Обговорення шаблону:Тихоокеанський театр воєнних дій Другої світової війни

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Іодзіма[ред. код]

А битва за Іодзіму не зараховується?--AlexKwappen.svg Alex K 06:28, 22 липня 2008 (UTC)

Звісно зараховується. Може я десь щось не дописав, щось випустив з уваги. Велике прохання - доповніть будь-ласка шаблон битвами які Вам відомі. --Alex79 06:42, 22 липня 2008 (UTC)
Зрозуміло, дякую. Що знатиму, доставлятму. І ще одне питання. Тихоокеанський театр військових дій Другої світової війни видається задовгою назвою. Чи не варто написати простіше: Війна на Тихому океані
Ну це я так написав, щоб якось в однаковому стилі всі театри бойових дій були записані, бо наприклад про «західний фронт» мені зробили зауваження, що це не історична назва. Але Війна на Тихому океані дійсно простіше, тому я не проти і такої назви. Одразу до Вас прохання про допомогу: в категорії Друга світова війна тепер дві підкатегорії Тихоокеанський театр військових дій Другої світової війни і Війна на Тихому океані, як нам з цього вийти.
Перетворіть категогію "Війна на тихому океані" в підкатегорію "театру". Я так розумію ви хочете уніфікувати назви категорій усіх фронтів. Це збереже категорію "війна" і "театр". --AlexKwappen.svg Alex K 07:19, 22 липня 2008 (UTC)
Можливо, для наочності є сенс згрупувати за етапами (наприклад, "Експансія Японії", "Мідвей", "Кампанія в центральній частині Тихого океану", "Операція на Соломонових островах", "Битва за Іодзіму" і т.д.)? Бо часто кожен етап складався з багатьох битв та боїв, і шаблон стане важким для розуміння та навігації. Або ще варіант - зробити, як в англійській Вікіпедії - згрупувати події за регіонами Тихого океану (хоча мені більше подобалось би групування за етапами)--V Ryabish (обговорення) 10:35, 31 травня 2015 (UTC)