненасичених відтінків. Можна хоч всіх кольорів райдуги, кольорове кодування тематик шаблонів дійсно корисне, але вони не мають виїдати очі. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 09:48, 31 травня 2016 (UTC)