Обговорення шаблону:Проросійські партії України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залишено Цей шаблон — колишній кандидат на вилучення, що був залишений.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/28 січня 2019.

Повторне виставлення шаблону на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

Реєстр політичних партій Мін'юсту[ред. код]

Є в реєстрі, отже номінально функціонують: https://minjust.gov.ua/m/4561 --Friend (обг.) 13:36, 10 лютого 2019 (UTC)

Ну й шо шо є в реєстрі? Якщо пошукати інформацію про "Слов'янська партія" в Google і обмежити пошук україномовними джерелами не більш як 1-річної давнини - то отримаємо 0 результатів. Тобто партія акативно нічого не робить (її нема в інформаційному просторі). Яка різниця - є вони в переліку Мін'юсту чи ні, он наприклад на папері Сінергія / Галеон Кіно Україна - ще й досі є в переліку ЄДРПОУ як "діючі", але на практиці жодна з цих кінодистриб'юторських контор вже не діє, бо вони не випустили жодного фіульму в укр. кінопрокат в останні 2 роки.--piznajko (обговорення) 19:56, 10 лютого 2019 (UTC)
Українська морська партія Сергія Ківалова брала участь у місцевих виборах 2018 року, керівник постійно заявляє про утиски російськомовних, але реальної програми партії на сайті нема https://ump.org.ua/programma/ --Friend (обг.) 21:46, 10 лютого 2019 (UTC)
Ну тоді додам Українська морська партія Сергія Ківалова, але отут ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ В УКРАЇНІ 2014 – 2017 рр. говориться що ця партія наприклад на виборах 2015 року взагалі не отимала якихось голосів від виборців (а якщо немає підтримки виборців - то й партії немає).--piznajko (обговорення) 01:20, 15 лютого 2019 (UTC)
Щодо "Наші" - теж проросійська, додав АД у статті про партію.--piznajko (обговорення) 01:59, 15 лютого 2019 (UTC)

Можливе доповнення[ред. код]

Цитата Проросійський електорат сьогодні вже розділився між партіями Бойка та Рабіновича. Крім того, на цьому самому полі, швидше за все, гратимуть «Основа» Сергія Тарути, проект «Наш край», який курирує Адміністрація президента, а також, імовірно, партія «Відродження», яку просуватимуть Віталій Хомутинник та Геннадій Кернес. https://tyzhden.ua/Politics/209519 . Кандидати: Партія «Відродження» Основа (партія).--piznajko (обговорення) 05:18, 17 лютого 2019 (UTC)

Ось цю статтю можна сміливо використовувати як підручник з "історії постання проросійських партій в Україні" Регіональні політичні партії в Україні: зародження феномена --piznajko (обговорення) 01:30, 18 лютого 2019 (UTC)

Додавання партій до шаблону[ред. код]

Вітаю @Парус:! Прохання якщо додаєте партію до шаблону (наприклад diff) то перед тим будь ласка створіть розділ "Проросійська ідеологія партії" де буде описаний проросійський вектор партії разом з АД джерелами що це підтверджують. Наразі всі партії що входять у цей шаблон мають такі розділи де АД джерела доводять проросійськість партій. Необхідність мати такий розділ для потрапляння в шаблон - аби знайти консенсус з тими хто мав застереження щодо Шаблону на ВИЛ. Дяк.--piznajko (обговорення) 02:39, 6 липня 2019 (UTC)

Вітаю @CatStepan2006:! Ви додали (як до цього вже додавав Парус) до шаблону "Партію Шарія", але у самій статті немає АД де згадується що це проросійська партія (є лише згадки що її керівник Шарій є проросійським блогером/політиком). Я це вже згадував на СО тієї статті Обговорення:Партія Шарія#Чому у статті відсутній розділ "Проросійська ідеологія партії" - прохання долучитися до обговорення там і спочатку додати АД у статтю про партію, а тоді вже додавати її до цього шаблону.--piznajko 04:05, 1 вересня 2019 (UTC)