Обговорення шаблону:Повстання та протести в Україні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

@Goo3:, @NOSFERATU:, @Viiictorrr:, @Trydence:, теґаю вас, бо ваших змін у шаблоні найбільше. Вам не здається, що сміховинно мати в одному шаблоні Хмельниччину, УПА і мітинги проти продажу землі? Вага подій просто неспівставна. Усі ці «Червоні лінії» та «Мітинги за відставку Авакова» взагалі заледве заслуговують на окрему статтю, не кажучи вже про те, щоб бути в одному логічному ряду з Євромайданом і повстанням Наливайка. Пропоную розділити шаблон: окремо повстання, окремо протести. Під повстаннями мати на увазі боротьбу із окупаційною владою (за повалення режимів), під протестами - акції протесту проти окремих дій/рішень влади, не спрямовані на повалення режиму. Це буде логічніше. --ivasykus (обговорення) 13:05, 15 серпня 2020 (UTC)

Ivasykus, з одного боку згоден, але з іншого - тут є хронологія подій, нехай і різних за впливом і вагою, але схожою суттю. Як варіант, можемо розділити шаблон на "До 21 ст." і "Повстання в Україні 21 століття", але вартує обговорити й почути думку спільноти. Дякую. --Goo3 (обговорення) 13:25, 15 серпня 2020 (UTC)
Підтримую вашу ідею, теж звернув увагу на днях на те ж саме що й ви. Для сучасних (з 1991 року) протестів варто мб зробити окремий шаблон, а в основному залишити лише значимі протести як то два майдани, революція на граніті, Україна без Кучми і можливо ще кілька тривалих і багатолюдних протестів. --August (обговорення) 20:41, 15 серпня 2020 (UTC)
Можливо я і не по темі, але в чому різниця між «Аваков – чорт (з 2019)» та нествореною «Мітинги за відставку Арсена Авакова (2020)»?--Кучер Олексій (обговорення) 20:50, 15 серпня 2020 (UTC)
Тим, що «Аваков - чорт» - це перойятив, а не назви протестів. Термін «Аваков - чорт» пішов з Націоналістичного середовища, тому що багато націоналістів захоплюються «зеківською» тематикою (ну а Авакову вони убивство Сашка Білого вони не можуть простити). А звідси термін поширився на весь простір громадських активістів, оскільки Аваков і серед них нажив собі ворогів. Загалом же цей термін об'єднює людей АнтиАваківських поглядів.--NOSFERATU (обговорення) 19:52, 16 серпня 2020 (UTC)
Шаблон називається «Повстання і протести в Україні», а не «Великі та малі повстання і протести». Повстання і протести бувають великі і малі. Ціллю шаблону є просто їх хронологічний перелік в Україні (і то не весь, бо я ще хотів «повстання проти угорців» у 12 столітті вставити, але вирішив цього не робити, поки не взнаю про повстання 13 століття), а не розприділення повстань і протестів по рівню важливості.--NOSFERATU (обговорення) 19:47, 16 серпня 2020 (UTC)
  • а для чого Ви повстання до протестів всунули? Це різні ж терміни. --Gouseru Обг. 19:52, 16 серпня 2020 (UTC)