Обговорення шаблону:Тарас Шевченко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Кобзар в 21 сторіччі друкують як повне зібрання поем Шевченка. Шаблон має це відображати--BezosibnyjUA (обговорення) 23:43, 23 січня 2015 (UTC)

Як повне зібрання поем? Що ви маєте на увазі? Поема - це тільки один з жанрів, у якому писав Шевченко --MaryankoD (обговорення) 13:48, 8 квітня 2015 (UTC)
Подивіться перше речення у статті Кобзар, і зрозумієте про що я говорю.--BezosibnyjUA (обговорення) 15:52, 8 квітня 2015 (UTC)
І все ж не розумію, чому Ви говорите тільки про поеми. --MaryankoD (обговорення) 16:07, 8 квітня 2015 (UTC)
По-перше, з'ясуйте різницю між поема і поезія. По-друге, з'ясуйте різницю між виданням творів (збіркою творів) і творчим доробком поета. Я не розумію для чого писати таке у статті Козбар: У наш час під назвою «Кобзар» розуміють усі віршовані твори Шевченка[1], однак перші «Кобзарі» містили тільки деякі його поезії. Кобзар - це збірка, видання. Під словом Кобзар у наш час, на початку 20 століття, всередині 20 століття розуміли одне й те ж. Інша справа, що входило в той чи інший "Кобзар" - окремі видання творів поета. Це речення на початку статті не має ніякого сенсу. Кобзар - це не "віршовані твори", а "збірка віршованих творів"! --MaryankoD (обговорення) 16:21, 8 квітня 2015 (UTC)
Можна переписати це речення так: Сучасні "Кобзарі", як правило, містять увесь віршований доробок поета, проте перші видання містили лише окремі його поезії. --MaryankoD (обговорення) 16:23, 8 квітня 2015 (UTC)
Ну будь ласка, переписуйте те перше речення, вам ніхто не забороняє цього робити.
пс. між іншим я те речення перше не писав (я лише помістив джерело що підтверджує що Кобзарем зараз вважають усю віршовану спадщину Шевченка, так шо притензії не до мене.--BezosibnyjUA (обговорення) 02:15, 9 квітня 2015 (UTC)

Що має бути в шаблоні?[ред. код]

Хтось неправильно помістив у цей шаблон усе, що тільки можна було пов’язати з Шевченком. Вийшла якась каша. По-перше, виходячи з того, що тут уже є, мусить бути щонайменше 3 окремі шаблони:

Літературна спадщина Шевченка - первинно так задумувався цей шаблон

Мистецька спадщина Шевченка - його малюнки

Вшанування пам'яті Шевченка - пам'ятники, музеї і таке подібне.

--MaryankoD (обговорення) 16:10, 8 квітня 2015 (UTC)