Обговорення шаблону:Селищна рада

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шаблон:Селищна рада України[ред. код]

Було б непагано перейменувати цей шаблон на Шаблон:Селищна рада України разом із підміною шаблону у всіх статтях, що його використовують, адже

  1. Селищні ради є не тільки в Україні
  2. У цьому шаблоні як обов'язкові використовуються такі, характерні тільки для України, елементи, як "Код КОАТУУ" і "Картка на сайті ВРУ" X3mEn (обговорення) 21:34, 23 липня 2014 (UTC)
    Так вони лишилися, наскільки я розумію, тільки в Україні і Білорусі (в інших країнах інакше звуться — адміністрації, округи тощо). Може просто переробити для можливості використання двох країн?--Анатолій (обг.) 00:30, 24 липня 2014 (UTC)
    А Росія? «Поселковый совет» — це ж теж «Селищна рада». Та й, ретроспективно в СРСР були свої селищні ради, які, я припускаю, до цього часу не дожили, можливо комусь теж захочеться їх постворювати. Якщо переробляти шаблон як універсальний, треба зробити опціональними «Країна», «Код КОАТУУ» і «Картка на сайті ВРУ» і щось зробити з "Телефонний код", щоб префікс був різний для різних країн, а не 380 для всіх. X3mEn (обговорення) 04:02, 24 липня 2014 (UTC)